Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNL Juniori

1. HNL Juniori
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Dugopolje14.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Osijek13.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
14.08.2021. 19:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Sesvete14.08.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Orijent 191914.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Rijeka14.08.2021. 17:30, Kajzerica, Zagreb
14.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Bjelovar14.08.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Istra 196114.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo13.08.2021. 18:00, Poljud, Split
2. kolo
Izvještaj
11.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Slaven Belupo11.08.2021. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.08.2021. 09:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Hajduk18.08.2021. 09:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 3Rudeš18.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Varaždin18.08.2021. 18:00, Rujevica, Rijeka
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 3Lokomotiva18.08.2021. 18:00, Krimeja, Rijeka
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Gorica18.08.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 3Dinamo18.08.2021. 18:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
18.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Šibenik18.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
3. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Dugopolje21.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Inter-Zaprešić21.08.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek22.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Sesvete21.08.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Orijent 191921.08.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Rijeka22.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk7 : 0Bjelovar22.08.2021. 18:00, Poljud, Split
21.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Istra 196121.08.2021. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
4. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 4Istra 196128.08.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Slaven Belupo28.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.08.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk28.08.2021. 11:00, Rujevica, Rijeka
30.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 0Rudeš30.08.2021. 17:30, Krimeja, Rijeka
28.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 6Varaždin28.08.2021. 17:00, Sesvete, Sesvete
30.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek2 : 4Lokomotiva30.08.2021. 17:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Gorica28.08.2021. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Dinamo27.08.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
5. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Dugopolje12.09.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik11.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 2Inter-Zaprešić11.09.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
-
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek
12.09.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Sesvete12.09.2021. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Orijent 191911.09.2021. 17:00, Poljud, Split
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Rijeka11.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.09.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Bjelovar11.09.2021. 17:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
6. kolo
Izvještaj
17.09.2021. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje5 : 0Bjelovar17.09.2021. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Rujevica, Rijeka
19.09.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Kantrida, Rijeka
Orijent 19191 : 1Slaven Belupo19.09.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 4Hajduk18.09.2021. 11:00, Sesvete, Sesvete
20.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 2Rudeš20.09.2021. 15:30, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
-
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
17.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 5Lokomotiva17.09.2021. 16:00, Šubićevac, Šibenik
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Gorica18.09.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dugopolje 25.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 25.09.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
24.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik24.09.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Inter-Zaprešić 25.09.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
-
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
26.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete 26.09.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 1961 : Orijent 1919 25.09.2021. 15:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
25.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Rijeka 25.09.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rijeka 02.10.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Bjelovar 02.10.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961 02.10.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Slaven Belupo 02.10.2021. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk 02.10.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rudeš 02.10.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 02.10.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva 02.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dugopolje 16.10.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica 16.10.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo 16.10.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Šibenik 16.10.2021. 10:00, Poljud, Split
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić 16.10.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Osijek 16.10.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Sesvete 16.10.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Orijent 1919 16.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Orijent 1919 23.10.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka 23.10.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Bjelovar 23.10.2021. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961 23.10.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo 23.10.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 23.10.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rudeš 23.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 23.10.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dugopolje 30.10.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva 30.10.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Gorica 30.10.2021. 10:00, Poljud, Split
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo 30.10.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Šibenik 30.10.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Inter-Zaprešić 30.10.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Osijek 30.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Sesvete 30.10.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete 06.11.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Orijent 1919 06.11.2021. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka 06.11.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Bjelovar 06.11.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961 06.11.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 06.11.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 06.11.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
06.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš 06.11.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje 20.11.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 20.11.2021. 10:00, Poljud, Split
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva 20.11.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Gorica 20.11.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Dinamo 20.11.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Šibenik 20.11.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Inter-Zaprešić 20.11.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek 20.11.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
14. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Osijek 27.11.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete 27.11.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Orijent 1919 27.11.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 27.11.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Bjelovar 27.11.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 27.11.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 27.11.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk 27.11.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje 04.12.2021. 10:00, Poljud, Split
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rudeš 04.12.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Varaždin 04.12.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Lokomotiva 04.12.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Gorica 04.12.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dinamo 04.12.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Šibenik 04.12.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
04.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić 04.12.2021. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
16. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić 11.12.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Šibenik 11.12.2021. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo 11.12.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Gorica 11.12.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 11.12.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Varaždin 11.12.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rudeš 11.12.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.12.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 11.12.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dugopolje 19.02.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 19.02.2022. 10:00, Poljud, Split
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Bjelovar 19.02.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka 19.02.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Orijent 1919 19.02.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete 19.02.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 19.02.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Inter-Zaprešić 19.02.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Šibenik 26.02.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo 26.02.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Gorica 26.02.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva 26.02.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Varaždin 26.02.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš 26.02.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hajduk 26.02.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Slaven Belupo 26.02.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dugopolje 05.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Bjelovar 05.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 05.03.2022. 10:00, Poljud, Split
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 1919 05.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete 05.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek 05.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Inter-Zaprešić 05.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 05.03.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo 12.03.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 12.03.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva 12.03.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Varaždin 12.03.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš 12.03.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hajduk 12.03.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo 12.03.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Istra 1961 12.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Dugopolje 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rijeka 19.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Orijent 1919 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete 19.03.2022. 10:00, Poljud, Split
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek 19.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić 19.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik 19.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Gorica 02.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva 02.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 02.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš 02.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Hajduk 02.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo 02.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Istra 1961 02.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Bjelovar 02.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje 09.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Orijent 1919 09.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete 09.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 09.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić 09.04.2022. 10:00, Poljud, Split
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik 09.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo 09.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 09.04.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva 23.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 23.04.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš 23.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk 23.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo 23.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Istra 1961 23.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Bjelovar 23.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rijeka 23.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugopolje 30.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete 30.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Osijek 30.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Inter-Zaprešić 30.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik 30.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 30.04.2022. 10:00, Poljud, Split
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 30.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 30.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin 07.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš 07.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 07.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 07.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961 07.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Bjelovar 07.05.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Rijeka 07.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Orijent 1919 07.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
27. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje 14.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Osijek 14.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić 14.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Šibenik 14.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dinamo 14.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 14.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 14.05.2022. 10:00, Poljud, Split
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin 14.05.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš 21.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 21.05.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo 21.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 21.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Bjelovar 21.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka 21.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Orijent 1919 21.05.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Sesvete 21.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
29. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Dugopolje 28.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić 28.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Šibenik 28.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo 28.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Gorica 28.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Lokomotiva 28.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin 28.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš 28.05.2022. 10:00, Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk 04.06.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo 04.06.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 04.06.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Bjelovar 04.06.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka 04.06.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Orijent 1919 04.06.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Sesvete 04.06.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek 04.06.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva6600229+1318
2.Dinamo6600163+1318
3.Hajduk6420192+1714
4.Gorica6411137+613
5.Rudeš632196+311
6.Varaždin4310151+1410
7.Istra 1961614198+17
8.Rijeka61417707
9.Slaven Belupo613259-46
10.Dugopolje61231110+15
11.Šibenik6123712-55
12.Inter-Zaprešić5113410-64
13.Orijent 19196114416-124
14.Osijek5023510-52
15.Bjelovar6015122-211
16.Sesvete6006520-150
10 golova
Niko Domjanić
7 golova
Filip Čuić, Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
5 golova
Marko Josip Čavara, Ante Zoko, Karlo Špeljak
4 gola
Joško Rendulić
3 gola
Rokas Pukstas, Nikola Ciprić
2 gola
Stipe Silov, Mate Antunović, Niko Gajzler, Dominik Braun, Anes Krdžalić, Tomislav Glavan, Jose Alejandro Lopez Mejia, Bartol Barišić, Adriano Bloudek, Marko Jelić, Niko Mihalinec, Tin Polić, Marko Milošević, Roko Brajković, Art Smakaj, Mateo Plehan, Josip Mihalić, Dominik Zovkić, Ivan Verhas, Marko Brkljača, Filip Šurmin, Gabriel Popovic, Adin Bajrić
1 gol
Victor Imanol Cespedes Barreto, Antonio Maurić, Matija Frković, Vanja Kulenović, Luka Gajski, Luka Lukanić, Ivan Ćubelić, Mateo Ostović, Lovro Stanić, Dominik Prpić, Renato Crnoja, Luka Botić, Antonio Jakir, Benjamin Pajković, Antonijo Vujičić, Marko Pranjić, Toma Sabo, Marino Gašpar, Fran Petković, Karlo Ivančin, Leon Belcar, Noa Vugrinec, Bruno Šupe, Mihael Rovis, Petar Vuko, Dorian Houdek, Luka Išlić, Noel Bilić, Robert Marijanović, Fran Vujnović, Jere Vrcić, Stipe Vladušić, Ivo Čengić, Mihael Srbljinović, Marin Šotiček, Bruno Sinković, Carlo Mateković, Moreno Vušković, Noel Bodetić, Borna Lesjak, Jakov Ambruš, David Čondrić, David Krčalić, Duje Škugor, Bruno Bujan, Riad Mašala, Marko Josipović, Nermin Mujkić, Nikola Macolić, Karlo Dundović, Din Begović, Admir Bristrić

Ljestvica

1.Lokomotiva6+1318
2.Dinamo6+1318
3.Hajduk6+1714
4.Gorica6+613
5.Rudeš6+311
6.Varaždin4+1410
7.Istra 19616+17
8.Rijeka607
9.Slaven Belupo6-46
10.Dugopolje6+15
11.Šibenik6-55
12.Inter-Zaprešić5-64
13.Orijent 19196-124
14.Osijek5-52
15.Bjelovar6-211
16.Sesvete6-150