Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. NL Istok

Treća nogometna liga četvrta je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. NL Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
20.08.2022. 18:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 0Đakovo Croatia20.08.2022. 18:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
20.08.2022. 18:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška2 : 1Omladinac Gornja Vrba20.08.2022. 18:00, NK Sloga, Nova Gradiška
20.08.2022. 18:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica1 : 0Čepin20.08.2022. 18:00, S.Z. Šivo, Pleternica
21.08.2022. 18:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 4Darda21.08.2022. 18:00, Ivankovo, Ivankovo
21.08.2022. 18:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja5 : 1Kutjevo21.08.2022. 18:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
20.08.2022. 18:00
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi2 : 3Slavonija20.08.2022. 18:00, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
21.08.2022. 18:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik1 : 3Valpovka21.08.2022. 18:00, Dubovka, Stari Slatinik
20.08.2022. 18:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0NAŠK20.08.2022. 18:00, Oriolik, Oriovac
2. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 0NAŠK27.08.2022. 17:30, Đakovo, Đakovo
27.08.2022. 17:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Oriolik27.08.2022. 17:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
27.08.2022. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavonija2 : 2Svačić Stari Slatinik27.08.2022. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
28.08.2022. 17:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo0 : 1Borac Kneževi Vinogradi28.08.2022. 17:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
27.08.2022. 17:30
Darda, Darda
Darda1 : 4Graničar Županja27.08.2022. 17:30, Darda, Darda
27.08.2022. 20:00
Čepin, Čepin
Čepin1 : 2Bedem27.08.2022. 20:00, Čepin, Čepin
28.08.2022. 17:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba0 : 2Slavija Pleternica28.08.2022. 17:30, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
27.08.2022. 17:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga4 : 3Sloga Nova Gradiška27.08.2022. 17:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
3. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 0Đakovo Croatia03.09.2022. 17:30, NK Sloga, Nova Gradiška
03.09.2022. 17:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica0 : 0Vuteks Sloga03.09.2022. 17:30, S.Z. Šivo, Pleternica
04.09.2022. 17:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 2Omladinac Gornja Vrba04.09.2022. 17:30, Ivankovo, Ivankovo
04.09.2022. 17:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja1 : 0Čepin04.09.2022. 17:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
03.09.2022. 17:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi6 : 0Darda03.09.2022. 17:30, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
04.09.2022. 17:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik4 : 2Kutjevo04.09.2022. 17:30, Dubovka, Stari Slatinik
03.09.2022. 17:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 2Slavonija03.09.2022. 17:30, Oriolik, Oriovac
03.09.2022. 17:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 0Valpovka03.09.2022. 17:30, Gradski Stadion Našice, Našice
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia0 : 3Valpovka10.09.2022. 17:00, Đakovo, Đakovo
10.09.2022. 17:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1NAŠK10.09.2022. 17:00, NK Slavonija, Požega
10.09.2022. 17:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 3Oriolik10.09.2022. 17:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
10.09.2022. 17:00
Darda, Darda
Darda3 : 0Svačić Stari Slatinik10.09.2022. 17:00, Darda, Darda
10.09.2022. 19:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 1Borac Kneževi Vinogradi10.09.2022. 19:30, Čepin, Čepin
11.09.2022. 17:00
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba1 : 1Graničar Županja11.09.2022. 17:00, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
10.09.2022. 17:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga0 : 0Bedem10.09.2022. 17:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
10.09.2022. 17:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška3 : 2Slavija Pleternica10.09.2022. 17:00, NK Sloga, Nova Gradiška
5. kolo
Izvještaj
17.09.2022. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica4 : 3Đakovo Croatia17.09.2022. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
18.09.2022. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Sloga Nova Gradiška18.09.2022. 16:30, Ivankovo, Ivankovo
18.09.2022. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja0 : 0Vuteks Sloga18.09.2022. 16:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
17.09.2022. 16:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi1 : 0Omladinac Gornja Vrba17.09.2022. 16:30, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
18.09.2022. 16:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik1 : 1Čepin18.09.2022. 16:30, Dubovka, Stari Slatinik
17.09.2022. 16:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 3Darda17.09.2022. 16:30, Oriolik, Oriovac
17.09.2022. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK1 : 2Kutjevo17.09.2022. 16:30, Gradski Stadion Našice, Našice
17.09.2022. 16:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka1 : 1Slavonija17.09.2022. 16:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
6. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia1 : 2Slavonija24.09.2022. 16:30, Đakovo, Đakovo
24.09.2022. 16:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo1 : 0Valpovka24.09.2022. 16:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
24.09.2022. 16:30
Darda, Darda
Darda1 : 1NAŠK24.09.2022. 16:30, Darda, Darda
24.09.2022. 16:30
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Oriolik24.09.2022. 16:30, Čepin, Čepin
25.09.2022. 16:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba2 : 0Svačić Stari Slatinik25.09.2022. 16:30, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
24.09.2022. 16:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga2 : 0Borac Kneževi Vinogradi24.09.2022. 16:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
24.09.2022. 16:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška1 : 0Graničar Županja24.09.2022. 16:30, NK Sloga, Nova Gradiška
24.09.2022. 16:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica2 : 2Bedem24.09.2022. 16:30, S.Z. Šivo, Pleternica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2022. 16:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Đakovo Croatia 02.10.2022. 16:30, Ivankovo, Ivankovo
02.10.2022. 16:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Slavija Pleternica 02.10.2022. 16:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
01.10.2022. 16:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Sloga Nova Gradiška 01.10.2022. 16:30, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
02.10.2022. 16:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Vuteks Sloga 02.10.2022. 16:30, Dubovka, Stari Slatinik
01.10.2022. 16:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Omladinac Gornja Vrba 01.10.2022. 16:30, Oriolik, Oriovac
01.10.2022. 16:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Čepin 01.10.2022. 16:30, Gradski Stadion Našice, Našice
01.10.2022. 16:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Darda 01.10.2022. 16:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
01.10.2022. 16:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Kutjevo 01.10.2022. 16:30, NK Slavonija, Požega
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 16:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Kutjevo 08.10.2022. 16:00, Đakovo, Đakovo
08.10.2022. 16:00
Darda, Darda
Darda : Slavonija 08.10.2022. 16:00, Darda, Darda
08.10.2022. 16:00
Čepin, Čepin
Čepin : Valpovka 08.10.2022. 16:00, Čepin, Čepin
09.10.2022. 16:00
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : NAŠK 09.10.2022. 16:00, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
08.10.2022. 16:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Oriolik 08.10.2022. 16:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
08.10.2022. 16:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Svačić Stari Slatinik 08.10.2022. 16:00, NK Sloga, Nova Gradiška
08.10.2022. 16:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Borac Kneževi Vinogradi 08.10.2022. 16:00, S.Z. Šivo, Pleternica
09.10.2022. 16:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Graničar Županja 09.10.2022. 16:00, Ivankovo, Ivankovo
9. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 16:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Đakovo Croatia 16.10.2022. 16:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
15.10.2022. 16:00
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Bedem 15.10.2022. 16:00, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
16.10.2022. 16:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Slavija Pleternica 16.10.2022. 16:00, Dubovka, Stari Slatinik
15.10.2022. 16:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Sloga Nova Gradiška 15.10.2022. 16:00, Oriolik, Oriovac
15.10.2022. 16:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Vuteks Sloga 15.10.2022. 16:00, Gradski Stadion Našice, Našice
15.10.2022. 16:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Omladinac Gornja Vrba 15.10.2022. 16:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
15.10.2022. 16:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Čepin 15.10.2022. 16:00, NK Slavonija, Požega
16.10.2022. 16:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Darda 16.10.2022. 16:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Darda 22.10.2022. 15:30, Đakovo, Đakovo
22.10.2022. 15:30
Čepin, Čepin
Čepin : Kutjevo 22.10.2022. 15:30, Čepin, Čepin
23.10.2022. 15:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Slavonija 23.10.2022. 15:30, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
22.10.2022. 15:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Valpovka 22.10.2022. 15:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
22.10.2022. 15:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : NAŠK 22.10.2022. 15:30, NK Sloga, Nova Gradiška
22.10.2022. 15:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Oriolik 22.10.2022. 15:30, S.Z. Šivo, Pleternica
23.10.2022. 15:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Svačić Stari Slatinik 23.10.2022. 15:30, Ivankovo, Ivankovo
23.10.2022. 15:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Borac Kneževi Vinogradi 23.10.2022. 15:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Đakovo Croatia 29.10.2022. 15:30, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
30.10.2022. 14:30
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Graničar Županja 30.10.2022. 14:30, Dubovka, Stari Slatinik
29.10.2022. 15:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Bedem 29.10.2022. 15:30, Oriolik, Oriovac
29.10.2022. 15:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Slavija Pleternica 29.10.2022. 15:30, Gradski Stadion Našice, Našice
29.10.2022. 15:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Sloga Nova Gradiška 29.10.2022. 15:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
29.10.2022. 15:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Vuteks Sloga 29.10.2022. 15:30, NK Slavonija, Požega
30.10.2022. 14:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Omladinac Gornja Vrba 30.10.2022. 14:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
29.10.2022. 15:30
Darda, Darda
Darda : Čepin 29.10.2022. 15:30, Darda, Darda
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:30
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Čepin 05.11.2022. 14:30, Đakovo, Đakovo
06.11.2022. 14:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Darda 06.11.2022. 14:30, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
05.11.2022. 14:30
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Kutjevo 05.11.2022. 14:30, Stadion NK Vuteks, Vukovar
05.11.2022. 14:30
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Slavonija 05.11.2022. 14:30, NK Sloga, Nova Gradiška
05.11.2022. 14:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Valpovka 05.11.2022. 14:30, S.Z. Šivo, Pleternica
06.11.2022. 14:30
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : NAŠK 06.11.2022. 14:30, Ivankovo, Ivankovo
06.11.2022. 14:30
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Oriolik 06.11.2022. 14:30, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
05.11.2022. 14:30
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Svačić Stari Slatinik 05.11.2022. 14:30, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
13. kolo
Izvještaj
13.11.2022. 14:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Đakovo Croatia 13.11.2022. 14:00, Dubovka, Stari Slatinik
12.11.2022. 14:00
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Borac Kneževi Vinogradi 12.11.2022. 14:00, Oriolik, Oriovac
12.11.2022. 14:00
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Graničar Županja 12.11.2022. 14:00, Gradski Stadion Našice, Našice
12.11.2022. 14:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Bedem 12.11.2022. 14:00, Sportski park Valpovo, Valpovo
12.11.2022. 14:00
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Slavija Pleternica 12.11.2022. 14:00, NK Slavonija, Požega
13.11.2022. 14:00
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Sloga Nova Gradiška 13.11.2022. 14:00, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
12.11.2022. 14:00
Darda, Darda
Darda : Vuteks Sloga 12.11.2022. 14:00, Darda, Darda
12.11.2022. 14:00
Čepin, Čepin
Čepin : Omladinac Gornja Vrba 12.11.2022. 14:00, Čepin, Čepin
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 14:00
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Omladinac Gornja Vrba 19.11.2022. 14:00, Đakovo, Đakovo
19.11.2022. 14:00
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Čepin 19.11.2022. 14:00, Stadion NK Vuteks, Vukovar
19.11.2022. 14:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Darda 19.11.2022. 14:00, NK Sloga, Nova Gradiška
19.11.2022. 14:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Kutjevo 19.11.2022. 14:00, S.Z. Šivo, Pleternica
20.11.2022. 14:00
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Slavonija 20.11.2022. 14:00, Ivankovo, Ivankovo
20.11.2022. 14:00
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Valpovka 20.11.2022. 14:00, Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
19.11.2022. 14:00
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : NAŠK 19.11.2022. 14:00, NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
20.11.2022. 14:00
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Oriolik 20.11.2022. 14:00, Dubovka, Stari Slatinik
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Đakovo Croatia 26.11.2022. 13:30, Oriolik, Oriovac
26.11.2022. 13:30
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Svačić Stari Slatinik 26.11.2022. 13:30, Gradski Stadion Našice, Našice
26.11.2022. 13:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Borac Kneževi Vinogradi 26.11.2022. 13:30, Sportski park Valpovo, Valpovo
26.11.2022. 13:30
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Graničar Županja 26.11.2022. 13:30, NK Slavonija, Požega
27.11.2022. 13:30
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Bedem 27.11.2022. 13:30, ŠRC Kutjevo, Kutjevo
26.11.2022. 13:30
Darda, Darda
Darda : Slavija Pleternica 26.11.2022. 13:30, Darda, Darda
26.11.2022. 13:30
Čepin, Čepin
Čepin : Sloga Nova Gradiška 26.11.2022. 13:30, Čepin, Čepin
27.11.2022. 13:30
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Vuteks Sloga 27.11.2022. 13:30, ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
16. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Vuteks Sloga
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Sloga Nova Gradiška
-
Čepin, Čepin
Čepin : Slavija Pleternica
-
Darda, Darda
Darda : Bedem
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Graničar Županja
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Borac Kneževi Vinogradi
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Svačić Stari Slatinik
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Oriolik
17. kolo
Izvještaj
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Đakovo Croatia
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Valpovka
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Slavonija
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Kutjevo
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Darda
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Čepin
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Omladinac Gornja Vrba
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Vuteks Sloga
18. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Sloga Nova Gradiška
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavija Pleternica
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Bedem
-
Čepin, Čepin
Čepin : Graničar Županja
-
Darda, Darda
Darda : Borac Kneževi Vinogradi
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Svačić Stari Slatinik
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Oriolik
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : NAŠK
19. kolo
Izvještaj
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Đakovo Croatia
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Slavonija
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Kutjevo
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Darda
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Čepin
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Omladinac Gornja Vrba
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Vuteks Sloga
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Sloga Nova Gradiška
20. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Slavija Pleternica
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Bedem
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Graničar Županja
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Borac Kneževi Vinogradi
-
Čepin, Čepin
Čepin : Svačić Stari Slatinik
-
Darda, Darda
Darda : Oriolik
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : NAŠK
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Valpovka
21. kolo
Izvještaj
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Đakovo Croatia
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Kutjevo
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Darda
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Čepin
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Omladinac Gornja Vrba
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Vuteks Sloga
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Sloga Nova Gradiška
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Slavija Pleternica
22. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Bedem
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Graničar Županja
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Borac Kneževi Vinogradi
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Svačić Stari Slatinik
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Oriolik
-
Čepin, Čepin
Čepin : NAŠK
-
Darda, Darda
Darda : Valpovka
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavonija
23. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Đakovo Croatia
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Darda
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Čepin
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Omladinac Gornja Vrba
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Vuteks Sloga
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Sloga Nova Gradiška
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Slavija Pleternica
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Bedem
24. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Graničar Županja
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Borac Kneževi Vinogradi
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Svačić Stari Slatinik
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Oriolik
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : NAŠK
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Valpovka
-
Čepin, Čepin
Čepin : Slavonija
-
Darda, Darda
Darda : Kutjevo
25. kolo
Izvještaj
-
Darda, Darda
Darda : Đakovo Croatia
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Čepin
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Omladinac Gornja Vrba
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Vuteks Sloga
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Sloga Nova Gradiška
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Slavija Pleternica
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Bedem
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Graničar Županja
26. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Borac Kneževi Vinogradi
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Svačić Stari Slatinik
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Oriolik
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : NAŠK
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Valpovka
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Slavonija
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Kutjevo
-
Čepin, Čepin
Čepin : Darda
27. kolo
Izvještaj
-
Čepin, Čepin
Čepin : Đakovo Croatia
-
Darda, Darda
Darda : Omladinac Gornja Vrba
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Vuteks Sloga
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Sloga Nova Gradiška
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Slavija Pleternica
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Bedem
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Graničar Županja
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : Borac Kneževi Vinogradi
28. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Svačić Stari Slatinik
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Oriolik
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : NAŠK
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Valpovka
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Slavonija
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Kutjevo
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Darda
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Čepin
29. kolo
Izvještaj
-
ŠRC 'Goran Jurić', Gornja Vrba
Omladinac Gornja Vrba : Đakovo Croatia
-
Čepin, Čepin
Čepin : Vuteks Sloga
-
Darda, Darda
Darda : Sloga Nova Gradiška
-
ŠRC Kutjevo, Kutjevo
Kutjevo : Slavija Pleternica
-
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Bedem
-
Sportski park Valpovo, Valpovo
Valpovka : Graničar Županja
-
Gradski Stadion Našice, Našice
NAŠK : Borac Kneževi Vinogradi
-
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Svačić Stari Slatinik
30. kolo
Izvještaj
-
Đakovo, Đakovo
Đakovo Croatia : Oriolik
-
Dubovka, Stari Slatinik
Svačić Stari Slatinik : NAŠK
-
NK 'Borac' Kneževi Vinogradi, Kneževi Vinogradi
Borac Kneževi Vinogradi : Valpovka
-
Spomen stadion prvog igranja nogometa u Hrvatskoj, Županja
Graničar Županja : Slavonija
-
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Kutjevo
-
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija Pleternica : Darda
-
NK Sloga, Nova Gradiška
Sloga Nova Gradiška : Čepin
-
Stadion NK Vuteks, Vukovar
Vuteks Sloga : Omladinac Gornja Vrba
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vuteks Sloga633083+512
2.Sloga Nova Gradiška6402139+412
3.Slavonija6330117+412
4.Graničar Županja6321114+711
5.Slavija Pleternica6321118+311
6.Borac Kneževi Vinogradi6312116+510
7.Darda63121214-210
8.Bedem6231101009
9.Valpovka622285+38
10.Oriolik621368-27
11.Kutjevo6204714-76
12.Omladinac Gornja Vrba612368-25
13.Čepin612346-25
14.NAŠK612346-25
15.Svačić Stari Slatinik6123813-55
16.Đakovo Croatia6105514-93
8 golova
Ivan Antunović
5 golova
Tomislav Žuljević, Dino Bognar, Tomislav Marjanović
4 gola
Marko Radoš, Mihailo Marić, Matej Bekavac, Josip Lotar
3 gola
Marino Marjanović, Joško Kotarski, Antonio Stupar
2 gola
Igor Tunjić Lukić, Duje Batinić, Marko Karačić, Josip Bilobrk, Šimun Lucić, Luka Sambol, Matej Marušić, Ivan Martić, Stjepan Stubičan, Fabijan Domitrek, Josip Lešić, Duje Mrdeša, Marko Prugovečki, Emanuel Mutshaus, Matej Peharda, Vlado Lasić, Hrvoje Hodak, Marino Lazar, Andrej Krajinović, Dino Paulić, Pavo Nikolić
1 gol
Matej Jakšić, Antonio Jurević, Marin Vučemilović, Relja Mihajlović, Dario Radić, Ivan Jakešević, Matija Matoković, Matko Kasač, Lovro Pedić, Anto Galović, Luka Đerek, Mateo Mitić, Tomislav Jurić, Filip Nemec, Marin Pavlović, Goran Borko, Ivan Validžić, Mato Marčetić, Edi Kopf, Ivan Kovačević, Filip Cerovski, Saša Kuburić, Blaž Tustonjić, Luka Blazina, Dominik Dubravac, Ivan Dominković, Domagoj Novak, Lovro Kozić, Marin Kuzminski, Dario Batalo, Karlo Antunović, Antonio Kuš, Matej Fingernagl, Matej Grafina, Sasa Popin, Luka Međugorac, Domagoj Džoić, Leon Ledinski, Milovan Trivunović, Matej Iličić, Fran Babić, Toni Valentić, Stefan Bingulac, Josip Grgić, Vukan Rakić, Mario Šipura

Akumulirani žuti kartoni: 3

Bedem

Marko Smolčić

Darda

Vladimir Bat

Omladinac Gornja Vrba

Ivan Martić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bedem

Franko Čučković
Edi Kopf
Duje Mrdeša
Luka Sambol

Borac Kneževi Vinogradi

Fabijan Domitrek
Đuro Mišić
Marko Radoš

Čepin

Nikola Cindrić
Luka Čajo
Ivan Magić
Antun Severović

Đakovo Croatia

Igor Blagojević

Graničar Županja

Marko Pastuović

Kutjevo

Ivan Jakešević
Marko Karačić
Danyil PUS
Luka Samaržija

NAŠK

Josip Gašparić
Leo Kaltenbaher
Martin Vrdoljak

Omladinac Gornja Vrba

Luka Akšamović
Siniša Đaković

Oriolik

Anto Galović
Kristijan Lucić

Slavija Pleternica

Hrvoje Ančurovski
Marin Begić
Vlado Lasić

Slavonija

Antun Kvaternik
Josip Solić

Sloga Nova Gradiška

Joško Kotarski
Jakov Medvedović

Svačić Stari Slatinik

Stjepan Stubičan

Valpovka

Josip Jakovčević
Emanuel Mutshaus
Dino Paulić

Vuteks Sloga

Stefan Bingulac
Ivan Jakovljević
Marko Jelečki
Miloš Mirosavljević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bedem

Ivan Gazić
Drago Lovrić
Mario Sambol
Blaž Tustonjić
Ivan Validžić

Borac Kneževi Vinogradi

Domagoj Balatinac
Matej Belaj
Leon Ledinski
Toni Valentić
Marko Varga
Domagoj Žigri

Čepin

Josip Bilobrk
Ivan Gelo
Zvonimir Gregić
Tomislav Jurić
Arian Kovačević
Marin Miler

Darda

Ivan Bilušić
Hrvoje Cvetko
Domagoj Eršetić
Matej Grafina
Matej Jakšić
Domagoj Jukić
Matko Kasač
Petar Pranjić
Ivan Rolj

Đakovo Croatia

Stjepan Babić
Duje Batinić
Tomislav Bošković
Matej Fingernagl
Vedran Goluža
Marko Kirchbauer
Branko Klemen
Krunoslav Luketić
Lovro Pedić
Josip Sitar
Marin Zrakić

Graničar Županja

Aron Smolčić

Kutjevo

Martin Buzuk
Nicolas Lopez Zuluaga
Mario Majstorović
Luka Međugorac
Benedikt Tokić

NAŠK

Matej Jović
Marin Kuzminski
Antonio Lukačević
Matej Mađaš
Mihael Tomić

Omladinac Gornja Vrba

Juraj Barukčić
Izidor Bošnjaković
Luka Garić
Antonio Jurević
Andrej Krajinović
Dario Radić
Matija Stojanac

Oriolik

Ivan Benković
Šimun Lucić
Luka Morber
Robert Stahović

Slavija Pleternica

Dino Bognar
Filip Kocijan
Valentin Mikić
Tomislav Ognjenčić
Mario Šipura

Slavonija

Alen Jagodić
Mato Marčetić
Matej Martinović
Ivan Peharda

Sloga Nova Gradiška

Dario Batalo
Luka Blazina
Luka Đaković
Karlo Fischer
Valentin Lanusović
Vinko Medvedović

Svačić Stari Slatinik

Leon Andrić
Domagoj Baričević
Tomislav Kljajić
Ivan Krizmanić
Josip Letica
Josip Nižić
Tomislav Žuljević

Valpovka

Matej Bekavac
Ivan Kos
Adam Parmačević
Damjan Škorić
Edi Vinogradac
Igor Vučički

Vuteks Sloga

Dragan Gagulić
Mihailo Marić
Aleksandar Tijanić
Igor Tunjić Lukić

Bedem

Domagoj Novak

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Marko Smolčić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Borac Kneževi Vinogradi

Domagoj Žigri

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Darda

Vladimir Bat

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Omladinac Gornja Vrba

Ivan Martić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Vuteks Sloga6+512
2.Sloga Nova Gradiška6+412
3.Slavonija6+412
4.Graničar Županja6+711
5.Slavija Pleternica6+311
6.Borac Kneževi Vinogradi6+510
7.Darda6-210
8.Bedem609
9.Valpovka6+38
10.Oriolik6-27
11.Kutjevo6-76
12.Omladinac Gornja Vrba6-25
13.Čepin6-25
14.NAŠK6-25
15.Svačić Stari Slatinik6-55
16.Đakovo Croatia6-93