To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Third Division South

The Third Division is the fourth highest tier in the Croatian football league system.

Third Division South
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
  • Accumulated yellow cards
  • Pending suspensions
  • Documents
1. round
Report
28.08.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Primorac (B)28.08.2022. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
27.08.2022. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Kamen27.08.2022. 17:00, Iza Grada, Klis
27.08.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 2Neretva27.08.2022. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
27.08.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Zmaj (M)27.08.2022. 17:00, Lapad, Dubrovnik
27.08.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Junak27.08.2022. 17:00, S.C Račice, Vodice
27.08.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Hrvatski vitez Posedarje27.08.2022. 17:00, Borovište, Unešić
27.08.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Split27.08.2022. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
27.08.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Neretvanac27.08.2022. 17:00, Stanovi, Zadar
2. round
Report
03.09.2022. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Neretvanac03.09.2022. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
03.09.2022. 17:00
Pricvić, Žrnovnica
Split1 : 2Zadar03.09.2022. 17:00, Pricvić, Žrnovnica
03.09.2022. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Kaštela03.09.2022. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Zagora03.09.2022. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
03.09.2022. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 1Vodice03.09.2022. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
03.09.2022. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0GOŠK Dubrovnik03.09.2022. 17:00, Iza Vage, Metković
03.09.2022. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Urania03.09.2022. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
04.09.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Uskok04.09.2022. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
3. round
Report
07.09.2022. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Primorac (B)07.09.2022. 17:30, Iza Grada, Klis
07.09.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Sloga07.09.2022. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
07.09.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Kamen07.09.2022. 17:00, Lapad, Dubrovnik
07.09.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Neretva07.09.2022. 17:00, S.C Račice, Vodice
07.09.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora6 : 1Zmaj (M)07.09.2022. 17:00, Borovište, Unešić
07.09.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 1Junak07.09.2022. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
07.09.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Hrvatski vitez Posedarje07.09.2022. 17:00, Stanovi, Zadar
07.09.2022. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Split07.09.2022. 17:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
4. round
Report
10.09.2022. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Split10.09.2022. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
10.09.2022. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Neretvanac10.09.2022. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
10.09.2022. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1Zadar10.09.2022. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
10.09.2022. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1GOŠK Kaštela10.09.2022. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
10.09.2022. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Zagora10.09.2022. 16:30, Iza Vage, Metković
10.09.2022. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 2Vodice10.09.2022. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
11.09.2022. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 1GOŠK Dubrovnik11.09.2022. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
10.09.2022. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Urania10.09.2022. 16:30, Iza Grada, Klis
5. round
Report
18.09.2022. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1Primorac (B)18.09.2022. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
17.09.2022. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok17.09.2022. 16:30, Lapad, Dubrovnik
17.09.2022. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Sloga17.09.2022. 16:30, S.C Račice, Vodice
17.09.2022. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora5 : 1Kamen17.09.2022. 16:30, Borovište, Unešić
17.09.2022. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Neretva17.09.2022. 16:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
17.09.2022. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zmaj (M)17.09.2022. 16:30, Stanovi, Zadar
18.09.2022. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Junak18.09.2022. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
17.09.2022. 16:30
Park mladeži, Split
Split3 : 1Hrvatski vitez Posedarje17.09.2022. 16:30, Park mladeži, Split
6. round
Report
22.09.2022. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Hrvatski vitez Posedarje22.09.2022. 16:00, Kažimira i Silvija, Biograd
24.09.2022. 16:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Split24.09.2022. 16:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
23.09.2022. 16:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 2Neretvanac23.09.2022. 16:00, Sportski centar Makarska, Makarska
24.09.2022. 16:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zadar24.09.2022. 16:00, Iza Vage, Metković
24.09.2022. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 6GOŠK Kaštela24.09.2022. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
25.09.2022. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zagora25.09.2022. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
24.09.2022. 16:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Vodice24.09.2022. 16:00, Iza Grada, Klis
23.09.2022. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Urania23.09.2022. 16:00, Lapad, Dubrovnik
7. round
Report
07.10.2022. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Primorac (B)07.10.2022. 15:30, Lapad, Dubrovnik
08.10.2022. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Urania08.10.2022. 15:30, S.C Račice, Vodice
08.10.2022. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Uskok08.10.2022. 15:30, Borovište, Unešić
08.10.2022. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela0 : 0Sloga08.10.2022. 15:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
08.10.2022. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Kamen08.10.2022. 15:30, Stanovi, Zadar
09.10.2022. 15:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 1Neretva09.10.2022. 15:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
08.10.2022. 15:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Zmaj (M)08.10.2022. 15:30, Park mladeži, Split
08.10.2022. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 2Junak08.10.2022. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
8. round
Report
12.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Junak12.10.2022. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
12.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 5Hrvatski vitez Posedarje12.10.2022. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
12.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Split12.10.2022. 15:00, Iza Vage, Metković
12.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Neretvanac12.10.2022. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 3Zadar12.10.2022. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
12.10.2022. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1GOŠK Kaštela12.10.2022. 17:00, Iza Grada, Klis
12.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zagora12.10.2022. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
12.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Vodice12.10.2022. 15:00, Lapad, Dubrovnik
9. round
Report
15.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Primorac (B)15.10.2022. 15:00, S.C Račice, Vodice
15.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0GOŠK Dubrovnik15.10.2022. 15:00, Borovište, Unešić
15.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Urania15.10.2022. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
15.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Uskok15.10.2022. 15:00, Stanovi, Zadar
16.10.2022. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 2Sloga16.10.2022. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
15.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split4 : 0Kamen15.10.2022. 15:00, Park mladeži, Split
15.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1Neretva15.10.2022. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 0Zmaj (M)15.10.2022. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
10. round
Report
22.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Zmaj (M)22.10.2022. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
22.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Junak22.10.2022. 15:00, Iza Vage, Metković
22.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 4Hrvatski vitez Posedarje22.10.2022. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
23.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Split23.10.2022. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
22.10.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Neretvanac22.10.2022. 15:00, Iza Grada, Klis
23.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 2Zadar23.10.2022. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
22.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0GOŠK Kaštela22.10.2022. 15:00, Lapad, Dubrovnik
22.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 5Zagora22.10.2022. 15:00, S.C Račice, Vodice
11. round
Report
29.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Primorac (B)29.10.2022. 15:00, Borovište, Unešić
29.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela2 : 0Vodice29.10.2022. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
29.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0GOŠK Dubrovnik29.10.2022. 15:00, Stanovi, Zadar
30.10.2022. 14:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Urania30.10.2022. 14:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
29.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split2 : 1Uskok29.10.2022. 15:00, Park mladeži, Split
29.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 0Sloga29.10.2022. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 1Kamen29.10.2022. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
29.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 1Neretva29.10.2022. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
12. round
Report
05.11.2022. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Neretva05.11.2022. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
09.11.2022. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Zmaj (M)09.11.2022. 14:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
06.11.2022. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 4Junak06.11.2022. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
09.11.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 2Hrvatski vitez Posedarje09.11.2022. 15:00, Iza Grada, Klis
06.11.2022. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Split06.11.2022. 14:00, Baška Voda, Baška Voda
05.11.2022. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretvanac05.11.2022. 14:00, Lapad, Dubrovnik
05.11.2022. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Zadar05.11.2022. 14:00, S.C Račice, Vodice
05.11.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 1GOŠK Kaštela05.11.2022. 15:00, Borovište, Unešić
13. round
Report
12.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Primorac (B)12.11.2022. 13:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
12.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zagora12.11.2022. 13:30, Stanovi, Zadar
13.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 2Vodice13.11.2022. 13:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
12.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split0 : 0GOŠK Dubrovnik12.11.2022. 13:30, Park mladeži, Split
12.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje4 : 0Urania12.11.2022. 13:30, Gordan Demo, Posedarje
12.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Uskok12.11.2022. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
12.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 3Sloga12.11.2022. 13:30, Sportski centar Makarska, Makarska
12.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva9 : 2Kamen12.11.2022. 13:30, Iza Vage, Metković
14. round
Report
19.11.2022. 13:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 0Kamen19.11.2022. 13:30, Kažimira i Silvija, Biograd
20.11.2022. 13:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Neretva20.11.2022. 13:30, Stadion Glavica, Mravince
19.11.2022. 13:30
Iza Grada, Klis
Uskok6 : 0Zmaj (M)19.11.2022. 13:30, Iza Grada, Klis
20.11.2022. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Junak20.11.2022. 13:30, Baška Voda, Baška Voda
19.11.2022. 13:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Hrvatski vitez Posedarje19.11.2022. 13:30, Lapad, Dubrovnik
19.11.2022. 13:30
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 1Split19.11.2022. 13:30, S.C Račice, Vodice
19.11.2022. 13:30
Borovište, Unešić
Zagora3 : 2Neretvanac19.11.2022. 13:30, Borovište, Unešić
19.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela3 : 0Zadar19.11.2022. 13:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
15. round
Report
26.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3Primorac (B)26.11.2022. 13:30, Stanovi, Zadar
26.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Kaštela26.11.2022. 13:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
26.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split1 : 5Zagora26.11.2022. 13:30, Park mladeži, Split
26.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1Vodice26.11.2022. 13:30, Gordan Demo, Posedarje
26.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 0GOŠK Dubrovnik26.11.2022. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
26.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0Urania26.11.2022. 13:30, Sportski centar Makarska, Makarska
26.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Uskok26.11.2022. 13:30, Iza Vage, Metković
26.11.2022. 13:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 6Sloga26.11.2022. 13:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
16. round
Report
18.02.2023. 14:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga 18.02.2023. 14:30, Kažimira i Silvija, Biograd
18.02.2023. 14:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok 18.02.2023. 14:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
18.02.2023. 14:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Urania 18.02.2023. 14:30, Iza Vage, Metković
18.02.2023. 14:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : GOŠK Dubrovnik 18.02.2023. 14:30, Sportski centar Makarska, Makarska
18.02.2023. 14:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Vodice 18.02.2023. 14:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
18.02.2023. 14:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zagora 18.02.2023. 14:30, Gordan Demo, Posedarje
18.02.2023. 14:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Kaštela 18.02.2023. 14:30, Park mladeži, Split
19.02.2023. 14:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zadar 19.02.2023. 14:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
17. round
Report
26.02.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Primorac (B) 26.02.2023. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
25.02.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Split 25.02.2023. 15:00, Stanovi, Zadar
25.02.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Hrvatski vitez Posedarje 25.02.2023. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
25.02.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Junak 25.02.2023. 15:00, Borovište, Unešić
25.02.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zmaj (M) 25.02.2023. 15:00, S.C Račice, Vodice
25.02.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretva 25.02.2023. 15:00, Lapad, Dubrovnik
26.02.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen 26.02.2023. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
25.02.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Sloga 25.02.2023. 15:00, Iza Grada, Klis
18. round
Report
04.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Uskok 04.03.2023. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania 05.03.2023. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
04.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik 04.03.2023. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
04.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Vodice 04.03.2023. 15:00, Iza Vage, Metković
04.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zagora 04.03.2023. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Kaštela 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
04.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zadar 04.03.2023. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
04.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac 04.03.2023. 15:00, Park mladeži, Split
19. round
Report
11.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B) 11.03.2023. 15:00, Park mladeži, Split
12.03.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje 12.03.2023. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
11.03.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak 11.03.2023. 15:00, Stanovi, Zadar
11.03.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zmaj (M) 11.03.2023. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
11.03.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretva 11.03.2023. 15:00, Borovište, Unešić
11.03.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Kamen 11.03.2023. 15:00, S.C Račice, Vodice
11.03.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Sloga 11.03.2023. 15:00, Lapad, Dubrovnik
12.03.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Uskok 12.03.2023. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
20. round
Report
18.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania 18.03.2023. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
18.03.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : GOŠK Dubrovnik 18.03.2023. 15:00, Iza Grada, Klis
19.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Vodice 19.03.2023. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
18.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora 18.03.2023. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
18.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Kaštela 18.03.2023. 15:00, Iza Vage, Metković
18.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zadar 18.03.2023. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
18.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac 18.03.2023. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
18.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Split 18.03.2023. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
21. round
Report
25.03.2023. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B) 25.03.2023. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
25.03.2023. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Junak 25.03.2023. 15:30, Park mladeži, Split
26.03.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zmaj (M) 26.03.2023. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
25.03.2023. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretva 25.03.2023. 15:30, Stanovi, Zadar
25.03.2023. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Kamen 25.03.2023. 15:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
25.03.2023. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Sloga 25.03.2023. 15:30, Borovište, Unešić
25.03.2023. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Uskok 25.03.2023. 15:30, S.C Račice, Vodice
25.03.2023. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik 25.03.2023. 15:30, Baška Voda, Baška Voda
22. round
Report
01.04.2023. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik 01.04.2023. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
02.04.2023. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Vodice 02.04.2023. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
01.04.2023. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora 01.04.2023. 16:30, Iza Grada, Klis
02.04.2023. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Kaštela 02.04.2023. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
01.04.2023. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar 01.04.2023. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
01.04.2023. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac 01.04.2023. 16:30, Iza Vage, Metković
01.04.2023. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Split 01.04.2023. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvatski vitez Posedarje 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
23. round
Report
08.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B) 08.04.2023. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
08.04.2023. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zmaj (M) 08.04.2023. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
08.04.2023. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Neretva 08.04.2023. 16:30, Park mladeži, Split
08.04.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Kamen 08.04.2023. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
08.04.2023. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Sloga 08.04.2023. 16:30, Stanovi, Zadar
08.04.2023. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Uskok 08.04.2023. 16:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
08.04.2023. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Urania 08.04.2023. 16:30, Borovište, Unešić
08.04.2023. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Dubrovnik 08.04.2023. 16:30, S.C Račice, Vodice
24. round
Report
15.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Vodice 15.04.2023. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
15.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora 15.04.2023. 17:00, Lapad, Dubrovnik
16.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Kaštela 16.04.2023. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
15.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zadar 15.04.2023. 17:00, Iza Grada, Klis
16.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretvanac 16.04.2023. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
15.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split 15.04.2023. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
15.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvatski vitez Posedarje 15.04.2023. 17:00, Iza Vage, Metković
15.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Junak 15.04.2023. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
25. round
Report
22.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Primorac (B) 22.04.2023. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretva 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
22.04.2023. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Kamen 22.04.2023. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
22.04.2023. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Sloga 22.04.2023. 17:00, Park mladeži, Split
23.04.2023. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Uskok 23.04.2023. 17:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
22.04.2023. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Urania 22.04.2023. 17:00, Stanovi, Zadar
22.04.2023. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : GOŠK Dubrovnik 22.04.2023. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
22.04.2023. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice 22.04.2023. 17:00, Borovište, Unešić
26. round
Report
29.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora 29.04.2023. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
29.04.2023. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Kaštela 29.04.2023. 17:00, S.C Račice, Vodice
29.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zadar 29.04.2023. 17:00, Lapad, Dubrovnik
30.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac 30.04.2023. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
29.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Split 29.04.2023. 17:00, Iza Grada, Klis
30.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje 30.04.2023. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
29.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak 29.04.2023. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (M) 29.04.2023. 17:00, Iza Vage, Metković
27. round
Report
06.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B) 06.05.2023. 17:30, Iza Vage, Metković
06.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Kamen 06.05.2023. 17:30, Sportski centar Makarska, Makarska
06.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Sloga 06.05.2023. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
06.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Uskok 06.05.2023. 17:30, Gordan Demo, Posedarje
06.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Urania 06.05.2023. 17:30, Park mladeži, Split
07.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik 07.05.2023. 17:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
06.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Vodice 06.05.2023. 17:30, Stanovi, Zadar
06.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zagora 06.05.2023. 17:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
28. round
Report
13.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Kaštela 13.05.2023. 17:30, Kažimira i Silvija, Biograd
13.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar 13.05.2023. 17:30, Borovište, Unešić
13.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretvanac 13.05.2023. 17:30, S.C Račice, Vodice
13.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split 13.05.2023. 17:30, Lapad, Dubrovnik
14.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvatski vitez Posedarje 14.05.2023. 17:30, Baška Voda, Baška Voda
13.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Junak 13.05.2023. 17:30, Iza Grada, Klis
14.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (M) 14.05.2023. 17:30, Stadion Glavica, Mravince
13.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretva 13.05.2023. 17:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29. round
Report
20.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B) 20.05.2023. 17:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
20.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga 20.05.2023. 17:30, Iza Vage, Metković
20.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Uskok 20.05.2023. 17:30, Sportski centar Makarska, Makarska
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Urania 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
20.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : GOŠK Dubrovnik 20.05.2023. 17:30, Gordan Demo, Posedarje
20.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Vodice 20.05.2023. 17:30, Park mladeži, Split
21.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zagora 21.05.2023. 17:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
20.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Kaštela 20.05.2023. 17:30, Stanovi, Zadar
30. round
Report
27.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar 27.05.2023. 17:30, Kažimira i Silvija, Biograd
27.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Neretvanac 27.05.2023. 17:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
27.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Split 27.05.2023. 17:30, Borovište, Unešić
27.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvatski vitez Posedarje 27.05.2023. 17:30, S.C Račice, Vodice
27.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak 27.05.2023. 17:30, Lapad, Dubrovnik
27.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (M) 27.05.2023. 17:30, Baška Voda, Baška Voda
27.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva 27.05.2023. 17:30, Iza Grada, Klis
27.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen 27.05.2023. 17:30, Stadion Glavica, Mravince
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Zagora1511314616+3036
2.Zadar1510232917+1232
3.Junak158523112+1929
4.Hrvatski vitez Posedarje158252616+1026
5.Uskok158162115+625
6.GOŠK Kaštela157352216+624
7.Vodice157352622+424
8.Primorac (B)157262422+223
9.Sloga154742017+319
10.Zmaj (M)156182035-1519
11.Split155371823-518
12.GOŠK Dubrovnik155371420-618
13.Neretva154472021-116
14.Neretvanac1532101426-1211
15.Kamen1531111554-3910
16.Urania1522111024-148
13 goals
Lovre Čirjak
10 goals
Drago Gabrić, Ivan Krajina
8 goals
Domagoj Prpić, Ivan Bubalo, Miro Kovačić, Abel Kalfić
7 goals
Andro Vuleta
6 goals
Karlo Torbarina, Ivan Mastelić, Luka Božić
5 goals
Kristijan Ivan Maretić, Toni Ivanišević, Leo Andrić, Florent Hyseni, Josip Cikojević, Marino Radić, Matej Maretić
4 goals
Ante Žužul, Ante Bolanča, Lovre Vuković, Maro Vatović, Marin Vučković, Ivan Čurjurić, Mario Marović, Luka Vodopija, Luka Fuštin, Josip Sušić, Luka Grubišić
3 goals
Dominik Plavša, Josip Zeljković, Zvonimir Ožegović, Tomislav Bušić, Branimir Kujundžić, Nediljko Kovačević, Toni Katić, Duje Tadić, Jure Jerbić, Luka Celić, Allyson DO NASCIMENTO HONORIO, Tin Jukić-Peladić, Dino Kulaš, Nikola Čepo, Antonio Blažević, Tino Pavlović
2 goals
Marin Jelavić, Ante Mrkonjić, Ivan Vujčić, Luka Viduka, Roko Jurić, Dominik Malenica, Stipe SESAR, Elzio Lohan Alves Lucio, Petar Krešimir Kačić, Mateo Bačić, Yusuf Musa, Mandaw Daouda Sylla, Mario Marić, Nikola Čupić, Dino Deak, Marko Jordan, Branko Čubrilo, Josip Jurjević, Ante Vuković, Igor Banović, Roko Nakić, Mislav Pezo, Mate Mrčela, Ivan Bučić, Mehmed Alispahić, Mateo Rončević, Kristijan Jurić
1 goal
Miroslav Ninčević, Vlaho Skaramuca, Daniel Maganić, Marin Roguljić, Josip Rakić, Anel Topuzović, Tomislav Žužul, Frane Šiljić, Mario Lovre Vojković, Domagoj Poljak, Josip Kilić, Ivan Gilić-Kuko, Petar Botica, Krešimir Božinović, Ivan-Nikola Rodić, Frane Bitunjac, Luka Begonja, Domagoj Muić, Stefan Lazarevski, Marko Farić, Duje Vučemilović Grgić, Petar Kljenak, Danijel Rašić, Mario Mornar, Ante Mihaljević, Antonio Mrković, Ivan Šalinović, Jure Ivandić, Antonio Delevski, Šime Galov, Fran Ćavar, Marko Ravlija, Ivan Ivčević, Mohammed Okechukwu Aliyu, Mateo Balić, Leonardo DOMGJONAJ, Marko Josipović, Miro Krešić, Ivan Mihalj, Marko Čuljak, Kristian Sesar, Ivan Kraljević, Stipe Tokić, Josip Miloš, Ardit LATIFI, Richard Djeveljekaj, Mateo Katić, Ivan Luka Skoko, Josip Mamić, Bruno Modrić, Roko Delija, Vicko Ožegović, Gabrijel Stojić, Josip Stojčević, Stipe Serdarević, Luka Zdrilić, Connor Neil Simpson, Antonio Rudelj, David Katuša, Maro Matić, Božo Ricov, Toni Franolić, Luka Bašić, Bepo Matković, Josip Tarabarić, Mario Popić, Ivan Antunović, Marcos Sunara, Jakov Vrdoljak, Mate Knežević

Accumulated yellow cards: 3

GOŠK Kaštela

Tin Jukić-Peladić

Neretva

Josip Listar
Marko Ravlija

Primorac (B)

Karlo Kadija

Uskok

Ivan Gilić-Kuko

Zadar

Dominik Bačić

Zagora

Josip Rajčić

Accumulated yellow cards: 2

GOŠK Dubrovnik

Bruno Berković
Mihael Dabo
Baldo Teo Krešić
Hrvoje Šijaković

GOŠK Kaštela

Ivan Boko
Ivan Bučić
Tomislav Bušić
Ante Mrkonjić

Hrvatski vitez Posedarje

Mate Knežević
Jakov Pinčić
Mateo Rončević
Luka Zdrilić

Junak

Marino Labrović
Ivan Mastelić
Karlo Poljak
Duje Tadić
Jakov Vrdoljak

Kamen

Miro Kovačić
Mario Kujundžić
Kristijan Smoljanović
Franjo Vrljić

Neretva

Marin Jelavić
Vencel Kožul
Stipe SESAR

Neretvanac

Dino Deak
Mateo Kolobara
Ante Mihaljević
Martin Šuman
Nikola ŠUNJIĆ
Marin Vučković

Primorac (B)

Frane Bitunjac
Antonio Čulin
Bruno Gašpar
Nikola Stura
Domagoj Torbarina
Luka Vodopija

Sloga

Robert Milaković
Miroslav Ninčević

Split

Antonio Kragić
Vicko Ožegović

Urania

Antonio Guć
Ivan Luka Skoko
Frane Šiljić

Uskok

Mateo Balić
Neno Danolić
Luka Grubišić
Josip Jurendić
Josip Mihovilović
Luka Pažanin
Hrvoje Relota
Josip Šolić

Vodice

Stipe Gulam
Marko Josipović

Zadar

Igor Banović
Ivan Bubalo
Richard Djeveljekaj
Matteo Pranić
Hrvoje Rončević

Zagora

Luka Božić
Toni Ivanišević
Igor Lytovka
Toni Vidović
Josip Zeljković

Zmaj (M)

Lovre Čović
Vanja Džidić
Florent Hyseni
Toni Katić
Matej Lozina
Josip Miloš
Stipe Serdarević

Accumulated yellow cards: 1

GOŠK Dubrovnik

Nikola Daničić
Maro Đivić
Petar Krešimir Kačić
Maro Matić
Marin Sršen
Anel Topuzović
Maro Vatović

GOŠK Kaštela

Branko Čubrilo
Goran Jozinović
David Varnica
Duje Vučemilović Grgić
Stjepan Vuković

Hrvatski vitez Posedarje

Lovre Čirjak
Roko Delija
Jure Ivandić
Josip Jurjević
Vlatko Kralj
Mario Pedišić

Junak

Petar Botica
Andrija Cvrlje
Jakov Doljanin
Marin Kamber
Bruno Modrić
Belmin Sikira
Andro Vuleta
Patrice Zoungrana

Kamen

Ante Jonjić
Josip Kilić
Petar Kljenak
Marko Kujundžić
Roko Kujundžić
Petar Perić
Ante Šušnjara
Mate Zovko
Ivan Žužul

Neretva

Jakov Bubalo
Karlo Čović
Marko Čuljak
Ivan DOLIĆ
Leonardo DOMGJONAJ
Abel Kalfić
Josip Katavić
Mario Marić
Eduard Raguž
Anis SEFO
Branimir Vištica

Neretvanac

Miro Krešić
Filip PANDŽA
Kristian Sesar
Mario Tutavac

Primorac (B)

Mohammed Okechukwu Aliyu
Marko Colić
Stefan Lazarevski
Karlo Torbarina

Sloga

Božo Andabak
Luka Buble
Lovre Lukić
Robert Milanović
Petar Petranić
Ante Vuković
Lovre Vuković

Split

Marko Baković
Josip Bauk
Marin Čubretović
Domagoj Franić
Jure Gale
Mate Grabovac
Domagoj Jelavić
Josip Rakić
Mario Lovre Vojković
Roko Vukušić

Urania

Patrik Anđelić
Nediljko Kovačević
Domagoj Poljak
Nedo Ribarević
Gabrijel Stojić
Dino Tomas
Ivan Vujčić

Uskok

Ivan Ivčević
Filip Milović
Marko Odža
Zvonimir Ožegović
Bože Šerić

Vodice

Luka Fuštin
Dominik Malenica
Ivan Marić
Bruno Markota
Filip Radaj

Zadar

Luka Burčul
Ivan Čurjurić
Jure Jerbić
Kristijan Jurić
Domagoj Muić
Anđelo Subašić
Luka Viduka

Zagora

Ante Arambašić
Drago Gabrić
Mario Mornar
Mate Mrčela

Zmaj (M)

Elzio Lohan Alves Lucio
Ivan Antunović
Josip Gojak
Tomislav Krstanović
Damir Rašić
Danijel Rašić
Antonio Rudelj
Stipe Tokić

GOŠK Kaštela

Tin Jukić-Peladić

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Neretva

Josip Listar

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Marko Ravlija

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Primorac (B)

Karlo Kadija

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Uskok

Ivan Gilić-Kuko

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Zadar

Dominik Bačić

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Zagora

Josip Rajčić

- accumulated yellow cards
- match ban: 1

Standings

1.Zagora15+3036
2.Zadar15+1232
3.Junak15+1929
4.Hrvatski vitez Posedarje15+1026
5.Uskok15+625
6.GOŠK Kaštela15+624
7.Vodice15+424
8.Primorac (B)15+223
9.Sloga15+319
10.Zmaj (M)15-1519
11.Split15-518
12.GOŠK Dubrovnik15-618
13.Neretva15-116
14.Neretvanac15-1211
15.Kamen15-3910
16.Urania15-148