Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Središte

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Središte
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 3Mladost24.08.2019. 17:30, Gradski stadion, Dugo Selo
24.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko2 : 2Gaj Mače24.08.2019. 17:30, Lučko, Lučko
24.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 0Ponikve24.08.2019. 17:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
24.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 2HAŠK24.08.2019. 17:30, Gradski stadion, Vrbovec
25.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar2 : 0Špansko25.08.2019. 17:30, Stadion Mladina, Mladina
24.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 1Bistra24.08.2019. 17:30, Vrapče, Zagreb
25.08.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 0Zagorec25.08.2019. 11:00, Trnje, Zagreb
23.08.2019. 17:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir1 : 0Jarun23.08.2019. 17:30, Oboj, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
31.08.2019. 17:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost3 : 1Jarun31.08.2019. 17:00, NK Mladost, Petrinja
01.09.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje4 : 3Maksimir01.09.2019. 11:00, Trnje, Zagreb
01.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra2 : 1Zagorec01.09.2019. 17:00, SC Bistra, Bistra Donja
31.08.2019. 17:00
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko1 : 1Vrapče31.08.2019. 17:00, Špansko, Zagreb
31.08.2019. 17:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 2Vinogradar31.08.2019. 17:00, Pešćenica, Zagreb
31.08.2019. 17:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve3 : 0Vrbovec31.08.2019. 17:00, Gajnice, Zagreb
01.09.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Kurilovec01.09.2019. 11:00, NK GAJ, Mače
31.08.2019. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo3 : 1Lučko31.08.2019. 17:00, Gradski stadion, Dugo Selo
3. kolo
Izvještaj
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko0 : 1Mladost07.09.2019. 17:00, Lučko, Lučko
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 4Dugo Selo07.09.2019. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1Gaj Mače07.09.2019. 17:00, Gradski stadion, Vrbovec
08.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar2 : 0Ponikve08.09.2019. 17:00, Stadion Mladina, Mladina
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 1HAŠK07.09.2019. 17:00, Vrapče, Zagreb
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 1Špansko07.09.2019. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0Bistra07.09.2019. 17:00, Oboj, Zagreb
07.09.2019. 17:00
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun5 : 2Trnje07.09.2019. 17:00, Jarun, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost2 : 2Trnje14.09.2019. 16:30, NK Mladost, Petrinja
15.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra0 : 2Jarun15.09.2019. 16:30, SC Bistra, Bistra Donja
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko1 : 2Maksimir14.09.2019. 16:30, Špansko, Zagreb
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK2 : 0Zagorec14.09.2019. 16:30, Pešćenica, Zagreb
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 3Vrapče14.09.2019. 16:30, Gajnice, Zagreb
15.09.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 2Vinogradar15.09.2019. 11:00, NK GAJ, Mače
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 1Vrbovec14.09.2019. 16:30, Gradski stadion, Dugo Selo
14.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko0 : 2Kurilovec14.09.2019. 16:30, Lučko, Lučko
5. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 1Mladost21.09.2019. 16:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 5Lučko21.09.2019. 16:30, Gradski stadion, Vrbovec
22.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar3 : 1Dugo Selo22.09.2019. 16:30, Stadion Mladina, Mladina
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 2Gaj Mače21.09.2019. 16:30, Vrapče, Zagreb
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 0Ponikve21.09.2019. 16:30, ŠRC Podgora, Krapina
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0HAŠK21.09.2019. 16:30, Oboj, Zagreb
21.09.2019. 16:30
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun1 : 1Špansko21.09.2019. 16:30, Jarun, Zagreb
22.09.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 1Bistra22.09.2019. 11:00, Trnje, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost1 : 1Bistra28.09.2019. 16:00, NK Mladost, Petrinja
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko2 : 1Trnje28.09.2019. 16:00, Špansko, Zagreb
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK0 : 5Jarun28.09.2019. 16:00, Pešćenica, Zagreb
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve4 : 0Maksimir28.09.2019. 16:00, Gajnice, Zagreb
29.09.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 2Zagorec29.09.2019. 11:00, NK GAJ, Mače
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 3Vrapče28.09.2019. 16:00, Gradski stadion, Dugo Selo
28.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko1 : 2Vinogradar28.09.2019. 16:00, Lučko, Lučko
29.09.2019. 16:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0Vrbovec29.09.2019. 16:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec3 : 0Mladost05.10.2019. 15:30, Gradski stadion, Vrbovec
06.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar1 : 2Kurilovec06.10.2019. 15:30, Stadion Mladina, Mladina
05.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 1Lučko05.10.2019. 15:30, Vrapče, Zagreb
05.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 0Dugo Selo05.10.2019. 15:30, ŠRC Podgora, Krapina
05.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 0Gaj Mače05.10.2019. 15:30, Oboj, Zagreb
05.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun0 : 0Ponikve05.10.2019. 15:30, Jarun, Zagreb
06.10.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 1HAŠK06.10.2019. 11:00, Trnje, Zagreb
06.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra1 : 1Špansko06.10.2019. 15:30, SC Bistra, Bistra Donja
8. kolo
Izvještaj
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost4 : 1Špansko12.10.2019. 15:30, NK Mladost, Petrinja
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK0 : 0Bistra12.10.2019. 15:30, Pešćenica, Zagreb
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Trnje12.10.2019. 15:30, Gajnice, Zagreb
13.10.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 2Jarun13.10.2019. 11:00, NK GAJ, Mače
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 0Maksimir12.10.2019. 15:30, Gradski stadion, Dugo Selo
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Zagorec12.10.2019. 15:30, Lučko, Lučko
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 1Vrapče12.10.2019. 15:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
12.10.2019. 15:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Vinogradar12.10.2019. 15:30, Gradski stadion, Vrbovec
9. kolo
Izvještaj
20.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Mladost
19.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vrbovec
19.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Kurilovec
19.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
19.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Dugo Selo
20.10.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Gaj Mače
20.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Ponikve
19.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : HAŠK
10. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : HAŠK
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Špansko
27.10.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Bistra
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Trnje
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Jarun
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
26.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagorec
27.10.2019. 15:00
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Vrapče
11. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vinogradar
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Kurilovec
03.11.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Lučko
03.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Dugo Selo
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Gaj Mače
02.11.2019. 14:00
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Ponikve
12. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Ponikve
10.11.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Špansko
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trnje
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Jarun
10.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Maksimir
09.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Zagorec
13. kolo
Izvještaj
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Mladost
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Vinogradar
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrbovec
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Kurilovec
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Lučko
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Dugo Selo
17.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Gaj Mače
14. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Gaj Mače
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Ponikve
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : HAŠK
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Špansko
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Bistra
24.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Trnje
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Jarun
23.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Maksimir
15. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Mladost
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Zagorec
01.12.2019. 11:00
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrapče
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Vinogradar
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Vrbovec
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Kurilovec
30.11.2019. 13:30
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko
01.12.2019. 11:00
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dugo Selo
16. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lučko
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Vinogradar
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Vrapče
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Trnje
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Maksimir
17. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Mladost
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trnje
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Bistra
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Špansko
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : HAŠK
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Dugo Selo
18. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Lučko
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Kurilovec
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vinogradar
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vrapče
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagorec
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Maksimir
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Jarun
19. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Mladost
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Bistra
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Špansko
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : HAŠK
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ponikve
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lučko
20. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vinogradar
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Maksimir
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Jarun
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Trnje
21. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Mladost
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Špansko
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : HAŠK
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Lučko
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
22. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Vrbovec
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vinogradar
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Vrapče
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagorec
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Maksimir
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Jarun
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Trnje
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Bistra
23. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Mladost
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : HAŠK
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Ponikve
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Lučko
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Vrbovec
24. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Vinogradar
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vrapče
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Zagorec
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Maksimir
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jarun
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trnje
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Bistra
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Špansko
25. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Mladost
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Ponikve
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Lučko
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vinogradar
26. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Vrapče
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Zagorec
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jarun
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Trnje
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Bistra
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Špansko
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK
27. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Mladost
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Gaj Mače
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Lučko
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Kurilovec
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vinogradar
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vrapče
28. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Zagorec
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Maksimir
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Jarun
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trnje
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Bistra
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Špansko
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : HAŠK
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ponikve
29. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Mladost
-
3. HNL Središte
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dugo Selo
-
3. HNL Središte
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Lučko
-
3. HNL Središte
Špansko, Zagreb
Špansko : Kurilovec
-
3. HNL Središte
SC Bistra, Bistra Donja
Bistra : Vrbovec
-
3. HNL Središte
Trnje, Zagreb
Trnje : Vinogradar
-
3. HNL Središte
Jarun, Zagreb
Jarun : Vrapče
-
3. HNL Središte
Oboj, Zagreb
Maksimir : Zagorec
30. kolo
Izvještaj
-
3. HNL Središte
NK Mladost, Petrinja
Mladost : Maksimir
-
3. HNL Središte
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Jarun
-
3. HNL Središte
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Trnje
-
3. HNL Središte
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Bistra
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Špansko
-
3. HNL Središte
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : HAŠK
-
3. HNL Središte
Lučko, Lučko
Lučko : Ponikve
-
3. HNL Središte
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Gaj Mače
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vinogradar8611157+819
2.Maksimir8512159+616
3.Kurilovec8431128+415
4.Jarun8422168+814
5.Mladost84221514+114
6.Vrapče83411410+413
7.Zagorec841387+113
8.Ponikve8233108+29
9.Dugo Selo82241213-18
10.Lučko82241113-28
11.Gaj Mače8224913-48
12.Bistra8152610-48
13.HAŠK8224715-88
14.Trnje81431115-47
15.Vrbovec8134914-56
16.Špansko8134814-66
12 golova
Igor Prijić
6 golova
Zvonimir Filipović
5 golova
Matej Kelava, Josip Fuček
4 gola
Domagoj Colarić, Mario Ćibarić, Ivan Abramović, Karlo Darojković, Antonio Pavlic, Vlatko Martinović
3 gola
Matej Hoić, Issiaga Camara, Karlo Josipović, Karlo Abramović, Marko Filipović, Marko Tadić, Emanuel Benković, Davor Iskrić, Ivan Filipović, Josip Colarić
2 gola
Vid Krajačić, Dino Cvrtila, Maks Slunjski, Matija Smrekar, Robert Brdar, Vladimir Burić, Marin Sudar, Dominik Horvat, Lukas Rošić, Josip Brkić, Arijan Ačkar, Tomislav Marelja, Andrea Radošević, Josip Slišković, Juan Manuel Saez, Dominik Rilov, David Lojber
1 gol
Gustav Surjan, Dino Krajačić, Vedran Puntar, Patrik Jakobašić, Nikola Bradić, Franko Vikario, Frane Vučemilović - Vranjić, Filip Misimi, Mato Barišić, Paolo Matteoni, Matija Bukvašević, Roberto Aničić Bosnić, Marko Mlinarić, Luka Višić, Dominik Drmić, Ivan Stjepanović, Antun Grozdek, Ivan Cerjak, Filip Mamić, Zvonimir Škegro, Lovro Banovec, Filip Vajdovčić, Tomislav Grdenić, Igor Prajo, Dubravko Vujica, Niko Marić, Denis Prenkpalaj, Ivan Ninčević, Filip Šturlan, Hrvoje Belak, Petar Lucijan Čurek, Marko Radanović, Martin Krizmanić, Dario Josipović, Mario Brlečić, Nikica Brujić, Bruno Špišić, Filip Dianežević, Dario Salopek, Josip Ćorić, Dino Kluk, Vid Bartolić, Filip Hodak, Stjepan Krznar, Ante Ćurković, Božidar Karamatić, Luka Batina, Bartol Markušić, Drago Lovrić, Mario Fajdiga, Luka Sedlaček, Dino Postonjski, David Kos, Damir Azizi, Karlo Bobinec, Ivan Lovrić, Josip Jandrić, Marin Tomšić, Antonio Hrnčević, Dario Suntešić

Ljestvica

1.Vinogradar8+819
2.Maksimir8+616
3.Kurilovec8+415
4.Jarun8+814
5.Mladost8+114
6.Vrapče8+413
7.Zagorec8+113
8.Ponikve8+29
9.Dugo Selo8-18
10.Lučko8-28
11.Gaj Mače8-48
12.Bistra8-48
13.HAŠK8-88
14.Trnje8-47
15.Vrbovec8-56
16.Špansko8-66