To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Third Division North

The Third Division is the third highest tier in the Croatian football league system.

Third Division North
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
  • Accumulated yellow cards
  • Pending suspensions
  • Documents
1. round
Report
21.08.2021. 17:30
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Mladost Ždralovi21.08.2021. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
21.08.2021. 17:30
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 4Polet SMnM21.08.2021. 17:30, Ludbreg, Ludbreg
21.08.2021. 17:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Međimurje21.08.2021. 17:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
21.08.2021. 17:30
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 4Radnik Križevci21.08.2021. 17:30, Šuderka, Mursko Središće
21.08.2021. 17:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 0Podravac Virje21.08.2021. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
25.08.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica5 : 2Papuk Orahovica25.08.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
2. round
Report
28.08.2021. 17:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Podravac Virje28.08.2021. 17:00, Brdo, Ždralovi
28.08.2021. 17:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Bjelovar28.08.2021. 17:00, Gradski stadion, Križevci
29.08.2021. 17:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Koprivnica29.08.2021. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
28.08.2021. 17:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM6 : 0Virovitica28.08.2021. 17:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
28.08.2021. 17:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Podravina Ludbreg28.08.2021. 17:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
28.08.2021. 17:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 3Rudar Mursko Središće28.08.2021. 17:00, Papuk, Orahovica
3. round
Report
04.09.2021. 17:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 4Mladost Ždralovi04.09.2021. 17:00, NK Podravina, Ludbreg
04.09.2021. 17:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 1Varteks Varaždin04.09.2021. 17:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
04.09.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 3Polet SMnM04.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.09.2021. 17:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 2Međimurje04.09.2021. 17:00, Šuderka, Mursko Središće
04.09.2021. 17:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 4Radnik Križevci04.09.2021. 17:00, Sportski park, Virje
04.09.2021. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Papuk Orahovica04.09.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
4. round
Report
11.09.2021. 16:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Radnik Križevci11.09.2021. 16:30, Brdo, Ždralovi
11.09.2021. 16:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Bjelovar11.09.2021. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
11.09.2021. 16:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM11 : 0Rudar Mursko Središće11.09.2021. 16:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
12.09.2021. 17:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Koprivnica12.09.2021. 17:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
11.09.2021. 16:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 0Virovitica11.09.2021. 16:30, NK Podravina, Ludbreg
11.09.2021. 16:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Podravac Virje11.09.2021. 16:30, Papuk, Orahovica
5. round
Report
18.09.2021. 16:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 4Mladost Ždralovi18.09.2021. 16:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
19.09.2021. 16:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravina Ludbreg19.09.2021. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.09.2021. 16:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Varteks Varaždin18.09.2021. 16:00, Šuderka, Mursko Središće
18.09.2021. 16:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Polet SMnM18.09.2021. 16:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.09.2021. 16:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Međimurje18.09.2021. 16:00, Sportski park, Virje
18.09.2021. 16:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Papuk Orahovica18.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Križevci
6. round
Report
25.09.2021. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Radnik Križevci25.09.2021. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
25.09.2021. 15:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Podravac Virje25.09.2021. 15:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
25.09.2021. 13:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Bjelovar25.09.2021. 13:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
25.09.2021. 15:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Rudar Mursko Središće25.09.2021. 15:30, NK Podravina, Ludbreg
25.09.2021. 15:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Koprivnica25.09.2021. 15:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
25.09.2021. 15:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Papuk Orahovica25.09.2021. 15:30, Brdo, Ždralovi
7. round
Report
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Mladost Ždralovi02.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.10.2021. 16:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 1Virovitica02.10.2021. 16:00, Šuderka, Mursko Središće
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Podravina Ludbreg02.10.2021. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
02.10.2021. 15:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Varteks Varaždin02.10.2021. 15:00, Sportski park, Virje
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 0Polet SMnM02.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Križevci
02.10.2021. 15:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 0Međimurje02.10.2021. 15:00, Papuk, Orahovica
8. round
Report
09.10.2021. 15:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Međimurje09.10.2021. 15:00, Brdo, Ždralovi
09.10.2021. 15:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Radnik Križevci09.10.2021. 15:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
09.10.2021. 15:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Podravac Virje09.10.2021. 15:00, NK Podravina, Ludbreg
09.10.2021. 15:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 2Bjelovar09.10.2021. 15:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
09.10.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Rudar Mursko Središće09.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.10.2021. 15:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 2Papuk Orahovica09.10.2021. 15:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
9. round
Report
16.10.2021. 15:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Mladost Ždralovi16.10.2021. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
16.10.2021. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Koprivnica16.10.2021. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 15:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 0Virovitica16.10.2021. 15:00, Sportski park, Virje
16.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravina Ludbreg16.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Križevci
16.10.2021. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Polet SMnM16.10.2021. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.10.2021. 15:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica6 : 1Varteks Varaždin16.10.2021. 15:00, Papuk, Orahovica
10. round
Report
23.10.2021. 14:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Polet SMnM23.10.2021. 14:00, Brdo, Ždralovi
23.10.2021. 14:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3Međimurje23.10.2021. 14:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
23.10.2021. 14:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 3Radnik Križevci23.10.2021. 14:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
23.10.2021. 14:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravac Virje23.10.2021. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.10.2021. 14:00
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Bjelovar23.10.2021. 14:00, Šuderka, Mursko Središće
23.10.2021. 14:00
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Papuk Orahovica23.10.2021. 14:00, NK Podravina, Ludbreg
11. round
Report
30.10.2021. 14:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Mladost Ždralovi 30.10.2021. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.10.2021. 14:00
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Rudar Mursko Središće 30.10.2021. 14:00, Sportski park, Virje
30.10.2021. 14:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Koprivnica 30.10.2021. 14:00, Gradski stadion, Križevci
30.10.2021. 14:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Podravina Ludbreg 30.10.2021. 14:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
30.10.2021. 14:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Varteks Varaždin 30.10.2021. 14:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
30.10.2021. 14:00
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Virovitica 30.10.2021. 14:00, Papuk, Orahovica
12. round
Report
06.11.2021. 13:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Varteks Varaždin 06.11.2021. 13:30, Brdo, Ždralovi
06.11.2021. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Podravina Ludbreg 06.11.2021. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
06.11.2021. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Virovitica 06.11.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Rudar Mursko Središće 06.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Križevci
06.11.2021. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Bjelovar 06.11.2021. 13:30, Sportski park, Virje
06.11.2021. 13:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Koprivnica 06.11.2021. 13:30, Papuk, Orahovica
13. round
Report
13.11.2021. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Mladost Ždralovi 13.11.2021. 13:30, Sportski park, Virje
13.11.2021. 13:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Radnik Križevci 13.11.2021. 13:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
13.11.2021. 13:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Međimurje 13.11.2021. 13:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.11.2021. 13:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Polet SMnM 13.11.2021. 13:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
13.11.2021. 13:30
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Varteks Varaždin 13.11.2021. 13:30, NK Podravina, Ludbreg
13.11.2021. 13:30
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Papuk Orahovica 13.11.2021. 13:30, Šuderka, Mursko Središće
14. round
Report
20.11.2021. 13:30
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Podravina Ludbreg 20.11.2021. 13:30, Brdo, Ždralovi
20.11.2021. 13:30
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Virovitica 20.11.2021. 13:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
20.11.2021. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Koprivnica 20.11.2021. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
20.11.2021. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Rudar Mursko Središće 20.11.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Podravac Virje 20.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Križevci
20.11.2021. 13:30
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica : Bjelovar 20.11.2021. 13:30, Papuk, Orahovica
15. round
Report
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Mladost Ždralovi
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Međimurje
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Polet SMnM
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Varteks Varaždin
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Podravina Ludbreg
16. round
Report
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Virovitica
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Koprivnica
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Rudar Mursko Središće
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Bjelovar
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Podravac Virje
17. round
Report
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Međimurje
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Polet SMnM
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Varteks Varaždin
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravina Ludbreg
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Virovitica
18. round
Report
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Koprivnica
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Rudar Mursko Središće
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Bjelovar
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Podravac Virje
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Radnik Križevci
19. round
Report
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Mladost Ždralovi
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Varteks Varaždin
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Podravina Ludbreg
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Virovitica
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Koprivnica
20. round
Report
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Rudar Mursko Središće
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Bjelovar
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica : Podravac Virje
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Radnik Križevci
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Međimurje
21. round
Report
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM : Mladost Ždralovi
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Varteks Varaždin
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Virovitica
-
Sportski park, Virje
Podravac Virje : Koprivnica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Rudar Mursko Središće
22. round
Report
-
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Bjelovar
-
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće : Podravac Virje
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica : Radnik Križevci
-
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Međimurje
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Polet SMnM
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Radnik Križevci107121910+922
2.Polet SMnM10703348+2621
3.Mladost Ždralovi10631207+1321
4.Bjelovar106222610+1620
5.Međimurje106221711+620
6.Papuk Orahovica104422218+416
7.Varteks Varaždin10424713-614
8.Koprivnica102441519-410
9.Podravina Ludbreg102441423-910
10.Podravac Virje101361325-126
11.Rudar Mursko Središće100461030-204
12.Virovitica10019528-231
10 goals
Marko Nikolić, Nino Patafta
9 goals
Miroslav Rukavina
6 goals
Jakov Pranjić, Luka Artuković, Filip Škvorc, Nusmir FAJIĆ
5 goals
David Žabec, Dejan Glavica
4 goals
Josip Brezovec, Filip Lovković, Marko Radotović, Petar Ratajec
3 goals
Ivan Dolovski, Luka Bacinger, David Arap, Josip Golubar, Dominik Glavina, Hrvoje Mladen, Vedran Furmek, Mauro Benko, Leo Vurušić
2 goals
Mateus Matoničkin, Dominik Sabol, Marin Zdelar, Petar Špoljarić, Vinicius Muniz Ribeiro, Eugen Jelić Balta, Nino Brcković, Josip-Domagoj Hranilović, Ivan Sabljić, Vedran Mlinarić, Matija Vrbanić, Antonio Dodlek, Nikola Barat, Leon Benko, Nikola Suvajac, Ronaldo Rengel, Jurica Šantić, Ivan Abramović, Igor Tkalčić, Marin Vratković, Matej Rukavina, Pavao Zadravec, Bruno Kunštek, Marko Pranjić, Marko Šarić, Leon Rališ, Deni Hajdarović, David Kranclbinder
1 goal
Luka Mezga, Dominik Furmek, Martin Halavuk, Karlo Mihoković, Filip Perčić, Lovro Panić Levak, Emanuel Mihalić, Martin Buzuk, Domagoj Škojo, Antun Šokec, Stipe Ćavić, Davor Sinjaković, Ivan Cimerman, Karlo Benković, Matija Petak, Goran Dlesk, Perica Ivetić, Hrvoje Trupac, Tomislav Bušljeta, Mario Kranjec, Leonard Mesarić, Mark Djevelekaj, Adrijano Roček, Toni Brezina, Petar Ježić, Petar Horvat, Filip Srpak, Neven Hlišć, Vedran Kočiš, Luka Majdenić, Mateo Jakšić, Mario Nikolić, Adrijan Coha, Stjepan Mamić, Arpad Vaš, Fran Rožmarić, Dino Vršić, Ivan Vidaković, David Petika, Luka Špoljar

Accumulated yellow cards: 3

Koprivnica

Marko Harači
Marko Radotović
Dominik Sabol

Međimurje

Josip-Domagoj Hranilović

Radnik Križevci

Matija Petak
Sanghun Seok
Krunoslav Srbljinović

Rudar Mursko Središće

Davor Mikulić
Arpad Vaš

Varteks Varaždin

Leon Benko

Accumulated yellow cards: 2

Bjelovar

Mario Nikolić
Hrvoje Trupac

Koprivnica

Nino Brcković
Luka Ernečić
Luka Harambaša
Filip Lovković

Međimurje

Dorian Jakupak
Matija Jesenović

Mladost Ždralovi

Ivan Abramović
Toni Brezina
Mihael Mladen
Ivan Sabljić
Matija Vrbanić

Papuk Orahovica

Marin Čavić
Stipe Ćavić
Miroslav Rukavina

Podravac Virje

Vedran Furmek
David Gilanj
David Kranclbinder
Tomislav Pleić
Leon Šantek

Podravina Ludbreg

Domagoj Banec
Karlo Sambolec
David Šmrček

Polet SMnM

Ivan Dolovski
Leonard Mesarić
Nino Patafta

Radnik Križevci

Romano Lisjak
Hrvoje Mladen
Niki Orešković
Ronaldo Rengel

Rudar Mursko Središće

Borna Belaj
Patrik Nedeljko
Benjamin Šardi

Varteks Varaždin

Karlo Benković
Jura Kos
Filip Tomašković
Lovro Vitković

Virovitica

Kristijan Gusić
Davor Sinjaković
Nikola Suvajac

Accumulated yellow cards: 1

Bjelovar

Nusmir FAJIĆ
Dominik Furmek
Dinko Gavranović
Deni Hajdarović
Deni Kakša
Marin Nikolić
Marin Renić
Patrik Šantalab

Koprivnica

Marko Domović
Damir Jambrušić
Luka Lončar
Mateus Matoničkin
Bojan Tucaković

Međimurje

Luka Bacinger
Mateo Branilović
Bruno Čovo
Denis Glavina
Dominik Glavina
Neven Hlišć
Luka Marton
Lovro Panić Levak
Petar Ratajec
Daniel Turk
Robin Zanjko

Mladost Ždralovi

Pero Džidić
Antonio Đuričić
Perica Ivetić
Mateo Jakšić
Marko Marinković
Luka Povoljnjak
Kristijan Srbljanović

Papuk Orahovica

Tomislav Bušljeta
Tin Jusup
Karlo Mahaček
Luka Majdenić
David Podboj
Matej Rukavina
Petar Špoljarić
Zvonimir Špoljarić
Marin Vratković
Marin Zdelar

Podravac Virje

Eugen Jelić Balta
Petar Miketić
Vinicius Muniz Ribeiro
David Petika
Antun Šokec

Podravina Ludbreg

Valentino Belovari
Karlo Jadanić
Viktor Pijanec
Luan Santos Oliveira Bispo
Igor Tkalčić

Polet SMnM

Josip Brezovec
Antonio Dodlek
Dejan Glavica
Dino Jambres
Fran Krištofić
Luka Mezga
Saša Stojko
Marko Šarić

Radnik Križevci

Goran Dlesk
Miroslav Koprić
Stefan Kričković
Marko Nikolić
Filip Srpak
Luka Tihelka
Luka Vinski
Danijel Vrbančić

Rudar Mursko Središće

Fran Antolović
Lovro Koščak
Kevin Nedeljko
Luka Petrinec
Silvio Radiković
Filip Škvorc
Evald Vinko
Damir Zeljko

Varteks Varaždin

Mauro Benko
Sven Jazbec
Fran Kukec
Romano Nježić
Ivan Režić

Virovitica

Matej Čičak
Mark Djevelekaj
Luka Duvnjak
Rok Horaček
Matija Lovreković
Dorian Mikičić
David Pelc
Luka Vinovrški

Koprivnica

Marko Harači

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Marko Radotović

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Dominik Sabol

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Međimurje

Josip-Domagoj Hranilović

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Papuk Orahovica

David Podboj

- red card
- match ban: 1

Radnik Križevci

Matija Petak

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Ronaldo Rengel

- second yellow (automatic red) card
- match ban: 1

Sanghun Seok

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Krunoslav Srbljinović

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Rudar Mursko Središće

Davor Mikulić

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Arpad Vaš

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Varteks Varaždin

Leon Benko

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Standings

1.Radnik Križevci10+922
2.Polet SMnM10+2621
3.Mladost Ždralovi10+1321
4.Bjelovar10+1620
5.Međimurje10+620
6.Papuk Orahovica10+416
7.Varteks Varaždin10-614
8.Koprivnica10-410
9.Podravina Ludbreg10-910
10.Podravac Virje10-126
11.Rudar Mursko Središće10-204
12.Virovitica10-231