Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNL Juniori

1. HNL Juniori
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Dugopolje14.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Osijek13.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
14.08.2021. 19:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Sesvete14.08.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Orijent 191914.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Rijeka14.08.2021. 17:30, Kajzerica, Zagreb
14.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Bjelovar14.08.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Istra 196114.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo13.08.2021. 18:00, Poljud, Split
2. kolo
Izvještaj
11.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Slaven Belupo11.08.2021. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.08.2021. 09:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Hajduk18.08.2021. 09:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 3Rudeš18.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Varaždin18.08.2021. 18:00, Rujevica, Rijeka
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 3Lokomotiva18.08.2021. 18:00, Krimeja, Rijeka
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Gorica18.08.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 3Dinamo18.08.2021. 18:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
18.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Šibenik18.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
3. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Dugopolje21.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Inter-Zaprešić21.08.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek22.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Sesvete21.08.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Orijent 191921.08.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Rijeka22.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk7 : 0Bjelovar22.08.2021. 18:00, Poljud, Split
21.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Istra 196121.08.2021. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
4. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 4Istra 196128.08.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Slaven Belupo28.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.08.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk28.08.2021. 11:00, Rujevica, Rijeka
30.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 0Rudeš30.08.2021. 17:30, Krimeja, Rijeka
28.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 6Varaždin28.08.2021. 17:00, Sesvete, Sesvete
30.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek2 : 4Lokomotiva30.08.2021. 17:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Gorica28.08.2021. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Dinamo27.08.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
5. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Dugopolje12.09.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik11.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 2Inter-Zaprešić11.09.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 15.12.2021. 13:30, Stadion Varteks, Varaždin
12.09.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Sesvete12.09.2021. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Orijent 191911.09.2021. 17:00, Poljud, Split
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Rijeka11.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.09.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Bjelovar11.09.2021. 17:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
6. kolo
Izvještaj
17.09.2021. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje5 : 0Bjelovar17.09.2021. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Rujevica, Rijeka
19.09.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Kantrida, Rijeka
Orijent 19191 : 1Slaven Belupo19.09.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 4Hajduk18.09.2021. 11:00, Sesvete, Sesvete
20.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 2Rudeš20.09.2021. 15:30, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
07.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 0Varaždin07.10.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
17.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 5Lokomotiva17.09.2021. 16:00, Šubićevac, Šibenik
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Gorica18.09.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Dugopolje25.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Dinamo25.09.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
24.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Šibenik24.09.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Inter-Zaprešić25.09.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
-
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
26.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Sesvete26.09.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 1Orijent 191925.09.2021. 15:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
25.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 4Rijeka25.09.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 2Rijeka02.10.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 0Bjelovar01.10.2021. 15:00, Krimeja, Rijeka
02.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Istra 196102.10.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
03.10.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo03.10.2021. 13:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
03.10.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Hajduk03.10.2021. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rudeš02.10.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Varaždin02.10.2021. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Lokomotiva02.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Dugopolje16.10.2021. 16:00, Kajzerica, Zagreb
16.10.2021. 15:15
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Gorica16.10.2021. 15:15, Stadion Varteks, Varaždin
16.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 4Dinamo16.10.2021. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
18.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Šibenik 18.12.2021. 11:00, Poljud, Split
16.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Inter-Zaprešić16.10.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.10.2021. 12:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19614 : 0Osijek17.10.2021. 12:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 5Sesvete16.10.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Orijent 191916.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
25.10.2021. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Orijent 191925.10.2021. 16:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Rijeka23.10.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
15.11.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Bjelovar15.11.2021. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Istra 196123.10.2021. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Slaven Belupo23.10.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Hajduk24.10.2021. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Rudeš23.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Varaždin23.10.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Dugopolje30.10.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Lokomotiva30.10.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 1Gorica30.10.2021. 11:00, Poljud, Split
30.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo30.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Šibenik30.10.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
31.10.2021. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Inter-Zaprešić31.10.2021. 14:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
31.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Osijek31.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 0Sesvete30.10.2021. 11:00, Krimeja, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 1Sesvete06.11.2021. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
08.11.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek3 : 0Orijent 191908.11.2021. 13:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 4Rijeka06.11.2021. 14:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.11.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Bjelovar06.11.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
16.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961 16.12.2021. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Slaven Belupo06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Hajduk07.11.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Rudeš06.11.2021. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Dugopolje20.11.2021. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
20.11.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Varaždin20.11.2021. 15:00, Poljud, Split
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva20.11.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 4Gorica20.11.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Dinamo21.11.2021. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.11.2021. 14:30
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 1Šibenik20.11.2021. 14:30, Rujevica, Rijeka
20.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Orijent 191920.11.2021. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
20.11.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Osijek20.11.2021. 12:00, Sesvete, Sesvete
14. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Osijek28.11.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Sesvete27.11.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Orijent 191927.11.2021. 14:00, Šubićevac, Šibenik
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Rijeka27.11.2021. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica7 : 0Bjelovar27.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Istra 196127.11.2021. 14:00, Kajzerica, Zagreb
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Slaven Belupo27.11.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
28.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Hajduk28.11.2021. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk0 : 0Dugopolje04.12.2021. 11:00, Poljud, Split
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Rudeš04.12.2021. 12:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 1Varaždin04.12.2021. 13:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Lokomotiva04.12.2021. 12:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 2Gorica04.12.2021. 12:00, Rujevica, Rijeka
05.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 2Orijent 191905.12.2021. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
04.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 1Šibenik04.12.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
04.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Inter-Zaprešić04.12.2021. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić 11.12.2021. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik 11.12.2021. 11:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo 12.12.2021. 11:00, Sesvete, Sesvete
10.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Orijent 1919 : Gorica 10.12.2021. 14:00, Robert Komen, Rijeka
10.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 10.12.2021. 13:30, Rujevica, Rijeka
11.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Varaždin 11.12.2021. 12:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
11.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 1961 : Rudeš 11.12.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
11.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 11.12.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dugopolje 19.02.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 19.02.2022. 10:00, Poljud, Split
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Bjelovar 19.02.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka 19.02.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Orijent 1919 19.02.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete 19.02.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 19.02.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Inter-Zaprešić 19.02.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Šibenik 26.02.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo 26.02.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Gorica 26.02.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva 26.02.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Varaždin 26.02.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš 26.02.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hajduk 26.02.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Slaven Belupo 26.02.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dugopolje 05.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Bjelovar 05.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 05.03.2022. 10:00, Poljud, Split
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 1919 05.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete 05.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek 05.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Inter-Zaprešić 05.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 05.03.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo 12.03.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 12.03.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva 12.03.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Varaždin 12.03.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš 12.03.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hajduk 12.03.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo 12.03.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Istra 1961 12.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Dugopolje 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rijeka 19.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Orijent 1919 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete 19.03.2022. 10:00, Poljud, Split
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek 19.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić 19.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik 19.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 19.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Gorica 02.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva 02.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 02.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš 02.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Hajduk 02.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo 02.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Istra 1961 02.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Bjelovar 02.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje 09.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Orijent 1919 09.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete 09.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 09.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić 09.04.2022. 10:00, Poljud, Split
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik 09.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo 09.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 09.04.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva 23.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 23.04.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš 23.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk 23.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo 23.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Istra 1961 23.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Bjelovar 23.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rijeka 23.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugopolje 30.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete 30.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Osijek 30.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Inter-Zaprešić 30.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik 30.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 30.04.2022. 10:00, Poljud, Split
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 30.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 30.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin 07.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš 07.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 07.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 07.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961 07.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Bjelovar 07.05.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Rijeka 07.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Orijent 1919 07.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
27. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje 14.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Osijek 14.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić 14.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Šibenik 14.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dinamo 14.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 14.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 14.05.2022. 10:00, Poljud, Split
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin 14.05.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš 21.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 21.05.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo 21.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961 21.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Bjelovar 21.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka 21.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Inter-Zaprešić 21.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Sesvete 21.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
29. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Dugopolje 28.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić 28.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Šibenik 28.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo 28.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Gorica 28.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Lokomotiva 28.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin 28.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš 28.05.2022. 10:00, Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk 04.06.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo 04.06.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 04.06.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Bjelovar 04.06.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka 04.06.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dinamo 04.06.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Sesvete 04.06.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek 04.06.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo141040319+2234
2.Gorica1510324015+2533
3.Lokomotiva1510323818+2033
4.Hajduk13850327+2529
5.Rijeka156812917+1226
6.Rudeš156542022-223
7.Varaždin147162217+522
8.Dugopolje155552420+420
9.Inter-Zaprešić156181824-619
10.Istra 1961144462118+316
11.Osijek134362020015
12.Šibenik144281326-1314
13.Orijent 1919154291028-1814
14.Sesvete1541102037-1713
15.Slaven Belupo152491025-1510
16.Bjelovar150114752-451
11 golova
Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
10 golova
Niko Domjanić
9 golova
Marko Josip Čavara
8 golova
Filip Čuić, Vanja Kulenović
7 golova
Niko Gajzler, Admir Bristrić
6 golova
Gabriel Popovic, Antonijo Vujičić, Karlo Špeljak, Mateo Plehan
5 golova
Nikola Pervan, Fran Petković, Ante Zoko, Dominik Zovkić, Rokas Pukstas, Dominik Braun, Leon Marković, Marko Jelić
4 gola
Joško Rendulić, Bruno Bujan, Nikola Ciprić, Ivan Verhas, Mihael Rovis, Josip Hmura, Josip Mihalić
3 gola
Marlo Turk, Emanuel Mađarić, Matija Carl, Dorian Houdek, Art Smakaj, Robert Marijanović, Marko Milošević, Marko Brkljača, Antonio Blažanović, Luka Lukanić, Din Begović, Alessio Tonon, Tomislav Glavan, Dominik Simčić, Tomo Razum, Tin Polić, Jere Vrcić
2 gola
Stipe Vladušić, Ivo Čengić, Jakov Delibegović, Niko Mihalinec, Marin Šotiček, Duje Škugor, Semir Džemaili, Jakov Ambruš, David Čondrić, Dominik Prpić, Petar Tankosić, Moreno Vušković, Mate Antunović, Stipe Silov, Karlo Dundović, Andro Babić, Anes Krdžalić, Jose Alejandro Lopez Mejia, Adriano Bloudek, Adin Bajrić, Mark Karković, Mateo Ostović, Matija Frković, Vinko Skrbin, Ante Bolanča, Bruno Šupe, Roko Brajković, Bartol Barišić, Luka Išlić, Noel Bilić, Mario Ljevar, Fran Žilinski, Filip Šurmin, Marko Pranjić, Toma Sabo
1 gol
Antonio Maurić, Ivan Dominić, Josip Mijić, Leon Belcar, Noa Vugrinec, Luka Stojković, Leonardo Pandža, David Sviben, Marino Gašpar, Marko Marić, Domagoj Gracin, Petar Vuko, Matej Mamić, Dominik Šuart, Toni Barišić, Fran Vujnović, Karlo Ivančin, Borna Ivanuš, Benjamin Pajković, Petar Havojić, Ivan Ganžulić, Saša Mišljenčević, Mihael Stipić, Josip Ljubić, Lovro Stanić, Krešimir Prskalo, Dominik Quni, Fran Topić, Luka Gajski, Ivan Ćubelić, Ivan Krolo, Marko Orešković, Nikola Radan, Luka Botić, Antonio Jakir, David Sim, Bojan Lukić, Đorđe Magdelinić, Carlos Eduardo Torres Gongora, Victor Imanol Cespedes Barreto, Wisdom Onyedikachi Ubani, Marko Soldo, Nikola Macolić, Andre Franković, Riad Mašala, Marko Josipović, Nermin Mujkić, Vito Matijević, Mirel Benko, Roko Milišić, Borna Lesjak, Renato Crnoja, Danijel Jakolić, Jakov Crnčić, Luciano Kajzogaj, Bojan Gobbo, Šimun Hrgović, Mario Matković, Bruno Bogdanović, David Krčalić, Jakov Gurlica, Matej Roginić, Bruno Sinković, Ivano Tomić, Carlo Mateković, Noel Bodetić, Mihael Srbljinović, Luka Conjar, Luka Koceić, Luka Škaričić, Toni Gulam

Ljestvica

1.Dinamo14+2234
2.Gorica15+2533
3.Lokomotiva15+2033
4.Hajduk13+2529
5.Rijeka15+1226
6.Rudeš15-223
7.Varaždin14+522
8.Dugopolje15+420
9.Inter-Zaprešić15-619
10.Istra 196114+316
11.Osijek13015
12.Šibenik14-1314
13.Orijent 191915-1814
14.Sesvete15-1713
15.Slaven Belupo15-1510
16.Bjelovar15-451