To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions > Futsal

Futsal U-19 West

Futsal U-19 West
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • West - Fixtures
  • Table
  • Goalscorers
  • Acc.cards
  • Suspensions
1. round
Report
08.10.2022. 14:00
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 1MNK Gorica08.10.2022. 14:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10.10.2022. 19:45
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 2Novi Marof10.10.2022. 19:45, Školska dvorana, Petrinja
08.10.2022.
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 8Jesenje08.10.2022., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
09.10.2022. 14:30
West region - U-19
S.D. Martinovka, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 1HMNK Rijeka09.10.2022. 14:30, S.D. Martinovka, Zagreb
10.10.2022. 18:30
West region - U-19
Ljubešćica, Ljubešćica
Fotex Nedeljanec6 : 2Otočac10.10.2022. 18:30, Ljubešćica, Ljubešćica
08.10.2022. 15:30
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija2 : 11Uspinjača Gimka08.10.2022. 15:30, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
08.10.2022. 20:00
West region - U-19
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Lika šport08.10.2022. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
2. round
Report
15.10.2022. 16:00
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka12 : 1Zagreb 9215.10.2022. 16:00, Zagreb, Zagreb
15.10.2022. 14:00
West region - U-19
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka7 : 3Fotex Nedeljanec15.10.2022. 14:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
15.10.2022.
West region - U-19
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Lika šport15.10.2022., Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
15.10.2022. 14:00
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 2MNK Futsal Gorovo Opatija15.10.2022. 14:00, SD OŠ Otočac, Otočac
16.10.2022. 12:15
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje1 : 3Futsal Dinamo16.10.2022. 12:15, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
16.10.2022. 16:30
West region - U-19
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 3Bjelovar16.10.2022. 16:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
18.10.2022. 19:00
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 1Petrinjčica18.10.2022. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
3. round
Report
24.10.2022. 18:30
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica4 : 2MNK Gorica24.10.2022. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
22.10.2022.
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 5Futsal Pula22.10.2022., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
23.10.2022. 15:30
West region - U-19
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 2Novi Marof23.10.2022. 15:30, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
24.10.2022. 18:30
West region - U-19
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec4 : 8Jesenje24.10.2022. 18:30, Park, Vidovec
24.10.2022. 16:50
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Zagreb 920 : 2Otočac24.10.2022. 16:50, Zagreb, Zagreb
22.10.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija0 : 3HMNK Rijeka22.10.2022., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
22.10.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : Uspinjača Gimka22.10.2022., Sportska dvorana, Gospić
4. round
Report
02.11.2022. 15:30
West region - U-19
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica0 : 11Uspinjača Gimka02.11.2022. 15:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
30.10.2022. 13:00
West region - U-19
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka14 : 2Zagreb 9230.10.2022. 13:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
29.10.2022. 18:00
West region - U-19
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 5Fotex Nedeljanec29.10.2022. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
30.10.2022. 19:00
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula1 : 6Futsal Dinamo30.10.2022. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
31.10.2022. 21:30
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 3Bjelovar31.10.2022. 21:30, Školska dvorana, Petrinja
29.10.2022. 17:30
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje7 : 4MNK Futsal Gorovo Opatija29.10.2022. 17:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
29.10.2022.
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Lika šport29.10.2022., SD OŠ Otočac, Otočac
5. round
Report
05.11.2022. 18:30
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 3MNK Gorica05.11.2022. 18:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
07.11.2022. 21:10
West region - U-19
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo13 : 2Petrinjčica07.11.2022. 21:10, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
07.11.2022. 19:30
West region - U-19
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Fotex Nedeljanec9 : 3Futsal Pula07.11.2022. 19:30, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
09.11.2022. 15:50
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Zagreb 923 : 7Jesenje09.11.2022. 15:50, Zagreb, Zagreb
05.11.2022. 17:00
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka9 : 3Otočac05.11.2022. 17:00, Zagreb, Zagreb
17.12.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija : Novi Marof17.12.2022., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
05.11.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : HMNK Rijeka05.11.2022., Sportska dvorana, Gospić
6. round
Report
21.11.2022. 18:00
West region - U-19
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 11Otočac21.11.2022. 18:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
13.11.2022. 14:00
West region - U-19
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka1 : 4Uspinjača Gimka13.11.2022. 14:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
13.11.2022. 16:30
West region - U-19
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof10 : 0Zagreb 9213.11.2022. 16:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
14.11.2022. 18:30
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica2 : 10Fotex Nedeljanec14.11.2022. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
16.11.2022. 20:45
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 8Futsal Dinamo16.11.2022. 20:45, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
12.11.2022.
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 0MNK Futsal Gorovo Opatija12.11.2022., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
12.11.2022.
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Lika šport12.11.2022., Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
7. round
Report
20.11.2022. 11:20
West region - U-19
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo7 : 2MNK Gorica20.11.2022. 11:20, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
21.11.2022. 19:15
West region - U-19
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec12 : 1Bjelovar21.11.2022. 19:15, Park, Vidovec
07.01.2023. 17:00
West region - U-19
Zagreb 923 : 6Futsal Pula07.01.2023. 17:00
19.11.2022. 17:00
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 0Jesenje19.11.2022. 17:00, Zagreb, Zagreb
20.11.2022. 15:00
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 11HMNK Rijeka20.11.2022. 15:00, SD OŠ Otočac, Otočac
19.11.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija : Petrinjčica19.11.2022., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
19.11.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : Novi Marof19.11.2022., Sportska dvorana, Gospić
8. round
Report
26.11.2022. 16:30
West region - U-19
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica1 : 7HMNK Rijeka26.11.2022. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
26.11.2022. 18:30
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje5 : 4Otočac26.11.2022. 18:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
26.11.2022. 16:15
West region - U-19
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof1 : 10Uspinjača Gimka26.11.2022. 16:15, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
27.11.2022. 14:30
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica4 : 3Zagreb 9227.11.2022. 14:30, Školska dvorana, Petrinja
27.11.2022. 15:20
West region - U-19
Pešćenica, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 2Fotex Nedeljanec27.11.2022. 15:20, Pešćenica, Zagreb
26.11.2022.
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : MNK Futsal Gorovo Opatija26.11.2022., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.11.2022.
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Lika šport26.11.2022., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
9. round
Report
03.12.2022. 09:30
West region - U-19
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec27 : 1MNK Gorica03.12.2022. 09:30, Park, Vidovec
03.12.2022. 09:45
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Zagreb 927 : 2Bjelovar03.12.2022. 09:45, Zagreb, Zagreb
04.12.2022. 16:00
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 2Futsal Pula04.12.2022. 16:00, Zagreb, Zagreb
03.12.2022. 16:15
West region - U-19
Dvorana Kastav, Kastav
HMNK Rijeka5 : 1Jesenje03.12.2022. 16:15, Dvorana Kastav, Kastav
04.12.2022. 16:00
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac7 : 6Novi Marof04.12.2022. 16:00, SD OŠ Otočac, Otočac
03.12.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija : Futsal Dinamo03.12.2022., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
03.12.2022.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : Petrinjčica03.12.2022., Sportska dvorana, Gospić
10. round
Report
10.12.2022. 20:20
West region - U-19
Pešćenica, Zagreb
MNK Gorica2 : 1Jesenje10.12.2022. 20:20, Pešćenica, Zagreb
11.12.2022. 11:15
West region - U-19
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof2 : 7HMNK Rijeka11.12.2022. 11:15, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
10.12.2022.
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 0Otočac10.12.2022., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
14.12.2022. 18:45
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica0 : 6Uspinjača Gimka14.12.2022. 18:45, Školska dvorana, Petrinja
10.12.2022. 12:15
West region - U-19
Pešćenica, Zagreb
Futsal Dinamo8 : 1Zagreb 9210.12.2022. 12:15, Pešćenica, Zagreb
10.12.2022.
West region - U-19
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : MNK Futsal Gorovo Opatija10.12.2022., Park, Vidovec
10.12.2022.
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Lika šport10.12.2022., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
11. round
Report
21.01.2023. 16:40
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Zagreb 923 : 7Fotex Nedeljanec21.01.2023. 16:40, Zagreb, Zagreb
08.01.2023. 15:00
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 6Petrinjčica08.01.2023. 15:00, SD OŠ Otočac, Otočac
18.01.2023. 15:30
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 1Bjelovar18.01.2023. 15:30, Zagreb, Zagreb
04.01.2023. 19:00
West region - U-19
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
HMNK Rijeka6 : 1Futsal Pula04.01.2023. 19:00, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
12.01.2023. 19:30
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje7 : 4Novi Marof12.01.2023. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
14.01.2023.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija : MNK Gorica14.01.2023., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
14.01.2023.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : Futsal Dinamo14.01.2023., Sportska dvorana, Gospić
12. round
Report
22.01.2023. 09:30
West region - U-19
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica3 : 4Novi Marof22.01.2023. 09:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
21.01.2023.
West region - U-19
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 0Jesenje21.01.2023., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.01.2023. 15:00
West region - U-19
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 9HMNK Rijeka21.01.2023. 15:00, Školska dvorana, Petrinja
21.01.2023.
West region - U-19
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 4Otočac21.01.2023., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21.01.2023. 12:15
West region - U-19
Pešćenica, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 1Uspinjača Gimka21.01.2023. 12:15, Pešćenica, Zagreb
21.01.2023.
West region - U-19
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Futsal Gorovo Opatija : Zagreb 9221.01.2023., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
21.01.2023.
West region - U-19
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Lika šport21.01.2023., Park, Vidovec
13. round
Report
29.01.2023. 19:10
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Zagreb 923 : 4MNK Gorica29.01.2023. 19:10, Zagreb, Zagreb
28.01.2023.
West region - U-19
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 0Fotex Nedeljanec28.01.2023., Zagreb, Zagreb
28.01.2023. 17:30
West region - U-19
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
HMNK Rijeka6 : 3Bjelovar28.01.2023. 17:30, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
29.01.2023. 12:00
West region - U-19
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac2 : 6Futsal Dinamo29.01.2023. 12:00, SD OŠ Otočac, Otočac
28.01.2023. 19:00
West region - U-19
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje11 : 3Petrinjčica28.01.2023. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
28.01.2023. 18:30
West region - U-19
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof3 : 0Futsal Pula28.01.2023. 18:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
28.01.2023.
West region - U-19
Sportska dvorana, Gospić
Lika šport : MNK Futsal Gorovo Opatija28.01.2023., Sportska dvorana, Gospić
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Uspinjača Gimka1211108312+7134
2.HMNK Rijeka1210027725+5230
3.Futsal Dinamo119206218+4429
4.Fotex Nedeljanec (-1)117138536+4921
5.Jesenje (-1)127055644+1220
6.Futsal Pula (-1)127053736+120
7.Petrinjčica115063466-3215
8.Novi Marof114074251-912
9.Otočac (-1)124174963-1412
10.MNK Gorica112092485-616
11.Bjelovar111192968-394
12.Zagreb 921110102676-503
13.Lika šport00000000
14.MNK Futsal Gorovo Opatija (-1)5005832-24-1
23 goals
Teodor Žganec
14 goals
Mario Jurković, Lovro Cigler, Andrej Mioković, Adriano Skupnjak
13 goals
Dino Premužić
12 goals
Antonio Knežević, Leon Jedvaj, Mihael Matijević, Deni Manestar, Filip Kamauli
11 goals
Dario Pajdaković
10 goals
Ajdin Ridžal, Valentino Bečeheli, Filip Vukelić
9 goals
Luka Barišić, Dorian Vincelj
8 goals
Lovro Pavić, Filip Abramović, Matija Huzjak, Stipe Došen
7 goals
Leo Vrbanić, Roko Sikavica, Dorijan Luketić, Gabriel Bosek, Antonio Matijević
6 goals
Niko Ivančić, Branko Artić, Loren Radić, Luka Ključarić, Dorian Cifrek, David Plasajec, Marko Pipalović, Dino Pleša, Karlo Bauman, Filip Hajduk
5 goals
Dominik Fotak, Luka Barukčić, Dino Murtić, Stefano Galešić, Ervin Šaban, Ronald Jahaj
4 goals
Fran Ježić, Ivan Petrović, Mateo Novoselac, Marino Dujmović, Borna Krizmanić, Vito Sučić, Luka Osenički, Mario Šoštarić, Mislav Perić, Gabriel Gorenc, Fran Rožmarić, Tin Fruk, Mateo Majdandžić, Leonardo Mostarlić
3 goals
Roko Kranjčec, Vito Vincek, Blaž Potočki, Leon Jurović, Erik Koprivnjak, Niko Blaguški, Silvio Mumlek, Ivano Tomišić, Leonard Glavica, Edgar Braus, Mateo Pendić, Niko Baraba, Jan Antolić, Frane Paus, Leo Alujević, Luka Jedvaj, Ivan Orešković, Josip Povoljnjak
2 goals
David Žugaj, Stjepan Deverić, Antonio Bićanić, Tomas Bajlo, Luka Joha, Teo Tomljenović, Timon Regvar, Ajdin Ramić, Lucian Radmilović, Diego Frank, Kevin Hrvatin, Josip Mrak, Niki Podnar, Hrvoje Kilić, Nikša Bakić, Filip Ciglenečki, Ivan Vugrinec, Borna Ptičar, Josip Jergović, Juraj Hren
1 goal
Niko Tomaić, Sebastijan Dvanajščak, Jakov Škarec, Luka Gruičić, Tomislav Ravlić, Josip Matovina, Ivan Klanac, Karlo Budanec, David Srpak, Luka Marić, Radenko Marković, Ivano Rigljan, Tomica Fijačko, Teo Hajdaraj, Antonio Merkaš, Ivan Vukelić, Mario Pukšić, Luka Bronzović, Fran Knežević, David Pernić, Nikola Pavić, Šimun Luka Herceg, Antonio Maravić, Danny Škojc, Matej Mandić, Fran Roksa, Andrija Martinec, Jurica Mihalinčić, Matej Josip Šimić, Leon Kos, Paolo Jurman

Accumulated yellow cards: 3

Jesenje

Tin Fruk

Petrinjčica

Andrej Mioković

Zagreb 92

Fran Ježić

Accumulated yellow cards: 2

Futsal Dinamo

Dominik Fotak
Matija Markoč

Futsal Pula

Matej Škalić

HMNK Rijeka

Mario Jurković
Mihael Matijević
Ivan Petrović
Loren Radić

Jesenje

Roko Kranjčec
Borna Krizmanić
Lovro Pavić

MNK Gorica

David Žugaj

Novi Marof

Matija Huzjak

Otočac

Marino Dujmović
Karlo Lončar

Petrinjčica

Marko Pipalović

Uspinjača Gimka

Lovro Cigler

Zagreb 92

Ivan Klanac
Mislav Perić

Accumulated yellow cards: 1

Bjelovar

Hrvoje Kilić
Erik Koprivnjak
Petar Mikor
Josip Mrak
Tomislav Palata

Fotex Nedeljanec

Niko Ivančić
David Plasajec
Fran Rožmarić
Ivan Vugrinec

Futsal Dinamo

Karlo Bevanda
Ervin Šaban
Filip Vukelić

Futsal Pula

Edgar Braus
Diego Frank

HMNK Rijeka

Filip Kamauli
Deni Manestar
Dino Murtić

Jesenje

Leon Jedvaj
Borna Klasić
Blaž Potočki
Dorian Vincelj

MNK Gorica

Karlo Bauman
Silvio Dittrich
Jurica Mihalinčić
Danny Škojc

Novi Marof

Nikša Bakić
Valentino Bečeheli
Vito Vincek

Otočac

Filip Abramović
Antonio Bićanić
David Bilić
Mateo Novoselac
Dario Pajdaković

Petrinjčica

Luka Barukčić
Lucijan Marjanović
Fran Roksa

Uspinjača Gimka

Branko Artić
Leonard Glavica
Antonio Knežević
Ajdin Ramić

Zagreb 92

Jan Antolić
Ronald Jahaj
Timon Regvar
Mislav Vučur

Bjelovar

Luka Barišić

- red card
- match ban: 1

Jesenje

Tin Fruk

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Mladost Petrinja

Andrej Mioković

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Uspinjača Gimka

Fran Ježić

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Antonio Matijević

- red card
- match ban: 1

Next Match

Netherlands - Croatia

14.06.2023.

Previous Match

Turkey - Croatia 0:2

28.03.2023.

Bursa

Standings

1.Uspinjača Gimka12+7134
2.HMNK Rijeka12+5230
3.Futsal Dinamo11+4429
4.Fotex Nedeljanec (-1)11+4921
5.Jesenje (-1)12+1220
6.Futsal Pula (-1)12+120
7.Petrinjčica11-3215
8.Novi Marof11-912
9.Otočac (-1)12-1412
10.MNK Gorica11-616
11.Bjelovar11-394
12.Zagreb 9211-503
13.Lika šport000
14.MNK Futsal Gorovo Opatija (-1)5-24-1