To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Second Division

The Second Division is the second-highest tier of the Croatian football league system.

Second Division
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
  • Accumulated yellow cards
  • Pending suspensions
  • About
1. round
Report
14.08.2020. 17:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 0Croatia14.08.2020. 17:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
16.08.2020. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II0 : 0Orijent 191916.08.2020. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16.08.2020. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 2Dubrava Tim kabel16.08.2020. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
15.08.2020. 17:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1HNK Cibalia15.08.2020. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.09.2020. 20:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 0Rudeš02.09.2020. 20:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
14.08.2020. 20:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić4 : 1Solin14.08.2020. 20:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.08.2020. 17:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija1 : 4Sesvete14.08.2020. 17:30, Kustošija, Zagreb
14.08.2020. 18:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija2 : 1Hajduk II14.08.2020. 18:00, Stadion Kantrida, Rijeka
13.08.2020. 17:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II3 : 0NK BSK13.08.2020. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. round
Report
23.08.2020. 17:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 2NK BSK23.08.2020. 17:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
23.08.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 0GNK Dinamo II23.08.2020. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.08.2020. 17:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1NK Opatija22.08.2020. 17:30, Sesvete, Sesvete
22.08.2020. 17:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 2NK Kustošija22.08.2020. 17:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
05.09.2020. 16:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Inter-Zaprešić05.09.2020. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
22.08.2020. 17:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia3 : 3Međimurje22.08.2020. 17:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
21.08.2020. 17:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 0Dugopolje21.08.2020. 17:30, Kustošija, Zagreb
23.09.2020. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 2Junak23.09.2020. 17:00, Krimeja, Rijeka
21.08.2020. 16:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 1Osijek II21.08.2020. 16:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
3. round
Report
23.09.2020. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Osijek II0 : 1Croatia23.09.2020. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
09.09.2020. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 4Hrvatski dragovoljac09.09.2020. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
29.08.2020. 17:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 3Orijent 191929.08.2020. 17:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2020. 20:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Dubrava Tim kabel28.08.2020. 20:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
28.08.2020. 20:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0HNK Cibalia28.08.2020. 20:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
29.08.2020. 17:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija0 : 0Rudeš29.08.2020. 17:00, Kustošija, Zagreb
23.09.2020. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija1 : 1Solin23.09.2020. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
28.08.2020. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II0 : 2Sesvete28.08.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30.08.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 2NK BSK30.08.2020. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
4. round
Report
13.09.2020. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia4 : 0Hajduk II13.09.2020. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
04.09.2020. 17:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1NK BSK04.09.2020. 17:00, Sesvete, Sesvete
12.09.2020. 16:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0GNK Dinamo II12.09.2020. 16:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.09.2020. 16:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 2NK Opatija12.09.2020. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
12.09.2020. 18:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia1 : 2NK Kustošija12.09.2020. 18:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
11.09.2020. 16:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 2Inter-Zaprešić11.09.2020. 16:30, Kustošija, Zagreb
12.09.2020. 16:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 1Međimurje12.09.2020. 16:30, Krimeja, Rijeka
12.09.2020. 16:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 1Dugopolje12.09.2020. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
13.09.2020. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II2 : 0Junak13.09.2020. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
5. round
Report
16.09.2020. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Croatia16.09.2020. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
16.09.2020. 16:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Osijek II16.09.2020. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
16.09.2020. 19:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Hrvatski dragovoljac16.09.2020. 19:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.09.2020. 19:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Orijent 191916.09.2020. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
16.09.2020. 16:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija0 : 0Dubrava Tim kabel16.09.2020. 16:30, Kustošija, Zagreb
15.09.2020. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija0 : 1HNK Cibalia15.09.2020. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
16.09.2020. 16:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II3 : 0Rudeš16.09.2020. 16:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16.09.2020. 16:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK3 : 1Solin16.09.2020. 16:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
11.10.2020. 15:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Sesvete 11.10.2020. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
6. round
Report
20.09.2020. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 1Sesvete20.09.2020. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
-
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Hajduk II
19.09.2020. 16:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1NK BSK19.09.2020. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
19.09.2020. 16:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia2 : 1GNK Dinamo II19.09.2020. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.09.2020. 16:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel1 : 4NK Opatija19.09.2020. 16:30, Kustošija, Zagreb
20.09.2020. 16:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 1NK Kustošija20.09.2020. 16:30, Krimeja, Rijeka
19.09.2020. 16:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac3 : 2Inter-Zaprešić19.09.2020. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
20.09.2020. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II6 : 0Međimurje20.09.2020. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
19.09.2020. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Dugopolje19.09.2020. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
7. round
Report
11.10.2020. 15:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Croatia 11.10.2020. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.09.2020. 19:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 3Junak26.09.2020. 19:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
26.09.2020. 19:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Osijek II26.09.2020. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.09.2020. 16:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija0 : 0Hrvatski dragovoljac26.09.2020. 16:00, Kustošija, Zagreb
27.09.2020. 17:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija1 : 1Orijent 191927.09.2020. 17:00, Stadion Kantrida, Rijeka
27.09.2020. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II1 : 0Dubrava Tim kabel27.09.2020. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27.09.2020. 16:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK3 : 1HNK Cibalia27.09.2020. 16:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
-
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk II
26.09.2020. 16:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 0Solin26.09.2020. 16:00, Sesvete, Sesvete
8. round
Report
30.09.2020. 15:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Solin30.09.2020. 15:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
30.09.2020. 15:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete30.09.2020. 15:30, ŠC Rudeš, Zagreb
-
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Hajduk II
30.09.2020. 15:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : NK BSK30.09.2020. 15:30, Kustošija, Zagreb
30.09.2020. 15:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : GNK Dinamo II30.09.2020. 15:30, Krimeja, Rijeka
30.09.2020. 15:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : NK Opatija30.09.2020. 15:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
30.09.2020. 15:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : NK Kustošija30.09.2020. 15:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
30.09.2020. 15:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Inter-Zaprešić30.09.2020. 15:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
30.09.2020. 15:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Međimurje30.09.2020. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
9. round
Report
03.10.2020. 18:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Croatia 03.10.2020. 18:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.10.2020. 18:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dugopolje 03.10.2020. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.10.2020. 15:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Junak 03.10.2020. 15:30, Kustošija, Zagreb
03.10.2020. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Osijek II 03.10.2020. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
04.10.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Hrvatski dragovoljac 04.10.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
04.10.2020. 15:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Orijent 1919 04.10.2020. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
04.10.2020. 15:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Dubrava Tim kabel 04.10.2020. 15:30, Gradski stadion Poljud, Split
03.10.2020. 15:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : HNK Cibalia 03.10.2020. 15:30, Sesvete, Sesvete
03.10.2020. 15:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rudeš 03.10.2020. 15:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
10. round
Report
18.10.2020. 15:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Rudeš 18.10.2020. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
17.10.2020. 15:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Solin 17.10.2020. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16.10.2020. 15:00
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Sesvete 16.10.2020. 15:00, Kustošija, Zagreb
18.10.2020. 15:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hajduk II 18.10.2020. 15:00, Krimeja, Rijeka
16.10.2020. 15:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : NK BSK 16.10.2020. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
18.10.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : GNK Dinamo II 18.10.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17.10.2020. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : NK Opatija 17.10.2020. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
17.10.2020. 15:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : NK Kustošija 17.10.2020. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
16.10.2020. 18:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Inter-Zaprešić 16.10.2020. 18:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
11. round
Report
23.10.2020. 19:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Croatia 23.10.2020. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.10.2020. 15:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Međimurje 24.10.2020. 15:00, Kustošija, Zagreb
24.10.2020. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Dugopolje 24.10.2020. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
25.10.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Junak 25.10.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
25.10.2020. 15:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Osijek II 25.10.2020. 15:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
25.10.2020. 15:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Hrvatski dragovoljac 25.10.2020. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23.10.2020. 15:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Orijent 1919 23.10.2020. 15:00, Sesvete, Sesvete
24.10.2020. 15:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dubrava Tim kabel 24.10.2020. 15:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
24.10.2020. 15:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : HNK Cibalia 24.10.2020. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12. round
Report
01.11.2020. 14:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : HNK Cibalia 01.11.2020. 14:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
30.10.2020. 14:00
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Rudeš 30.10.2020. 14:00, Kustošija, Zagreb
01.11.2020. 14:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Solin 01.11.2020. 14:00, Krimeja, Rijeka
30.10.2020. 14:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Sesvete 30.10.2020. 14:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
01.11.2020. 14:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Hajduk II 01.11.2020. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
31.10.2020. 14:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : NK BSK 31.10.2020. 14:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
31.10.2020. 14:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : GNK Dinamo II 31.10.2020. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
30.10.2020. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : NK Opatija 30.10.2020. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
30.10.2020. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : NK Kustošija 30.10.2020. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13. round
Report
07.11.2020. 13:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Croatia 07.11.2020. 13:30, Kustošija, Zagreb
07.11.2020. 13:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Inter-Zaprešić 07.11.2020. 13:30, Stadion Kantrida, Rijeka
08.11.2020. 13:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Međimurje 08.11.2020. 13:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
08.11.2020. 13:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Dugopolje 08.11.2020. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
08.11.2020. 13:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Junak 08.11.2020. 13:30, Gradski stadion Poljud, Split
06.11.2020. 13:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek II 06.11.2020. 13:30, Sesvete, Sesvete
07.11.2020. 13:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Hrvatski dragovoljac 07.11.2020. 13:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
07.11.2020. 13:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 1919 07.11.2020. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
07.11.2020. 13:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Dubrava Tim kabel 07.11.2020. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
14. round
Report
22.11.2020. 13:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dubrava Tim kabel 22.11.2020. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
22.11.2020. 13:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : HNK Cibalia 22.11.2020. 13:30, Krimeja, Rijeka
20.11.2020. 13:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Rudeš 20.11.2020. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
22.11.2020. 13:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Solin 22.11.2020. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
21.11.2020. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Sesvete 21.11.2020. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
21.11.2020. 13:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk II 21.11.2020. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
20.11.2020. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : NK BSK 20.11.2020. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.11.2020. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : GNK Dinamo II 20.11.2020. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
21.11.2020. 13:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : NK Opatija 21.11.2020. 13:30, Kustošija, Zagreb
15. round
Report
28.11.2020. 13:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Croatia 28.11.2020. 13:30, Stadion Kantrida, Rijeka
29.11.2020. 13:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : NK Kustošija 29.11.2020. 13:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29.11.2020. 13:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Inter-Zaprešić 29.11.2020. 13:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
29.11.2020. 13:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Međimurje 29.11.2020. 13:30, Gradski stadion Poljud, Split
27.11.2020. 13:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje 27.11.2020. 13:30, Sesvete, Sesvete
28.11.2020. 13:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Junak 28.11.2020. 13:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
28.11.2020. 13:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek II 28.11.2020. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
28.11.2020. 13:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Hrvatski dragovoljac 28.11.2020. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.11.2020. 13:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Orijent 1919 27.11.2020. 13:30, Kustošija, Zagreb
16. round
Report
06.12.2020. 13:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Orijent 1919 06.12.2020. 13:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
04.12.2020. 13:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dubrava Tim kabel 04.12.2020. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
06.12.2020. 13:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : HNK Cibalia 06.12.2020. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
05.12.2020. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Rudeš 05.12.2020. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
05.12.2020. 13:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Solin 05.12.2020. 13:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.12.2020. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Sesvete 04.12.2020. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
04.12.2020. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk II 04.12.2020. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
05.12.2020. 13:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : NK BSK 05.12.2020. 13:30, Kustošija, Zagreb
05.12.2020. 13:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : GNK Dinamo II 05.12.2020. 13:30, Stadion Kantrida, Rijeka
17. round
Report
12.12.2020. 13:00
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II : Croatia 12.12.2020. 13:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12.12.2020. 13:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : NK Opatija 12.12.2020. 13:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
12.12.2020. 13:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : NK Kustošija 12.12.2020. 13:00, Gradski stadion Poljud, Split
12.12.2020. 13:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić 12.12.2020. 13:00, Sesvete, Sesvete
12.12.2020. 13:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Međimurje 12.12.2020. 13:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.12.2020. 13:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje 12.12.2020. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12.12.2020. 13:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Junak 12.12.2020. 13:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
12.12.2020. 13:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Osijek II 12.12.2020. 13:00, SRC Grana Klaka, Zagreb
12.12.2020. 13:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hrvatski dragovoljac 12.12.2020. 13:00, Krimeja, Rijeka
18. round
Report
14.02.2021. 14:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Hrvatski dragovoljac 14.02.2021. 14:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
14.02.2021. 14:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Osijek II 14.02.2021. 14:30, Krimeja, Rijeka
12.02.2021. 14:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Junak 12.02.2021. 14:30, Kustošija, Zagreb
13.02.2021. 14:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Dugopolje 13.02.2021. 14:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.02.2021. 14:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Međimurje 13.02.2021. 14:30, ŠC Rudeš, Zagreb
13.02.2021. 14:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Inter-Zaprešić 13.02.2021. 14:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.02.2021. 14:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : NK Kustošija 12.02.2021. 14:30, Sesvete, Sesvete
14.02.2021. 14:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : NK Opatija 14.02.2021. 14:30, Gradski stadion Poljud, Split
14.02.2021. 14:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : GNK Dinamo II 14.02.2021. 14:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
19. round
Report
21.02.2021. 15:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Croatia 21.02.2021. 15:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
21.02.2021. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Hajduk II 21.02.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20.02.2021. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Sesvete 20.02.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
20.02.2021. 15:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Solin 20.02.2021. 15:00, Kustošija, Zagreb
20.02.2021. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš 20.02.2021. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
19.02.2021. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : HNK Cibalia 19.02.2021. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.02.2021. 15:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dubrava Tim kabel 20.02.2021. 15:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
20.02.2021. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Orijent 1919 20.02.2021. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
21.02.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Hrvatski dragovoljac 21.02.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. round
Report
28.02.2021. 15:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Osijek II 28.02.2021. 15:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
26.02.2021. 15:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Junak 26.02.2021. 15:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
28.02.2021. 15:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugopolje 28.02.2021. 15:00, Krimeja, Rijeka
26.02.2021. 15:00
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Međimurje 26.02.2021. 15:00, Kustošija, Zagreb
27.02.2021. 15:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Inter-Zaprešić 27.02.2021. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.02.2021. 15:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : NK Kustošija 27.02.2021. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
27.02.2021. 15:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : NK Opatija 27.02.2021. 15:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
26.02.2021. 15:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : GNK Dinamo II 26.02.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
28.02.2021. 15:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Hajduk II 28.02.2021. 15:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
21. round
Report
07.03.2021. 15:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Croatia 07.03.2021. 15:30, Gradski stadion Poljud, Split
07.03.2021. 15:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Sesvete 07.03.2021. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
07.03.2021. 15:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Solin 07.03.2021. 15:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
06.03.2021. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Rudeš 06.03.2021. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
06.03.2021. 15:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : HNK Cibalia 06.03.2021. 15:30, Kustošija, Zagreb
05.03.2021. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dubrava Tim kabel 05.03.2021. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
05.03.2021. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Orijent 1919 05.03.2021. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.03.2021. 15:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hrvatski dragovoljac 06.03.2021. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
06.03.2021. 15:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Osijek II 06.03.2021. 15:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
22. round
Report
14.03.2021. 15:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Junak 14.03.2021. 15:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
14.03.2021. 15:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Dugopolje 14.03.2021. 15:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.03.2021. 15:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Međimurje 12.03.2021. 15:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
13.03.2021. 15:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Inter-Zaprešić 13.03.2021. 15:30, Krimeja, Rijeka
12.03.2021. 15:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : NK Kustošija 12.03.2021. 15:30, Kustošija, Zagreb
13.03.2021. 15:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : NK Opatija 13.03.2021. 15:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.03.2021. 15:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : GNK Dinamo II 13.03.2021. 15:30, ŠC Rudeš, Zagreb
13.03.2021. 15:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : NK BSK 13.03.2021. 15:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.03.2021. 15:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk II 12.03.2021. 15:30, Sesvete, Sesvete
23. round
Report
19.03.2021. 15:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Croatia 19.03.2021. 15:30, Sesvete, Sesvete
21.03.2021. 15:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Solin 21.03.2021. 15:30, Gradski stadion Poljud, Split
21.03.2021. 15:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Rudeš 21.03.2021. 15:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
21.03.2021. 15:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : HNK Cibalia 21.03.2021. 15:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20.03.2021. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Dubrava Tim kabel 20.03.2021. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
20.03.2021. 15:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Orijent 1919 20.03.2021. 15:30, Kustošija, Zagreb
19.03.2021. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hrvatski dragovoljac 19.03.2021. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
19.03.2021. 17:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek II 19.03.2021. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.03.2021. 15:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Junak 20.03.2021. 15:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
24. round
Report
04.04.2021. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Dugopolje 04.04.2021. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
03.04.2021. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Međimurje 03.04.2021. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
04.04.2021. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Inter-Zaprešić 04.04.2021. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.04.2021. 16:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : NK Kustošija 02.04.2021. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
04.04.2021. 16:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : NK Opatija 04.04.2021. 16:30, Krimeja, Rijeka
02.04.2021. 16:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : GNK Dinamo II 02.04.2021. 16:30, Kustošija, Zagreb
03.04.2021. 16:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : NK BSK 03.04.2021. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.04.2021. 16:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Rudeš 03.04.2021. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
03.04.2021. 16:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete 03.04.2021. 16:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25. round
Report
10.04.2021. 16:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Croatia 10.04.2021. 16:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
09.04.2021. 16:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš 09.04.2021. 16:30, Sesvete, Sesvete
11.04.2021. 16:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : HNK Cibalia 11.04.2021. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
11.04.2021. 16:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Dubrava Tim kabel 11.04.2021. 16:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
11.04.2021. 16:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Orijent 1919 11.04.2021. 16:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10.04.2021. 16:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Hrvatski dragovoljac 10.04.2021. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
10.04.2021. 16:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Osijek II 10.04.2021. 16:30, Kustošija, Zagreb
09.04.2021. 18:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Junak 09.04.2021. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
09.04.2021. 18:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Dugopolje 09.04.2021. 18:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
26. round
Report
18.04.2021. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Međimurje 18.04.2021. 16:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
17.04.2021. 16:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić 17.04.2021. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
17.04.2021. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : NK Kustošija 17.04.2021. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
18.04.2021. 16:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : NK Opatija 18.04.2021. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16.04.2021. 16:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : GNK Dinamo II 16.04.2021. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
18.04.2021. 16:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : NK BSK 18.04.2021. 16:30, Krimeja, Rijeka
16.04.2021. 16:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Hajduk II 16.04.2021. 16:30, Kustošija, Zagreb
17.04.2021. 16:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Sesvete 17.04.2021. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
17.04.2021. 16:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Solin 17.04.2021. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
27. round
Report
21.04.2021. 17:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Croatia 21.04.2021. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.04.2021. 17:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : HNK Cibalia 21.04.2021. 17:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
21.04.2021. 17:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dubrava Tim kabel 21.04.2021. 17:00, Sesvete, Sesvete
21.04.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Orijent 1919 21.04.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
21.04.2021. 17:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Hrvatski dragovoljac 21.04.2021. 17:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
21.04.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Osijek II 21.04.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21.04.2021. 17:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Junak 21.04.2021. 17:00, Stadion Kantrida, Rijeka
21.04.2021. 17:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Dugopolje 21.04.2021. 17:00, Kustošija, Zagreb
21.04.2021. 19:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje 21.04.2021. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
28. round
Report
25.04.2021. 17:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Inter-Zaprešić 25.04.2021. 17:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
23.04.2021. 19:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : NK Kustošija 23.04.2021. 19:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
24.04.2021. 17:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : NK Opatija 24.04.2021. 17:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
24.04.2021. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GNK Dinamo II 24.04.2021. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
25.04.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : NK BSK 25.04.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.04.2021. 17:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Hajduk II 23.04.2021. 17:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
25.04.2021. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Sesvete 25.04.2021. 17:00, Krimeja, Rijeka
23.04.2021. 17:00
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Solin 23.04.2021. 17:00, Kustošija, Zagreb
24.04.2021. 17:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Rudeš 24.04.2021. 17:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
29. round
Report
01.05.2021. 17:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Croatia 01.05.2021. 17:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
01.05.2021. 17:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dubrava Tim kabel 01.05.2021. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
01.05.2021. 17:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Orijent 1919 01.05.2021. 17:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
30.04.2021. 17:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hrvatski dragovoljac 30.04.2021. 17:00, Sesvete, Sesvete
02.05.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Osijek II 02.05.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
02.05.2021. 17:00
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Junak 02.05.2021. 17:00, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
02.05.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Dugopolje 02.05.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
01.05.2021. 17:00
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : Međimurje 01.05.2021. 17:00, Stadion Kantrida, Rijeka
01.05.2021. 17:00
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Inter-Zaprešić 01.05.2021. 17:00, Kustošija, Zagreb
30. round
Report
09.05.2021. 17:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : NK Kustošija 09.05.2021. 17:00, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
07.05.2021. 19:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : NK Opatija 07.05.2021. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.05.2021. 19:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : GNK Dinamo II 07.05.2021. 19:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
08.05.2021. 17:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : NK BSK 08.05.2021. 17:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
08.05.2021. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hajduk II 08.05.2021. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
09.05.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Sesvete 09.05.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.05.2021. 17:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Solin 07.05.2021. 17:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
09.05.2021. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rudeš 09.05.2021. 17:00, Krimeja, Rijeka
07.05.2021. 17:00
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : HNK Cibalia 07.05.2021. 17:00, Kustošija, Zagreb
31. round
Report
12.05.2021. 17:30
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Croatia 12.05.2021. 17:30, SRC Grana Klaka, Zagreb
12.05.2021. 17:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Orijent 1919 12.05.2021. 17:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
12.05.2021. 17:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrvatski dragovoljac 12.05.2021. 17:30, ŠC Rudeš, Zagreb
12.05.2021. 17:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek II 12.05.2021. 17:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.05.2021. 17:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Junak 12.05.2021. 17:30, Sesvete, Sesvete
12.05.2021. 17:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Dugopolje 12.05.2021. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
12.05.2021. 17:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : Međimurje 12.05.2021. 17:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
12.05.2021. 17:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : Inter-Zaprešić 12.05.2021. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12.05.2021. 17:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : NK Kustošija 12.05.2021. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
32. round
Report
16.05.2021. 17:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : NK Opatija 16.05.2021. 17:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
15.05.2021. 17:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : GNK Dinamo II 15.05.2021. 17:30, Kustošija, Zagreb
15.05.2021. 20:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : NK BSK 15.05.2021. 20:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
15.05.2021. 20:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Hajduk II 15.05.2021. 20:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
15.05.2021. 17:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete 15.05.2021. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.05.2021. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Solin 15.05.2021. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
16.05.2021. 17:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Rudeš 16.05.2021. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.05.2021. 17:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : HNK Cibalia 15.05.2021. 17:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
16.05.2021. 17:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dubrava Tim kabel 16.05.2021. 17:30, Krimeja, Rijeka
33. round
Report
23.05.2021. 17:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Croatia 23.05.2021. 17:30, Krimeja, Rijeka
21.05.2021. 17:30
Kustošija, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Hrvatski dragovoljac 21.05.2021. 17:30, Kustošija, Zagreb
22.05.2021. 17:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
HNK Cibalia : Osijek II 22.05.2021. 17:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
22.05.2021. 17:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Junak 22.05.2021. 17:30, ŠC Rudeš, Zagreb
22.05.2021. 17:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dugopolje 22.05.2021. 17:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
21.05.2021. 17:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje 21.05.2021. 17:30, Sesvete, Sesvete
23.05.2021. 17:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Inter-Zaprešić 23.05.2021. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
23.05.2021. 17:30
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
NK BSK : NK Kustošija 23.05.2021. 17:30, Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
23.05.2021. 17:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
GNK Dinamo II : NK Opatija 23.05.2021. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. round
Report
29.05.2021. 17:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : GNK Dinamo II 29.05.2021. 17:30, ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
29.05.2021. 17:30
Stadion Kantrida, Rijeka
NK Opatija : NK BSK 29.05.2021. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
29.05.2021. 17:30
Kustošija, Zagreb
NK Kustošija : Hajduk II 29.05.2021. 17:30, Kustošija, Zagreb
29.05.2021. 17:30
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete 29.05.2021. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
29.05.2021. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Solin 29.05.2021. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
29.05.2021. 17:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš 29.05.2021. 17:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.05.2021. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : HNK Cibalia 29.05.2021. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
29.05.2021. 17:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Dubrava Tim kabel 29.05.2021. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.05.2021. 17:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Orijent 1919 29.05.2021. 17:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Hrvatski dragovoljac7520136+717
2.NK Opatija7421116+514
3.Osijek II7412113+813
4.NK BSK7331129+312
5.Međimurje73311515012
6.Sesvete6312126+610
7.Inter-Zaprešić7313128+410
8.Croatia631284+410
9.GNK Dinamo II731385+310
10.NK Kustošija724167-110
11.Dubrava Tim kabel7223710-38
12.Dugopolje6213911-27
13.HNK Cibalia7214913-47
14.Orijent 19197133810-26
15.Junak7124915-65
16.Hajduk II411248-44
17.Rudeš6033311-83
18.Solin6024414-102
8 goals
Marko Dabro
5 goals
Stjepan Igrec
4 goals
Matej Jukić, Patrik Mijić, Ivor Weitzer
3 goals
Antonio Pejanović, Mate Crnčević, Bruno Karoglan, Marin Mudražija, Dragan Juranović, Vedran Gerc, Ivan Mamut, Antonio Marin
2 goals
Nino Stojanović, Matija Malekinušić, Martin Sekulić, Niko Havelka, Josip Gačić, Niko Janković, Ivor Ljubanović, Mateo Topić, Marko Vranjković, Josip Čikvar, Dominik Horvat, Silvio Goričan, Igor Čerina, Mate Bajić, Mihovil Geljić, Matej Kelava, Leo Andrić, Stipe Barać, Robert Brdar, Martin Šroler, Robert Jandrek, Tino Šošić, Leon-Habib Ernst, Dion Drena Beljo, Gerald Chibueze Diyoke, Mile Todorov, Seth Amoateng
1 goal
Daniel Barel Tueto Fotso, Bleart Tolaj, Bernard Karrica, Aleksa Latković, Ivan Mamić, Zvonimir Vukoja, Robert Mišković, Hyunwoo Kim, Karlo Miljanić, Adrian Liber, Ivan Šarić, Matija Matulja, Baltazar Anton Bogolin, Denis Glavina, Luka Liklin, Filip Hlevnjak, Luka Begić, Ivan Markota, Mate Čorić, Bruno Sunagić, Muhamed Alghoul, Nikola Šalinović, Kristijan Glavaš, Tomislav Gudelj, Šime Puljić, Adrian Zenko, Ivan Stjepanović, Ivan Rodić, Tomislav Havojić, Tomislav Valentić, Filip Jazvić, Nikola Burić, Ante Ćapin, Dejan Čabraja, Ivan Baraban, Vedran Dalić, Ivan Abramović, Valentino Majstorović, Mateo Monjac, Adam Benić, Bojan Gvozdenović, Ivan Mastelić, Loren Maružin, Jan Marcijuš, Karlo Igor Majić, Petar Bašić-Šiško, Filip Kosić, Bruno Jenjić, Ivan Giljanović, Karlo Perić, David Đurak, Jan Jurčec, Josip Ciprić, Ivan Jajalo, Trojan Maloku, Marin Laušić

Accumulated yellow cards: 3

Dubrava Tim kabel

Yusuf Musa

Dugopolje

Ivan Rodić

Inter-Zaprešić

Silvio Goričan

Međimurje

Matija Blaži
Robin Zanjko

NK Kustošija

Matej Kelava

NK Opatija

Josip Rudan

Accumulated yellow cards: 2

Cibalia

Mate Bajić
Patrick Stanić

Dinamo

Boško Bošković

Dubrava Tim kabel

Antonio Boršić
Mihael Kelemen
Ivan Marić

Dugopolje

Dominik Balić
Mate Čorić

Hajduk

Luka Grubišić

Hrvatski dragovoljac

Dražan Glibo
Luka Pasariček
Ivan Stjepanović

Inter-Zaprešić

Damir Grgić
Ivan Mamut
Ivan Nekić
Martin Šroler

Junak

Teo Vardić

Međimurje

Niko Havelka
Josip-Domagoj Hranilović
Ante Knezović
Patrik Mijić
Ivan Radošević

NK BSK

Roman Mory Diaman Gbane
Petar Raguž

NK Kustošija

Filip Šušković Jakopac

NK Opatija

Filip Fumić
Kristijan Glavaš
Vanja Malinić
Antonio Pejanović

Orijent 1919

Dominik Mulac
Matija Vidas

Osijek

Domagoj Babin
Juraj Ljubić

Sesvete

Filip Hlevnjak
Matija Malekinušić
Domagoj Sabljo

Solin

Ivan Sesar

Accumulated yellow cards: 1

Cibalia

Tomislav Baltić
Gerald Chibueze Diyoke
Antonio Đaković
Ivan Galić
Karlo Išasegi
Benjamin Karaula
Karlo Miljanić
Adam Nikolić
Marijan Oršolić
Rene Šarić

Croatia

Luka Begić
Josip Bešlić
Luka Buble
Raul Milinović
Vlaho Skaramuca
Nikola Šalinović
Marko Šuto
Zvonimir Vukoja

Dinamo

Robert Lee Burton
Tomislav Duvnjak
Bartol Franjić
Niko Janković
Luka Jelenić
Renato Josipović
Dino Kapitanović
Bernard Karrica
Ivijan Svržnjak
Daniel Barel Tueto Fotso

Dubrava Tim kabel

Tin Džaferović
Dragan Juranović
Tin Ljubanović
Mirko Šugić

Dugopolje

Jakov Bašić
Mateo Bašić
Ivan Bosančić
Tomislav Dadić
Marin Karabatić
Ivan Markota
Josip Silić

Hajduk

Vice Baždarić
Filip Kosić
Tino Blaž Lauš
Asim Muratović
Luka Škaričić

Hrvatski dragovoljac

Mate Crnčević
Dominik Horvat
Hrvoje Ilić
Kruno Ivančić
Valentino Majstorović
Zvonimir Šubarić
Toni Tipurić
Patrice Zoungrana

Inter-Zaprešić

Gordan Barić
Mladen Matković
Nikola Soldo
Marko Uzelac

Junak

Leo Andrić
Tomislav Bliznac
Petar Botica
Bruno Jenjić
Bruno Kukoč
Di Mateo Lovrić

Međimurje

David Đurak
Denis Glavina
Ivan Mamić
Marko Prenkpalaj
Frane Vidović

NK BSK

Ivan Aleksić
Bojan Gvozdenović
Ivan Lozić
Matija Mišić
Luka Muženjak
Patrik Periša
Bruno Župan

NK Kustošija

Roko Ivanković
Ivan Lagundžić
Ivor Ljubanović
Molls Donald Ntchamda Ntchamda
Martin Šlogar
Toni Šušković
Branimir Vištica

NK Opatija

Mateo Bertoša
Frano Ivančić
Marijan Jukičić
Edin Junuzović
Ivan Lucić
Trojan Maloku
Matija Matulja
Ivor Weitzer

Orijent 1919

Carlo Berković
Robert Brdar
Antonio Dedić
Kristijan Flego
Vedran Gerc
Benjamin Ivančević
Ed Kevin Kokorović
Adrian Liber
Mateo Monjac
Mario Tadejević

Osijek

Marko Barešić
Adam Benić
Josip Gačić
Mihael Kuprešak
Marin Magdić
Kristijan Pavičić
Martin Sekulić

Rudeš

Ilija Bagarić
Bruno Brajković
Nikola Burić
Lovro Dobrić
Dominik Jergović

Sesvete

Marin Brigić
Mihovil Geljić
Mislav Komorski
Karlo Igor Majić
Ivan Mikulić
Lazar Vujanić

Solin

Nikola Kušeta
Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski
Romario Matova
Hrvoje Relota
Kristijan Stanić
Tino Šošić
Toni Taraš
Mateo Tomić
Mario Veljača
Stipe Vulikić

The Second Division is the second-highest tier of the Croatian football league system.

The competition is managed by the Croatian Football Federation.

The first-placed team is promoted to the First Division.

Standings

1.Hrvatski dragovoljac7+717
2.NK Opatija7+514
3.Osijek II7+813
4.NK BSK7+312
5.Međimurje7012
6.Sesvete6+610
7.Inter-Zaprešić7+410
8.Croatia6+410
9.GNK Dinamo II7+310
10.NK Kustošija7-110
11.Dubrava Tim kabel7-38
12.Dugopolje6-27
13.HNK Cibalia7-47
14.Orijent 19197-26
15.Junak7-65
16.Hajduk II4-44
17.Rudeš6-83
18.Solin6-102