Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Stadion Varteks, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Mladost Ždralovi21.08.2021. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 4Polet SMnM21.08.2021. 17:30, Ludbreg, Ludbreg
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Međimurje21.08.2021. 17:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 4Radnik Križevci21.08.2021. 17:30, Šuderka, Mursko Središće
21.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 0Podravac Virje21.08.2021. 17:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
25.08.2021. 18:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica5 : 2Papuk Orahovica25.08.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
2. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Podravac Virje28.08.2021. 17:00, Brdo, Ždralovi
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Bjelovar28.08.2021. 17:00, Gradski stadion, Križevci
29.08.2021. 17:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Koprivnica29.08.2021. 17:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM6 : 0Virovitica28.08.2021. 17:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Podravina Ludbreg28.08.2021. 17:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
28.08.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 3Rudar Mursko Središće28.08.2021. 17:00, Papuk, Orahovica
3. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 4Mladost Ždralovi04.09.2021. 17:00, NK Podravina, Ludbreg
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 1Varteks Varaždin04.09.2021. 17:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 3Polet SMnM04.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 2Međimurje04.09.2021. 17:00, Šuderka, Mursko Središće
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 4Radnik Križevci04.09.2021. 17:00, Sportski park, Virje
04.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Papuk Orahovica04.09.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
4. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Radnik Križevci11.09.2021. 16:30, Brdo, Ždralovi
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Bjelovar11.09.2021. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM11 : 0Rudar Mursko Središće11.09.2021. 16:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
12.09.2021. 17:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Koprivnica12.09.2021. 17:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 0Virovitica11.09.2021. 16:30, NK Podravina, Ludbreg
11.09.2021. 16:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 1Podravac Virje11.09.2021. 16:30, Papuk, Orahovica
5. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 4Mladost Ždralovi18.09.2021. 16:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
19.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravina Ludbreg19.09.2021. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Varteks Varaždin18.09.2021. 16:00, Šuderka, Mursko Središće
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Polet SMnM18.09.2021. 16:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Međimurje18.09.2021. 16:00, Sportski park, Virje
18.09.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Papuk Orahovica18.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Križevci
6. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Radnik Križevci25.09.2021. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Podravac Virje25.09.2021. 15:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
25.09.2021. 13:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 0Bjelovar25.09.2021. 13:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Rudar Mursko Središće25.09.2021. 15:30, NK Podravina, Ludbreg
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Koprivnica25.09.2021. 15:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
25.09.2021. 15:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Papuk Orahovica25.09.2021. 15:30, Brdo, Ždralovi
7. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Mladost Ždralovi02.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.10.2021. 16:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 1Virovitica02.10.2021. 16:00, Šuderka, Mursko Središće
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Podravina Ludbreg02.10.2021. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 2Varteks Varaždin02.10.2021. 15:00, Sportski park, Virje
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 0Polet SMnM02.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Križevci
02.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica1 : 0Međimurje02.10.2021. 15:00, Papuk, Orahovica
8. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Međimurje09.10.2021. 15:00, Brdo, Ždralovi
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Radnik Križevci09.10.2021. 15:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Podravac Virje09.10.2021. 15:00, NK Podravina, Ludbreg
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica0 : 2Bjelovar09.10.2021. 15:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Rudar Mursko Središće09.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 2Papuk Orahovica09.10.2021. 15:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Mladost Ždralovi16.10.2021. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Koprivnica16.10.2021. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 0Virovitica16.10.2021. 15:00, Sportski park, Virje
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravina Ludbreg16.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Križevci
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Polet SMnM16.10.2021. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.10.2021. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica6 : 1Varteks Varaždin16.10.2021. 15:00, Papuk, Orahovica
10. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Polet SMnM23.10.2021. 14:00, Brdo, Ždralovi
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 3Međimurje23.10.2021. 14:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 3Radnik Križevci23.10.2021. 14:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Podravac Virje23.10.2021. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Bjelovar23.10.2021. 14:00, Šuderka, Mursko Središće
23.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Papuk Orahovica23.10.2021. 14:00, NK Podravina, Ludbreg
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Mladost Ždralovi30.10.2021. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje3 : 1Rudar Mursko Središće30.10.2021. 14:00, Sportski park, Virje
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci3 : 0Koprivnica30.10.2021. 14:00, Gradski stadion, Križevci
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Podravina Ludbreg30.10.2021. 14:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 0Varteks Varaždin30.10.2021. 14:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
30.10.2021. 14:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 0Virovitica30.10.2021. 14:00, Papuk, Orahovica
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 1Varteks Varaždin06.11.2021. 13:30, Brdo, Ždralovi
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM1 : 0Podravina Ludbreg06.11.2021. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Virovitica06.11.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 0Rudar Mursko Središće06.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Križevci
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje2 : 1Bjelovar06.11.2021. 13:30, Sportski park, Virje
06.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica2 : 1Koprivnica06.11.2021. 13:30, Papuk, Orahovica
13. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Mladost Ždralovi13.11.2021. 13:30, Sportski park, Virje
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Radnik Križevci13.11.2021. 13:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica0 : 2Međimurje28.11.2021. 13:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica1 : 3Polet SMnM13.11.2021. 13:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
27.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg4 : 1Varteks Varaždin27.11.2021. 13:30, NK Podravina, Ludbreg
13.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće5 : 2Papuk Orahovica13.11.2021. 13:30, Šuderka, Mursko Središće
14. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Podravina Ludbreg20.11.2021. 13:30, Brdo, Ždralovi
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 2Virovitica20.11.2021. 13:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 0Koprivnica20.11.2021. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 3Rudar Mursko Središće20.11.2021. 13:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 0Podravac Virje20.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Križevci
27.11.2021. 13:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica3 : 4Bjelovar27.11.2021. 13:30, Papuk, Orahovica
15. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci1 : 2Mladost Ždralovi26.02.2022. 15:00, Gradski stadion, Križevci
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Međimurje26.02.2022. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće1 : 3Polet SMnM26.02.2022. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Varteks Varaždin26.02.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica3 : 1Podravina Ludbreg26.02.2022. 15:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
26.02.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Papuk Orahovica26.02.2022. 15:00, Sportski park, Virje
16. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 1Virovitica05.03.2022. 15:00, Brdo, Ždralovi
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 3Koprivnica05.03.2022. 15:00, NK Podravina, Ludbreg
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 1Rudar Mursko Središće05.03.2022. 15:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM0 : 1Bjelovar05.03.2022. 15:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje5 : 0Podravac Virje05.03.2022. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
05.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 3Radnik Križevci05.03.2022. 15:00, Papuk, Orahovica
17. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci7 : 1Međimurje12.03.2022. 15:00, Gradski stadion, Križevci
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 2Polet SMnM12.03.2022. 15:00, Sportski park, Virje
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Varteks Varaždin12.03.2022. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 1Podravina Ludbreg12.03.2022. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
13.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica1 : 1Virovitica13.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
12.03.2022. 15:00
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 3Mladost Ždralovi12.03.2022. 15:00, Papuk, Orahovica
18. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Koprivnica19.03.2022. 15:30, Brdo, Ždralovi
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica2 : 1Rudar Mursko Središće19.03.2022. 15:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg2 : 2Bjelovar19.03.2022. 15:30, NK Podravina, Ludbreg
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin6 : 0Podravac Virje19.03.2022. 15:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM3 : 1Radnik Križevci19.03.2022. 15:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
19.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Papuk Orahovica19.03.2022. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
19. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Mladost Ždralovi26.03.2022. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci6 : 1Varteks Varaždin26.03.2022. 15:30, Gradski stadion, Križevci
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje1 : 1Podravina Ludbreg26.03.2022. 15:30, Sportski park, Virje
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Virovitica26.03.2022. 15:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće2 : 0Koprivnica26.03.2022. 15:30, Šuderka, Mursko Središće
26.03.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 1Polet SMnM26.03.2022. 15:30, Papuk, Orahovica
20. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 13:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi3 : 0Rudar Mursko Središće02.04.2022. 13:30, Brdo, Ždralovi
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Koprivnica0 : 3Bjelovar02.04.2022. 16:30, Gradski stadion, Križevci
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica4 : 2Podravac Virje02.04.2022. 16:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 1Radnik Križevci02.04.2022. 16:30, NK Podravina, Ludbreg
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM5 : 1Međimurje02.04.2022. 16:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
02.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin1 : 0Papuk Orahovica02.04.2022. 16:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMnM2 : 4Mladost Ždralovi09.04.2022. 16:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Varteks Varaždin09.04.2022. 16:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
09.04.2022. 15:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci5 : 0Virovitica09.04.2022. 15:30, Gradski stadion, Križevci
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac Virje0 : 1Koprivnica09.04.2022. 16:30, Sportski park, Virje
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Rudar Mursko Središće09.04.2022. 16:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
09.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Papuk, Orahovica
Papuk Orahovica0 : 1Podravina Ludbreg09.04.2022. 16:30, Papuk, Orahovica
22. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi2 : 0Bjelovar16.04.2022. 16:30, Brdo, Ždralovi
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
Šuderka, Mursko Središće
Rudar Mursko Središće0 : 2Podravac Virje16.04.2022. 16:30, Šuderka, Mursko Središće
16.04.2022. 13:00
3. HNL Sjever
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Koprivnica2 : 2Radnik Križevci16.04.2022. 13:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
NK Podravina, Ludbreg
Podravina Ludbreg3 : 2Međimurje16.04.2022. 16:30, NK Podravina, Ludbreg
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 2Polet SMnM16.04.2022. 16:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
16.04.2022. 16:30
3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
Virovitica5 : 0Papuk Orahovica16.04.2022. 16:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Polet SMnM2217056117+4451
2.Mladost Ždralovi2215524515+3050
3.Bjelovar2214355326+2745
4.Radnik Križevci2214265725+3244
5.Međimurje2212374033+739
6.Podravina Ludbreg228773541-631
7.Papuk Orahovica2274113243-1125
8.Varteks Varaždin2264122039-1922
9.Koprivnica2238112443-1917
10.Virovitica2252152552-2717
11.Podravac Virje2244142350-2716
12.Rudar Mursko Središće2244142556-3116
21 gol
Marko Nikolić
15 golova
Nino Patafta
14 golova
Nusmir FAJIĆ
13 golova
Miroslav Rukavina, Dejan Glavica
12 golova
Jakov Pranjić
11 golova
Filip Škvorc
8 golova
Dominik Glavina, David Žabec, Karlo Petrinić
7 golova
Vedran Furmek, Vedran Kočiš, Mario Sačer, Marko Guja, Josip Golubar, Goran Dlesk, Luka Artuković, Ivan Dolovski
6 golova
Ronaldo Rengel, Mauro Benko, Nikola Suvajac, Marko Radotović, Marko Šarić
5 golova
Hrvoje Mladen, Nikola Barat, Leon Rališ, Ivan Abramović
4 gola
David Kranclbinder, Ivan Cimerman, Petar Ratajec, Leo Vurušić, Josip Brezovec, Filip Lovković, David Arap, Neven Hlišć
3 gola
Rok Horaček, Eugen Jelić Balta, Nino Brcković, Evald Vinko, Davor Sinjaković, Mihael Mladen, Josip-Domagoj Hranilović, Vedran Mlinarić, Leon Benko, Marin Zdelar, David Šmrček, Petar Špoljarić, Bruno Kunštek, Marko Pranjić, Jurica Šantić, Luka Bacinger, Bruno Čovo, Jozef Kuqi
2 gola
Denis Glavina, Kevin Nedeljko, Pavao Zadravec, Matej Rukavina, Vinicius Muniz Ribeiro, Luan Santos Oliveira Bispo, Fran Rožmarić, Dominik Sabol, Romano Lisjak, Martin Halavuk, Mateus Matoničkin, Seid Behram, Mario Kranjec, Bojan Tucaković, Antonio Dodlek, Igor Šegović, Matija Vrbanić, Matija Petak, Perica Ivetić, Ivan Sabljić, Mark Djevelekaj, Deni Hajdarović, Mateo Jakšić, Stipe Ćavić, Stjepan Mamić, Igor Tkalčić, Marin Vratković, Fran Kukec, Valentino Belovari
1 gol
Petar Horvat, Benjamin Šardi, Janko Brlas, Karlo Kraljić, Filip Srpak, Valentino Pintarić, Luka Majdenić, Luka Vinovrški, Petar Ježić, Jakov Gogić, Borna Belaj, Toni Brezina, Karlo Sambolec, David Podboj, Domagoj Vučemilović-Jurić, Emanuel Mihalić, Patrik Šantalab, Martin Buzuk, Domagoj Škojo, Mario Nikolić, Adrijan Coha, Antun Šokec, Ševko Okić, Adrijano Roček, Hrvoje Trupac, Hrvoje Džijan, Tomislav Bušljeta, Tomislav Pleić, Ivan Antolek, Matej Čičak, Leonard Mesarić, Joao Carlos FARIAS DO NASCIMENTO, Ivan PETRENKO, Karlo Mihoković, Ismar Hairlahović, Leon Šantek, Dino Vršić, Arpad Vaš, Kensuke Enjo, Ivan Vidaković, David Petika, Luka Špoljar, Dean Radošević, Filip Perčić, Silvio Radiković, Lovro Panić Levak, Dominik Furmek, Mario Ljevar, Alan Novko, Davor Mikulić, Karlo Benković, Luka Mezga, Mihael Mačković, Marko Stubičan, Stjepan Šantek, Marko Čovo

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bjelovar

Nusmir FAJIĆ
Dinko Gavranović
Mario Ljevar

Koprivnica

Luka Lončar
Dominik Sabol
Matija Vuić

Međimurje

Luka Bacinger
Dorian Jakupak
Jozef Kuqi

Mladost Ždralovi

Toni Brezina
David Žabec

Papuk Orahovica

Miroslav Rukavina

Podravac Virje

Eugen Jelić Balta
Vinicius Muniz Ribeiro

Podravina Ludbreg

Domagoj Banec
Josip Golubar
Mario Kranjec
Pavao Zadravec

Radnik Križevci

Miroslav Koprić
Hrvoje Mladen
Marko Nikolić
Ronaldo Rengel
Sanghun Seok

Rudar Mursko Središće

Fran Antolović
Davor Mikulić
Benjamin Šardi
Leo Vurušić
Damir Zeljko

Varteks Varaždin

Karlo Benković
Sebastijan Dvanajščak
Rok Horaček
Fran Kukec
Ivan Sabljić
Lovro Vitković

Virovitica

Matej Čičak
Kristijan Gusić
Matija Lovreković
Slaven Marković
Davor Sinjaković
Nikola Suvajac

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bjelovar

David Arap
Jurica Barišić
Deni Hajdarović
Mario Nikolić
Ševko Okić
Jakov Pranjić
Patrik Šantalab
Ivan Tadić

Koprivnica

Erik Erdelji
Luka Harambaša
Damir Jambrušić
Stjepan Korenika
Mateus Matoničkin
David Petika
Leo Tropšek
Bojan Tucaković

Međimurje

Fran Cerovčec
Denis Glavina
Jan Marcijuš
Luka Marton
Matija Mendelski
Lovro Panić Levak
Petar Ratajec
Robin Zanjko

Mladost Ždralovi

Antonio Đuričić
Marko Guja
Matej Hudećek
Marko Marinković
Vedran Mlinarić
Filip Mrvelj
Kristijan Srbljanović
Giorgos Theodosiou

Papuk Orahovica

Ivan Jelenčić
Karlo Mahaček
Marko Markotić
David Podboj
Matej Rukavina
Jurica Šantić
Petar Špoljarić
Zvonimir Špoljarić

Podravac Virje

Martin Drmenčić
David Gilanj
Petar Miketić
Leon Šantek
Domagoj Šumandl

Podravina Ludbreg

Matija Havaić
Edi Kovačić
Viktor Pijanec
Mario Sačer
Luan Santos Oliveira Bispo
Filip Stančin
Matija Štefanec

Polet SMnM

Nikola Barat
Dino Jambres
Fran Krištofić
Martin Michael Lesar
Luka Mezga
Emanuel Mihalić
Nino Patafta
Filip Perčić
Saša Stojko
Marko Šarić
Bruno Šimunković

Radnik Križevci

Goran Dlesk
Karlo Kraljić
Krunoslav Srbljinović
Danijel Vrbančić

Rudar Mursko Središće

Niko Kodba
Lovro Koščak
Patrik Nedeljko
Aleksandar Novak
Luka Petrinec
Robert ZEC

Varteks Varaždin

Lovro Angelovski
Leon Benko
Mauro Benko
Šimun Horvat
Dorian Mikičić
Romano Nježić
Borna Radić
Ivan Režić

Virovitica

Mark Djevelekaj
Leo Kirin
David Pelc
Karlo Petrinić
Luka Vinovrški

Bjelovar

Nusmir FAJIĆ

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Marin Nikolić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Međimurje-Čakovec

Karlo Kosalec

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Mladost Ždralovi

David Žabec

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Podravac Virje

Vinicius Muniz Ribeiro

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Radnik Križevci

Ronaldo Rengel

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem svojih nogometnih središta.

 

Natjecanje se u sezoni 2021./2022. odvija u pet skupina po dvostrukom ili trostrukom bod-sustavu, a skupine broje do 18 sudionika, pri čemu se točan broj utvrđuje propozicijama natjecanja.

 

Skupine se formiraju na području nogometnih središta HNS-a, na način da županijski savezi s područja NS Rijeka čine skupinu Zapad, s područja NS Zagreb čine skupinu Središte, s područja NS Osijek čine skupinu Istok, s područja NS Varaždin čine skupinu Sjever te s područja NS Split čine skupinu Jug.

 

U natjecanju po pojedinim skupinama Treće HNL sudjeluju klubovi koji su ispali iz Druge HNL na kraju sezone 2020/2021, klubovi koji su se natjecali po pojedinim skupinama Treće HNL u natjecateljskoj godini 2020./2021. i nisu ušli u Drugu HNL, klubovi koji nisu ispali u četvrti stupanj i klubovi iz četvrtog stupnja natjecanja koji su se plasirali u određenu skupinu Treće HNL, u broju koji je potreban da pojedine skupine broje do 18 sudionika.

 

POPUNA DRUGOG STUPNJA NATJECANJA (od natjecateljske 2022./23. brojat će 12 klubova)

 

Ako prvoplasirani ili drugoplasirani klub određene skupine nije dobio licencu za DRUGI STUPANJ (Drugu HNL) za natjecateljsku godinu 2022./23. ili ne želi ući u DRUGI STUPANJ  može ga zamijeniti najbolje plasirani klub iz te skupine koji ima licencu za DRUGI STUPANJ zaključno do 3. mjesta u određenoj skupini Treće HNL.

 

U DRUGOM STUPNJU od natjecateljske 2022/23 će igrati Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./22. ispao/li iz Prve HNL, klubovi koji su u prvenstvu 2021./2022. igrali u Drugoj HNL, a nisu se plasirali u Prvu HNL, klubovi koji su se plasirali u natjecateljskoj godini 2021./2022 do zaključno jedanaestog (11) mjesta u Drugoj HNL, te jedan (1) klub iz kvalifikacija pet skupina Treće HNL.

 

Ako iz određene skupine Treće HNL niti jedan klub plasiran od 1.-3. mjesta ne dobije licencu za DRUGI STUPANJ  ili odustane od natjecanja u DRUGOM STUPNJU   u prvenstvu 2022./23. g., u DRUGOM STUPNJU  ostat će dvanaesto plasirani  (12) plasirani klub Druge HNL 2021./22. natjecateljske godine.

 

POPUNA NOVOG TREĆEG STUPNJA NATJECANJA (natjecateljska 2022./23. brojat će 16 klubova)

 

U natjecateljskoj godini 2022./23. TREĆI STUPANJ  činit će Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./2022. ispao/li iz Druge HNL, po dva kluba iz svake skupine koji su se u nat. godini 2021./22. natjecali u Trećoj HNL, a  nisu se plasirali u DRUGI STUPANJ  i  nisu plasirani ispod šestog (6)  mjesta određene skupine Treće HNL.

 

Ako ostane upražnjeno jedno (1) mjesto za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL  koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA  ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Ako ostane upražnjeno dva (2)  i više  mjesta za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE, ZAPAD, SJEVER  i ISTOK Treće HNL koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Kvalifikacije za popunu dva i više mjesta u TREĆEM STUPNJU bit će poludelegirane odnosno klubovi iz skupina ZAPAD i SJEVER Treće HNL idu u skupinu A, a klubovi iz skupina JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL idu u skupinu B. Parovi se dobivaju izvlačenjem i križanjem skupina, a jedan klub skupine B bit će slobodan u prvom kolu.

 

U TREĆI STUPANJ ili kvalifikacije za TREĆI STUPANJ u natjecateljskoj godini 2022./23.. mogu ući samo klubovi koji na dan 25. svibnja 2022. ispunjavaju sve propisane uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u TREĆEM STUPNJU od 10. kolovoza 2020. i nadopuni Odluke od 03. kolovoza 2021. godine.

 

Ako se niti na jedan način određen ovim člankom ne može od klubova  pet skupina Treće HNL plasiranih od prvog (1) do šestog (6) mjesta određene skupine popuniti TREĆI STUPANJ da broji 16 klubova u natjecateljskoj godini 2022./2023. odluku o sastavu lige donijet će Izvršni odbor HNS.

Ljestvica

1.Polet SMnM22+4451
2.Mladost Ždralovi22+3050
3.Bjelovar22+2745
4.Radnik Križevci22+3244
5.Međimurje22+739
6.Podravina Ludbreg22-631
7.Papuk Orahovica22-1125
8.Varteks Varaždin22-1922
9.Koprivnica22-1917
10.Virovitica22-2717
11.Podravac Virje22-2716
12.Rudar Mursko Središće22-3116