To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Women's Second League
Group A

Women's Second League Group A
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
26.09.2020. 19:30
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin10 : 1Lepoglava26.09.2020. 19:30, Hrašćica, Hrašćica
27.09.2020. 16:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac1 : 6Ženski nogometni klub Pregrada27.09.2020. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
27.09.2020. 16:00
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan1 : 11Katarina Zrinski27.09.2020. 16:00, Galdovo, Sisak
27.09.2020. 16:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka7 : 0Nogometni klub Odra27.09.2020. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
2. round
Report
04.10.2020. 16:00
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada4 : 0ŠNK Frankopan04.10.2020. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
04.10.2020. 18:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 0Varteks Varaždin04.10.2020. 18:00, Stadion Kantrida, Rijeka
-
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : ŽNK 4 rijeke Karlovac
04.10.2020. 16:00
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 5Katarina Zrinski04.10.2020. 16:00, Odra, Odra
3. round
Report
11.10.2020. 16:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 4Rijeka11.10.2020. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
11.10.2020. 11:30
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski4 : 3Ženski nogometni klub Pregrada11.10.2020. 11:30, Gmajna, Orehovica
11.10.2020. 15:00
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan3 : 0Lepoglava11.10.2020. 15:00, Galdovo, Sisak
11.10.2020. 19:00
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin4 : 0Nogometni klub Odra11.10.2020. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
4. round
Report
18.10.2020. 16:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0ŠNK Frankopan18.10.2020. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.10.2020. 19:00
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin2 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac18.10.2020. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
18.10.2020.
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Katarina Zrinski18.10.2020., SRC Lepoglava, Lepoglava
18.10.2020. 16:00
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 3Ženski nogometni klub Pregrada18.10.2020. 16:00, Odra, Odra
5. round
Report
25.10.2020. 14:30
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan3 : 2Varteks Varaždin25.10.2020. 14:30, Galdovo, Sisak
25.10.2020. 14:00
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski2 : 0Rijeka25.10.2020. 14:00, Gmajna, Orehovica
25.10.2020.
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada : Lepoglava25.10.2020., NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
25.10.2020. 14:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 0Nogometni klub Odra25.10.2020. 14:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
6. round
Report
14.03.2021. 16:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 2Ženski nogometni klub Pregrada14.03.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
08.11.2020. 15:00
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 4Katarina Zrinski08.11.2020. 15:00, Hrašćica, Hrašćica
08.11.2020. 14:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 2ŠNK Frankopan08.11.2020. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
-
Odra, Odra
Nogometni klub Odra : Lepoglava
7. round
Report
15.11.2020. 13:00
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski7 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac15.11.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
03.04.2021. 16:00
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada3 : 0Varteks Varaždin03.04.2021. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
15.11.2020.
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Rijeka15.11.2020., SRC Lepoglava, Lepoglava
15.11.2020. 13:00
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan6 : 0Nogometni klub Odra15.11.2020. 13:00, Galdovo, Sisak
8. round
Report
28.03.2021. 16:00
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada : ŽNK 4 rijeke Karlovac28.03.2021. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
28.03.2021. 15:00
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski3 : 1ŠNK Frankopan28.03.2021. 15:00, Gmajna, Orehovica
-
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Varteks Varaždin
28.03.2021. 14:00
Odra, Odra
Nogometni klub Odra0 : 13Rijeka28.03.2021. 14:00, Odra, Odra
9. round
Report
11.04.2021. 16:30
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 1Ženski nogometni klub Pregrada11.04.2021. 16:30, Galdovo, Sisak
11.04.2021. 19:00
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 5Rijeka11.04.2021. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
-
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac : Lepoglava
11.04.2021. 13:00
Gmajna, Orehovica
Katarina Zrinski12 : 0Nogometni klub Odra11.04.2021. 13:00, Gmajna, Orehovica
10. round
Report
18.04.2021. 16:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka12 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac18.04.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.04.2021. 16:30
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada1 : 0Katarina Zrinski18.04.2021. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
-
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : ŠNK Frankopan
18.04.2021. 14:00
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 7Varteks Varaždin18.04.2021. 14:00, Odra, Odra
11. round
Report
25.04.2021.
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan : Rijeka 25.04.2021., Galdovo, Sisak
25.04.2021.
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac : Varteks Varaždin 25.04.2021., Igralište Gaza, Karlovac
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Lepoglava
25.04.2021.
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada : Nogometni klub Odra 25.04.2021., NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
12. round
Report
02.05.2021.
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin : ŠNK Frankopan 02.05.2021., Hrašćica, Hrašćica
02.05.2021.
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Katarina Zrinski 02.05.2021., Stadion Kantrida, Rijeka
-
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Ženski nogometni klub Pregrada
02.05.2021.
Odra, Odra
Nogometni klub Odra : ŽNK 4 rijeke Karlovac 02.05.2021., Odra, Odra
13. round
Report
09.05.2021.
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada : Rijeka 09.05.2021., NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
09.05.2021.
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Varteks Varaždin 09.05.2021., Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.05.2021.
Odra, Odra
ŠNK Frankopan : ŽNK 4 rijeke Karlovac 09.05.2021., Odra, Odra
-
Igralište NK Golubovec, Novi Golubovec
Lepoglava : Nogometni klub Odra
14. round
Report
16.05.2021.
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac : Katarina Zrinski 16.05.2021., Igralište Gaza, Karlovac
16.05.2021.
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin : Ženski nogometni klub Pregrada 16.05.2021., Hrašćica, Hrašćica
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Lepoglava
16.05.2021.
Odra, Odra
Nogometni klub Odra : ŠNK Frankopan 16.05.2021., Odra, Odra
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.Katarina Zrinski9801488+4024
2.Rijeka9711525+4722
3.Ženski nogometni klub Pregrada8611238+1519
4.Varteks Varaždin94052720+712
5.ŠNK Frankopan94051627-1112
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac7106333-303
7.Lepoglava2002113-120
8.Nogometni klub Odra9009359-560
22 goals
Perica Cicijelj
10 goals
Aleksandra Jazvec
9 goals
Tara Lušić
8 goals
Andreja Šćukanec-Hopinski, Leona Kocijan
7 goals
Anđela Ćurić
6 goals
Valentina Karanović, Tara Verbanac, Lana Stanković
5 goals
Ema Šulentić, Sabina Jalšavečki, Mirna Sudan, Petra Mikulica
4 goals
Sara Klarić, Katarina Rabuzin, Barbara Krisztina Nagy
3 goals
Petra Benković, Matea Pecek, Enola Pavlović, Lucia Jović, Laura Vlastelica
2 goals
Emili Karagić, Lucija Mišak, Antonela Kraljić, Ivona Sačić, Viktorija Kovač, Laura Lovrenčić, Ana Kljaić
1 goal
Emili Jurić, Hazuki Kimoto, Mateja Golubić, Barbara Legin, Tamara Stijepić, Dijana Bakač, Lucija Havelka, Anja Jahić, Anamarija Lacković, Dora Čavrak, Nika Lončar, Morana Škrtić, Melani Kotarščak, Martina Krog, Nika Rebić, Ana Matin, Laura Fiket, Dorotea Rožanković, Tea Čavrak, Simona Mendaš

Next Match

Croatia - Armenia

01.06.2021.

Previous Match

Croatia - Malta 3:0

30.03.2021.

Stadion HNK Rijeka, Rijeka

Standings

1.Katarina Zrinski9+4024
2.Rijeka9+4722
3.Ženski nogometni klub Pregrada8+1519
4.Varteks Varaždin9+712
5.ŠNK Frankopan9-1112
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac7-303
7.Lepoglava2-120
8.Nogometni klub Odra9-560