To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

1. NL U-17

1. NL U-17
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
  • Documents
1. round
Report
24.08.2022. 17:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Osijek24.08.2022. 17:45, Gradski stadion, Velika Gorica
24.08.2022. 17:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo24.08.2022. 17:45, Kajzerica, Zagreb
24.08.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 4Sesvete24.08.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
31.08.2022. 18:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Istra 196131.08.2022. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
31.08.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia0 : 3Hajduk31.08.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.08.2022. 17:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Solin24.08.2022. 17:45, HNK Rijeka, Rijeka
21.08.2022. 17:45
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 1Rudeš21.08.2022. 17:45, Stanovi, Zadar
2. round
Report
27.08.2022. 16:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Rudeš27.08.2022. 16:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
28.08.2022. 17:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 3Zadar28.08.2022. 17:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
28.08.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 1Rijeka28.08.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
27.08.2022. 18:45
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19615 : 2HNK Cibalia27.08.2022. 18:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
28.08.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Dinamo28.08.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
28.08.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin28.08.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.08.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Lokomotiva28.08.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
3. round
Report
04.09.2022. 16:30
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Osijek04.09.2022. 16:30, Kajzerica, Zagreb
04.09.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 1Gorica04.09.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Slaven Belupo04.09.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.09.2022. 15:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia0 : 1Sesvete04.09.2022. 15:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.09.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Istra 196104.09.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
04.09.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3Hajduk04.09.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
04.09.2022. 17:15
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Solin04.09.2022. 17:15, ŠC Rudeš, Zagreb
4. round
Report
10.09.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek5 : 1Solin10.09.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.09.2022. 17:15
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rudeš10.09.2022. 17:15, Gradski stadion Poljud, Split
10.09.2022. 11:45
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19613 : 0Zadar10.09.2022. 11:45, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
10.09.2022. 16:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete6 : 1Rijeka10.09.2022. 16:45, Sesvete, Sesvete
10.09.2022. 15:15
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0HNK Cibalia10.09.2022. 15:15, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.09.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Dinamo10.09.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
10.09.2022. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Varaždin10.09.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
5. round
Report
18.09.2022. 15:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Osijek18.09.2022. 15:45, Stadion Varteks, Varaždin
19.09.2022. 17:30
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva19.09.2022. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22.10.2022. 15:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Gorica 22.10.2022. 15:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
17.09.2022. 15:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo17.09.2022. 15:45, HNK Rijeka, Rijeka
18.09.2022. 16:15
Sportski centar Višnji, Zadar
Zadar1 : 0Sesvete18.09.2022. 16:15, Sportski centar Višnji, Zadar
-
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Istra 1961
18.09.2022. 10:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 3Hajduk18.09.2022. 10:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
6. round
Report
25.09.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hajduk25.09.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
25.09.2022. 16:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Solin25.09.2022. 16:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
25.09.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 2Rudeš25.09.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
25.09.2022. 15:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Zadar25.09.2022. 15:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2022. 15:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka25.09.2022. 15:45, Gradski stadion, Velika Gorica
24.09.2022. 15:15
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 3HNK Cibalia24.09.2022. 15:15, Kajzerica, Zagreb
25.09.2022. 11:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Dinamo25.09.2022. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
7. round
Report
02.10.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 02.10.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
02.10.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Varaždin 02.10.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
02.10.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 02.10.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
02.10.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Gorica 02.10.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
02.10.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo 02.10.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
02.10.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete 02.10.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
02.10.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 02.10.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
8. round
Report
09.10.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 09.10.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
09.10.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk 09.10.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
09.10.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Solin 09.10.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.10.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rudeš 09.10.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
09.10.2022. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zadar 09.10.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
09.10.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka 09.10.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
09.10.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : HNK Cibalia 09.10.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
9. round
Report
15.10.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Osijek 15.10.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
15.10.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo 15.10.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
15.10.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Varaždin 15.10.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
15.10.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva 15.10.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
15.10.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Gorica 15.10.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
15.10.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo 15.10.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
15.10.2022. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Sesvete 15.10.2022. 11:45, Aldo Drosina, Pula
10. round
Report
30.10.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete 30.10.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
30.10.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 30.10.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.10.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 30.10.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
30.10.2022. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Solin 30.10.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
30.10.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš 30.10.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
30.10.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Zadar 30.10.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
30.10.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Rijeka 30.10.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
11. round
Report
06.11.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek 06.11.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
06.11.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : HNK Cibalia 06.11.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
06.11.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo 06.11.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
06.11.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin 06.11.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
06.11.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 06.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
06.11.2022. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica 06.11.2022. 11:45, Aldo Drosina, Pula
06.11.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo 06.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
12. round
Report
13.11.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo 13.11.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
13.11.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete 13.11.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
13.11.2022. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 13.11.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
13.11.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 13.11.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
13.11.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Solin 13.11.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
13.11.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Rudeš 13.11.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.11.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Zadar 13.11.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
13. round
Report
20.11.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Osijek 20.11.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
20.11.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Rijeka 20.11.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
20.11.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : HNK Cibalia 20.11.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
20.11.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 20.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
20.11.2022. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin 20.11.2022. 11:45, Aldo Drosina, Pula
20.11.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva 20.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
20.11.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 20.11.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14. round
Report
27.11.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica 27.11.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
27.11.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva 27.11.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.11.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin 27.11.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
27.11.2022. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo 27.11.2022. 11:45, Aldo Drosina, Pula
27.11.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : HNK Cibalia 27.11.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
27.11.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rijeka 27.11.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
27.11.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Zadar 27.11.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
15. round
Report
04.12.2022. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek 04.12.2022. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
04.12.2022. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Solin 04.12.2022. 11:45, Stanovi, Zadar
04.12.2022. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk 04.12.2022. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
04.12.2022. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Istra 1961 04.12.2022. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.12.2022. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete 04.12.2022. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.12.2022. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 04.12.2022. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
04.12.2022. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 04.12.2022. 11:45, Kajzerica, Zagreb
16. round
Report
11.12.2022. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva 11.12.2022. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
11.12.2022. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 11.12.2022. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
11.12.2022. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo 11.12.2022. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.12.2022. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : HNK Cibalia 11.12.2022. 11:45, Sesvete, Sesvete
11.12.2022. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka 11.12.2022. 11:45, Aldo Drosina, Pula
11.12.2022. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Zadar 11.12.2022. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
11.12.2022. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rudeš 11.12.2022. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
17. round
Report
19.02.2023. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek 19.02.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
19.02.2023. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk 19.02.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
19.02.2023. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Istra 1961 19.02.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
19.02.2023. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Sesvete 19.02.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
19.02.2023. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Slaven Belupo 19.02.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.02.2023. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 19.02.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
19.02.2023. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 19.02.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
18. round
Report
26.02.2023. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin 26.02.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.02.2023. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 26.02.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
26.02.2023. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : HNK Cibalia 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
26.02.2023. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.02.2023. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zadar 26.02.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
26.02.2023. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rudeš 26.02.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
26.02.2023. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Solin 26.02.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
19. round
Report
05.03.2023. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek 05.03.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
05.03.2023. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Istra 1961 05.03.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
05.03.2023. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete 05.03.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
05.03.2023. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Slaven Belupo 05.03.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
05.03.2023. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica 05.03.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
05.03.2023. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Lokomotiva 05.03.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
05.03.2023. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 05.03.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
20. round
Report
12.03.2023. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo 12.03.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.03.2023. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : HNK Cibalia 12.03.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
12.03.2023. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka 12.03.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
12.03.2023. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Zadar 12.03.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
12.03.2023. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rudeš 12.03.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.03.2023. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin 12.03.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
12.03.2023. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk 12.03.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
21. round
Report
18.03.2023. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek 18.03.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
18.03.2023. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Sesvete 18.03.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
18.03.2023. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo 18.03.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
18.03.2023. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 18.03.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
18.03.2023. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Lokomotiva 18.03.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
18.03.2023. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin 18.03.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
18.03.2023. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Dinamo 18.03.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
22. round
Report
02.04.2023. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : HNK Cibalia 02.04.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.04.2023. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 02.04.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
02.04.2023. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zadar 02.04.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
02.04.2023. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš 02.04.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
02.04.2023. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Solin 02.04.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
02.04.2023. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 02.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.04.2023. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961 02.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
23. round
Report
16.04.2023. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek 16.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
16.04.2023. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo 16.04.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
16.04.2023. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica 16.04.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
16.04.2023. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva 16.04.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
16.04.2023. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin 16.04.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
16.04.2023. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Dinamo 16.04.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
16.04.2023. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : HNK Cibalia 16.04.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
24. round
Report
23.04.2023. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 23.04.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.04.2023. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Zadar 23.04.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
23.04.2023. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš 23.04.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
23.04.2023. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin 23.04.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
23.04.2023. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 23.04.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
23.04.2023. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 23.04.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2023. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete 23.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. round
Report
30.04.2023. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 30.04.2023. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.04.2023. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Gorica 30.04.2023. 11:45, Sesvete, Sesvete
30.04.2023. 11:45
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva 30.04.2023. 11:45, Aldo Drosina, Pula
30.04.2023. 11:45
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 30.04.2023. 11:45, Gradski stadion Poljud, Split
30.04.2023. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo 30.04.2023. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
30.04.2023. 11:45
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : HNK Cibalia 30.04.2023. 11:45, ŠC Rudeš, Zagreb
30.04.2023. 11:45
Stanovi, Zadar
Zadar : Rijeka 30.04.2023. 11:45, Stanovi, Zadar
26. round
Report
07.05.2023. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Zadar 07.05.2023. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.05.2023. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Rudeš 07.05.2023. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
07.05.2023. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Solin 07.05.2023. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
07.05.2023. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 07.05.2023. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.05.2023. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 07.05.2023. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
07.05.2023. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete 07.05.2023. 11:45, Kajzerica, Zagreb
07.05.2023. 11:45
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 07.05.2023. 11:45, Gradski stadion, Velika Gorica
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Dinamo5500193+1615
2.Hajduk5500153+1215
3.Osijek5401144+1012
4.Lokomotiva64021610+612
5.Sesvete5302116+59
6.Rijeka5302111109
7.Zadar5212710-37
8.Istra 19614202911-26
9.Slaven Belupo520368-26
10.Rudeš411246-24
11.Varaždin5104412-83
12.Solin5023616-102
13.Gorica4004211-90
14.HNK Cibalia5005518-130
8 goals
Frano Vlašić
7 goals
Toni Majić
6 goals
Maro Kosović, Bartol Kardum, Marino Žeravica
5 goals
Tin Miljak
3 goals
Mihael Bugarija, Ivan Barić, Bartol Kunert, Sven Sopić, Sergej Levak, Borna Zrile, Rajan Žlibanović
2 goals
Noel Jakac, David Ante Omazić, Roko Tudor, Antonio Buneta, Josip Brundić, Adrian Manuel Perić, Noa Skoko, Marin Ćalušić, Adrian Mičić, Luka Nerlović, Tomas Baković, Anton Matković, Sven Lesjak, Aldin Delimehić, Dominik Celija, Lovre Lončar, Niko Guja, Filip Živković, Diego Stanić, Niko Farkaš, Patrik Marić
1 goal
Patrik Prodanović, Marino Uskok, Leon Čačulović, Fran Stunja, Luka Halilović, Luka Lukadinović, Romeo Štefanac, Sven Mikulin, Domagoj Regetaš, Slavko Stolnik, Fran Vidaković, Lovro Dukić, Antonio Sinković, Miloš Jovičić, Leon Novosel, Mateo Sertić, David Ružić, Stipe Šimurina, Benjamin Dulčić, Elvis Krasniqi, Vice Miletić, Luka Gradečak, Karlo Javor, David Skukan, Kristijan Gojani, Filip Sesar, Anton Berišić, Roko Valinčić, Jerko Bralić-Labinčić, Antonio Botica, Filip Premec, Leo Rimac, Adriano Rizvić, Samer H. Spahić, Josip Dabić, Frane Prljević, Paul Vranjičić, Karlo Rudić