Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
02.09.2020. 17:00
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi2 : 0Radnik Križevci02.09.2020. 17:00, Brdo, Ždralovi
22.08.2020. 17:30
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće4 : 6ŽNK Virovitica22.08.2020. 17:30, Šuderka, Mursko Središće
22.08.2020. 17:30
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin4 : 0Podravac22.08.2020. 17:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
22.08.2020. 17:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ)1 : 1Tehničar22.08.2020. 17:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
16.09.2020. 16:30
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica2 : 3Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri16.09.2020. 16:30, Papuk, Orahovica
22.08.2020. 17:30
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 0Nogometni klub Bjelovar22.08.2020. 17:30, Ludbreg, Ludbreg
2. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 17:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci4 : 1Nogometni klub Bjelovar29.08.2020. 17:00, Gradski stadion, Križevci
23.09.2020. 16:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri2 : 2Podravina Ludbreg23.09.2020. 16:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
29.08.2020. 17:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar1 : 1Nogometni klub Papuk Orahovica29.08.2020. 17:00, Cvetkovec, Cvetkovec
29.08.2020. 17:00
Sportski park, Virje
Podravac1 : 3Graničar (Đ)29.08.2020. 17:00, Sportski park, Virje
29.08.2020. 17:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica0 : 0Varteks Varaždin29.08.2020. 17:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
29.08.2020. 17:00
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi2 : 1Nogometni klub Rudar Mursko Središće29.08.2020. 17:00, Brdo, Ždralovi
3. kolo
Izvještaj
05.09.2020. 17:00
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće2 : 0Radnik Križevci05.09.2020. 17:00, Šuderka, Mursko Središće
05.09.2020. 17:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin0 : 8Nogometni klub Mladost Ždralovi05.09.2020. 17:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
05.09.2020. 17:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ)1 : 0ŽNK Virovitica05.09.2020. 17:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
05.09.2020. 17:00
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica2 : 1Podravac05.09.2020. 17:00, Papuk, Orahovica
05.09.2020. 17:00
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg1 : 1Tehničar05.09.2020. 17:00, Ludbreg, Ludbreg
05.09.2020. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar0 : 2Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri05.09.2020. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
4. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 16:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci2 : 1Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri12.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Križevci
12.09.2020. 16:30
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar2 : 1Nogometni klub Bjelovar12.09.2020. 16:30, Cvetkovec, Cvetkovec
12.09.2020. 16:30
Sportski park, Virje
Podravac1 : 2Podravina Ludbreg12.09.2020. 16:30, Sportski park, Virje
12.09.2020. 16:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica4 : 0Nogometni klub Papuk Orahovica12.09.2020. 16:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
12.09.2020. 16:30
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi6 : 1Graničar (Đ)12.09.2020. 16:30, Brdo, Ždralovi
12.09.2020. 16:30
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće1 : 0Varteks Varaždin12.09.2020. 16:30, Šuderka, Mursko Središće
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 16:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin2 : 3Radnik Križevci19.09.2020. 16:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
19.09.2020. 16:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ)2 : 3Nogometni klub Rudar Mursko Središće19.09.2020. 16:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
19.09.2020. 16:00
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica1 : 1Nogometni klub Mladost Ždralovi19.09.2020. 16:00, Papuk, Orahovica
19.09.2020. 16:00
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg0 : 0ŽNK Virovitica19.09.2020. 16:00, Ludbreg, Ludbreg
19.09.2020. 16:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar5 : 1Podravac19.09.2020. 16:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
19.09.2020. 16:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri0 : 2Tehničar19.09.2020. 16:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 15:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Tehničar 26.09.2020. 15:30, Gradski stadion, Križevci
26.09.2020. 15:30
Sportski park, Virje
Podravac : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri 26.09.2020. 15:30, Sportski park, Virje
26.09.2020. 15:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Nogometni klub Bjelovar 26.09.2020. 15:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
26.09.2020. 15:30
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Podravina Ludbreg 26.09.2020. 15:30, Brdo, Ždralovi
26.09.2020. 15:30
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Nogometni klub Papuk Orahovica 26.09.2020. 15:30, Šuderka, Mursko Središće
26.09.2020. 15:30
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Graničar (Đ) 26.09.2020. 15:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 15:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Radnik Križevci 03.10.2020. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
03.10.2020. 15:00
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Varteks Varaždin 03.10.2020. 15:00, Papuk, Orahovica
03.10.2020. 15:00
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Nogometni klub Rudar Mursko Središće 03.10.2020. 15:00, Ludbreg, Ludbreg
03.10.2020. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Nogometni klub Mladost Ždralovi 03.10.2020. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
03.10.2020. 15:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : ŽNK Virovitica 03.10.2020. 15:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
03.10.2020. 15:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Podravac 03.10.2020. 15:00, Cvetkovec, Cvetkovec
8. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Podravac 10.10.2020. 15:00, Gradski stadion, Križevci
10.10.2020. 15:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Tehničar 10.10.2020. 15:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
10.10.2020. 15:00
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri 10.10.2020. 15:00, Brdo, Ždralovi
10.10.2020. 15:00
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Nogometni klub Bjelovar 10.10.2020. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
10.10.2020. 15:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Podravina Ludbreg 10.10.2020. 15:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
10.10.2020. 15:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Nogometni klub Papuk Orahovica 10.10.2020. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
9. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 15:00
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Radnik Križevci 17.10.2020. 15:00, Papuk, Orahovica
17.10.2020. 15:00
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Graničar (Đ) 17.10.2020. 15:00, Ludbreg, Ludbreg
17.10.2020. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Varteks Varaždin 17.10.2020. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
17.10.2020. 15:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Nogometni klub Rudar Mursko Središće 17.10.2020. 15:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
17.10.2020. 15:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Nogometni klub Mladost Ždralovi 17.10.2020. 15:00, Cvetkovec, Cvetkovec
17.10.2020. 15:00
Sportski park, Virje
Podravac : ŽNK Virovitica 17.10.2020. 15:00, Sportski park, Virje
10. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 15:00
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : ŽNK Virovitica 24.10.2020. 15:00, Gradski stadion, Križevci
24.10.2020. 15:00
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Podravac 24.10.2020. 15:00, Brdo, Ždralovi
24.10.2020. 15:00
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Tehničar 24.10.2020. 15:00, Šuderka, Mursko Središće
24.10.2020. 15:00
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri 24.10.2020. 15:00, SKUNC Sloboda, Varaždin
24.10.2020. 15:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Nogometni klub Bjelovar 24.10.2020. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
24.10.2020. 15:00
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Podravina Ludbreg 24.10.2020. 15:00, Papuk, Orahovica
11. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:00
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Radnik Križevci 31.10.2020. 14:00, Ludbreg, Ludbreg
31.10.2020. 14:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Nogometni klub Papuk Orahovica 31.10.2020. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
31.10.2020. 14:00
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Graničar (Đ) 31.10.2020. 14:00, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
31.10.2020. 14:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Varteks Varaždin 31.10.2020. 14:00, Cvetkovec, Cvetkovec
31.10.2020. 14:00
Sportski park, Virje
Podravac : Nogometni klub Rudar Mursko Središće 31.10.2020. 14:00, Sportski park, Virje
31.10.2020. 14:00
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Nogometni klub Mladost Ždralovi 31.10.2020. 14:00, SRC VEGEŠKA, Virovitica
12. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Nogometni klub Mladost Ždralovi 07.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Križevci
07.11.2020. 13:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Nogometni klub Rudar Mursko Središće 07.11.2020. 13:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
07.11.2020. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac : Varteks Varaždin 07.11.2020. 13:30, Sportski park, Virje
07.11.2020. 13:30
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Graničar (Đ) 07.11.2020. 13:30, Cvetkovec, Cvetkovec
07.11.2020. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Nogometni klub Papuk Orahovica 07.11.2020. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
07.11.2020. 13:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Podravina Ludbreg 07.11.2020. 13:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
13. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 13:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Radnik Križevci 14.11.2020. 13:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
14.11.2020. 13:30
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri 14.11.2020. 13:30, Ludbreg, Ludbreg
14.11.2020. 13:30
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Tehničar 14.11.2020. 13:30, Papuk, Orahovica
14.11.2020. 13:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Podravac 14.11.2020. 13:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
14.11.2020. 13:30
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : ŽNK Virovitica 14.11.2020. 13:30, SKUNC Sloboda, Varaždin
14.11.2020. 13:30
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Nogometni klub Mladost Ždralovi 14.11.2020. 13:30, Šuderka, Mursko Središće
14. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Nogometni klub Rudar Mursko Središće 21.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Križevci
21.11.2020. 13:30
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Varteks Varaždin 21.11.2020. 13:30, Brdo, Ždralovi
21.11.2020. 13:30
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Graničar (Đ) 21.11.2020. 13:30, SRC VEGEŠKA, Virovitica
21.11.2020. 13:30
Sportski park, Virje
Podravac : Nogometni klub Papuk Orahovica 21.11.2020. 13:30, Sportski park, Virje
21.11.2020. 13:30
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Podravina Ludbreg 21.11.2020. 13:30, Cvetkovec, Cvetkovec
21.11.2020. 13:30
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Nogometni klub Bjelovar 21.11.2020. 13:30, NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
15. kolo
Izvještaj
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Radnik Križevci
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Tehničar
-
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Podravac
-
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : ŽNK Virovitica
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Nogometni klub Mladost Ždralovi
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Nogometni klub Rudar Mursko Središće
16. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Varteks Varaždin
-
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Graničar (Đ)
-
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Nogometni klub Papuk Orahovica
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Podravina Ludbreg
-
Sportski park, Virje
Podravac : Nogometni klub Bjelovar
-
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri
17. kolo
Izvještaj
-
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Radnik Križevci
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Podravac
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : ŽNK Virovitica
-
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Nogometni klub Mladost Ždralovi
-
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Nogometni klub Rudar Mursko Središće
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Varteks Varaždin
18. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Graničar (Đ)
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Nogometni klub Papuk Orahovica
-
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Podravina Ludbreg
-
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Nogometni klub Bjelovar
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri
-
Sportski park, Virje
Podravac : Tehničar
19. kolo
Izvještaj
-
Sportski park, Virje
Podravac : Radnik Križevci
-
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : ŽNK Virovitica
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Nogometni klub Mladost Ždralovi
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Nogometni klub Rudar Mursko Središće
-
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Varteks Varaždin
-
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Graničar (Đ)
20. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Nogometni klub Papuk Orahovica
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Podravina Ludbreg
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Nogometni klub Bjelovar
-
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri
-
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : Tehničar
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Podravac
21. kolo
Izvještaj
-
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica : Radnik Križevci
-
Sportski park, Virje
Podravac : Nogometni klub Mladost Ždralovi
-
Cvetkovec, Cvetkovec
Tehničar : Nogometni klub Rudar Mursko Središće
-
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri : Varteks Varaždin
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Nogometni klub Bjelovar : Graničar (Đ)
-
Ludbreg, Ludbreg
Podravina Ludbreg : Nogometni klub Papuk Orahovica
22. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Križevci
Radnik Križevci : Podravina Ludbreg
-
Papuk, Orahovica
Nogometni klub Papuk Orahovica : Nogometni klub Bjelovar
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar (Đ) : Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri
-
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks Varaždin : Tehničar
-
Šuderka, Mursko Središće
Nogometni klub Rudar Mursko Središće : Podravac
-
Brdo, Ždralovi
Nogometni klub Mladost Ždralovi : ŽNK Virovitica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Nogometni klub Mladost Ždralovi5410193+1613
2.Tehničar523074+39
3.Nogometni klub Rudar Mursko Središće53021110+19
4.Radnik Križevci530298+19
5.ŽNK Virovitica5221105+58
6.Podravina Ludbreg514054+17
7.Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri52128807
8.Graničar (Đ)5212811-37
9.Nogometni klub Papuk Orahovica5122610-45
10.Nogometni klub Bjelovar511379-24
11.Varteks Varaždin5113612-64
12.Podravac5005416-120
5 golova
Igor Sabol, Matija Vrbanić, Rok Horaček
4 gola
Tihomir Šoštarić, Roberto Skoliber, Landry Jean De Dieu Kamga, Arpad Vaš
3 gola
Mihael Babić, Bruno Kunštek, Fran Kožarić, Tomislav Medved, Matija Matoković
2 gola
Matija Dimović, Marin Čavić, Karlo Šepec, Željko Ostrman, Karlo Sambolec, Mateo Kocijan, Tomislav Pleić, Kevin Nedeljko, Sven Golub, Mihael Mladen, Zvonimir Fusić, David Kranclbinder
1 gol
Ivan Delić, Marko Stubičan, Ivan Šignjar, Karlo Benković, Mateo Desić, Mile Sučić, Nikola Suvajac, Matija Petak, Krešimir Crvenka, Josip Ivačić, Vedran Mlinarić, Nikola Barat, Leonard Mesarić, Kruno Jambrušić, Dejan Mezga, Antonio Dodlek, Igor Šegović, Josip Golubar, Alen Herceg, Leo Kovačić, Neven Hlišć, Karlo Jadanić, Borna Mimić, Deni Hajdarović, Marin Renić, Krešimir Pipić, Vedran Kočiš, Ivan Nikšić, Martin Buzuk

Ljestvica

1.Nogometni klub Mladost Ždralovi5+1613
2.Tehničar5+39
3.Nogometni klub Rudar Mursko Središće5+19
4.Radnik Križevci5+19
5.ŽNK Virovitica5+58
6.Podravina Ludbreg5+17
7.Nogometni klub Polet Sveti Martin na Muri507
8.Graničar (Đ)5-37
9.Nogometni klub Papuk Orahovica5-45
10.Nogometni klub Bjelovar5-24
11.Varteks Varaždin5-64
12.Podravac5-120