Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Istok

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 18:00
Čepin, Čepin
Čepin4 : 0Nogometni klub Zrinski Jurjevac22.08.2020. 18:00, Čepin, Čepin
23.08.2020. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem2 : 1Vihor23.08.2020. 18:00, Ivankovo, Ivankovo
22.08.2020. 18:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 0Vukovar 199122.08.2020. 18:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
22.08.2020. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Kutjevo22.08.2020. 18:00, S.Z. Šivo, Pleternica
23.09.2020. 16:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Nogometni klub Slavonac Bukovlje23.09.2020. 16:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
23.08.2020. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 3Slavonija23.08.2020. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
22.08.2020. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 2Valpovka22.08.2020. 18:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
22.08.2020. 18:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK5 : 2Nogometni klub Sloga Nova Gradiška22.08.2020. 18:00, Gradski Stadion Našice, Našice
22.08.2020. 18:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Nogometni klub Oriolik22.08.2020. 18:00, Đakovo, Đakovo
2. kolo
Izvještaj
26.08.2020. 17:30
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac0 : 4Nogometni klub Oriolik26.08.2020. 17:30, Bara, Jurjevac
26.08.2020. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška1 : 1Croatia Đakovo26.08.2020. 17:30, NK Sloga, Nova Gradiška
26.08.2020. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 2NAŠK26.08.2020. 17:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
26.08.2020. 17:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 0Vuteks Sloga26.08.2020. 17:30, NK Slavonija, Požega
26.08.2020. 17:30
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje1 : 1Graničar Županja26.08.2020. 17:30, Slavonac, Bukovlje
13.10.2020. 15:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 3Marsonia13.10.2020. 15:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
26.08.2020. 17:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19915 : 0Slavija Pleternica26.08.2020. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.08.2020. 17:30
Korea, Jelisavac
Vihor0 : 0Belišće26.08.2020. 17:30, Korea, Jelisavac
26.08.2020. 17:30
Čepin, Čepin
Čepin2 : 0Nogometni klub Bedem26.08.2020. 17:30, Čepin, Čepin
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem1 : 0Nogometni klub Zrinski Jurjevac30.08.2020. 17:30, Ivankovo, Ivankovo
29.08.2020. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 1Čepin29.08.2020. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
29.08.2020. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 3Vihor29.08.2020. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
21.10.2020. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Vukovar 199121.10.2020. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
30.08.2020. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 1Kutjevo30.08.2020. 17:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
29.08.2020. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 3Nogometni klub Slavonac Bukovlje29.08.2020. 17:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
29.08.2020. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 2Slavonija29.08.2020. 17:30, Gradski Stadion Našice, Našice
29.08.2020. 17:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo3 : 0Valpovka29.08.2020. 17:30, Đakovo, Đakovo
29.08.2020. 17:30
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik2 : 1Nogometni klub Sloga Nova Gradiška29.08.2020. 17:30, Oriolik, Oriovac
4. kolo
Izvještaj
30.09.2020. 16:00
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac4 : 0Nogometni klub Sloga Nova Gradiška30.09.2020. 16:00, Bara, Jurjevac
05.09.2020. 17:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 1Nogometni klub Oriolik05.09.2020. 17:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
05.09.2020. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 1Croatia Đakovo05.09.2020. 17:00, NK Slavonija, Požega
05.09.2020. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje0 : 1NAŠK05.09.2020. 17:00, Slavonac, Bukovlje
05.09.2020. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 0Vuteks Sloga05.09.2020. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
05.09.2020. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 1Graničar Županja05.09.2020. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
05.09.2020. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor2 : 2Marsonia05.09.2020. 17:00, Korea, Jelisavac
06.09.2020. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Slavija Pleternica06.09.2020. 17:00, Čepin, Čepin
06.09.2020. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem2 : 1Belišće06.09.2020. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
5. kolo
Izvještaj
09.09.2020. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 0Nogometni klub Zrinski Jurjevac09.09.2020. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
09.09.2020. 17:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Nogometni klub Bedem09.09.2020. 17:00, S.Z. Šivo, Pleternica
09.09.2020. 17:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0Čepin09.09.2020. 17:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
16.09.2020. 17:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 0Vihor16.09.2020. 17:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
09.09.2020. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 1Vukovar 199109.09.2020. 17:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
09.09.2020. 17:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 2Kutjevo09.09.2020. 17:00, Gradski Stadion Našice, Našice
09.09.2020. 17:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Nogometni klub Slavonac Bukovlje09.09.2020. 17:00, Đakovo, Đakovo
16.09.2020. 17:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik1 : 0Slavonija16.09.2020. 17:00, Oriolik, Oriovac
16.09.2020. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška2 : 2Valpovka16.09.2020. 17:00, NK Sloga, Nova Gradiška
6. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 17:00
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac2 : 1Valpovka12.09.2020. 17:00, Bara, Jurjevac
12.09.2020. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija7 : 1Nogometni klub Sloga Nova Gradiška12.09.2020. 17:00, NK Slavonija, Požega
12.09.2020. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje1 : 1Nogometni klub Oriolik12.09.2020. 17:00, Slavonac, Bukovlje
13.09.2020. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 4Croatia Đakovo13.09.2020. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
12.09.2020. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 1NAŠK12.09.2020. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12.09.2020. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 0Vuteks Sloga12.09.2020. 17:00, Korea, Jelisavac
13.09.2020. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin2 : 1Graničar Županja13.09.2020. 17:00, Čepin, Čepin
13.09.2020. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem1 : 3Marsonia13.09.2020. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
12.09.2020. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće5 : 0Slavija Pleternica12.09.2020. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
7. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica3 : 3Nogometni klub Zrinski Jurjevac19.09.2020. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
19.09.2020. 16:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia4 : 2Belišće19.09.2020. 16:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
20.09.2020. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 2Nogometni klub Bedem20.09.2020. 16:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
19.09.2020. 16:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 1Čepin19.09.2020. 16:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
19.09.2020. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 1Vihor19.09.2020. 16:30, Gradski Stadion Našice, Našice
19.09.2020. 16:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Vukovar 199119.09.2020. 16:30, Đakovo, Đakovo
19.09.2020. 16:30
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik3 : 0Kutjevo19.09.2020. 16:30, Oriolik, Oriovac
19.09.2020. 16:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška2 : 0Nogometni klub Slavonac Bukovlje19.09.2020. 16:30, NK Sloga, Nova Gradiška
13.10.2020. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 2Slavonija13.10.2020. 15:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
8. kolo
Izvještaj
21.10.2020. 15:30
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac1 : 1Slavonija21.10.2020. 15:30, Bara, Jurjevac
26.09.2020. 16:30
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje1 : 1Valpovka26.09.2020. 16:30, Slavonac, Bukovlje
27.09.2020. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 2Nogometni klub Sloga Nova Gradiška27.09.2020. 16:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
26.09.2020. 16:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19912 : 0Nogometni klub Oriolik26.09.2020. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.09.2020. 16:30
Korea, Jelisavac
Vihor1 : 2Croatia Đakovo26.09.2020. 16:30, Korea, Jelisavac
27.09.2020. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0NAŠK27.09.2020. 16:30, Čepin, Čepin
27.09.2020. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem4 : 1Vuteks Sloga27.09.2020. 16:30, Ivankovo, Ivankovo
26.09.2020. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 2Graničar Županja26.09.2020. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
26.09.2020. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 2Marsonia26.09.2020. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
9. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 16:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Nogometni klub Zrinski Jurjevac03.10.2020. 16:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
03.10.2020. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja4 : 1Slavija Pleternica03.10.2020. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.10.2020. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 4Belišće03.10.2020. 16:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
03.10.2020. 16:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 3Nogometni klub Bedem03.10.2020. 16:00, Gradski Stadion Našice, Našice
03.10.2020. 16:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 1Čepin03.10.2020. 16:00, Đakovo, Đakovo
03.10.2020. 16:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik0 : 1Vihor03.10.2020. 16:00, Oriolik, Oriovac
03.10.2020. 16:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška0 : 3Vukovar 199103.10.2020. 16:00, NK Sloga, Nova Gradiška
03.10.2020. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Kutjevo03.10.2020. 16:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
03.10.2020. 16:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 0Nogometni klub Slavonac Bukovlje03.10.2020. 16:00, NK Slavonija, Požega
10. kolo
Izvještaj
07.10.2020. 16:00
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac2 : 0Nogometni klub Slavonac Bukovlje07.10.2020. 16:00, Bara, Jurjevac
07.10.2020. 16:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 2Slavonija07.10.2020. 16:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
07.10.2020. 16:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19915 : 0Valpovka07.10.2020. 16:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
07.10.2020. 16:00
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 1Nogometni klub Sloga Nova Gradiška07.10.2020. 16:00, Korea, Jelisavac
28.10.2020. 14:30
Čepin, Čepin
Čepin2 : 1Nogometni klub Oriolik28.10.2020. 14:30, Čepin, Čepin
07.10.2020. 16:00
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem2 : 3Croatia Đakovo07.10.2020. 16:00, Ivankovo, Ivankovo
07.10.2020. 16:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 0NAŠK07.10.2020. 16:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
07.10.2020. 16:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 1Vuteks Sloga07.10.2020. 16:00, S.Z. Šivo, Pleternica
28.10.2020. 14:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Graničar Županja28.10.2020. 14:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
11. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 0Nogometni klub Zrinski Jurjevac11.10.2020. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
10.10.2020. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 2Marsonia10.10.2020. 16:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
10.10.2020. 16:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 0Slavija Pleternica10.10.2020. 16:00, Gradski Stadion Našice, Našice
10.10.2020. 16:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 3Belišće10.10.2020. 16:00, Đakovo, Đakovo
10.10.2020. 16:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik3 : 0Nogometni klub Bedem10.10.2020. 16:00, Oriolik, Oriovac
10.10.2020. 16:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška0 : 2Čepin10.10.2020. 16:00, NK Sloga, Nova Gradiška
10.10.2020. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 0Vihor10.10.2020. 16:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
10.10.2020. 16:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Vukovar 199110.10.2020. 16:00, NK Slavonija, Požega
10.10.2020. 16:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje2 : 1Kutjevo10.10.2020. 16:00, Slavonac, Bukovlje
12. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 15:30
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac3 : 1Kutjevo17.10.2020. 15:30, Bara, Jurjevac
17.10.2020. 15:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19912 : 1Nogometni klub Slavonac Bukovlje17.10.2020. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
17.10.2020. 15:30
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 1Slavonija17.10.2020. 15:30, Korea, Jelisavac
18.10.2020. 15:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 2Valpovka18.10.2020. 15:30, Čepin, Čepin
18.10.2020. 15:30
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem1 : 0Nogometni klub Sloga Nova Gradiška18.10.2020. 15:30, Ivankovo, Ivankovo
17.10.2020. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 0Nogometni klub Oriolik17.10.2020. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
17.10.2020. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 1Croatia Đakovo17.10.2020. 15:30, S.Z. Šivo, Pleternica
17.10.2020. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0NAŠK17.10.2020. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
18.10.2020. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 2Vuteks Sloga18.10.2020. 15:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
13. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 1Nogometni klub Zrinski Jurjevac24.10.2020. 15:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
24.10.2020. 15:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK0 : 0Graničar Županja24.10.2020. 15:00, Gradski Stadion Našice, Našice
24.10.2020. 15:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Marsonia24.10.2020. 15:00, Đakovo, Đakovo
24.10.2020. 15:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik3 : 0Slavija Pleternica24.10.2020. 15:00, Oriolik, Oriovac
24.10.2020. 15:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška0 : 1Belišće24.10.2020. 15:00, NK Sloga, Nova Gradiška
24.10.2020. 15:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka3 : 0Nogometni klub Bedem24.10.2020. 15:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
24.10.2020. 15:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 0Čepin24.10.2020. 15:00, NK Slavonija, Požega
24.10.2020. 15:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje3 : 2Vihor24.10.2020. 15:00, Slavonac, Bukovlje
25.10.2020. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 5Vukovar 199125.10.2020. 14:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
14. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:00
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Vukovar 1991 31.10.2020. 14:00, Bara, Jurjevac
31.10.2020. 14:00
Korea, Jelisavac
Vihor : Kutjevo 31.10.2020. 14:00, Korea, Jelisavac
31.10.2020. 14:00
Čepin, Čepin
Čepin : Nogometni klub Slavonac Bukovlje 31.10.2020. 14:00, Čepin, Čepin
01.11.2020. 14:00
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Slavonija 01.11.2020. 14:00, Ivankovo, Ivankovo
31.10.2020. 14:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Valpovka 31.10.2020. 14:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
31.10.2020. 14:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška 31.10.2020. 14:00, S.Z. Šivo, Pleternica
31.10.2020. 14:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Nogometni klub Oriolik 31.10.2020. 14:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
01.11.2020. 14:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Croatia Đakovo 01.11.2020. 14:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
31.10.2020. 14:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : NAŠK 31.10.2020. 14:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
15. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 14:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Nogometni klub Zrinski Jurjevac 07.11.2020. 14:00, Gradski Stadion Našice, Našice
07.11.2020. 14:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Vuteks Sloga 07.11.2020. 14:00, Đakovo, Đakovo
07.11.2020. 14:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Graničar Županja 07.11.2020. 14:00, Oriolik, Oriovac
07.11.2020. 14:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Marsonia 07.11.2020. 14:00, NK Sloga, Nova Gradiška
07.11.2020. 14:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Slavija Pleternica 07.11.2020. 14:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
07.11.2020. 14:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Belišće 07.11.2020. 14:00, NK Slavonija, Požega
07.11.2020. 14:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Nogometni klub Bedem 07.11.2020. 14:00, Slavonac, Bukovlje
08.11.2020. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Čepin 08.11.2020. 14:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
07.11.2020. 14:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Vihor 07.11.2020. 14:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
16. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 13:30
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Vihor 14.11.2020. 13:30, Bara, Jurjevac
15.11.2020. 13:30
Čepin, Čepin
Čepin : Vukovar 1991 15.11.2020. 13:30, Čepin, Čepin
15.11.2020. 13:30
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Kutjevo 15.11.2020. 13:30, Ivankovo, Ivankovo
14.11.2020. 13:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Nogometni klub Slavonac Bukovlje 14.11.2020. 13:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
14.11.2020. 13:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Slavonija 14.11.2020. 13:30, S.Z. Šivo, Pleternica
14.11.2020. 13:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Valpovka 14.11.2020. 13:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
15.11.2020. 13:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška 15.11.2020. 13:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
14.11.2020. 13:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Nogometni klub Oriolik 14.11.2020. 13:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
14.11.2020. 13:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Croatia Đakovo 14.11.2020. 13:30, Gradski Stadion Našice, Našice
17. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 13:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Nogometni klub Zrinski Jurjevac 21.11.2020. 13:30, Đakovo, Đakovo
21.11.2020. 13:30
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : NAŠK 21.11.2020. 13:30, Oriolik, Oriovac
21.11.2020. 13:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Vuteks Sloga 21.11.2020. 13:30, NK Sloga, Nova Gradiška
21.11.2020. 13:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Graničar Županja 21.11.2020. 13:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
21.11.2020. 13:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Marsonia 21.11.2020. 13:30, NK Slavonija, Požega
21.11.2020. 13:30
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Slavija Pleternica 21.11.2020. 13:30, Slavonac, Bukovlje
22.11.2020. 13:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Belišće 22.11.2020. 13:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
21.11.2020. 13:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Nogometni klub Bedem 21.11.2020. 13:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
21.11.2020. 13:30
Korea, Jelisavac
Vihor : Čepin 21.11.2020. 13:30, Korea, Jelisavac
18. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 13:00
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Čepin 28.11.2020. 13:00, Bara, Jurjevac
28.11.2020. 13:00
Korea, Jelisavac
Vihor : Nogometni klub Bedem 28.11.2020. 13:00, Korea, Jelisavac
28.11.2020. 13:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Belišće 28.11.2020. 13:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
29.11.2020. 13:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavija Pleternica 29.11.2020. 13:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
28.11.2020. 13:00
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Marsonia 28.11.2020. 13:00, Slavonac, Bukovlje
28.11.2020. 13:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Graničar Županja 28.11.2020. 13:00, NK Slavonija, Požega
28.11.2020. 13:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Vuteks Sloga 28.11.2020. 13:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
28.11.2020. 13:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : NAŠK 28.11.2020. 13:00, NK Sloga, Nova Gradiška
28.11.2020. 13:00
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Croatia Đakovo 28.11.2020. 13:00, Oriolik, Oriovac
19. kolo
Izvještaj
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Valpovka
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavonija
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Kutjevo
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Vukovar 1991
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Vihor
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Čepin
20. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Nogometni klub Bedem
-
Čepin, Čepin
Čepin : Belišće
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Slavija Pleternica
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Marsonia
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Graničar Županja
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Vuteks Sloga
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : NAŠK
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Croatia Đakovo
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Nogometni klub Oriolik
21. kolo
Izvještaj
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Valpovka
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Slavonija
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Kutjevo
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Vukovar 1991
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Vihor
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Čepin
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Nogometni klub Bedem
22. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Belišće
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Slavija Pleternica
-
Čepin, Čepin
Čepin : Marsonia
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Graničar Županja
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Vuteks Sloga
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : NAŠK
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Croatia Đakovo
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Nogometni klub Oriolik
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
23. kolo
Izvještaj
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Slavonija
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Kutjevo
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Vukovar 1991
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Vihor
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Čepin
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Nogometni klub Bedem
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Belišće
24. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Slavija Pleternica
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Marsonia
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Graničar Županja
-
Čepin, Čepin
Čepin : Vuteks Sloga
-
Korea, Jelisavac
Vihor : NAŠK
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Croatia Đakovo
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Nogometni klub Oriolik
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Valpovka
25. kolo
Izvještaj
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Kutjevo
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Vukovar 1991
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Vihor
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Čepin
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Nogometni klub Bedem
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Belišće
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Slavija Pleternica
26. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Marsonia
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Graničar Županja
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Vuteks Sloga
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : NAŠK
-
Čepin, Čepin
Čepin : Croatia Đakovo
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Nogometni klub Oriolik
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Valpovka
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Slavonija
27. kolo
Izvještaj
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Kutjevo
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Vukovar 1991
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Vihor
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Čepin
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Nogometni klub Bedem
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Belišće
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavija Pleternica
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Marsonia
28. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Graničar Županja
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Vuteks Sloga
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : NAŠK
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Croatia Đakovo
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Nogometni klub Oriolik
-
Čepin, Čepin
Čepin : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Valpovka
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Slavonija
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
29. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Vukovar 1991
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Vihor
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Čepin
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Nogometni klub Bedem
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Belišće
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Slavija Pleternica
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Marsonia
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Graničar Županja
30. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Vuteks Sloga
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : NAŠK
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Croatia Đakovo
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Nogometni klub Oriolik
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Valpovka
-
Čepin, Čepin
Čepin : Slavonija
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Kutjevo
31. kolo
Izvještaj
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Vihor
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Čepin
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Nogometni klub Bedem
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Belišće
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Slavija Pleternica
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Marsonia
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Graničar Županja
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Vuteks Sloga
32. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : NAŠK
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Croatia Đakovo
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Nogometni klub Oriolik
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Valpovka
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Slavonija
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Čepin, Čepin
Čepin : Kutjevo
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Vukovar 1991
33. kolo
Izvještaj
-
Korea, Jelisavac
Vihor : Nogometni klub Zrinski Jurjevac
-
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Čepin
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Nogometni klub Bedem
-
Slavonac, Bukovlje
Nogometni klub Slavonac Bukovlje : Belišće
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Slavija Pleternica
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Marsonia
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Nogometni klub Sloga Nova Gradiška : Graničar Županja
-
Oriolik, Oriovac
Nogometni klub Oriolik : Vuteks Sloga
-
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : NAŠK
34. kolo
Izvještaj
-
Bara, Jurjevac
Nogometni klub Zrinski Jurjevac : Croatia Đakovo
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Nogometni klub Oriolik
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Nogometni klub Sloga Nova Gradiška
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Valpovka
-
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Slavonija
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Nogometni klub Slavonac Bukovlje
-
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Kutjevo
-
Ivankovo, Ivankovo
Nogometni klub Bedem : Vukovar 1991
-
Čepin, Čepin
Čepin : Vihor
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia1210112512+1331
2.Croatia Đakovo138232214+826
3.Belišće13742299+2025
4.Slavonija137422914+1525
5.Vukovar 199113724269+1723
6.Čepin12723169+723
7.Nogometni klub Oriolik127141810+822
8.NAŠK135441918+119
9.Nogometni klub Bedem136161822-419
10.Vihor135352017+318
11.Graničar Županja123721815+316
12.Nogometni klub Zrinski Jurjevac134361720-315
13.Valpovka133551622-614
14.Slavija Pleternica134181330-1713
15.Nogometni klub Slavonac Bukovlje133371320-712
16.Nogometni klub Sloga Nova Gradiška132291232-208
17.Kutjevo131481329-167
18.Vuteks Sloga131111830-224
12 golova
Matej Peharda
7 golova
Luka Agatić, Josip Barišić, Marko Žuljević, Filip Radovanović
6 golova
Andre Luis Dos Santos Junior, Alef Firmino Dos Anjos, Ivan Antunović, Mihael Pongračić, Stjepan Šimičić
5 golova
Bruno Brlić, Dominik Dogan, Filip Nemec, Marko Pastuović, Toni Vinogradac, Mario Bačić
4 gola
Luka Đerek, Ivan Žutić, Lovro Kozić, Dario Batalo, Jose Julian Lugo Paz, Mihailo Marić, Goran Jurić, Josip Lešić, Antun Severović, Duje Mrdeša, Stjepan Salapić, Marko Mrkonjić
3 gola
Tomislav Ognjenčić, Emanuel Mutshaus, Hrvoje Hodak, Karlo Kokanović, Edi Vinogradac, Pavo Nikolić, Damir Mirković, Filip Stanić, Josip Padrić, Matej Sivrić, Janik Kukučka, Goran Borko, Renato Lukačić, Robin De Jesus Gonzalez Ruiz, Leon Špoljar, Mihael Tomić, Tomislav Topolovec, Ante Matej Jurič, Dario Živić, Tomislav Marjanović, Bruno Damjanović, Ivan Smojvir, Almedin Bundavica, Luka Dragojević, Matej Martinović
2 gola
Dominik Dorić, Luka Batarilo-Ćerdić, Vinko Pintarić, Dino Paulić, Ivan Benić, Ivan Gazić, Karlo Antunović, Dragan Sremac, Mario Šipura, Nikola Tomić, Jakov Janček, Mirza Jašarević, Tariq Turay-Aruna, Jakov Biljan, Domagoj Molnar, Njegoš Božović, Blaž Tustonjić, Tomas Grgačević, Matej Jakšić, Matej Gačić, Salvatore Bilobrk, Krešimir Šinko, Valentino Kuzmić, Marin Vučemilović, Filip Bungić
1 gol
Dinko Leko, Ivan Đurković, David Janžek, Marko Jelečki, Hrvoje Crnčan, Luka Banić, Relja Mihajlović, Luka Kolak, Krešimir Plešić, Ivan Jakešević, Marin Majetić, Ljuban Ivić, Marin Knežević, Domagoj Sabo, Ivan Blatančić, Josip Letica, Anto Galović, Josip Balentović, Ivan Kovačević, Matej Marušić, Ivan Plum, Benjamin Ždinjak, Kruno Žaja, Slaven Pejčić, Josip Mišković, Josip Lotar, Bruno Krstanović, Antun Vuksanović, Josip Budimir, Marko Družić, Marko Čanić, Tomislav Bošković, Dražen Fehir, Branko Klemen, Domagoj Ivić, Predrag POZNANOVIĆ, Kaua Aldana Cruz Martins Dos Santos, Mario Dančević, Karlo Ljulj, Ivan Brkić, Fran Balunović, Patrik Džalto, Marko Stanić, Filip Kocijan, Dino Burazin, Dražen Huber, Matej Fingernagl, Matija Jošćak, Denny Martinović, Matej Brkić, Šimun Lucić, Mislav Dogan, Benedikt Tokić, Dino Bognar, Nikola Cindrić, Duje Batinić, Marko Karačić, Albert Vincetić, Marko Kirchbauer, Patrick Ćavar

Ljestvica

1.Marsonia12+1331
2.Croatia Đakovo13+826
3.Belišće13+2025
4.Slavonija13+1525
5.Vukovar 199113+1723
6.Čepin12+723
7.Nogometni klub Oriolik12+822
8.NAŠK13+119
9.Nogometni klub Bedem13-419
10.Vihor13+318
11.Graničar Županja12+316
12.Nogometni klub Zrinski Jurjevac13-315
13.Valpovka13-614
14.Slavija Pleternica13-1713
15.Nogometni klub Slavonac Bukovlje13-712
16.Nogometni klub Sloga Nova Gradiška13-208
17.Kutjevo13-167
18.Vuteks Sloga13-224