Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Istok

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 18:00
Čepin, Čepin
Čepin4 : 0Zrinski Jurjevac22.08.2020. 18:00, Čepin, Čepin
23.08.2020. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Vihor23.08.2020. 18:00, Ivankovo, Ivankovo
22.08.2020. 18:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 0Vukovar 199122.08.2020. 18:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
22.08.2020. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Kutjevo22.08.2020. 18:00, S.Z. Šivo, Pleternica
23.09.2020. 16:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Slavonac Bukovlje23.09.2020. 16:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
23.08.2020. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 3Slavonija23.08.2020. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
22.08.2020. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 2Valpovka22.08.2020. 18:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
22.08.2020. 18:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK5 : 2Sloga Nova Gradiška22.08.2020. 18:00, Gradski Stadion Našice, Našice
22.08.2020. 18:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Oriolik22.08.2020. 18:00, Đakovo, Đakovo
2. kolo
Izvještaj
26.08.2020. 17:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac0 : 4Oriolik26.08.2020. 17:30, Bara, Jurjevac
26.08.2020. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška1 : 1Croatia Đakovo26.08.2020. 17:30, NK Sloga, Nova Gradiška
26.08.2020. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 2NAŠK26.08.2020. 17:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
26.08.2020. 17:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 0Vuteks Sloga26.08.2020. 17:30, NK Slavonija, Požega
26.08.2020. 17:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje1 : 1Graničar Županja26.08.2020. 17:30, Slavonac, Bukovlje
13.10.2020. 15:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 3Marsonia13.10.2020. 15:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
26.08.2020. 17:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19915 : 0Slavija Pleternica26.08.2020. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.08.2020. 17:30
Korea, Jelisavac
Vihor0 : 0Belišće26.08.2020. 17:30, Korea, Jelisavac
26.08.2020. 17:30
Čepin, Čepin
Čepin2 : 0Bedem26.08.2020. 17:30, Čepin, Čepin
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Zrinski Jurjevac30.08.2020. 17:30, Ivankovo, Ivankovo
29.08.2020. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 1Čepin29.08.2020. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
29.08.2020. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 3Vihor29.08.2020. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
21.10.2020. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Vukovar 199121.10.2020. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
30.08.2020. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 1Kutjevo30.08.2020. 17:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
29.08.2020. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 3Slavonac Bukovlje29.08.2020. 17:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
29.08.2020. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 2Slavonija29.08.2020. 17:30, Gradski Stadion Našice, Našice
29.08.2020. 17:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo3 : 0Valpovka29.08.2020. 17:30, Đakovo, Đakovo
29.08.2020. 17:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Sloga Nova Gradiška29.08.2020. 17:30, Oriolik, Oriovac
4. kolo
Izvještaj
30.09.2020. 16:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac4 : 0Sloga Nova Gradiška30.09.2020. 16:00, Bara, Jurjevac
05.09.2020. 17:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 1Oriolik05.09.2020. 17:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
05.09.2020. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 1Croatia Đakovo05.09.2020. 17:00, NK Slavonija, Požega
05.09.2020. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje0 : 1NAŠK05.09.2020. 17:00, Slavonac, Bukovlje
05.09.2020. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 0Vuteks Sloga05.09.2020. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
05.09.2020. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 1Graničar Županja05.09.2020. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
05.09.2020. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor2 : 2Marsonia05.09.2020. 17:00, Korea, Jelisavac
06.09.2020. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Slavija Pleternica06.09.2020. 17:00, Čepin, Čepin
06.09.2020. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Belišće06.09.2020. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
5. kolo
Izvještaj
09.09.2020. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 0Zrinski Jurjevac09.09.2020. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
09.09.2020. 17:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Bedem09.09.2020. 17:00, S.Z. Šivo, Pleternica
09.09.2020. 17:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0Čepin09.09.2020. 17:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
16.09.2020. 17:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 0Vihor16.09.2020. 17:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
09.09.2020. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 1Vukovar 199109.09.2020. 17:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
09.09.2020. 17:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 2Kutjevo09.09.2020. 17:00, Gradski Stadion Našice, Našice
09.09.2020. 17:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Slavonac Bukovlje09.09.2020. 17:00, Đakovo, Đakovo
16.09.2020. 17:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0Slavonija16.09.2020. 17:00, Oriolik, Oriovac
16.09.2020. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 2Valpovka16.09.2020. 17:00, NK Sloga, Nova Gradiška
6. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 17:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac2 : 1Valpovka12.09.2020. 17:00, Bara, Jurjevac
12.09.2020. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija7 : 1Sloga Nova Gradiška12.09.2020. 17:00, NK Slavonija, Požega
12.09.2020. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje1 : 1Oriolik12.09.2020. 17:00, Slavonac, Bukovlje
13.09.2020. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 4Croatia Đakovo13.09.2020. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
12.09.2020. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 1NAŠK12.09.2020. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12.09.2020. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 0Vuteks Sloga12.09.2020. 17:00, Korea, Jelisavac
13.09.2020. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin2 : 1Graničar Županja13.09.2020. 17:00, Čepin, Čepin
13.09.2020. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 3Marsonia13.09.2020. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
12.09.2020. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće5 : 0Slavija Pleternica12.09.2020. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
7. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica3 : 3Zrinski Jurjevac19.09.2020. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
19.09.2020. 16:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia4 : 2Belišće19.09.2020. 16:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
20.09.2020. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 2Bedem20.09.2020. 16:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
19.09.2020. 16:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 1Čepin19.09.2020. 16:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
19.09.2020. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 1Vihor19.09.2020. 16:30, Gradski Stadion Našice, Našice
19.09.2020. 16:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Vukovar 199119.09.2020. 16:30, Đakovo, Đakovo
19.09.2020. 16:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik3 : 0Kutjevo19.09.2020. 16:30, Oriolik, Oriovac
19.09.2020. 16:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 0Slavonac Bukovlje19.09.2020. 16:30, NK Sloga, Nova Gradiška
13.10.2020. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 2Slavonija13.10.2020. 15:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
8. kolo
Izvještaj
21.10.2020. 15:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac1 : 1Slavonija21.10.2020. 15:30, Bara, Jurjevac
26.09.2020. 16:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje1 : 1Valpovka26.09.2020. 16:30, Slavonac, Bukovlje
27.09.2020. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 2Sloga Nova Gradiška27.09.2020. 16:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
26.09.2020. 16:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19912 : 0Oriolik26.09.2020. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
26.09.2020. 16:30
Korea, Jelisavac
Vihor1 : 2Croatia Đakovo26.09.2020. 16:30, Korea, Jelisavac
27.09.2020. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0NAŠK27.09.2020. 16:30, Čepin, Čepin
27.09.2020. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem4 : 1Vuteks Sloga27.09.2020. 16:30, Ivankovo, Ivankovo
26.09.2020. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 2Graničar Županja26.09.2020. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
26.09.2020. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 2Marsonia26.09.2020. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
9. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 16:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Zrinski Jurjevac03.10.2020. 16:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
03.10.2020. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja4 : 1Slavija Pleternica03.10.2020. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.10.2020. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 4Belišće03.10.2020. 16:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
03.10.2020. 16:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 3Bedem03.10.2020. 16:00, Gradski Stadion Našice, Našice
03.10.2020. 16:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 1Čepin03.10.2020. 16:00, Đakovo, Đakovo
03.10.2020. 16:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 1Vihor03.10.2020. 16:00, Oriolik, Oriovac
03.10.2020. 16:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška0 : 3Vukovar 199103.10.2020. 16:00, NK Sloga, Nova Gradiška
03.10.2020. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Kutjevo03.10.2020. 16:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
03.10.2020. 16:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 0Slavonac Bukovlje03.10.2020. 16:00, NK Slavonija, Požega
10. kolo
Izvještaj
07.10.2020. 16:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac2 : 0Slavonac Bukovlje07.10.2020. 16:00, Bara, Jurjevac
07.10.2020. 16:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 2Slavonija07.10.2020. 16:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
07.10.2020. 16:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19915 : 0Valpovka07.10.2020. 16:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
07.10.2020. 16:00
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 1Sloga Nova Gradiška07.10.2020. 16:00, Korea, Jelisavac
28.10.2020. 14:30
Čepin, Čepin
Čepin2 : 1Oriolik28.10.2020. 14:30, Čepin, Čepin
07.10.2020. 16:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 3Croatia Đakovo07.10.2020. 16:00, Ivankovo, Ivankovo
07.10.2020. 16:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 0NAŠK07.10.2020. 16:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
07.10.2020. 16:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 1Vuteks Sloga07.10.2020. 16:00, S.Z. Šivo, Pleternica
28.10.2020. 14:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Graničar Županja28.10.2020. 14:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
11. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 0Zrinski Jurjevac11.10.2020. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
10.10.2020. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 2Marsonia10.10.2020. 16:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
10.10.2020. 16:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK2 : 0Slavija Pleternica10.10.2020. 16:00, Gradski Stadion Našice, Našice
10.10.2020. 16:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 3Belišće10.10.2020. 16:00, Đakovo, Đakovo
10.10.2020. 16:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik3 : 0Bedem10.10.2020. 16:00, Oriolik, Oriovac
10.10.2020. 16:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška0 : 2Čepin10.10.2020. 16:00, NK Sloga, Nova Gradiška
10.10.2020. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 0Vihor10.10.2020. 16:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
10.10.2020. 16:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Vukovar 199110.10.2020. 16:00, NK Slavonija, Požega
10.10.2020. 16:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje2 : 1Kutjevo10.10.2020. 16:00, Slavonac, Bukovlje
12. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 15:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac3 : 1Kutjevo17.10.2020. 15:30, Bara, Jurjevac
17.10.2020. 15:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19912 : 1Slavonac Bukovlje17.10.2020. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
17.10.2020. 15:30
Korea, Jelisavac
Vihor3 : 1Slavonija17.10.2020. 15:30, Korea, Jelisavac
18.10.2020. 15:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 2Valpovka18.10.2020. 15:30, Čepin, Čepin
18.10.2020. 15:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Sloga Nova Gradiška18.10.2020. 15:30, Ivankovo, Ivankovo
17.10.2020. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 0Oriolik17.10.2020. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
17.10.2020. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 1Croatia Đakovo17.10.2020. 15:30, S.Z. Šivo, Pleternica
17.10.2020. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0NAŠK17.10.2020. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
18.10.2020. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 2Vuteks Sloga18.10.2020. 15:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
13. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 1Zrinski Jurjevac24.10.2020. 15:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
24.10.2020. 15:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK0 : 0Graničar Županja24.10.2020. 15:00, Gradski Stadion Našice, Našice
24.10.2020. 15:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Marsonia24.10.2020. 15:00, Đakovo, Đakovo
24.10.2020. 15:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik3 : 0Slavija Pleternica24.10.2020. 15:00, Oriolik, Oriovac
24.10.2020. 15:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška0 : 1Belišće24.10.2020. 15:00, NK Sloga, Nova Gradiška
24.10.2020. 15:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka3 : 0Bedem24.10.2020. 15:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
24.10.2020. 15:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 0Čepin24.10.2020. 15:00, NK Slavonija, Požega
24.10.2020. 15:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje3 : 2Vihor24.10.2020. 15:00, Slavonac, Bukovlje
25.10.2020. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 5Vukovar 199125.10.2020. 14:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
14. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac0 : 0Vukovar 199131.10.2020. 14:00, Bara, Jurjevac
31.10.2020. 14:00
Korea, Jelisavac
Vihor2 : 0Kutjevo31.10.2020. 14:00, Korea, Jelisavac
31.10.2020. 14:00
Čepin, Čepin
Čepin3 : 0Slavonac Bukovlje31.10.2020. 14:00, Čepin, Čepin
31.10.2020. 14:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 2Slavonija31.10.2020. 14:00, Ivankovo, Ivankovo
31.10.2020. 14:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće3 : 0Valpovka31.10.2020. 14:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
31.10.2020. 14:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica5 : 1Sloga Nova Gradiška31.10.2020. 14:00, S.Z. Šivo, Pleternica
31.10.2020. 14:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 2Oriolik31.10.2020. 14:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
01.11.2020. 14:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 1Croatia Đakovo01.11.2020. 14:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
31.10.2020. 14:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga4 : 1NAŠK31.10.2020. 14:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
15. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 14:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK0 : 0Zrinski Jurjevac07.11.2020. 14:00, Gradski Stadion Našice, Našice
07.11.2020. 14:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo3 : 0Vuteks Sloga07.11.2020. 14:00, Đakovo, Đakovo
07.11.2020. 14:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 4Graničar Županja07.11.2020. 14:00, Oriolik, Oriovac
07.11.2020. 14:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška1 : 1Marsonia07.11.2020. 14:00, NK Sloga, Nova Gradiška
07.11.2020. 14:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 1Slavija Pleternica07.11.2020. 14:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
07.11.2020. 14:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija0 : 2Belišće07.11.2020. 14:00, NK Slavonija, Požega
07.11.2020. 14:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje1 : 0Bedem07.11.2020. 14:00, Slavonac, Bukovlje
08.11.2020. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo2 : 0Čepin08.11.2020. 14:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
07.11.2020. 14:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19913 : 0Vihor07.11.2020. 14:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
16. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 13:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac3 : 4Vihor14.11.2020. 13:30, Bara, Jurjevac
15.11.2020. 13:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Vukovar 199115.11.2020. 13:30, Čepin, Čepin
15.11.2020. 13:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem0 : 0Kutjevo15.11.2020. 13:30, Ivankovo, Ivankovo
14.11.2020. 13:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće6 : 0Slavonac Bukovlje14.11.2020. 13:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
14.11.2020. 13:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica0 : 2Slavonija14.11.2020. 13:30, S.Z. Šivo, Pleternica
17.03.2021. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Valpovka17.03.2021. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
15.11.2020. 13:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja3 : 0Sloga Nova Gradiška15.11.2020. 13:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
14.11.2020. 13:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga1 : 3Oriolik14.11.2020. 13:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
17.03.2021. 15:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 1Croatia Đakovo17.03.2021. 15:30, Gradski Stadion Našice, Našice
17. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 13:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 2Zrinski Jurjevac21.11.2020. 13:30, Đakovo, Đakovo
24.03.2021. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik4 : 0NAŠK24.03.2021. 15:30, Oriolik, Oriovac
21.11.2020. 13:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 2Vuteks Sloga21.11.2020. 13:30, NK Sloga, Nova Gradiška
21.11.2020. 13:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 0Graničar Županja21.11.2020. 13:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
24.03.2021. 15:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Marsonia24.03.2021. 15:30, NK Slavonija, Požega
21.11.2020. 13:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje2 : 6Slavija Pleternica21.11.2020. 13:30, Slavonac, Bukovlje
22.11.2020. 13:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 2Belišće22.11.2020. 13:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
21.11.2020. 13:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Bedem21.11.2020. 13:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
21.11.2020. 13:30
Korea, Jelisavac
Vihor1 : 1Čepin21.11.2020. 13:30, Korea, Jelisavac
18. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 15:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac2 : 1Čepin13.03.2021. 15:30, Bara, Jurjevac
13.03.2021. 15:30
Korea, Jelisavac
Vihor1 : 1Bedem13.03.2021. 15:30, Korea, Jelisavac
13.03.2021. 15:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 0Belišće13.03.2021. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
14.03.2021. 15:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo5 : 0Slavija Pleternica14.03.2021. 15:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
13.03.2021. 15:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje0 : 3Marsonia13.03.2021. 15:30, Slavonac, Bukovlje
13.03.2021. 15:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 3Graničar Županja13.03.2021. 15:30, NK Slavonija, Požega
13.03.2021. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka2 : 3Vuteks Sloga13.03.2021. 15:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
13.03.2021. 15:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška5 : 0NAŠK13.03.2021. 15:30, NK Sloga, Nova Gradiška
13.03.2021. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 1Croatia Đakovo13.03.2021. 15:30, Oriolik, Oriovac
19. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Zrinski Jurjevac20.03.2021. 15:30, Oriolik, Oriovac
20.03.2021. 15:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Sloga Nova Gradiška20.03.2021. 15:30, Đakovo, Đakovo
20.03.2021. 15:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK3 : 0Valpovka20.03.2021. 15:30, Gradski Stadion Našice, Našice
20.03.2021. 15:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 0Slavonija20.03.2021. 15:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
21.03.2021. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0Slavonac Bukovlje21.03.2021. 15:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
20.03.2021. 15:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 1Kutjevo20.03.2021. 15:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
20.03.2021. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica0 : 0Vukovar 199120.03.2021. 15:30, S.Z. Šivo, Pleternica
20.03.2021. 15:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Vihor20.03.2021. 15:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
21.03.2021. 15:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Čepin21.03.2021. 15:30, Ivankovo, Ivankovo
20. kolo
Izvještaj
27.03.2021. 15:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac2 : 1Bedem27.03.2021. 15:30, Bara, Jurjevac
28.03.2021. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin2 : 2Belišće28.03.2021. 16:30, Čepin, Čepin
27.03.2021. 15:30
Korea, Jelisavac
Vihor1 : 1Slavija Pleternica27.03.2021. 15:30, Korea, Jelisavac
27.03.2021. 15:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Marsonia27.03.2021. 15:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
28.03.2021. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 0Graničar Županja28.03.2021. 16:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
27.03.2021. 15:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje0 : 1Vuteks Sloga27.03.2021. 15:30, Slavonac, Bukovlje
27.03.2021. 15:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija14 : 0NAŠK27.03.2021. 15:30, NK Slavonija, Požega
27.03.2021. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 0Croatia Đakovo27.03.2021. 15:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
27.03.2021. 15:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 1Oriolik27.03.2021. 15:30, NK Sloga, Nova Gradiška
21. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 16:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška0 : 0Zrinski Jurjevac03.04.2021. 16:30, NK Sloga, Nova Gradiška
03.04.2021. 16:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Valpovka03.04.2021. 16:30, Oriolik, Oriovac
03.04.2021. 16:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo5 : 2Slavonija03.04.2021. 16:30, Đakovo, Đakovo
03.04.2021. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK0 : 0Slavonac Bukovlje03.04.2021. 16:30, Gradski Stadion Našice, Našice
03.04.2021. 16:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga1 : 0Kutjevo03.04.2021. 16:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
03.04.2021. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 0Vukovar 199103.04.2021. 16:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.04.2021. 16:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 1Vihor03.04.2021. 16:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
03.04.2021. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica0 : 1Čepin03.04.2021. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
03.04.2021. 16:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Bedem03.04.2021. 16:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
22. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 16:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac1 : 0Belišće10.04.2021. 16:30, Bara, Jurjevac
11.04.2021. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Slavija Pleternica11.04.2021. 16:30, Ivankovo, Ivankovo
11.04.2021. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin0 : 0Marsonia11.04.2021. 16:30, Čepin, Čepin
10.04.2021. 16:30
Korea, Jelisavac
Vihor2 : 0Graničar Županja10.04.2021. 16:30, Korea, Jelisavac
10.04.2021. 16:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19916 : 0Vuteks Sloga10.04.2021. 16:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
11.04.2021. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo3 : 1NAŠK11.04.2021. 16:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
10.04.2021. 16:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje1 : 0Croatia Đakovo10.04.2021. 16:30, Slavonac, Bukovlje
10.04.2021. 16:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Oriolik10.04.2021. 16:30, NK Slavonija, Požega
10.04.2021. 16:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka0 : 1Sloga Nova Gradiška10.04.2021. 16:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
23. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 17:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 2Zrinski Jurjevac17.04.2021. 17:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
17.04.2021. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 3Slavonija17.04.2021. 17:00, NK Sloga, Nova Gradiška
17.04.2021. 17:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Slavonac Bukovlje17.04.2021. 17:00, Oriolik, Oriovac
17.04.2021. 17:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo4 : 0Kutjevo17.04.2021. 17:00, Đakovo, Đakovo
17.04.2021. 17:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 2Vukovar 199117.04.2021. 17:00, Gradski Stadion Našice, Našice
17.04.2021. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga3 : 3Vihor17.04.2021. 17:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
18.04.2021. 17:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja2 : 0Čepin18.04.2021. 17:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
17.04.2021. 17:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia4 : 0Bedem17.04.2021. 17:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
17.04.2021. 17:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 2Belišće17.04.2021. 17:00, S.Z. Šivo, Pleternica
24. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 17:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : Slavija Pleternica 24.04.2021. 17:00, Bara, Jurjevac
24.04.2021. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Marsonia 24.04.2021. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
25.04.2021. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Graničar Županja 25.04.2021. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
25.04.2021. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin : Vuteks Sloga 25.04.2021. 17:00, Čepin, Čepin
24.04.2021. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor : NAŠK 24.04.2021. 17:00, Korea, Jelisavac
24.04.2021. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Croatia Đakovo 24.04.2021. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
25.04.2021. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Oriolik 25.04.2021. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
24.04.2021. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Sloga Nova Gradiška 24.04.2021. 17:00, Slavonac, Bukovlje
24.04.2021. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Valpovka 24.04.2021. 17:00, NK Slavonija, Požega
25. kolo
Izvještaj
28.04.2021. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Zrinski Jurjevac 28.04.2021. 17:00, NK Slavonija, Požega
28.04.2021. 17:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Slavonac Bukovlje 28.04.2021. 17:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
28.04.2021. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Kutjevo 28.04.2021. 17:00, NK Sloga, Nova Gradiška
28.04.2021. 17:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Vukovar 1991 28.04.2021. 17:00, Oriolik, Oriovac
28.04.2021. 17:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Vihor 28.04.2021. 17:00, Đakovo, Đakovo
28.04.2021. 17:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Čepin 28.04.2021. 17:00, Gradski Stadion Našice, Našice
28.04.2021. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Bedem 28.04.2021. 17:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
28.04.2021. 17:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Belišće 28.04.2021. 17:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
28.04.2021. 17:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Slavija Pleternica 28.04.2021. 17:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
26. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 17:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : Marsonia 01.05.2021. 17:00, Bara, Jurjevac
01.05.2021. 17:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Graničar Županja 01.05.2021. 17:00, S.Z. Šivo, Pleternica
01.05.2021. 17:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Vuteks Sloga 01.05.2021. 17:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
02.05.2021. 17:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : NAŠK 02.05.2021. 17:00, Ivankovo, Ivankovo
02.05.2021. 17:00
Čepin, Čepin
Čepin : Croatia Đakovo 02.05.2021. 17:00, Čepin, Čepin
01.05.2021. 17:00
Korea, Jelisavac
Vihor : Oriolik 01.05.2021. 17:00, Korea, Jelisavac
01.05.2021. 17:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Sloga Nova Gradiška 01.05.2021. 17:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
02.05.2021. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Valpovka 02.05.2021. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
01.05.2021. 17:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Slavonija 01.05.2021. 17:00, Slavonac, Bukovlje
27. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 17:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Zrinski Jurjevac 08.05.2021. 17:30, Slavonac, Bukovlje
08.05.2021. 17:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Kutjevo 08.05.2021. 17:30, NK Slavonija, Požega
08.05.2021. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Vukovar 1991 08.05.2021. 17:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
08.05.2021. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Vihor 08.05.2021. 17:30, NK Sloga, Nova Gradiška
08.05.2021. 17:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Čepin 08.05.2021. 17:30, Oriolik, Oriovac
08.05.2021. 17:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Bedem 08.05.2021. 17:30, Đakovo, Đakovo
08.05.2021. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Belišće 08.05.2021. 17:30, Gradski Stadion Našice, Našice
08.05.2021. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavija Pleternica 08.05.2021. 17:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
09.05.2021. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Marsonia 09.05.2021. 17:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
28. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 17:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : Graničar Županja 12.05.2021. 17:30, Bara, Jurjevac
12.05.2021. 17:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Vuteks Sloga 12.05.2021. 17:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
12.05.2021. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : NAŠK 12.05.2021. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
12.05.2021. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Croatia Đakovo 12.05.2021. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
12.05.2021. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Oriolik 12.05.2021. 17:30, Ivankovo, Ivankovo
12.05.2021. 17:30
Čepin, Čepin
Čepin : Sloga Nova Gradiška 12.05.2021. 17:30, Čepin, Čepin
12.05.2021. 17:30
Korea, Jelisavac
Vihor : Valpovka 12.05.2021. 17:30, Korea, Jelisavac
12.05.2021. 17:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Slavonija 12.05.2021. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
12.05.2021. 17:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavonac Bukovlje 12.05.2021. 17:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
29. kolo
Izvještaj
16.05.2021. 17:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Zrinski Jurjevac 16.05.2021. 17:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
15.05.2021. 17:30
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Vukovar 1991 15.05.2021. 17:30, Slavonac, Bukovlje
15.05.2021. 17:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Vihor 15.05.2021. 17:30, NK Slavonija, Požega
15.05.2021. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Čepin 15.05.2021. 17:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
15.05.2021. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Bedem 15.05.2021. 17:30, NK Sloga, Nova Gradiška
15.05.2021. 17:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Belišće 15.05.2021. 17:30, Oriolik, Oriovac
15.05.2021. 17:30
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Slavija Pleternica 15.05.2021. 17:30, Đakovo, Đakovo
15.05.2021. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Marsonia 15.05.2021. 17:30, Gradski Stadion Našice, Našice
15.05.2021. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Graničar Županja 15.05.2021. 17:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
30. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 17:30
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : Vuteks Sloga 22.05.2021. 17:30, Bara, Jurjevac
23.05.2021. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : NAŠK 23.05.2021. 17:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
22.05.2021. 17:30
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Croatia Đakovo 22.05.2021. 17:30, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
22.05.2021. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Oriolik 22.05.2021. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
22.05.2021. 17:30
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Sloga Nova Gradiška 22.05.2021. 17:30, Gradski stadion Belišće, Belišće
23.05.2021. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Valpovka 23.05.2021. 17:30, Ivankovo, Ivankovo
23.05.2021. 17:30
Čepin, Čepin
Čepin : Slavonija 23.05.2021. 17:30, Čepin, Čepin
22.05.2021. 17:30
Korea, Jelisavac
Vihor : Slavonac Bukovlje 22.05.2021. 17:30, Korea, Jelisavac
22.05.2021. 17:30
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Kutjevo 22.05.2021. 17:30, Stadion Borovo naselje, Vukovar
31. kolo
Izvještaj
29.05.2021. 18:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Zrinski Jurjevac 29.05.2021. 18:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
30.05.2021. 18:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Vihor 30.05.2021. 18:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
29.05.2021. 18:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Čepin 29.05.2021. 18:00, Slavonac, Bukovlje
29.05.2021. 18:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Bedem 29.05.2021. 18:00, NK Slavonija, Požega
29.05.2021. 18:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Belišće 29.05.2021. 18:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
29.05.2021. 18:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Slavija Pleternica 29.05.2021. 18:00, NK Sloga, Nova Gradiška
29.05.2021. 18:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Marsonia 29.05.2021. 18:00, Oriolik, Oriovac
29.05.2021. 18:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Graničar Županja 29.05.2021. 18:00, Đakovo, Đakovo
29.05.2021. 18:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Vuteks Sloga 29.05.2021. 18:00, Gradski Stadion Našice, Našice
32. kolo
Izvještaj
03.06.2021. 18:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : NAŠK 03.06.2021. 18:00, Bara, Jurjevac
03.06.2021. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Croatia Đakovo 03.06.2021. 18:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
03.06.2021. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Oriolik 03.06.2021. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.06.2021. 18:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Sloga Nova Gradiška 03.06.2021. 18:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
03.06.2021. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Valpovka 03.06.2021. 18:00, S.Z. Šivo, Pleternica
03.06.2021. 18:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Slavonija 03.06.2021. 18:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
03.06.2021. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Slavonac Bukovlje 03.06.2021. 18:00, Ivankovo, Ivankovo
03.06.2021. 18:00
Čepin, Čepin
Čepin : Kutjevo 03.06.2021. 18:00, Čepin, Čepin
03.06.2021. 18:00
Korea, Jelisavac
Vihor : Vukovar 1991 03.06.2021. 18:00, Korea, Jelisavac
33. kolo
Izvještaj
06.06.2021. 18:00
Korea, Jelisavac
Vihor : Zrinski Jurjevac 06.06.2021. 18:00, Korea, Jelisavac
06.06.2021. 18:00
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Čepin 06.06.2021. 18:00, Stadion Borovo naselje, Vukovar
06.06.2021. 18:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Bedem 06.06.2021. 18:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
06.06.2021. 18:00
Slavonac, Bukovlje
Slavonac Bukovlje : Belišće 06.06.2021. 18:00, Slavonac, Bukovlje
06.06.2021. 18:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Slavija Pleternica 06.06.2021. 18:00, NK Slavonija, Požega
06.06.2021. 18:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Marsonia 06.06.2021. 18:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
06.06.2021. 18:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Graničar Županja 06.06.2021. 18:00, NK Sloga, Nova Gradiška
06.06.2021. 18:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Vuteks Sloga 06.06.2021. 18:00, Oriolik, Oriovac
06.06.2021. 18:00
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : NAŠK 06.06.2021. 18:00, Đakovo, Đakovo
34. kolo
Izvještaj
12.06.2021. 18:00
Bara, Jurjevac
Zrinski Jurjevac : Croatia Đakovo 12.06.2021. 18:00, Bara, Jurjevac
12.06.2021. 18:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Oriolik 12.06.2021. 18:00, Gradski Stadion Našice, Našice
12.06.2021. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Sloga Nova Gradiška 12.06.2021. 18:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
12.06.2021. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Valpovka 12.06.2021. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
12.06.2021. 18:00
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Slavonija 12.06.2021. 18:00, Stadion uz Savu, Slavonski Brod
12.06.2021. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Slavonac Bukovlje 12.06.2021. 18:00, S.Z. Šivo, Pleternica
12.06.2021. 18:00
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Kutjevo 12.06.2021. 18:00, Gradski stadion Belišće, Belišće
12.06.2021. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Vukovar 1991 12.06.2021. 18:00, Ivankovo, Ivankovo
12.06.2021. 18:00
Čepin, Čepin
Čepin : Vihor 12.06.2021. 18:00, Čepin, Čepin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia2314724219+2349
2.Belišće2314634814+3448
3.Vukovar 19912312653911+2842
4.Croatia Đakovo2312473824+1440
5.Oriolik2312473723+1440
6.Čepin2211562718+938
7.Slavonija239775534+2134
8.Graničar Županja228953222+1033
9.Zrinski Jurjevac239682929033
10.Vihor238873531+432
11.Bedem2393112635-930
12.NAŠK2367102651-2525
13.Kutjevo2356122640-1421
14.Valpovka2356122239-1721
15.Slavija Pleternica2363142848-2021
16.Sloga Nova Gradiška2356122748-2121
17.Vuteks Sloga2363142550-2521
18.Slavonac Bukovlje2354141743-2619
20 golova
Matej Peharda
17 golova
Ivan Antunović
13 golova
Luka Agatić
12 golova
Tomislav Marjanović
11 golova
Marko Žuljević
10 golova
Filip Radovanović
9 golova
Josip Barišić, Dario Batalo, Stjepan Šimičić
8 golova
Stjepan Salapić, Dominik Dogan, Josip Lešić, Tomas Grgačević
7 golova
Anto Galović, Andre Luis Dos Santos Junior, Mihael Pongračić, Filip Bungić, Mihael Tomić, Pavo Nikolić, Goran Jurić
6 golova
Duje Mrdeša, Robin De Jesus Gonzalez Ruiz, Mihailo Marić, Nikola Tomić, Emanuel Mutshaus, Ivan Smojvir, Alef Firmino Dos Anjos, Mario Bačić
5 golova
Antun Severović, Janik Kukučka, Toni Vinogradac, Filip Nemec, Marko Mrkonjić, Marko Pastuović, Bruno Brlić, Salvatore Bilobrk, Ivan Žutić, Luka Đerek
4 gola
Matej Sivrić, Luka Dragojević, Blaž Tustonjić, Ivan Kovačević, Matej Jakšić, Jose Julian Lugo Paz, Njegoš Božović, Davor Bratić, Goran Borko, Karlo Antunović, Hrvoje Hodak, Dario Živić, Almedin Bundavica, Filip Stanić, Ante Matej Jurič, Marin Majetić, Lovro Kozić, Matej Martinović
3 gola
Dominik Dorić, Dražen Fehir, Mirza Jašarević, David Janžek, Igor Tunjić Lukić, Damir Mirković, Edi Vinogradac, Ivan Jakešević, Ivan Benić, Matej Gačić, Stefan Bingulac, Jakov Janček, Josip Padrić, Bruno Damjanović, Ivan Koledić, Benjamin Ždinjak, Marin Vučemilović, Marko Grbeš, Renato Lukačić, Tomislav Ognjenčić, Leon Špoljar, Tomislav Topolovec, Josip Lotar, Valentino Kuzmić, Karlo Kokanović, Valentin Mikić
2 gola
Slaven Pejčić, Ivan Gazić, Marcelo Almeida de Oliveira, Matej Fingernagl, Luka Batarilo-Ćerdić, Denny Martinović, Ivan Đurković, Tomislav Bošković, Danijel Martić, Mato Marčetić, Dino Paulić, Domagoj Ivić, Hrvoje Crnčan, Mario Šipura, Luka Samaržija, Jakov Biljan, Dino Bognar, Dražen Huber, Dragan Sremac, Luka Banić, Tariq Turay-Aruna, Domagoj Molnar, Valentin Jara, Marko Stanić, Hrvoje Mišić, Marko Karačić, Krešimir Šinko, Luka Kolak, Josip Balentović, Josip Mišković, Vinko Pintarić, Marko Kirchbauer
1 gol
Dinko Leko, Marko Družić, Nikola Cindrić, Ivan Blatančić, Josip Budimir, Dino Brajković, Šimun Lucić, Nikola Kosić, Albert Vincetić, Predrag POZNANOVIĆ, Branko Klemen, Bruno Krstanović, Matej Brkić, Dinko Matošević, Robert Stahović, Relja Mihajlović, Pavo Kovačević, Benedikt Tokić, Josip Letica, Filip Kocijan, Zvonimir Gregić, Mario Dančević, Patrick Ćavar, Duje Batinić, Karlo Begović, Domagoj Sabo, Filip Cerovski, Ivan Lacković, Dušan Bokan, Ivan Brkić, Tomislav Kraljik, Marin Knežević, Mario Tadić, Kristijan Lucić, Karlo Ljulj, Matija Živković, Ljuban Ivić, Martin Leonel ROBAINA STANGONI, Marko Smolčić, Stjepan Poljak, Domagoj Džoić, Matias Šulc, Tomislav Milić, Fabijan Petričević, Dino Burazin, Mario Kubala, Patrik Džalto, Ivan Plum, Domagoj Damjanović, Miran Horvat, Marko Jelečki, Kruno Žaja, Tino Stojković, Luka Mauer, Antun Vuksanović, Fran Balunović, Mislav Dogan, Vinko Medvedović, Filip Vuzem, Robert Ruhek, Mario Majstorović, Kaua Aldana Cruz Martins Dos Santos, Ronaldo Hodak, Matija Jošćak, Silvio Anočić, Marko Čanić, Matej Marušić, Marko Filipović, Krešimir Plešić

Akumulirani žuti kartoni: 5

Zrinski Jurjevac

Josip Milardović

Akumulirani žuti kartoni: 3

Bedem

Marin Gazić
Josip Raić Sudar

Belišće

Andrej Kovačić

Graničar Županja

Stjepan Babić

Kutjevo

Marko Kalanj
Ivan Krizmanić

NAŠK

David Janžek

Slavija Pleternica

Ivan Blatančić

Slavonija

Martin Šubara

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bedem

Lovro Kozić
Duje Mrdeša
Luka Sambol
Mario Sambol
Dominik Stojić
Ivan Validžić

Belišće

Luka Agatić
Lovro Anić
Dino Paulić
Tin Polić
Antonio Rosandić
Stjepan Salapić

Croatia Đakovo

Domagoj Ivić
Marko Kirchbauer
Branko Klemen

Čepin

Salvatore Bilobrk
Luka Dragojević
Zvonimir Gregić
Bruno Krstanović
Josip Mišković
Luka Zebec

Graničar Županja

Marko Ivkić
Luka Prnjak
Albert Vincetić

Kutjevo

Ivan Bandalo
Ante Budimir
Ivan Jakešević
Ivan Smojvir

Marsonia

Ivan Benić
Igor Blagojević
Ivan Brkić
Filip Bungić
Dinko Matošević
Silvio Mihić
Dario Živić

NAŠK

Renato Lukačić
Tomislav Rukavina
Vinko Zahatek

Oriolik

Franjo Bilić
Anto Galović
Kristijan Lucić

Slavija Pleternica

Mislav Karlić
Milan Marčinović
Matias Šulc

Slavonac Bukovlje

Josip Letica
Filip Mrvelj
Danijel Nikolić
Dragan Sremac

Slavonija

Ivan Antunović
Mato Marčetić
Krešimir Plešić
Mario Šipura

Sloga Nova Gradiška

Lovro De Villa
Luka Đaković
Ivan Kašljević
Mihael Katinić
Joško Kotarski
Valentin Lanusović
Tomislav Marjanović

Valpovka

Ivan Magić
Mateo Mitić
Emanuel Mutshaus
Hrvoje Novoselić
Filip Stanić
Valentin Stanić

Vihor

Matej Jakšić
Sven Strakoš
Mario Tomac
Daniel Vuzem

Vukovar 1991

Patrik Džalto
Mario Tadić

Vuteks Sloga

Aleksandar Glamočak
Marko Jelečki
Miloš Mirosavljević
Sasa Popin
Stefan Ušćebrka

Zrinski Jurjevac

Marcelo Almeida de Oliveira
Andre Luis Dos Santos Junior
Pavo Kovačević
Luka Matković
Antun Severović
Maid Zec
Ivan Žutić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bedem

Ante Anić
Igor Babić
Goran Borko
Ivan Gazić
Ivan Koledić
Luka Mauer
Domagoj Pinter
Antun Vuksanović

Belišće

Silvio Anočić
Stjepan Poljak
Filip Radovanović
Marin Stanić
Toni Vinogradac
Mario Žaja

Croatia Đakovo

Ante Batinić
Tomislav Bošković
Mislav Češnik
Domagoj Damjanović
Tomas Grgačević
Luka Kolak
David Milić
Lovro Pedić
Mihael Pongračić

Čepin

Luka Bede
Vedran Goluža
Martin Horvatek
Filip Jakovljević
Josip Kraljević

Graničar Županja

Matej Dabić
Domagoj Džoić
Dražen Huber
Josip Lešić
Petar Miličić
Đuro Mišić
Marko Pastuović
Slaven Pejčić

Kutjevo

Luka Banić
Zlatko Hora
Robert Jurgan
Marin Majetić
Ante Paulić

Marsonia

Ivan Božić
Domagoj Đurković
Karlo Kokanović

NAŠK

Hrvoje Hećimović
Matej Mađaš
Robert Mikičić
Mihael Tomić
Petar Vidas

Oriolik

Dario Batalo
Luka Đerek
Goran Jurić
Branimir Kokotović
Valentino Kuzmić
Matej Marušić
Luka Morber
Robert Stahović
Stjepan Zeba

Slavija Pleternica

Antonio Bajić
David Jakovljević
Filip Kocijan
Antun Kvaternik
Denny Martinović
Matej Plivelić
Benedikt Tokić

Slavonac Bukovlje

Juraj Barukčić
Igor Bratanić
Luka Dubac
Tomislav Ferić
Matej Gačić
Fran Kajtazi
Mirko Kruljac
Antonio Matić
Josip Padrić
Tomislav Roso
Leon Špoljar
Slaven Topić

Slavonija

Alen Božić
Jakov Janček
Matej Martinović

Sloga Nova Gradiška

Luka Blazina
Mateo Lončarević
Luka Šimunović
Mario Vlaović

Valpovka

Matija Kalem
Josip Perak
Roman Pfeifer
Domagoj Sabo
Edi Vinogradac
Antonio Vranjković
Igor Vučički
Kruno Žaja

Vihor

Josip Bilobrk
Luka Dubrović
Niko Hajnal
Mario Kubala
Dino Lajčak
Filip Lešković
Petar Mikšić
Stjepan Šimičić
Filip Vuzem

Vukovar 1991

Josip Barišić
Jakov Biljan
Dino Bognar
Valentin Jara
Ivan Marijanović
Kristijan Pavičić
Blaž Tustonjić

Vuteks Sloga

Nikola Ilinčić
Artur Mkrtichyan
Adnan Vranešić

Zrinski Jurjevac

Luka Čajo
Damjan Jurić
Janik Kukučka
Moises Luiz Correa
Andrej Majdiš
Mateo Mendeš
Marijan Mihaljević
Denis Pintarić
Petar Sušac

Bedem

Ivan Validžić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Marin Gazić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Josip Raić Sudar

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Belišće

Andrej Kovačić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Graničar Županja

Stjepan Babić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Kutjevo

Marko Kalanj

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ivan Krizmanić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

NAŠK

David Janžek

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Renato Lukačić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Slavija Pleternica

Ivan Blatančić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Autodijelovi Tokić

Martin Šubara

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mala Mljekara

Mateo Mitić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Valpovka

Josip Perak

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Vuteks Sloga

Marko Jelečki

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 0

Croatia Đakovo

Josip Milardović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem svojih nogometnih središta.

Natjecanje se u sezoni 2020./2021. odvija u pet skupina po dvostrukom ili trostrukom bod-sustavu, a skupine broje do 18 sudionika, pri čemu se točan broj utvrđuje propozicijama natjecanja.

Skupine se formiraju na području nogometnih središta HNS-a, na način da županijski savezi s područja NS Rijeka čine skupinu Zapad, s područja NS Zagreb čine skupinu Središte, s područja NS Osijek čine skupinu Istok, s područja NS Varaždin čine skupinu Sjever te s područja NS Split čine skupinu Jug.

U natjecanju sudjeluju klubovi koji su se natjecali u natjecateljskoj godini 2019./2020. i nisu ušli u Drugu HNL te klubovi iz četvrtog stupnja natjecanja, u broju koji je potreban da pojedine skupine broje do 18 sudionika.

U Drugu HNL u sezoni 2021./2022. ulazi klub pobjednik kvalifikacija koje po jednostrukom kup-sustavu igraju prvaci skupina Treće HNL, odnosno klubovi koji ostvare to pravo.

Iz svake skupine Treće HNL obvezno ispada posljednjeplasirani klub te još onoliko klubova koliko je potrebno da skupine Treće HNL u natjecateljskoj godini 2021./2022. broje do 18 klubova.

Ljestvica

1.Marsonia23+2349
2.Belišće23+3448
3.Vukovar 199123+2842
4.Croatia Đakovo23+1440
5.Oriolik23+1440
6.Čepin22+938
7.Slavonija23+2134
8.Graničar Županja22+1033
9.Zrinski Jurjevac23033
10.Vihor23+432
11.Bedem23-930
12.NAŠK23-2525
13.Kutjevo23-1421
14.Valpovka23-1721
15.Slavija Pleternica23-2021
16.Sloga Nova Gradiška23-2121
17.Vuteks Sloga23-2521
18.Slavonac Bukovlje23-2619