To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions > Futsal

2. HMNL - West

2. HMNL - West
photo by: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
10.10.2021. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof16 : 3Siscia10.10.2021. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
10.10.2021. 20:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 928 : 4Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje10.10.2021. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
09.10.2021. 16:00
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka3 : 3Uspinjača Gimka09.10.2021. 16:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
09.10.2021. 16:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica4 : 2Bjelovar09.10.2021. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
09.10.2021. 19:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 6Otočac09.10.2021. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
2. round
Report
17.10.2021. 20:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 8Jesenje17.10.2021. 20:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 20:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 4MNK Gorica16.10.2021. 20:00, Zagreb, Zagreb
17.10.2021. 14:00
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje0 : 7Hrvatski malonogometni klub Rijeka17.10.2021. 14:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
18.10.2021. 20:15
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Zagreb 9218.10.2021. 20:15, Dvorana Brezovica, Sisak
17.10.2021. 17:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica4 : 3Novi Marof17.10.2021. 17:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
3. round
Report
24.10.2021. 20:20
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 925 : 5Petrinjčica24.10.2021. 20:20, Sutinska Vrela, Zagreb
23.10.2021. 16:00
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka3 : 0Siscia23.10.2021. 16:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
24.10.2021. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 8Uspinjača Gimka24.10.2021. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
24.10.2021. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac10 : 4Bjelovar24.10.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
4. round
Report
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Otočac
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Jesenje
25.10.2021. 18:30
MNK Gorica : Siscia25.10.2021. 18:30
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Zagreb 92
5. round
Report
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Novi Marof
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Petrinjčica
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Siscia
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Uspinjača Gimka
6. round
Report
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Bjelovar
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Otočac
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Jesenje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : MNK Gorica
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
7. round
Report
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Zagreb 92
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Novi Marof
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Petrinjčica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Siscia
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
8. round
Report
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Uspinjača Gimka
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Bjelovar
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Otočac
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Jesenje
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : MNK Gorica
9. round
Report
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Zagreb 92
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Novi Marof
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Petrinjčica
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Siscia
10. round
Report
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Uspinjača Gimka
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Bjelovar
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Otočac
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Jesenje
11. round
Report
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : MNK Gorica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Zagreb 92
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Novi Marof
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Petrinjčica
12. round
Report
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Novi Marof
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Zagreb 92
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : MNK Gorica
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Jesenje
13. round
Report
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Bjelovar
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Uspinjača Gimka
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Siscia
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Petrinjčica
14. round
Report
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Zagreb 92
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : MNK Gorica
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Jesenje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Otočac
15. round
Report
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Uspinjača Gimka
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Siscia : MNK Gorica
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Petrinjčica
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Novi Marof
16. round
Report
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Gorica
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Otočac
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Bjelovar
17. round
Report
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Siscia
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Petrinjčica
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Novi Marof
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Zagreb 92
18. round
Report
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : MNK Gorica
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Jesenje
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Otočac
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Bjelovar
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Uspinjača Gimka
19. round
Report
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Siscia
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Petrinjčica
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Novi Marof
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Zagreb 92
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
20. round
Report
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Jesenje
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Otočac
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Bjelovar
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Uspinjača Gimka
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
21. round
Report
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Petrinjčica
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Zagreb 92
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : MNK Gorica
22. round
Report
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Otočac
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Bjelovar
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Uspinjača Gimka
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Zagreb 9232101712+57
2.Otočac2200168+86
3.MNK Gorica220085+36
4.Hrvatski malonogometni klub Rijeka2110103+74
5.Uspinjača Gimka31111410+44
6.Petrinjčica211098+14
7.Novi Marof2101197+123
8.Jesenje31021517-23
9.Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje2002415-110
10.Bjelovar3003922-130
11.Siscia2002620-140
9 goals
Matija Ostović
6 goals
Ivan Kovačec, Dario Štanfel
5 goals
Josip Beljan, Rene Makar
4 goals
Mislav Sakač, Renato Rumbak, Tin Gršić
3 goals
Borna VIDIĆEK, Filip Hanžić, Silvio Toth, Kristijan Jerbić, Hrvoje Mlinarić, Kosta Đukić, Bepo Paus, Mario Crnčević
2 goals
Matija Vidović, Branko Artić, Dominik Božičić, Emil Hamzagić, Željko Petrović, Tomica Čikor, Nikola Vešligaj, Kristijan Mešnjak, Tino Čirjak, Deni Hajdarović, Antonio Ostović, Dražen Jurković, Mihael Eldić
1 goal
Karlo Kranjec, Danijel Leoni, Josip Smolčić, Matija Lučić, Dominik Prelčec, Martin Stojčević, Antonio Zrno, Franko Hučić, Josip Zdrilić, Ante Pavličević, Filip Križe, Matej Bošnjak, Nikola Stanković, Marko Tušek, Matteo Šepić, Kristian Cianci, Valentino Bečeheli, Luka Mikulica, Lovro Cigler, Fahrudin Muminović, Leonardo Papić, Karlo Prpić, Fran Cerjak, Kevin Šenkiš, Zoran Miočinović, Gabrijel Sente, Davor Andrijević, Miroslav Filipović, Bruno Devčić, Nikša Bakić, Leon Jedvaj

Standings

1.Futsal Pula19+11952
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula19+6144
3.MNK Gorica19+6943
4.Novi Marof19+3739
5.Otočac19+1729
6.Bjelovar19-429
7.Jesenje19-222
8.Siscia19-6814
9.Malonogometni klub Lošinj (-8)19-513
10.Petrinjčica9-633
11.Rab18-1153