Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. NL Centar

Treća nogometna liga četvrta je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. NL Centar
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 1Dinamo OO27.08.2022. 17:00, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
27.08.2022. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec1 : 0HAŠK 190327.08.2022. 17:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
28.08.2022. 17:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja2 : 1Sava Strmec28.08.2022. 17:00, NK Mladost, Petrinja
27.08.2022. 17:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 1Trešnjevka27.08.2022. 17:00, Vrapče, Zagreb
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Gaj Mače27.08.2022. 17:00, Gradski stadion, Vrbovec
27.08.2022. 17:00
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Ponikve27.08.2022. 17:00, Lučko, Lučko
27.08.2022. 17:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 3Samobor27.08.2022. 17:00, Gradski stadion, Sisak
27.08.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Maksimir27.08.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
28.08.2022. 17:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra0 : 0Ravnice28.08.2022. 17:00, SC Bistra, Donja Bistra
2. kolo
Izvještaj
04.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO1 : 3Ravnice04.09.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
03.09.2022. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir7 : 1Bistra03.09.2022. 16:30, Oboj, Zagreb
03.09.2022. 16:30
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 1Karlovac 191903.09.2022. 16:30, SC Samobor, Samobor
03.09.2022. 16:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 1Segesta 03.09.2022. 16:30, Gajnice, Zagreb
04.09.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 0Lučko04.09.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
03.09.2022. 16:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 1Vrbovec03.09.2022. 16:30, Graba, Zagreb
03.09.2022. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 3Vrapče03.09.2022. 16:30, NK Mladost, Petrinja
03.09.2022. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19033 : 1Sava Strmec03.09.2022. 16:30, Pešćenica, Zagreb
03.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 0Kurilovec03.09.2022. 16:30, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec4 : 2Dinamo OO07.09.2022. 16:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
07.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 1Sava Strmec07.09.2022. 16:30, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
07.09.2022. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0HAŠK 190307.09.2022. 16:30, Vrapče, Zagreb
07.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec5 : 2Mladost Petrinja07.09.2022. 16:30, Gradski stadion, Vrbovec
07.09.2022. 16:30
Lučko, Lučko
Lučko3 : 0Trešnjevka07.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
07.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 0Gaj Mače07.09.2022. 16:30, Gradski stadion, Sisak
13.09.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19193 : 0Ponikve13.09.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
07.09.2022. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Samobor07.09.2022. 16:30, SC Bistra, Donja Bistra
07.09.2022. 16:30
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice1 : 4Maksimir07.09.2022. 16:30, SRC Tekstilac, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
11.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO3 : 2Maksimir11.09.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
10.09.2022. 16:30
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Ravnice10.09.2022. 16:30, SC Samobor, Samobor
10.09.2022. 16:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve2 : 0Bistra10.09.2022. 16:30, Gajnice, Zagreb
10.09.2022. 16:30
NK GAJ, Mače
Gaj Mače2 : 1Karlovac 191910.09.2022. 16:30, NK GAJ, Mače
10.09.2022. 16:30
Graba, Zagreb
Trešnjevka3 : 2Segesta 10.09.2022. 16:30, Graba, Zagreb
10.09.2022. 16:30
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Lučko10.09.2022. 16:30, NK Mladost, Petrinja
10.09.2022. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 1Vrbovec10.09.2022. 16:30, Pešćenica, Zagreb
10.09.2022. 16:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec2 : 2Vrapče10.09.2022. 16:30, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
10.09.2022. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec2 : 1Sava Strmec10.09.2022. 16:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec2 : 3Dinamo OO18.09.2022. 16:30, Sportski centar Lazina, Strmec
17.09.2022. 16:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Kurilovec17.09.2022. 16:30, Vrapče, Zagreb
18.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 0Lukavec18.09.2022. 16:30, Gradski stadion, Vrbovec
21.09.2022. 16:30
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1HAŠK 190321.09.2022. 16:30, Lučko, Lučko
17.09.2022. 16:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 0Mladost Petrinja17.09.2022. 16:30, Gradski stadion, Sisak
18.09.2022. 16:30
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 19194 : 0Trešnjevka18.09.2022. 16:30, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
18.09.2022. 16:30
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra3 : 1Gaj Mače18.09.2022. 16:30, SC Bistra, Donja Bistra
21.09.2022. 16:30
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice0 : 1Ponikve21.09.2022. 16:30, SRC Tekstilac, Zagreb
17.09.2022. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir3 : 2Samobor17.09.2022. 16:30, Oboj, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
25.09.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO2 : 0Samobor25.09.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
24.09.2022. 16:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve1 : 0Maksimir24.09.2022. 16:15, Gajnice, Zagreb
25.09.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače1 : 1Ravnice25.09.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
21.09.2022. 16:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka1 : 0Bistra21.09.2022. 16:15, Graba, Zagreb
24.09.2022. 16:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja1 : 1Karlovac 191924.09.2022. 16:15, NK Mladost, Petrinja
24.09.2022. 16:15
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 19031 : 5Segesta 24.09.2022. 16:15, Pešćenica, Zagreb
24.09.2022. 16:15
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec0 : 2Lučko24.09.2022. 16:15, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
24.09.2022. 16:15
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec0 : 3Vrbovec24.09.2022. 16:15, SRC UDARNIK, Velika Gorica
25.09.2022. 16:15
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec1 : 1Vrapče25.09.2022. 16:15, SC Samobor, Samobor
7. kolo
Izvještaj
28.09.2022. 16:15
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dinamo OO 28.09.2022. 16:15, Vrapče, Zagreb
28.09.2022. 16:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Sava Strmec 28.09.2022. 16:15, Gradski stadion, Vrbovec
28.09.2022. 16:15
Lučko, Lučko
Lučko : Kurilovec 28.09.2022. 16:15, Lučko, Lučko
28.09.2022. 16:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lukavec 28.09.2022. 16:15, Gradski stadion, Sisak
28.09.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : HAŠK 1903 28.09.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
28.09.2022. 16:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Mladost Petrinja 28.09.2022. 16:15, SC Bistra, Donja Bistra
28.09.2022. 16:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Trešnjevka 28.09.2022. 16:15, SRC Tekstilac, Zagreb
28.09.2022. 16:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Gaj Mače 28.09.2022. 16:15, Oboj, Zagreb
28.09.2022. 16:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Ponikve 28.09.2022. 16:15, SC Samobor, Samobor
8. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Ponikve 02.10.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
02.10.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Samobor 02.10.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
01.10.2022. 16:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Maksimir 01.10.2022. 16:00, Graba, Zagreb
01.10.2022. 16:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Ravnice 01.10.2022. 16:00, NK Mladost, Petrinja
01.10.2022. 16:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Bistra 01.10.2022. 16:00, Pešćenica, Zagreb
01.10.2022. 16:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Karlovac 1919 01.10.2022. 16:00, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
01.10.2022. 16:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Segesta  01.10.2022. 16:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
02.10.2022. 16:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Lučko 02.10.2022. 16:00, SC Samobor, Samobor
01.10.2022. 16:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vrbovec 01.10.2022. 16:00, Vrapče, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:15
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dinamo OO 08.10.2022. 15:15, Gradski stadion, Vrbovec
08.10.2022. 15:15
Lučko, Lučko
Lučko : Vrapče 08.10.2022. 15:15, Lučko, Lučko
08.10.2022. 15:15
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Sava Strmec 08.10.2022. 15:15, Gradski stadion, Sisak
08.10.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Kurilovec 08.10.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
09.10.2022. 15:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lukavec 09.10.2022. 15:15, SC Bistra, Donja Bistra
08.10.2022. 15:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : HAŠK 1903 08.10.2022. 15:15, SRC Tekstilac, Zagreb
08.10.2022. 15:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Mladost Petrinja 08.10.2022. 15:15, Oboj, Zagreb
08.10.2022. 15:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Trešnjevka 08.10.2022. 15:15, SC Samobor, Samobor
08.10.2022. 15:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Gaj Mače 08.10.2022. 15:15, Gajnice, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Gaj Mače 16.10.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
15.10.2022. 15:00
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ponikve 15.10.2022. 15:00, Graba, Zagreb
15.10.2022. 15:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Samobor 15.10.2022. 15:00, NK Mladost, Petrinja
15.10.2022. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Maksimir 15.10.2022. 15:00, Pešćenica, Zagreb
15.10.2022. 15:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Ravnice 15.10.2022. 15:00, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
15.10.2022. 15:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Bistra 15.10.2022. 15:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
16.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Karlovac 1919 16.10.2022. 15:00, SC Samobor, Samobor
15.10.2022. 15:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Segesta  15.10.2022. 15:00, Vrapče, Zagreb
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Lučko 15.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Vrbovec
11. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
Lučko, Lučko
Lučko : Dinamo OO 22.10.2022. 15:00, Lučko, Lučko
22.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrbovec 22.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Sisak
22.10.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrapče 22.10.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
23.10.2022. 15:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Sava Strmec 23.10.2022. 15:00, SC Bistra, Donja Bistra
22.10.2022. 15:00
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Kurilovec 22.10.2022. 15:00, SRC Tekstilac, Zagreb
22.10.2022. 15:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lukavec 22.10.2022. 15:00, Oboj, Zagreb
22.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Samobor : HAŠK 1903 22.10.2022. 15:00, SC Samobor, Samobor
22.10.2022. 15:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Mladost Petrinja 22.10.2022. 15:00, Gajnice, Zagreb
23.10.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Trešnjevka 23.10.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
12. kolo
Izvještaj
30.10.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Trešnjevka 30.10.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
29.10.2022. 15:00
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Gaj Mače 29.10.2022. 15:00, NK Mladost, Petrinja
29.10.2022. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ponikve 29.10.2022. 15:00, Pešćenica, Zagreb
29.10.2022. 15:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Samobor 29.10.2022. 15:00, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
29.10.2022. 15:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir 29.10.2022. 15:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
30.10.2022. 15:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Ravnice 30.10.2022. 15:00, SC Samobor, Samobor
29.10.2022. 15:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Bistra 29.10.2022. 15:00, Vrapče, Zagreb
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Karlovac 1919 29.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Vrbovec
29.10.2022. 15:00
Lučko, Lučko
Lučko : Segesta  29.10.2022. 15:00, Lučko, Lučko
13. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:45
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Dinamo OO 05.11.2022. 14:45, Gradski stadion, Sisak
19.11.2022. 14:45
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lučko 19.11.2022. 14:45, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
06.11.2022. 11:00
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrbovec 06.11.2022. 11:00, SC Bistra, Donja Bistra
05.11.2022. 14:45
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrapče 05.11.2022. 14:45, SRC Tekstilac, Zagreb
05.11.2022. 14:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Sava Strmec 05.11.2022. 14:45, Oboj, Zagreb
05.11.2022. 14:45
SC Samobor, Samobor
Samobor : Kurilovec 05.11.2022. 14:45, SC Samobor, Samobor
05.11.2022. 14:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lukavec 05.11.2022. 14:45, Gajnice, Zagreb
06.11.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : HAŠK 1903 06.11.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
05.11.2022. 14:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Mladost Petrinja 05.11.2022. 14:45, Graba, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Mladost Petrinja 13.11.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
12.11.2022. 14:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Trešnjevka 12.11.2022. 14:30, Pešćenica, Zagreb
12.11.2022. 14:30
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Gaj Mače 12.11.2022. 14:30, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
12.11.2022. 14:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve 12.11.2022. 14:30, SRC UDARNIK, Velika Gorica
13.11.2022. 14:30
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Samobor 13.11.2022. 14:30, SC Samobor, Samobor
12.11.2022. 14:30
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Maksimir 12.11.2022. 14:30, Vrapče, Zagreb
12.11.2022. 14:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ravnice 12.11.2022. 14:30, Gradski stadion, Vrbovec
12.11.2022. 14:30
Lučko, Lučko
Lučko : Bistra 12.11.2022. 14:30, Lučko, Lučko
12.11.2022. 14:30
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Karlovac 1919 12.11.2022. 14:30, Gradski stadion, Sisak
15. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Dinamo OO 19.11.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
20.11.2022. 14:15
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Segesta  20.11.2022. 14:15, SC Bistra, Donja Bistra
19.11.2022. 14:15
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lučko 19.11.2022. 14:15, SRC Tekstilac, Zagreb
19.11.2022. 14:15
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec 19.11.2022. 14:15, Oboj, Zagreb
19.11.2022. 14:15
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrapče 19.11.2022. 14:15, SC Samobor, Samobor
19.11.2022. 14:15
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Sava Strmec 19.11.2022. 14:15, Gajnice, Zagreb
20.11.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Kurilovec 20.11.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
19.11.2022. 14:15
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lukavec 19.11.2022. 14:15, Graba, Zagreb
19.11.2022. 14:15
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : HAŠK 1903 19.11.2022. 14:15, NK Mladost, Petrinja
16. kolo
Izvještaj
27.11.2022. 11:00
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : HAŠK 1903 27.11.2022. 11:00, Odranski Obrež, Odranski Obrež
26.11.2022. 14:00
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Mladost Petrinja 26.11.2022. 14:00, ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
26.11.2022. 14:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trešnjevka 26.11.2022. 14:00, SRC UDARNIK, Velika Gorica
27.11.2022. 14:00
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Gaj Mače 27.11.2022. 14:00, SC Samobor, Samobor
26.11.2022. 14:00
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ponikve 26.11.2022. 14:00, Vrapče, Zagreb
26.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Samobor 26.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Vrbovec
26.11.2022. 14:00
Lučko, Lučko
Lučko : Maksimir 26.11.2022. 14:00, Lučko, Lučko
26.11.2022. 14:00
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ravnice 26.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Sisak
26.11.2022. 19:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Bistra 26.11.2022. 19:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
17. kolo
Izvještaj
04.12.2022. 13:45
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Dinamo OO 04.12.2022. 13:45, SC Bistra, Donja Bistra
03.12.2022. 13:45
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Karlovac 1919 03.12.2022. 13:45, SRC Tekstilac, Zagreb
03.12.2022. 13:45
Oboj, Zagreb
Maksimir : Segesta  03.12.2022. 13:45, Oboj, Zagreb
03.12.2022. 13:45
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lučko 03.12.2022. 13:45, SC Samobor, Samobor
03.12.2022. 13:45
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrbovec 03.12.2022. 13:45, Gajnice, Zagreb
04.12.2022. 11:00
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrapče 04.12.2022. 11:00, NK GAJ, Mače
03.12.2022. 13:45
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Sava Strmec 03.12.2022. 13:45, Graba, Zagreb
03.12.2022. 13:45
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Kurilovec 03.12.2022. 13:45, NK Mladost, Petrinja
03.12.2022. 13:45
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lukavec 03.12.2022. 13:45, Pešćenica, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lukavec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Kurilovec
-
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Mladost Petrinja
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Vrapče
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Vrbovec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Lučko
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Segesta
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Karlovac 1919
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Bistra
19. kolo
Izvještaj
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Dinamo OO
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Maksimir
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Samobor
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Ponikve
-
Lučko, Lučko
Lučko : Gaj Mače
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trešnjevka
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Mladost Petrinja
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : HAŠK 1903
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lukavec
20. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Kurilovec
-
Sportski centar Lazina, Strmec
Sava Strmec : Lukavec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Vrapče
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Vrbovec
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Lučko
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Segesta
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Karlovac 1919
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Bistra
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ravnice
21. kolo
Izvještaj
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dinamo OO
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Samobor
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Ponikve
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Gaj Mače
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trešnjevka
-
Lučko, Lučko
Lučko : Mladost Petrinja
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK 1903
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lukavec
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Kurilovec
22. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Sava Strmec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrapče
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Vrbovec
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Lučko
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Segesta
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Karlovac 1919
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Bistra
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Ravnice
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Maksimir
23. kolo
Izvještaj
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Dinamo OO
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Gaj Mače
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Trešnjevka
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Mladost Petrinja
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : HAŠK 1903
-
Lučko, Lučko
Lučko : Lukavec
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Sava Strmec
24. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrapče
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Vrbovec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Lučko
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Segesta
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Karlovac 1919
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Bistra
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Ravnice
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Maksimir
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Samobor
25. kolo
Izvještaj
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dinamo OO
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Gaj Mače
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trešnjevka
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Mladost Petrinja
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : HAŠK 1903
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Lukavec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Kurilovec
-
Lučko, Lučko
Lučko : Sava Strmec
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vrapče
26. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Vrbovec
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Lučko
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Segesta
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Karlovac 1919
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Bistra
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Ravnice
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Maksimir
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Samobor
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Ponikve
27. kolo
Izvještaj
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Dinamo OO
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trešnjevka
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Mladost Petrinja
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK 1903
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Lukavec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Kurilovec
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Sava Strmec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
-
Lučko, Lučko
Lučko : Vrbovec
28. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Lučko
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Segesta
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Karlovac 1919
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Bistra
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ravnice
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Maksimir
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Samobor
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Ponikve
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Gaj Mače
29. kolo
Izvještaj
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Dinamo OO
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Mladost Petrinja
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK 1903
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Lukavec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Sava Strmec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Vrapče
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Vrbovec
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Lučko
30. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Segesta
-
Lučko, Lučko
Lučko : Karlovac 1919
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Bistra
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Ravnice
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Maksimir
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Samobor
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Ponikve
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Gaj Mače
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Trešnjevka
31. kolo
Izvještaj
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Dinamo OO
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : HAŠK 1903
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Lukavec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Sava Strmec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrapče
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Vrbovec
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Lučko
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Segesta
32. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Karlovac 1919
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Bistra
-
Lučko, Lučko
Lučko : Ravnice
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Samobor
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Ponikve
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Gaj Mače
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : Trešnjevka
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Mladost Petrinja
33. kolo
Izvještaj
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK 1903 : Dinamo OO
-
NK Mladost, Petrinja
Mladost Petrinja : Lukavec
-
Graba, Zagreb
Trešnjevka : Kurilovec
-
NK GAJ, Mače
Gaj Mače : Sava Strmec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrapče
-
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrbovec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Lučko
-
SRC Tekstilac, Zagreb
Ravnice : Segesta
-
SC Bistra, Donja Bistra
Bistra : Karlovac 1919
34. kolo
Izvještaj
-
Odranski Obrež, Odranski Obrež
Dinamo OO : Bistra
-
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
Karlovac 1919 : Ravnice
-
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Maksimir
-
Lučko, Lučko
Lučko : Samobor
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
-
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Gaj Mače
-
SC Samobor, Samobor
Sava Strmec : Trešnjevka
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Mladost Petrinja
-
ŠRC LUKAVEC, LUKAVEC
Lukavec : HAŠK 1903
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vrapče6420135+814
2.Karlovac 19196411133+1013
3.Vrbovec6411168+813
4.Lučko632194+511
5.Ponikve631266010
6.Kurilovec631278-110
7.Maksimir63031611+59
8.Dinamo OO63031213-19
9.Trešnjevka6303812-49
10.Segesta 6222128+48
11.Bistra6213712-57
12.Gaj Mače6213713-67
13.Ravnice613268-26
14.Mladost Petrinja6132711-46
15.Lukavec612347-35
16.HAŠK 19036123612-65
17.Samobor6114711-44
18.Sava Strmec6114711-44
6 golova
Frano Medić, Vlatko Martinović
4 gola
Jacob Tarasenko, Karlo Josipović, Vladimir Burić, Marko Brekalo, Marin Tomšić
3 gola
Josip Colarić, Filip Hodak, Josip Ćorić, Tomislav Kukec, Ihor MEDYNSKYY
2 gola
Robert Husnjak, Bara Ndao, Ivan MATIAZH, David Pršir, Ivan Pušić, Francis Komlavi Eto Koumenyanou, Eduard Husinec, Denis Plojović-Beriša, Martin Šaban, Nikola Rak, Bruno Špišić, Stjepan Krznar, Darko Vučić, Tomislav Haramustek, Ivan Marović, Ivica Alapić, Zvonko Pamić, Bartol Markušić, Jurica Brdek, Antonio Ćosić, Marko Pavlović, Tomislav Đurić, Ante Mamić, Alen Bubnjar, Matej Čičković
1 gol
Luka Atlija, Dominik Kiš, Matija Đonlić, Mihael Šinko, Bruno Bajan, Leonard Vrančić, Luka Grofelnik, Antonio Bakula, Marko Kopić, Danijel Savičić, Albert Valentinčić, Elvis Trešnjić, Dino Krajačić, Tin Režek, Bruno Žejavac, Josip Budimir, Stipe Jurilj, Josip Kesić, Luka Vidović, Ivor Ribar, Marlo Turk, David Večerić, Josip Topić, Tomislav Mazalović, Ivan Kapac, Mihael Đopar, Filip Mandić, Lejs Pličanić, Luka Radić, Guido Pizzitola, Lovro Mraković, Frane Vučemilović - Vranjić, Marko Cimeša, Luka Sedlaček, Roko Ivezić, Gordan Bunoza, Filip Turkalj, Matija Vedriš, Vid Krajačić, Borna Pausić, Filip Mršić, Matej Ćosić, Vlado Berić, Antonio Hrnčević, Goran Paracki, Dino Cvrtila, Ivan Lovrić, Filip Rihtar, Marin Matoš, Ivan Crnov, Matej Kelava, Ivan Zelenika, Antonio Regović, Sandro Kižlin, Andrej Mioković, Ivan Pađen, Danijel Mrkus, Josip Slišković, Martin Tolić, Tin Gregurić, Ambrósio Dakarin Preira, Saad Moukachar, Idowu Olayinka ABIMBOLA

Akumulirani žuti kartoni: 3

Gaj Mače

Petar Krpanec

Maksimir

Luka Orlović

Mladost Petrinja

Boris Baniček
Antonio Hrnčević

Ponikve

Luka Atlija
Mihael Đopar

Samobor

Moran Čerkez
Luka Novoselec

Sava Strmec

Bruno Držić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bistra

Tomislav Kukec
Filip Mandić
Marko Pavlović

Dinamo OO

Ivan Batinić
Stipe Jurilj
Luka Kasumović

Gaj Mače

Tomislav Mazalović
Luka Tepšić
Tomas Vukadin

HAŠK 1903

Marko Čopec
Matija Đonlić
Roko Ivezić
Filip Jelavić
Karlo Perinić
Noa Ribarić

Karlovac 1919

Borna Pausić
Filip Srpak
Gabrijel Stepinac

Kurilovec

Mijo Šarić

Lučko

Marko Brekalo
Jurica Bubnić
Mario Jazvić

Lukavec

Karlo Ostojić
Josip Žuljević

Maksimir

Frano Medić

Mladost Petrinja

Juraj Filipović
Anes Handanović
Ivan Marović
Leonardo Papić

Ponikve

Vlado Berić
Vilim Blagoev

Ravnice

Tomislav Balagović
Ivan Čečura
Josip Kesić
Ante Mamić

Samobor

Jurica Brdek
Zvonimir Guliš
Eduard Husinec
Marko Kelava
Tomo Razum

Sava Strmec

Sandro Kižlin
Marino Marić

Segesta

Ivan Kapac
Edin Novaković

Trešnjevka

Marin Agatić
Marko Puklin

Vrapče

Victor Marić
Bartol Markušić
Marin Tomšić

Vrbovec

Alen Babić
Ivan Lovrić
Vlatko Martinović
Goran Trošić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bistra

Bruno Gulija
Andrija Jakopić
Ivan Jolić
Filip Lučak
Josip Ljubić
Mario Rašić
Josip Seleši
Mihael Šinko
Marko Vodopijak

Dinamo OO

Ivan Fabijanec
Bara Ndao
Borna Rebić
Danijel Savičić
Lovro Šimić
Vladimir Vinković

Gaj Mače

Dino Cvrtila
Perica Ivetić
Dario Josipović
Dino Postonjski
Luka Radić
Krunoslav Sedak
Mislav Janko TOR

HAŠK 1903

Pavao Andrašec
Patrik Gujić
Roberto Pintarić
Gabrijel Stjepan Stojanović
Luka Talan

Karlovac 1919

Josip Budimir
Ihor MEDYNSKYY
Filip Soldo
Elvis Trešnjić
Tin Zavalić

Kurilovec

Tomislav Grdenić
Ante Radoš
Stjepan Završki

Lučko

Ivan Grozdek
Matej Kelava
Nikola Minković
Vedran Puntar
Nikola Rak

Lukavec

Ante BANIĆ
Leo Đuđić
Marijan Grdenić
Marko Grdenić
Ivan Jurleta
Danijel Kahlina
Roko Krpan
Filip Turkalj
Albert Valentinčić

Maksimir

Matija Frković
Stjepan Krznar
Lovro Mraković
David Večerić

Mladost Petrinja

Ivica Alapić
Ivan Lovrić
Andrej Mioković
Luka Vranić

Ponikve

Bruno Bakarić
Mirel Benko
Mario Fajdiga
Mario Miklečić
Matej Vragolović
Bruno Žejavac

Ravnice

Bernard Baričević
Bruno Bogdanović
Matija Carl
Ivan Kukrika
Luka Landeka
Luka Piršić
Josip Topić

Samobor

Luka Ašanin
Mislav Kovač
Dino Krajačić
Kristijan Regović

Sava Strmec

Luka Grofelnik
Filip Kos
Pavle Manzin
Denis Plojović-Beriša
Luka Vidović
Leonard Vrančić

Segesta

Bojan Burmudžija
Tomislav Đurić
Marko Kopić
Saad Moukachar
Ambrósio Dakarin Preira
Andrea Radošević
Alen Topalović

Trešnjevka

Luka Josić
Dominik Lončarić
Antonio Mioč
Ron Rojka
Antonio Tičak

Vrapče

Luka Klišanin
Ivan Pađen

Vrbovec

Mario Ćosić
Leonardo Jantoljak
Gabriel Tolić
Martin Tolić

Bistra

Luka Pejić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Gaj Mače

Petar Krpanec

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Maksimir

Luka Orlović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mladost Petrinja

Boris Baniček

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Antonio Hrnčević

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ponikve

Luka Atlija

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mihael Đopar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ravnice

Josip Kesić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Samobor

Moran Čerkez

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Luka Novoselec

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Sava Strmec

Bruno Držić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ivan Horvatinec

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Vrapče6+814
2.Karlovac 19196+1013
3.Vrbovec6+813
4.Lučko6+511
5.Ponikve6010
6.Kurilovec6-110
7.Maksimir6+59
8.Dinamo OO6-19
9.Trešnjevka6-49
10.Segesta 6+48
11.Bistra6-57
12.Gaj Mače6-67
13.Ravnice6-26
14.Mladost Petrinja6-46
15.Lukavec6-35
16.HAŠK 19036-65
17.Samobor6-44
18.Sava Strmec6-44