Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

2. HNLŽ Skupina A

2. HNLŽ Skupina A
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 19:30
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin10 : 1ŽNK Lepoglava26.09.2020. 19:30, Hrašćica, Hrašćica
27.09.2020. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac1 : 6Ženski nogometni klub Pregrada27.09.2020. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
27.09.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan1 : 11ŽNK Katarina Zrinski27.09.2020. 16:00, Galdovo, Sisak
27.09.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka7 : 0Nogometni klub Odra27.09.2020. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada4 : 0ŠNK Frankopan04.10.2020. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
04.10.2020. 18:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka3 : 0Varteks Varaždin04.10.2020. 18:00, Stadion Kantrida, Rijeka
-
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : ŽNK 4 rijeke Karlovac
04.10.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 5ŽNK Katarina Zrinski04.10.2020. 16:00, Odra, Odra
3. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 4Rijeka11.10.2020. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
11.10.2020. 11:30
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski4 : 3Ženski nogometni klub Pregrada11.10.2020. 11:30, Gmajna, Orehovica
11.10.2020. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan3 : 0ŽNK Lepoglava11.10.2020. 15:00, Galdovo, Sisak
11.10.2020. 19:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin4 : 0Nogometni klub Odra11.10.2020. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
4. kolo
Izvještaj
18.10.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka6 : 0ŠNK Frankopan18.10.2020. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.10.2020. 19:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin2 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac18.10.2020. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
18.10.2020.
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : ŽNK Katarina Zrinski18.10.2020., SRC Lepoglava, Lepoglava
18.10.2020. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 3Ženski nogometni klub Pregrada18.10.2020. 16:00, Odra, Odra
5. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 14:30
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan3 : 2Varteks Varaždin25.10.2020. 14:30, Galdovo, Sisak
25.10.2020. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski2 : 0Rijeka25.10.2020. 14:00, Gmajna, Orehovica
25.10.2020.
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada : ŽNK Lepoglava25.10.2020., NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
25.10.2020. 14:30
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac2 : 0Nogometni klub Odra25.10.2020. 14:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
6. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka2 : 2Ženski nogometni klub Pregrada14.03.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
08.11.2020. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 4ŽNK Katarina Zrinski08.11.2020. 15:00, Hrašćica, Hrašćica
08.11.2020. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 2ŠNK Frankopan08.11.2020. 14:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
-
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra : ŽNK Lepoglava
7. kolo
Izvještaj
15.11.2020. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski7 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac15.11.2020. 13:00, Gmajna, Orehovica
03.04.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada3 : 0Varteks Varaždin03.04.2021. 16:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
15.11.2020.
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : Rijeka15.11.2020., SRC Lepoglava, Lepoglava
15.11.2020. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan6 : 0Nogometni klub Odra15.11.2020. 13:00, Galdovo, Sisak
8. kolo
Izvještaj
28.03.2021. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada10 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac28.03.2021. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
28.03.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski3 : 1ŠNK Frankopan28.03.2021. 15:00, Gmajna, Orehovica
-
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : Varteks Varaždin
28.03.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra0 : 13Rijeka28.03.2021. 14:00, Odra, Odra
9. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 1Ženski nogometni klub Pregrada11.04.2021. 16:30, Galdovo, Sisak
11.04.2021. 19:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 5Rijeka11.04.2021. 19:00, Hrašćica, Hrašćica
-
2. HNLŽ Skupina A
Igralište Gaza, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac : ŽNK Lepoglava
11.04.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski12 : 0Nogometni klub Odra11.04.2021. 13:00, Gmajna, Orehovica
10. kolo
Izvještaj
18.04.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka12 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac18.04.2021. 16:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.04.2021. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada1 : 0ŽNK Katarina Zrinski18.04.2021. 16:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
-
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : ŠNK Frankopan
18.04.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra1 : 7Varteks Varaždin18.04.2021. 14:00, Odra, Odra
11. kolo
Izvještaj
25.04.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan1 : 8Rijeka25.04.2021. 15:00, Galdovo, Sisak
25.04.2021. 16:30
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 3Varteks Varaždin25.04.2021. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
-
2. HNLŽ Skupina A
Stadion SRC Mladost, Čakovec
ŽNK Katarina Zrinski : ŽNK Lepoglava
12.05.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada12 : 0Nogometni klub Odra12.05.2021. 17:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
12. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin0 : 1ŠNK Frankopan02.05.2021. 16:00, Hrašćica, Hrašćica
02.05.2021. 17:30
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka8 : 1ŽNK Katarina Zrinski02.05.2021. 17:30, Stadion Kantrida, Rijeka
-
2. HNLŽ Skupina A
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava : Ženski nogometni klub Pregrada
23.05.2021. 10:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra0 : 4ŽNK 4 rijeke Karlovac23.05.2021. 10:00, Odra, Odra
13. kolo
Izvještaj
09.05.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada1 : 2Rijeka09.05.2021. 14:00, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
09.05.2021. 15:30
2. HNLŽ Skupina A
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski1 : 3Varteks Varaždin09.05.2021. 15:30, Gmajna, Orehovica
09.05.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan6 : 0ŽNK 4 rijeke Karlovac09.05.2021. 17:00, Galdovo, Sisak
-
2. HNLŽ Skupina A
Igralište NK Golubovec, Novi Golubovec
ŽNK Lepoglava : Nogometni klub Odra
14. kolo
Izvještaj
16.05.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina A
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac3 : 5ŽNK Katarina Zrinski16.05.2021. 12:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
16.05.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina A
Hrašćica, Hrašćica
Varteks Varaždin1 : 7Ženski nogometni klub Pregrada16.05.2021. 17:00, Hrašćica, Hrašćica
-
2. HNLŽ Skupina A
Stadion Kantrida, Rijeka
Rijeka : ŽNK Lepoglava
16.05.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina A
Odra, Odra
Nogometni klub Odra2 : 6ŠNK Frankopan16.05.2021. 14:00, Odra, Odra
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka121011708+6231
2.Ženski nogometni klub Pregrada129125311+4228
3.ŽNK Katarina Zrinski129035522+3327
4.ŠNK Frankopan137063037-721
5.Varteks Varaždin136073429+518
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac1220101057-476
7.ŽNK Lepoglava2002113-120
8.Nogometni klub Odra120012581-760
24 gola
Perica Cicijelj
15 golova
Andreja Šćukanec-Hopinski, Aleksandra Jazvec
11 golova
Ema Šulentić, Valentina Karanović
10 golova
Tara Lušić, Petra Mikulica, Sabina Jalšavečki
9 golova
Martina Krog
8 golova
Lana Stanković, Leona Kocijan
7 golova
Anđela Ćurić, Mirna Sudan
6 golova
Tara Verbanac, Lucija Mišak
5 golova
Laura Vlastelica
4 gola
Mihaela Malekinušić, Katarina Rabuzin, Barbara Krisztina Nagy, Enola Pavlović, Sara Klarić, Hazuki Kimoto
3 gola
Ivona Sačić, Matea Pecek, Anja Jahić, Petra Benković, Dorotea Rožanković, Roberta Goršić, Lucia Jović, Ana Kljaić
2 gola
Antonela Kraljić, Jelena Dizdar, Tamara Stijepić, Viktorija Kovač, Dijana Bakač, Marija Desović, Laura Lovrenčić, Emili Karagić, Dora Čavrak, Petra Marec, Nika Lončar, Mateja Golubić
1 gol
Nika Rebić, Mia Pušić, Laura Fiket, Tia Peček, Tea Čavrak, Veronika Hrman, Stela Masten, Morana Škrtić, Melani Kotarščak, Ida Bočkaj, Ana Matin, Lucija Havelka, Paula Petak, Simona Mendaš, Barbara Legin, Bernardica Strabić, Antonija Hrgetić, Emili Jurić, Anamarija Lacković

Sljedeća utakmica

Rusija - Hrvatska

01.09.2021.

Moskva

Prethodna utakmica

Hrvatska - Španjolska 3:5

28.06.2021.

Parken stadion, Kopenhagen

Ljestvica

1.Rijeka12+6231
2.Ženski nogometni klub Pregrada12+4228
3.ŽNK Katarina Zrinski12+3327
4.ŠNK Frankopan13-721
5.Varteks Varaždin13+518
6.ŽNK 4 rijeke Karlovac12-476
7.ŽNK Lepoglava2-120
8.Nogometni klub Odra12-760