To improve your user experience, this website uses cookies to store data. Click HERE for more information.I agree

Competitions

Women's Second League
Group B

Women's Second League Group B
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Fixtures and results
  • Table
  • Goalscorers
1. round
Report
12.09.2021. 20:30
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac1 : 1ŽNK Mikanovci12.09.2021. 20:30, Višnjevac, Višnjevac
14.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja7 : 1ŽNK Graničar Đurđevac14.11.2021. 12:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
12.09.2021. 15:00
2. HNLŽ Group B
S.Z. Šivo, Pleternica
ŽNK Slavonija Požega1 : 6ŽNK Koprivnica12.09.2021. 15:00, S.Z. Šivo, Pleternica
12.09.2021.
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0NK Dilj Vinkovci12.09.2021., JELAS, Slavonski Brod
2. round
Report
26.09.2021. 10:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 3NK Dilj Vinkovci26.09.2021. 10:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Group B
Starigrad-Koprivnica, Starigrad
ŽNK Koprivnica4 : 0Viktorija26.09.2021. 16:00, Starigrad-Koprivnica, Starigrad
26.09.2021. 15:30
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac4 : 2ŽNK Slavonija Požega26.09.2021. 15:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.09.2021. 19:30
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac4 : 1Graničar Županja26.09.2021. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
3. round
Report
03.10.2021. 19:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 1ŽNK Mikanovci03.10.2021. 19:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 3NŠM Višnjevac03.10.2021. 16:00, NK Slavonija, Požega
03.10.2021.
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija6 : 2ŽNK Graničar Đurđevac03.10.2021., JELAS, Slavonski Brod
03.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 1ŽNK Koprivnica03.10.2021. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
4. round
Report
10.10.2021. 13:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 7ŽNK Koprivnica10.10.2021. 13:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
10.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac2 : 2NK Dilj Vinkovci10.10.2021. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
10.10.2021. 19:30
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac4 : 0Viktorija10.10.2021. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
10.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0ŽNK Slavonija Požega10.10.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
5. round
Report
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Group B
Park, Kuzmica
ŽNK Slavonija Požega1 : 2ŽNK Mikanovci24.10.2021. 15:00, Park, Kuzmica
21.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 0Graničar Županja21.11.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
13.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 2NŠM Višnjevac13.11.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
24.10.2021. 15:30
2. HNLŽ Group B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica6 : 1ŽNK Graničar Đurđevac24.10.2021. 15:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. round
Report
31.10.2021. 11:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci8 : 1ŽNK Graničar Đurđevac31.10.2021. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
31.10.2021. 18:00
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac1 : 5ŽNK Koprivnica31.10.2021. 18:00, Višnjevac, Višnjevac
31.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 1NK Dilj Vinkovci31.10.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
31.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Group B
Grabovac, Mihaljevci
ŽNK Slavonija Požega0 : 3Viktorija31.10.2021. 14:00, Grabovac, Mihaljevci
7. round
Report
07.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 2ŽNK Mikanovci07.11.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
07.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci6 : 1ŽNK Slavonija Požega07.11.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Group B
Starigrad-Koprivnica, Starigrad
ŽNK Koprivnica3 : 0Graničar Županja07.11.2021. 14:00, Starigrad-Koprivnica, Starigrad
07.11.2021. 15:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 3NŠM Višnjevac07.11.2021. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
8. round
Report
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 3NŠM Višnjevac27.03.2022. 15:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 8Graničar Županja27.03.2022. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica4 : 0ŽNK Slavonija Požega27.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 5Viktorija27.03.2022. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
9. round
Report
06.05.2022. 20:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci5 : 1ŽNK Mikanovci06.05.2022. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
03.04.2022. 13:45
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 1ŽNK Koprivnica03.04.2022. 13:45, JELAS, Slavonski Brod
07.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Group B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega5 : 2ŽNK Graničar Đurđevac07.05.2022. 14:00, NK Slavonija, Požega
06.05.2022. 18:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 2NŠM Višnjevac06.05.2022. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
10. round
Report
10.04.2022.
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 2Graničar Županja10.04.2022., St. Mikanovci, St. Mikanovci
10.04.2022. 17:00
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac2 : 0ŽNK Slavonija Požega10.04.2022. 17:00, Višnjevac, Višnjevac
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac3 : 9Viktorija10.04.2022. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
10.04.2022. 16:30
2. HNLŽ Group B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica4 : 1NK Dilj Vinkovci10.04.2022. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. round
Report
24.04.2022. 16:00
2. HNLŽ Group B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica5 : 3ŽNK Mikanovci24.04.2022. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci5 : 0ŽNK Graničar Đurđevac24.04.2022. 14:00, Vinkovci, Vinkovci
24.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0NŠM Višnjevac24.04.2022. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
19.04.2022. 17:30
2. HNLŽ Group B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 2Graničar Županja19.04.2022. 17:30, NK Slavonija, Požega
12. round
Report
30.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 1ŽNK Slavonija Požega30.04.2022. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
27.04.2022. 18:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 4Viktorija27.04.2022. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
29.04.2022. 19:30
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac9 : 0NK Dilj Vinkovci29.04.2022. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
01.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac2 : 8ŽNK Koprivnica01.05.2022. 17:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
13. round
Report
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Group B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 1ŽNK Mikanovci08.05.2022. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
08.05.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
Brodaić, Herešin
ŽNK Koprivnica3 : 1NŠM Višnjevac08.05.2022. 15:00, Brodaić, Herešin
20.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Group B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci2 : 4Graničar Županja20.03.2022. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
08.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Group B
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija6 : 0ŽNK Slavonija Požega08.05.2022. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
14. round
Report
15.05.2022. 11:00
2. HNLŽ Group B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 7Viktorija15.05.2022. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
15.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Group B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 0NK Dilj Vinkovci15.05.2022. 16:00, NK Slavonija, Požega
15.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Group B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja4 : 1ŽNK Koprivnica15.05.2022. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
15.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Group B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac5 : 1ŽNK Graničar Đurđevac15.05.2022. 17:00, Višnjevac, Višnjevac
#ClubTotWonDrawLostG+G-GDPt
1.ŽNK Koprivnica1411215818+4035
2.Viktorija1410224919+3032
3.NŠM Višnjevac149234016+2429
4.Graničar Županja (-1)147343822+1623
5.ŽNK Mikanovci144462739-1216
6.NK Dilj Vinkovci144372837-915
7.ŽNK Slavonija Požega1411121144-334
8.ŽNK Graničar Đurđevac1411121975-564
24 goals
Mateja Videc
13 goals
Laura Lončar
10 goals
Gabrijela Puljašević
9 goals
Anica Jozić
8 goals
Milica Ilić, Lucija Krištić
7 goals
Tara Stipanović
6 goals
Lara Lucić, Ana Fučkar, Vanja Tovarović, Lorena Zlatunić, Ivona Gostinčar
5 goals
Dora Adamović, Helena Kurtanjek, Elena Cvitković, Leona Đaković, Leona Ahmeti, Nikolina Jelić, Gabrijela Martinović, Paulina Mamić
4 goals
Antonela Petrović, Anetta Rajković, Lena Ostojić, Josipa Poč, Mihaela Brkić, Veronika Samaržija, Jelena Kokša, Doroteja Bojko, Matea Pecek, Maja Ivić
3 goals
Petra Glavač, Marta Šarić, Antonia Pavlović
2 goals
Mihaela Lović, Dea Rosandić, Lucija Oršolić, Ana Kovačević, Samantha Majnović, Anđela Sertić, Lucija Lubina, Željka Plivelić, Ivana Dražetić, Ana Miličević, Elizabeta Zeko, Ozana Lakota, Mia Periškić, Valentina Štiler, Martina Martinko, Petra Blažević, Sandra Jakobović, Petra Galović, Martina Goričanec, Mirna Filipović, Tea Bencek
1 goal
Gabrijela Gačić, Valentina Županić, Enny Martinović, Antonija Benotić, Viktoria Berić, Dora Pernar, Matea Jendrišek, Klara Jukić, Sara Didač, Đurđica Živković, Maja Bešenić, Dajana Peleš, Irena Miličević, Mihaela Samaržija, Patricia Jukić, Lucija Dukarić, Lucija Škvarić, Tena Gudelj, Stela Kolarević, Dora Vuljak, Katarina Knežević

Next Match

Croatia - Austria

03.06.2022.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Previous Match

Croatia - Bulgaria 2:1

29.03.2022.

Doha

Standings

1.ŽNK Koprivnica14+4035
2.Viktorija14+3032
3.NŠM Višnjevac14+2429
4.Graničar Županja (-1)14+1623
5.ŽNK Mikanovci14-1216
6.NK Dilj Vinkovci14-915
7.ŽNK Slavonija Požega14-334
8.ŽNK Graničar Đurđevac14-564