To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions > Futsal

2. HMNL - West

2. HMNL - West
photo by: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
25.09.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 4Novi Marof25.09.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
27.09.2020. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia5 : 4Malonogometni klub Lošinj27.09.2020. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
27.09.2020. 13:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 4Jesenje27.09.2020. 13:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.09.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 5Malonogometni klub Mne Veruda Pula26.09.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
27.09.2020. 14:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Petrinjčica27.09.2020. 14:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
2. round
Report
03.10.2020. 19:30
Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje3 : 6MNK Gorica03.10.2020. 19:30, Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
02.10.2020. 21:00
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 3Malonogometni klub Lošinj02.10.2020. 21:00, Bjelovar, Bjelovar
04.10.2020. 14:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica1 : 11Futsal Pula04.10.2020. 14:00, Školska dvorana, Petrinja
04.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4Siscia04.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
02.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 8Otočac02.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
3. round
Report
10.10.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 5Otočac10.10.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
11.10.2020. 19:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 3Novi Marof11.10.2020. 19:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
10.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica8 : 2Malonogometni klub Lošinj10.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
10.10.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 2Jesenje10.10.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 0Petrinjčica10.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
4. round
Report
03.11.2020. 20:45
NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje4 : 6Malonogometni klub Mne Veruda Pula03.11.2020. 20:45, NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
17.10.2020.
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula9 : 2Malonogometni klub Lošinj17.10.2020., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
18.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4MNK Gorica18.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
18.10.2020. 19:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac7 : 7Bjelovar18.10.2020. 19:30, SD OŠ Otočac, Otočac
28.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab4 : 7Siscia28.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
5. round
Report
21.10.2020. 18:00
Rab7 : 9Bjelovar21.10.2020. 18:00
24.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Otočac24.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
24.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 0Novi Marof24.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
22.10.2020. 21:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula8 : 6Malonogometni klub Lošinj22.10.2020. 21:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.10.2020. 18:30
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica2 : 7Jesenje25.10.2020. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
6. round
Report
19.11.2020. 19:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula19.11.2020. 19:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
30.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab1 : 16MNK Gorica30.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
02.11.2020. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 9Futsal Pula02.11.2020. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
02.11.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Bjelovar02.11.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
02.11.2020. 20:00
Školska dvorana, Petrinja
Malonogometni klub Lošinj3 : 4Petrinjčica02.11.2020. 20:00, Školska dvorana, Petrinja
7. round
Report
07.11.2020. 16:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica19 : 1Siscia07.11.2020. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
06.11.2020. 17:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula15 : 1Rab06.11.2020. 17:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
08.11.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 2Otočac08.11.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
07.11.2020. 21:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 4Malonogometni klub Lošinj07.11.2020. 21:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
08.11.2020. 19:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica0 : 16Novi Marof08.11.2020. 19:00, Školska dvorana, Petrinja
8. round
Report
06.12.2020. 17:30
Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof6 : 0Jesenje06.12.2020. 17:30, Ljubešćica, Ljubešćica
10.01.2021. 17:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula10.01.2021. 17:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
15.11.2020. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia0 : 11Futsal Pula15.11.2020. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
15.11.2020. 21:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 3MNK Gorica15.11.2020. 21:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
15.11.2020. 17:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac10 : 3Petrinjčica15.11.2020. 17:00, SD OŠ Otočac, Otočac
9. round
Report
22.11.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula11 : 5Siscia22.11.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
09.12.2020. 19:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 4Bjelovar09.12.2020. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.11.2020. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 3Otočac21.11.2020. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
25.11.2020. 20:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Malonogometni klub Lošinj2 : 7Novi Marof25.11.2020. 20:15, Sutinska Vrela, Zagreb
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Rab
10. round
Report
05.12.2020. 18:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac2 : 7Malonogometni klub Lošinj05.12.2020. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
17.01.2021. 17:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 3Jesenje17.01.2021. 17:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
06.12.2020. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 9Malonogometni klub Mne Veruda Pula06.12.2020. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
05.12.2020. 16:00
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica3 : 2Futsal Pula05.12.2020. 16:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
05.12.2020. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia10 : 2Petrinjčica05.12.2020. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
11. round
Report
20.12.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula3 : 3MNK Gorica20.12.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
13.12.2020. 19:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje7 : 4Siscia13.12.2020. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
13.12.2020. 17:30
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof4 : 2Otočac13.12.2020. 17:30, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
23.01.2021. 15:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Malonogometni klub Lošinj6 : 5Rab23.01.2021. 15:30, Sutinska Vrela, Zagreb
12.12.2020. 15:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica5 : 9Bjelovar12.12.2020. 15:00, Školska dvorana, Petrinja
12. round
Report
29.01.2021. 20:00
Siscia1 : 7Novi Marof29.01.2021. 20:00
29.01.2021. 15:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Malonogometni klub Lošinj4 : 14Futsal Pula29.01.2021. 15:30, Sutinska Vrela, Zagreb
31.01.2021. 19:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 4Bjelovar31.01.2021. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
31.01.2021. 15:50
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula15 : 1Rab31.01.2021. 15:50, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Gorica
31.01.2021. 17:00
Otočac8 : 5MNK Gorica31.01.2021. 17:00
13. round
Report
07.02.2021. 14:00
Sesvete, Sesvete
Malonogometni klub Lošinj6 : 10Jesenje07.02.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
09.02.2021. 20:00
Brezovica, Brezovica
Siscia2 : 5MNK Gorica09.02.2021. 20:00, Brezovica, Brezovica
07.02.2021. 15:30
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof8 : 0Rab07.02.2021. 15:30, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
07.02.2021. 17:00
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 3Otočac07.02.2021. 17:00, Bjelovar, Bjelovar
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Petrinjčica
07.02.2021. 19:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula5 : 5Futsal Pula07.02.2021. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
14. round
Report
14.02.2021. 18:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 3Jesenje14.02.2021. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
13.02.2021. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof1 : 6Futsal Pula13.02.2021. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
14.02.2021. 14:30
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj4 : 10Malonogometni klub Mne Veruda Pula14.02.2021. 14:30, Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
13.02.2021. 20:00
Bjelovar8 : 6Siscia13.02.2021. 20:00
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
14.02.2021. 13:30
MNK Gorica8 : 5Rab14.02.2021. 13:30
15. round
Report
21.02.2021. 17:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula5 : 3Novi Marof21.02.2021. 17:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.02.2021. 14:30
Sesvete, Sesvete
Malonogometni klub Lošinj4 : 5Otočac21.02.2021. 14:30, Sesvete, Sesvete
21.02.2021. 14:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 3MNK Gorica21.02.2021. 14:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.02.2021. 16:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 1Rab21.02.2021. 16:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.02.2021. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 3Jesenje20.02.2021. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
16. round
Report
28.02.2021. 18:00
Bjelovar1 : 9Futsal Pula28.02.2021. 18:00
27.02.2021. 16:30
MNK Gorica8 : 5Malonogometni klub Mne Veruda Pula27.02.2021. 16:30
26.02.2021. 18:15
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje15 : 0Rab26.02.2021. 18:15, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
27.02.2021. 17:00
Novi Marof6 : 3Malonogometni klub Lošinj27.02.2021. 17:00
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Petrinjčica
17.03.2021. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac16 : 0Siscia17.03.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
17. round
Report
06.03.2021. 16:30
MNK Gorica2 : 0Novi Marof06.03.2021. 16:30
05.03.2021. 18:55
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac13 : 0Rab05.03.2021. 18:55, SD OŠ Otočac, Otočac
06.03.2021. 19:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula5 : 4Bjelovar06.03.2021. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
06.03.2021. 18:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 10Futsal Pula06.03.2021. 18:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Lošinj
08.03.2021. 20:00
Brezovica, Brezovica
Malonogometni klub Lošinj7 : 7Siscia08.03.2021. 20:00, Brezovica, Brezovica
18. round
Report
25.03.2021. 18:00
Brezovica, Brezovica
Siscia8 : 3Rab25.03.2021. 18:00, Brezovica, Brezovica
13.03.2021. 17:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula10 : 3Otočac13.03.2021. 17:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
13.03.2021. 19:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula7 : 3Jesenje13.03.2021. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
14.03.2021. 19:00
ŠRC Sesvete, Sesvete
Malonogometni klub Lošinj1 : 7MNK Gorica14.03.2021. 19:00, ŠRC Sesvete, Sesvete
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Petrinjčica
13.03.2021. 20:30
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof8 : 3Bjelovar13.03.2021. 20:30, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
19. round
Report
20.03.2021. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje9 : 6Novi Marof20.03.2021. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
19.03.2021. 18:00
Sportska dvorana, Pazin
Rab5 : 3Malonogometni klub Lošinj19.03.2021. 18:00, Sportska dvorana, Pazin
21.03.2021. 18:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula14 : 1Siscia21.03.2021. 18:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
20.03.2021. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica14 : 5Bjelovar20.03.2021. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Otočac
21.03.2021. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac7 : 4Malonogometni klub Mne Veruda Pula21.03.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
20. round
Report
26.03.2021. 22:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Malonogometni klub Lošinj7 : 5Bjelovar26.03.2021. 22:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.03.2021. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula28.03.2021. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
27.03.2021. 14:30
MNK Gorica4 : 2Jesenje27.03.2021. 14:30
24.03.2021. 17:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac5 : 7Novi Marof24.03.2021. 17:30, SD OŠ Otočac, Otočac
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Petrinjčica
27.03.2021. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab0 : 7Futsal Pula27.03.2021. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
21. round
Report
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Otočac
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Bjelovar
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : MNK Gorica
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
22. round
Report
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Malonogometni klub Lošinj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Petrinjčica
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Futsal Pula19171116243+11952
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula19142313978+6144
3.MNK Gorica19141412859+6943
4.Novi Marof19130610063+3739
5.Otočac1992810891+1729
6.Bjelovar19928102106-429
7.Jesenje196498991-222
8.Siscia19421374142-6814
9.Malonogometni klub Lošinj (-8)19321478129-513
10.Petrinjčica91081881-633
11.Rab18101744159-1153
34 goals
Matija Ostović
27 goals
Emil Hamzagić
26 goals
Tino Čirjak
24 goals
Elvir Husarić
23 goals
Jure Copić
21 goals
Ivan Šulentić, Bepo Paus, Renato Rumbak, Domagoj Kos, Franjo Matković
20 goals
Edi Ljubas, Daniel Moravac
18 goals
Dean Moravac
17 goals
Antonio Vuzem, Filip Hanžić
15 goals
Niko Vukmir, Denis Švaljek
14 goals
Manolo Bilić
13 goals
Robert Grbić, Frane Jelenić, Petar Ježić
12 goals
Vedran Cvitković, Dražen Jurković
11 goals
Bojan Barišić
10 goals
Dino Bajsić, Leon Levak, Filip Subašić, Mihael Eldić
9 goals
Martin Stojčević, Matija Vidović, Marko Bilušković, Ante Pavličević, Željko Petrović, Sanel Imširević, Dario Šestić, Dino Bartoluci
8 goals
Tomislav Harmicar, Hisa Ramadani, Josip Jurić, Dominik Pavlek, Marko Krznarić, Ivan Sinković, Filip Kos, Mateo Čekol
7 goals
Ante Starčević, Luka Marušić, Dragan Vučetić, Nikola Stanković, Antonio Merkaš, Bruno Devčić, Leopold Lovrić, David Vidaković
6 goals
Kristijan Patačić, Danis Hrgota, Ivan Starčević, Josip Gorup, Maro Pavić, Siniša Đipalo, Miroslav Filipović, Danijel Tonković, Mislav Banek, Marin Katović
5 goals
Ivan Gabriel Ključarić, Karlo Prpić, David Mataja, Dino Pasariček, Nenad Buza- Vidas, Lovro Horvat, Nermin Radončić, Matej Bronzović, Antonio Ostović, Antonio Zrno, Josip Sabolić, Luka Banić
4 goals
Franko Hučić, Niko Španjol, Antonio Gračić, Domagoj Bobinac, Antonio Mandić, Darko Duvnjak, Petar Boronjek, Luka Šiprak, Tin Habalija, Leonardo Mostarlić
3 goals
Goran Urošević, Matija Ceraj, Dario Anić, Ivan Beg, Marko Vujičić, Belmin Hasanbašić, Mihael Obad, Antonio Galonja, Dino Žarković, Leon Pupić Jovanović, Igor Deronjić, Mislav Sakač, Dominik Bobinac, Marko Ivče
2 goals
Petar Muhar, Antonio Krznarić, Lucijan Pahljina, Dominik Masten, Dominik Broz, Franko Jamičić, Ivan Cerjak, Marino Dedić, Antonijo Papac, Alen Fulir, Stefan Živadinović, Deni Hajdarović, Željko Ostrman, Anel Dedić, Josip Cvilko, Deni Jergović, Zoran Miočinović, Branko Artić, Viktor Vošten
1 goal
Jurica Mijatović, Baldo Ivan Matić, Semir Oraščanin, Igor Cvijanović, Igor Mostarlić, Josip Jandrić, Emran Nerovčić, Antonio Vincelj, Šimun Stančin, Sandro Vincelj, Dino Murtić, Valter Cetina, Matija Lučić, Alen Vuković, Marko Šulentić, Edvin Lorber, Ante Sliško, Kristijan Osredečki, Mateo Bošnjak, Krešo Puljek, Matej Galonja, Dominik Obad, Matija Artić, Ivica Majić, Rikardo Malbašić, Roman Vdović, Ivan Marović

Standings

1.Futsal Pula19+11952
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula19+6144
3.MNK Gorica19+6943
4.Novi Marof19+3739
5.Otočac19+1729
6.Bjelovar19-429
7.Jesenje19-222
8.Siscia19-6814
9.Malonogometni klub Lošinj (-8)19-513
10.Petrinjčica9-633
11.Rab18-1153