Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Reprezentacije

Sraz u Lučkom

Video: Uvodni remi
Hrvatske U-19 s
Rusima

05.09.2019.
Video: Uvodni remi Hrvatske U-19 s Rusima
foto: Dražen Patarčić
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Izvještaj
  • Sastavi
  • Najava

Hrvatska reprezentacija odigrala je neriješenih 0:0 s Rusijom u prvom kolu međunarodnog prijateljskog turnira.

U-19: HRVATSKA - RUSIJA 0:0 (0:0)
Prijateljska utakmica, Lučko.

Strijelci: -

Hrvatska: Žiger, Hrvoj (77' Braut), Jurišić, Liber (61' Luburić), Vušković, Gvardiol, Janković (77' Kuprešak), Mionić (60' Krizmanić), Bročić (46' Zdunić), Vasilj (60' Čuić), Bekavac (46' Liklin). Izbornik: J. Šimunić.

Hrvatska je u narednim danima sudomaćin prijateljskog turnira nogometnih selekcija do 19 godina starosti, a izabranici Josipa Šimunića svoj su prvi susret odradili u Lučkom, protiv vršnjaka iz Rusije.

Pogodaka nije bilo, a u drugom se kolu Hrvatska U-19 sastaje s Francuskom, u subotu 7. rujna u Ivanić Gradu, s početkom u 16:00 sati.

Uz Hrvatsku, Rusiju i Francusku, na turniru sudjeluje i odgovarajuća nacionalna selekcija Slovenije, koja svoje prve dvije utakmice igra u Krškom.

Prijateljska, 05.09.2019., Lučko, Lučko
Hrvatska U-19
0
Rusija U-19
0
Pričuvni igrači

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti u nadolazećim je danima domaćin međunarodnog prijateljskog turnira.

Pod vodstvom izbornika Josipa Šimunića, Hrvatska U-19 okuplja se u srijedu u Zagrebu, a na turniru će odigrati tri utakmice.

Prva je na rasporedu protiv Rusije u Lučkom (5. rujna, 16:00), potom slijedi ogled s Francuskom u Ivanić Gradu (7. rujna, 16:00), a završni je dvoboj onaj sa Slovenijom u Krapini (9. rujna, 12:00).

Na popisu reprezentativaca nalaze se Karlo Žiger (Chelsea), Tin Hrvoj (Dinamo), Roko Jurišić (Dinamo), Adrian Liber (Rijeka), Mario Vušković (Hajduk), Joško Gvardiol (Dinamo), Ivan Brnić (Hajduk), Antonio Mionić (Milan), Bruno Zdunić (Lokomotiva), Tomislav Krizmanić (Dinamo), Mario Čuić (Hajduk), Renato Josipović (Dinamo), Ante Bekavac (Hajduk), Filip Braut (Rijeka), Kristian Luburić (Zürich), Hans-Juraj Hartmann (Mainz), Marin Kuzminski (Osijek), Matej Bročić (Mattersburg), Niko Janković (Dinamo), Mihael Kuprešak (Osijek), Luka Liklin (Slaven Belupo), Jakov Anton Vasilj (Dinamo) i Karlo Sentić (Hajduk).

Stručni stožer čine još treneri Mate Bilić i Edo Flego, trener vratara Miroslav Žitnjak, liječnik Sven Pal, fizioterapeut Matej Ivić, tajnik Hrvoje Kulušić i ekonom Zvonimir Mladenić.

Ostale utakmice na turniru odigrat će se po sljedećem rasporedu:
SLOVENIJA - FRANCUSKA - Krško (Slovenija), 5. rujna, 17 sati
SLOVENIJA - RUSIJA - Krško (Slovenija), 7. rujna, 17 sati
FRANCUSKA - RUSIJA - Krško (Slovenija), 9. rujna, 17:30 sati