Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Zmaj (B)29.08.2020. 17:30, Lapad, Dubrovnik
14.10.2020. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Vodice14.10.2020. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
30.08.2020. 17:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Sloga30.08.2020. 17:30, Podvornica, Opuzen
29.08.2020. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Hrvatski vitez Posedarje29.08.2020. 17:30, Hrvace, Hrvace
29.08.2020. 17:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Primorac (B)29.08.2020. 17:30, Športski centar Gola Brda, Otok
29.08.2020. 17:30
Park mladeži, Split
Split1 : 3Zagora29.08.2020. 17:30, Park mladeži, Split
23.09.2020. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 3Neretva23.09.2020. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29.08.2020. 17:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 1Zmaj (M)29.08.2020. 17:30, Jadranovo, Ploče
2. kolo
Izvještaj
14.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 4Jadran LP14.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
05.09.2020. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora4 : 2Kamen05.09.2020. 17:00, Borovište, Unešić
05.09.2020. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Split05.09.2020. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.09.2020. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1OSK05.09.2020. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
23.09.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 3Hrvace23.09.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
23.09.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice0 : 3Neretvanac23.09.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
05.09.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)4 : 0Urania05.09.2020. 16:00, Zlinje, Blato
05.09.2020. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2GOŠK Dubrovnik05.09.2020. 17:00, Iza Grada, Klis
3. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Uskok13.09.2020. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
14.10.2020. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac4 : 3Zmaj (B)14.10.2020. 15:00, Podvornica, Opuzen
12.09.2020. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Vodice12.09.2020. 16:30, Hrvace, Hrvace
14.10.2020. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 0Sloga14.10.2020. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
12.09.2020. 16:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Hrvatski vitez Posedarje12.09.2020. 16:30, Park mladeži, Split
13.09.2020. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Primorac (B)13.09.2020. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.09.2020. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP6 : 0Zagora12.09.2020. 16:30, Jadranovo, Ploče
12.09.2020. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Neretva12.09.2020. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
4. kolo
Izvještaj
16.09.2020. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora0 : 0Zmaj (M)16.09.2020. 16:30, Borovište, Unešić
16.09.2020. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 3Jadran LP16.09.2020. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
16.09.2020. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 1Kamen16.09.2020. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
16.09.2020. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 2Split16.09.2020. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
16.09.2020. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2OSK16.09.2020. 16:30, S.C Račice, Vodice
16.09.2020. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)2 : 0Hrvace16.09.2020. 16:30, Zlinje, Blato
16.09.2020. 18:30
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 0Neretvanac16.09.2020. 18:30, Iza Grada, Klis
16.09.2020. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Urania16.09.2020. 16:30, Lapad, Dubrovnik
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 1GOŠK Dubrovnik20.09.2020. 16:30, Podvornica, Opuzen
19.09.2020. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 2Uskok19.09.2020. 16:30, Hrvace, Hrvace
19.09.2020. 14:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 1Zmaj (B)19.09.2020. 14:00, Športski centar Gola Brda, Otok
19.09.2020. 16:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Vodice19.09.2020. 16:30, Park mladeži, Split
20.09.2020. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Sloga20.09.2020. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
19.09.2020. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Hrvatski vitez Posedarje19.09.2020. 16:30, Jadranovo, Ploče
19.09.2020. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 1Primorac (B)19.09.2020. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
19.09.2020. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 4Zagora19.09.2020. 16:30, Iza Vage, Metković
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Neretva26.09.2020. 16:00, Kažimira i Silvija, Biograd
26.09.2020. 16:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Zmaj (M)26.09.2020. 16:00, Gordan Demo, Posedarje
27.09.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Jadran LP27.09.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
26.09.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2Kamen26.09.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
26.09.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)3 : 3Split26.09.2020. 16:00, Zlinje, Blato
26.09.2020. 18:00
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0OSK26.09.2020. 18:00, Iza Grada, Klis
26.09.2020. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 2Hrvace26.09.2020. 16:00, Lapad, Dubrovnik
27.09.2020. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Neretvanac27.09.2020. 16:00, Baška Voda, Baška Voda
7. kolo
Izvještaj
30.09.2020. 16:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Urania30.09.2020. 16:00, Hrvace, Hrvace
30.09.2020. 16:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 3GOŠK Dubrovnik30.09.2020. 16:00, Športski centar Gola Brda, Otok
30.09.2020. 16:00
Park mladeži, Split
Split4 : 0Uskok30.09.2020. 16:00, Park mladeži, Split
30.09.2020. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 3Zmaj (B)30.09.2020. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
30.09.2020. 16:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Vodice30.09.2020. 16:00, Jadranovo, Ploče
30.09.2020. 16:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 0Sloga30.09.2020. 16:00, Sportski centar Makarska, Makarska
30.09.2020. 16:00
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Hrvatski vitez Posedarje30.09.2020. 16:00, Iza Vage, Metković
30.09.2020. 16:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Primorac (B)30.09.2020. 16:00, Borovište, Unešić
8. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 16:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 3Zagora03.10.2020. 16:00, Gordan Demo, Posedarje
04.10.2020. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 1Neretva04.10.2020. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
03.10.2020. 16:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Zmaj (M)03.10.2020. 16:00, S.C Račice, Vodice
04.10.2020. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)0 : 1Jadran LP04.10.2020. 16:00, Zlinje, Blato
03.10.2020. 16:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Kamen03.10.2020. 16:00, Iza Grada, Klis
03.10.2020. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Split03.10.2020. 16:00, Lapad, Dubrovnik
04.10.2020. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1OSK04.10.2020. 16:00, Baška Voda, Baška Voda
04.10.2020. 16:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Hrvace04.10.2020. 16:00, Podvornica, Opuzen
9. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 4Neretvanac10.10.2020. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
10.10.2020. 15:00
Park mladeži, Split
Split3 : 2Urania10.10.2020. 15:00, Park mladeži, Split
11.10.2020. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0GOŠK Dubrovnik11.10.2020. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
10.10.2020. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Uskok10.10.2020. 15:00, Jadranovo, Ploče
10.10.2020. 15:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 2Zmaj (B)10.10.2020. 15:30, Sportski centar Makarska, Makarska
10.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Vodice10.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
10.10.2020. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Sloga10.10.2020. 15:00, Borovište, Unešić
10.10.2020. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0Hrvatski vitez Posedarje10.10.2020. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
10. kolo
Izvještaj
18.10.2020. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Primorac (B)18.10.2020. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
17.10.2020. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 3Zagora17.10.2020. 15:00, S.C Račice, Vodice
17.10.2020. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)3 : 0Neretva17.10.2020. 15:00, Zlinje, Blato
17.10.2020. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 2Zmaj (M)17.10.2020. 15:00, Iza Grada, Klis
17.10.2020. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 2Jadran LP17.10.2020. 15:00, Lapad, Dubrovnik
18.10.2020. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Kamen18.10.2020. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
18.10.2020. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Split18.10.2020. 15:00, Podvornica, Opuzen
17.10.2020. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 1OSK17.10.2020. 15:00, Hrvace, Hrvace
11. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
Park mladeži, Split
Split3 : 4Hrvace24.10.2020. 15:00, Park mladeži, Split
25.10.2020. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Neretvanac25.10.2020. 14:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
24.10.2020. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 2Urania24.10.2020. 15:00, Jadranovo, Ploče
24.10.2020. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1GOŠK Dubrovnik24.10.2020. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
24.10.2020. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 0Uskok24.10.2020. 15:00, Iza Vage, Metković
24.10.2020. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora4 : 0Zmaj (B)24.10.2020. 15:00, Borovište, Unešić
24.10.2020. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 1Vodice24.10.2020. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
24.10.2020. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje3 : 1Sloga24.10.2020. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
12. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice4 : 0Hrvatski vitez Posedarje28.10.2020. 14:00, S.C Račice, Vodice
28.10.2020. 14:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)1 : 0Primorac (B)28.10.2020. 14:00, Zlinje, Blato
28.10.2020. 18:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 0Zagora28.10.2020. 18:00, Iza Grada, Klis
28.10.2020. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Neretva28.10.2020. 14:00, Lapad, Dubrovnik
28.10.2020. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Zmaj (M)28.10.2020. 14:00, Baška Voda, Baška Voda
28.10.2020. 14:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 0Jadran LP28.10.2020. 14:00, Podvornica, Opuzen
28.10.2020. 14:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Kamen28.10.2020. 14:00, Hrvace, Hrvace
28.10.2020. 14:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 1Split28.10.2020. 14:00, Športski centar Gola Brda, Otok
13. kolo
Izvještaj
11.11.2020. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 2OSK11.11.2020. 14:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
31.10.2020. 14:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 2Hrvace31.10.2020. 14:00, Jadranovo, Ploče
31.10.2020. 14:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 0Neretvanac31.10.2020. 14:00, Sportski centar Makarska, Makarska
31.10.2020. 14:00
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Urania31.10.2020. 14:00, Iza Vage, Metković
31.10.2020. 14:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1GOŠK Dubrovnik31.10.2020. 14:00, Borovište, Unešić
31.10.2020. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Uskok31.10.2020. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
31.10.2020. 14:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 0Zmaj (B)31.10.2020. 14:00, Gordan Demo, Posedarje
11.11.2020. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 0Vodice11.11.2020. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
14. kolo
Izvještaj
25.11.2020. 12:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)0 : 0Sloga25.11.2020. 12:00, Zlinje, Blato
07.11.2020. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok5 : 0Hrvatski vitez Posedarje07.11.2020. 17:00, Iza Grada, Klis
07.11.2020. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 3Primorac (B)07.11.2020. 14:00, Lapad, Dubrovnik
08.11.2020. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 0Zagora08.11.2020. 14:00, Baška Voda, Baška Voda
08.11.2020. 14:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 0Neretva08.11.2020. 14:00, Podvornica, Opuzen
07.11.2020. 14:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Zmaj (M)07.11.2020. 14:00, Hrvace, Hrvace
07.11.2020. 14:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 1Jadran LP07.11.2020. 14:00, Športski centar Gola Brda, Otok
25.11.2020. 13:30
Park mladeži, Split
Split0 : 0Kamen25.11.2020. 13:30, Park mladeži, Split
15. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 14:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 2Split14.11.2020. 14:00, Jadranovo, Ploče
14.11.2020. 14:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 0OSK14.11.2020. 14:00, Sportski centar Makarska, Makarska
14.11.2020. 14:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Hrvace14.11.2020. 14:00, Iza Vage, Metković
14.11.2020. 14:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 2Neretvanac14.11.2020. 14:00, Borovište, Unešić
14.11.2020. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 0Urania14.11.2020. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
14.11.2020. 14:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Dubrovnik14.11.2020. 14:00, Gordan Demo, Posedarje
15.11.2020. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 0Uskok15.11.2020. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
14.11.2020. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice5 : 3Zmaj (B)14.11.2020. 14:00, S.C Račice, Vodice
16. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 13:30
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Vodice21.11.2020. 13:30, Iza Grada, Klis
21.11.2020. 13:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Sloga21.11.2020. 13:30, Lapad, Dubrovnik
22.11.2020. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 1Hrvatski vitez Posedarje22.11.2020. 13:30, Baška Voda, Baška Voda
22.11.2020. 13:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 0Primorac (B)22.11.2020. 13:30, Podvornica, Opuzen
21.11.2020. 13:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Zagora21.11.2020. 13:30, Hrvace, Hrvace
21.11.2020. 13:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 0Neretva21.11.2020. 13:30, Športski centar Gola Brda, Otok
21.11.2020. 13:30
Park mladeži, Split
Split1 : 0Zmaj (M)21.11.2020. 13:30, Park mladeži, Split
22.11.2020. 13:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Jadran LP22.11.2020. 13:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
17. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 3Kamen14.03.2021. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
13.03.2021. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 3Split13.03.2021. 15:00, Iza Vage, Metković
13.03.2021. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora6 : 2OSK13.03.2021. 15:00, Borovište, Unešić
14.03.2021. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 2Hrvace14.03.2021. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
14.03.2021. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 2Neretvanac14.03.2021. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
14.03.2021. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 0Urania14.03.2021. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
13.03.2021. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2GOŠK Dubrovnik13.03.2021. 15:00, S.C Račice, Vodice
14.03.2021. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B)1 : 1Uskok14.03.2021. 15:00, Zlinje, Blato
18. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 14:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)1 : 1GOŠK Dubrovnik20.03.2021. 14:30, Zlinje, Blato
20.03.2021. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 1Urania20.03.2021. 15:00, S.C Račice, Vodice
21.03.2021. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Neretvanac21.03.2021. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
20.03.2021. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Hrvace20.03.2021. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
20.03.2021. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 0OSK20.03.2021. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
20.03.2021. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Split20.03.2021. 15:00, Borovište, Unešić
20.03.2021. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Kamen20.03.2021. 15:00, Iza Vage, Metković
20.03.2021. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 0Jadran LP20.03.2021. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
19. kolo
Izvještaj
24.03.2021. 15:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP6 : 1Neretva24.03.2021. 15:00, Jadranovo, Ploče
24.03.2021. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Zagora24.03.2021. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
24.03.2021. 15:00
Park mladeži, Split
Split1 : 1Primorac (B)24.03.2021. 15:00, Park mladeži, Split
24.03.2021. 15:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 2Hrvatski vitez Posedarje24.03.2021. 15:00, Športski centar Gola Brda, Otok
24.03.2021. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Sloga24.03.2021. 15:00, Hrvace, Hrvace
24.03.2021. 15:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac3 : 2Vodice24.03.2021. 15:00, Podvornica, Opuzen
24.03.2021. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania5 : 0Zmaj (B)24.03.2021. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
24.03.2021. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Uskok24.03.2021. 15:00, Lapad, Dubrovnik
20. kolo
Izvještaj
27.03.2021. 15:30
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0Urania27.03.2021. 15:30, Iza Grada, Klis
27.03.2021. 15:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)0 : 3Neretvanac27.03.2021. 15:30, Zlinje, Blato
27.03.2021. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 0Hrvace27.03.2021. 15:30, S.C Račice, Vodice
28.03.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga5 : 0OSK28.03.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
27.03.2021. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 3Split27.03.2021. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
27.03.2021. 15:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 1Kamen27.03.2021. 15:30, Kažimira i Silvija, Biograd
27.03.2021. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora0 : 0Jadran LP27.03.2021. 15:30, Borovište, Unešić
27.03.2021. 15:30
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 1Zmaj (M)27.03.2021. 15:30, Iza Vage, Metković
21. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)1 : 1Zagora03.04.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
03.04.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 1Primorac (B)03.04.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
03.04.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Hrvatski vitez Posedarje03.04.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
03.04.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split1 : 2Sloga03.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
03.04.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK4 : 0Vodice03.04.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
03.04.2021. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 0Zmaj (B)03.04.2021. 16:30, Hrvace, Hrvace
03.04.2021. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Uskok03.04.2021. 16:30, Podvornica, Opuzen
03.04.2021. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0GOŠK Dubrovnik03.04.2021. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
22. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretvanac10.04.2021. 16:30, Lapad, Dubrovnik
10.04.2021. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Uskok2 : 1Hrvace10.04.2021. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
10.04.2021. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)4 : 1OSK10.04.2021. 16:30, Zlinje, Blato
10.04.2021. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 2Split10.04.2021. 16:30, S.C Račice, Vodice
11.04.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga2 : 0Kamen11.04.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
10.04.2021. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 1Jadran LP10.04.2021. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
10.04.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Zmaj (M)10.04.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
10.04.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0Neretva10.04.2021. 16:30, Borovište, Unešić
23. kolo
Izvještaj
14.04.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Primorac (B)14.04.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
14.04.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)2 : 0Hrvatski vitez Posedarje14.04.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
14.04.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 0Sloga14.04.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
14.04.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1Vodice14.04.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
14.04.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split3 : 0Zmaj (B)14.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
14.04.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 1Uskok14.04.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
14.04.2021. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 2GOŠK Dubrovnik14.04.2021. 16:30, Hrvace, Hrvace
14.04.2021. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 3Urania14.04.2021. 16:30, Podvornica, Opuzen
24. kolo
Izvještaj
18.04.2021. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Hrvace18.04.2021. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
17.04.2021. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 2OSK17.04.2021. 16:30, Lapad, Dubrovnik
17.04.2021. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Split17.04.2021. 16:30, Iza Grada, Klis
17.04.2021. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B)1 : 2Kamen17.04.2021. 16:30, Zlinje, Blato
17.04.2021. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Jadran LP17.04.2021. 16:30, S.C Račice, Vodice
18.04.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 0Zmaj (M)18.04.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
17.04.2021. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje0 : 0Neretva17.04.2021. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
17.04.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 2Zagora17.04.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
25. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvatski vitez Posedarje 24.04.2021. 16:30, Borovište, Unešić
24.04.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga 24.04.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
24.04.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Vodice 24.04.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
24.04.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zmaj (B) 24.04.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
25.04.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok 25.04.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
24.04.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik 24.04.2021. 16:30, Park mladeži, Split
24.04.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Urania 24.04.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
24.04.2021. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac 24.04.2021. 16:30, Hrvace, Hrvace
26. kolo
Izvještaj
28.04.2021. 16:30
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : OSK 28.04.2021. 16:30, Podvornica, Opuzen
28.04.2021. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split 28.04.2021. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
28.04.2021. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen 28.04.2021. 16:30, Lapad, Dubrovnik
28.04.2021. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Jadran LP 28.04.2021. 16:30, Iza Grada, Klis
28.04.2021. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Zmaj (M) 28.04.2021. 16:30, Zlinje, Blato
28.04.2021. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretva 28.04.2021. 16:30, S.C Račice, Vodice
28.04.2021. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zagora 28.04.2021. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
28.04.2021. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B) 28.04.2021. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
27. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga 01.05.2021. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
01.05.2021. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice 01.05.2021. 16:30, Borovište, Unešić
01.05.2021. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (B) 01.05.2021. 16:30, Iza Vage, Metković
01.05.2021. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Uskok 01.05.2021. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
01.05.2021. 16:30
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik 01.05.2021. 16:30, Jadranovo, Ploče
02.05.2021. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania 02.05.2021. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
01.05.2021. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac 01.05.2021. 16:30, Park mladeži, Split
01.05.2021. 16:30
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Hrvace 01.05.2021. 16:30, Športski centar Gola Brda, Otok
28. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Split 08.05.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
09.05.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Kamen 09.05.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
09.05.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP 09.05.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
08.05.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj (M) 08.05.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
08.05.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva 08.05.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
08.05.2021. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Zagora 08.05.2021. 17:00, Zlinje, Blato
08.05.2021. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Primorac (B) 08.05.2021. 17:00, S.C Račice, Vodice
09.05.2021. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje 09.05.2021. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
29. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Vodice 15.05.2021. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
15.05.2021. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj (B) 15.05.2021. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
15.05.2021. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Uskok 15.05.2021. 17:00, Borovište, Unešić
15.05.2021. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Dubrovnik 15.05.2021. 17:00, Iza Vage, Metković
15.05.2021. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Urania 15.05.2021. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
15.05.2021. 17:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretvanac 15.05.2021. 17:00, Jadranovo, Ploče
16.05.2021. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvace 16.05.2021. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
15.05.2021. 17:00
Park mladeži, Split
Split : OSK 15.05.2021. 17:00, Park mladeži, Split
30. kolo
Izvještaj
19.05.2021. 17:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Kamen 19.05.2021. 17:00, Športski centar Gola Brda, Otok
19.05.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP 19.05.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
19.05.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zmaj (M) 19.05.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
19.05.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretva 19.05.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
19.05.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora 19.05.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
19.05.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Primorac (B) 19.05.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
19.05.2021. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Hrvatski vitez Posedarje 19.05.2021. 17:00, Zlinje, Blato
19.05.2021. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Sloga 19.05.2021. 17:00, S.C Račice, Vodice
31. kolo
Izvještaj
23.05.2021. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (B) 23.05.2021. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
22.05.2021. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Uskok 22.05.2021. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
22.05.2021. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik 22.05.2021. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
22.05.2021. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Urania 22.05.2021. 17:00, Borovište, Unešić
22.05.2021. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac 22.05.2021. 17:00, Iza Vage, Metković
22.05.2021. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvace 22.05.2021. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
22.05.2021. 17:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : OSK 22.05.2021. 17:00, Jadranovo, Ploče
23.05.2021. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split 23.05.2021. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
32. kolo
Izvještaj
29.05.2021. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Jadran LP 29.05.2021. 17:00, Park mladeži, Split
29.05.2021. 17:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zmaj (M) 29.05.2021. 17:00, Športski centar Gola Brda, Otok
29.05.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretva 29.05.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
30.05.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zagora 30.05.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
30.05.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B) 30.05.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
29.05.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvatski vitez Posedarje 29.05.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
29.05.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Sloga 29.05.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
29.05.2021. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj (B) : Vodice 29.05.2021. 17:00, Zlinje, Blato
33. kolo
Izvještaj
05.06.2021. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Uskok 05.06.2021. 17:00, S.C Račice, Vodice
06.06.2021. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Dubrovnik 06.06.2021. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
05.06.2021. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Urania 05.06.2021. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
05.06.2021. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac 05.06.2021. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.06.2021. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace 05.06.2021. 17:00, Borovište, Unešić
05.06.2021. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : OSK 05.06.2021. 17:00, Iza Vage, Metković
05.06.2021. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Split 05.06.2021. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
05.06.2021. 17:00
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Kamen 05.06.2021. 17:00, Jadranovo, Ploče
34. kolo
Izvještaj
13.06.2021. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj (M) 13.06.2021. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.06.2021. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Neretva 12.06.2021. 17:00, Park mladeži, Split
12.06.2021. 17:00
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Zagora 12.06.2021. 17:00, Športski centar Gola Brda, Otok
12.06.2021. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac (B) 12.06.2021. 17:00, Hrvace, Hrvace
13.06.2021. 17:00
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje 13.06.2021. 17:00, Podvornica, Opuzen
13.06.2021. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Sloga 13.06.2021. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
12.06.2021. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Vodice 12.06.2021. 17:00, Lapad, Dubrovnik
12.06.2021. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zmaj (B) 12.06.2021. 17:00, Iza Grada, Klis
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP2312744622+2443
2.Neretvanac2211563426+838
3.Hrvace2211383524+1136
4.Zagora2210663833+536
5.Uskok2210483123+834
6.Zmaj (M) (-1)2110472827+133
7.Urania2110293428+632
8.Split238783735+231
9.OSK238693443-930
10.Kamen2385103637-129
11.Neretva2284102738-1128
12.Primorac (B)2376103127+427
13.Sloga227692019+127
14.GOŠK Dubrovnik227692832-427
15.Vodice2375113244-1226
16.Hrvatski vitez Posedarje2375112441-1726
17.Zmaj (B)2365123248-1623
14 golova
Baldo Cicijelj
13 golova
Abel Kalfić
11 golova
Marko Musulin
10 golova
Jakov Marinović, Ivan Bubalo, Drago Gabrić, Nikola Marić
9 golova
Luka Vodopija, Ante Kuliš, Mislav Pezo
8 golova
Ivan Primorac, Domagoj Marušić
7 golova
Stipe Brnić, Krešimir Luetić, Ivica Bašić, Zvonimir Teklić, Kevin Mondziaou, Mario Popić
6 golova
Mario Marović, Ivano Čepo, Duje Tadić, Ivan Repić, Duje Banić, Ivan Tomičić
5 golova
Dominik Plavša, Juan Manuel Varea, Ševko Okić, Luka Kapetanović, Antonio Štimac, Marin Petričević, Miroslav Krištić, Darko Tomaš, Ivan Raič, Daniel Lukić, Mario Marić
4 gola
Duje Ribičić, Dino Deak, Ivo Caput, Toni Katić, Roko Jurić, Josip Sušić, Josip Cikojević, Vedran Smokrović, Mario Pejković, Mile Pehar, Ante Mihaljević
3 gola
Dino Primorac, Frank Žanetić, Branimir Kujundžić, Ante Vukadinović, Luka Božić, Ivan Šušnjara, Duje Medak, Stjepan Olujić, Ante Sarić, Damir Rašić, Anđelo Vekić, Josip Jurendić, Tonći Radovniković, Mateo Katić, Krešimir Slugan, Stipe Barać, Karlo Vodanović, Frane Jerković, Karlo Vidović, Antonio Smrdelj, Mohammed Okechukwu Aliyu, Duje Bilić, Karlo Torbarina, Josip Jurjević
2 gola
Josip Rajčić, Luka Duvnjak, Andrej Ivan Tabula, Luka Bubalo, Tomislav Copić, Leo Andrić, Stefan Lazarevski, Ivan Abramović, Tomislav Kuman, Filip Ercegović, Ivan Brkić, Nemanja Šešlija, Anel Topuzović, Ivan Paponja, Miroslav Ninčević, Vice Birkić, Marin Romić, Luka Stefanović, Belmin Sikira, Roko Vivodinac, Domagoj Kuran, Marin Božić, Roko Kurtović, Domagoj Perica, Abdoul-Karim Bara, Mile Ćaleta, Ivan Prskalo, Hrvoje Spahija, Dario Vukasović, Josip Brkić, Željko Sablić, Jakov Lučić, Marin Romić, Wilfried Fred Capelton Etienne, Ivan Klarić-Dračar, Lovre Lukić, Dino Barada
1 gol
Stipe Nikolac, Tomislav Pandža, Roko Nakić, Marin Bakić, Vedran Ješe, Mario Barišić, Mario Pedišić, Pero Džidić, Antonio Mrković, Ivan Perica, Antonio Mušić, Leo Leopold Novak, Jure Gale, Mateo Rončević, Ante Ivanišević, Bruno Crnjak, Luka Ivanović, Slaven Dumančić, Luciano Lovrić, Krešimir Božinović, Ivan Šalinović, Pjero Škarić, Petar Petranić, Antonio Pavlinović, Danijel Visković, Roko Čović, Josip Stojčević, Gabriel Coutinho Domiciano, Deni Sardelić, Marko Bašić, Ivan Dulaj, Josip Vladović, Ivan Kordić, Nikola Rodin, Šimun Horvat, Luka Matić, Zvonimir Grgat, Nikola Jurišić, Ivan Marić, Ivan Martinović, Tino Šošić, Ante Žužul, Duje Žderić, Duje Vrdoljak, Ivan Rodić, Eldin Omerović, Josip Vučković, Ante Vuković, Tomislav Žužul, Miro Kovačić, Tomislav Katić, Ivo Boban, Josip Kilić, Matteo Pranić, Domagoj Poljak, Ivan-Nikola Rodić, Anđelo Kordić, Josip Listar, Ante Babić, Matija Bukvašević, Ivan Gilić-Kuko, Josip Bratim, Josip Gojak, Dario Ljubić, Bruno Munega, Mario Mornar, Denis Remšak, Muhammad Reza Kusuma, Marin Jonjić, Toni Žile, Jure Prančević, Karlo Udovičić, Ivan Krajina, Matej Lozina, Josip Radoš, Jakov Protić, Mihovil Petričević, Mate Pirić, Luka Klanac, Ivan Vujčić, Jure Matijašević, Toni Kirevski, Marin Vučemilović-Grgić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Hrvace

Danijel Visković

Jadran LP

Robert Pijević

OSK

Duje Tadić

Split

Jure Gale
Mario Mornar

Urania

Mario Pejković
Belmin Sikira
Alen Šarić Hodžić

Uskok

Petar Ćubelić
Mateo Katuša

Zmaj (M)

Marin Božić
Antonio Rudelj
Stipe Serdarević

Akumulirani žuti kartoni: 2

GOŠK Dubrovnik

Ivo Caput
Josip Listar
Anel Topuzović

Hrvace

Duje Ljubić

Hrvatski vitez Posedarje

Josip Brkić
Marko Ivančić
Jure Ivandić
Josip Ivković
Nino Jurjević-Adžić
Anđelo Paleka
Karlo Torbarina

Jadran LP

Ivan Dulaj
Abel Kalfić
Aljoša Krstičević
Marko Musulin
Stipe Nikolac
Martin Šuman

Kamen

Ivan Klarić-Dračar
Mihovil Kljenak

Neretva

Bruno Jelavić
Frane Jerković
Dario Ljubić
Ševko Okić
Ivan Prskalo

Neretvanac

Dominik Bačić
Dino Deak
Luan Kotetski
Mario Tutavac
Neven Zonjić

OSK

Luka Bašić
Andrija Cvrlje
Tomislav Katić
Ivan Norac-Kevo
Marko Radman Livaja
Dominik Romac

Primorac (B)

Mohammed Okechukwu Aliyu
Vice Birkić
Elio De Angelis
Vedran Ješe
Alexandre Serge Rene Klopp
Lucijan-Martin Labus
Stefan Lazarevski
Kevin Mondziaou
Luka Vodopija

Sloga

Bože Andabak
Ivo Boban
Ivan Boko
Domagoj Boljat
Tomislav Copić
Stipe Gizdić
Miroslav Ninčević
Tomislav Pranjić

Split

Frane Barać
Roko Čović
Neno Danolić
Domagoj Jelavić
Krešimir Luetić
Antonio Mrković
Ivan Tomičić
Roko Vivodinac

Urania

Mateo Katić
Josip Sušić
Luka Valenti

Uskok

Petar Bulić
Tonći Radovniković
Tino Šošić
Duje Vrdoljak

Vodice

Stipe Gulam
Tomislav Kuman
Dino Ledenko
Bruno Munega
Marin Petričević
Ante Sarić
Franko Skočić

Zagora

Mile Ćaleta
Petar Petranić
Ivan-Nikola Rodić
Krešimir Slugan

Zmaj (M)

Ivan Brkulj
Damir Rašić

Zmaj (B)

Filip Ercegović
Deni Sardelić
Marko Zubak

Akumulirani žuti kartoni: 1

GOŠK Dubrovnik

Baldo Cicijelj
Marko Farić
Ante Ivanišević
Luka Matić
Maro Matić
Antonio Smrdelj
Marin Sršen
Toni Taraš
Josip Zadro
Toni Žile

Hrvace

Leo Andrić
Petar Bitunjac
Filip Čeko
Zvonimir Grgat
Toni Gugić
Toni Ivanišević
Luka Ivanović
Ante Milić
Dominik Plavša
Luka Stefanović
Pjero Škarić
Karlo Udovičić

Hrvatski vitez Posedarje

Luka Klanac
Roko Kovač
Denis Remšak
Vedran Smokrović
Ivan Tokić
Luka Vrsaljko

Jadran LP

Borna Juračić
Luciano Lovrić
Ivan Marić
Mirko Marić
Ivan Paponja
Dino Primorac
Marin Romić

Kamen

Ivan Ćelić
Slaven Dumančić
Marko Jerčić
Marin Jonjić
Miroslav Krištić
Roko Kujundžić
Jakov Lučić
Jure Prančević
Marijan Vuković
Tomislav Žužul

Neretva

Marko Jurković
Petar Kozina
Domagoj Kuran
Mario Marić
Josip Miličević
Mile Pehar
Nikola Rodin
Domagoj Zovko

Neretvanac

Luka Bubalo
Josip Stojčević
Karlo Taslak

OSK

Marko Bašić
Petar Bašić
Petar Bašić
Vinko Džimbeg
Rino Katunarić
Ante Kuliš
Patrick Lopar
Marko Vukušić

Primorac (B)

Ivan Brkić
Marko Colić
Mohamed Flifla
Nikola Jurišić
Muhammad Reza Kusuma
Pjero Lokin
Ivan Pavičić
Matteo Pranić
Mate Stojanov

Sloga

Mario Barišić
Josip Bratim
Luka Gotovac
Marko Grbavica
Ante Gusić
Josip Šolić
Jakov Vladović

Split

Valentin Adrian Alvarez Cief
Ante Babić
Luka Bebić
Luka Duvnjak
Luka Kapetanović
Anseani Hugo Pohe Tokpa
Ivan Primorac

Urania

Mateo Baturina
Stipe Brnić
Mate Krnić
Joško Topić
Anđelo Vekić

Uskok

Ivan Božina
Krešimir Božinović
Mario Dubravčić
Ivan Gilić-Kuko
Matej Vuknić

Vodice

Denis Bajalica
Duje Biuk
Nikola Marić
Ivan Martinović
Cristhian Felipe Mena Holguin
Marko Mihaljević
Domagoj Prpić
Hrvoje Spahija
Toni Španja
Andrej Ivan Tabula

Zagora

Frane Bitunjac
Luka Božić
Drago Gabrić
Santino Jurišić
Ivan Krajina
Josip Rajčić
Bože Šerić
Nikša Vukić
Dragan Župan

Zmaj (M)

Josip Bauk
Josip Gojak
Stipe Jurić
Toni Kirevski
Matej Lozina
Ante Ljubičić
Teo Mravičić
Leo Leopold Novak
Karlo Radić
Ivan Šalinović
Darko Tomaš

Zmaj (B)

Emmanuel Will Aurel Djombi
Ivan Kordić
Adnan Ljutić
Jakov Marinović
Antonio Mušić
Jerko Pecotić
Domagoj Poljak
Frank Žanetić

Hrvace

Luka Ivanović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Danijel Visković

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Jadran LP

Robert Pijević

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Neretvanac

Mario Popić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

OSK

Duje Tadić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Split

Jure Gale

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mario Mornar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Urania

Mario Pejković

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Belmin Sikira

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Alen Šarić Hodžić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Uskok

Petar Ćubelić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

MNK Bačvice

Mateo Katuša

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Zmaj (M)

Marin Božić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Eldin Omerović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Antonio Rudelj

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Stipe Serdarević

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Zmaj (B)

Marko Zubak

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem svojih nogometnih središta.

Natjecanje se u sezoni 2020./2021. odvija u pet skupina po dvostrukom ili trostrukom bod-sustavu, a skupine broje do 18 sudionika, pri čemu se točan broj utvrđuje propozicijama natjecanja.

Skupine se formiraju na području nogometnih središta HNS-a, na način da županijski savezi s područja NS Rijeka čine skupinu Zapad, s područja NS Zagreb čine skupinu Središte, s područja NS Osijek čine skupinu Istok, s područja NS Varaždin čine skupinu Sjever te s područja NS Split čine skupinu Jug.

U natjecanju sudjeluju klubovi koji su se natjecali u natjecateljskoj godini 2019./2020. i nisu ušli u Drugu HNL te klubovi iz četvrtog stupnja natjecanja, u broju koji je potreban da pojedine skupine broje do 18 sudionika.

U Drugu HNL u sezoni 2021./2022. ulazi klub pobjednik kvalifikacija koje po jednostrukom kup-sustavu igraju prvaci skupina Treće HNL, odnosno klubovi koji ostvare to pravo.

Iz svake skupine Treće HNL obvezno ispada posljednjeplasirani klub te još onoliko klubova koliko je potrebno da skupine Treće HNL u natjecateljskoj godini 2021./2022. broje do 18 klubova.

Ljestvica

1.Jadran LP23+2443
2.Neretvanac22+838
3.Hrvace22+1136
4.Zagora22+536
5.Uskok22+834
6.Zmaj (M) (-1)21+133
7.Urania21+632
8.Split23+231
9.OSK23-930
10.Kamen23-129
11.Neretva22-1128
12.Primorac (B)23+427
13.Sloga22+127
14.GOŠK Dubrovnik22-427
15.Vodice23-1226
16.Hrvatski vitez Posedarje23-1726
17.Zmaj (B)23-1623