Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj0 : 2Kamen01.09.2019. 17:00, Zlinje, Blato
31.08.2019. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 3Sloga31.08.2019. 17:30, Hrvace, Hrvace
01.09.2019. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Primorac (B)01.09.2019. 17:30, Jadranovo, Ploče
31.08.2019. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2GOŠK Dubrovnik31.08.2019. 17:30, Iza Grada, Klis
31.08.2019. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Split31.08.2019. 17:30, Stanovi, Zadar
01.09.2019. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Neretva01.09.2019. 17:30, Podvornica, Opuzen
31.08.2019. 17:15
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 1Junak31.08.2019. 17:15, Borovište, Unešić
01.09.2019. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 3Vodice01.09.2019. 17:30, Baška Voda, Baška Voda
2. kolo
Izvještaj
08.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen5 : 2Vodice08.09.2019. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
07.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Urania07.09.2019. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
08.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zagora08.09.2019. 17:00, Iza Vage, Metković
07.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 2Neretvanac07.09.2019. 17:00, Park mladeži, Split
07.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Zadar07.09.2019. 17:00, Lapad, Dubrovnik
07.09.2019. 18:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Uskok07.09.2019. 18:30, Kažimira i Silvija, Biograd
08.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 1Jadran LP08.09.2019. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
08.09.2019. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 1Hrvace08.09.2019. 17:00, Zlinje, Blato
3. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 1Kamen14.09.2019. 16:30, Hrvace, Hrvace
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Zmaj14.09.2019. 16:30, Jadranovo, Ploče
14.09.2019. 18:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2Sloga14.09.2019. 18:30, Iza Grada, Klis
14.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 0Primorac (B)14.09.2019. 16:00, Stanovi, Zadar
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1GOŠK Dubrovnik14.09.2019. 16:30, Podvornica, Opuzen
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Split14.09.2019. 16:30, Borovište, Unešić
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Neretva14.09.2019. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
14.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Šubićevac, Šibenik
Vodice0 : 3Junak14.09.2019. 16:30, Šubićevac, Šibenik
4. kolo
Izvještaj
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2Junak18.09.2019. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Vodice18.09.2019. 16:30, Iza Vage, Metković
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 0Urania18.09.2019. 16:30, Park mladeži, Split
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Zagora18.09.2019. 16:30, Lapad, Dubrovnik
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 3Neretvanac18.09.2019. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
18.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zadar18.09.2019. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
17.09.2019. 15:15
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj4 : 0Uskok17.09.2019. 15:15, Zlinje, Blato
17.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Jadran LP17.09.2019. 16:30, Hrvace, Hrvace
5. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 2Kamen21.09.2019. 16:30, Jadranovo, Ploče
21.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok5 : 2Hrvace21.09.2019. 16:00, Iza Grada, Klis
21.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Zmaj21.09.2019. 16:30, Stanovi, Zadar
22.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 3Sloga22.09.2019. 16:30, Podvornica, Opuzen
21.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 2Primorac (B)21.09.2019. 16:30, Borovište, Unešić
22.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 1GOŠK Dubrovnik22.09.2019. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
21.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice2 : 1Split21.09.2019. 16:30, SC Olimpija, Vodice
21.09.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Neretva21.09.2019. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
6. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 2Neretva29.09.2019. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 0Junak29.09.2019. 16:00, Park mladeži, Split
28.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Vodice28.09.2019. 16:00, Lapad, Dubrovnik
28.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 4Urania28.09.2019. 16:00, Kažimira i Silvija, Biograd
29.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Zagora29.09.2019. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
29.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj4 : 3Neretvanac29.09.2019. 16:00, Zlinje, Blato
29.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Zadar29.09.2019. 16:00, Hrvace, Hrvace
28.09.2019. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Uskok28.09.2019. 16:00, Jadranovo, Ploče
7. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Kamen05.10.2019. 16:00, Iza Grada, Klis
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Jadran LP05.10.2019. 16:00, Stanovi, Zadar
06.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 2Hrvace06.10.2019. 16:00, Podvornica, Opuzen
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora6 : 0Zmaj05.10.2019. 16:00, Borovište, Unešić
06.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Sloga06.10.2019. 16:00, Baška Voda, Baška Voda
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
SC Račice, Vodice
Vodice2 : 4Primorac (B)05.10.2019. 16:00, SC Račice, Vodice
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0GOŠK Dubrovnik05.10.2019. 16:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
05.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Split05.10.2019. 16:00, Iza Vage, Metković
8. kolo
Izvještaj
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split12.10.2019. 15:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretva12.10.2019. 15:30, Lapad, Dubrovnik
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Junak12.10.2019. 15:30, Kažimira i Silvija, Biograd
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga4 : 0Vodice12.10.2019. 15:30, Stadion Glavica, Mravince
12.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj0 : 1Urania12.10.2019. 15:00, Zlinje, Blato
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Zagora12.10.2019. 15:30, Hrvace, Hrvace
12.10.2019. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Neretvanac12.10.2019. 15:30, Jadranovo, Ploče
12.10.2019. 16:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Zadar12.10.2019. 16:00, Iza Grada, Klis
9. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 1Kamen19.10.2019. 15:00, Stanovi, Zadar
20.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Uskok20.10.2019. 15:00, Podvornica, Opuzen
19.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora4 : 1Jadran LP19.10.2019. 15:00, Borovište, Unešić
20.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvace20.10.2019. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
19.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice2 : 0Zmaj19.10.2019. 15:00, SC Olimpija, Vodice
19.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 1Sloga19.10.2019. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
20.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B)20.10.2019. 15:00, Iza Vage, Metković
19.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 2GOŠK Dubrovnik19.10.2019. 15:00, Park mladeži, Split
10. kolo
Izvještaj
27.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik
26.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Split
27.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretva
27.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Junak
26.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Vodice
26.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Urania
26.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora
26.10.2019. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretvanac
11. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Kamen
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar
03.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Uskok
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Jadran LP
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvace
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Sloga
02.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac (B)
12. kolo
Izvještaj
10.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
10.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Dubrovnik
10.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Split
09.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretva
09.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Junak
09.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Vodice
09.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Urania
10.11.2019. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zagora
13. kolo
Izvještaj
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Kamen
17.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Zadar
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Uskok
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Jadran LP
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Hrvace
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj
16.11.2019. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga
14. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Sloga
24.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Primorac (B)
23.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : GOŠK Dubrovnik
23.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Split
23.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva
23.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak
24.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Vodice
23.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Urania
15. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 13:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Zagora
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Zadar
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Uskok
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Jadran LP
30.11.2019. 13:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hrvace
01.12.2019. 13:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj
16. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj
23.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvace
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Jadran LP
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Uskok
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zadar
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zagora
22.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Urania
17. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Kamen
01.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Junak
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Neretva
01.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Split
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac (B)
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Sloga
29.02.2020. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj
18. kolo
Izvještaj
08.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvace
08.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Jadran LP
08.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Uskok
07.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar
07.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac
07.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zagora
07.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Urania
07.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Vodice
19. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Kamen
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Neretva
15.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik
15.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Primorac (B)
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Sloga
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Zmaj
14.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Hrvace
20. kolo
Izvještaj
22.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Jadran LP
21.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Uskok
22.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Zadar
22.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretvanac
21.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora
21.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Urania
21.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Vodice
21.03.2020. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Junak
21. kolo
Izvještaj
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Kamen
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Split
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : GOŠK Dubrovnik
29.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B)
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Sloga
29.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zmaj
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Hrvace
28.03.2020. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Jadran LP
22. kolo
Izvještaj
05.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok
04.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zadar
04.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac
05.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Zagora
05.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania
04.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Vodice
04.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak
04.04.2020. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Neretva
23. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Kamen
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Dubrovnik
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Sloga
12.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace
12.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Jadran LP
11.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Uskok
24. kolo
Izvještaj
19.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar
18.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretvanac
18.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zagora
18.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Urania
19.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Vodice
19.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Junak
18.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretva
18.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split
25. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B)
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zmaj
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Hrvace
26.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP
25.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Uskok
26.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zadar
26. kolo
Izvještaj
29.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretvanac
29.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Zagora
29.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Urania
29.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Vodice
28.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Junak
28.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Neretva
28.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Split
28.04.2020. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik
27. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Sloga
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zmaj
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvace
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Jadran LP
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Uskok
03.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zadar
02.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac
28. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Urania
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Vodice
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Junak
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretva
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Split
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : GOŠK Dubrovnik
09.05.2020. 16:30
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Primorac (B)
29. kolo
Izvještaj
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvace
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Jadran LP
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Uskok
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zadar
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
SC Olimpija, Vodice
Vodice : Neretvanac
16.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora
30. kolo
Izvještaj
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Junak
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretva
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok : Split
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac (B)
23.05.2020. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Sloga
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Junak8521126+617
2.Sloga85121611+516
3.Urania85121510+516
4.Hrvace84311714+315
5.Zadar8341147+713
6.Kamen73311612+412
7.Jadran LP83231210+211
8.Split7322119+211
9.Primorac (B)83231315-211
10.GOŠK Dubrovnik8242910-110
11.Zagora822487+18
12.Zmaj82241116-58
13.Uskok81431114-37
14.Neretva81251014-45
15.Vodice81251124-135
16.Neretvanac80441421-74
11 golova
Mario Marović
7 golova
Juan Manuel Varea
5 golova
Krešimir Kelez
4 gola
Mario Pejković, Robert Jandrek, Antonio Štimac, Antonio Samac, Toni Rendić, Leo Andrić, Marin Vučemilović-Grgić, Petar Brkan, Ivan Raič, Mario Marić, Karlo Vidović, Abel Kalfić
3 gola
Ivan Mastelić, Domagoj Marušić, Mate Čorić, Jefferson David Barreiro Quinones, Valentin Adrian Alvarez Cief, Tino Šošić, Duje Ribičić, Andro Vuleta, Vedran Smokrović, Kristijan Jurić, Antonio Pavlinović
2 gola
Ante Mihaljević, Josip Zeljković, Duje Bilić, Josip Anić, Luka Ivanović, Krešimir Luetić, Pjero Škarić, Frane Bitunjac, Luka Begić, Renato Nović, Toni Ivanišević, Roko Nakić, Luka Matić, Baldo Cicijelj, Branimir Kujundžić, Drago Gabrić, Duje Banić, Stipe Barać, Stefan Lazarevski, Jure Jerbić, Luka Vodopija, Toni Katić, Dragan Brečić, Dragan Župan, Duje Tadić, Željko Sablić, Adel Ajkunić, Dean Borovčanin, Filip Brekalo, Pjero Lokin, Antonio Smrdelj, Nemanja Šešlija, Andrej Ivan Tabula, Nikola Marić
1 gol
Belmin Sikira, Domagoj Zovko, Marko Musulin, Toni Bugarija, Josip Brkić, Borna Proleta, Roko Čović, Roko Jurić, Marko Grbavica, Anđelo Kordić, Lario Medić, Luka Bilać, Mateo Barać, Ivor Krešić, Dražan Glibo, Šimun Horvat, Darko Tomaš, Krešimir Slugan, Frano Didović, Ivo Caput, Domagoj Kuran, Branimir Galić, Domagoj Muić, Zvonimir Grgat, Ivica Zelić, Deni Simeunović, Domagoj Perica, Toni Pezo, Mijo Juričić, Nino Vučemilović-Alegić, Petar Petranić, Dalibor Kristić, Franko Skočić, Lovre Lukić, Ivan Ćelić, Josip Kevrić, Karlo Udovičić, Josip Sušić, Dario Barada, Josip Vojković, Luka Zdrilić, Mateo Baturina, Miroslav Ninčević, Ante Sršen, Ivan Jakov Džoni, Ante Kušeta, Marin Bakić, Bruno Pralas, Antonio Mrković, Ante Babić

Ljestvica

1.Junak8+617
2.Sloga8+516
3.Urania8+516
4.Hrvace8+315
5.Zadar8+713
6.Kamen7+412
7.Jadran LP8+211
8.Split7+211
9.Primorac (B)8-211
10.GOŠK Dubrovnik8-110
11.Zagora8+18
12.Zmaj8-58
13.Uskok8-37
14.Neretva8-45
15.Vodice8-135
16.Neretvanac8-74