Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Zapad

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 17:30
Dari, Cres
Cres3 : 3Pomorac 1921 Kostrena28.08.2021. 17:30, Dari, Cres
28.08.2021. 17:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik2 : 0Naprijed Hreljin28.08.2021. 17:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
28.08.2021. 17:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica2 : 0Pazinka-Pazin28.08.2021. 17:30, Gradski stadion, Crikvenica
28.08.2021. 17:30
Laco, Novigrad
Novigrad1 : 0Buje28.08.2021. 17:30, Laco, Novigrad
28.08.2021. 17:30
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 0Vinodol28.08.2021. 17:30, Nehaj, Senj
28.08.2021. 17:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan1 : 2Jadran-Poreč28.08.2021. 17:30, Mavrinci, Čavle
28.08.2021. 17:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 1Rudar Labin28.08.2021. 17:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
2. kolo
Izvještaj
04.09.2021. 17:30
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin0 : 1Pomorac 1921 Kostrena04.09.2021. 17:30, Gradski stadion, Labin
04.09.2021. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč5 : 0Krk04.09.2021. 17:00, Veli Jože, Poreč
04.09.2021. 17:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan4 : 0Vinodol04.09.2021. 17:00, Mavrinci, Čavle
04.09.2021. 16:00
Gradski stadion, Buje
Buje3 : 0Nehaj04.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Buje
04.09.2021. 17:00
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 0Novigrad04.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Pazin
04.09.2021. 17:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 4Crikvenica04.09.2021. 17:00, Lonja, Hreljin
04.09.2021. 17:30
Dari, Cres
Cres1 : 0Uljanik04.09.2021. 17:30, Dari, Cres
3. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik3 : 0Pomorac 1921 Kostrena11.09.2021. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
11.09.2021. 17:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica4 : 0Cres11.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Crikvenica
11.09.2021. 17:00
Laco, Novigrad
Novigrad1 : 0Naprijed Hreljin11.09.2021. 17:00, Laco, Novigrad
11.09.2021. 17:00
Nehaj, Senj
Nehaj1 : 1Pazinka-Pazin11.09.2021. 17:00, Nehaj, Senj
11.09.2021. 17:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan1 : 2Buje11.09.2021. 17:00, Mavrinci, Čavle
11.09.2021. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 1Vinodol11.09.2021. 17:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
11.09.2021. 17:00
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin2 : 3Jadran-Poreč11.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Labin
4. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč5 : 0Pomorac 1921 Kostrena18.09.2021. 16:30, Veli Jože, Poreč
18.09.2021. 16:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol0 : 3Rudar Labin18.09.2021. 16:30, Bahalin, Novi vinodolski
18.09.2021. 16:30
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 1Krk18.09.2021. 16:30, Gradski stadion, Buje
18.09.2021. 16:30
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 2Grobničan18.09.2021. 16:30, Gradski stadion, Pazin
17.09.2021. 16:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin0 : 1Nehaj17.09.2021. 16:30, Lonja, Hreljin
18.09.2021. 16:30
Dari, Cres
Cres1 : 0Novigrad18.09.2021. 16:30, Dari, Cres
18.09.2021. 16:30
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik1 : 4Crikvenica18.09.2021. 16:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
5. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica2 : 0Pomorac 1921 Kostrena25.09.2021. 16:30, Gradski stadion, Crikvenica
25.09.2021. 16:30
Laco, Novigrad
Novigrad4 : 1Uljanik25.09.2021. 16:30, Laco, Novigrad
25.09.2021. 16:00
Nehaj, Senj
Nehaj4 : 1Cres25.09.2021. 16:00, Nehaj, Senj
25.09.2021. 16:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 4Grobničan25.09.2021. 16:30, Lonja, Hreljin
25.09.2021. 16:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk0 : 1Pazinka-Pazin25.09.2021. 16:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
25.09.2021. 16:30
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin1 : 0Buje25.09.2021. 16:30, Gradski stadion, Labin
25.09.2021. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 0Vinodol25.09.2021. 16:30, Veli Jože, Poreč
6. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 16:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena3 : 1Vinodol02.10.2021. 16:00, Žuknica, Kostrena
02.10.2021. 16:00
Gradski stadion, Buje
Buje1 : 1Jadran-Poreč02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Buje
02.10.2021. 16:00
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 0Rudar Labin02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Pazin
02.10.2021. 16:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin0 : 2Krk02.10.2021. 16:00, Lonja, Hreljin
02.10.2021. 16:00
Dari, Cres
Cres1 : 3Grobničan02.10.2021. 16:00, Dari, Cres
02.10.2021. 16:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik3 : 0Nehaj02.10.2021. 16:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
02.10.2021. 16:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 1Novigrad02.10.2021. 16:00, Gradski stadion, Crikvenica
7. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 16:00
Laco, Novigrad
Novigrad4 : 1Pomorac 1921 Kostrena09.10.2021. 16:00, Laco, Novigrad
09.10.2021. 16:00
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 2Crikvenica09.10.2021. 16:00, Nehaj, Senj
09.10.2021. 16:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan1 : 0Uljanik09.10.2021. 16:00, Mavrinci, Čavle
09.10.2021. 15:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk4 : 1Cres09.10.2021. 15:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
09.10.2021. 17:00
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin3 : 0Naprijed Hreljin09.10.2021. 17:00, Gradski stadion, Labin
09.10.2021. 16:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 0Pazinka-Pazin09.10.2021. 16:00, Veli Jože, Poreč
09.10.2021. 16:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol0 : 2Buje09.10.2021. 16:00, Bahalin, Novi vinodolski
8. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:30
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena3 : 1Buje16.10.2021. 15:30, Žuknica, Kostrena
16.10.2021. 15:30
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 2Vinodol16.10.2021. 15:30, Gradski stadion, Pazin
16.10.2021. 15:30
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 3Jadran-Poreč16.10.2021. 15:30, Lonja, Hreljin
16.10.2021. 16:00
Dari, Cres
Cres1 : 2Rudar Labin16.10.2021. 16:00, Dari, Cres
02.11.2021. 14:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik3 : 1Krk02.11.2021. 14:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
16.10.2021. 15:30
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 0Grobničan16.10.2021. 15:30, Gradski stadion, Crikvenica
16.10.2021. 15:30
Laco, Novigrad
Novigrad2 : 1Nehaj16.10.2021. 15:30, Laco, Novigrad
9. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:30
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 0Pomorac 1921 Kostrena23.10.2021. 15:30, Nehaj, Senj
23.10.2021. 15:30
Mavrinci, Čavle
Grobničan3 : 0Novigrad23.10.2021. 15:30, Mavrinci, Čavle
23.10.2021. 15:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 3Crikvenica23.10.2021. 15:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
16.11.2021. 18:30
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin0 : 2Uljanik16.11.2021. 18:30, Gradski stadion, Labin
23.10.2021. 14:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč2 : 2Cres23.10.2021. 14:30, Veli Jože, Poreč
23.10.2021. 15:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol0 : 1Naprijed Hreljin23.10.2021. 15:30, Bahalin, Novi vinodolski
23.10.2021. 15:30
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 3Pazinka-Pazin23.10.2021. 15:30, Gradski stadion, Buje
10. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 15:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 2Pazinka-Pazin30.10.2021. 15:00, Žuknica, Kostrena
30.10.2021. 15:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin3 : 1Buje30.10.2021. 15:00, Lonja, Hreljin
30.10.2021. 15:30
Dari, Cres
Cres3 : 2Vinodol30.10.2021. 15:30, Dari, Cres
30.10.2021. 15:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik3 : 1Jadran-Poreč30.10.2021. 15:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
30.10.2021. 15:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica3 : 0Rudar Labin30.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Crikvenica
30.10.2021. 15:00
Laco, Novigrad
Novigrad1 : 1Krk30.10.2021. 15:00, Laco, Novigrad
09.11.2021. 14:00
Nehaj, Senj
Nehaj2 : 2Grobničan09.11.2021. 14:00, Nehaj, Senj
11. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 14:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan9 : 0Pomorac 1921 Kostrena06.11.2021. 14:00, Mavrinci, Čavle
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Nehaj
23.11.2021. 18:00
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin1 : 0Novigrad23.11.2021. 18:00, Gradski stadion, Labin
06.11.2021. 14:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 0Crikvenica06.11.2021. 14:00, Veli Jože, Poreč
06.11.2021. 14:00
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol1 : 1Uljanik06.11.2021. 14:00, Bahalin, Novi vinodolski
06.11.2021. 14:00
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 0Cres06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Buje
06.11.2021. 14:00
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin3 : 1Naprijed Hreljin06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Pazin
12. kolo
Izvještaj
13.11.2021. 14:00
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena2 : 2Naprijed Hreljin13.11.2021. 14:00, Žuknica, Kostrena
27.11.2021. 13:30
Dari, Cres
Cres0 : 0Pazinka-Pazin27.11.2021. 13:30, Dari, Cres
13.11.2021. 14:00
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik0 : 1Buje13.11.2021. 14:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
13.11.2021. 14:00
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica2 : 1Vinodol13.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Crikvenica
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Jadran-Poreč
27.11.2021. 13:00
Nehaj, Senj
Nehaj2 : 1Rudar Labin27.11.2021. 13:00, Nehaj, Senj
13.11.2021. 14:00
Mavrinci, Čavle
Grobničan2 : 0Krk13.11.2021. 14:00, Mavrinci, Čavle
13. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 13:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 1Pomorac 1921 Kostrena20.11.2021. 13:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
20.11.2021. 15:00
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin1 : 4Grobničan20.11.2021. 15:00, Gradski stadion, Labin
20.11.2021. 13:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 0Nehaj20.11.2021. 13:30, Veli Jože, Poreč
20.11.2021. 13:30
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol0 : 3Novigrad20.11.2021. 13:30, Bahalin, Novi vinodolski
20.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 4Crikvenica20.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Buje
20.11.2021. 13:30
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 1Uljanik20.11.2021. 13:30, Gradski stadion, Pazin
20.11.2021. 13:00
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin2 : 1Cres20.11.2021. 13:00, Lonja, Hreljin
14. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Cres
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Uljanik
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Crikvenica
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Novigrad
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Nehaj
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Grobničan
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Krk
15. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Rudar Labin
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Jadran-Poreč
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Vinodol
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Buje
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Pazinka-Pazin
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Naprijed Hreljin
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Cres
16. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Uljanik
-
Dari, Cres
Cres : Crikvenica
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Novigrad
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Nehaj
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Grobničan
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Krk
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Rudar Labin
17. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Jadran-Poreč
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Vinodol
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Buje
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Pazinka-Pazin
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Naprijed Hreljin
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Cres
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Uljanik
18. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Crikvenica
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Novigrad
-
Dari, Cres
Cres : Nehaj
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Naprijed Hreljin
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Krk
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Rudar Labin
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Jadran-Poreč
19. kolo
Izvještaj
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pomorac 1921 Kostrena
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Buje
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Pazinka-Pazin
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Naprijed Hreljin
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Cres
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Uljanik
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Crikvenica
20. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Novigrad
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Nehaj
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Grobničan
-
Dari, Cres
Cres : Krk
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Rudar Labin
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Jadran-Poreč
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Vinodol
21. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Pomorac 1921 Kostrena
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pazinka-Pazin
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Naprijed Hreljin
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Cres
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Uljanik
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Crikvenica
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Novigrad
22. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Nehaj
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Grobničan
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Krk
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Rudar Labin
-
Dari, Cres
Cres : Jadran-Poreč
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Vinodol
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Buje
23. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Pomorac 1921 Kostrena
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Naprijed Hreljin
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Cres
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Uljanik
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Crikvenica
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Novigrad
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Nehaj
24. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Grobničan
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Krk
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Rudar Labin
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Jadran-Poreč
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Vinodol
-
Dari, Cres
Cres : Buje
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Pazinka-Pazin
25. kolo
Izvještaj
-
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Pomorac 1921 Kostrena
-
Gradski stadion, Pazin
Pazinka-Pazin : Cres
-
Gradski stadion, Buje
Buje : Uljanik
-
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Crikvenica
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Novigrad
-
Gradski stadion, Labin
Rudar Labin : Nehaj
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Grobničan
26. kolo
Izvještaj
-
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Krk
-
Mavrinci, Čavle
Grobničan : Rudar Labin
-
Nehaj, Senj
Nehaj : Jadran-Poreč
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Vinodol
-
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Buje
-
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Pazinka-Pazin
-
Dari, Cres
Cres : Naprijed Hreljin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Crikvenica131111327+2534
2.Jadran-Poreč129213010+2029
3.Grobničan139133610+2628
4.Novigrad126331710+721
5.Pazinka-Pazin136341413+121
6.Uljanik136162016+419
7.Krk125251719-217
8.Rudar Labin135081521-615
9.Buje134271118-714
10.Nehaj123451116-513
11.Cres133461526-1113
12.Pomorac 1921 Kostrena133371534-1912
13.Naprijed Hreljin133191227-1510
14.Vinodol13139826-186
13 golova
Dražen Pilčić
12 golova
Mate Ivetić
9 golova
Domagoj Prtenjača
8 golova
Josip Buršić
7 golova
Amir Mašić
6 golova
Dino Dukađin, Edin Junuzović, Ivan Macan
5 golova
Oliver Sumić, Valentino Stepčić, Marino Matković
4 gola
Ivan Biškupović, Dino Šarković, Igor Lepinjica, Elvis Trešnjić, Elvis Bartolić, Antonio Buljat, Luka Mikulica
3 gola
Ed Kevin Kokorović, Kristian Cianci, Vanja Devčić, Sebastian Jokić, Jeton Imeraj, Bruno Lončar
2 gola
Aleks Stritar, Luka Čanković, Karlo Abramović, Filip Pleše, Domagoj Pejanović, Nikola Ivetac, Ante Nikolić, Filip Rosić, Ivan Golić, Vedran Bašić, Robert Vlizlo, Nikola Bogdan, Enis Šoškić, Armando Begić, Patrick Rabar, Mateo Vukelić, Ivan Vukelić, Lucijan Tomac, Luka Barišić, Kristian Batelić, Andrea Zgrablić, Doni Tanković, Šimun Šolić, Filip Kalačević, Din Pozderac, Patrik Tarabocchia, Denis Salihić
1 gol
Filip Batarelo, Noa Miš-Mešić, Ivan Ban, Hasan Husejnović, Aleksander Maslić, Miloš Marinković, Davor Paić, Adrian Zeko, Frane Vidović, Igor Dželajlija, Thiago Pinto Borges, Kevin Kalanj, Filip Škoro, Andrea Maružin, Massimo Terlević, Franko Bosančić, Jakov Brekalo, Nikola Vidović, Karlo Zubović, Luka Pirić, Toni Rudan, Sanjin Grbac, Antonio Leskur, Marijan Tomić, Ivan Butorac, Rene Ende, Paolo Sobotinčić, Martin Dorčić, Željko Tomić, Marko Miculinić, Danijel Lazić, Josip Rudan, Manuel Perković, Toni Petrinović, Ivan Al Tharwan, Robert Brdar, Flavio Beck Junior, Edis Kurtić, Toni Pinčan, Mario Smolčić, Antonio Načinović, Domagoj Maks Jereb, Luka Hodak, Martin Bogdanić, Robert Raković, Stefan Ilić, Antonio Mazzarolli, Ivan Lucić, Jakov Pintarić, Matko Budan, Jakob Šprem-Veljavečki, Dario Papić, Marin Turkalj, Stefan Antanasković, Mateo Petrović, Tomislav Đurić, Antonio Gračić, Rajmond Buqaj, Ivan Rojnić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Buje

Filip Prodan

Grobničan

Marino Matković

Jadran-Poreč

Paolo Bernobić

Naprijed Hreljin

Blendi Agaj

Nehaj

Dan Lagumdžija

Novigrad

Lukas Rošić

Pazinka-Pazin

Andrea Maružin

Pomorac 1921 Kostrena

Luka Čanković

Uljanik

Antonio Gračić
Vigan Hoxha

Vinodol

Luka Filipović

Akumulirani žuti kartoni: 2

Buje

Vedran Bašić
Erik Bučić
Masimo Krizmanić
Andrea Manić
Vid Milanović

Cres

Plumb Jusufi
Danijel Lazić
Ante Nikolić
Patrik Tarabocchia
Kristian Uzelac
Antonio Zubović

Crikvenica

Jeton Imeraj
Antonio Mazzarolli
Moreno Merle

Grobničan

Stjepan Jukić
Dražen Pilčić

Jadran-Poreč

Karlo Abramović
David Ereiz
Igor Lepinjica

Krk

Luka Mikulica
Marin Turkalj
Adrian Zeko

Naprijed Hreljin

Luka Barišić
Antonio Brkić
Mauro Ciani
Antonio Leskur
Karlo Radošević
Lovro Tomljanović

Nehaj

Luka Hodak
Matej Prizmić
David Svast

Novigrad

Dino Dukađin
Thiago Pinto Borges
Mislav Šimić
Luka Škare

Pazinka-Pazin

Patrick Rabar
Ivan Rojnić
Wesley Souza Leite
Larusso Pablo Viana Da Silva
Matko Videkić

Pomorac 1921 Kostrena

Vanja Devčić
Jakob Šprem-Veljavečki

Rudar Labin

Luka Ban
Gabriel Golja
Tino Licul
Toni Rudan
Valentino Stepčić

Uljanik

Besfort Krasniqi
Sandi Mofardin
Mateo Petrović
Noel Žiković

Vinodol

Antonio Buljat
Marino Godinić
Lazer Lekaj
Andrej Petrinović
Toni Petrinović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Buje

Massimiliano Acquavita
Patrik Baf
Deni Damjanić
Matteo Fakin
Aleksander Maslić
Denis Mehmedagić
Leon Miličević
Aleks Stritar
Elvedin Šoškić
Enis Šoškić

Cres

Kristian Cianci
Nino Jovanović
Kevin Kalanj
Ed Kevin Kokorović
Matej Kučinić
Marko Šušak

Crikvenica

Domagoj Barac
Igor Baričević
Amir Mašić
Domagoj Prpić
Marcelo Suden
Filip Škoro

Grobničan

Franko Bosančić
Marko Miculinić
Domagoj Prtenjača
Ivan Rupčić
Sandro Srok

Jadran-Poreč

Ivan Al Tharwan
Vedran Radman
Oliver Sumić
Filip Šverko
Massimo Terlević
Sandro Užila
Robert Vlizlo

Krk

Matija Badurina
Mateo Klenovšek
Din Pozderac
Josip Rudan
Josip Zec

Naprijed Hreljin

Ivan Biškupović
Karlo Blašković
Gabriel Drenik
Antonio Grlj
Karlo Kružić
Filip Pleše
Luka Rukavina
Matija Simanović
Petar Vukajlović

Nehaj

Marin Ćaćić
Ibraim Hajdini
Igor Herman
Marko Hodak
Dario Papić
Domagoj Prizmić
Ivan Vukelić

Novigrad

Flavio Beck Junior
Matko Budan
Tomislav Đurić
Antonio Frigan
Filip Kalačević
Dino Lihić
Marko Podunavac
Denis Salihić
Šimun Šolić

Pazinka-Pazin

Mladen Denić
Luka Flegar
Entony Pavat

Pomorac 1921 Kostrena

Anton Babić
Anton Božanić
Robert Domazet
Igor Dželajlija
Paolo Sobotinčić
Sergio Stranić
Dominik Šestan
Zvonimir Vinković

Rudar Labin

Anton Bilić
Ivan Giljanović
Tony Macan
Antonio Načinović
Srđan Pavlović

Uljanik

Florijan Cindrić
Mario Dujmović
Domagoj Maks Jereb
Sebastian Jokić
Matija Kraljević
Dino Radetić
Saša Urošević

Vinodol

Sanjin Grbac
Niko Hrmić
Luka Peričić
Noel Peričić
Borna Tonković

Buje

Filip Prodan

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Grobničan

Marino Matković

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Jadran-Poreč

Paolo Bernobić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Naprijed Hreljin

Antonio Grlj

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Blendi Agaj

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Nehaj

Dan Lagumdžija

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

David Svast

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Novigrad

Lukas Rošić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Pazinka-Pazin

Andrea Maružin

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Pomorac 1921 Kostrena

Luka Čanković

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Rudar Labin

Paolo Juričić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Uljanik

Antonio Gračić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Vigan Hoxha

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Vinodol

Luka Filipović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem svojih nogometnih središta.

 

Natjecanje se u sezoni 2021./2022. odvija u pet skupina po dvostrukom ili trostrukom bod-sustavu, a skupine broje do 18 sudionika, pri čemu se točan broj utvrđuje propozicijama natjecanja.

 

Skupine se formiraju na području nogometnih središta HNS-a, na način da županijski savezi s područja NS Rijeka čine skupinu Zapad, s područja NS Zagreb čine skupinu Središte, s područja NS Osijek čine skupinu Istok, s područja NS Varaždin čine skupinu Sjever te s područja NS Split čine skupinu Jug.

 

U natjecanju po pojedinim skupinama Treće HNL sudjeluju klubovi koji su ispali iz Druge HNL na kraju sezone 2020/2021, klubovi koji su se natjecali po pojedinim skupinama Treće HNL u natjecateljskoj godini 2020./2021. i nisu ušli u Drugu HNL, klubovi koji nisu ispali u četvrti stupanj i klubovi iz četvrtog stupnja natjecanja koji su se plasirali u određenu skupinu Treće HNL, u broju koji je potreban da pojedine skupine broje do 18 sudionika.

 

POPUNA DRUGOG STUPNJA NATJECANJA (od natjecateljske 2022./23. brojat će 12 klubova)

 

Ako prvoplasirani ili drugoplasirani klub određene skupine nije dobio licencu za DRUGI STUPANJ (Drugu HNL) za natjecateljsku godinu 2022./23. ili ne želi ući u DRUGI STUPANJ  može ga zamijeniti najbolje plasirani klub iz te skupine koji ima licencu za DRUGI STUPANJ zaključno do 3. mjesta u određenoj skupini Treće HNL.

 

U DRUGOM STUPNJU od natjecateljske 2022/23 će igrati Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./22. ispao/li iz Prve HNL, klubovi koji su u prvenstvu 2021./2022. igrali u Drugoj HNL, a nisu se plasirali u Prvu HNL, klubovi koji su se plasirali u natjecateljskoj godini 2021./2022 do zaključno jedanaestog (11) mjesta u Drugoj HNL, te jedan (1) klub iz kvalifikacija pet skupina Treće HNL.

 

Ako iz određene skupine Treće HNL niti jedan klub plasiran od 1.-3. mjesta ne dobije licencu za DRUGI STUPANJ  ili odustane od natjecanja u DRUGOM STUPNJU   u prvenstvu 2022./23. g., u DRUGOM STUPNJU  ostat će dvanaesto plasirani  (12) plasirani klub Druge HNL 2021./22. natjecateljske godine.

 

POPUNA NOVOG TREĆEG STUPNJA NATJECANJA (natjecateljska 2022./23. brojat će 16 klubova)

 

U natjecateljskoj godini 2022./23. TREĆI STUPANJ  činit će Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2021./2022. ispao/li iz Druge HNL, po dva kluba iz svake skupine koji su se u nat. godini 2021./22. natjecali u Trećoj HNL, a  nisu se plasirali u DRUGI STUPANJ  i  nisu plasirani ispod šestog (6)  mjesta određene skupine Treće HNL.

 

Ako ostane upražnjeno jedno (1) mjesto za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL  koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA  ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Ako ostane upražnjeno dva (2)  i više  mjesta za popunu TREĆEG STUPNJA za natjecateljsku 2022./23. godinu isto će se popuniti na naćin da će klubovi skupine JUG, SREDIŠTE, ZAPAD, SJEVER  i ISTOK Treće HNL koji su ispod prva dva mjesta koja pripadaju klubovima za popunu TREĆEG STUPNJA ali nisu plasirani ispod šestog (6). mjesta određene skupine igrati kvalifikacije po jednostrukom kup sustavu, a pobjednik kvalifikacija plasirat će se u TREĆI STUPANJ natjecanja u 2022./23. godini.

 

Kvalifikacije za popunu dva i više mjesta u TREĆEM STUPNJU bit će poludelegirane odnosno klubovi iz skupina ZAPAD i SJEVER Treće HNL idu u skupinu A, a klubovi iz skupina JUG, SREDIŠTE i ISTOK Treće HNL idu u skupinu B. Parovi se dobivaju izvlačenjem i križanjem skupina, a jedan klub skupine B bit će slobodan u prvom kolu.

 

U TREĆI STUPANJ ili kvalifikacije za TREĆI STUPANJ u natjecateljskoj godini 2022./23.. mogu ući samo klubovi koji na dan 25. svibnja 2022. ispunjavaju sve propisane uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u TREĆEM STUPNJU od 10. kolovoza 2020. i nadopuni Odluke od 03. kolovoza 2021. godine.

 

Ako se niti na jedan način određen ovim člankom ne može od klubova  pet skupina Treće HNL plasiranih od prvog (1) do šestog (6) mjesta određene skupine popuniti TREĆI STUPANJ da broji 16 klubova u natjecateljskoj godini 2022./2023. odluku o sastavu lige donijet će Izvršni odbor HNS.

Ljestvica

1.Crikvenica13+2534
2.Jadran-Poreč12+2029
3.Grobničan13+2628
4.Novigrad12+721
5.Pazinka-Pazin13+121
6.Uljanik13+419
7.Krk12-217
8.Rudar Labin13-615
9.Buje13-714
10.Nehaj12-513
11.Cres13-1113
12.Pomorac 1921 Kostrena13-1912
13.Naprijed Hreljin13-1510
14.Vinodol13-186