Siguran trijumf protiv Albanije

01.08.2013.

Hrvatska U-17 reprezentacija startala je pobjedom nad Albanijom na međunarodnom turniru u Mađarskoj.

"Nova" hrvatska U-17 selekcija, pod vodstvom izbornika Ivice Vranješa, pobijedila je Albaniju s 3:1 na početku natjecanja u Mađarskoj.

Hrvatsku je na pravi put usmjerio Borna Miklić u 23. minuti, a isti igrač je i udvostručio prednost u 58. minuti nakon još jedne dobre akcije Hrvatske.

Iako su propustili dosta dobrih prilika, mladi Hrvati nisu bili kažnjeni, štoviše - dominaciju su potvrdili u 60. minuti kada je Josip Špoljarić zabio za 3:0.

Bare Keidi pobrinuo se da Albanci prije kraja utakmice ipak dođu do počasnog pogotka.

Hrvatska - Albanija 3:1

Hrvatska: Gujić, Cerovec, Kulenović, Ćosić (od 70. Lucić), Plantak, Knežević (od 61. Balić), Ždinjak (od 41. Rašić), Čorić (od 41. Špoljarić), Vlašić (od 41. Bitunjac), Miklić (od 61. Mrkonjić).