Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ U-17

1. HNLŽ U-17
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram31 : 0ŽNK Katarina Zrinski19.09.2020. 13:30, Špansko, Zagreb
19.09.2020. 15:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat1 : 1Međimurje-Čakovec19.09.2020. 15:00, Stanovi pomoćno, Zadar
19.09.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split2 : 8Rijeka19.09.2020. 14:00, Park mladeži, Split
19.09.2020. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan5 : 6ŽNK Neretva19.09.2020. 17:30, Poljud, Split
19.09.2020. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija5 : 3Gorica19.09.2020. 17:30, JELAS, Slavonski Brod
19.09.2020. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 7ŽNK Osijek19.09.2020. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 23ŽNK Osijek26.09.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
26.09.2020. 18:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 10ŽNK Dinamo26.09.2020. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26.09.2020. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva11 : 1ŽNK Viktorija26.09.2020. 10:30, Iza Vage, Metković
26.09.2020. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0ŽNK Marjan26.09.2020. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
26.09.2020. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec4 : 0ŽNK Split26.09.2020. 11:30, SRC Trate, Nedelišće
26.09.2020. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram7 : 0ŽNK Donat26.09.2020. 12:30, Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 13ŽNK Agram03.10.2020. 14:00, Park mladeži, Split
03.10.2020. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
ŽNK Marjan0 : 2Međimurje-Čakovec03.10.2020. 10:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.10.2020. 16:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 4Rijeka03.10.2020. 16:30, JELAS, Slavonski Brod
03.10.2020. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat17 : 0ŽNK Katarina Zrinski03.10.2020. 18:30, Stanovi pomoćno, Zadar
03.10.2020. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 1ŽNK Neretva03.10.2020. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
03.10.2020. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek13 : 0Gorica03.10.2020. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
4. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva2 : 6ŽNK Osijek10.10.2020. 10:30, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 1ŽNK Dinamo10.10.2020. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
10.10.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec6 : 1ŽNK Viktorija10.10.2020. 14:30, NK Jadran, Štefanec
10.10.2020. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram9 : 0ŽNK Marjan10.10.2020. 12:00, Zagreb, Zagreb
10.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski1 : 2Gorica10.10.2020. 14:00, Gmajna, Orehovica
10.10.2020. 17:10
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 0ŽNK Split10.10.2020. 17:10, Stanovi pomoćno, Zadar
5. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 19:15
1. HNLŽ - Kadetkinje
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan4 : 1ŽNK Donat17.10.2020. 19:15, SC Kava, Vranjic
17.10.2020. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 12ŽNK Agram17.10.2020. 12:30, JELAS, Slavonski Brod
17.10.2020. 20:15
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo4 : 1Međimurje-Čakovec17.10.2020. 20:15, Stadion Maksimir, Zagreb
17.10.2020. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek4 : 2Rijeka17.10.2020. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2020. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4ŽNK Neretva17.10.2020. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
17.10.2020. 16:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split3 : 0ŽNK Katarina Zrinski17.10.2020. 16:00, Park mladeži, Split
6. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka9 : 0Gorica24.10.2020. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
10.03.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec1 : 4ŽNK Osijek10.03.2021. 14:00, SRC Trate, Nedelišće
24.10.2020. 17:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram0 : 0ŽNK Dinamo24.10.2020. 17:00, Zagreb, Zagreb
24.10.2020. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat10 : 0ŽNK Viktorija24.10.2020. 12:00, Stanovi pomoćno, Zadar
24.10.2020. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 5ŽNK Marjan24.10.2020. 15:30, Park mladeži, Split
24.10.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 12ŽNK Neretva24.10.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
7. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 1ŽNK Split31.10.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
20.03.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo2 : 1ŽNK Donat20.03.2021. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.03.2021. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek1 : 2ŽNK Agram20.03.2021. 10:30, ŠC Mačkamama, Osijek
11.11.2020. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7Međimurje-Čakovec11.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Velika Gorica
31.10.2020. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Igralište ONK Metković, Metković
ŽNK Neretva4 : 5Rijeka31.10.2020. 13:00, Igralište ONK Metković, Metković
06.03.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Katarina Zrinski06.03.2021., Poljud, Split
8. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec3 : 1ŽNK Neretva07.11.2020. 13:00, NK Jadran, Štefanec
07.11.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram26 : 0Gorica07.11.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
07.11.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 5ŽNK Osijek07.11.2020. 14:00, Stanovi pomoćno, Zadar
07.11.2020. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 5ŽNK Dinamo07.11.2020. 15:30, Park mladeži, Split
07.11.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan3 : 2ŽNK Viktorija07.11.2020. 14:30, SC Kava, Vranjic
07.11.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 24Rijeka07.11.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
9. kolo
Izvještaj
06.04.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 0ŽNK Marjan06.04.2021. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
07.04.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek2 : 0ŽNK Split07.04.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
14.11.2020. 15:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 14ŽNK Donat14.11.2020. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva0 : 3ŽNK Agram14.11.2020. 13:00, Iza Vage, Metković
20.03.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka5 : 0Međimurje-Čakovec20.03.2021. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
14.11.2020. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija3 : 0ŽNK Katarina Zrinski14.11.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
10. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram6 : 1Rijeka21.11.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
21.11.2020. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 0ŽNK Neretva21.11.2020. 13:00, Stanovi pomoćno, Zadar
21.11.2020. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split4 : 2Gorica21.11.2020. 10:30, Park mladeži, Split
21.11.2020.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan1 : 4ŽNK Osijek21.11.2020., Poljud, Split
21.11.2020. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 5ŽNK Dinamo21.11.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
13.03.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : Međimurje-Čakovec13.03.2021.
11. kolo
Izvještaj
27.03.2021. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek13 : 1ŽNK Viktorija27.03.2021. 12:30, ŠC Mačkamama, Osijek
27.03.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2ŽNK Marjan27.03.2021. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
27.03.2021. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Igralište ONK Metković, Metković
ŽNK Neretva0 : 2ŽNK Split27.03.2021. 12:00, Igralište ONK Metković, Metković
27.03.2021. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka5 : 2ŽNK Donat27.03.2021. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
27.03.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 6ŽNK Agram27.03.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
29.11.2020. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Katarina Zrinski29.11.2020. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 1ŽNK Donat03.04.2021. 14:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.04.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0ŽNK Split03.04.2021. 11:30, Stadion Kantrida, Rijeka
03.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva1 : 4ŽNK Marjan03.04.2021. 12:00, Iza Vage, Metković
02.04.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3ŽNK Viktorija02.04.2021. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
03.04.2021. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek3 : 0ŽNK Dinamo03.04.2021. 14:30, ŠC Mačkamama, Osijek
27.03.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Agram27.03.2021.
13. kolo
Izvještaj
26.04.2021. 16:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo11 : 0Gorica26.04.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10.04.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 3ŽNK Neretva10.04.2021. 15:30, JELAS, Slavonski Brod
10.04.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Dugopolje, Dugopolje
ŽNK Marjan1 : 0Rijeka10.04.2021. 11:30, Dugopolje, Dugopolje
10.04.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 2Međimurje-Čakovec10.04.2021. 13:30, Park mladeži, Split
10.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat0 : 5ŽNK Agram10.04.2021. 12:00, Stanovi, Zadar
05.04.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Katarina Zrinski05.04.2021., ŠC Mačkamama, Osijek
14. kolo
Izvještaj
28.04.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram9 : 0ŽNK Split28.04.2021. 13:30, Zagreb, Zagreb
13.05.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec3 : 3ŽNK Marjan13.05.2021. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
17.04.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka20 : 0ŽNK Viktorija17.04.2021. 14:00, Stadion Kantrida, Rijeka
17.04.2021. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva0 : 0ŽNK Dinamo17.04.2021. 12:00, Iza Vage, Metković
17.04.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 9ŽNK Osijek17.04.2021. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
10.04.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Donat10.04.2021.
15. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek8 : 3ŽNK Neretva24.04.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
24.04.2021. 18:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 9Rijeka24.04.2021. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.06.2021. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 14Međimurje-Čakovec03.06.2021. 17:30, JELAS, Slavonski Brod
24.04.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan1 : 8ŽNK Agram24.04.2021. 14:00, Poljud, Split
24.04.2021. 16:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 1ŽNK Donat24.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
17.04.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Katarina Zrinski17.04.2021., Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
29.04.2021. 11:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 0ŽNK Marjan29.04.2021. 11:00, Stanovi pomoćno, Zadar
12.05.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram22 : 0ŽNK Viktorija12.05.2021. 13:30, Zagreb, Zagreb
01.05.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec2 : 0ŽNK Dinamo01.05.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.06.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka7 : 1ŽNK Osijek09.06.2021. 11:30, Stadion Kantrida, Rijeka
01.05.2021. 11:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva8 : 0Gorica01.05.2021. 11:00, Iza Vage, Metković
24.04.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Split24.04.2021.
17. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 14:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 14Rijeka08.05.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.05.2021. 15:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek3 : 2Međimurje-Čakovec08.05.2021. 15:00, ŠC Mačkamama, Osijek
08.05.2021. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 4ŽNK Agram08.05.2021. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
08.05.2021. 13:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 7ŽNK Donat08.05.2021. 13:30, JELAS, Slavonski Brod
08.05.2021. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan1 : 0ŽNK Split08.05.2021. 18:30, Poljud, Split
01.05.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Katarina Zrinski01.05.2021., Iza Vage, Metković
18. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 0ŽNK Viktorija15.05.2021. 11:30, Park mladeži, Split
15.05.2021. 15:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 0ŽNK Dinamo15.05.2021. 15:30, Stanovi pomoćno, Zadar
15.05.2021. 12:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram5 : 0ŽNK Osijek15.05.2021. 12:00, Zagreb, Zagreb
16.05.2021. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec14 : 0Gorica16.05.2021. 18:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
15.05.2021. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka5 : 1ŽNK Neretva15.05.2021. 12:30, Stadion Kantrida, Rijeka
08.05.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Marjan08.05.2021.
19. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva0 : 5Međimurje-Čakovec22.05.2021. 11:30, Iza Vage, Metković
24.05.2021. 20:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 23ŽNK Agram24.05.2021. 20:30, Gradski stadion, Velika Gorica
22.05.2021. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek4 : 1ŽNK Donat22.05.2021. 12:30, ŠC Mačkamama, Osijek
22.05.2021. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo4 : 0ŽNK Split22.05.2021. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22.05.2021. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 6ŽNK Marjan22.05.2021. 14:30, JELAS, Slavonski Brod
15.05.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Katarina Zrinski15.05.2021., Stadion Kantrida, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
29.05.2021. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan3 : 0ŽNK Dinamo29.05.2021. 18:30, Poljud, Split
29.05.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 4ŽNK Osijek29.05.2021. 11:30, Park mladeži, Split
29.05.2021. 17:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat5 : 1Gorica29.05.2021. 17:00, Stanovi pomoćno, Zadar
29.05.2021. 12:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram6 : 0ŽNK Neretva29.05.2021. 12:30, Zagreb, Zagreb
29.05.2021. 13:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 3Rijeka29.05.2021. 13:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
22.05.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Viktorija22.05.2021.
21. kolo
Izvještaj
05.06.2021. 14:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 3ŽNK Agram05.06.2021. 14:30, Stadion Kantrida, Rijeka
05.06.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva2 : 1ŽNK Donat05.06.2021., Iza Vage, Metković
05.06.2021. 17:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 5ŽNK Split05.06.2021. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
05.06.2021. 11:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek3 : 2ŽNK Marjan05.06.2021. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
05.06.2021. 17:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo4 : 0ŽNK Viktorija05.06.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
29.05.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Katarina Zrinski29.05.2021., Stadion SRC Mladost, Čakovec
22. kolo
Izvještaj
12.06.2021. 10:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 13ŽNK Osijek12.06.2021. 10:30, JELAS, Slavonski Brod
12.06.2021. 10:00
1. HNLŽ - Kadetkinje
Poljud, Split
ŽNK Marjan3 : 0Gorica12.06.2021. 10:00, Poljud, Split
12.06.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Park mladeži, Split
ŽNK Split2 : 2ŽNK Neretva12.06.2021., Park mladeži, Split
12.06.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat2 : 5Rijeka12.06.2021., Stanovi pomoćno, Zadar
12.06.2021. 18:30
1. HNLŽ - Kadetkinje
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram7 : 0Međimurje-Čakovec12.06.2021. 18:30, Zagreb, Zagreb
05.06.2021.
1. HNLŽ - Kadetkinje
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Dinamo05.06.2021.
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Agram2019102005+19558
2.ŽNK Osijek20170311733+8451
3.Rijeka20160413726+11148
4.Međimurje-Čakovec1911266932+3735
5.ŽNK Donat209297839+3929
6.ŽNK Dinamo209294837+1129
7.ŽNK Marjan199194148-728
8.ŽNK Neretva2081115958+125
9.ŽNK Split2052132071-5117
10.ŽNK Viktorija20311618145-12710
11.Gorica2010198187-1793
12.ŽNK Katarina Zrinski80081115-1140
63 gola
Ana Jakobašić
42 gola
Tea Šaban
38 golova
Jelena Matanić
37 golova
Ema Šulentić
36 golova
Petra Mikulica
33 gola
Lana Novak
31 gol
Barbara Živković
20 golova
Anamari Bošnjak
19 golova
Nikolina Klapan, Helena Damjanović
18 golova
Ljubica Lorena Bulum
15 golova
Laura Vlastelica, Lucija Vizinger, Paula Škrlec
13 golova
Mia Filipović, Brigita Čavić
12 golova
Alis Uljan, Valentina Dubravica
11 golova
Lea Kolčić, Antonia Mišura
10 golova
Nela Andrić
9 golova
Karla Jelović, Marija Šantek, Emily Bister
8 golova
Anja Prskalo, Lucija Kevrić, Marija Šuster, Chiara Hasnek, Larisa Krulčić, Tesa Rađević
7 golova
Gabrijela Martinović, Magdalena Pavlečić, Klara Kovačević, Karla Boljkovac, Emili Sušić, Marija Haramina, Marija Prkačin, Ana Cuculić
6 golova
Margareta Kovačević, Matea Perkunić, Nika Karabogdan, Klara Barišić, Antonela Blažević, Greta Blagus, Petra Vladimir, Lana Rusković
5 golova
Nora Barić, Leona Branković, Ana Kožul, Glorija Falak, Petra Michieli Tomić, Sara Grdić
4 gola
Ana Višnjić, Lucija Krištić, Andreja Maksimović
3 gola
Tina Matanović, Ivona Gostinčar, Lea Vujec, Lorena Šandor, Maja Lena Bičanić, Antonia Mel Šaban, Sara Ivandić, Lucija Radman-Livaja, Marta Milaković, Katja Sedmak, Dina Maruna, Sara Herceg, Lukrecia Golem, Magdalena Gabrilo, Ivana Vlajčević, Magdalena Tot, Ena Čorak
2 gola
Antea Zlopaša, Patricija Crkvenčić, Matija Marinović, Anja Juričić, Stella Štimac, Lucija Borovac, Gabrijela Jozić, Tara Grubešić, Paula Surać, Nika Beketić, Paula Štefančić, Paula Bjeloš, Hana Rodin, Nika Tot, Mirjam Krajnović, Matea Jurić, Ela Rosić, Laura Babić
1 gol
Anamarija Fot, Kornelija Ercegović, Iva Pešić, Domina Marić Banje, Lucija Delač, Nika Trogrlić, Korina Horvat, Ana Kraljević, Ana Sušak, Nina Varga, Gabrijela Tomašić, Paula Kovačević, Nika Majcen Bošnjak, Fatima Gušani, Josipa Vego, Lucia Čajo, Lucija Krilanović, Lorena Kokanović, Valerija Novak, Marinela Vlahović, Paula Petković, Lucija Vunić, Lana Duvnjak, Mia Popović, Hana Rožić, Nera Hasan, Matea Ožura, Mia Fidler, Tea Vračević, Arijana Radeljak, Viktorija Žulj

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Češka

18.06.2021.

Hampden Park, Glasgow

Prethodna utakmica

Engleska - Hrvatska 1:0

13.06.2021.

Wembley, London

Ljestvica

1.ŽNK Agram20+19558
2.ŽNK Osijek20+8451
3.Rijeka20+11148
4.Međimurje-Čakovec19+3735
5.ŽNK Donat20+3929
6.ŽNK Dinamo20+1129
7.ŽNK Marjan19-728
8.ŽNK Neretva20+125
9.ŽNK Split20-5117
10.ŽNK Viktorija20-12710
11.Gorica20-1793
12.ŽNK Katarina Zrinski8-1140