Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ U-15

1. HNLŽ U-15
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 12:00
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram17 : 0ŽNK Katarina Zrinski19.09.2020. 12:00, Špansko, Zagreb
19.09.2020. 13:30
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 1Međimurje-Čakovec19.09.2020. 13:30, Stanovi pomoćno, Zadar
19.09.2020. 12:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 0Rijeka19.09.2020. 12:30, Park mladeži, Split
19.09.2020. 16:00
Poljud, Split
ŽNK Marjan14 : 0ŽNK Neretva19.09.2020. 16:00, Poljud, Split
19.09.2020. 16:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija3 : 0Gorica19.09.2020. 16:00, JELAS, Slavonski Brod
19.09.2020. 12:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo4 : 2ŽNK Osijek19.09.2020. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 13:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 7ŽNK Osijek26.09.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
26.09.2020. 16:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7ŽNK Dinamo26.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Velika Gorica
26.09.2020. 09:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva1 : 3ŽNK Viktorija26.09.2020. 09:00, Iza Vage, Metković
26.09.2020. 14:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 9ŽNK Marjan26.09.2020. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
26.09.2020. 10:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec4 : 0ŽNK Split26.09.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
26.09.2020. 14:30
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram3 : 0ŽNK Donat26.09.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 17:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat11 : 0ŽNK Katarina Zrinski03.10.2020. 17:00, Stanovi pomoćno, Zadar
03.10.2020. 12:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 3ŽNK Agram03.10.2020. 12:30, Park mladeži, Split
03.10.2020. 09:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
ŽNK Marjan0 : 0Međimurje-Čakovec03.10.2020. 09:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.10.2020. 15:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija4 : 0Rijeka03.10.2020. 15:00, JELAS, Slavonski Brod
03.10.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo7 : 0ŽNK Neretva03.10.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.10.2020. 12:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek1 : 2Gorica03.10.2020. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
4. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 16:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 2Gorica10.10.2020. 16:00, Gmajna, Orehovica
10.10.2020. 09:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva0 : 3ŽNK Osijek10.10.2020. 09:00, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 14:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 8ŽNK Dinamo10.10.2020. 14:30, Stadion Kantrida, Rijeka
10.10.2020. 16:00
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec2 : 0ŽNK Viktorija10.10.2020. 16:00, NK Jadran, Štefanec
10.10.2020. 14:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram6 : 0ŽNK Marjan10.10.2020. 14:00, Zagreb, Zagreb
10.10.2020. 15:40
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat6 : 2ŽNK Split10.10.2020. 15:40, Stanovi pomoćno, Zadar
5. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 14:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split6 : 0ŽNK Katarina Zrinski17.10.2020. 14:30, Park mladeži, Split
17.10.2020. 17:15
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan1 : 1ŽNK Donat17.10.2020. 17:15, SC Kava, Vranjic
17.10.2020. 11:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 3ŽNK Agram17.10.2020. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
17.10.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 2Međimurje-Čakovec17.10.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17.10.2020. 10:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek6 : 0Rijeka17.10.2020. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2020. 14:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1ŽNK Neretva17.10.2020. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 13:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 6ŽNK Neretva24.10.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
24.10.2020. 16:50
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 1Gorica24.10.2020. 16:50, Stadion Kantrida, Rijeka
02.12.2020. 12:30
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec : ŽNK Osijek02.12.2020. 12:30, SRC Trate, Nedelišće
24.10.2020. 19:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram5 : 1ŽNK Dinamo24.10.2020. 19:00, Zagreb, Zagreb
24.10.2020. 14:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 0ŽNK Viktorija24.10.2020. 14:00, Stanovi pomoćno, Zadar
24.10.2020. 14:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 3ŽNK Marjan24.10.2020. 14:00, Park mladeži, Split
7. kolo
Izvještaj
18.11.2020.
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Katarina Zrinski18.11.2020., Poljud, Split
31.10.2020. 12:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija2 : 1ŽNK Split31.10.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
18.11.2020.
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Donat18.11.2020., Stadion Maksimir, Zagreb
11.11.2020. 12:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Agram11.11.2020. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
11.11.2020. 12:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4Međimurje-Čakovec11.11.2020. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31.10.2020. 11:30
Igralište ONK Metković, Metković
ŽNK Neretva0 : 1Rijeka31.10.2020. 11:30, Igralište ONK Metković, Metković
8. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 13:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 6Rijeka07.11.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
07.11.2020. 11:30
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec3 : 1ŽNK Neretva07.11.2020. 11:30, NK Jadran, Štefanec
07.11.2020. 13:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram13 : 0Gorica07.11.2020. 13:00, Zagreb, Zagreb
07.11.2020. 12:30
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 1ŽNK Osijek07.11.2020. 12:30, Stanovi pomoćno, Zadar
07.11.2020. 14:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split3 : 2ŽNK Dinamo07.11.2020. 14:00, Park mladeži, Split
07.11.2020. 13:00
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan4 : 2ŽNK Viktorija07.11.2020. 13:00, SC Kava, Vranjic
9. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 14:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija3 : 0ŽNK Katarina Zrinski14.11.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
28.11.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Marjan28.11.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14.11.2020. 10:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Split14.11.2020. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
14.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3ŽNK Donat14.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Velika Gorica
14.11.2020. 11:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva1 : 4ŽNK Agram14.11.2020. 11:30, Iza Vage, Metković
14.11.2020. 14:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Međimurje-Čakovec14.11.2020. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
21.11.2020.
ŽNK Katarina Zrinski : Međimurje-Čakovec21.11.2020.
21.11.2020. 13:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram6 : 0Rijeka21.11.2020. 13:00, Zagreb, Zagreb
21.11.2020. 13:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 1ŽNK Neretva21.11.2020. 13:00, Stanovi pomoćno, Zadar
21.11.2020. 09:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split6 : 0Gorica21.11.2020. 09:00, Park mladeži, Split
21.11.2020.
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Osijek21.11.2020., Poljud, Split
21.11.2020. 12:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija2 : 0ŽNK Dinamo21.11.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
11. kolo
Izvještaj
29.11.2020. 12:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Katarina Zrinski29.11.2020. 12:30, Stadion Maksimir, Zagreb
28.11.2020. 12:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Viktorija28.11.2020. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
29.11.2020. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Marjan29.11.2020. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.11.2020. 11:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Split29.11.2020. 11:00, Iza Vage, Metković
28.11.2020. 13:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Donat28.11.2020. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
28.11.2020. 12:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Agram28.11.2020. 12:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
12. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Agram
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Donat
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Split
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Marjan
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Viktorija
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Dinamo
13. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Katarina Zrinski
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Gorica
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Neretva
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : Rijeka
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : Međimurje-Čakovec
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Agram
14. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Donat
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Split
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Marjan
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Viktorija
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Dinamo
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Osijek
15. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Katarina Zrinski
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Neretva
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Rijeka
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : Međimurje-Čakovec
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Agram
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Donat
16. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Split
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Marjan
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Viktorija
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Dinamo
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Osijek
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Gorica
17. kolo
Izvještaj
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Katarina Zrinski
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Međimurje-Čakovec
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Agram
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Donat
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Split
18. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Marjan
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Viktorija
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Dinamo
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Osijek
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Gorica
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Neretva
19. kolo
Izvještaj
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Katarina Zrinski
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Međimurje-Čakovec
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Agram
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Donat
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Split
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Marjan
20. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Viktorija
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Dinamo
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Osijek
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : Gorica
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Neretva
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Rijeka
21. kolo
Izvještaj
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Katarina Zrinski
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Agram
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Donat
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Split
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Marjan
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Viktorija
22. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Dinamo
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Osijek
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : Gorica
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Neretva
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : Rijeka
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : Međimurje-Čakovec
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Agram9900602+5827
2.ŽNK Donat9711309+2122
3.ŽNK Viktorija106041913+618
4.Međimurje-Čakovec7511163+1316
5.ŽNK Marjan74213110+2114
6.ŽNK Dinamo84042914+1512
7.ŽNK Split94052020012
8.ŽNK Osijek6303209+119
9.Rijeka93061035-259
10.Gorica10307741-349
11.ŽNK Neretva101091139-283
12.ŽNK Katarina Zrinski8008058-580
14 golova
Ana Grdiša
13 golova
Lana Ciglević
12 golova
Paula Petković
11 golova
Luana Vanjak
10 golova
Ivana Vlajčević
9 golova
Lucija Vunić
8 golova
Ema Jantol
7 golova
Anica Jozić, Anja Dominić
6 golova
Sarah Ljubičić
5 golova
Gabrijela Prkačin, Klara Ivezić, Gabrijela Mamić, Dorotea Markulinić, Antonija Posavec, Lea Kolčić, Lucija Krilanović
4 gola
Lori Laća, Iva Strenja, Kaja Županić, Mia Pestić, Maja Francuzović
3 gola
Lana Kukavica, Kuruc Katja, Nikolina Kragić, Josipa Jurjević, Ivana Deže, Hana Rodin, Stela Zorković, Lucija Krištić, Lana Zorković, Nola Dunić
2 gola
Zara Ivica, Ana Keć, Dora Bezik, Nera Stipetić, Lea Maričić, Dora Kuzmić, Hana Đapić, Lorena Stanić, Eleonora Miloščić, Lana Krstulović, Lana Kožul, Josipa Majstorović, Anja Juričić, Tea Blaić, Ema Kamenjašević
1 gol
Magdalena Gabrilo, Nina Radaković, Ines Šimatić, Maria Kanjer, Valentina Vinetić, Petra Obradović, Laura Kovačević, Iva Peretić, Esma Heganović, Karla Jokić, Iva Ožbolt, Josipa Damić, Matea Šenkinc, Matea Sedlić, Tara Tkalčec, Sara Ukalović, Leona Ladić, Frida Ćuže, Klara Žuljević, Ella Bogojević, Lana Rehak, Sara Jerčenović, Petra Buljat, Sara Ćatić, Lana Greguraš, Laura Huzanić, Andreja Jelić, Paula Bjeloš, Ema Julija Uhernik, Ema Čurin, Lea Perić, Nika Martinić, Elena Jamić, Maja Vragolović, Leona Majić, Elena Fegeš, Ana Jurić

Sljedeća utakmica

Slovenija - Hrvatska

24.03.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Portugal 2:3

17.11.2020.

Poljud, Split

Ljestvica

1.ŽNK Agram9+5827
2.ŽNK Donat9+2122
3.ŽNK Viktorija10+618
4.Međimurje-Čakovec7+1316
5.ŽNK Marjan7+2114
6.ŽNK Dinamo8+1512
7.ŽNK Split9012
8.ŽNK Osijek6+119
9.Rijeka9-259
10.Gorica10-349
11.ŽNK Neretva10-283
12.ŽNK Katarina Zrinski8-580