Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ U-17

1. HNLŽ U-17
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 13:30
Špansko, Zagreb
ŽNK Agram31 : 0ŽNK Katarina Zrinski19.09.2020. 13:30, Špansko, Zagreb
19.09.2020. 15:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat1 : 1Međimurje-Čakovec19.09.2020. 15:00, Stanovi pomoćno, Zadar
19.09.2020. 14:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split2 : 8Rijeka19.09.2020. 14:00, Park mladeži, Split
19.09.2020. 17:30
Poljud, Split
ŽNK Marjan5 : 6ŽNK Neretva19.09.2020. 17:30, Poljud, Split
19.09.2020. 17:30
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija5 : 3Gorica19.09.2020. 17:30, JELAS, Slavonski Brod
19.09.2020. 13:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 7ŽNK Osijek19.09.2020. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 14:30
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 23ŽNK Osijek26.09.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
26.09.2020. 18:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 10ŽNK Dinamo26.09.2020. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
26.09.2020. 10:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva11 : 1ŽNK Viktorija26.09.2020. 10:30, Iza Vage, Metković
26.09.2020. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0ŽNK Marjan26.09.2020. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
26.09.2020. 11:30
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec4 : 0ŽNK Split26.09.2020. 11:30, SRC Trate, Nedelišće
26.09.2020. 12:30
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram7 : 0ŽNK Donat26.09.2020. 12:30, Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 18:30
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat17 : 0ŽNK Katarina Zrinski03.10.2020. 18:30, Stanovi pomoćno, Zadar
03.10.2020. 14:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 13ŽNK Agram03.10.2020. 14:00, Park mladeži, Split
03.10.2020. 10:30
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
ŽNK Marjan0 : 2Međimurje-Čakovec03.10.2020. 10:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.10.2020. 16:30
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 4Rijeka03.10.2020. 16:30, JELAS, Slavonski Brod
03.10.2020. 18:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo0 : 1ŽNK Neretva03.10.2020. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
03.10.2020. 13:30
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek13 : 0Gorica03.10.2020. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
4. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 14:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski1 : 2Gorica10.10.2020. 14:00, Gmajna, Orehovica
10.10.2020. 10:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva2 : 6ŽNK Osijek10.10.2020. 10:30, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 13:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 1ŽNK Dinamo10.10.2020. 13:00, Stadion Kantrida, Rijeka
10.10.2020. 14:30
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec6 : 1ŽNK Viktorija10.10.2020. 14:30, NK Jadran, Štefanec
10.10.2020. 12:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram9 : 0ŽNK Marjan10.10.2020. 12:00, Zagreb, Zagreb
10.10.2020. 17:10
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 0ŽNK Split10.10.2020. 17:10, Stanovi pomoćno, Zadar
5. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 16:00
Park mladeži, Split
ŽNK Split3 : 0ŽNK Katarina Zrinski17.10.2020. 16:00, Park mladeži, Split
17.10.2020. 19:15
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan4 : 1ŽNK Donat17.10.2020. 19:15, SC Kava, Vranjic
17.10.2020. 12:30
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 12ŽNK Agram17.10.2020. 12:30, JELAS, Slavonski Brod
17.10.2020. 20:15
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo4 : 1Međimurje-Čakovec17.10.2020. 20:15, Stadion Maksimir, Zagreb
17.10.2020. 11:30
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek4 : 2Rijeka17.10.2020. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
17.10.2020. 15:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4ŽNK Neretva17.10.2020. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 14:30
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 12ŽNK Neretva24.10.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
24.10.2020. 15:00
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka9 : 0Gorica24.10.2020. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
02.12.2020. 14:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje-Čakovec : ŽNK Osijek02.12.2020. 14:00, SRC Trate, Nedelišće
24.10.2020. 17:00
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram0 : 0ŽNK Dinamo24.10.2020. 17:00, Zagreb, Zagreb
24.10.2020. 12:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat10 : 0ŽNK Viktorija24.10.2020. 12:00, Stanovi pomoćno, Zadar
24.10.2020. 15:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split0 : 5ŽNK Marjan24.10.2020. 15:30, Park mladeži, Split
7. kolo
Izvještaj
18.11.2020.
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Katarina Zrinski18.11.2020., Poljud, Split
31.10.2020. 14:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 1ŽNK Split31.10.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
18.11.2020.
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Donat18.11.2020., Stadion Maksimir, Zagreb
11.11.2020. 13:30
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Agram11.11.2020. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
11.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 7Međimurje-Čakovec11.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Velika Gorica
31.10.2020. 13:00
Igralište ONK Metković, Metković
ŽNK Neretva4 : 5Rijeka31.10.2020. 13:00, Igralište ONK Metković, Metković
8. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 14:30
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 24Rijeka07.11.2020. 14:30, Gmajna, Orehovica
07.11.2020. 13:00
NK Jadran, Štefanec
Međimurje-Čakovec3 : 1ŽNK Neretva07.11.2020. 13:00, NK Jadran, Štefanec
07.11.2020. 14:30
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram26 : 0Gorica07.11.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
07.11.2020. 14:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat3 : 5ŽNK Osijek07.11.2020. 14:00, Stanovi pomoćno, Zadar
07.11.2020. 15:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split1 : 5ŽNK Dinamo07.11.2020. 15:30, Park mladeži, Split
07.11.2020. 14:30
SC Kava, Vranjic
ŽNK Marjan3 : 2ŽNK Viktorija07.11.2020. 14:30, SC Kava, Vranjic
9. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 12:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija3 : 0ŽNK Katarina Zrinski14.11.2020. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
28.11.2020. 20:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Marjan28.11.2020. 20:30, Stadion Maksimir, Zagreb
14.11.2020. 11:30
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Split14.11.2020. 11:30, ŠC Mačkamama, Osijek
14.11.2020. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 14ŽNK Donat14.11.2020. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.11.2020. 13:00
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva0 : 3ŽNK Agram14.11.2020. 13:00, Iza Vage, Metković
14.11.2020. 15:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : Međimurje-Čakovec14.11.2020. 15:30, Stadion Kantrida, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
21.11.2020.
ŽNK Katarina Zrinski : Međimurje-Čakovec21.11.2020.
21.11.2020. 14:30
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram6 : 1Rijeka21.11.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
21.11.2020. 13:00
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat4 : 0ŽNK Neretva21.11.2020. 13:00, Stanovi pomoćno, Zadar
21.11.2020. 10:30
Park mladeži, Split
ŽNK Split4 : 2Gorica21.11.2020. 10:30, Park mladeži, Split
21.11.2020.
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Osijek21.11.2020., Poljud, Split
21.11.2020. 14:00
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija0 : 5ŽNK Dinamo21.11.2020. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
11. kolo
Izvještaj
29.11.2020. 14:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Katarina Zrinski29.11.2020. 14:30, Stadion Maksimir, Zagreb
28.11.2020. 13:30
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Viktorija28.11.2020. 13:30, ŠC Mačkamama, Osijek
29.11.2020. 11:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Marjan29.11.2020. 11:30, Gradski stadion, Velika Gorica
29.11.2020. 12:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Split29.11.2020. 12:30, Iza Vage, Metković
28.11.2020. 14:30
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Donat28.11.2020. 14:30, Stadion Kantrida, Rijeka
28.11.2020. 13:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Agram28.11.2020. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
12. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Agram
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Donat
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Split
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Marjan
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Viktorija
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Dinamo
13. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Katarina Zrinski
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Gorica
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Neretva
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : Rijeka
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : Međimurje-Čakovec
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Agram
14. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Donat
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Split
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Marjan
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Viktorija
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Dinamo
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Osijek
15. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Katarina Zrinski
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Neretva
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Rijeka
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : Međimurje-Čakovec
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Agram
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Donat
16. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Split
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Marjan
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Viktorija
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Dinamo
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Osijek
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Gorica
17. kolo
Izvještaj
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Katarina Zrinski
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Međimurje-Čakovec
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Agram
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Donat
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Split
18. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Marjan
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Viktorija
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : ŽNK Dinamo
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Osijek
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Gorica
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Neretva
19. kolo
Izvještaj
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Katarina Zrinski
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : Međimurje-Čakovec
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Agram
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Donat
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Split
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Marjan
20. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Viktorija
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : ŽNK Dinamo
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Osijek
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : Gorica
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : ŽNK Neretva
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : Rijeka
21. kolo
Izvještaj
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec : ŽNK Katarina Zrinski
-
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Agram
-
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva : ŽNK Donat
-
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : ŽNK Split
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Marjan
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Viktorija
22. kolo
Izvještaj
-
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Dinamo
-
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija : ŽNK Osijek
-
Poljud, Split
ŽNK Marjan : Gorica
-
Park mladeži, Split
ŽNK Split : ŽNK Neretva
-
Stanovi pomoćno, Zadar
ŽNK Donat : Rijeka
-
Zagreb, Zagreb
ŽNK Agram : Međimurje-Čakovec
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Agram98101071+10625
2.Rijeka97026118+4321
3.ŽNK Osijek6600588+5018
4.ŽNK Donat95135417+3716
5.Međimurje-Čakovec7511247+1716
6.ŽNK Neretva105054127+1415
7.ŽNK Dinamo84132612+1413
8.ŽNK Marjan73041726-99
9.ŽNK Split92161142-317
10.ŽNK Viktorija102171455-417
11.Gorica10109793-863
12.ŽNK Katarina Zrinski80081115-1140
44 gola
Ana Jakobašić
19 golova
Tea Šaban, Barbara Živković
18 golova
Petra Mikulica, Ljubica Lorena Bulum
17 golova
Lana Novak
15 golova
Jelena Matanić, Ema Šulentić
14 golova
Nikolina Klapan
9 golova
Helena Damjanović, Brigita Čavić
8 golova
Valentina Dubravica, Paula Škrlec, Antonia Mišura
7 golova
Gabrijela Martinović
6 golova
Marija Šuster, Laura Vlastelica, Petra Vladimir, Lea Kolčić, Anamari Bošnjak, Klara Kovačević
5 golova
Nela Andrić, Anja Prskalo, Marija Šantek, Chiara Hasnek, Nora Barić, Leona Branković
4 gola
Tesa Rađević, Magdalena Pavlečić, Larisa Krulčić, Andreja Maksimović, Marija Prkačin, Ana Cuculić
3 gola
Karla Boljkovac, Lukrecia Golem, Lucija Kevrić, Petra Michieli Tomić, Nika Karabogdan, Margareta Kovačević, Marta Milaković, Karla Jelović, Lucija Vizinger, Lucija Krištić, Mia Filipović, Tina Matanović
2 gola
Antonia Mel Šaban, Ivona Gostinčar, Dina Maruna, Klara Barišić, Lucija Borovac, Lucija Radman-Livaja, Greta Blagus, Lea Vujec, Sara Herceg, Mirjam Krajnović, Paula Štefančić, Paula Surać, Anja Juričić, Emily Bister
1 gol
Nika Beketić, Nika Majcen Bošnjak, Matija Marinović, Matea Ožura, Gabrijela Jozić, Gabrijela Tomašić, Emili Sušić, Lucija Delač, Nera Hasan, Arijana Radeljak, Viktorija Žulj, Matea Perkunić, Iva Pešić, Ana Kožul, Valerija Novak, Tara Grubešić, Katja Sedmak, Marija Haramina, Hana Rožić, Paula Petković, Stella Štimac, Patricija Crkvenčić, Korina Horvat, Sara Grdić, Maja Lena Bičanić, Ena Čorak, Antonela Blažević, Ela Rosić, Hana Rodin, Magdalena Tot, Lucija Vunić, Nika Tot

Sljedeća utakmica

Slovenija - Hrvatska

24.03.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Portugal 2:3

17.11.2020.

Poljud, Split

Ljestvica

1.ŽNK Agram9+10625
2.Rijeka9+4321
3.ŽNK Osijek6+5018
4.ŽNK Donat9+3716
5.Međimurje-Čakovec7+1716
6.ŽNK Neretva10+1415
7.ŽNK Dinamo8+1413
8.ŽNK Marjan7-99
9.ŽNK Split9-317
10.ŽNK Viktorija10-417
11.Gorica10-863
12.ŽNK Katarina Zrinski8-1140