Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ

Prva ženska nogometna liga najviša je razina natjecanja u ženskom klupskom nogometu u Hrvatskoj.

1. HNLŽ
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
23.09.2018. 16:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek13 : 0Pregrada
23.09.2018. 13:00
1. HNLŽ
Krimeja, Rijeka
Rijeka0 : 5Split
23.09.2018. 13:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram4 : 0Dinamo
22.09.2018. 18:45
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan0 : 0Katarina Zrinski
23.09.2018. 16:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Viktorija
2. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 13:30
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada2 : 0Viktorija
30.09.2018. 15:30
1. HNLŽ
NK Dinamo, Palovec
Katarina Zrinski0 : 0Neretva
01.12.2018. 15:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Marjan
09.03.2019. 14:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split8 : 0Agram
29.09.2018. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Rijeka
3. kolo
Izvještaj
14.10.2018. 15:00
1. HNLŽ
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 2Pregrada
14.10.2018. 15:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram0 : 7Osijek
13.10.2018. 13:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan0 : 8Split
14.10.2018. 12:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 2Dinamo
14.10.2018. 16:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija1 : 1Katarina Zrinski
4. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 11:00
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada1 : 7Katarina Zrinski
21.10.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo8 : 0Viktorija
21.10.2018. 14:30
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split5 : 0Neretva
21.10.2018. 11:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek9 : 0Marjan
21.10.2018. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 2Agram
5. kolo
Izvještaj
28.10.2018. 15:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram3 : 0Pregrada
27.10.2018. 16:30
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan6 : 3Rijeka
27.10.2018. 15:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 8Osijek
28.10.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija1 : 5Split
28.10.2018. 14:30
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski0 : 6Dinamo
6. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 10:30
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada1 : 5Dinamo
04.11.2018. 14:30
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split8 : 0Katarina Zrinski
04.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek11 : 0Viktorija
04.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka0 : 3Neretva
04.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram6 : 3Marjan
7. kolo
Izvještaj
11.11.2018. 16:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan2 : 3Pregrada
11.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 3Agram
11.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0Rijeka
11.11.2018. 13:30
1. HNLŽ
NK Omladinac (NSR), Novo Selo Rok
Katarina Zrinski0 : 8Osijek
11.11.2018. 17:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 3Split
8. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada0 : 3Split
18.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek8 : 0Dinamo
18.11.2018. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 4Katarina Zrinski
18.11.2018. 13:30
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram6 : 2Viktorija
18.11.2018. 13:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan1 : 3Neretva
9. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 15:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva5 : 0Pregrada
25.11.2018. 13:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija1 : 1Marjan
25.11.2018. 13:30
1. HNLŽ
NK Omladinac (NSR), Novo Selo Rok
Katarina Zrinski0 : 6Agram
25.11.2018. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo9 : 0Rijeka
25.11.2018. 14:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split2 : 0Osijek
10. kolo
Izvještaj
17.03.2019. 15:00
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada0 : 7Osijek
16.03.2019. 14:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split13 : 0Rijeka
17.03.2019. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Agram
17.03.2019. 15:00
1. HNLŽ
NK Omladinac (NSR), Novo Selo Rok
Katarina Zrinski2 : 2Marjan
17.03.2019. 15:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0Neretva
11. kolo
Izvještaj
24.03.2019. 15:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija2 : 2Pregrada
24.03.2019. 15:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva8 : 1Katarina Zrinski
24.03.2019. 15:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan1 : 3Dinamo
24.03.2019. 15:30
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram0 : 1Split
24.03.2019. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka1 : 7Osijek
12. kolo
Izvještaj
31.03.2019.
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada : Rijeka
31.03.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Agram
31.03.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Marjan
31.03.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Neretva
31.03.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Viktorija
13. kolo
Izvještaj
14.04.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Pregrada
14.04.2019. 16:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Dinamo
14.04.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Split
14.04.2019.
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan : Osijek
14.04.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Rijeka
14. kolo
Izvještaj
28.04.2019.
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada : Agram
28.04.2019.
1. HNLŽ
Krimeja, Rijeka
Rijeka : Marjan
28.04.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Neretva
28.04.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Viktorija
28.04.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Katarina Zrinski
15. kolo
Izvještaj
05.05.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Pregrada
05.05.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Split
05.05.2019. 17:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Osijek
05.05.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Rijeka
05.05.2019.
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan : Agram
16. kolo
Izvještaj
19.05.2019.
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada : Marjan
19.05.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Neretva
19.05.2019.
1. HNLŽ
Krimeja, Rijeka
Rijeka : Viktorija
19.05.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Katarina Zrinski
19.05.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Dinamo
17. kolo
Izvještaj
26.05.2019.
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split : Pregrada
26.05.2019.
1. HNLŽ
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
26.05.2019.
1. HNLŽ
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Katarina Zrinski : Rijeka
26.05.2019. 17:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija : Agram
26.05.2019.
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva : Marjan
18. kolo
Izvještaj
02.06.2019.
1. HNLŽ
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Pregrada : Neretva
02.06.2019.
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan : Viktorija
02.06.2019.
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram : Katarina Zrinski
02.06.2019.
1. HNLŽ
Krimeja, Rijeka
Rijeka : Dinamo
02.06.2019.
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split101000601+5930
2.Osijek10901742+7227
3.Agram107033023+721
4.Dinamo105143320+1316
5.Neretva104241522-714
6.Katarina Zrinski102441433-1910
7.Marjan102351736-199
8.Pregrada10307946-379
9.Viktorija102261036-268
10.Rijeka (-1)100010649-43-1
14 golova
Lorena Balić
13 golova
Mateja Andrlić, Leonarda Balog
11 golova
Martina Šalek, Tomislava Matijević
10 golova
Ivana Stanić
9 golova
Anela Lubina, Maja Joščak
8 golova
Perica Cicijelj, Monika Conjar
7 golova
Petra Benković, Sara Skendrović, Izabela Lojna, Ana Dujmović, Veronika Terzić
6 golova
Matea Bošnjak, Elizabeta Balić, Andreja Valušek
5 golova
Petra Pezelj, Laura Kate Spiranovic
4 gola
Nickolette Taylor Driesse, Lea Zdunić, Ena Pernar, Doris Tomić
3 gola
Mihaela Brkić, Marija Matuzić, Martina Krog, Tea Pedić, Ivana Ćubić, Andreja Šćukanec-Hopinski, Fatjesa Gegollaj, Petra Bračević, Petra Barbir, Karla Resanović, Ana Bakalar
2 gola
Ana Mandić, Anica Matić, Buga Slavica, Karla Kurkutović, Valentina Kupčić, Mihaela Horvat, Monika Čavić, Mara Stančić, Martina Leaković, Viktorija Kovač, Mateja Bulut
1 gol
Iva Culek, Violeta Baban, Sara Klarić, Petra Glavač, Marija Turkalj, Kristina Nevrkla, Ena Devčić, Mirna Sudan, Marija Žagar, Ana Marija Petrović, Antonia Dulčić, Ana Kalaj, Melani Mihić, Ana Bartolović, Tamara Laslavić, Dijana Bakač, Barbara Krisztina Nagy, Lara Lucić, Nina Vukić, Rahela Vego, Katarina Ljubić, Roberta Savčić, Kristjana Kolgjeraj, Matea Granić, Marta Mikinac, Maja Jurić, Ina Fridrih, Lucija Mudrinić, Karla Jedvaj, Iva Jakovac, Josipa Samardžija, Nika Petarić, Antonija Petković, Sara Bučić, Gabrijela Dugandžić, Milica Smiljković, Stephanie Cecilia Bukovec, Shu-O Tseng

Ljestvica

1.Split10+5930
2.Osijek10+7227
3.Agram10+721
4.Dinamo10+1316
5.Neretva10-714
6.Katarina Zrinski10-1910
7.Marjan10-199
8.Pregrada10-379
9.Viktorija10-268
10.Rijeka (-1)10-43-1