Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

2. HNLŽ Skupina A

2. HNLŽ Skupina A
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 0ŽNK Pregrada12.09.2021. 13:00, Poljud, Split
12.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan2 : 2NŠK Vrčevo Glavica12.09.2021. 16:00, Galdovo, Sisak
11.09.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin10 : 0NK Župa dubrovačka Čibača11.09.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
12.09.2021. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac15 : 0ŽNK Lepoglava12.09.2021. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
2. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Straža, Hum na Sutli, Hum na Sutli
ŽNK Pregrada10 : 0ŽNK Lepoglava26.09.2021. 16:00, NK Straža, Hum na Sutli, Hum na Sutli
26.09.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača1 : 3ŽNK 4 rijeke Karlovac26.09.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
26.09.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica1 : 7Varteks Varaždin26.09.2021. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Buševec, Buševec
Gorica10 : 0ŠNK Frankopan26.09.2021. 16:00, Buševec, Buševec
3. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 8ŽNK Hajduk Split03.10.2021. 16:00, Galdovo, Sisak
03.10.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin0 : 5Gorica03.10.2021. 17:00, Hrašćica, Hrašćica
03.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 1NŠK Vrčevo Glavica03.10.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
03.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava2 : 4NK Župa dubrovačka Čibača03.10.2021. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
4. kolo
Izvještaj
10.10.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada8 : 0NK Župa dubrovačka Čibača10.10.2021. 13:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
10.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica2 : 0ŽNK Lepoglava10.10.2021. 15:00, DREŽLOVAC, Glavica
10.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Polet, Buševec
Gorica7 : 2ŽNK 4 rijeke Karlovac10.10.2021. 16:00, NK Polet, Buševec
10.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split5 : 0Varteks Varaždin10.10.2021. 15:00, Poljud, Split
5. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 9ŽNK Pregrada24.10.2021. 15:00, Galdovo, Sisak
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 7ŽNK Hajduk Split24.10.2021. 15:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
24.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 20Gorica24.10.2021. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
24.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača1 : 2NŠK Vrčevo Glavica24.10.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
6. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada4 : 0NŠK Vrčevo Glavica30.10.2021. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
30.10.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Buševec, Buševec
Gorica15 : 0NK Župa dubrovačka Čibača30.10.2021. 12:00, Buševec, Buševec
28.11.2021. 13:30
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split23 : 0ŽNK Lepoglava28.11.2021. 13:30, Poljud, Split
31.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan1 : 1Varteks Varaždin31.10.2021. 15:00, Galdovo, Sisak
7. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 1ŽNK Pregrada07.11.2021. 17:00, Hrašćica, Hrašćica
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 1ŠNK Frankopan07.11.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
06.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 5ŽNK Hajduk Split06.11.2021. 12:00, Tarantela, Čibača
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 7Gorica07.11.2021. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
8. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada0 : 3Gorica28.11.2021. 14:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
14.11.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Kava, Vranjic
ŽNK Hajduk Split7 : 0NŠK Vrčevo Glavica14.11.2021. 13:00, Kava, Vranjic
05.12.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan15 : 0ŽNK Lepoglava05.12.2021. 13:00, Galdovo, Sisak
14.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3ŽNK 4 rijeke Karlovac14.11.2021. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 3ŽNK Pregrada21.11.2021. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
20.11.2021. 17:30
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača2 : 0ŠNK Frankopan20.11.2021. 17:30, Tarantela, Čibača
21.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 17Varteks Varaždin21.11.2021. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
21.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Polet, Buševec
Gorica1 : 0ŽNK Hajduk Split21.11.2021. 12:00, NK Polet, Buševec
10. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada1 : 4ŽNK Hajduk Split13.03.2022. 12:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
13.03.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica5 : 1ŠNK Frankopan13.03.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
13.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 3Varteks Varaždin13.03.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
13.03.2022. 13:30
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac13.03.2022. 13:30, SRC Lepoglava, Lepoglava
11. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina A
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 1NK Župa dubrovačka Čibača19.03.2022. 11:00, Igralište Gaza, Karlovac
20.03.2022. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 9ŽNK Pregrada20.03.2022. 12:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
20.03.2022. 14:30
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 1NŠK Vrčevo Glavica20.03.2022. 14:30, Hrašćica, Hrašćica
20.03.2022. 15:30
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 5Gorica20.03.2022. 15:30, Galdovo, Sisak
12. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split10 : 0ŠNK Frankopan26.03.2022. 16:00, Poljud, Split
27.03.2022. 15:30
2. HNLŽ Skupina A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 0Varteks Varaždin27.03.2022. 15:30, Gradski stadion, Velika Gorica
27.03.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica3 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac27.03.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
27.03.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača6 : 0ŽNK Lepoglava27.03.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
13. kolo
Izvještaj
03.04.2022. 12:30
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava1 : 4NŠK Vrčevo Glavica03.04.2022. 12:30, SRC Lepoglava, Lepoglava
16.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 5ŽNK Pregrada16.04.2022. 11:00, Tarantela, Čibača
03.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 11Gorica03.04.2022. 14:00, Igralište Gaza, Karlovac
05.05.2022. 18:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 4ŽNK Hajduk Split05.05.2022. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
10.04.2022. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada3 : 0ŠNK Frankopan10.04.2022. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split11 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac10.04.2022. 14:00, Poljud, Split
10.04.2022.
2. HNLŽ Skupina A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica11 : 0ŽNK Lepoglava10.04.2022., Gradski stadion, Velika Gorica
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica2 : 0NK Župa dubrovačka Čibača10.04.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
15. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 5ŽNK Pregrada24.04.2022. 15:00, DREŽLOVAC, Glavica
24.04.2022.
2. HNLŽ Skupina A
Tarantela, Čibača
NK Župa dubrovačka Čibača0 : 8Gorica24.04.2022., Tarantela, Čibača
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 16ŽNK Hajduk Split24.04.2022. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 0ŠNK Frankopan24.04.2022. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada5 : 2Varteks Varaždin01.05.2022. 17:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
30.04.2022. 13:45
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan2 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac30.04.2022. 13:45, Galdovo, Sisak
01.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split14 : 1NK Župa dubrovačka Čibača01.05.2022. 12:00, Poljud, Split
01.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica6 : 0NŠK Vrčevo Glavica01.05.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica6 : 0ŽNK Pregrada08.05.2022. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
DREŽLOVAC, Glavica
NŠK Vrčevo Glavica0 : 4ŽNK Hajduk Split08.05.2022. 14:00, DREŽLOVAC, Glavica
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 2ŠNK Frankopan08.05.2022. 14:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
08.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 8Varteks Varaždin08.05.2022. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
18. kolo
Izvještaj
15.05.2022. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
ŽNK Pregrada6 : 1ŽNK 4 rijeke Karlovac15.05.2022. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
15.05.2022. 17:30
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin14 : 0ŽNK Lepoglava15.05.2022. 17:30, Hrašćica, Hrašćica
15.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan5 : 0NK Župa dubrovačka Čibača15.05.2022. 12:00, Galdovo, Sisak
15.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Poljud, Split
ŽNK Hajduk Split3 : 1Gorica15.05.2022. 17:00, Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Hajduk Split1615011244+12045
2.Gorica1615011205+11545
3.ŽNK Pregrada1611146920+4934
4.Varteks Varaždin167366730+3724
5.NŠK Vrčevo Glavica167272347-2423
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac1660103163-3218
7.ŠNK Frankopan1642102960-3114
8.NK Župa dubrovačka Čibača1630131684-689
9.ŽNK Lepoglava1600163169-1660
44 gola
Perica Cicijelj
26 golova
Lana Rusković
22 gola
Andreja Šćukanec-Hopinski
20 golova
Andrea Godinić, Ana Bakalar
13 golova
Lana Stanković, Valentina Karanović, Maja Sambolec
12 golova
Lara Lucić
11 golova
Martina Krog, Tara Lušić, Gabrijela Dugandžić, Antonia Mišura, Gwen Patock
10 golova
Emili Karagić
9 golova
Mia Kalašić
8 golova
Marija Desović, Mia Pušić, Katarina Rabuzin
7 golova
Petra Marec, Ana Cikač, Paula Bačić, Mia Deranja
6 golova
Anja Prskalo, Lucija Mišak
5 golova
Marta Erhat, Laura Sušak, Sara Jurić, Matea Granić, Ozana Milojević, Roza Deligegić
4 gola
Nikol Šunjić, Helena Lacković, Roberta Goršić, Tanja Bucifal Tomić
3 gola
Barbara Legin, Anđela Ćurić, Kristina Knežević, Isabella Lucija Van As, Kiara Novak Mezga, Nina Radić, Lana Kukavica, Barbara Galešić, Tea Plahutar, Mateja Golubić, Vanessa Lynn Marie HANSEN
2 gola
Elizabeta Batistić, Iva Mihočević, Kristina Hlavaček, Mihaela Crnčić, Ivona Sačić, Lucija Šimec, Lucija Borovac, Marija Barišić, Nika Viđen, Tamara Stijepić, Marinela Mesar, Tea Šućur, Katarina Blažević, Sabina Jalšavečki, Nika Tokić, Dorotea Sinković, Tia Peček, Nora Radoš, Ana Demo, Ana Kunštek, Lucija Havelka, Suzana Petrinec, Marija Turkalj
1 gol
Anita Straka, Simona Mendaš, Marta Puljek, Tamara Špoljarić, Nika Kakarigi, Klara Radmanović, Mihaela Malekinušić, Lora Martinović, Michaela Brajković, Petra Dragić, Mia Filipović, Anica Matić, Anđela Barešić, Paula Petković, Nika Lončar, Ana Baraban, Tara Grubešić, Petra Ančić, Marta Števanja, Sara Herceg, Manuela Krišto, Tea Bešvir, Ida Bočkaj, Katja Joha, Paula Bartolić, Martina Kušter, Sara Zagorac, Elena Šanjek, Lea Vojnović, Emina Kos, Ingrid RODRIGUES SOUSA

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Danska

22.09.2022.

Prethodna utakmica

Francuska - Hrvatska 0:1

13.06.2022.

Stade de France, St. Denis

Ljestvica

1.ŽNK Hajduk Split16+12045
2.Gorica16+11545
3.ŽNK Pregrada16+4934
4.Varteks Varaždin16+3724
5.NŠK Vrčevo Glavica16-2423
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac16-3218
7.ŠNK Frankopan16-3114
8.NK Župa dubrovačka Čibača16-689
9.ŽNK Lepoglava16-1660