Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

2. HNLŽ Skupina B

2. HNLŽ Skupina B
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 20:30
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac1 : 1ŽNK Mikanovci12.09.2021. 20:30, Višnjevac, Višnjevac
14.11.2021. 12:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja7 : 1ŽNK Graničar Đurđevac14.11.2021. 12:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
12.09.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
S.Z. Šivo, Pleternica
ŽNK Slavonija Požega1 : 6ŽNK Koprivnica12.09.2021. 15:00, S.Z. Šivo, Pleternica
12.09.2021.
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija3 : 0NK Dilj Vinkovci12.09.2021., JELAS, Slavonski Brod
2. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 10:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 3NK Dilj Vinkovci26.09.2021. 10:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
26.09.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
Starigrad-Koprivnica, Starigrad
ŽNK Koprivnica4 : 0ŽNK Viktorija26.09.2021. 16:00, Starigrad-Koprivnica, Starigrad
26.09.2021. 15:30
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac4 : 2ŽNK Slavonija Požega26.09.2021. 15:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.09.2021. 19:30
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac4 : 1Graničar Županja26.09.2021. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
3. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 19:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 1ŽNK Mikanovci03.10.2021. 19:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 3NŠM Višnjevac03.10.2021. 16:00, NK Slavonija, Požega
03.10.2021.
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija6 : 2ŽNK Graničar Đurđevac03.10.2021., JELAS, Slavonski Brod
03.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 1ŽNK Koprivnica03.10.2021. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
4. kolo
Izvještaj
10.10.2021. 13:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 7ŽNK Koprivnica10.10.2021. 13:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
10.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac2 : 2NK Dilj Vinkovci10.10.2021. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
10.10.2021. 19:30
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac4 : 0ŽNK Viktorija10.10.2021. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
10.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0ŽNK Slavonija Požega10.10.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
5. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Park, Kuzmica
ŽNK Slavonija Požega1 : 2ŽNK Mikanovci24.10.2021. 15:00, Park, Kuzmica
21.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 0Graničar Županja21.11.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
13.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 2NŠM Višnjevac13.11.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
24.10.2021. 15:30
2. HNLŽ Skupina B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica6 : 1ŽNK Graničar Đurđevac24.10.2021. 15:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci8 : 1ŽNK Graničar Đurđevac31.10.2021. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
31.10.2021. 18:00
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac1 : 5ŽNK Koprivnica31.10.2021. 18:00, Višnjevac, Višnjevac
31.10.2021. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 1NK Dilj Vinkovci31.10.2021. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
31.10.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
Grabovac, Mihaljevci
ŽNK Slavonija Požega0 : 3ŽNK Viktorija31.10.2021. 14:00, Grabovac, Mihaljevci
7. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija2 : 2ŽNK Mikanovci07.11.2021. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
07.11.2021. 17:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci6 : 1ŽNK Slavonija Požega07.11.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
07.11.2021. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
Starigrad-Koprivnica, Starigrad
ŽNK Koprivnica3 : 0Graničar Županja07.11.2021. 14:00, Starigrad-Koprivnica, Starigrad
07.11.2021. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 3NŠM Višnjevac07.11.2021. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
8. kolo
Izvještaj
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 3NŠM Višnjevac27.03.2022. 15:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 8Graničar Županja27.03.2022. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica4 : 0ŽNK Slavonija Požega27.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci1 : 5ŽNK Viktorija27.03.2022. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
9. kolo
Izvještaj
06.05.2022. 20:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci5 : 1ŽNK Mikanovci06.05.2022. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
03.04.2022. 13:45
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija1 : 1ŽNK Koprivnica03.04.2022. 13:45, JELAS, Slavonski Brod
07.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega5 : 2ŽNK Graničar Đurđevac07.05.2022. 14:00, NK Slavonija, Požega
06.05.2022. 18:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 2NŠM Višnjevac06.05.2022. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
10. kolo
Izvještaj
10.04.2022.
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 2Graničar Županja10.04.2022., St. Mikanovci, St. Mikanovci
10.04.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac2 : 0ŽNK Slavonija Požega10.04.2022. 17:00, Višnjevac, Višnjevac
10.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac3 : 9ŽNK Viktorija10.04.2022. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
10.04.2022. 16:30
2. HNLŽ Skupina B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica4 : 1NK Dilj Vinkovci10.04.2022. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
ŽNK Koprivnica5 : 3ŽNK Mikanovci24.04.2022. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24.04.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci5 : 0ŽNK Graničar Đurđevac24.04.2022. 14:00, Vinkovci, Vinkovci
24.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija2 : 0NŠM Višnjevac24.04.2022. 11:00, JELAS, Slavonski Brod
19.04.2022. 17:30
2. HNLŽ Skupina B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 2Graničar Županja19.04.2022. 17:30, NK Slavonija, Požega
12. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci2 : 1ŽNK Slavonija Požega30.04.2022. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
27.04.2022. 18:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 4ŽNK Viktorija27.04.2022. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
29.04.2022. 19:30
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac9 : 0NK Dilj Vinkovci29.04.2022. 19:30, Višnjevac, Višnjevac
01.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac2 : 8ŽNK Koprivnica01.05.2022. 17:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
13. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 14:00
2. HNLŽ Skupina B
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 1ŽNK Mikanovci08.05.2022. 14:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
08.05.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Brodaić, Herešin
ŽNK Koprivnica3 : 1NŠM Višnjevac08.05.2022. 15:00, Brodaić, Herešin
20.03.2022. 15:00
2. HNLŽ Skupina B
Vinkovci, Vinkovci
NK Dilj Vinkovci2 : 4Graničar Županja20.03.2022. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
08.05.2022. 12:00
2. HNLŽ Skupina B
JELAS, Slavonski Brod
ŽNK Viktorija6 : 0ŽNK Slavonija Požega08.05.2022. 12:00, JELAS, Slavonski Brod
14. kolo
Izvještaj
15.05.2022. 11:00
2. HNLŽ Skupina B
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 7ŽNK Viktorija15.05.2022. 11:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
15.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
NK Slavonija, Požega
ŽNK Slavonija Požega0 : 0NK Dilj Vinkovci15.05.2022. 16:00, NK Slavonija, Požega
15.05.2022. 16:00
2. HNLŽ Skupina B
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja4 : 1ŽNK Koprivnica15.05.2022. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
15.05.2022. 17:00
2. HNLŽ Skupina B
Višnjevac, Višnjevac
NŠM Višnjevac5 : 1ŽNK Graničar Đurđevac15.05.2022. 17:00, Višnjevac, Višnjevac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Koprivnica1411215818+4035
2.ŽNK Viktorija1410224919+3032
3.NŠM Višnjevac149234016+2429
4.Graničar Županja (-1)147343822+1623
5.ŽNK Mikanovci144462739-1216
6.NK Dilj Vinkovci144372837-915
7.ŽNK Slavonija Požega1411121144-334
8.ŽNK Graničar Đurđevac1411121975-564
24 gola
Mateja Videc
13 golova
Laura Lončar
10 golova
Gabrijela Puljašević
9 golova
Anica Jozić
8 golova
Milica Ilić, Lucija Krištić
7 golova
Tara Stipanović
6 golova
Lorena Zlatunić, Lara Lucić, Ivona Gostinčar, Vanja Tovarović, Ana Fučkar
5 golova
Dora Adamović, Gabrijela Martinović, Elena Cvitković, Leona Ahmeti, Nikolina Jelić, Paulina Mamić, Leona Đaković, Helena Kurtanjek
4 gola
Jelena Kokša, Lena Ostojić, Matea Pecek, Anetta Rajković, Antonela Petrović, Doroteja Bojko, Maja Ivić, Mihaela Brkić, Josipa Poč, Veronika Samaržija
3 gola
Petra Glavač, Antonia Pavlović, Marta Šarić
2 gola
Sandra Jakobović, Valentina Štiler, Tea Bencek, Samantha Majnović, Mihaela Lović, Mia Periškić, Ivana Dražetić, Željka Plivelić, Petra Blažević, Ana Kovačević, Martina Martinko, Dea Rosandić, Martina Goričanec, Lucija Oršolić, Elizabeta Zeko, Mirna Filipović, Ozana Lakota, Ana Miličević, Petra Galović, Lucija Lubina, Anđela Sertić
1 gol
Dajana Peleš, Maja Bešenić, Klara Jukić, Stela Kolarević, Gabrijela Gačić, Katarina Knežević, Matea Jendrišek, Valentina Županić, Lucija Škvarić, Lucija Dukarić, Sara Didač, Viktoria Berić, Đurđica Živković, Tena Gudelj, Dora Vuljak, Patricia Jukić, Enny Martinović, Dora Pernar, Irena Miličević, Antonija Benotić, Mihaela Samaržija

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Danska

22.09.2022.

Prethodna utakmica

Francuska - Hrvatska 0:1

13.06.2022.

Stade de France, St. Denis

Ljestvica

1.ŽNK Koprivnica14+4035
2.ŽNK Viktorija14+3032
3.NŠM Višnjevac14+2429
4.Graničar Županja (-1)14+1623
5.ŽNK Mikanovci14-1216
6.NK Dilj Vinkovci14-915
7.ŽNK Slavonija Požega14-334
8.ŽNK Graničar Đurđevac14-564