Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Zmaj (B)29.08.2020. 17:30, Lapad, Dubrovnik
14.10.2020. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Vodice14.10.2020. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
30.08.2020. 17:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Sloga30.08.2020. 17:30, Podvornica, Opuzen
29.08.2020. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Hrvatski vitez Posedarje29.08.2020. 17:30, Hrvace, Hrvace
29.08.2020. 17:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Primorac (B)29.08.2020. 17:30, Športski centar Gola Brda, Otok
29.08.2020. 17:30
Park mladeži, Split
Split1 : 3Zagora29.08.2020. 17:30, Park mladeži, Split
23.09.2020. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 3Neretva23.09.2020. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29.08.2020. 17:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 1Zmaj (M)29.08.2020. 17:30, Jadranovo, Ploče
2. kolo
Izvještaj
14.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 4Jadran LP14.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
05.09.2020. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora4 : 2Kamen05.09.2020. 17:00, Borovište, Unešić
05.09.2020. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Split05.09.2020. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.09.2020. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1OSK05.09.2020. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
23.09.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 3Hrvace23.09.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
23.09.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 3Neretvanac23.09.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
05.09.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)4 : 0Urania05.09.2020. 16:00, Zlinje, Blato
05.09.2020. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2GOŠK Dubrovnik05.09.2020. 17:00, Iza Grada, Klis
3. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Uskok13.09.2020. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
14.10.2020. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac4 : 3Zmaj (B)14.10.2020. 15:00, Podvornica, Opuzen
12.09.2020. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Vodice12.09.2020. 16:30, Hrvace, Hrvace
14.10.2020. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 0Sloga14.10.2020. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
12.09.2020. 16:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Hrvatski vitez Posedarje12.09.2020. 16:30, Park mladeži, Split
13.09.2020. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Primorac (B)13.09.2020. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.09.2020. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP6 : 0Zagora12.09.2020. 16:30, Jadranovo, Ploče
12.09.2020. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Neretva12.09.2020. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
4. kolo
Izvještaj
16.09.2020. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora0 : 0Zmaj (M)16.09.2020. 16:30, Borovište, Unešić
16.09.2020. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 3Jadran LP16.09.2020. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
16.09.2020. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 1Kamen16.09.2020. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
16.09.2020. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 2Split16.09.2020. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
16.09.2020. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2OSK16.09.2020. 16:30, S.C Račice, Vodice
16.09.2020. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)2 : 0Hrvace16.09.2020. 16:30, Zlinje, Blato
16.09.2020. 18:30
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 0Neretvanac16.09.2020. 18:30, Iza Grada, Klis
16.09.2020. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Urania16.09.2020. 16:30, Lapad, Dubrovnik
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 1GOŠK Dubrovnik20.09.2020. 16:30, Podvornica, Opuzen
19.09.2020. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 2Uskok19.09.2020. 16:30, Hrvace, Hrvace
19.09.2020. 14:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 1Zmaj (B)19.09.2020. 14:00, Športski centar Gola Brda, Otok
19.09.2020. 16:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Vodice19.09.2020. 16:30, Park mladeži, Split
20.09.2020. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Sloga20.09.2020. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
19.09.2020. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Hrvatski vitez Posedarje19.09.2020. 16:30, Jadranovo, Ploče
19.09.2020. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Primorac (B)19.09.2020. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
19.09.2020. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 4Zagora19.09.2020. 16:30, Iza Vage, Metković
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Neretva26.09.2020. 16:00, Kažimira i Silvija, Biograd
26.09.2020. 16:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Zmaj (M)26.09.2020. 16:00, Gordan Demo, Posedarje
27.09.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Jadran LP27.09.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
26.09.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2Kamen26.09.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
26.09.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)3 : 3Split26.09.2020. 16:00, Zlinje, Blato
26.09.2020. 18:00
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0OSK26.09.2020. 18:00, Iza Grada, Klis
26.09.2020. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Hrvace26.09.2020. 16:00, Lapad, Dubrovnik
27.09.2020. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Neretvanac27.09.2020. 16:00, Baška Voda, Baška Voda
7. kolo
Izvještaj
30.09.2020. 16:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Urania30.09.2020. 16:00, Hrvace, Hrvace
30.09.2020. 16:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 3GOŠK Dubrovnik30.09.2020. 16:00, Športski centar Gola Brda, Otok
30.09.2020. 16:00
Park mladeži, Split
Split4 : 0Uskok30.09.2020. 16:00, Park mladeži, Split
30.09.2020. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 3Zmaj (B)30.09.2020. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
30.09.2020. 16:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Vodice30.09.2020. 16:00, Jadranovo, Ploče
30.09.2020. 16:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 0Sloga30.09.2020. 16:00, Sportski centar Makarska, Makarska
30.09.2020. 16:00
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Hrvatski vitez Posedarje30.09.2020. 16:00, Iza Vage, Metković
30.09.2020. 16:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Primorac (B)30.09.2020. 16:00, Borovište, Unešić
8. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 16:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 3Zagora03.10.2020. 16:00, Gordan Demo, Posedarje
04.10.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 1Neretva04.10.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
03.10.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Zmaj (M)03.10.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
04.10.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)0 : 1Jadran LP04.10.2020. 16:00, Zlinje, Blato
03.10.2020. 16:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Kamen03.10.2020. 16:00, Iza Grada, Klis
03.10.2020. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Split03.10.2020. 16:00, Lapad, Dubrovnik
04.10.2020. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1OSK04.10.2020. 16:00, Baška Voda, Baška Voda
04.10.2020. 16:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Hrvace04.10.2020. 16:00, Podvornica, Opuzen
9. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 4Neretvanac10.10.2020. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
10.10.2020. 15:00
Park mladeži, Split
Split3 : 2Urania10.10.2020. 15:00, Park mladeži, Split
11.10.2020. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0GOŠK Dubrovnik11.10.2020. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
10.10.2020. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Uskok10.10.2020. 15:00, Jadranovo, Ploče
10.10.2020. 15:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 2Zmaj (B)10.10.2020. 15:30, Sportski centar Makarska, Makarska
10.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Vodice10.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Sloga10.10.2020. 15:00, Borovište, Unešić
10.10.2020. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0Hrvatski vitez Posedarje10.10.2020. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
10. kolo
Izvještaj
18.10.2020. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Primorac (B)18.10.2020. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
17.10.2020. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 3Zagora17.10.2020. 15:00, S.C Račice, Vodice
17.10.2020. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)3 : 0Neretva17.10.2020. 15:00, Zlinje, Blato
17.10.2020. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2Zmaj (M)17.10.2020. 15:00, Iza Grada, Klis
17.10.2020. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 2Jadran LP17.10.2020. 15:00, Lapad, Dubrovnik
18.10.2020. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Kamen18.10.2020. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
18.10.2020. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Split18.10.2020. 15:00, Podvornica, Opuzen
17.10.2020. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 1OSK17.10.2020. 15:00, Hrvace, Hrvace
11. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Hrvace 24.10.2020. 15:00, Park mladeži, Split
25.10.2020. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretvanac 25.10.2020. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
24.10.2020. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Urania 24.10.2020. 15:00, Jadranovo, Ploče
24.10.2020. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : GOŠK Dubrovnik 24.10.2020. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
24.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Uskok 24.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
24.10.2020. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Zmaj (B) 24.10.2020. 15:00, Borovište, Unešić
24.10.2020. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Vodice 24.10.2020. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
24.10.2020. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Sloga 24.10.2020. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
12. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvatski vitez Posedarje 28.10.2020. 15:00, S.C Račice, Vodice
28.10.2020. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Primorac (B) 28.10.2020. 15:00, Zlinje, Blato
28.10.2020. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora 28.10.2020. 15:00, Iza Grada, Klis
28.10.2020. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretva 28.10.2020. 15:00, Lapad, Dubrovnik
28.10.2020. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (M) 28.10.2020. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
28.10.2020. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Jadran LP 28.10.2020. 15:00, Podvornica, Opuzen
28.10.2020. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Kamen 28.10.2020. 15:00, Hrvace, Hrvace
28.10.2020. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Split 28.10.2020. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
13. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : OSK 31.10.2020. 14:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
31.10.2020. 14:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Hrvace 31.10.2020. 14:00, Jadranovo, Ploče
31.10.2020. 14:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Neretvanac 31.10.2020. 14:00, Sportski centar Makarska, Makarska
31.10.2020. 14:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Urania 31.10.2020. 14:00, Iza Vage, Metković
31.10.2020. 14:00
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik 31.10.2020. 14:00, Borovište, Unešić
31.10.2020. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Uskok 31.10.2020. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
31.10.2020. 14:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zmaj (B) 31.10.2020. 14:00, Gordan Demo, Posedarje
31.10.2020. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Vodice 31.10.2020. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
14. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 14:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Sloga 07.11.2020. 14:00, Zlinje, Blato
07.11.2020. 14:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Hrvatski vitez Posedarje 07.11.2020. 14:00, Iza Grada, Klis
07.11.2020. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac (B) 07.11.2020. 14:00, Lapad, Dubrovnik
08.11.2020. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora 08.11.2020. 14:00, Baška Voda, Baška Voda
08.11.2020. 14:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Neretva 08.11.2020. 14:00, Podvornica, Opuzen
07.11.2020. 14:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj (M) 07.11.2020. 14:00, Hrvace, Hrvace
07.11.2020. 14:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Jadran LP 07.11.2020. 14:00, Športski centar Gola Brda, Otok
07.11.2020. 14:00
Park mladeži, Split
Split : Kamen 07.11.2020. 14:00, Park mladeži, Split
15. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 14:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Split 14.11.2020. 14:00, Jadranovo, Ploče
14.11.2020. 14:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : OSK 14.11.2020. 14:00, Sportski centar Makarska, Makarska
14.11.2020. 14:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvace 14.11.2020. 14:00, Iza Vage, Metković
14.11.2020. 14:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac 14.11.2020. 14:00, Borovište, Unešić
14.11.2020. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania 14.11.2020. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
14.11.2020. 14:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : GOŠK Dubrovnik 14.11.2020. 14:00, Gordan Demo, Posedarje
15.11.2020. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Uskok 15.11.2020. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
14.11.2020. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zmaj (B) 14.11.2020. 14:00, S.C Račice, Vodice
16. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 13:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Vodice 21.11.2020. 13:30, Iza Grada, Klis
21.11.2020. 13:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Sloga 21.11.2020. 13:30, Lapad, Dubrovnik
22.11.2020. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvatski vitez Posedarje 22.11.2020. 13:30, Baška Voda, Baška Voda
22.11.2020. 13:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Primorac (B) 22.11.2020. 13:30, Podvornica, Opuzen
21.11.2020. 13:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zagora 21.11.2020. 13:30, Hrvace, Hrvace
21.11.2020. 13:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Neretva 21.11.2020. 13:30, Športski centar Gola Brda, Otok
21.11.2020. 13:30
Park mladeži, Split
Split : Zmaj (M) 21.11.2020. 13:30, Park mladeži, Split
22.11.2020. 13:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Jadran LP 22.11.2020. 13:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
17. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Kamen 28.11.2020. 13:30, Sportski centar Makarska, Makarska
28.11.2020. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Split 28.11.2020. 13:30, Iza Vage, Metković
28.11.2020. 13:30
Borovište, Unešić
Zagora : OSK 28.11.2020. 13:30, Borovište, Unešić
28.11.2020. 13:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hrvace 28.11.2020. 13:30, Kažimira i Silvija, Biograd
28.11.2020. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Neretvanac 28.11.2020. 13:30, Gordan Demo, Posedarje
29.11.2020. 13:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania 29.11.2020. 13:30, Stadion Glavica, Mravince
28.11.2020. 13:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Dubrovnik 28.11.2020. 13:30, S.C Račice, Vodice
28.11.2020. 13:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Uskok 28.11.2020. 13:30, Zlinje, Blato
18. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 14:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : GOŠK Dubrovnik 20.02.2021. 14:30, Zlinje, Blato
20.02.2021. 14:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Urania 20.02.2021. 14:30, S.C Račice, Vodice
21.02.2021. 14:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretvanac 21.02.2021. 14:30, Stadion Glavica, Mravince
20.02.2021. 14:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Hrvace 20.02.2021. 14:30, Gordan Demo, Posedarje
20.02.2021. 14:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : OSK 20.02.2021. 14:30, Kažimira i Silvija, Biograd
20.02.2021. 14:30
Borovište, Unešić
Zagora : Split 20.02.2021. 14:30, Borovište, Unešić
20.02.2021. 14:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Kamen 20.02.2021. 14:30, Iza Vage, Metković
20.02.2021. 14:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Jadran LP 20.02.2021. 14:30, Sportski centar Makarska, Makarska
19. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretva 27.02.2021. 15:00, Jadranovo, Ploče
28.02.2021. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora 28.02.2021. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
27.02.2021. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B) 27.02.2021. 15:00, Park mladeži, Split
27.02.2021. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Hrvatski vitez Posedarje 27.02.2021. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
27.02.2021. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Sloga 27.02.2021. 15:00, Hrvace, Hrvace
28.02.2021. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Vodice 28.02.2021. 15:00, Podvornica, Opuzen
28.02.2021. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (B) 28.02.2021. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
27.02.2021. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Uskok 27.02.2021. 15:00, Lapad, Dubrovnik
20. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Urania 06.03.2021. 15:00, Iza Grada, Klis
06.03.2021. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Neretvanac 06.03.2021. 15:00, Zlinje, Blato
06.03.2021. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvace 06.03.2021. 15:00, S.C Račice, Vodice
07.03.2021. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : OSK 07.03.2021. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
06.03.2021. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Split 06.03.2021. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
06.03.2021. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen 06.03.2021. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
06.03.2021. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Jadran LP 06.03.2021. 15:00, Borovište, Unešić
06.03.2021. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (M) 06.03.2021. 15:00, Iza Vage, Metković
21. kolo
Izvještaj
10.03.2021. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zagora 10.03.2021. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
10.03.2021. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Primorac (B) 10.03.2021. 15:00, Jadranovo, Ploče
10.03.2021. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvatski vitez Posedarje 10.03.2021. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
10.03.2021. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Sloga 10.03.2021. 15:00, Park mladeži, Split
10.03.2021. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Vodice 10.03.2021. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
10.03.2021. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj (B) 10.03.2021. 15:00, Hrvace, Hrvace
10.03.2021. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Uskok 10.03.2021. 15:00, Podvornica, Opuzen
10.03.2021. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik 10.03.2021. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
22. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac 13.03.2021. 15:00, Lapad, Dubrovnik
13.03.2021. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Hrvace 13.03.2021. 15:00, Iza Grada, Klis
13.03.2021. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : OSK 13.03.2021. 15:00, Zlinje, Blato
13.03.2021. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Split 13.03.2021. 15:00, S.C Račice, Vodice
14.03.2021. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen 14.03.2021. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
13.03.2021. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Jadran LP 13.03.2021. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
13.03.2021. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj (M) 13.03.2021. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
13.03.2021. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretva 13.03.2021. 15:00, Borovište, Unešić
23. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B) 20.03.2021. 15:00, Iza Vage, Metković
20.03.2021. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvatski vitez Posedarje 20.03.2021. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
20.03.2021. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Sloga 20.03.2021. 15:00, Jadranovo, Ploče
21.03.2021. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Vodice 21.03.2021. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
20.03.2021. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Zmaj (B) 20.03.2021. 15:00, Park mladeži, Split
20.03.2021. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Uskok 20.03.2021. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
20.03.2021. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : GOŠK Dubrovnik 20.03.2021. 15:00, Hrvace, Hrvace
21.03.2021. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Urania 21.03.2021. 15:00, Podvornica, Opuzen
24. kolo
Izvještaj
28.03.2021. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvace 28.03.2021. 15:30, Baška Voda, Baška Voda
27.03.2021. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : OSK 27.03.2021. 15:30, Lapad, Dubrovnik
27.03.2021. 15:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Split 27.03.2021. 15:30, Iza Grada, Klis
27.03.2021. 15:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Kamen 27.03.2021. 15:30, Zlinje, Blato
27.03.2021. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Jadran LP 27.03.2021. 15:30, S.C Račice, Vodice
28.03.2021. 15:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (M) 28.03.2021. 15:30, Stadion Glavica, Mravince
27.03.2021. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Neretva 27.03.2021. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
27.03.2021. 15:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora 27.03.2021. 15:30, Kažimira i Silvija, Biograd
25. kolo
Izvještaj
31.03.2021. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvatski vitez Posedarje 31.03.2021. 15:30, Borovište, Unešić
31.03.2021. 15:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga 31.03.2021. 15:30, Iza Vage, Metković
31.03.2021. 15:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Vodice 31.03.2021. 15:30, Sportski centar Makarska, Makarska
31.03.2021. 15:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zmaj (B) 31.03.2021. 15:30, Jadranovo, Ploče
31.03.2021. 15:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok 31.03.2021. 15:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
31.03.2021. 15:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik 31.03.2021. 15:30, Park mladeži, Split
31.03.2021. 15:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Urania 31.03.2021. 15:30, Športski centar Gola Brda, Otok
31.03.2021. 15:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac 31.03.2021. 15:30, Hrvace, Hrvace
26. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 15:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : OSK 03.04.2021. 15:30, Podvornica, Opuzen
03.04.2021. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split 03.04.2021. 15:30, Baška Voda, Baška Voda
03.04.2021. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen 03.04.2021. 15:30, Lapad, Dubrovnik
03.04.2021. 15:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Jadran LP 03.04.2021. 15:30, Iza Grada, Klis
03.04.2021. 15:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Zmaj (M) 03.04.2021. 15:30, Zlinje, Blato
03.04.2021. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretva 03.04.2021. 15:30, S.C Račice, Vodice
03.04.2021. 15:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zagora 03.04.2021. 15:30, Stadion Glavica, Mravince
03.04.2021. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B) 03.04.2021. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
27. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga 10.04.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
10.04.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice 10.04.2021. 16:30, Borovište, Unešić
10.04.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (B) 10.04.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
10.04.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Uskok 10.04.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
10.04.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik 10.04.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
11.04.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania 11.04.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
10.04.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac 10.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
10.04.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Hrvace 10.04.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
28. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Split 17.04.2021. 16:30, Hrvace, Hrvace
18.04.2021. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Kamen 18.04.2021. 16:30, Podvornica, Opuzen
18.04.2021. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP 18.04.2021. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
17.04.2021. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj (M) 17.04.2021. 16:30, Lapad, Dubrovnik
17.04.2021. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva 17.04.2021. 16:30, Iza Grada, Klis
17.04.2021. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Zagora 17.04.2021. 16:30, Zlinje, Blato
17.04.2021. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Primorac (B) 17.04.2021. 16:30, S.C Račice, Vodice
18.04.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje 18.04.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
29. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Vodice 21.04.2021. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
21.04.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj (B) 21.04.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
21.04.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Uskok 21.04.2021. 16:30, Borovište, Unešić
21.04.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Dubrovnik 21.04.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
21.04.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Urania 21.04.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
21.04.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretvanac 21.04.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
21.04.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvace 21.04.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
21.04.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split : OSK 21.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
30. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Kamen 24.04.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
24.04.2021. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP 24.04.2021. 16:30, Hrvace, Hrvace
25.04.2021. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zmaj (M) 25.04.2021. 16:30, Podvornica, Opuzen
25.04.2021. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretva 25.04.2021. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
24.04.2021. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora 24.04.2021. 16:30, Lapad, Dubrovnik
24.04.2021. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac (B) 24.04.2021. 16:30, Iza Grada, Klis
24.04.2021. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Hrvatski vitez Posedarje 24.04.2021. 16:30, Zlinje, Blato
24.04.2021. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Sloga 24.04.2021. 16:30, S.C Račice, Vodice
31. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (B) 02.05.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
01.05.2021. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Uskok 01.05.2021. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
01.05.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik 01.05.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
01.05.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Urania 01.05.2021. 16:30, Borovište, Unešić
01.05.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac 01.05.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
01.05.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvace 01.05.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
01.05.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : OSK 01.05.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
02.05.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split 02.05.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
32. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Jadran LP 08.05.2021. 17:00, Park mladeži, Split
08.05.2021. 17:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zmaj (M) 08.05.2021. 17:00, Športski centar Gola Brda, Otok
08.05.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretva 08.05.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
09.05.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zagora 09.05.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
09.05.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B) 09.05.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
08.05.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvatski vitez Posedarje 08.05.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
08.05.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Sloga 08.05.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
08.05.2021. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Vodice 08.05.2021. 17:00, Zlinje, Blato
33. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Uskok 15.05.2021. 17:00, S.C Račice, Vodice
15.05.2021. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Dubrovnik 15.05.2021. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
15.05.2021. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Urania 15.05.2021. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
15.05.2021. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac 15.05.2021. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
15.05.2021. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace 15.05.2021. 17:00, Borovište, Unešić
15.05.2021. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : OSK 15.05.2021. 17:00, Iza Vage, Metković
15.05.2021. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Split 15.05.2021. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
15.05.2021. 17:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Kamen 15.05.2021. 17:00, Jadranovo, Ploče
34. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj (M) 22.05.2021. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
22.05.2021. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Neretva 22.05.2021. 17:00, Park mladeži, Split
22.05.2021. 17:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zagora 22.05.2021. 17:00, Športski centar Gola Brda, Otok
22.05.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac (B) 22.05.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
22.05.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje 22.05.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
22.05.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Sloga 22.05.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
22.05.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Vodice 22.05.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
22.05.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zmaj (B) 22.05.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP10730246+1824
2.Zagora97111912+722
3.Neretvanac95221712+517
4.Hrvace9513138+516
5.Zmaj (M)95131312+116
6.Split104331615+115
7.Zmaj (B)104242117+414
8.Uskok94231210+214
9.OSK103431518-313
10.Kamen103341617-112
11.Primorac (B)93151110+110
12.GOŠK Dubrovnik93151114-310
13.Urania93151216-410
14.Neretva93151219-710
15.Hrvatski vitez Posedarje9225916-78
16.Sloga10136412-86
17.Vodice10136920-116
8 golova
Baldo Cicijelj, Abel Kalfić
7 golova
Domagoj Marušić, Jakov Marinović, Ivan Bubalo
6 golova
Luka Vodopija
5 golova
Drago Gabrić, Ivano Čepo, Mario Popić
4 gola
Juan Manuel Varea, Ivan Repić, Marko Musulin, Luka Kapetanović, Mislav Pezo, Krešimir Luetić, Ivica Bašić
3 gola
Antonio Štimac, Dominik Plavša, Duje Medak, Branimir Kujundžić, Duje Tadić, Roko Jurić, Frank Žanetić, Stjepan Olujić, Ivan Raič, Karlo Vidović
2 gola
Mile Pehar, Belmin Sikira, Ante Kuliš, Karlo Vodanović, Marin Romić, Roko Vivodinac, Filip Ercegović, Darko Tomaš, Miroslav Krištić, Domagoj Kuran, Željko Sablić, Mario Marović, Ante Mihaljević, Damir Rašić, Hrvoje Spahija, Krešimir Slugan, Dino Primorac, Frane Jerković, Vedran Smokrović, Josip Rajčić
1 gol
Toni Kirevski, Ivan Martinović, Stipe Brnić, Jure Prančević, Ivan Vujčić, Ivan Šušnjara, Denis Remšak, Luka Božić, Dino Barada, Marin Petričević, Josip Cikojević, Vice Birkić, Josip Vučković, Ivan Abramović, Tomislav Pandža, Marko Bašić, Ivan Dulaj, Nikola Rodin, Tomislav Kuman, Roko Čović, Mario Pejković, Ante Babić, Dino Deak, Jure Matijašević, Mateo Rončević, Mario Barišić, Miroslav Ninčević, Duje Ribičić, Stipe Nikolac, Matija Bukvašević, Roko Nakić, Nikola Jurišić, Pjero Škarić, Anel Topuzović, Antonio Mušić, Ivo Caput, Tonći Radovniković, Anđelo Vekić, Josip Gojak, Ivan Tomičić, Duje Banić, Marin Vučemilović-Grgić, Vedran Ješe, Josip Jurjević, Domagoj Perica, Antonio Pavlinović, Zvonimir Teklić, Duje Bilić, Mile Ćaleta, Ivan Primorac, Toni Žile, Ivan Marić, Luka Stefanović, Duje Vrdoljak, Tomislav Katić, Toni Katić, Lovre Lukić, Mateo Katić, Deni Sardelić, Josip Brkić, Mario Marić, Nemanja Šešlija, Luciano Lovrić, Nikola Marić, Mate Pirić, Anđelo Kordić, Gabriel Coutinho Domiciano, Abdoul-Karim BARA, Dario LJUBIĆ, Daniel LUKIĆ, Kevin Mondziaou

Ljestvica

1.Jadran LP10+1824
2.Zagora9+722
3.Neretvanac9+517
4.Hrvace9+516
5.Zmaj (M)9+116
6.Split10+115
7.Zmaj (B)10+414
8.Uskok9+214
9.OSK10-313
10.Kamen10-112
11.Primorac (B)9+110
12.GOŠK Dubrovnik9-310
13.Urania9-410
14.Neretva9-710
15.Hrvatski vitez Posedarje9-78
16.Sloga10-86
17.Vodice10-116