Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ U-15

1. HNLŽ U-15
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 14:00
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram1 : 3ŽNK Osijek04.09.2021. 14:00, Špansko, Zagreb
04.09.2021. 13:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split5 : 2ŽNK Neretva04.09.2021. 13:00, Park mladeži, Split
04.09.2021. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 4Gorica04.09.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
04.09.2021. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 5ŽNK Donat04.09.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
04.09.2021. 11:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 3ŽNK Hajduk Split04.09.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
04.09.2021. 11:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 2ŽNK Dinamo04.09.2021. 11:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
2. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 12:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek4 : 0ŽNK Dinamo11.09.2021. 12:00, ŠC Mačkamama, Osijek
11.09.2021. 11:00
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split2 : 0Međimurje-Čakovec11.09.2021. 11:00, Poljud, Split
11.09.2021. 09:30
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat10 : 0ŽNK Viktorija11.09.2021. 09:30, Stanovi, Zadar
11.09.2021. 11:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Rijeka11.09.2021. 11:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.09.2021. 10:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva3 : 2Graničar Županja11.09.2021. 10:00, Iza Vage, Metković
11.09.2021. 14:00
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram4 : 2ŽNK Split11.09.2021. 14:00, Špansko, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
18.09.2021.
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Osijek18.09.2021., Park mladeži, Split
18.09.2021. 13:00
Njivice, Bošnjaci
Graničar Županja2 : 9ŽNK Agram18.09.2021. 13:00, Njivice, Bošnjaci
18.09.2021. 12:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 0ŽNK Neretva18.09.2021. 12:30, Stadion Kantrida, Rijeka
18.09.2021. 14:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 4Gorica18.09.2021. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
18.09.2021. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 2ŽNK Donat18.09.2021. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
18.09.2021. 13:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 2ŽNK Hajduk Split18.09.2021. 13:00, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 10:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek4 : 1ŽNK Hajduk Split02.10.2021. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
02.10.2021. 13:00
Sportski centar Višnji, Zadar
ŽNK Donat6 : 2ŽNK Dinamo02.10.2021. 13:00, Sportski centar Višnji, Zadar
02.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Međimurje-Čakovec02.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
02.10.2021. 11:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva10 : 1ŽNK Viktorija02.10.2021. 11:00, Iza Vage, Metković
02.10.2021. 15:00
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram6 : 0Rijeka02.10.2021. 15:00, Špansko, Zagreb
02.10.2021. 10:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split6 : 0Graničar Županja02.10.2021. 10:00, Park mladeži, Split
5. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 10:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 13ŽNK Osijek09.10.2021. 10:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
09.10.2021. 11:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 3ŽNK Split09.10.2021. 11:00, Stadion Kantrida, Rijeka
09.10.2021.
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 10ŽNK Agram09.10.2021., JELAS, Slavonski Brod
09.10.2021. 10:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 5ŽNK Neretva09.10.2021. 10:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.10.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo2 : 1Gorica09.10.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
09.10.2021. 10:00
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split1 : 2ŽNK Donat09.10.2021. 10:00, Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 10:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek3 : 0ŽNK Donat16.10.2021. 10:00, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2021. 10:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1ŽNK Hajduk Split17.10.2021. 10:30, Gradski stadion, Velika Gorica
16.10.2021. 08:30
Igralište ONK Metković, Metković
ŽNK Neretva8 : 4ŽNK Dinamo16.10.2021. 08:30, Igralište ONK Metković, Metković
16.10.2021. 11:00
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram3 : 1Međimurje-Čakovec16.10.2021. 11:00, Špansko, Zagreb
16.10.2021. 10:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Viktorija16.10.2021. 10:00, Park mladeži, Split
16.10.2021. 09:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja6 : 2Rijeka16.10.2021. 09:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
7. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 11:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 6ŽNK Osijek23.10.2021. 11:00, Stadion Kantrida, Rijeka
23.10.2021. 12:30
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 0Graničar Županja23.10.2021. 12:30, JELAS, Slavonski Brod
23.10.2021. 10:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 0ŽNK Split23.10.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
23.10.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 9ŽNK Agram23.10.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.10.2021. 13:45
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
ŽNK Hajduk Split1 : 0ŽNK Neretva23.10.2021. 13:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
23.10.2021. 12:30
Sportski centar Višnji, Zadar
ŽNK Donat : Gorica23.10.2021. 12:30, Sportski centar Višnji, Zadar
8. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 13:00
Kraj Drave, Osijek
ŽNK Osijek : Gorica 31.10.2021. 13:00, Kraj Drave, Osijek
30.10.2021. 10:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Donat 30.10.2021. 10:00, Iza Vage, Metković
30.10.2021. 12:45
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Hajduk Split 30.10.2021. 12:45, Špansko, Zagreb
30.10.2021. 10:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Dinamo 30.10.2021. 10:00, Park mladeži, Split
30.10.2021. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Međimurje-Čakovec 30.10.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
30.10.2021. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Viktorija 30.10.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 13:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Osijek 06.11.2021. 13:00, JELAS, Slavonski Brod
06.11.2021.
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Rijeka 06.11.2021., Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.11.2021.
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Graničar Županja 06.11.2021., Stadion Maksimir, Zagreb
06.11.2021.
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : ŽNK Split 06.11.2021., Poljud, Split
06.11.2021.
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Agram 06.11.2021., Stanovi, Zadar
06.11.2021.
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Neretva 06.11.2021., Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
13.11.2021.
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Neretva 13.11.2021., ŠC Mačkamama, Osijek
13.11.2021.
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : Gorica 13.11.2021., Špansko, Zagreb
13.11.2021.
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Donat 13.11.2021., Park mladeži, Split
13.11.2021.
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Hajduk Split 13.11.2021., Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
13.11.2021.
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Dinamo 13.11.2021., Stadion Kantrida, Rijeka
13.11.2021. 13:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : Međimurje-Čakovec 13.11.2021. 13:00, JELAS, Slavonski Brod
11. kolo
Izvještaj
20.11.2021.
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Osijek 20.11.2021., Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.11.2021.
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Viktorija 20.11.2021., Stadion Maksimir, Zagreb
20.11.2021.
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : Rijeka 20.11.2021., Poljud, Split
20.11.2021.
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : Graničar Županja 20.11.2021., Stanovi, Zadar
20.11.2021.
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Split 20.11.2021., Gradski stadion, Velika Gorica
20.11.2021.
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Agram 20.11.2021., Iza Vage, Metković
12. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Agram
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Split
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Graničar Županja
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : Rijeka
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : ŽNK Viktorija
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Međimurje-Čakovec
13. kolo
Izvještaj
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Osijek
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Hajduk Split
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Donat
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Gorica
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Neretva
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Agram
14. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Split
-
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : Graničar Županja
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Rijeka
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Viktorija
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : Međimurje-Čakovec
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : ŽNK Dinamo
15. kolo
Izvještaj
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : ŽNK Osijek
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Donat
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Gorica
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Neretva
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Agram
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Split
16. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Graničar Županja
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : Rijeka
-
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Viktorija
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Međimurje-Čakovec
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Dinamo
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Hajduk Split
17. kolo
Izvještaj
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Osijek
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : Gorica
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Neretva
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Agram
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Split
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Graničar Županja
18. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Rijeka
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Viktorija
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : Međimurje-Čakovec
-
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Dinamo
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Hajduk Split
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Donat
19. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Osijek
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Neretva
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : ŽNK Agram
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Split
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Graničar Županja
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : Rijeka
20. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Viktorija
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Međimurje-Čakovec
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Dinamo
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Hajduk Split
-
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Donat
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Gorica
21. kolo
Izvještaj
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Osijek
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Agram
-
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Split
-
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split : Graničar Županja
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Rijeka
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Viktorija
22. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Međimurje-Čakovec
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Dinamo
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Hajduk Split
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : ŽNK Donat
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : Gorica
-
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Neretva
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Agram7601428+3418
2.ŽNK Osijek6600332+3118
3.ŽNK Donat6501256+1915
4.ŽNK Hajduk Split7502117+415
5.ŽNK Neretva74032818+1012
6.ŽNK Split5302168+89
7.Gorica6303137+69
8.Međimurje-Čakovec7205715-86
9.ŽNK Dinamo72051130-196
10.Rijeka7106529-243
11.Graničar Županja71061238-263
12.ŽNK Viktorija6105237-353
12 golova
Ana Jurić
11 golova
Stela Veseli
10 golova
Gabrijela Mamić
9 golova
Lea Župarić
8 golova
Luana Vanjak, Helena Draguljić, Mia Pestić
6 golova
Ana Grdiša
5 golova
Gabrijela Prkačin, Klara Žuljević, Tea Blaić, Hana Đapić, Lorena Stanić
4 gola
Magda Vrtarić, Sarah Ljubičić, Dorotea Markulinić, Nera Stipetić, Petra Obradović
3 gola
Magdalena Žunić, Josipa Jurjević, Karla Kivač, Ana Keć, Lea Maričić, Lena Ivković, Josipa Granić, Hanna Volarević, Antonela Filipović, Eleonora Miloščić, Laura Perković, Stela Dijanić
2 gola
Karla Jokić, Ivona Stjepanović, Lana Ciglević, Neva Sviben, Ema Šporčić, Ema Jantol, Gia Kalaš, Nina Radaković, Lana Popić
1 gol
Ela Kaštelan, Arvena Solenko, Leonarda Pešut, Lana Balaško, Samantha Alić, Maja Francuzović, Ana Muhvić, Valentina Vinetić, Petra Menalo, Paola Grahovac, Lana Rehak, Lori Laća, Valentina Bašić, Mia Dominković, Dea Tavra, Sara Brzohalski, Lana Krstulović, Lana Dragović, Tara Tkalčec, Karla Roso, Josipa Damić, Antea Gustin, Lucija Kozina, Ana Ristovski, Andrea Knežević, Nika Martinić, Leona Majić, Lucia Kolega, Brigita Presečki, Lara Žigo, Lana Jurić

Sljedeća utakmica

Malta - Hrvatska

11.11.2021.

National Stadium, Ta' Qali

Prethodna utakmica

Hrvatska - Slovačka 2:2

11.10.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.ŽNK Agram7+3418
2.ŽNK Osijek6+3118
3.ŽNK Donat6+1915
4.ŽNK Hajduk Split7+415
5.ŽNK Neretva7+1012
6.ŽNK Split5+89
7.Gorica6+69
8.Međimurje-Čakovec7-86
9.ŽNK Dinamo7-196
10.Rijeka7-243
11.Graničar Županja7-263
12.ŽNK Viktorija6-353