Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 1Gaj Mače28.08.2021. 17:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
28.08.2021. 19:30
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19196 : 0Vrbovec28.08.2021. 19:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 2Trešnjevka28.08.2021. 17:30, Gradski stadion, Sisak
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo6 : 0Ravnice28.08.2021. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Ponikve28.08.2021. 17:30, Vrapče, Zagreb
29.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1Maksimir29.08.2021. 17:30, SC Bistra, Donja Bistra
29.08.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 1Mladost Petrinja29.08.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 3Lučko28.08.2021. 17:30, Pešćenica, Zagreb
28.08.2021. 17:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 0Lukavec28.08.2021. 17:30, ŠRC Podgora, Krapina
2. kolo
Izvještaj
03.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače4 : 0Lukavec03.09.2021. 17:30, NK GAJ, Mače
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko0 : 1Zagorec (KR)04.09.2021. 17:30, Lučko, Lučko
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 0HAŠK 190304.09.2021. 17:30, NK Mladost, Petrinja
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir5 : 3Trnje04.09.2021. 17:30, Oboj, Zagreb
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Bistra04.09.2021. 17:30, Gajnice, Zagreb
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 2Vrapče04.09.2021. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 1Ravnice04.09.2021. 17:30, Graba, Zagreb
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec4 : 1Segesta 04.09.2021. 17:30, Gradski stadion, Vrbovec
04.09.2021. 17:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 0Karlovac 191904.09.2021. 17:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
08.09.2021. 19:30
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19194 : 0Gaj Mače08.09.2021. 19:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 1Kurilovec08.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Sisak
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 0Ravnice08.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Vrbovec
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Trešnjevka08.09.2021. 17:00, Vrapče, Zagreb
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 2Dugo Selo08.09.2021. 17:00, SC Bistra, Donja Bistra
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Ponikve08.09.2021. 17:00, Trnje, Zagreb
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Maksimir08.09.2021. 17:00, Pešćenica, Zagreb
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)4 : 0Mladost Petrinja08.09.2021. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
08.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec1 : 0Lučko08.09.2021. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
4. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Lučko12.09.2021. 11:00, NK GAJ, Mače
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 2Lukavec11.09.2021. 17:00, NK Mladost, Petrinja
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir0 : 1Zagorec (KR)11.09.2021. 17:00, Oboj, Zagreb
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 4HAŠK 190311.09.2021. 17:00, Gajnice, Zagreb
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1Trnje11.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka2 : 2Bistra11.09.2021. 17:00, Graba, Zagreb
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 1Vrapče11.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Vrbovec
11.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 0Ravnice11.09.2021. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
11.09.2021. 19:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19194 : 1Segesta 11.09.2021. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
5. kolo
Izvještaj
20.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 1Gaj Mače20.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Sisak
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 0Karlovac 191918.09.2021. 17:00, SRC Tekstilac, Zagreb
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Kurilovec18.09.2021. 17:00, Vrapče, Zagreb
19.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra4 : 0Vrbovec19.09.2021. 17:00, SC Bistra, Donja Bistra
19.09.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 2Trešnjevka19.09.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 2Dugo Selo18.09.2021. 17:00, Pešćenica, Zagreb
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)4 : 1Ponikve18.09.2021. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec0 : 1Maksimir18.09.2021. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
18.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Mladost Petrinja18.09.2021. 17:00, Lučko, Lučko
6. kolo
Izvještaj
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače5 : 0Mladost Petrinja22.09.2021. 17:00, NK GAJ, Mače
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir1 : 3Lučko22.09.2021. 17:00, Oboj, Zagreb
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 0Lukavec22.09.2021. 17:00, Gajnice, Zagreb
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 1Zagorec (KR)22.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 2HAŠK 190322.09.2021. 17:00, Graba, Zagreb
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1Trnje22.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Vrbovec
22.09.2021. 17:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Bistra22.09.2021. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
27.10.2021. 17:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Vrapče27.10.2021. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
27.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 1Ravnice27.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Sisak
7. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Ravnice0 : 1Gaj Mače25.09.2021. 16:30, Oboj, Zagreb
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1Segesta 25.09.2021. 16:30, Vrapče, Zagreb
26.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 0Karlovac 191926.09.2021. 16:30, SC Bistra, Donja Bistra
26.09.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 2Kurilovec26.09.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Vrbovec25.09.2021. 16:30, Pešćenica, Zagreb
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 1Trešnjevka25.09.2021. 16:30, ŠRC Podgora, Krapina
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec0 : 1Dugo Selo25.09.2021. 16:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 1Lučko25.09.2021. 16:30, Gajnice, Zagreb
25.09.2021. 16:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 1Maksimir25.09.2021. 16:30, NK Mladost, Petrinja
8. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 0Maksimir03.10.2021. 11:00, NK GAJ, Mače
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 0Mladost Petrinja02.10.2021. 16:00, Gajnice, Zagreb
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 1Lučko02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Dugo Selo
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka2 : 4Lukavec02.10.2021. 16:00, Graba, Zagreb
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Zagorec (KR)02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Vrbovec
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 0HAŠK 190302.10.2021. 16:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
02.10.2021. 18:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 0Trnje02.10.2021. 18:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 3Bistra02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Sisak
02.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice2 : 0Vrapče02.10.2021. 16:00, SRC Tekstilac, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 2Gaj Mače06.10.2021. 16:00, Vrapče, Zagreb
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 0Ravnice06.10.2021. 16:00, SC Bistra, Donja Bistra
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 1Segesta 06.10.2021. 16:00, Trnje, Zagreb
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 0Karlovac 191906.10.2021. 16:00, Pešćenica, Zagreb
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 0Kurilovec06.10.2021. 16:00, ŠRC Podgora, Krapina
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec3 : 2Vrbovec06.10.2021. 16:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
20.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Trešnjevka20.10.2021. 15:00, Lučko, Lučko
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 3Dugo Selo06.10.2021. 16:00, NK Mladost, Petrinja
06.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 1Ponikve06.10.2021. 16:00, Oboj, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
10.10.2021. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 0Ponikve10.10.2021. 11:00, NK GAJ, Mače
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 0Maksimir09.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Dugo Selo
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Mladost Petrinja09.10.2021. 16:00, Graba, Zagreb
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 4Lučko09.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Vrbovec
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 1Lukavec09.10.2021. 16:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
09.10.2021. 18:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 3Zagorec (KR)09.10.2021. 18:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 1HAŠK 190309.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Sisak
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Ravnice0 : 0Trnje09.10.2021. 16:00, Oboj, Zagreb
09.10.2021. 16:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče4 : 1Bistra09.10.2021. 16:00, Vrapče, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra2 : 1Gaj Mače17.10.2021. 15:30, SC Bistra, Donja Bistra
17.10.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 0Vrapče17.10.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19030 : 0Ravnice16.10.2021. 15:30, Pešćenica, Zagreb
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)4 : 1Segesta 16.10.2021. 15:30, ŠRC Podgora, Krapina
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec2 : 1Karlovac 191916.10.2021. 15:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Kurilovec16.10.2021. 15:30, Lučko, Lučko
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 5Vrbovec16.10.2021. 15:30, NK Mladost, Petrinja
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 0Trešnjevka16.10.2021. 15:30, Oboj, Zagreb
16.10.2021. 15:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 2Dugo Selo16.10.2021. 15:30, Gajnice, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače0 : 0Dugo Selo24.10.2021. 15:00, NK GAJ, Mače
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka7 : 3Ponikve23.10.2021. 15:00, Graba, Zagreb
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec3 : 0Maksimir23.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Vrbovec
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec7 : 0Mladost Petrinja23.10.2021. 15:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
23.10.2021. 17:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 1Lučko23.10.2021. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 1Lukavec23.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Sisak
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice3 : 3Zagorec (KR)23.10.2021. 15:00, SRC Tekstilac, Zagreb
23.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 1HAŠK 190323.10.2021. 15:00, Vrapče, Zagreb
24.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 1Trnje24.10.2021. 15:00, SC Bistra, Donja Bistra
13. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 2Gaj Mače31.10.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 0Bistra30.10.2021. 15:00, Pešćenica, Zagreb
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 1Vrapče30.10.2021. 15:00, ŠRC Podgora, Krapina
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec1 : 1Ravnice30.10.2021. 15:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko9 : 1Segesta 30.10.2021. 15:00, Lučko, Lučko
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 0Karlovac 191930.10.2021. 15:00, NK Mladost, Petrinja
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir2 : 2Kurilovec30.10.2021. 15:00, Oboj, Zagreb
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve0 : 1Vrbovec30.10.2021. 15:00, Gajnice, Zagreb
30.10.2021. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 0Trešnjevka30.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Dugo Selo
14. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 3Trešnjevka07.11.2021. 11:00, NK GAJ, Mače
06.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec3 : 1Dugo Selo06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Vrbovec
06.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Ponikve06.11.2021. 14:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
06.11.2021. 16:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19192 : 0Maksimir06.11.2021. 16:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
06.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 1Mladost Petrinja06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Sisak
06.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 0Lučko06.11.2021. 14:00, SRC Tekstilac, Zagreb
06.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče4 : 1Lukavec06.11.2021. 14:00, Vrapče, Zagreb
07.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra1 : 4Zagorec (KR)07.11.2021. 14:00, SC Bistra, Donja Bistra
07.11.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 2HAŠK 190307.11.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 0Gaj Mače13.11.2021. 14:00, Pešćenica, Zagreb
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)2 : 1Trnje13.11.2021. 14:00, ŠRC Podgora, Krapina
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec0 : 5Bistra13.11.2021. 14:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja0 : 0Ravnice13.11.2021. 14:00, NK Mladost, Petrinja
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir6 : 0Segesta 13.11.2021. 14:00, Oboj, Zagreb
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Karlovac 191913.11.2021. 14:00, Gajnice, Zagreb
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 1Kurilovec13.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Dugo Selo
13.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 1Vrbovec13.11.2021. 14:00, Graba, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 0Vrbovec21.11.2021. 11:00, NK GAJ, Mače
20.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 2Trešnjevka20.11.2021. 14:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
20.11.2021. 16:00
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19191 : 1Dugo Selo20.11.2021. 16:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
20.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 0Ponikve20.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Sisak
20.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 2Maksimir20.11.2021. 14:00, SRC Tekstilac, Zagreb
20.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče4 : 0Mladost Petrinja20.11.2021. 14:00, Vrapče, Zagreb
21.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 3Lučko21.11.2021. 14:00, SC Bistra, Donja Bistra
21.11.2021. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 1Lukavec21.11.2021. 11:00, Trnje, Zagreb
20.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19030 : 2Zagorec (KR)20.11.2021. 14:00, Pešćenica, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR)3 : 1Gaj Mače27.11.2021. 14:00, ŠRC Podgora, Krapina
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec0 : 0HAŠK 190327.11.2021. 14:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Trnje27.11.2021. 14:00, Lučko, Lučko
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja5 : 3Bistra27.11.2021. 14:00, NK Mladost, Petrinja
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir1 : 0Vrapče27.11.2021. 14:00, Oboj, Zagreb
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 2Ravnice27.11.2021. 14:00, Gajnice, Zagreb
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo3 : 0Segesta 27.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Dugo Selo
27.11.2021. 14:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 1Kurilovec27.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Vrbovec
18. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Segesta
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Bistra
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trnje
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Zagorec (KR)
19. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Lučko
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Maksimir
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Ponikve
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Kurilovec
20. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Segesta
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Vrapče
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Bistra
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trnje
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Lukavec
21. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Maksimir
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ponikve
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vrbovec
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Karlovac 1919
22. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Ravnice
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrapče
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Bistra
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Trnje
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lukavec
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lučko
23. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Maksimir
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Ponikve
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrbovec
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Segesta
24. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ravnice
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Bistra
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trnje
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Lukavec
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Ponikve
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Mladost Petrinja
25. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Ponikve
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Segesta
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ravnice
26. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Bistra
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trnje
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Lukavec
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lučko
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Maksimir
27. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Kurilovec
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Segesta
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Ravnice
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrapče
28. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Bistra
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Trnje
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lukavec
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lučko
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Maksimir
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Ponikve
29. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Segesta
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Ravnice
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Bistra
30. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trnje
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lukavec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Dugo Selo
31. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Segesta
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Ravnice
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Vrapče
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : Bistra
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Trnje
32. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK 1903
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lukavec
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lučko
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Maksimir
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Ponikve
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trešnjevka
33. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Karlovac 1919
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Segesta
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ravnice
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Vrapče
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Lukavec : Trnje
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec (KR) : HAŠK 1903
34. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Zagorec (KR)
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lukavec
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Lučko
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Mladost Petrinja
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Maksimir
-
3. HNL Središte
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Ponikve
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Trešnjevka
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrbovec
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Zagorec (KR)1713314316+2742
2.Dugo Selo1710523112+1935
3.Gaj Mače179262618+829
4.Trnje178542520+529
5.Lučko168443214+1828
6.Vrbovec178362727027
7.Maksimir178272523+226
8.HAŠK 1903176741915+425
9.Karlovac 1919166642712+1524
10.Vrapče167362819+924
11.Bistra176472729-222
12.Kurilovec175662320+321
13.Ravnice174941317-421
14.Trešnjevka164482532-716
15.Lukavec1743101735-1815
16.Segesta 1733111746-2912
17.Mladost Petrinja1725101241-2911
18.Ponikve1714121132-217
20 golova
Matija Smrekar
14 golova
Vladimir Burić
12 golova
Josip Colarić
10 golova
Antun Grozdek
9 golova
Luka Čakarić, Martin Šaban
8 golova
Matej Hoić
7 golova
Karlo Josipović, Josip Budimir, Domagoj Colarić
6 golova
Maks Slunjski, Karlo Darojković, Vedran Mesec, Marin Tomšić, Karlo Althaller, Đevad Selman, Patrick Junior Osei Kesse
5 golova
Josip Marinić, Gustav Surjan, Ivan Horvat, Vanja Pelko, Vedran Puntar, Marko Guja, Ivan Abramović
4 gola
Stjepan Krznar, Filip Rihtar, Luka Grgić, Dino Cvrtila, Ivica Alapić, Daniel Marinić, Matej Čičković, Marko Prenkpalaj, Niko Tolj, Matija Kanceljak, Josip Slišković, Kristijan Kopljar, Abubacar Sidico Sambu Cabral
3 gola
Kristian Popovic, Mislav Glavinić, Angelo Bernardo Radović, Antonio Bakula, Dario Josipović, Matej Resler, Mario Jazvić, Ivan Čečura, Stjepan Šalić, Bartol Markušić, Luka Sedlaček, Matej Ćosić, Kristijan Sušilović, Hrvoje Humeljak, Marko Strabić, Vinko Kotarski, Josip Matošević, Božidar Karamatić, Matija Majcenić, Dorian Puretić, Matija Čakarun
2 gola
Matija Ezgeta, Petar Mioković, Matija Špičić, Tomas Vukadin, Ivan Filipović, Tomislav Kukec, Armin Abazi, Tomislav Haramustek, Ivan Lovrić, Dino Konjevod, Luka Vranić, Petar Lucijan Čurek, Petar Radoš, Vid Krajačić, Ivan Šipuš, Mihovil Rašić, Daniel Mićunović, Damir Azizi, Grga Štimac, Vlado Berić, Mateo Beganović, Victor Marić, Dario Strmečki, Maro Pavić, Tomislav Soldić, Matej Grgić, Mateo Lovrić, Juraj Starčić, Leonardo Papić, Ivan Bastalec, Stipe Miloš, Lion CAHANI, Seth Amoateng, Anton Glasnović
1 gol
Karlo Milinović, Bruno Vukadin, Tomas Dadić, Habil Alili, Lukas Zubović, Carlos Olmo Carvajal, Ugbede Musa, Papa Mamadou Seck, Benjamin Koon Doe, Filip Jovičević, Gabriel Tolić, Babacar FALL, Guido Pizzitola, Mario Miklečić, Alen Babić, Noz Kristaj, Alen Bubnjar, Niko Hajnal, Gordan Godić, Rayan Adam Nasri, Nikola Brajko, Ante Balen, Zvonimir Gelo, Ivan Novak, Roko Prpić, Sven Adžaga, Leon Sopić, Filip Mandić, Ivan Kapac, Petar Gudelj, Filip Mamić, Marko Ivan Gašparac, Ivan Grozdek, Tin Režek, Bruno Žejavac, Pavao Andrašec, Tin Kulenović, Marko Filipović, Denis Prenkpalaj, Filip Šturlan, Valentino Brcko, Roko Krpan, Jurica Sambol, Ivan Kondres, Tomislav Marelja, Marin Agatić, Lovro Mraković, Antonio Rosandić, Bruno Rihtar, Marko Korečić, Antonio Hrnčević, Luka Toš, Zvonko Pamić, Jurica Kotarski, Karlo Belak, Marko Puklin, Mato Grgić, Filip Cvitanović, Ivan Mamić, Ante Knezović, Luka Nakić, Mario Brlečić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Bistra

Josip Matošević

Gaj Mače

Filip Kovačić

Karlovac 1919

Vito Vratarić

Kurilovec

Marko Zubak

Maksimir

Ivan Bastalec

Mladost Petrinja

Sven Dolovčak
Marko Hadžić
Ivan Marović

Segesta

Lukas Zubović

Trešnjevka

Mario Fajdiga
Patrik Pereža

Trnje

Antonio Marić

Vrapče

Marin Tomšić

Vrbovec

Martin Krizmanić

Zagorec (KR)

Matija Smrekar
Marko Strabić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bistra

Antun Grozdek
Tomislav Hanžek
Tomislav Kukec
Luka Kunštić
Filip Lučak

Dugo Selo

Ivan Čečura
Ivan Filipović
Jurica Kovačić
Dorian Puretić
Angelo Bernardo Radović
Luka Talan

Gaj Mače

Danijel Bobinec
Tomislav Haramustek
Dino Postonjski
Jurica Sambol

HAŠK 1903

Luka Barišić
David Kos
Vid Krajačić
Tin Režek
Stjepan Štefanac

Karlovac 1919

Luka Čakarić
Daniel Marinić
Roko Prpić

Kurilovec

Kristian Popovic

Lučko

Jurica Bubnić
Antonio Ćosić
Josip Marinić
Vedran Puntar
Abubacar Sidico Sambu Cabral
Luka Varga

Lukavec

Luka Borković
Marijan Grdenić
Dino Konjevod
Mario Meter
Albert Valentinčić

Maksimir

Ivan Božić
Marko Ivan Gašparac
Rene Ljuboja
Antonio Rosandić
Juraj Starčić
Luka Vidović

Mladost Petrinja

Branimir Ćavar
Anel Mašić
Leonardo Papić

Ponikve

Sven Adžaga
Nikola Brajko
Danijel Kahlina
Fran Nasić
Antonio Orlović
Roko Tarle
Franko Žitković

Ravnice

Matija Čakarun
Bruno Javor
Petar Mioković
Luka Piršić
Luka Toš

Segesta

Ivica Alapić
Benjamin Dalipi
Ivan Kapac
Marko Kopić
Jan Matić
Ivan Ružička
Ivan Stojaković
Ivan Šipuš
Leonardo Trepša

Trešnjevka

Vladimir Burić
Karlo Josipović
Arian Kranjec

Trnje

Lucas Fernandes Dos Passos
Marko Lipovac
Igor Ribić

Vrapče

Nikola Bradić
Victor Marić
Bartol Markušić
Karlo Milinović
Rayan Adam Nasri
Denis Prenkpalaj

Vrbovec

Alen Babić
Josip Colarić
Mario Ćosić
Josip Slišković
Martin Tolić
Dino Tomas
Mihael Zrinščak

Zagorec (KR)

Mato Grgić
Ferdinand Chigozie IKENNA CLEMENT
Vanja Pelko
Frane Vučemilović - Vranjić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bistra

Luka Atlija
Kristijan Božić
Josip Budimir
Ivan Grozdek
Ivan Jolić
Jurica Kotarski
Mateo Lovrić

Dugo Selo

Gabriel Budimir
Deni David Lović
Ivan Mikulić

Gaj Mače

Mario Brlečić
Dario Josipović
Bruno Rihtar
Martin Šaban
Luka Šinko

HAŠK 1903

Patrik Gujić
Stipe Miloš
Filip Omazić
Karlo Perinić
Guido Pizzitola
Ivan Zelenika

Karlovac 1919

Ilija Bagarić
Lion CAHANI
Tomas Dadić
Mihael Đopar
Ante Knezović
Daniel Mićunović
Carlos Olmo Carvajal
Vladimir Oršolić
Antonio Siljan

Kurilovec

Antonio Bakula
Ivan Bolješić
Matija Bukvašević
Tomislav Grdenić
Tomislav Marelja
Ugbede Musa
Ante Radoš
Albin Saiti
Stjepan Završki

Lučko

Jan Bajan
Matej Čičković
Petar Lucijan Čurek
Ivan Horvat
Mario Jazvić
Matej Jazvić
Filip Jovičević
Tin Kulenović

Lukavec

Hrvoje Cvetko
Matija Ezgeta
Andrija Galić
Marko Grdenić
Petar Gudelj
Hrvoje Humeljak
Ivan Krpečanec

Maksimir

Ivan Abramović
Habil Alili
Dorjan Franceković
Petar Kezerić
Ivan Kondres
Ivan Kukrika
Lovro Mraković
Tomislav Soldić

Mladost Petrinja

Ante Balen
Boris Baniček
Filip Cvitanović
Babacar FALL
Gordan Godić
Tin Gršić
Ivan Lovrić
David POPOVIĆ

Ponikve

Damir Azizi
Matej Bagarić
Mario Miklečić
Danijel Mrkus
Dominik Posarić
Marko Preradović
Bruno Žejavac

Ravnice

Tomislav Balagović
Bernard Baričević
Tin Džaferović
Adel El-Saleh
Petar Franjić
Josip Kesić
Marin Matoš

Segesta

Matija Bertina
Marko Filipović
Borna Kikić
Marko Knežević
Filip Skender
Luka Vranić

Trešnjevka

Bojan Burmudžija
Marko Herak
Ivan Kegelj
Mario Kordić-Gružić
Antonio Martinko
Marko Puklin

Trnje

Ivan Čolić
Mario Gudelj
Luka Josić
Kristijan Mandić
Stjepan Šalić
Antonijo Vidović

Vrapče

Toni Anić
Matej Ćosić
Igor Nikšić
Ivan Ševerdija

Vrbovec

Antonio Boroša
Alen Bubnjar
Domagoj Colarić
Kristijan Colarić
Krešimir Frigan
Luka Nakić
Bruno Škaro

Zagorec (KR)

Petar Bračević
Matija Bruči
Matija Majcenić
Luka Mohenski

Bistra

Mateo Lovrić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 3

Josip Matošević

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Gaj Mače

Filip Kovačić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Karlovac 1919

Vito Vratarić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Kurilovec

Marko Zubak

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Maksimir

Ivan Bastalec

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Petrinjčica

Marko Korečić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 3

Mladost Petrinja

Sven Dolovčak

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Marko Hadžić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ivan Marović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ponikve

Vlado Berić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Segesta

Lukas Zubović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Trešnjevka

Mario Fajdiga

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Patrik Pereža

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Trnje

Antonio Marić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Bruno Međimorec

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Vrapče

Matej Ćosić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 3

Marin Tomšić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Vrbovec

Martin Krizmanić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Zagorec (KR)

Matija Smrekar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Jesenje

Marko Strabić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem svojih nogometnih središta.

 

Natjecanje se u sezoni 2021./2022. odvija u pet skupina po dvostrukom ili trostrukom bod-sustavu, a skupine broje do 18 sudionika, pri čemu se točan broj utvrđuje propozicijama natjecanja.

 

Skupine se formiraju na području nogometnih središta HNS-a, na način da županijski savezi s područja NS Rijeka čine skupinu Zapad, s područja NS Zagreb čine skupinu Središte, s područja NS Osijek čine skupinu Istok, s područja NS Varaždin čine skupinu Sjever te s područja NS Split čine skupinu Jug.

 

U natjecanju po pojedinim skupinama Treće HNL sudjeluju klubovi koji su ispali iz Druge HNL na kraju sezone 2020/2021, klubovi koji su se natjecali po pojedinim skupinama Treće HNL u natjecateljskoj godini 2020./2021. i nisu ušli u Drugu HNL, klubovi koji nisu ispali u četvrti stupanj i klubovi iz četvrtog stupnja natjecanja koji su se plasirali u određenu skupinu Treće HNL, u broju koji je potreban da pojedine skupine broje do 18 sudionika.

 

POPUNA DRUGOG STUPNJA NATJECANJA (od natjecateljske 2022./23. brojat će 12 klubova)

 

Ako prvoplasirani ili drugoplasirani klub određene skupine nije dobio licencu za DRUGI STUPANJ (Drugu HNL) za natjecateljsku godinu 2022./23. ili ne želi ući u DRUGI STUPANJ  može ga zamijeniti najbolje plasirani klub iz te skupine koji ima licencu za DRUGI STUPANJ zaključno do 3. mjesta u određenoj skupini Treće HNL.

 

U DRUGOM STUPNJU od natjecateljske 2022/23 će igrati Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./22. ispao/li iz Prve HNL, klubovi koji su u prvenstvu 2021./2022. igrali u Drugoj HNL, a nisu se plasirali u Prvu HNL, klubovi koji su se plasirali u natjecateljskoj godini 2021./2022 do zaključno jedanaestog (11) mjesta u Drugoj HNL, te jedan (1) klub iz kvalifikacija pet skupina Treće HNL.

 

Ako iz određene skupine Treće HNL niti jedan klub plasiran od 1.-3. mjesta ne dobije licencu za DRUGI STUPANJ  ili odustane od natjecanja u DRUGOM STUPNJU   u prvenstvu 2022./23. g., u DRUGOM STUPNJU  ostat će dvanaesto plasirani  (12) plasirani klub Druge HNL 2021./22. natjecateljske godine.

 

POPUNA NOVOG TREĆEG STUPNJA NATJECANJA (natjecateljska 2022./23. brojat će 16 klubova)

 

U natjecateljskoj godini 2022./23. TREĆI STUPANJ  činit će Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./2022. ispao/li iz Druge HNL, po dva kluba iz svake skupine koji su se u nat. godini 2021./22. natjecali u Trećoj HNL, a  nisu se plasirali u DRUGI STUPANJ  i  nisu plasirani ispod šestog (6)  mjesta određene skupine Treće HNL.

 

Ako ostane upražnjeno jedno (1) mjesto za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL  koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA  ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Ako ostane upražnjeno dva (2)  i više  mjesta za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE, ZAPAD, SJEVER  i ISTOK Treće HNL koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Kvalifikacije za popunu dva i više mjesta u TREĆEM STUPNJU bit će poludelegirane odnosno klubovi iz skupina ZAPAD i SJEVER Treće HNL idu u skupinu A, a klubovi iz skupina JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL idu u skupinu B. Parovi se dobivaju izvlačenjem i križanjem skupina, a jedan klub skupine B bit će slobodan u prvom kolu.

 

U TREĆI STUPANJ ili kvalifikacije za TREĆI STUPANJ u natjecateljskoj godini 2022./23.. mogu ući samo klubovi koji na dan 25. svibnja 2022. ispunjavaju sve propisane uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u TREĆEM STUPNJU od 10. kolovoza 2020. i nadopuni Odluke od 03. kolovoza 2021. godine.

 

Ako se niti na jedan način određen ovim člankom ne može od klubova  pet skupina Treće HNL plasiranih od prvog (1) do šestog (6) mjesta određene skupine popuniti TREĆI STUPANJ da broji 16 klubova u natjecateljskoj godini 2022./2023. odluku o sastavu lige donijet će Izvršni odbor HNS.

Ljestvica

1.Zagorec (KR)17+2742
2.Dugo Selo17+1935
3.Gaj Mače17+829
4.Trnje17+529
5.Lučko16+1828
6.Vrbovec17027
7.Maksimir17+226
8.HAŠK 190317+425
9.Karlovac 191916+1524
10.Vrapče16+924
11.Bistra17-222
12.Kurilovec17+321
13.Ravnice17-421
14.Trešnjevka16-716
15.Lukavec17-1815
16.Segesta 17-2912
17.Mladost Petrinja17-2911
18.Ponikve17-217