Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 3Primorac (B)
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 1Croatia
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 6Jadran LP
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Zmaj
26.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 1Hrvace
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 0Kamen
26.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac6 : 1Uskok
25.08.2018. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 0Urania
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 3Urania
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok7 : 0Zagora
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Primorac
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Neretva
02.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 4Neretvanac
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 2Junak
02.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Imotski
01.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Split
3. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Primorac (B)
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 0GOŠK Dubrovnik
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 1Croatia
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Jadran LP
08.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Zmaj
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac3 : 1Hrvace
08.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Kamen
09.09.2018. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Uskok
4. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Uskok
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Urania
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 0Zagora
16.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj3 : 0Primorac
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP0 : 0Neretva
16.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Neretvanac
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 4Junak
15.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 0Imotski
5. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 0Primorac (B)
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Split
23.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 0GOŠK Dubrovnik
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Croatia
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Jadran LP
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Zmaj
23.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Hrvace
22.09.2018. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Kamen
6. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2Kamen
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 2Uskok
30.09.2018. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 3Urania
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Zagora
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 0Primorac
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Neretva
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 2Neretvanac
30.09.2018. 16:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 5Junak
7. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Primorac (B)
07.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac3 : 0Imotski
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 0Split
07.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1GOŠK Dubrovnik
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 1Croatia
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 1Jadran LP
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok7 : 1Zmaj
06.10.2018. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Hrvace
8. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 0Hrvace
14.10.2018. 14:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 2Kamen
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 4Uskok
14.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 0Urania
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 0Zagora
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split5 : 1Primorac
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 2Neretva
13.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Neretvanac
9. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 3Primorac (B)
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Junak
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 3Imotski
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Split
21.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 2GOŠK Dubrovnik
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0Croatia
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2Jadran LP
20.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace6 : 0Zmaj
10. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Zmaj
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Hrvace
06.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Kamen
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok
27.10.2018. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 3Urania
27.10.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Zagora
07.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 0Primorac
28.10.2018. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 2Neretva
11. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Primorac (B)
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac6 : 1Neretvanac
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 2Junak
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 0Imotski
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 0Split
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 1GOŠK Dubrovnik
03.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Croatia
04.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj0 : 1Jadran LP
12. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 1Jadran LP
11.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Zmaj
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik4 : 0Hrvace
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 3Kamen
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Uskok
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Urania
11.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 1Zagora
10.11.2018. 14:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 1Primorac
13. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1Primorac (B)
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Neretva
18.11.2018. 13:15
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania6 : 2Neretvanac
17.11.2018. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1Junak
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Imotski
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Split
18.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 0GOŠK Dubrovnik
17.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 0Croatia
14. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Croatia
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Jadran LP
24.11.2018. 12:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split4 : 0Zmaj
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 3Hrvace
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Kamen
25.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 3Uskok
24.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Urania
25.11.2018. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Zagora
15. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 1Primorac (B)
02.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Primorac
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 2Neretva
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Neretvanac
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Junak
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj4 : 1Imotski
01.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Split
02.12.2018. 13:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1GOŠK Dubrovnik
16. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 1GOŠK Dubrovnik
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 1Split
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Imotski
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 1Junak
06.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1Neretvanac
23.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1Neretva
26.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok4 : 0Primorac
24.02.2019. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 0Zagora
17. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 1Primorac (B)
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 2Uskok
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1Kamen
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Hrvace
03.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 3Zmaj
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Jadran LP
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 2Croatia
02.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 1GOŠK Dubrovnik
18. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 2Split
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Imotski
10.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 0Junak
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Neretvanac
10.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 0Neretva
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace6 : 2Primorac
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 0Zagora
09.03.2019. 15:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Urania
19. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok0 : 1Primorac (B)
17.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 0Kamen
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora0 : 2Hrvace
17.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 3Zmaj
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Jadran LP
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac4 : 1Croatia
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1GOŠK Dubrovnik
16.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 3Split
20. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 2Imotski
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 0Junak
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Neretvanac
24.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia4 : 1Neretva
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Primorac
24.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 2Zagora
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 1Urania
23.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 2Uskok
21. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 0Primorac (B)
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2Hrvace
31.03.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania5 : 2Zmaj
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 0Jadran LP
31.03.2019. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac0 : 1Croatia
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0GOŠK Dubrovnik
31.03.2019. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 4Split
30.03.2019. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 2Imotski
22. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 1Junak
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski2 : 4Neretvanac
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split2 : 2Neretva
07.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Primorac
07.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Zagora
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP7 : 0Urania
07.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 0Uskok
06.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 1Kamen
23. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Primorac (B)
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 1Zmaj
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 1Jadran LP
14.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Croatia
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 3GOŠK Dubrovnik
14.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac1 : 1Split
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 3Imotski
13.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac3 : 1Junak
24. kolo
Izvještaj
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0Neretvanac
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Neretva
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski3 : 2Primorac
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 1Zagora
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Urania
22.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Uskok
20.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP3 : 0Kamen
23.04.2019. 14:45
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 1Hrvace
25. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 16:45
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 1Primorac (B)
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1Jadran LP
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Croatia
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 1GOŠK Dubrovnik
28.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Split
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 1Imotski
28.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Junak
27.04.2019. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0Neretvanac
26. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Neretva
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac5 : 1Primorac
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Zagora
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski3 : 2Urania
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 3Uskok
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 0Kamen
05.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia4 : 1Hrvace
04.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 1Zmaj
27. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 0Primorac (B)
15.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj4 : 1Croatia
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1GOŠK Dubrovnik
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Split
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 0Imotski
12.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania1 : 1Junak
11.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora3 : 2Neretvanac
12.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Neretva
28. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Primorac
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Zagora
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 0Urania
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 2Uskok
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Kamen
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split5 : 2Hrvace
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Zmaj
18.05.2019. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Jadran LP
29. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 2Primorac (B)
22.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP1 : 3GOŠK Dubrovnik
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 1Split
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace7 : 2Imotski
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Junak
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Iza Grada, Klis
Uskok2 : 2Neretvanac
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 2Neretva
25.05.2019. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Primorac
30. kolo
Izvještaj
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 0Zagora
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 1Urania
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 0Uskok
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 3Kamen
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak5 : 2Hrvace
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 3Zmaj
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split6 : 2Jadran LP
01.06.2019. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 2Croatia
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Junak3016775939+2055
2.Primorac (B)3016595231+2153
3.Croatia3016594438+653
4.Uskok3014795842+1649
5.Kamen3013894538+747
6.GOŠK Dubrovnik30128104234+844
7.Urania30135124945+444
8.Neretva30126124840+842
9.Jadran LP30118114635+1141
10.Hrvace30125135253-141
11.Zmaj30115144262-2038
12.Neretvanac30106145261-936
13.Split (-6)30911105144+732
14.Zagora3088143152-2132
15.Primorac3086164363-2030
16.Imotski3058173572-3723
25 golova
Drago Gabrić
21 gol
Baldo Cicijelj
16 golova
Stanislav Vasilj, Petar Bašić-Šiško
14 golova
Tomislav Gudelj
13 golova
Luka Juričić
11 golova
Mario Pejković
10 golova
Leo Andrić
9 golova
Adel Ajkunić, Josip Cikojević, Abel Kalfić, Luka Ivanović, Branimir Kujundžić
8 golova
Marijan Šuto, Marko Ferić, Kristijan Ivan Maretić, Marin Jonjić
7 golova
Juan Manuel Varea, Emanuel Faust Rossetto, Marko Musulin, Bože Živaljić, Jakov Marinović, Bruno Bitunjac, Luka Vodopija, Branimir Galić, Željko Sablić, Nikola Marić, Luka Pleština, Ilija Mašić
6 golova
Anđelo Svalina, Marin Bakić, Ivica Zelić, Miroslav Krištić, Ivan Raič, Marko Vrkić, Šime Erjauc, Stipan Banić, Mijo Šabić, Josip Zeljković, Mario Zebić, Robert Jandrek, Stephen Chinedu, Marin Vuksan
5 golova
Dino Deak, Duje Ribičić, Krešimir Božinović, Mario Marić, Ante Šuto, Vjeko Jonjić, Stipe Barać, Ivo Boban, Zvonimir Teklić, Luka Knežević, Antonio Kaćunko, Mateo Barać, Joško Topić
4 gola
Tonći Radovniković, Stjepan Vuković, Dragan Brečić, Nemanja Šešlija, Ildar Klarić, Mihovil Šutalo, Karlo Vidović, Ante Babić, Ivan Blatančić, Pjero Škarić, Zvonimir Ožegović, Ante Vukušić, Dominik Begić, Ivo Caput
3 gola
Ante Sršen, Marko Colić, Bruno Jelavić, Željko Malčić, Ivan Ćelić, Ante Ljubičić, Ivan Ćapin, Josip Mihovilović, Ante Toni Bačkov, Matej Vidović, Marko Farić, Krešimir Kelez, Toni Pezo, Marin Tomas, Duje Vrdoljak, Duje Vučemilović Grgić, Nikola Jurjević-Škopinić, Goran Domazet, Ivan Žižić, Ante Petričić, Petar Botica, Matheus Lemos Da Silva, Krešimir Slugan, Josip Žižić, Domagoj Zovko, Antonio Brzoja, Toni Ivanišević, Marin Romić, Eduard Raguž
2 gola
Bruno Pralas, Ante Barać, Filip Omazić, Mario Bartulović, Marin Roguljić, Ante-Dario Stipić, Mislav Glavinić, Mario Zebić, Karlo Jurenić, Petar Kovačević, Vinko Petković, Daniel Češljar, Dalibor Mandarić, Luka Matić, Ivan Beović, Andro Vuleta, Vedran Smokrović, Luka Begić, Vlaho Skaramuca, Mihovil Džeba, Marijan Bagarić, Marin Vidošević, Vedran Ješe, Ante Mihaljević, Stipe Nikolac, Ivan-Nikola Rodić, Ivan Čalušić, Frane Jerković, Josip Kilić, Anđelo Kordić, Matteo Tuta, Ivo Antonio Kralj, Toni Španja, Darko Tomaš, Jerko Šeparović, Marko Baković, Domagoj Veraja, Petar Brkan, Zvonimir Grgat, Marin Vučemilović-Grgić, Dražan Glibo, Antonio Smrdelj, Luka Bubalo, Marin Fadić, Jakov Marunica, Nikola Šalinović
1 gol
Toni Žile, Ante Grbešić, Wagner Santos Lago, Luka Milas, Domagoj Domić, Duje Ljubić, Nino Maleta, Šime Marković, Matej Šarić, David Galić, Teo Herceg, Marko Majstorović, Zdenko Turudić, Mario Popić, Ivan Paponja, Domagoj Kuran, Marko Bagarić, Roko Čović, Deni Sardelić, Antonio Štimac, Nikola Jurišić, Josip Serdarušić, Tedi Uvodić, Vlatko Franić, Jakov Karin, Marko Šunjić, Jure Pušić, Nikson Memaj, Šime Puljić, Ante Vuković, Ante Ljubić, Ivan Jukić, Mateo Baturina, Bartul Cvitanović, Mate Šarin, Filip Čeko, Mate Vuković, Tomislav Žužul, Ante Serdarušić, Josip Jurendić, Marin Gajić, Luka Grubišić, Santino Jurišić, Josip Milinović, Toni Nikolić, Mijo Stojak, Frane Bitunjac, Danijel Visković, Petar Petranić, Duje Banić, Domagoj Prpić, Duje Ivančević, Jure Gale, Dominko Radalj, Josip Tomas, Marin Barada, Zvonimir Medić, Ante Ivanišević, Toni Babić, Ivan Jakov Džoni, Tomas Šumiga, Mile Ćaleta

Ljestvica

1.Junak30+2055
2.Primorac (B)30+2153
3.Croatia30+653
4.Uskok30+1649
5.Kamen30+747
6.GOŠK Dubrovnik30+844
7.Urania30+444
8.Neretva30+842
9.Jadran LP30+1141
10.Hrvace30-141
11.Zmaj30-2038
12.Neretvanac30-936
13.Split (-6)30+732
14.Zagora30-2132
15.Primorac30-2030
16.Imotski30-3723