Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacije

Tri uspjeha u Zenici

Hrvatska U-16
svladala i
Makedoniju, osvojila
turnir

15.04.2018.
Hrvatska U-16 svladala i Makedoniju, osvojila turnir
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Izvještaj
  • Sastavi

Hrvatska reprezentacija do 16 godina zaključila je Uefin razvojni turnir u Zenici pobjedom nad Makedonijom te osvojila prvo mjesto.

U-16: MAKEDONIJA - HRVATSKA 0:2 (0:2)
Uefin razvojni turnir, Zenica.

Strijelci: 0:1 - Branšteter (31'), 0:2 - Jurčec (38')

Hrvatska: Čavlina, Unušić, Franceković, Starčić, Gvardiol, Tomek, Groznica, Branšteter (od 41' Soldo, od 52' Vidović), Jurčec (od 63' Široki), Grozdek, Brekalo (od 49' Biuk). Izbornik: P. Krpan.

Hrvatska U-16, pod vodstvom izbornika Petra Krpana, osvojila je Uefin razvojni turnir u Bosni i Hercegovini nakon što je u trećem, posljednjem kolu nadjačala momčad Makedonije.

Rezultat je bio 2:0, a u listu strijelaca upisali su se Branšteter i Jurčec u završnih desetak minuta prvog poluvremena.

Na tablici je Hrvatska naposljetku prva s osam osvojenih bodova - uz pobjede nad Makedonijom i Azerbajdžanom, te Bosnom i Hercegovinom na jedanaesterce. 

Reprezentacije Makedonije te Bosne i Hercegovine imaju po pet bodova, dok je Azerbajdžan završio na začelju, bez osvojenih bodova.

Prijateljska, 15.04.2018.
Hrvatska U-16
2
Makedonija U-16
0
1Nikola Čavlina12Jordanov Aleksa
5Joško Gvardiol2Kostovski Filip
6Fran Tomek7Avramovski Sava
8Gabriel Groznica10Novevski Vlada
3Dorjan Franceković13Saliu Fisnik
11Jurica Jurčec
38'
63'
15Sali Jasin
9Luka Branšteter
31'
41'
16Terziev Spase
2Bruno Unušić17Ivanov Vasko
4Marijan Starčić18Stankovski Luka
18Ivan Grozdek19Omeragić Azer
19Jakov Brekalo
49'
20Ilievski Mario
Pričuvni igrači
12Filip Kovačević1Alčevski Marko
14Ivica Vidović
52'
3Asani Ali
7Stipe Biuk
49'
4Todorovski Dimitar
16Mateo Koščak5Gjurkovski Aleksandar
13Ivan Dolovski6Stoimenov Gorazd
15Dion Drena Beljo8Nikolov Ivan
17Luka Soldo
41'
52'
9Maksimov Metodii
20Dan Široki
63'
11Kosteski Mario
14Peteičuk Anatolij
Treneri
Krpan PetarVujović Mario