To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Women's First League U-15

Women's First League U-15
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
19.09.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Špansko, Zagreb
Agram17 : 0Katarina Zrinski19.09.2020. 12:00, Špansko, Zagreb
19.09.2020. 13:30
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 1Međimurje-Čakovec19.09.2020. 13:30, Stanovi pomoćno, Zadar
19.09.2020. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split1 : 0Rijeka19.09.2020. 12:30, Park mladeži, Split
19.09.2020. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan14 : 0Neretva19.09.2020. 16:00, Poljud, Split
19.09.2020. 16:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Gorica19.09.2020. 16:00, JELAS, Slavonski Brod
19.09.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 2Osijek19.09.2020. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. round
Report
26.09.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski0 : 7Osijek26.09.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
26.09.2020. 16:30
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7Dinamo26.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Velika Gorica
26.09.2020. 09:00
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 3Viktorija26.09.2020. 09:00, Iza Vage, Metković
26.09.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 9ŽNK Marjan26.09.2020. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
26.09.2020. 10:00
1. HNLŽ - U-15
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec4 : 0Split26.09.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
26.09.2020. 14:30
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram3 : 0ŽNK Donat26.09.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
3. round
Report
03.10.2020. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split0 : 3Agram03.10.2020. 12:30, Park mladeži, Split
03.10.2020. 09:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
ŽNK Marjan0 : 0Međimurje-Čakovec03.10.2020. 09:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.10.2020. 15:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija4 : 0Rijeka03.10.2020. 15:00, JELAS, Slavonski Brod
03.10.2020. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat11 : 0Katarina Zrinski03.10.2020. 17:00, Stanovi pomoćno, Zadar
03.10.2020. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Neretva03.10.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.10.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 2Gorica03.10.2020. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
4. round
Report
10.10.2020. 09:00
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 3Osijek10.10.2020. 09:00, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 14:30
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 8Dinamo10.10.2020. 14:30, Stadion Kantrida, Rijeka
10.10.2020. 16:00
1. HNLŽ - U-15
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec2 : 0Viktorija10.10.2020. 16:00, NK Jadran, Štefanec
10.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram6 : 0ŽNK Marjan10.10.2020. 14:00, Zagreb, Zagreb
10.10.2020. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski0 : 2Gorica10.10.2020. 16:00, Gmajna, Orehovica
10.10.2020. 15:40
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat6 : 2Split10.10.2020. 15:40, Stanovi pomoćno, Zadar
5. round
Report
17.10.2020. 17:15
1. HNLŽ - U-15
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan1 : 1ŽNK Donat17.10.2020. 17:15, SC Kava, Vranjic
17.10.2020. 11:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 3Agram17.10.2020. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
17.10.2020. 19:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Međimurje-Čakovec17.10.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17.10.2020. 10:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek6 : 0Rijeka17.10.2020. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Neretva17.10.2020. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17.10.2020. 14:30
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split6 : 0Katarina Zrinski17.10.2020. 14:30, Park mladeži, Split
6. round
Report
24.10.2020. 16:50
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 1Gorica24.10.2020. 16:50, Stadion Kantrida, Rijeka
17.03.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-15
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec6 : 0Osijek17.03.2021. 12:30, SRC Trate, Nedelišće
24.10.2020. 19:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram5 : 1Dinamo24.10.2020. 19:00, Zagreb, Zagreb
24.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 0Viktorija24.10.2020. 14:00, Stanovi pomoćno, Zadar
24.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split1 : 3ŽNK Marjan24.10.2020. 14:00, Park mladeži, Split
24.10.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski0 : 6Neretva24.10.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
7. round
Report
31.10.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 1Split31.10.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
20.03.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1ŽNK Donat20.03.2021. 12:30, Stadion Maksimir, Zagreb
20.03.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek0 : 1Agram20.03.2021. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
31.10.2020. 11:30
1. HNLŽ - U-15
Igralište ONK Metković, Metković
Neretva0 : 1Rijeka31.10.2020. 11:30, Igralište ONK Metković, Metković
11.11.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4Međimurje-Čakovec11.11.2020. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18.11.2020.
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan : Katarina Zrinski18.11.2020., Poljud, Split
8. round
Report
07.11.2020. 11:30
1. HNLŽ - U-15
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec3 : 1Neretva07.11.2020. 11:30, NK Jadran, Štefanec
07.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram13 : 0Gorica07.11.2020. 13:00, Zagreb, Zagreb
07.11.2020. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 1Osijek07.11.2020. 12:30, Stanovi pomoćno, Zadar
07.11.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split3 : 2Dinamo07.11.2020. 14:00, Park mladeži, Split
07.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan4 : 2Viktorija07.11.2020. 13:00, SC Kava, Vranjic
07.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski0 : 6Rijeka07.11.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
9. round
Report
06.04.2021. 12:45
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 2ŽNK Marjan06.04.2021. 12:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.04.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 0Split07.04.2021. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
14.11.2020. 13:30
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3ŽNK Donat14.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Velika Gorica
14.11.2020. 11:30
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 4Agram14.11.2020. 11:30, Iza Vage, Metković
20.03.2021. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 8Međimurje-Čakovec20.03.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
14.11.2020. 14:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Katarina Zrinski14.11.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
10. round
Report
21.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram6 : 0Rijeka21.11.2020. 13:00, Zagreb, Zagreb
21.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 1Neretva21.11.2020. 13:00, Stanovi pomoćno, Zadar
21.11.2020. 09:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split6 : 0Gorica21.11.2020. 09:00, Park mladeži, Split
21.11.2020. 11:00
1. HNLŽ - U-15
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
ŽNK Marjan1 : 9Osijek21.11.2020. 11:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
21.11.2020. 12:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0Dinamo21.11.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
21.11.2020.
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : Međimurje-Čakovec21.11.2020.
11. round
Report
27.03.2021. 11:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 0Viktorija27.03.2021. 11:00, ŠC Mačkamama, Osijek
27.03.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7ŽNK Marjan27.03.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.03.2021. 10:30
1. HNLŽ - U-15
Igralište ONK Metković, Metković
Neretva1 : 3Split27.03.2021. 10:30, Igralište ONK Metković, Metković
27.03.2021. 15:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 5ŽNK Donat27.03.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
27.03.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 3Agram27.03.2021. 12:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
29.11.2020. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Katarina Zrinski29.11.2020. 12:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12. round
Report
03.04.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 0ŽNK Donat03.04.2021. 13:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.04.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 2Split03.04.2021. 10:00, Stadion Kantrida, Rijeka
03.04.2021. 10:30
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1ŽNK Marjan03.04.2021. 10:30, Iza Vage, Metković
02.04.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Viktorija02.04.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
03.04.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek2 : 2Dinamo03.04.2021. 13:00, ŠC Mačkamama, Osijek
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : Agram
13. round
Report
26.04.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica26.04.2021. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
10.04.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Neretva10.04.2021. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
10.04.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Dugopolje, Dugopolje
ŽNK Marjan3 : 3Rijeka10.04.2021. 10:00, Dugopolje, Dugopolje
10.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split1 : 1Međimurje-Čakovec10.04.2021. 12:00, Park mladeži, Split
10.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat0 : 4Agram10.04.2021. 12:00, Stanovi pomoćno, Zadar
-
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek : Katarina Zrinski
14. round
Report
28.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram2 : 1Split28.04.2021. 12:00, Zagreb, Zagreb
13.05.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec4 : 2ŽNK Marjan13.05.2021. 14:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
17.04.2021. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 1Viktorija17.04.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
17.04.2021. 10:30
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 2Dinamo17.04.2021. 10:30, Iza Vage, Metković
17.04.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Osijek17.04.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : ŽNK Donat
15. round
Report
24.04.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek2 : 2Neretva24.04.2021. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
24.04.2021. 20:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rijeka24.04.2021. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.06.2021. 16:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 2Međimurje-Čakovec03.06.2021. 16:00, JELAS, Slavonski Brod
24.04.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan0 : 10Agram24.04.2021. 12:30, Poljud, Split
24.04.2021. 15:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split0 : 2ŽNK Donat24.04.2021. 15:00, Park mladeži, Split
-
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Katarina Zrinski
16. round
Report
29.04.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 0ŽNK Marjan29.04.2021. 13:00, Stanovi pomoćno, Zadar
12.05.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram4 : 0Viktorija12.05.2021. 12:00, Zagreb, Zagreb
01.05.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 2Dinamo01.05.2021. 12:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.06.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 1Osijek09.06.2021. 10:00, Stadion Kantrida, Rijeka
01.05.2021. 09:30
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 2Gorica01.05.2021. 09:30, Iza Vage, Metković
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : Split
17. round
Report
08.05.2021. 15:30
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Rijeka08.05.2021. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
08.05.2021. 13:30
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek0 : 3Međimurje-Čakovec08.05.2021. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
08.05.2021. 19:30
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 5Agram08.05.2021. 19:30, Stadion Maksimir, Zagreb
08.05.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 0ŽNK Donat08.05.2021. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
08.05.2021. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan4 : 2Split08.05.2021. 17:00, Poljud, Split
-
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva : Katarina Zrinski
18. round
Report
15.05.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split3 : 0Viktorija15.05.2021. 10:00, Park mladeži, Split
15.05.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 1Dinamo15.05.2021. 14:00, Stanovi pomoćno, Zadar
15.05.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram4 : 1Osijek15.05.2021. 14:00, Zagreb, Zagreb
16.05.2021. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec3 : 0Gorica16.05.2021. 17:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
15.05.2021. 11:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 5Neretva15.05.2021. 11:00, Stadion Kantrida, Rijeka
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : ŽNK Marjan
19. round
Report
22.05.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Međimurje-Čakovec22.05.2021. 10:00, Iza Vage, Metković
22.05.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 8Agram22.05.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22.05.2021. 11:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 1ŽNK Donat22.05.2021. 11:00, ŠC Mačkamama, Osijek
22.05.2021. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 2Split22.05.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.05.2021. 11:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 3ŽNK Marjan22.05.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
-
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Katarina Zrinski
20. round
Report
29.05.2021. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan1 : 1Dinamo29.05.2021. 17:00, Poljud, Split
29.05.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split2 : 0Osijek29.05.2021. 10:00, Park mladeži, Split
29.05.2021. 15:30
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat6 : 0Gorica29.05.2021. 15:30, Stanovi pomoćno, Zadar
29.05.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram10 : 1Neretva29.05.2021. 14:30, Zagreb, Zagreb
29.05.2021. 15:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 0Rijeka29.05.2021. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : Viktorija
21. round
Report
05.06.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 4Agram05.06.2021. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
05.06.2021.
1. HNLŽ - U-15
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 6ŽNK Donat05.06.2021., Iza Vage, Metković
05.06.2021. 16:00
1. HNLŽ - U-15
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Split05.06.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
05.06.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek3 : 4ŽNK Marjan05.06.2021. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
05.06.2021. 19:00
1. HNLŽ - U-15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 3Viktorija05.06.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
-
1. HNLŽ - U-15
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Katarina Zrinski
22. round
Report
12.06.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 4Osijek12.06.2021. 10:00, JELAS, Slavonski Brod
12.06.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-15
Poljud, Split
ŽNK Marjan6 : 0Gorica12.06.2021. 12:00, Poljud, Split
12.06.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-15
Park mladeži, Split
Split2 : 4Neretva12.06.2021. 10:00, Park mladeži, Split
12.06.2021.
1. HNLŽ - U-15
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 0Rijeka12.06.2021., Stanovi pomoćno, Zadar
12.06.2021. 17:00
1. HNLŽ - U-15
Zagreb, Zagreb
Agram6 : 1Međimurje-Čakovec12.06.2021. 17:00, Zagreb, Zagreb
-
1. HNLŽ - U-15
Katarina Zrinski : Dinamo
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Agram2121001219+11263
2.ŽNK Donat2114346219+4345
3.Međimurje-Čakovec2014335219+3345
4.ŽNK Marjan209566552+1332
5.Osijek219394736+1130
6.Dinamo208574938+1129
7.Split2192104039+129
8.Viktorija2191113031-128
9.Gorica2142151278-6614
10.Neretva2134143073-4313
11.Rijeka2132161571-5611
12.Katarina Zrinski8008058-580
24 goals
Luana Vanjak
21 goals
Lana Ciglević, Sarah Ljubičić
19 goals
Ana Grdiša
17 goals
Ivana Vlajčević
16 goals
Paula Petković
14 goals
Mia Pestić
13 goals
Ema Čurin, Lucija Vunić
12 goals
Ema Jantol, Anja Dominić, Lucija Krištić, Antonija Posavec
11 goals
Ana Jurić, Anica Jozić
10 goals
Lucija Krilanović
9 goals
Gabrijela Prkačin, Gabrijela Mamić
8 goals
Esma Heganović, Nola Dunić, Lea Kolčić, Kaja Županić
7 goals
Dora Kuzmić, Andreja Jelić, Kuruc Katja
6 goals
Dorotea Markulinić, Ivana Deže, Lori Laća, Lana Kukavica
5 goals
Stela Zorković, Iva Strenja, Josipa Jurjević, Klara Ivezić, Nikolina Kragić
4 goals
Lana Kožul, Iva Ožbolt, Laura Huzanić, Anja Juričić, Tea Blaić, Iva Peretić, Sara Jerčenović, Maja Francuzović, Lea Dropučić
3 goals
Aurora Mindoljević, Helena Draguljić, Paola Grahovac, Ema Kamenjašević, Hana Đapić, Lea Maričić, Nera Stipetić, Lana Zorković, Ana Keć, Tea Vračević, Hana Rodin, Karla Jokić, Lorena Stanić, Ana Ristovski, Lana Krstulović, Jelena Mitrović
2 goals
Nika Martinić, Leona Ladić, Zara Ivica, Una Sabo, Eleonora Miloščić, Lana Greguraš, Ema Hrnčić, Dora Bezik, Frida Ćuže, Lana Rehak, Petra Buljat, Klara Žuljević, Ella Bogojević, Berta Bračko, Ivona Stjepanović, Ines Šimatić, Maria Kanjer, Anja Horvat, Josipa Majstorović, Petra Obradović, Dvina Horvat
1 goal
Laura Kovačević, Valentina Vinetić, Mia Popović, Laura Perković, Karmen Peričić, Nina Radaković, Sara Ćatić, Magdalena Gabrilo, Valentina Bašić, Nicole Murk, Lea Perić, Ema Julija Uhernik, Nina Friščić, Paola Jelić, Paula Bjeloš, Lucija Kozina, Matea Sedlić, Petra Glibota, Josipa Damić, Antea Gustin, Ana Milinović, Barbara Horvat, Tara Tkalčec, Mihaela Letonja, Matea Šenkinc, Hanna Volarević, Sara Ukalović, Elena Jamić, Maja Vragolović, Leona Majić, Elena Fegeš, Emili Sušić, Ivana Kuštera

Next Match

Russia - Croatia

01.09.2021.

Moskva

Previous Match

Croatia - Spain 3:5

28.06.2021.

Parken stadion, Kopenhagen

Standings

1.Agram21+11263
2.ŽNK Donat21+4345
3.Međimurje-Čakovec20+3345
4.ŽNK Marjan20+1332
5.Osijek21+1130
6.Dinamo20+1129
7.Split21+129
8.Viktorija21-128
9.Gorica21-6614
10.Neretva21-4313
11.Rijeka21-5611
12.Katarina Zrinski8-580