Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. NL Jug

Treća nogometna liga četvrta je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. NL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
28.08.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Primorac (B)28.08.2022. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
27.08.2022. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Kamen27.08.2022. 17:00, Iza Grada, Klis
27.08.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 2Neretva27.08.2022. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
27.08.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Zmaj (M)27.08.2022. 17:00, Lapad, Dubrovnik
27.08.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice2 : 0Junak27.08.2022. 17:00, S.C Račice, Vodice
27.08.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora3 : 0Hrvatski vitez Posedarje27.08.2022. 17:00, Borovište, Unešić
27.08.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Split27.08.2022. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
27.08.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 1Neretvanac27.08.2022. 17:00, Stanovi, Zadar
2. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Neretvanac03.09.2022. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
03.09.2022. 17:00
Pricvić, Žrnovnica
Split1 : 2Zadar03.09.2022. 17:00, Pricvić, Žrnovnica
03.09.2022. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje2 : 1GOŠK Kaštela03.09.2022. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
03.09.2022. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 2Zagora03.09.2022. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
03.09.2022. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)0 : 1Vodice03.09.2022. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
03.09.2022. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0GOŠK Dubrovnik03.09.2022. 17:00, Iza Vage, Metković
03.09.2022. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Urania03.09.2022. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
04.09.2022. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga0 : 0Uskok04.09.2022. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
3. kolo
Izvještaj
07.09.2022. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Primorac (B)07.09.2022. 17:30, Iza Grada, Klis
07.09.2022. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Sloga07.09.2022. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
07.09.2022. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Kamen07.09.2022. 17:00, Lapad, Dubrovnik
07.09.2022. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice3 : 1Neretva07.09.2022. 17:00, S.C Račice, Vodice
07.09.2022. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora6 : 1Zmaj (M)07.09.2022. 17:00, Borovište, Unešić
07.09.2022. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 1Junak07.09.2022. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
07.09.2022. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Hrvatski vitez Posedarje07.09.2022. 17:00, Stanovi, Zadar
07.09.2022. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac2 : 0Split07.09.2022. 17:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
4. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 2Split10.09.2022. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
10.09.2022. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje1 : 0Neretvanac10.09.2022. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
10.09.2022. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1Zadar10.09.2022. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
10.09.2022. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)3 : 1GOŠK Kaštela10.09.2022. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
10.09.2022. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Zagora10.09.2022. 16:30, Iza Vage, Metković
10.09.2022. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 2Vodice10.09.2022. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
11.09.2022. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga3 : 1GOŠK Dubrovnik11.09.2022. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
10.09.2022. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok1 : 0Urania10.09.2022. 16:30, Iza Grada, Klis
5. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania4 : 1Primorac (B)18.09.2022. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
17.09.2022. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Uskok17.09.2022. 16:30, Lapad, Dubrovnik
17.09.2022. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice1 : 1Sloga17.09.2022. 16:30, S.C Račice, Vodice
17.09.2022. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora5 : 1Kamen17.09.2022. 16:30, Borovište, Unešić
17.09.2022. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela1 : 0Neretva17.09.2022. 16:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
17.09.2022. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Zmaj (M)17.09.2022. 16:30, Stanovi, Zadar
18.09.2022. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac0 : 0Junak18.09.2022. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
17.09.2022. 16:30
Park mladeži, Split
Split3 : 1Hrvatski vitez Posedarje17.09.2022. 16:30, Park mladeži, Split
6. kolo
Izvještaj
22.09.2022. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Hrvatski vitez Posedarje22.09.2022. 16:00, Kažimira i Silvija, Biograd
24.09.2022. 16:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 1Split24.09.2022. 16:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
23.09.2022. 16:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M)4 : 2Neretvanac23.09.2022. 16:00, Sportski centar Makarska, Makarska
24.09.2022. 16:00
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Zadar24.09.2022. 16:00, Iza Vage, Metković
24.09.2022. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 6GOŠK Kaštela24.09.2022. 16:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
25.09.2022. 16:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga1 : 1Zagora25.09.2022. 16:00, Stadion Glavica, Mravince
24.09.2022. 16:00
Iza Grada, Klis
Uskok3 : 1Vodice24.09.2022. 16:00, Iza Grada, Klis
23.09.2022. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Urania23.09.2022. 16:00, Lapad, Dubrovnik
7. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac (B) 08.10.2022. 15:30, Lapad, Dubrovnik
08.10.2022. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Urania 08.10.2022. 15:30, S.C Račice, Vodice
08.10.2022. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Uskok 08.10.2022. 15:30, Borovište, Unešić
08.10.2022. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Sloga 08.10.2022. 15:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
08.10.2022. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Kamen 08.10.2022. 15:30, Stanovi, Zadar
09.10.2022. 15:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Neretva 09.10.2022. 15:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
08.10.2022. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Zmaj (M) 08.10.2022. 15:30, Park mladeži, Split
08.10.2022. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Junak 08.10.2022. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
8. kolo
Izvještaj
12.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Junak 12.10.2022. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
12.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Hrvatski vitez Posedarje 12.10.2022. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
12.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Split 12.10.2022. 15:00, Iza Vage, Metković
12.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretvanac 12.10.2022. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
12.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zadar 12.10.2022. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
12.10.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : GOŠK Kaštela 12.10.2022. 15:00, Iza Grada, Klis
12.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora 12.10.2022. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
12.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Vodice 12.10.2022. 15:00, Lapad, Dubrovnik
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Primorac (B) 15.10.2022. 15:00, S.C Račice, Vodice
15.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik 15.10.2022. 15:00, Borovište, Unešić
15.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Urania 15.10.2022. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
15.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Uskok 15.10.2022. 15:00, Stanovi, Zadar
16.10.2022. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Sloga 16.10.2022. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
15.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Kamen 15.10.2022. 15:00, Park mladeži, Split
15.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Neretva 15.10.2022. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
15.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zmaj (M) 15.10.2022. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj (M) 22.10.2022. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
22.10.2022. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Junak 22.10.2022. 15:00, Iza Vage, Metković
22.10.2022. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvatski vitez Posedarje 22.10.2022. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
23.10.2022. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Split 23.10.2022. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
22.10.2022. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretvanac 22.10.2022. 15:00, Iza Grada, Klis
23.10.2022. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zadar 23.10.2022. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
22.10.2022. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : GOŠK Kaštela 22.10.2022. 15:00, Lapad, Dubrovnik
22.10.2022. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zagora 22.10.2022. 15:00, S.C Račice, Vodice
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac (B) 29.10.2022. 15:00, Borovište, Unešić
29.10.2022. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Vodice 29.10.2022. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
29.10.2022. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik 29.10.2022. 15:00, Stanovi, Zadar
30.10.2022. 14:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Urania 30.10.2022. 14:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
29.10.2022. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Uskok 29.10.2022. 15:00, Park mladeži, Split
29.10.2022. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Sloga 29.10.2022. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
29.10.2022. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Kamen 29.10.2022. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
29.10.2022. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Neretva 29.10.2022. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretva 05.11.2022. 14:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.11.2022. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj (M) 05.11.2022. 14:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
06.11.2022. 14:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Junak 06.11.2022. 14:00, Stadion Glavica, Mravince
05.11.2022. 14:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Hrvatski vitez Posedarje 05.11.2022. 14:00, Iza Grada, Klis
06.11.2022. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split 06.11.2022. 14:00, Baška Voda, Baška Voda
05.11.2022. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac 05.11.2022. 14:00, Lapad, Dubrovnik
05.11.2022. 14:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zadar 05.11.2022. 14:00, S.C Račice, Vodice
05.11.2022. 14:00
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Kaštela 05.11.2022. 14:00, Borovište, Unešić
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Primorac (B) 12.11.2022. 13:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
12.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Zagora 12.11.2022. 13:30, Stanovi, Zadar
13.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Vodice 13.11.2022. 13:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
12.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik 12.11.2022. 13:30, Park mladeži, Split
12.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Urania 12.11.2022. 13:30, Gordan Demo, Posedarje
12.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Uskok 12.11.2022. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
12.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Sloga 12.11.2022. 13:30, Sportski centar Makarska, Makarska
12.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Kamen 12.11.2022. 13:30, Iza Vage, Metković
14. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen 19.11.2022. 13:30, Kažimira i Silvija, Biograd
20.11.2022. 13:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretva 20.11.2022. 13:30, Stadion Glavica, Mravince
19.11.2022. 13:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Zmaj (M) 19.11.2022. 13:30, Iza Grada, Klis
20.11.2022. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Junak 20.11.2022. 13:30, Baška Voda, Baška Voda
19.11.2022. 13:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvatski vitez Posedarje 19.11.2022. 13:30, Lapad, Dubrovnik
19.11.2022. 13:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Split 19.11.2022. 13:30, S.C Račice, Vodice
19.11.2022. 13:30
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac 19.11.2022. 13:30, Borovište, Unešić
19.11.2022. 13:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zadar 19.11.2022. 13:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
15. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Primorac (B) 26.11.2022. 13:30, Stanovi, Zadar
27.11.2022. 13:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : GOŠK Kaštela 27.11.2022. 13:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
26.11.2022. 13:30
Park mladeži, Split
Split : Zagora 26.11.2022. 13:30, Park mladeži, Split
26.11.2022. 13:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Vodice 26.11.2022. 13:30, Gordan Demo, Posedarje
26.11.2022. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Dubrovnik 26.11.2022. 13:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
26.11.2022. 13:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Urania 26.11.2022. 13:30, Sportski centar Makarska, Makarska
26.11.2022. 13:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Uskok 26.11.2022. 13:30, Iza Vage, Metković
26.11.2022. 13:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Sloga 26.11.2022. 13:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
16. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 14:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Sloga 18.02.2023. 14:30, Kažimira i Silvija, Biograd
18.02.2023. 14:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Uskok 18.02.2023. 14:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
18.02.2023. 14:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Urania 18.02.2023. 14:30, Iza Vage, Metković
18.02.2023. 14:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : GOŠK Dubrovnik 18.02.2023. 14:30, Sportski centar Makarska, Makarska
18.02.2023. 14:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Vodice 18.02.2023. 14:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
18.02.2023. 14:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zagora 18.02.2023. 14:30, Gordan Demo, Posedarje
18.02.2023. 14:30
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Kaštela 18.02.2023. 14:30, Park mladeži, Split
19.02.2023. 14:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zadar 19.02.2023. 14:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
17. kolo
Izvještaj
26.02.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Primorac (B) 26.02.2023. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
25.02.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Split 25.02.2023. 15:00, Stanovi, Zadar
25.02.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Hrvatski vitez Posedarje 25.02.2023. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
25.02.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Junak 25.02.2023. 15:00, Borovište, Unešić
25.02.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Zmaj (M) 25.02.2023. 15:00, S.C Račice, Vodice
25.02.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretva 25.02.2023. 15:00, Lapad, Dubrovnik
26.02.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen 26.02.2023. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
25.02.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Sloga 25.02.2023. 15:00, Iza Grada, Klis
18. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Uskok 04.03.2023. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
05.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Urania 05.03.2023. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
04.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik 04.03.2023. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
04.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Vodice 04.03.2023. 15:00, Iza Vage, Metković
04.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zagora 04.03.2023. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
04.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Kaštela 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
04.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zadar 04.03.2023. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
04.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac 04.03.2023. 15:00, Park mladeži, Split
19. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B) 11.03.2023. 15:00, Park mladeži, Split
12.03.2023. 15:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Hrvatski vitez Posedarje 12.03.2023. 15:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
11.03.2023. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak 11.03.2023. 15:00, Stanovi, Zadar
11.03.2023. 15:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zmaj (M) 11.03.2023. 15:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
11.03.2023. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretva 11.03.2023. 15:00, Borovište, Unešić
11.03.2023. 15:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : Kamen 11.03.2023. 15:00, S.C Račice, Vodice
11.03.2023. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Sloga 11.03.2023. 15:00, Lapad, Dubrovnik
12.03.2023. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Uskok 12.03.2023. 15:00, Baška Voda, Baška Voda
20. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania 18.03.2023. 15:00, Kažimira i Silvija, Biograd
18.03.2023. 15:00
Iza Grada, Klis
Uskok : GOŠK Dubrovnik 18.03.2023. 15:00, Iza Grada, Klis
19.03.2023. 15:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Vodice 19.03.2023. 15:00, Stadion Glavica, Mravince
18.03.2023. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora 18.03.2023. 15:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
18.03.2023. 15:00
Iza Vage, Metković
Neretva : GOŠK Kaštela 18.03.2023. 15:00, Iza Vage, Metković
18.03.2023. 15:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Zadar 18.03.2023. 15:00, Sportski centar Makarska, Makarska
18.03.2023. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac 18.03.2023. 15:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
18.03.2023. 15:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Split 18.03.2023. 15:00, Gordan Demo, Posedarje
21. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Primorac (B) 25.03.2023. 15:30, Gordan Demo, Posedarje
25.03.2023. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Junak 25.03.2023. 15:30, Park mladeži, Split
26.03.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zmaj (M) 26.03.2023. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
25.03.2023. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretva 25.03.2023. 15:30, Stanovi, Zadar
25.03.2023. 15:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Kamen 25.03.2023. 15:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
25.03.2023. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Sloga 25.03.2023. 15:30, Borovište, Unešić
25.03.2023. 15:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Uskok 25.03.2023. 15:30, S.C Račice, Vodice
25.03.2023. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik 25.03.2023. 15:30, Baška Voda, Baška Voda
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik 01.04.2023. 16:30, Kažimira i Silvija, Biograd
02.04.2023. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Vodice 02.04.2023. 16:30, Baška Voda, Baška Voda
01.04.2023. 16:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Zagora 01.04.2023. 16:30, Iza Grada, Klis
02.04.2023. 16:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : GOŠK Kaštela 02.04.2023. 16:30, Stadion Glavica, Mravince
01.04.2023. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar 01.04.2023. 16:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
01.04.2023. 16:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Neretvanac 01.04.2023. 16:30, Iza Vage, Metković
01.04.2023. 16:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Split 01.04.2023. 16:30, Sportski centar Makarska, Makarska
01.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvatski vitez Posedarje 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
23. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B) 08.04.2023. 16:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
08.04.2023. 16:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Zmaj (M) 08.04.2023. 16:30, Gordan Demo, Posedarje
08.04.2023. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Neretva 08.04.2023. 16:30, Park mladeži, Split
08.04.2023. 16:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Kamen 08.04.2023. 16:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
08.04.2023. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Sloga 08.04.2023. 16:30, Stanovi, Zadar
08.04.2023. 16:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Uskok 08.04.2023. 16:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
08.04.2023. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Urania 08.04.2023. 16:30, Borovište, Unešić
08.04.2023. 16:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Dubrovnik 08.04.2023. 16:30, S.C Račice, Vodice
24. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Vodice 15.04.2023. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
15.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora 15.04.2023. 17:00, Lapad, Dubrovnik
16.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Kaštela 16.04.2023. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
15.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Zadar 15.04.2023. 17:00, Iza Grada, Klis
16.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Neretvanac 16.04.2023. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
15.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split 15.04.2023. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
15.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvatski vitez Posedarje 15.04.2023. 17:00, Iza Vage, Metković
15.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Junak 15.04.2023. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
25. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Primorac (B) 22.04.2023. 17:00, Sportski centar Makarska, Makarska
22.04.2023. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretva 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Sinj, Sinj
22.04.2023. 17:00
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Kamen 22.04.2023. 17:00, Gordan Demo, Posedarje
22.04.2023. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Sloga 22.04.2023. 17:00, Park mladeži, Split
23.04.2023. 17:00
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Uskok 23.04.2023. 17:00, Podvornica (Opuzen), Opuzen
22.04.2023. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Urania 22.04.2023. 17:00, Stanovi, Zadar
22.04.2023. 17:00
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : GOŠK Dubrovnik 22.04.2023. 17:00, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
22.04.2023. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Vodice 22.04.2023. 17:00, Borovište, Unešić
26. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora 29.04.2023. 17:00, Kažimira i Silvija, Biograd
29.04.2023. 17:00
S.C Račice, Vodice
Vodice : GOŠK Kaštela 29.04.2023. 17:00, S.C Račice, Vodice
29.04.2023. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zadar 29.04.2023. 17:00, Lapad, Dubrovnik
30.04.2023. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac 30.04.2023. 17:00, Baška Voda, Baška Voda
29.04.2023. 17:00
Iza Grada, Klis
Uskok : Split 29.04.2023. 17:00, Iza Grada, Klis
30.04.2023. 17:00
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Hrvatski vitez Posedarje 30.04.2023. 17:00, Stadion Glavica, Mravince
29.04.2023. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak 29.04.2023. 17:00, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29.04.2023. 17:00
Iza Vage, Metković
Neretva : Zmaj (M) 29.04.2023. 17:00, Iza Vage, Metković
27. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Primorac (B) 06.05.2023. 17:30, Iza Vage, Metković
06.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Kamen 06.05.2023. 17:30, Sportski centar Makarska, Makarska
06.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Sloga 06.05.2023. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
06.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : Uskok 06.05.2023. 17:30, Gordan Demo, Posedarje
06.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Urania 06.05.2023. 17:30, Park mladeži, Split
07.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik 07.05.2023. 17:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
06.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Vodice 06.05.2023. 17:30, Stanovi, Zadar
06.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Zagora 06.05.2023. 17:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
28. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Kaštela 13.05.2023. 17:30, Kažimira i Silvija, Biograd
13.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar 13.05.2023. 17:30, Borovište, Unešić
13.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Neretvanac 13.05.2023. 17:30, S.C Račice, Vodice
13.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split 13.05.2023. 17:30, Lapad, Dubrovnik
14.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvatski vitez Posedarje 14.05.2023. 17:30, Baška Voda, Baška Voda
13.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Junak 13.05.2023. 17:30, Iza Grada, Klis
14.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Zmaj (M) 14.05.2023. 17:30, Stadion Glavica, Mravince
13.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretva 13.05.2023. 17:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
29. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B) 20.05.2023. 17:30, Ivanbegovina, Ivanbegovina
20.05.2023. 17:30
Iza Vage, Metković
Neretva : Sloga 20.05.2023. 17:30, Iza Vage, Metković
20.05.2023. 17:30
Sportski centar Makarska, Makarska
Zmaj (M) : Uskok 20.05.2023. 17:30, Sportski centar Makarska, Makarska
20.05.2023. 17:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Urania 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion Sinj, Sinj
20.05.2023. 17:30
Gordan Demo, Posedarje
Hrvatski vitez Posedarje : GOŠK Dubrovnik 20.05.2023. 17:30, Gordan Demo, Posedarje
20.05.2023. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Vodice 20.05.2023. 17:30, Park mladeži, Split
21.05.2023. 17:30
Podvornica (Opuzen), Opuzen
Neretvanac : Zagora 21.05.2023. 17:30, Podvornica (Opuzen), Opuzen
20.05.2023. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Kaštela 20.05.2023. 17:30, Stanovi, Zadar
30. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar 27.05.2023. 17:30, Kažimira i Silvija, Biograd
27.05.2023. 17:30
SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
GOŠK Kaštela : Neretvanac 27.05.2023. 17:30, SC Jure Bakotić, Kaštel Gomilica
27.05.2023. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Split 27.05.2023. 17:30, Borovište, Unešić
27.05.2023. 17:30
S.C Račice, Vodice
Vodice : Hrvatski vitez Posedarje 27.05.2023. 17:30, S.C Račice, Vodice
27.05.2023. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak 27.05.2023. 17:30, Lapad, Dubrovnik
27.05.2023. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj (M) 27.05.2023. 17:30, Baška Voda, Baška Voda
27.05.2023. 17:30
Iza Grada, Klis
Uskok : Neretva 27.05.2023. 17:30, Iza Grada, Klis
27.05.2023. 17:30
Stadion Glavica, Mravince
Sloga : Kamen 27.05.2023. 17:30, Stadion Glavica, Mravince
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uskok6510113+816
2.Zadar6420136+714
3.Zagora6330186+1212
4.GOŠK Kaštela6312118+310
5.Vodice6312108+210
6.Primorac (B)6312810-210
7.Urania621398+17
8.Junak61417707
9.Sloga61415507
10.Zmaj (M)62131114-37
11.Hrvatski vitez Posedarje6213610-47
12.Kamen6213917-87
13.GOŠK Dubrovnik612368-25
14.Neretva612358-35
15.Neretvanac6114511-64
16.Split6105712-53
4 gola
Luka Fuštin, Ivan Krajina, Kristijan Ivan Maretić, Ante Bolanča
3 gola
Nikola Čepo, Matej Maretić, Ante Žužul, Josip Cikojević, Dino Kulaš, Miro Kovačić, Zvonimir Ožegović, Domagoj Prpić, Drago Gabrić, Mario Marović, Nediljko Kovačević, Luka Božić, Florent Hyseni
2 gola
Elzio Lohan Alves Lucio, Branko Čubrilo, Duje Tadić, Branimir Kujundžić, Marko Jordan, Ivan Čurjurić, Luka Vodopija, Josip Jurjević, Leo Andrić, Tin Jukić-Peladić, Nikola Čupić, Abel Kalfić, Maro Vatović
1 gol
Marin Vučković, Marko Ravlija, Mario Marić, Antonio Rudelj, David Katuša, Mario Popić, Ivan Antunović, Antonio Blažević, Leonardo DOMGJONAJ, Miro Krešić, Ivan Mihalj, Kristian Sesar, Stipe Tokić, Mateo Bačić, Toni Franolić, Luka Bašić, Roko Jurić, Richard Djeveljekaj, Mateo Katić, Ivan Luka Skoko, Josip Mamić, Vicko Ožegović, Božo Ricov, Dominik Malenica, Petar Botica, Connor Neil Simpson, Ivan Vujčić, Luka Viduka, Gabrijel Stojić, Josip Stojčević, Josip Sušić, Ivan Bučić, Josip Kilić, Mate Mrčela, Jure Ivandić, Ivan Bubalo, Antonio Mrković, Dino Deak, Ivan Mastelić, Dominik Plavša, Kristijan Jurić, Krešimir Božinović, Ivan-Nikola Rodić, Andro Vuleta, Karlo Torbarina, Luka Grubišić, Marin Roguljić, Tomislav Žužul, Frane Šiljić, Domagoj Poljak, Roko Nakić, Ante Vuković, Lovre Čirjak, Jure Jerbić, Domagoj Muić, Igor Banović, Luka Begonja, Duje Vučemilović Grgić, Petar Kljenak, Mario Mornar

Akumulirani žuti kartoni: 3

Hrvatski vitez Posedarje

Ivan Tokić

Kamen

Josip Kilić

Primorac (B)

Nikola Jurišić

Urania

Antonio Guć

Akumulirani žuti kartoni: 2

GOŠK Dubrovnik

Mihael Dabo
Baldo Teo Krešić
Maro Matić

GOŠK Kaštela

Ivan Bučić
Kristijan Ivan Maretić

Hrvatski vitez Posedarje

Luka Begonja
Marko Gambiraža
Mateo Rončević

Junak

Marino Labrović

Kamen

Miro Kovačić
Kristijan Smoljanović
Tomislav Žužul

Neretva

Marko Ravlija
Vlaho Skaramuca

Neretvanac

Kristian Sesar
Martin Šuman
Nikola ŠUNJIĆ

Primorac (B)

Karlo Kadija
Dino Kulaš

Sloga

Božo Andabak
Ivan Krstulović-Opara

Split

Ante Babić
Antonio Kragić
Ante Melvan

Urania

Domagoj Poljak
Frane Šiljić
Dino Tomas
Josip Tomas

Uskok

Mateo Balić
Krešimir Božinović

Vodice

Ivan Marić

Zadar

Luka Burčul
Josip Iveljić

Zagora

Josip Bagarić
Antonio Blažević
Mario Mornar

Zmaj (M)

Lovre Čović

Akumulirani žuti kartoni: 1

GOŠK Dubrovnik

Nikola Daničić
Maro Đivić
Antonio Mrković
Marin Sršen
Hrvoje Šijaković
Anel Topuzović
Maro Vatović

GOŠK Kaštela

Ivan Boko
Goran Jozinović
Antonio Karaman
David Varnica

Hrvatski vitez Posedarje

Lovre Čirjak
Josip Kevrić
Mate Knežević
Jakov Pinčić

Junak

Andrija Cvrlje
Jakov Doljanin
Bruno Modrić
Dominik Plavša
Duje Tadić

Kamen

Branimir Kujundžić
Mario Kujundžić
Roko Kujundžić
Ante Šušnjara
Franjo Vrljić

Neretva

Karlo Čović
Ivan DOLIĆ
Leonardo DOMGJONAJ
Josip Listar
Eduard Raguž

Neretvanac

Dino Deak
Mateo Kolobara
Filip PANDŽA
Mario Tutavac
Marin Vučković

Primorac (B)

Domagoj Babin
Vice Birkić
Antonio Čulin
Stefan Lazarevski
Yusuf Musa
Nikola Stura
Domagoj Torbarina
Luka Vodopija

Sloga

Mateo Katuša
Miroslav Ninčević
Marino Radić
Ante Vuković
Lovre Vuković

Split

Marko Baković
Josip Bauk
Marin Čubretović
Domagoj Franić
Jure Gale
Toni Katić
Roko Vukušić

Urania

Patrik Anđelić
Mateo Barać
Mateo Katić
Nediljko Kovačević
Ivan Luka Skoko
Ivan Vujčić

Uskok

Ivan Gilić-Kuko
Luka Grubišić
Josip Jurendić
Matej Maretić
Zvonimir Ožegović
Bože Šerić

Vodice

Mehmed Alispahić
Stipe Gulam
Bruno Markota
Tomislav Pandža
Domagoj Prpić
Hrvoje Spahija

Zadar

Dominik Bačić
Ivan Čurjurić
Jure Jerbić
Marko Jordan
Matteo Pranić
Luka Viduka

Zagora

Ivan Krajina
Bruno Šupe
Toni Vidović
Josip Zeljković

Zmaj (M)

Ivan Antunović
Nikola Čupić
Vanja Džidić
Matej Lozina
Josip Miloš
Danijel Rašić
Antonio Rudelj
Stipe Serdarević

Hrvatski vitez Posedarje

Ivan Tokić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Kamen

Josip Kilić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Primorac (B)

Nikola Jurišić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Urania

Antonio Guć

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Uskok6+816
2.Zadar6+714
3.Zagora6+1212
4.GOŠK Kaštela6+310
5.Vodice6+210
6.Primorac (B)6-210
7.Urania6+17
8.Junak607
9.Sloga607
10.Zmaj (M)6-37
11.Hrvatski vitez Posedarje6-47
12.Kamen6-87
13.GOŠK Dubrovnik6-25
14.Neretva6-35
15.Neretvanac6-64
16.Split6-53