To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Women's Second League
Group A

Women's Second League Group A
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
12.09.2021. 13:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 0ŽNK Pregrada12.09.2021. 13:00, Poljud, Split
12.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan2 : 2NŠK Vrčevo Glavica12.09.2021. 16:00, Galdovo, Sisak
11.09.2021. 17:00
2. HNLŽ Group A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin10 : 0NK Župa dubrovačka Čibača11.09.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
12.09.2021. 16:30
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac15 : 0Lepoglava12.09.2021. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
2. round
Report
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
NK Straža, Hum na Sutli, Hum na Sutli
ŽNK Pregrada10 : 0Lepoglava26.09.2021. 16:00, NK Straža, Hum na Sutli, Hum na Sutli
26.09.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača1 : 3ŽNK 4 rijeke Karlovac26.09.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
26.09.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica1 : 7Varteks Varaždin26.09.2021. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
Buševec, Buševec
Gorica10 : 0ŠNK Frankopan26.09.2021. 16:00, Buševec, Buševec
3. round
Report
03.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 8ŽNK Hajduk Split03.10.2021. 16:00, Galdovo, Sisak
03.10.2021. 17:00
2. HNLŽ Group A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin0 : 5Gorica03.10.2021. 17:00, Hrašćica, Hrašćica
03.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 1NŠK Vrčevo Glavica03.10.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
03.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava2 : 4NK Župa dubrovačka Čibača03.10.2021. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
4. round
Report
10.10.2021. 13:00
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada8 : 0NK Župa dubrovačka Čibača10.10.2021. 13:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
10.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica2 : 0Lepoglava10.10.2021. 15:00, DREŽLOVAC, Glavica
10.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
NK Polet, Buševec
Gorica7 : 2ŽNK 4 rijeke Karlovac10.10.2021. 16:00, NK Polet, Buševec
10.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split5 : 0Varteks Varaždin10.10.2021. 15:00, Poljud, Split
5. round
Report
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 9ŽNK Pregrada24.10.2021. 15:00, Galdovo, Sisak
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 7ŽNK Hajduk Split24.10.2021. 15:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
24.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 20Gorica24.10.2021. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
24.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača1 : 2NŠK Vrčevo Glavica24.10.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
6. round
Report
30.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada4 : 0NŠK Vrčevo Glavica30.10.2021. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
30.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
Buševec, Buševec
Gorica15 : 0NK Župa dubrovačka Čibača30.10.2021. 12:00, Buševec, Buševec
28.11.2021. 13:30
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split23 : 0Lepoglava28.11.2021. 13:30, Poljud, Split
31.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan1 : 1Varteks Varaždin31.10.2021. 15:00, Galdovo, Sisak
7. round
Report
07.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Group A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 1ŽNK Pregrada07.11.2021. 17:00, Hrašćica, Hrašćica
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 1ŠNK Frankopan07.11.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
06.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 5ŽNK Hajduk Split06.11.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 7Gorica07.11.2021. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
8. round
Report
28.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada0 : 3Gorica28.11.2021. 14:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
14.11.2021. 13:00
2. HNLŽ Group A
Kava, Vranjic
ŽNK Hajduk Split7 : 0NŠK Vrčevo Glavica14.11.2021. 13:00, Kava, Vranjic
05.12.2021. 13:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan15 : 0Lepoglava05.12.2021. 13:00, Galdovo, Sisak
14.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Group A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3ŽNK 4 rijeke Karlovac14.11.2021. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
9. round
Report
21.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 3ŽNK Pregrada21.11.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
20.11.2021. 17:30
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača2 : 0ŠNK Frankopan20.11.2021. 17:30, Tarantela, Čibača
21.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 17Varteks Varaždin21.11.2021. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
21.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Group A
NK Polet, Buševec
Gorica1 : 0ŽNK Hajduk Split21.11.2021. 12:00, NK Polet, Buševec
10. round
Report
13.03.2022. 12:00
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada1 : 4ŽNK Hajduk Split13.03.2022. 12:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
13.03.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica5 : 1ŠNK Frankopan13.03.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
13.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 3Varteks Varaždin13.03.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
13.03.2022. 13:30
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac13.03.2022. 13:30, SRC Lepoglava, Lepoglava
11. round
Report
19.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Group A
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 1NK Župa dubrovačka Čibača19.03.2022. 11:00, Igralište Gaza, Karlovac
20.03.2022. 12:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 9ŽNK Pregrada20.03.2022. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
20.03.2022. 14:30
2. HNLŽ Group A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 1NŠK Vrčevo Glavica20.03.2022. 14:30, Hrašćica, Hrašćica
20.03.2022. 15:30
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 5Gorica20.03.2022. 15:30, Galdovo, Sisak
12. round
Report
26.03.2022. 16:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split10 : 0ŠNK Frankopan26.03.2022. 16:00, Poljud, Split
27.03.2022. 15:30
2. HNLŽ Group A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 0Varteks Varaždin27.03.2022. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
27.03.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica3 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac27.03.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
27.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača6 : 0Lepoglava27.03.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
13. round
Report
03.04.2022. 12:30
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava1 : 4NŠK Vrčevo Glavica03.04.2022. 12:30, SRC Lepoglava, Lepoglava
16.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 5ŽNK Pregrada16.04.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
03.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 11Gorica03.04.2022. 14:00, Igralište Gaza, Karlovac
05.05.2022. 18:00
2. HNLŽ Group A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 4ŽNK Hajduk Split05.05.2022. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. round
Report
10.04.2022. 16:30
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada3 : 0ŠNK Frankopan10.04.2022. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split11 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac10.04.2022. 14:00, Poljud, Split
10.04.2022.
2. HNLŽ Group A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica11 : 0Lepoglava10.04.2022., Gradski stadion, Velika Gorica
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica2 : 0NK Župa dubrovačka Čibača10.04.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
15. round
Report
24.04.2022. 15:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 5ŽNK Pregrada24.04.2022. 15:00, DREŽLOVAC, Glavica
24.04.2022.
2. HNLŽ Group A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 8Gorica24.04.2022., Tarantela, Čibača
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 16ŽNK Hajduk Split24.04.2022. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 0ŠNK Frankopan24.04.2022. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. round
Report
01.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada5 : 2Varteks Varaždin01.05.2022. 17:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
30.04.2022. 13:45
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan2 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac30.04.2022. 13:45, Galdovo, Sisak
01.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split14 : 1NK Župa dubrovačka Čibača01.05.2022. 12:00, Poljud, Split
01.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica6 : 0NŠK Vrčevo Glavica01.05.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. round
Report
08.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Group A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica6 : 0ŽNK Pregrada08.05.2022. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 4ŽNK Hajduk Split08.05.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Group A
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 2ŠNK Frankopan08.05.2022. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
08.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Group A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 8Varteks Varaždin08.05.2022. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
18. round
Report
15.05.2022. 16:30
2. HNLŽ Group A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada6 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac15.05.2022. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
15.05.2022. 17:30
2. HNLŽ Group A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin14 : 0Lepoglava15.05.2022. 17:30, Hrašćica, Hrašćica
15.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Group A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan5 : 0NK Župa dubrovačka Čibača15.05.2022. 12:00, Galdovo, Sisak
15.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Group A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 1Gorica15.05.2022. 17:00, Poljud, Split
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.ŽNK Hajduk Split1615011244+12045
2.Gorica1615011205+11545
3.ŽNK Pregrada1611146920+4934
4.Varteks Varaždin167366730+3724
5.NŠK Vrčevo Glavica167272347-2423
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac1660103163-3218
7.ŠNK Frankopan1642102960-3114
8.NK Župa dubrovačka Čibača1630131684-689
9.Lepoglava1600163169-1660
44 goals
Perica Cicijelj
26 goals
Lana Rusković
22 goals
Andreja Šćukanec-Hopinski
20 goals
Ana Bakalar, Andrea Godinić
13 goals
Valentina Karanović, Lana Stanković, Maja Sambolec
12 goals
Lara Lucić
11 goals
Gwen Patock, Martina Krog, Gabrijela Dugandžić, Tara Lušić, Antonia Mišura
10 goals
Emili Karagić
9 goals
Mia Kalašić
8 goals
Katarina Rabuzin, Mia Pušić, Marija Desović
7 goals
Ana Cikač, Mia Deranja, Paula Bačić, Petra Marec
6 goals
Lucija Mišak, Anja Prskalo
5 goals
Roza Deligegić, Laura Sušak, Marta Erhat, Sara Jurić, Matea Granić, Ozana Milojević
4 goals
Helena Lacković, Nikol Šunjić, Roberta Goršić, Tanja Bucifal Tomić
3 goals
Isabella Lucija Van As, Tea Plahutar, Anđela Ćurić, Barbara Legin, Mateja Golubić, Kristina Knežević, Vanessa Lynn Marie HANSEN, Kiara Novak Mezga, Barbara Galešić, Nina Radić, Lana Kukavica
2 goals
Nika Viđen, Katarina Blažević, Ana Kunštek, Nora Radoš, Mihaela Crnčić, Sabina Jalšavečki, Nika Tokić, Iva Mihočević, Suzana Petrinec, Tia Peček, Elizabeta Batistić, Ana Demo, Tamara Stijepić, Lucija Havelka, Dorotea Sinković, Marija Turkalj, Tea Šućur, Lucija Šimec, Marija Barišić, Kristina Hlavaček, Marinela Mesar, Lucija Borovac, Ivona Sačić
1 goal
Anica Matić, Petra Dragić, Sara Herceg, Mihaela Malekinušić, Ingrid RODRIGUES SOUSA, Petra Ančić, Nika Kakarigi, Marta Števanja, Emina Kos, Lora Martinović, Lea Vojnović, Klara Radmanović, Paula Bartolić, Tara Grubešić, Sara Zagorac, Marta Puljek, Mia Filipović, Anđela Barešić, Katja Joha, Paula Petković, Manuela Krišto, Ida Bočkaj, Tea Bešvir, Nika Lončar, Elena Šanjek, Simona Mendaš, Michaela Brajković, Martina Kušter, Anita Straka, Tamara Špoljarić, Ana Baraban

Next Match

Croatia - Austria

03.06.2022.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Previous Match

Croatia - Bulgaria 2:1

29.03.2022.

Doha

Standings

1.ŽNK Hajduk Split16+12045
2.Gorica16+11545
3.ŽNK Pregrada16+4934
4.Varteks Varaždin16+3724
5.NŠK Vrčevo Glavica16-2423
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac16-3218
7.ŠNK Frankopan16-3114
8.NK Župa dubrovačka Čibača16-689
9.Lepoglava16-1660