Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNL Pioniri

1. HNL Pioniri
foto: Igor Šoban/Pixsell/GNK Dinamo
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
25.08.2021. 16:30
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Osijek25.08.2021. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
25.08.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Hajduk25.08.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
25.08.2021. 16:30
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 0Međimurje25.08.2021. 16:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25.08.2021. 17:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19611 : 4Rijeka25.08.2021. 17:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
24.08.2021. 19:45
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva24.08.2021. 19:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24.08.2021. 09:30
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Sesvete24.08.2021. 09:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22.08.2021. 16:30
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 3Rudeš22.08.2021. 16:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek5 : 0Rudeš28.08.2021. 16:00, Stadion u Retfali, Osijek
29.08.2021. 13:30
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Cibalia29.08.2021. 13:30, Sesvete, Sesvete
24.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Dinamo24.10.2021. 14:00, Kajzerica, Zagreb
29.08.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Slaven Belupo29.08.2021. 16:00, Rujevica, Rijeka
29.08.2021. 17:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 4Istra 196129.08.2021. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
29.08.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 1Solin29.08.2021. 10:00, Poljud, Split
29.08.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Inter-Zaprešić29.08.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
01.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Osijek01.09.2021. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
01.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin4 : 0Varaždin01.09.2021. 15:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
01.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 3Hajduk01.09.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
01.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Međimurje01.09.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Rijeka01.09.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.09.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 4Lokomotiva01.09.2021. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
01.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Sesvete01.09.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
08.09.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek1 : 0Sesvete08.09.2021. 14:00, Stadion u Retfali, Osijek
05.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš05.09.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
22.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Cibalia22.09.2021. 15:00, Rujevica, Rijeka
05.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 15Dinamo05.09.2021. 16:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
05.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk2 : 0Slaven Belupo05.09.2021. 16:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
05.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Istra 196105.09.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Solin05.09.2021. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 2Osijek12.09.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
12.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Inter-Zaprešić12.09.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
12.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin12.09.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Hajduk12.09.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12.09.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Međimurje12.09.2021. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
12.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš5 : 2Rijeka12.09.2021. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Lokomotiva12.09.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
6. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva18.09.2021. 15:00, Stadion u Retfali, Osijek
19.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 1Sesvete19.09.2021. 15:00, Rujevica, Rijeka
18.09.2021. 10:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 5Rudeš18.09.2021. 10:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
18.09.2021. 11:30
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Cibalia18.09.2021. 11:30, Poljud, Split
17.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 5Dinamo17.09.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
18.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Slaven Belupo18.09.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Istra 196118.09.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
7. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Osijek26.09.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.09.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Solin26.09.2021. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Inter-Zaprešić25.09.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
26.09.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Varaždin26.09.2021. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
26.09.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 1Hajduk26.09.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
26.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete9 : 0Međimurje26.09.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
26.09.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Rijeka26.09.2021. 15:00, Kajzerica, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 1Rijeka03.10.2021. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
02.10.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 19Lokomotiva02.10.2021. 11:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.10.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Sesvete03.10.2021. 15:00, Poljud, Split
03.10.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 4Rudeš03.10.2021. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
03.10.2021. 13:30
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia03.10.2021. 13:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.10.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 2Dinamo03.10.2021. 11:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
03.10.2021. 16:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19611 : 0Slaven Belupo03.10.2021. 16:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
9. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek09.10.2021. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.10.2021. 14:30
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Istra 196110.10.2021. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
10.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Solin10.10.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1Inter-Zaprešić10.10.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Varaždin10.10.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
10.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Hajduk10.10.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
10.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka9 : 0Međimurje10.10.2021. 14:00, Rujevica, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek4 : 0Međimurje16.10.2021. 14:00, Stadion u Retfali, Osijek
16.10.2021. 12:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Rijeka16.10.2021. 12:00, Poljud, Split
16.10.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Lokomotiva16.10.2021. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
16.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Sesvete16.10.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.10.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 1Rudeš24.10.2021. 11:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
16.10.2021. 16:30
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Cibalia16.10.2021. 16:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo16.10.2021. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Osijek31.10.2021. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30.10.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Slaven Belupo30.10.2021. 13:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
30.10.2021. 17:15
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1Istra 196130.10.2021. 17:15, ŠC Rudeš, Zagreb
24.11.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 1Solin24.11.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
31.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić31.10.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
30.10.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Varaždin30.10.2021. 14:00, Rujevica, Rijeka
30.10.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 7Hajduk30.10.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
12. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 0Hajduk07.11.2021. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
11.12.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Međimurje11.12.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
07.11.2021. 12:30
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Rijeka07.11.2021. 12:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Lokomotiva07.11.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
07.11.2021. 14:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Sesvete07.11.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
07.11.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rudeš07.11.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
08.11.2021. 12:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Cibalia08.11.2021. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
14.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Osijek14.11.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
14.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 6Dinamo14.11.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.11.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Slaven Belupo13.11.2021. 13:00, Sesvete, Sesvete
27.02.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 1Istra 196127.02.2022. 15:00, Kajzerica, Zagreb
13.11.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 3Solin13.11.2021. 13:00, Rujevica, Rijeka
20.02.2022. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Inter-Zaprešić20.02.2022. 11:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.11.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Varaždin16.11.2021. 15:00, Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Varaždin21.11.2021. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
21.11.2021. 11:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić21.11.2021. 11:00, Poljud, Split
21.11.2021. 14:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 8Solin21.11.2021. 14:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
22.11.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 0Istra 196122.11.2021. 13:00, Rujevica, Rijeka
21.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Slaven Belupo21.11.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
01.12.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Dinamo01.12.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
21.11.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš5 : 0Cibalia21.11.2021. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 13:30
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 1Osijek28.11.2021. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
28.11.2021. 12:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Sesvete28.11.2021. 12:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Lokomotiva27.11.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
28.11.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rijeka28.11.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.11.2021. 15:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 196112 : 0Međimurje28.11.2021. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.11.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 2Hajduk28.11.2021. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.02.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 0Varaždin27.02.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
16. kolo
Izvještaj
05.12.2021. 11:30
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Inter-Zaprešić05.12.2021. 11:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
05.12.2021. 13:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 5Solin05.12.2021. 13:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.12.2021. 11:35
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk6 : 0Istra 196105.12.2021. 11:35, Poljud, Split
05.12.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 5Slaven Belupo05.12.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
27.02.2022. 12:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 3Dinamo27.02.2022. 12:00, Rujevica, Rijeka
05.12.2021. 12:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 0Cibalia05.12.2021. 12:00, Kajzerica, Zagreb
05.12.2021. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 1Rudeš05.12.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
17. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 13:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Osijek05.03.2022. 13:00, Sesvete, Sesvete
06.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Lokomotiva06.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
06.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Rijeka06.03.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
06.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Međimurje06.03.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hajduk06.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
07.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19614 : 0Varaždin07.03.2022. 14:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
06.03.2022. 12:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin4 : 0Inter-Zaprešić06.03.2022. 12:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
18. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 09:30
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Solin12.03.2022. 09:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
13.03.2022. 14:30
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Istra 196113.03.2022. 14:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo13.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
14.03.2022. 11:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Dinamo14.03.2022. 11:00, Poljud, Split
13.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Cibalia13.03.2022. 14:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
13.03.2022. 12:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 3Rudeš13.03.2022. 12:00, Rujevica, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Sesvete12.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Osijek19.03.2022. 14:00, Kajzerica, Zagreb
20.03.2022. 13:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 2Rijeka20.03.2022. 13:00, Sesvete, Sesvete
20.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš8 : 1Međimurje20.03.2022. 14:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Hajduk21.03.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Varaždin20.03.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.03.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Inter-Zaprešić19.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.03.2022. 15:30
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Solin20.03.2022. 15:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
20. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Istra 196126.03.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Slaven Belupo26.03.2022. 14:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
27.03.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 6Dinamo27.03.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.03.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Cibalia27.03.2022. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.05.2022. 18:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Rudeš01.05.2022. 18:00, Poljud, Split
27.03.2022. 13:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 6Sesvete27.03.2022. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
26.03.2022. 12:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 4Lokomotiva26.03.2022. 12:00, Rujevica, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
04.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 1Osijek04.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
03.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Međimurje03.04.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
03.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Hajduk03.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
03.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 2Varaždin03.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.04.2022. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Inter-Zaprešić03.04.2022. 11:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
04.04.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Solin04.04.2022. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.04.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196103.04.2022. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
10.04.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Slaven Belupo10.04.2022. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.04.2022. 13:30
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 2Dinamo10.04.2022. 13:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 1Cibalia10.04.2022. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
10.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Rudeš10.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.04.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Sesvete10.04.2022. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
10.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva10.04.2022. 10:00, Poljud, Split
10.04.2022. 15:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 13Rijeka10.04.2022. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
23. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 2Osijek24.04.2022. 16:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
24.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 2Hajduk24.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
24.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Varaždin24.04.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
24.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Inter-Zaprešić24.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
24.04.2022. 14:30
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1Solin24.04.2022. 14:30, ŠC Rudeš, Zagreb
21.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Istra 196121.04.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
24.04.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Slaven Belupo24.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo08.05.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.05.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Cibalia08.05.2022. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
08.05.2022. 14:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19614 : 2Rudeš08.05.2022. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
08.05.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 0Sesvete08.05.2022. 15:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
07.05.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Lokomotiva07.05.2022. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.05.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Rijeka06.05.2022. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.05.2022. 12:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk6 : 0Međimurje15.05.2022. 12:00, Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
22.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Osijek22.05.2022. 10:00, Poljud, Split
22.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 1Varaždin22.05.2022. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.05.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Inter-Zaprešić20.05.2022. 16:00, Rujevica, Rijeka
19.05.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Solin19.05.2022. 15:00, Kajzerica, Zagreb
25.05.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 2Istra 196125.05.2022. 15:00, Sesvete, Sesvete
22.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Slaven Belupo22.05.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.05.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 6Dinamo21.05.2022. 16:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
26. kolo
Izvještaj
29.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Cibalia29.05.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.05.2022. 17:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Rudeš29.05.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
31.05.2022. 16:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Sesvete31.05.2022. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15.05.2022. 15:00
1. HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 2Lokomotiva15.05.2022. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
27.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Mravince, Mravince
Solin2 : 6Rijeka27.05.2022. 10:00, Mravince, Mravince
29.05.2022. 13:15
1. HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić8 : 0Međimurje29.05.2022. 13:15, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
29.05.2022. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 4Hajduk29.05.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo26221310010+9067
2.Hajduk2621326611+5566
3.Osijek2621324913+3666
4.Lokomotiva2617546516+4956
5.Rudeš26131125345+840
6.Solin26114114538+737
7.Rijeka26112135438+1635
8.Sesvete269893432+235
9.Slaven Belupo2686122324-130
10.Cibalia2686121646-3030
11.Istra 19612684144447-328
12.Varaždin2643191556-4115
13.Inter-Zaprešić2635181850-3214
14.Međimurje2601258164-1561
18 golova
Mislav Ćutuk
13 golova
Ivan Barić, Frano Mohorovičić
12 golova
Lucas Kwedi, Alberto Bačić
11 golova
Bruno Durdov, Leonardo Perković, David Alan Špoljarić, Luka Halilović, Patrik Marić
10 golova
Petar Pfeifer, Josip Nekić, Noa Tomeljak, Marin Kuzmanić, Armando Šainović
9 golova
Tomas Baković, Bruno Juroš
8 golova
Anes Huskić, Elvir Šehić, Sven Šunta
7 golova
Lovre Ćubre, Petar Perko, Vlado Čamber
6 golova
Roko Čular, Luka Vušković, Ivan Vojvoda, Lovro Chelfi, Armando Pernar, Bruno Galeković, Nikolas Šimić, Dražen Jaman
5 golova
Bruno Ćerdić, Vigo Frank, Marko Zebić, Nikola Ravlić, David Lagančić, Filip Glasnović, Antonio Tokić, Šime Perko, Fran Majdenić, Petar Radić
4 gola
Borna Cindrić, Kristijan Gojani, Niko Košir, Jakov Šimetić, Petar Andrić, Luka Pirija, Dino Matić, Ivano Ora, Adnan Bećirović, Marko Klobučarević, Ante Grgić, Rafael Markulin, Roko Šupić, Davor Bistre
3 gola
Jakov Butković, Josip Brundić, Josip Radman, Jurica Folnegović, Nino Milošević, Sven Sudić, Dominik Pavlović, Andro Sokač, Matija Subotić, Noa Godec, Tomislav Manojlov, Marko Ceraj, Bruno Banković, Marko Mady, Luka Burić, Duje Milišić, Nikola Perković
2 gola
Eric Krivičić, Dukan Ahmeti, Jan Pokos, Vid Peša, Tomica Ferenčak, Mika Oros, Blaž Jurak, Tomislav Prgomet, Lovre Pedisić, Nino Domazet, Stipe Mušura, Antonio Tolić, Josip Tambić, Luka Radić, Toni Čović, Duje Pranić, Mihael Mihaljević, Luka Zečević, Lovro Magić, Toma Marinović, Vuk Vlahović, Dominik-Velin Mrvčić, Edi Vinarš, Marino Miškulin, Jan Abramović, Fabijan Babić, Fran Penezić, Roko Popov Putnik, Marko Birovljević, Vito Šegović, Cristiano Marinić, Filip Dropulić, Manuel Marinović, Luka Tomić, Daniel Jelenaca, Roko Pavlović, Petar Fošnar, Ivan Anić, Mark Kerin, Rino Ćurković, Teodor Kralevski
1 gol
Filip Drga, Antonio Markanović, Filip Župarić, Fran Peček, Anton Lekaj, David Varga, Ivan Perković, Marko Pribanić, Luka Vrzić, Benjamin Bela Banković, Niko Kranjec, Vito Knez, David Besek, Neo Lecher, Vilim Kolman, Roni Vujičić, Sebastijan Zeba, Filip Dramac, Fran Kasumović, Ivan Vrančić, Anastas Arnaudovski, Franko Jakšić, Denis Čavlek, Šimun Begović, Leonardo Draguzet, Marcel Varga, Luka Radaković, Ivano Kolarik, Karlo Mandić, Slaven Dević, Jakov Šimunjak, Noa Bilić, Emanuel Dabić, Marko Peranović, Sven Lončar, Roko Vojvodić, Ante Bartulović, Branimir Mlačić, Roko Krapec, Gabriel Balić, Stipe Šimurina, Juraj Dankić, Alen Džambić, Niko Buljan, Teo Žiković, Filip Rogulić, Jan Brezovec, Karlo Balent, Sven Montano Perc, Ljubo Puljić, Luka Meštrović, Ivan Dalić, Marko Živčić, Mario Glavica, Antonio Mrvčić, Andrija Tomić, Dominik Thaqi, David Brnada

Ljestvica

1.Dinamo26+9067
2.Hajduk26+5566
3.Osijek26+3666
4.Lokomotiva26+4956
5.Rudeš26+840
6.Solin26+737
7.Rijeka26+1635
8.Sesvete26+235
9.Slaven Belupo26-130
10.Cibalia26-3030
11.Istra 196126-328
12.Varaždin26-4115
13.Inter-Zaprešić26-3214
14.Međimurje26-1561