To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions > Futsal

2. HMNL - West

2. HMNL - West
photo by: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
25.09.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 4Novi Marof25.09.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
27.09.2020. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia5 : 4Malonogometni klub Lošinj27.09.2020. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
27.09.2020. 13:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 4Jesenje27.09.2020. 13:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
27.09.2020. 14:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Petrinjčica27.09.2020. 14:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
26.09.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 5Malonogometni klub Mne Veruda Pula26.09.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
2. round
Report
04.10.2020. 14:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica1 : 11Futsal Pula04.10.2020. 14:00, Školska dvorana, Petrinja
03.10.2020. 19:30
Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje3 : 6MNK Gorica03.10.2020. 19:30, Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
02.10.2020. 21:00
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 3Malonogometni klub Lošinj02.10.2020. 21:00, Bjelovar, Bjelovar
04.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4Siscia04.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
02.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 8Otočac02.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
3. round
Report
10.10.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 5Otočac10.10.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
11.10.2020. 19:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 3Novi Marof11.10.2020. 19:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
10.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica8 : 2Malonogometni klub Lošinj10.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
10.10.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 2Jesenje10.10.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 0Petrinjčica10.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
4. round
Report
03.11.2020. 20:45
NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje4 : 6Malonogometni klub Mne Veruda Pula03.11.2020. 20:45, NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
17.10.2020.
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula9 : 2Malonogometni klub Lošinj17.10.2020., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
18.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4MNK Gorica18.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
18.10.2020. 19:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac7 : 7Bjelovar18.10.2020. 19:30, SD OŠ Otočac, Otočac
28.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab4 : 7Siscia28.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
5. round
Report
21.10.2020. 18:00
Rab7 : 9Bjelovar21.10.2020. 18:00
24.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Otočac24.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
24.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 0Novi Marof24.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
22.10.2020. 21:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula8 : 6Malonogometni klub Lošinj22.10.2020. 21:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.10.2020. 18:30
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica2 : 7Jesenje25.10.2020. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
6. round
Report
02.11.2020. 20:00
Školska dvorana, Petrinja
Malonogometni klub Lošinj3 : 4Petrinjčica02.11.2020. 20:00, Školska dvorana, Petrinja
19.11.2020. 19:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula19.11.2020. 19:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
02.11.2020. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 9Futsal Pula02.11.2020. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
30.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab1 : 16MNK Gorica30.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
02.11.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Bjelovar02.11.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
7. round
Report
07.11.2020. 16:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica19 : 1Siscia07.11.2020. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
06.11.2020. 17:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula15 : 1Rab06.11.2020. 17:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
08.11.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 2Otočac08.11.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
08.11.2020. 19:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica0 : 16Novi Marof08.11.2020. 19:00, Školska dvorana, Petrinja
07.11.2020. 21:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 4Malonogometni klub Lošinj07.11.2020. 21:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
8. round
Report
-
Jesenje : Novi Marof
15.11.2020. 17:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac10 : 3Petrinjčica15.11.2020. 17:00, SD OŠ Otočac, Otočac
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
15.11.2020. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia0 : 11Futsal Pula15.11.2020. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
15.11.2020. 21:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 3MNK Gorica15.11.2020. 21:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
9. round
Report
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Bjelovar
22.11.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula11 : 5Siscia22.11.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Rab
21.11.2020. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 3Otočac21.11.2020. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
25.11.2020. 20:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Malonogometni klub Lošinj2 : 7Novi Marof25.11.2020. 20:15, Sutinska Vrela, Zagreb
10. round
Report
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Malonogometni klub Lošinj
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Jesenje
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Petrinjčica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Futsal Pula
11. round
Report
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : MNK Gorica
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Bjelovar
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Siscia
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Rab
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Otočac
12. round
Report
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Rab
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Siscia
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Bjelovar
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Gorica
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Futsal Pula
13. round
Report
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Petrinjčica
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Jesenje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Malonogometni klub Lošinj : Bjelovar
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Novi Marof
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Otočac : Rab
14. round
Report
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Siscia
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Bjelovar
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : MNK Gorica
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Futsal Pula
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
15. round
Report
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Jesenje
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Lošinj : Futsal Pula
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Otočac
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Rab
16. round
Report
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Bjelovar : Rab
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : MNK Gorica
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Futsal Pula
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Petrinjčica
17. round
Report
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Lošinj
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Novi Marof
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Otočac
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Rab
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Siscia
18. round
Report
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : MNK Gorica
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Futsal Pula
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Petrinjčica
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Jesenje
19. round
Report
-
Novi Marof : Jesenje
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Otočac
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Siscia
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Bjelovar
20. round
Report
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Futsal Pula
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Petrinjčica
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Jesenje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Malonogometni klub Lošinj
21. round
Report
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Otočac
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Rab
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Bjelovar
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : MNK Gorica
22. round
Report
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Petrinjčica
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Malonogometni klub Lošinj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Novi Marof
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Futsal Pula88007515+6024
2.MNK Gorica86026621+4518
3.Malonogometni klub Mne Veruda Pula76015728+2918
4.Bjelovar75114430+1416
5.Novi Marof75023725+1215
6.Otočac83234043-311
7.Siscia82062863-356
8.Jesenje71242735-85
9.Petrinjčica71061162-513
10.Rab60061859-410
11.Malonogometni klub Lošinj (-8)70162446-22-7
15 goals
Franjo Matković, Edi Ljubas, Matija Ostović
11 goals
Daniel Moravac, Antonio Vuzem
10 goals
Elvir Husarić, Jure Copić, Petar Ježić, Bepo Paus
9 goals
Tino Čirjak, Dean Moravac, Dino Bartoluci, Josip Jurić, Emil Hamzagić
8 goals
Robert Grbić, Domagoj Kos
7 goals
Tomislav Harmicar, Željko Petrović, Dario Šestić, Bruno Devčić, Niko Vukmir, Dino Bajsić, Ivan Šulentić
6 goals
Matej Bronzović, Vedran Cvitković, Bojan Barišić, Martin Stojčević, Josip Gorup
5 goals
Manolo Bilić, Leon Levak, Danijel Tonković, Siniša Đipalo, Ante Starčević, Ante Pavličević, Danis Hrgota
4 goals
David Vidaković, Ivan Gabriel Ključarić, Antonio Gračić, Josip Sabolić, Dominik Pavlek, Renato Rumbak, Darko Duvnjak, Filip Subašić, Antonio Ostović
3 goals
Ivan Beg, Ivan Sinković, Marko Bilušković, Nikola Stanković, Ivan Starčević, Luka Banić, Leon Pupić Jovanović, Leopold Lovrić, Mislav Sakač, Miroslav Filipović
2 goals
Anel Dedić, Antonio Merkaš, Zoran Miočinović, Lovro Horvat, Andrej Mioković, Deni Jergović, Filip Kos, Karlo Prpić, Josip Petrović, Niko Španjol, Dragan Vučetić, Viktor Vošten, Dražen Jurković, Goran Urošević, Alen Lovreković, Mislav Banek, Matija Ceraj, Ivan Cerjak, Antonio Zrno, Franko Hučić, Mateo Čekol, Antonio Galonja
1 goal
Kristijan Patačić, Baldo Ivan Matić, Dino Pasariček, Luka Marušić, Lucijan Pahljina, Belmin Hasanbašić, Antonijo Papac, Matija Artić, Rikardo Malbašić, Mihael Eldić, Antonio Krznarić, Ivica Majić, Kristijan Osredečki, Domagoj Bobinac, Josip Jandrić, Patrich Josipović, Nermin Radončić, Dario Anić, Nenad Buza- Vidas, Matej Galonja, Tin Gršić, Valter Cetina, Marko Krznarić, Stefan Živadinović, Mihael Obad, Roman Vdović, Dominik Bobinac, Maro Pavić, Sandro Vincelj, Alen Fulir, Mateo Bošnjak, Antonio Mandić, Leonardo Mostarlić, Marko Jurić, Branko Artić, Kristijan Avramović, Marko Šulentić

Standings

1.Futsal Pula8+6024
2.MNK Gorica8+4518
3.Malonogometni klub Mne Veruda Pula7+2918
4.Bjelovar7+1416
5.Novi Marof7+1215
6.Otočac8-311
7.Siscia8-356
8.Jesenje7-85
9.Petrinjčica7-513
10.Rab6-410
11.Malonogometni klub Lošinj (-8)7-22-7