Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ

Prva ženska nogometna liga najviša je razina natjecanja u ženskom klupskom nogometu u Hrvatskoj.

1. HNLŽ
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
22.09.2019. 11:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split18 : 0Viktorija22.09.2019. 11:00, Park mladeži, Split
22.09.2019. 16:00
1. HNLŽ
Igralište NK Golubovec, Novi Golubovec
Lepoglava0 : 11Osijek22.09.2019. 16:00, Igralište NK Golubovec, Novi Golubovec
22.09.2019. 15:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Agram22.09.2019. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.09.2019. 16:00
1. HNLŽ
NK Omladinac (NSR), Novo Selo Rok
Katarina Zrinski0 : 4Neretva22.09.2019. 16:00, NK Omladinac (NSR), Novo Selo Rok
2. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 14:00
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 1Neretva29.09.2019. 14:00, JELAS, Slavonski Brod
29.09.2019. 16:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram5 : 1Katarina Zrinski29.09.2019. 16:00, Zagreb, Zagreb
29.09.2019. 15:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Dinamo29.09.2019. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.09.2019. 12:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split7 : 0Lepoglava29.09.2019. 12:00, Park mladeži, Split
3. kolo
Izvještaj
13.10.2019. 12:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava2 : 3Viktorija13.10.2019. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
13.10.2019. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 4Split13.10.2019. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13.10.2019. 15:30
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski0 : 10Osijek13.10.2019. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
13.10.2019. 15:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 0Agram13.10.2019. 15:00, Iza Vage, Metković
4. kolo
Izvještaj
20.10.2019. 12:00
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija : Agram
20.10.2019. 15:30
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Neretva
20.10.2019. 16:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Katarina Zrinski
20.10.2019. 14:00
1. HNLŽ
Igralište NK Golubovec, Novi Golubovec
Lepoglava : Dinamo
5. kolo
Izvještaj
27.10.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Viktorija
27.10.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Lepoglava
27.10.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Split
27.10.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Osijek
6. kolo
Izvještaj
03.11.2019.
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Osijek
03.11.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Agram
03.11.2019.
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Neretva
03.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Katarina Zrinski
7. kolo
Izvještaj
10.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Viktorija
10.11.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Dinamo
10.11.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Lepoglava
10.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Split
8. kolo
Izvještaj
17.11.2019.
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Split
17.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lepoglava
17.11.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Dinamo
17.11.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Katarina Zrinski
9. kolo
Izvještaj
24.11.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Viktorija
24.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Agram
24.11.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
24.11.2019.
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Split
10. kolo
Izvještaj
30.11.2019.
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Lepoglava
01.12.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Dinamo
01.12.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Katarina Zrinski
01.12.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Neretva
11. kolo
Izvještaj
-
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Viktorija
-
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Osijek
-
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Split
-
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lepoglava
12. kolo
Izvještaj
-
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Dinamo
-
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Katarina Zrinski
-
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Neretva
-
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Agram
13. kolo
Izvještaj
-
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Viktorija
-
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Split
-
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Lepoglava
-
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Dinamo
14. kolo
Izvještaj
-
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Katarina Zrinski
-
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Neretva
-
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava : Agram
-
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split3300291+289
2.Osijek3300241+239
3.Neretva330090+99
4.Dinamo310297+23
5.Agram3102512-73
6.Viktorija3102321-183
7.Katarina Zrinski3003119-180
8.Lepoglava3003221-190
10 golova
Lorena Balić
8 golova
Matea Bošnjak
5 golova
Izabela Lojna
3 gola
Iva Bukač, Monika Conjar, Martina Šalek, Ivana Stanić, Veronika Terzić, Antonia Dulčić, Fatjesa Gegollaj
2 gola
Sara Bučić, Petra Benković, Aida Hadžić, Leona Požgaj, Marija Herceg, Ana Dujmović, Nina Mijoč, Petra Pezelj, Petra Bračević, Melani Mihić
1 gol
Maria Kunštek, Ivana Maltašić, Sara Skendrović, Anela Lubina, Adina Osmančević, Ana-Marija Kalamiza, Dijana Bakač, Milica Smiljković, Marija Šiljeg, Emina Karić, Kristjana Kolgjeraj, Martina Obradović, Nika Petarić, Karla Resanović, Kristina Nevrkla, Tea Pedić

Ljestvica

1.Split3+289
2.Osijek3+239
3.Neretva3+99
4.Dinamo3+23
5.Agram3-73
6.Viktorija3-183
7.Katarina Zrinski3-180
8.Lepoglava3-190