Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Gaj Mače22.08.2020. 17:30, Lučko, Lučko
22.08.2020. 17:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo3 : 1Segesta 22.08.2020. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
22.08.2020. 17:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Trešnjevka22.08.2020. 17:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
22.08.2020. 20:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19190 : 1Ponikve22.08.2020. 20:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
23.08.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 1Bistra23.08.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
22.08.2020. 17:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 2Špansko22.08.2020. 17:30, Vrapče, Zagreb
02.09.2020. 17:00
Jarun, Zagreb
Jarun5 : 0Zagorec (KR)02.09.2020. 17:00, Jarun, Zagreb
16.09.2020. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja4 : 0Vrbovec16.09.2020. 16:30, NK Mladost, Petrinja
22.08.2020. 17:30
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Maksimir22.08.2020. 17:30, NK Hašk, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Maksimir30.08.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
23.09.2020. 16:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1HAŠK 190323.09.2020. 16:15, Gradski stadion, Vrbovec
29.08.2020. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 1Mladost Petrinja29.08.2020. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
29.08.2020. 17:00
Špansko, Zagreb
Špansko2 : 3Jarun29.08.2020. 17:00, Špansko, Zagreb
30.08.2020. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 0Vrapče30.08.2020. 17:00, SC Bistra, Donja Bistra
29.08.2020. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 3Trnje29.08.2020. 17:00, Gajnice, Zagreb
29.08.2020. 17:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Karlovac 191929.08.2020. 17:00, Graba, Zagreb
29.08.2020. 17:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 4Kurilovec29.08.2020. 17:00, Gradski stadion, Sisak
29.08.2020. 17:00
Lučko, Lučko
Lučko0 : 1Dugo Selo29.08.2020. 17:00, Lučko, Lučko
3. kolo
Izvještaj
05.09.2020. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo3 : 3Gaj Mače05.09.2020. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
05.09.2020. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 0Lučko05.09.2020. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
05.09.2020. 17:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19190 : 1Segesta 05.09.2020. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
06.09.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Trešnjevka06.09.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
05.09.2020. 17:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 3Ponikve05.09.2020. 17:00, Vrapče, Zagreb
05.09.2020. 17:00
Jarun, Zagreb
Jarun3 : 3Bistra05.09.2020. 17:00, Jarun, Zagreb
05.09.2020. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja3 : 0Špansko05.09.2020. 17:00, NK Mladost, Petrinja
05.09.2020. 17:00
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19032 : 5Zagorec (KR)05.09.2020. 17:00, NK Hašk, Zagreb
30.09.2020. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 1Vrbovec30.09.2020. 16:00, Oboj, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
14.10.2020. 15:30
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 2Vrbovec14.10.2020. 15:30, NK GAJ, Mače
09.09.2020. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)0 : 4Maksimir09.09.2020. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
09.09.2020. 17:00
Špansko, Zagreb
Špansko0 : 1HAŠK 190309.09.2020. 17:00, Špansko, Zagreb
23.09.2020. 16:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 0Mladost Petrinja23.09.2020. 16:15, SC Bistra, Donja Bistra
09.09.2020. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 0Jarun09.09.2020. 17:00, Gajnice, Zagreb
09.09.2020. 17:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka0 : 3Vrapče09.09.2020. 17:00, Graba, Zagreb
16.09.2020. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 0Trnje16.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Sisak
16.09.2020. 16:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Karlovac 191916.09.2020. 16:30, Lučko, Lučko
16.09.2020. 16:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 3Kurilovec16.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Dugo Selo
5. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 1Gaj Mače12.09.2020. 16:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
12.09.2020. 16:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19190 : 3Dugo Selo12.09.2020. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
12.09.2020. 16:30
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 1Lučko12.09.2020. 16:30, Trnje, Zagreb
12.09.2020. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Segesta 12.09.2020. 16:30, Vrapče, Zagreb
12.09.2020. 16:30
Jarun, Zagreb
Jarun2 : 1Trešnjevka12.09.2020. 16:30, Jarun, Zagreb
12.09.2020. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 2Ponikve12.09.2020. 16:30, NK Mladost, Petrinja
12.09.2020. 16:30
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19030 : 0Bistra12.09.2020. 16:30, NK Hašk, Zagreb
12.09.2020. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 2Špansko12.09.2020. 16:30, Oboj, Zagreb
12.09.2020. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 0Zagorec (KR)12.09.2020. 16:30, Gradski stadion, Vrbovec
6. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače5 : 1Zagorec (KR)20.09.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
19.09.2020. 16:15
Špansko, Zagreb
Špansko2 : 0Vrbovec19.09.2020. 16:15, Špansko, Zagreb
20.09.2020. 16:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 2Maksimir20.09.2020. 16:15, SC Bistra, Donja Bistra
19.09.2020. 16:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve3 : 3HAŠK 190319.09.2020. 16:15, Gajnice, Zagreb
19.09.2020. 16:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Mladost Petrinja19.09.2020. 16:15, Graba, Zagreb
19.09.2020. 16:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 1Jarun19.09.2020. 16:15, Gradski stadion, Sisak
19.09.2020. 16:15
Lučko, Lučko
Lučko3 : 2Vrapče19.09.2020. 16:15, Lučko, Lučko
19.09.2020. 16:15
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1Trnje19.09.2020. 16:15, Gradski stadion, Dugo Selo
19.09.2020. 16:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec3 : 1Karlovac 191919.09.2020. 16:15, SRC UDARNIK, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 16:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 0Gaj Mače26.09.2020. 16:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
27.09.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 0Kurilovec27.09.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
26.09.2020. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 3Dugo Selo26.09.2020. 16:00, Vrapče, Zagreb
26.09.2020. 16:00
Jarun, Zagreb
Jarun2 : 0Lučko26.09.2020. 16:00, Jarun, Zagreb
26.09.2020. 16:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 0Segesta 26.09.2020. 16:00, NK Mladost, Petrinja
26.09.2020. 16:00
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19030 : 0Trešnjevka26.09.2020. 16:00, NK Hašk, Zagreb
26.09.2020. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir1 : 3Ponikve26.09.2020. 16:00, Oboj, Zagreb
26.09.2020. 16:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 2Bistra26.09.2020. 16:00, Gradski stadion, Vrbovec
26.09.2020. 16:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 1Špansko26.09.2020. 16:00, ŠRC Podgora, Krapina
8. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Špansko04.10.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
04.10.2020. 15:45
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 1Zagorec (KR)04.10.2020. 15:45, SC Bistra, Donja Bistra
03.10.2020. 15:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve4 : 0Vrbovec03.10.2020. 15:45, Gajnice, Zagreb
03.10.2020. 15:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka4 : 3Maksimir03.10.2020. 15:45, Graba, Zagreb
03.10.2020. 15:45
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 0HAŠK 190303.10.2020. 15:45, Gradski stadion, Sisak
03.10.2020. 15:45
Lučko, Lučko
Lučko2 : 0Mladost Petrinja03.10.2020. 15:45, Lučko, Lučko
03.10.2020. 15:45
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo3 : 0Jarun03.10.2020. 15:45, Gradski stadion, Dugo Selo
03.10.2020. 15:45
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 0Vrapče03.10.2020. 15:45, SRC UDARNIK, Velika Gorica
03.10.2020. 15:45
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19190 : 2Trnje03.10.2020. 15:45, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
9. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 14:45
Trnje, Zagreb
Trnje4 : 1Gaj Mače28.10.2020. 14:45, Trnje, Zagreb
07.10.2020. 15:45
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Karlovac 191907.10.2020. 15:45, Vrapče, Zagreb
07.10.2020. 15:45
Jarun, Zagreb
Jarun3 : 1Kurilovec07.10.2020. 15:45, Jarun, Zagreb
21.10.2020. 15:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 2Dugo Selo21.10.2020. 15:15, NK Mladost, Petrinja
07.10.2020. 15:45
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Lučko07.10.2020. 15:45, NK Hašk, Zagreb
07.10.2020. 15:45
Oboj, Zagreb
Maksimir4 : 0Segesta 07.10.2020. 15:45, Oboj, Zagreb
07.10.2020. 15:45
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 2Trešnjevka07.10.2020. 15:45, Gradski stadion, Vrbovec
14.10.2020. 15:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)6 : 4Ponikve14.10.2020. 15:30, ŠRC Podgora, Krapina
07.10.2020. 15:45
Špansko, Zagreb
Špansko2 : 1Bistra07.10.2020. 15:45, Špansko, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače4 : 0Bistra11.10.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
10.10.2020. 15:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 0Špansko10.10.2020. 15:30, Gajnice, Zagreb
10.10.2020. 15:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka0 : 1Zagorec (KR)10.10.2020. 15:30, Graba, Zagreb
10.10.2020. 15:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 0Vrbovec10.10.2020. 15:30, Gradski stadion, Sisak
10.10.2020. 15:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Maksimir10.10.2020. 15:30, Lučko, Lučko
10.10.2020. 15:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1HAŠK 190310.10.2020. 15:30, Gradski stadion, Dugo Selo
25.11.2020. 13:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Mladost Petrinja 25.11.2020. 13:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
10.10.2020. 15:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 3Jarun10.10.2020. 15:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
11.10.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 2Vrapče11.10.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 15:15
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 1Gaj Mače17.10.2020. 15:15, Vrapče, Zagreb
17.10.2020. 15:15
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 0Trnje17.10.2020. 15:15, Jarun, Zagreb
04.11.2020. 14:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Karlovac 1919 04.11.2020. 14:00, NK Mladost, Petrinja
17.10.2020. 15:15
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 19031 : 3Kurilovec17.10.2020. 15:15, NK Hašk, Zagreb
17.10.2020. 15:15
Oboj, Zagreb
Maksimir4 : 2Dugo Selo17.10.2020. 15:15, Oboj, Zagreb
17.10.2020. 15:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 3Lučko17.10.2020. 15:15, Gradski stadion, Vrbovec
17.10.2020. 15:15
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 2Segesta 17.10.2020. 15:15, ŠRC Podgora, Krapina
17.10.2020. 15:15
Špansko, Zagreb
Špansko1 : 1Trešnjevka17.10.2020. 15:15, Špansko, Zagreb
18.10.2020. 15:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 1Ponikve18.10.2020. 15:15, SC Bistra, Donja Bistra
12. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače5 : 0Ponikve25.10.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
24.10.2020. 15:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka5 : 6Bistra24.10.2020. 15:00, Graba, Zagreb
24.10.2020. 15:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 2Špansko24.10.2020. 15:00, Gradski stadion, Sisak
24.10.2020. 15:00
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Zagorec (KR)24.10.2020. 15:00, Lučko, Lučko
24.10.2020. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo4 : 0Vrbovec24.10.2020. 15:00, Gradski stadion, Dugo Selo
11.11.2020. 14:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir 11.11.2020. 14:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
24.10.2020. 15:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19192 : 0HAŠK 190324.10.2020. 15:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
25.10.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje5 : 0Mladost Petrinja25.10.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
24.10.2020. 15:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 4Jarun24.10.2020. 15:00, Vrapče, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 14:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Gaj Mače 31.10.2020. 14:30, Jarun, Zagreb
31.10.2020. 14:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Vrapče 31.10.2020. 14:30, NK Mladost, Petrinja
31.10.2020. 14:30
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Trnje 31.10.2020. 14:30, NK Hašk, Zagreb
31.10.2020. 14:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Karlovac 1919 31.10.2020. 14:30, Oboj, Zagreb
02.12.2020. 13:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec 02.12.2020. 13:30, Gradski stadion, Vrbovec
31.10.2020. 14:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Dugo Selo 31.10.2020. 14:30, ŠRC Podgora, Krapina
31.10.2020. 14:30
Špansko, Zagreb
Špansko : Lučko 31.10.2020. 14:30, Špansko, Zagreb
31.10.2020. 14:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Segesta  31.10.2020. 14:30, SC Bistra, Donja Bistra
31.10.2020. 14:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka 31.10.2020. 14:30, Gajnice, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trešnjevka 08.11.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
07.11.2020. 14:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ponikve 07.11.2020. 14:30, Gradski stadion, Sisak
07.11.2020. 14:30
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra 07.11.2020. 14:30, Lučko, Lučko
07.11.2020. 14:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Špansko 07.11.2020. 14:30, Gradski stadion, Dugo Selo
07.11.2020. 14:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Zagorec (KR) 07.11.2020. 14:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
07.11.2020. 14:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrbovec 07.11.2020. 14:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
08.11.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Maksimir 08.11.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
07.11.2020. 14:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : HAŠK 1903 07.11.2020. 14:30, Vrapče, Zagreb
07.11.2020. 14:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Mladost Petrinja 07.11.2020. 14:30, Jarun, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 14:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Gaj Mače 14.11.2020. 14:00, NK Mladost, Petrinja
14.11.2020. 14:00
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Jarun 14.11.2020. 14:00, NK Hašk, Zagreb
14.11.2020. 14:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče 14.11.2020. 14:00, Oboj, Zagreb
14.11.2020. 14:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trnje 14.11.2020. 14:00, Gradski stadion, Vrbovec
14.11.2020. 14:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Karlovac 1919 14.11.2020. 14:00, ŠRC Podgora, Krapina
18.11.2020. 14:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Kurilovec 18.11.2020. 14:00, Špansko, Zagreb
15.11.2020. 14:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Dugo Selo 15.11.2020. 14:00, SC Bistra, Donja Bistra
14.11.2020. 14:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko 14.11.2020. 14:00, Gajnice, Zagreb
14.11.2020. 14:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Segesta  14.11.2020. 14:00, Graba, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
22.11.2020. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta  22.11.2020. 11:00, NK GAJ, Mače
21.11.2020. 13:30
Lučko, Lučko
Lučko : Trešnjevka 21.11.2020. 13:30, Lučko, Lučko
21.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Ponikve 21.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Dugo Selo
21.11.2020. 13:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Bistra 21.11.2020. 13:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
21.11.2020. 13:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Špansko 21.11.2020. 13:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
22.11.2020. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagorec (KR) 22.11.2020. 11:00, Trnje, Zagreb
21.11.2020. 13:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vrbovec 21.11.2020. 13:30, Vrapče, Zagreb
21.11.2020. 13:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Maksimir 21.11.2020. 13:30, Jarun, Zagreb
21.11.2020. 13:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : HAŠK 1903 21.11.2020. 13:30, NK Mladost, Petrinja
17. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 13:30
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Gaj Mače 28.11.2020. 13:30, NK Hašk, Zagreb
28.11.2020. 13:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Mladost Petrinja 28.11.2020. 13:30, Oboj, Zagreb
28.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Jarun 28.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Vrbovec
28.11.2020. 13:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Vrapče 28.11.2020. 13:30, ŠRC Podgora, Krapina
28.11.2020. 13:30
Špansko, Zagreb
Špansko : Trnje 28.11.2020. 13:30, Špansko, Zagreb
29.11.2020. 13:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Karlovac 1919 29.11.2020. 13:30, SC Bistra, Donja Bistra
28.11.2020. 13:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec 28.11.2020. 13:30, Gajnice, Zagreb
28.11.2020. 13:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Dugo Selo 28.11.2020. 13:30, Graba, Zagreb
28.11.2020. 13:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko 28.11.2020. 13:30, Gradski stadion, Sisak
18. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lučko
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Dugo Selo
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Karlovac 1919
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trnje
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Vrapče
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Jarun
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Mladost Petrinja
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
19. kolo
Izvještaj
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Gaj Mače
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrbovec
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Zagorec (KR)
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Špansko
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Bistra
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Ponikve
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Trešnjevka
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Segesta
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Lučko
20. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dugo Selo
-
Lučko, Lučko
Lučko : Kurilovec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Karlovac 1919
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Trnje
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Jarun
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Mladost Petrinja
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : HAŠK 1903
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
21. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Gaj Mače
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Zagorec (KR)
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Špansko
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Bistra
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Ponikve
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Trešnjevka
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Segesta
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lučko
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dugo Selo
22. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Kurilovec
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Karlovac 1919
-
Lučko, Lučko
Lučko : Trnje
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Jarun
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Mladost Petrinja
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : HAŠK 1903
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Maksimir
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Vrbovec
23. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Gaj Mače
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Špansko
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Bistra
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Ponikve
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trešnjevka
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Segesta
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lučko
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Kurilovec
24. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Karlovac 1919
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trnje
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vrapče
-
Lučko, Lučko
Lučko : Jarun
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Mladost Petrinja
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : HAŠK 1903
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Maksimir
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrbovec
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagorec (KR)
25. kolo
Izvještaj
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Gaj Mače
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Bistra
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trešnjevka
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Segesta
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lučko
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Dugo Selo
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Kurilovec
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Karlovac 1919
26. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trnje
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrapče
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jarun
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Mladost Petrinja
-
Lučko, Lučko
Lučko : HAŠK 1903
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Maksimir
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Vrbovec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec (KR)
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Špansko
27. kolo
Izvještaj
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Gaj Mače
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Ponikve
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Trešnjevka
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Segesta
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Dugo Selo
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Kurilovec
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Karlovac 1919
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Trnje
28. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Jarun
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Mladost Petrinja
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : HAŠK 1903
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Maksimir
-
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Zagorec (KR)
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Špansko
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Bistra
29. kolo
Izvještaj
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Gaj Mače
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Segesta
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Lučko
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dugo Selo
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Karlovac 1919
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trnje
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Vrapče
30. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Jarun
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost Petrinja
-
Trnje, Zagreb
Trnje : HAŠK 1903
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Maksimir
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrbovec
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagorec (KR)
-
Lučko, Lučko
Lučko : Špansko
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Bistra
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ponikve
31. kolo
Izvještaj
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Segesta
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lučko
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Dugo Selo
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Kurilovec
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Karlovac 1919
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trnje
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Jarun
32. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Mladost Petrinja
-
Jarun, Zagreb
Jarun : HAŠK 1903
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Maksimir
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrbovec
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Zagorec (KR)
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Špansko
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Bistra
-
Lučko, Lučko
Lučko : Ponikve
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trešnjevka
33. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Gaj Mače
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lučko
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dugo Selo
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Karlovac 1919
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Trnje
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vrapče
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Jarun
-
NK Hašk, Zagreb
HAŠK 1903 : Mladost Petrinja
34. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK 1903
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Maksimir
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Vrbovec
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Zagorec (KR)
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Špansko
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Bistra
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Trešnjevka
-
Lučko, Lučko
Lučko : Segesta
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jarun128312713+1427
2.Trnje12732228+1424
3.Kurilovec10721208+1223
4.Dugo Selo127142616+1022
5.Ponikve126332422+221
6.Zagorec (KR)126242026-620
7.Gaj Mače124622616+1018
8.Maksimir115332618+818
9.Segesta 125341418-418
10.Lučko124441314-116
11.Bistra123631919015
12.HAŠK 1903123541117-614
13.Vrapče123361821-312
14.Špansko123271521-611
15.Trešnjevka (-1)123361521-611
16.Mladost Petrinja102171017-77
17.Karlovac 191911209517-126
18.Vrbovec12129928-195
12 golova
Igor Prijić
11 golova
Marko Guja
9 golova
Karlo Josipović
8 golova
Matija Smrekar
7 golova
Martin Šaban, Vedran Mesec
6 golova
Maks Slunjski, Matej Adžić
5 golova
Luka Sedlaček, Mario Rašić, Damir Azizi, Luka Grgić, Nikola Brajko
4 gola
Ivan Firer, Matija Kanceljak, Jurica Poldrugač, Jan Matić, Filip Šturlan, Filip Hodak, Davor Iskrić, Nikica Filipović, Josip Colarić, Dominik Drmić
3 gola
Ivan Filipović, Ivica Alapić, Matej Vragolović, Blaženko Klarić, Bruno Špišić, Stjepan Krznar, Vid Bartolić, Filip Dujmović, Karlo Abramović, Andrej Šaronja, Leonardo Matos, Sampson Boampong WIREKOH, David Lojber
2 gola
Borna Proleta, Aboubacar Bamba Diarrassouba, Luka Mandura, Ivan Bastalec, Luka Varga, Stipe Miloš, Vlatko Martinović, Jurica Sambol, Jan Bajan, Matej Čičković, Lovro Banovec, Dominik Pavlek, Josip Budimir, Marino Jedvaj, Lovro Mraković, Toni Kurečki, Eduard Husinec, Dorian Puretić, Božidar Karamatić, Marko Ristovski, Mario Brlečić, Ivan Mamić, Dino Lihić, Vid Krajačić, Marin Tomšić, Josip Mohač, Tomislav Haramustek, Dino Cvrtila, Marin Sudar, Filip Rebić, Grga Štimac, Borna Miklić, Domagoj Colarić, Mario Fajdiga
1 gol
Bartol Markušić, Luka Lončarević, Marko Muhar, Mate Tominac, Dino Postonjski, Ivan Cerjak, Ivan Al Tharwan, Ante Gudelj, Vladimir Burić, Bruno Rihtar, Nikola Bradić, Josip Cvilko, Matej Dumbović, Mario Jazvić, Marko Filipović, Fran Nasić, Antun Grozdek, Ivan Blaškić, Filip Rihtar, Ante Knezović, Krešimir Jelić, Stjepan Poljak, Mislav Čunčić, Dario Salopek, Karlo Deak, Tomislav Hanžek, Mario Ćibarić, Antonio Tičak, Marin Matoš, Igor Ribić, Dino Kluk, Matija Majcenić, Admir Mislimi, Matija Čakarun, Ivan Skansi, Filip Misimi, Antonio Pavlic, Moran Čerkez, Nikola Biškup, Mate Gale, Luka Banožić, Denis Prenkpalaj, Josip Ištuk, Mislav Mikulić, Arijan Ačkar, Goran Trošić, Pavao Andrašec, Lovro Ačkar, Filip Mamić, Stjepan Štefanac, Filip Hranjec, Luka Atlija, Antonio Kćira, Josip Kipa, Marko Lipovac, Bruno Bajan, Niko Kolar, Karlo Perinić, Mislav Glavinić, Filip Vajdovčić, Ivan Kapac, Mateo Lovrić, Patrik Hercig, Mario Miklečić, Benjamin Koon Doe, Wekew Maapeh, Bruno Vukadin, Mijo Šarić, Marko Ćerdić, Josip Slišković, Andrea Radošević, Petar Tomek, Danis Bosnić

Ljestvica

1.Jarun12+1427
2.Trnje12+1424
3.Kurilovec10+1223
4.Dugo Selo12+1022
5.Ponikve12+221
6.Zagorec (KR)12-620
7.Gaj Mače12+1018
8.Maksimir11+818
9.Segesta 12-418
10.Lučko12-116
11.Bistra12015
12.HAŠK 190312-614
13.Vrapče12-312
14.Špansko12-611
15.Trešnjevka (-1)12-611
16.Mladost Petrinja10-77
17.Karlovac 191911-126
18.Vrbovec12-195