To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Women's First League U-17

Women's First League U-17
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
04.09.2021. 15:15
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram5 : 0Osijek04.09.2021. 15:15, Špansko, Zagreb
04.09.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split1 : 0Neretva04.09.2021. 14:30, Park mladeži, Split
04.09.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja11 : 0Gorica04.09.2021. 14:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
04.09.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka4 : 3ŽNK Donat04.09.2021. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
04.09.2021. 12:45
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 6ŽNK Hajduk Split04.09.2021. 12:45, JELAS, Slavonski Brod
04.09.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 2Dinamo04.09.2021. 12:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
2. round
Report
11.09.2021. 13:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek3 : 1Dinamo11.09.2021. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
11.09.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 0Međimurje-Čakovec11.09.2021. 12:30, Poljud, Split
11.09.2021. 10:45
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat7 : 0Viktorija11.09.2021. 10:45, Stanovi, Zadar
11.09.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 5Rijeka11.09.2021. 12:30, Gradski stadion, Velika Gorica
11.09.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 2Graničar Županja11.09.2021. 11:30, Iza Vage, Metković
11.09.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram16 : 0Split11.09.2021. 12:30, Špansko, Zagreb
3. round
Report
18.09.2021.
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 9Osijek18.09.2021., Park mladeži, Split
18.09.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Njivice, Bošnjaci
Graničar Županja0 : 5Agram18.09.2021. 14:30, Njivice, Bošnjaci
18.09.2021. 10:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka5 : 0Neretva18.09.2021. 10:30, Stadion Kantrida, Rijeka
18.09.2021. 15:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Gorica18.09.2021. 15:30, JELAS, Slavonski Brod
18.09.2021. 16:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec1 : 2ŽNK Donat18.09.2021. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
18.09.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 3ŽNK Hajduk Split18.09.2021. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
4. round
Report
02.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 2ŽNK Hajduk Split02.10.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
02.10.2021. 14:45
1. HNLŽ - U-17
Sportski centar Višnji, Zadar
ŽNK Donat2 : 0Dinamo02.10.2021. 14:45, Sportski centar Višnji, Zadar
02.10.2021. 16:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 5Međimurje-Čakovec02.10.2021. 16:30, Gradski stadion, Velika Gorica
02.10.2021. 09:00
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Viktorija02.10.2021. 09:00, Iza Vage, Metković
02.10.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram2 : 1Rijeka02.10.2021. 13:00, Špansko, Zagreb
02.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 4Graničar Županja02.10.2021. 11:30, Park mladeži, Split
5. round
Report
09.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 3Osijek09.10.2021. 11:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
09.10.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka16 : 0Split09.10.2021. 12:30, Stadion Kantrida, Rijeka
09.10.2021.
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 5Agram09.10.2021., JELAS, Slavonski Brod
09.10.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 1Neretva09.10.2021. 12:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.10.2021. 18:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Gorica09.10.2021. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
09.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split4 : 3ŽNK Donat09.10.2021. 11:30, Poljud, Split
6. round
Report
16.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek0 : 1ŽNK Donat16.10.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 13ŽNK Hajduk Split17.10.2021. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16.10.2021. 10:00
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 5Dinamo16.10.2021. 10:00, Iza Vage, Metković
16.10.2021. 12:15
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram3 : 0Međimurje-Čakovec16.10.2021. 12:15, Špansko, Zagreb
26.02.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 0Viktorija26.02.2022. 11:30, Park mladeži, Split
16.10.2021. 11:00
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 7Rijeka16.10.2021. 11:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
7. round
Report
23.10.2021. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 2Osijek23.10.2021. 12:30, Stadion Kantrida, Rijeka
23.10.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 3Graničar Županja23.10.2021. 14:30, JELAS, Slavonski Brod
23.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec19 : 0Split23.10.2021. 11:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
23.10.2021. 19:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 5Agram23.10.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.10.2021. 15:15
1. HNLŽ - U-17
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
ŽNK Hajduk Split5 : 1Neretva23.10.2021. 15:15, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
18.11.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-17
Sportski centar Višnji, Zadar
ŽNK Donat11 : 0Gorica18.11.2021. 14:00, Sportski centar Višnji, Zadar
8. round
Report
31.10.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Kraj Drave, Osijek
Osijek6 : 0Gorica31.10.2021. 14:30, Kraj Drave, Osijek
30.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 6ŽNK Donat30.10.2021. 11:30, Iza Vage, Metković
03.11.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram5 : 2ŽNK Hajduk Split03.11.2021. 12:00, Špansko, Zagreb
30.10.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 5Dinamo30.10.2021. 11:30, Park mladeži, Split
30.10.2021. 14:00
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja5 : 1Međimurje-Čakovec30.10.2021. 14:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
30.10.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka11 : 0Viktorija30.10.2021. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
9. round
Report
06.11.2021. 15:00
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 5Osijek06.11.2021. 15:00, JELAS, Slavonski Brod
06.11.2021. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec5 : 0Rijeka06.11.2021. 13:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.11.2021. 19:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Graničar Županja06.11.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.11.2021. 18:00
1. HNLŽ - U-17
Kava, Vranjic
ŽNK Hajduk Split16 : 0Split06.11.2021. 18:00, Kava, Vranjic
06.11.2021. 13:30
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat0 : 4Agram06.11.2021. 13:30, Stanovi, Zadar
06.11.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Neretva06.11.2021. 11:30, Gradski stadion, Velika Gorica
10. round
Report
13.11.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek2 : 0Neretva13.11.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
13.11.2021. 12:00
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram12 : 0Gorica13.11.2021. 12:00, Špansko, Zagreb
13.11.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 6ŽNK Donat13.11.2021. 11:30, Park mladeži, Split
13.11.2021. 09:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 8ŽNK Hajduk Split13.11.2021. 09:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
13.11.2021. 10:10
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 1Dinamo13.11.2021. 10:10, Stadion Kantrida, Rijeka
05.03.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 4Međimurje-Čakovec05.03.2022. 13:30, JELAS, Slavonski Brod
11. round
Report
20.11.2021. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 1Osijek20.11.2021. 14:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.11.2021. 18:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo9 : 0Viktorija20.11.2021. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
05.03.2022. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split1 : 1Rijeka05.03.2022. 13:00, Poljud, Split
20.11.2021. 12:15
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat8 : 0Graničar Županja20.11.2021. 12:15, Stanovi, Zadar
20.11.2021. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Split20.11.2021. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
20.11.2021. 11:30
1. HNLŽ - U-17
SD Ploče, Ploče
Neretva0 : 9Agram20.11.2021. 11:30, SD Ploče, Ploče
12. round
Report
12.03.2022.
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek0 : 1Agram12.03.2022., ŠC Mačkamama, Osijek
12.03.2022. 09:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva6 : 3Split12.03.2022. 09:30, Iza Vage, Metković
12.03.2022. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Graničar Županja12.03.2022. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
12.03.2022. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat4 : 6Rijeka12.03.2022. 13:00, Stanovi, Zadar
27.02.2022. 17:00
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split15 : 0Viktorija27.02.2022. 17:00, Poljud, Split
12.03.2022. 18:00
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Međimurje-Čakovec12.03.2022. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13. round
Report
05.04.2022. 17:21
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Osijek05.04.2022. 17:21, Stadion Maksimir, Zagreb
20.04.2022.
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 7ŽNK Hajduk Split20.04.2022., Stadion SRC Mladost, Čakovec
02.04.2022. 15:00
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 6ŽNK Donat02.04.2022. 15:00, JELAS, Slavonski Brod
02.04.2022. 16:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 0Gorica02.04.2022. 16:30, Stadion Kantrida, Rijeka
02.04.2022. 09:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja6 : 1Neretva02.04.2022. 09:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
02.04.2022.
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 11Agram02.04.2022., Park mladeži, Split
14. round
Report
09.04.2022. 12:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek7 : 0Split09.04.2022. 12:30, ŠC Mačkamama, Osijek
09.04.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram4 : 1Graničar Županja09.04.2022. 13:30, Špansko, Zagreb
09.04.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 0Rijeka09.04.2022. 11:30, Iza Vage, Metković
09.04.2022. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Viktorija09.04.2022. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
09.04.2022. 11:00
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat5 : 1Međimurje-Čakovec09.04.2022. 11:00, Stanovi, Zadar
09.04.2022. 11:00
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split6 : 0Dinamo09.04.2022. 11:00, Poljud, Split
15. round
Report
16.04.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 0Osijek16.04.2022. 11:30, Poljud, Split
20.04.2022. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0ŽNK Donat20.04.2022. 15:30, Stadion Maksimir, Zagreb
16.04.2022.
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec6 : 0Gorica16.04.2022., Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.04.2022. 10:00
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 1Neretva16.04.2022. 10:00, JELAS, Slavonski Brod
27.04.2022. 19:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 5Agram27.04.2022. 19:30, Stadion Kantrida, Rijeka
16.04.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja8 : 0Split16.04.2022. 11:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
16. round
Report
23.04.2022.
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek2 : 0Graničar Županja23.04.2022., ŠC Mačkamama, Osijek
23.04.2022. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 5Rijeka23.04.2022. 13:00, Park mladeži, Split
22.04.2022. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram14 : 0Viktorija22.04.2022. 14:30, Špansko, Zagreb
23.04.2022. 09:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Međimurje-Čakovec23.04.2022. 09:30, Iza Vage, Metković
22.04.2022. 16:15
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Dinamo22.04.2022. 16:15, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2022.
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat2 : 1ŽNK Hajduk Split23.04.2022., Stanovi, Zadar
17. round
Report
30.04.2022. 13:00
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat2 : 1Osijek30.04.2022. 13:00, Stanovi, Zadar
30.04.2022. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split13 : 0Gorica30.04.2022. 14:30, Poljud, Split
10.06.2022. 17:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 1Neretva10.06.2022. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
30.04.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec1 : 9Agram30.04.2022. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
30.04.2022. 10:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Split30.04.2022. 10:30, JELAS, Slavonski Brod
30.04.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0Graničar Županja30.04.2022. 11:30, Stadion Kantrida, Rijeka
18. round
Report
14.05.2022. 11:00
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 0Rijeka14.05.2022. 11:00, ŠC Mačkamama, Osijek
14.05.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 0Viktorija14.05.2022. 11:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
14.05.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 6Međimurje-Čakovec14.05.2022. 11:30, Park mladeži, Split
14.05.2022. 09:00
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram12 : 0Dinamo14.05.2022. 09:00, Špansko, Zagreb
25.05.2022. 18:30
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 5ŽNK Hajduk Split25.05.2022. 18:30, Iza Vage, Metković
14.05.2022. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 6ŽNK Donat14.05.2022. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
19. round
Report
22.05.2022. 14:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7Osijek22.05.2022. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
21.05.2022. 11:00
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat7 : 1Neretva21.05.2022. 11:00, Stanovi, Zadar
10.06.2022. 20:15
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split2 : 4Agram10.06.2022. 20:15, Poljud, Split
21.05.2022. 12:45
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Split21.05.2022. 12:45, Stadion Maksimir, Zagreb
21.05.2022. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec3 : 1Graničar Županja21.05.2022. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
21.05.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0Rijeka21.05.2022. 13:30, JELAS, Slavonski Brod
20. round
Report
30.05.2022. 10:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek5 : 0Viktorija30.05.2022. 10:30, ŠC Mačkamama, Osijek
08.06.2022. 17:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 2Međimurje-Čakovec08.06.2022. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
28.05.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 1Dinamo28.05.2022. 13:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
31.05.2022. 19:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split0 : 15ŽNK Hajduk Split31.05.2022. 19:30, Park mladeži, Split
28.05.2022. 12:00
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram8 : 0ŽNK Donat28.05.2022. 12:00, Špansko, Zagreb
02.06.2022.
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Gorica02.06.2022., Iza Vage, Metković
21. round
Report
06.06.2022. 09:00
1. HNLŽ - U-17
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 2Osijek06.06.2022. 09:00, Iza Vage, Metković
05.06.2022. 19:30
1. HNLŽ - U-17
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 9Agram05.06.2022. 19:30, Gradski stadion, Velika Gorica
08.06.2022. 19:00
1. HNLŽ - U-17
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat5 : 0Split08.06.2022. 19:00, Stanovi, Zadar
04.06.2022. 12:30
1. HNLŽ - U-17
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split4 : 0Graničar Županja04.06.2022. 12:30, Poljud, Split
31.05.2022. 16:45
1. HNLŽ - U-17
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Rijeka31.05.2022. 16:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.06.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec13 : 0Viktorija04.06.2022. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
22. round
Report
11.06.2022. 14:30
1. HNLŽ - U-17
ŠC Mačkamama, Osijek
Osijek1 : 2Međimurje-Čakovec11.06.2022. 14:30, ŠC Mačkamama, Osijek
11.06.2022. 13:30
1. HNLŽ - U-17
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija4 : 2Dinamo11.06.2022. 13:30, JELAS, Slavonski Brod
11.06.2022. 15:30
1. HNLŽ - U-17
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 5ŽNK Hajduk Split11.06.2022. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
11.06.2022. 17:00
1. HNLŽ - U-17
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 1ŽNK Donat11.06.2022. 17:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
11.06.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Park mladeži, Split
Split1 : 1Gorica11.06.2022. 11:30, Park mladeži, Split
11.06.2022. 11:30
1. HNLŽ - U-17
Špansko, Zagreb
Agram4 : 1Neretva11.06.2022. 11:30, Špansko, Zagreb
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Agram2222001529+14366
2.ŽNK Hajduk Split22171413922+11752
3.ŽNK Donat2215258732+5547
4.Međimurje-Čakovec2212287643+3338
5.Rijeka2211297940+3935
6.Osijek22111105829+2934
7.Dinamo2210395548+733
8.Graničar Županja22101115459-531
9.Neretva2271142869-4122
10.Viktorija22611518112-9419
11.Gorica2212195127-1225
12.Split2212196167-1615
40 goals
Paula Petković
38 goals
Antonia Mišura
25 goals
Tea Vračević
24 goals
Tea Šaban, Lea Kolčić
23 goals
Alis Uljan
20 goals
Valentina Dubravica
19 goals
Ana Višnjić, Margareta Kovačević
18 goals
Ivana Vlajčević
17 goals
Brigita Čavić
16 goals
Lorena Zlatunić, Lucija Vunić, Ivana Deže
15 goals
Laura Vlastelica
14 goals
Petra Mikulica
13 goals
Kaja Županić, Lucija Krištić, Karla Boljkovac
12 goals
Anica Jozić, Viktorija Žulj
11 goals
Paula Kovačević, Marija Haramina, Anja Juričić
10 goals
Dora Kuzmić
9 goals
Lana Kukavica, Leona Đaković
8 goals
Ena Čorak
7 goals
Sara Herceg, Laura Huzanić, Klara Barišić, Chiara Hasnek, Marija Prkačin, Iva Ožbolt, Ivana Kuštera
6 goals
Đurđica Živković, Antonija Posavec, Emili Sušić, Ana Sušak, Emily Bister, Gabrijela Martinović, Nikolina Klapan, Lea Dropučić, Tesa Rađević
5 goals
Lucija Krilanović, Lucija Radman-Livaja, Sara Grdić, Helena Damjanović, Ana Cuculić, Lorena Kokanović, Anja Horvat
4 goals
Lea Župarić, Anamarija Fot, Dorotea Markulinić, Dorotea Urović, Andreja Jelić, Ela Rosić, Ana Kožul
3 goals
Eva Matak, Paula Surać, Magdalena Tot, Mia Filipović, Katja Kuric, Kornelija Ercegović, Esma Heganović, Magdalena Pavlečić
2 goals
Lara Radaković, Larisa Krulčić, Iva Peretić, Tara Tkalčec, Nika Trogrlić, Mihaela Lović, Lukrecia Golem, Josipa Kapitanović, Ema Julija Uhernik, Ivona Gostinčar, Dina Maruna, Ivona Bečić, Marija Menalo, Hana Rodin, Anja Miličić, Matea Perkunić, Karla Vujević, Nika Pajtak, Frida Ćuže, Petra Vladimir, Iva Strenja, Katja Sedmak, Paola Jelić
1 goal
Kika Gluhak, Šeila Mehanović, Ana Kraljević, Paula Bjeloš, Cvita Sorić, Lea Perić, Luca Akrap, Marta Orlović, Magdalena Gabrilo, Paulina Cirkvenčić, Iva Pešić, Anja Kelkedi, Lea Bartolić, Ema Puljić, Ema Čurin, Lea Marija Kobaš, Klaudia Vukotić, Marijana Filipović, Lori Laća, Mihaela Nastovska, Karolina Šiljeg, Antonija Žafran, Helena Bužan, Matea Sedlić, Maria Vincek, Lana Alić, Nina Sršen, Paula Novoselac, Lucija Slivak, Ema Jurić, Ema Dubinjak, Paula Todorić, Glorija Falak, Andreja Maksimović, Lucija Delač, Dvina Horvat, Mirjam Krajnović, Eva Šušak, Marija Šuster, Nina Radaković

Next Match

Croatia - Denmark

22.09.2022.

Previous Match

France - Croatia 0:1

13.06.2022.

Stade de France, St. Denis

Standings

1.Agram22+14366
2.ŽNK Hajduk Split22+11752
3.ŽNK Donat22+5547
4.Međimurje-Čakovec22+3338
5.Rijeka22+3935
6.Osijek22+2934
7.Dinamo22+733
8.Graničar Županja22-531
9.Neretva22-4122
10.Viktorija22-9419
11.Gorica22-1225
12.Split22-1615