Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. NL Zapad

Treća nogometna liga četvrta je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. NL Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje4 : 0Crikvenica27.08.2022. 17:30, Gradski stadion, Buje
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres0 : 1Nehaj27.08.2022. 17:30, Dari, Cres
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin2 : 0Rudar Labin27.08.2022. 17:30, Lonja, Hreljin
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 2Pazinka-Pazin27.08.2022. 17:30, Žuknica, Kostrena
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 1Uljanik27.08.2022. 17:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
27.08.2022. 17:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol6 : 0Medulin 192127.08.2022. 17:30, Bahalin, Novi vinodolski
2. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 0Medulin 192103.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Crikvenica
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik1 : 2Vinodol03.09.2022. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica0 : 1Krk03.09.2022. 17:00, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 0Pomorac 1921 Kostrena03.09.2022. 17:00, Gradski stadion Labin, Labin
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 0Naprijed Hreljin03.09.2022. 17:00, Nehaj, Senj
03.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 0Cres03.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Buje
3. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres4 : 3Crikvenica10.09.2022. 17:30, Dari, Cres
10.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin2 : 1Buje10.09.2022. 17:00, Lonja, Hreljin
10.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 0Nehaj10.09.2022. 17:00, Žuknica, Kostrena
10.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 0Pazinka-Pazin10.09.2022. 17:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
10.09.2022. 15:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol2 : 0Kraljevica10.09.2022. 15:30, Bahalin, Novi vinodolski
10.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik1 : 0Medulin 192110.09.2022. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
4. kolo
Izvještaj
20.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica0 : 5Uljanik20.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Crikvenica
18.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica3 : 3Medulin 192118.09.2022. 16:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
17.09.2022. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 1Vinodol17.09.2022. 15:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
17.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin0 : 0Krk17.09.2022. 16:30, Gradski stadion Labin, Labin
20.09.2022. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 2Pomorac 1921 Kostrena20.09.2022. 17:00, Gradski stadion, Buje
17.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres1 : 0Naprijed Hreljin17.09.2022. 16:30, Dari, Cres
5. kolo
Izvještaj
24.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 1Crikvenica24.09.2022. 16:30, Lonja, Hreljin
24.09.2022. 15:30
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena3 : 3Cres24.09.2022. 15:30, Žuknica, Kostrena
24.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 2Nehaj24.09.2022. 16:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
24.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol1 : 1Rudar Labin24.09.2022. 16:30, Bahalin, Novi vinodolski
24.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin1 : 2Medulin 192124.09.2022. 16:30, Gradski stadion Pazin, Pazin
24.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica1 : 1Uljanik24.09.2022. 16:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
6. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 2Kraljevica01.10.2022. 16:00, Gradski stadion, Crikvenica
01.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 4Uljanik01.10.2022. 16:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
01.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 1Medulin 192101.10.2022. 16:00, Gradski stadion Labin, Labin
01.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj3 : 0Vinodol01.10.2022. 16:00, Nehaj, Senj
01.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje0 : 4Krk01.10.2022. 16:00, Gradski stadion, Buje
29.09.2022. 16:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin3 : 1Pomorac 1921 Kostrena29.09.2022. 16:30, Lonja, Hreljin
7. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena2 : 1Crikvenica08.10.2022. 16:00, Žuknica, Kostrena
08.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 1Cres08.10.2022. 15:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
08.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol3 : 1Buje08.10.2022. 16:00, Bahalin, Novi vinodolski
08.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 19211 : 0Nehaj08.10.2022. 16:00, Mutila, Medulin
08.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik2 : 0Rudar Labin08.10.2022. 16:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
08.10.2022. 16:00
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica1 : 1Pazinka-Pazin08.10.2022. 16:00, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
8. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica0 : 3Pazinka-Pazin15.10.2022. 15:30, Gradski stadion, Crikvenica
15.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin1 : 3Kraljevica15.10.2022. 15:30, Gradski stadion Labin, Labin
15.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj3 : 0Uljanik15.10.2022. 15:30, Nehaj, Senj
15.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje1 : 1Medulin 192115.10.2022. 15:30, Gradski stadion, Buje
15.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres1 : 1Vinodol15.10.2022. 15:00, Dari, Cres
15.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 1Krk15.10.2022. 15:30, Lonja, Hreljin
9. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk7 : 1Pomorac 1921 Kostrena22.10.2022. 15:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
22.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol2 : 0Naprijed Hreljin22.10.2022. 15:30, Bahalin, Novi vinodolski
22.10.2022. 14:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 19212 : 2Cres22.10.2022. 14:00, Mutila, Medulin
22.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje1 : 3Uljanik22.10.2022. 15:30, Gradski stadion, Buje
22.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica2 : 1Nehaj22.10.2022. 15:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
22.10.2022. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 2Rudar Labin22.10.2022. 15:30, Gradski stadion Pazin, Pazin
10. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica1 : 4Rudar Labin29.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Crikvenica
29.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj2 : 1Pazinka-Pazin29.10.2022. 15:00, Nehaj, Senj
29.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje2 : 0Kraljevica29.10.2022. 15:00, Gradski stadion, Buje
29.10.2022. 15:45
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres3 : 0Uljanik29.10.2022. 15:45, Dari, Cres
29.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin3 : 0Medulin 192129.10.2022. 15:00, Lonja, Hreljin
29.10.2022. 15:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena4 : 0Vinodol29.10.2022. 15:00, Žuknica, Kostrena
11. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Crikvenica05.11.2022. 14:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
05.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 19210 : 1Pomorac 1921 Kostrena05.11.2022. 14:00, Mutila, Medulin
08.11.2022. 15:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin1 : 0Uljanik08.11.2022. 15:00, Lonja, Hreljin
06.11.2022. 14:45
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica0 : 0Cres06.11.2022. 14:45, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
05.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin2 : 0Buje05.11.2022. 14:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
05.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin2 : 0Nehaj05.11.2022. 14:00, Gradski stadion Labin, Labin
12. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica2 : 0Nehaj12.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Crikvenica
12.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje4 : 0Rudar Labin12.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Buje
12.11.2022. 14:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres1 : 2Pazinka-Pazin12.11.2022. 14:30, Dari, Cres
12.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin0 : 0Kraljevica12.11.2022. 14:00, Lonja, Hreljin
12.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena1 : 1Uljanik12.11.2022. 14:00, Žuknica, Kostrena
12.11.2022. 14:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk3 : 0Vinodol12.11.2022. 14:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
13. kolo
Izvještaj
19.11.2022. 13:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol3 : 1Crikvenica19.11.2022. 13:30, Bahalin, Novi vinodolski
25.02.2023. 15:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Krk 25.02.2023. 15:00, Mutila, Medulin
19.11.2022. 13:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica4 : 0Pomorac 1921 Kostrena19.11.2022. 13:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
19.11.2022. 13:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin0 : 1Naprijed Hreljin19.11.2022. 13:30, Gradski stadion Pazin, Pazin
19.11.2022. 13:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin3 : 2Cres19.11.2022. 13:30, Gradski stadion Labin, Labin
19.11.2022. 13:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj0 : 3Buje19.11.2022. 13:30, Nehaj, Senj
14. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Buje 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion, Crikvenica
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Cres 04.03.2023. 15:00, Nehaj, Senj
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Naprijed Hreljin 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Labin, Labin
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Pomorac 1921 Kostrena 04.03.2023. 15:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Krk 04.03.2023. 15:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
04.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Vinodol 04.03.2023. 15:00, Mutila, Medulin
15. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Crikvenica 11.03.2023. 15:00, Mutila, Medulin
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Uljanik 11.03.2023. 15:00, Bahalin, Novi vinodolski
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Kraljevica 11.03.2023. 15:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Rudar Labin 11.03.2023. 15:00, Žuknica, Kostrena
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Nehaj 11.03.2023. 15:00, Lonja, Hreljin
11.03.2023. 15:00
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Buje 11.03.2023. 15:00, Dari, Cres
16. kolo
Izvještaj
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Cres 18.03.2023. 15:30, Gradski stadion, Crikvenica
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje : Naprijed Hreljin 18.03.2023. 15:30, Gradski stadion, Buje
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Pomorac 1921 Kostrena 18.03.2023. 15:30, Nehaj, Senj
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Krk 18.03.2023. 15:30, Gradski stadion Pazin, Pazin
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Vinodol 18.03.2023. 15:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
18.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Uljanik 18.03.2023. 15:30, Mutila, Medulin
17. kolo
Izvještaj
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Crikvenica 25.03.2023. 15:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Kraljevica 25.03.2023. 15:30, Mutila, Medulin
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pazinka-Pazin 25.03.2023. 15:30, Bahalin, Novi vinodolski
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Rudar Labin 25.03.2023. 15:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Buje 25.03.2023. 15:30, Žuknica, Kostrena
25.03.2023. 15:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Cres 25.03.2023. 15:30, Lonja, Hreljin
18. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Naprijed Hreljin 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion, Crikvenica
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Pomorac 1921 Kostrena 01.04.2023. 16:30, Dari, Cres
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Krk 01.04.2023. 16:30, Nehaj, Senj
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Vinodol 01.04.2023. 16:30, Gradski stadion Labin, Labin
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Pazinka-Pazin 01.04.2023. 16:30, Mutila, Medulin
01.04.2023. 16:30
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Kraljevica 01.04.2023. 16:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
19. kolo
Izvještaj
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Crikvenica 08.04.2023. 17:00, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Pazinka-Pazin 08.04.2023. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Rudar Labin 08.04.2023. 17:00, Mutila, Medulin
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Nehaj 08.04.2023. 17:00, Bahalin, Novi vinodolski
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Buje 08.04.2023. 17:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
08.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Naprijed Hreljin 08.04.2023. 17:00, Žuknica, Kostrena
20. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Pomorac 1921 Kostrena 15.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Crikvenica
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Krk 15.04.2023. 17:00, Dari, Cres
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje : Vinodol 15.04.2023. 17:00, Gradski stadion, Buje
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Medulin 1921 15.04.2023. 17:00, Nehaj, Senj
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Uljanik 15.04.2023. 17:00, Gradski stadion Labin, Labin
15.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Kraljevica 15.04.2023. 17:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
21. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Crikvenica 22.04.2023. 17:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Rudar Labin 22.04.2023. 17:00, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Nehaj 22.04.2023. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Buje 22.04.2023. 17:00, Mutila, Medulin
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Cres 22.04.2023. 17:00, Bahalin, Novi vinodolski
22.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Naprijed Hreljin 22.04.2023. 17:00, Josip Uravić-Pepi, Krk
22. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Krk 29.04.2023. 17:00, Žuknica, Kostrena
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Vinodol 29.04.2023. 17:00, Lonja, Hreljin
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Medulin 1921 29.04.2023. 17:00, Dari, Cres
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Buje 29.04.2023. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Kraljevica 29.04.2023. 17:00, Nehaj, Senj
29.04.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Pazinka-Pazin 29.04.2023. 17:00, Gradski stadion Labin, Labin
23. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Crikvenica 06.05.2023. 17:00, Gradski stadion Labin, Labin
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Nehaj 06.05.2023. 17:00, Gradski stadion Pazin, Pazin
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Buje 06.05.2023. 17:00, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Cres 06.05.2023. 17:00, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
Mutila, Medulin
Medulin 1921 : Naprijed Hreljin 06.05.2023. 17:00, Mutila, Medulin
06.05.2023. 17:00
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Pomorac 1921 Kostrena 06.05.2023. 17:00, Bahalin, Novi vinodolski
24. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Krk 13.05.2023. 17:30, Gradski stadion, Crikvenica
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Medulin 1921 13.05.2023. 17:30, Žuknica, Kostrena
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Naprijed Hreljin 13.05.2023. 17:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Kraljevica 13.05.2023. 17:30, Dari, Cres
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje : Pazinka-Pazin 13.05.2023. 17:30, Gradski stadion, Buje
13.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Rudar Labin 13.05.2023. 17:30, Nehaj, Senj
25. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Nehaj, Senj
Nehaj : Crikvenica 20.05.2023. 17:30, Nehaj, Senj
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Labin, Labin
Rudar Labin : Buje 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion Labin, Labin
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion Pazin, Pazin
Pazinka-Pazin : Cres 20.05.2023. 17:30, Gradski stadion Pazin, Pazin
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Milan Ružić - Minta, Kraljevica
Kraljevica : Naprijed Hreljin 20.05.2023. 17:30, Milan Ružić - Minta, Kraljevica
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
SRC 'Uljanik Veruda', Pula
Uljanik : Pomorac 1921 Kostrena 20.05.2023. 17:30, SRC 'Uljanik Veruda', Pula
20.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Bahalin, Novi vinodolski
Vinodol : Krk 20.05.2023. 17:30, Bahalin, Novi vinodolski
26. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Crikvenica
Crikvenica : Vinodol 27.05.2023. 17:30, Gradski stadion, Crikvenica
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Medulin 1921 27.05.2023. 17:30, Josip Uravić-Pepi, Krk
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Žuknica, Kostrena
Pomorac 1921 Kostrena : Kraljevica 27.05.2023. 17:30, Žuknica, Kostrena
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Lonja, Hreljin
Naprijed Hreljin : Pazinka-Pazin 27.05.2023. 17:30, Lonja, Hreljin
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Dari, Cres
Cres : Rudar Labin 27.05.2023. 17:30, Dari, Cres
27.05.2023. 17:30
3. NL Zapad
Gradski stadion, Buje
Buje : Nehaj 27.05.2023. 17:30, Gradski stadion, Buje
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Krk11830276+2127
2.Vinodol127232115+623
3.Naprijed Hreljin12642147+722
4.Rudar Labin125341718-118
5.Uljanik125251914+517
6.Buje125252117+417
7.Kraljevica124531613+317
8.Pomorac 1921 Kostrena124351725-815
9.Cres123541818014
10.Pazinka-Pazin124261417-314
11.Nehaj124171215-313
12.Medulin 1921112361021-119
13.Crikvenica122191131-207
14.Novigrad00000000
8 golova
Robert Raković, Marko Jelić, Damjan Mendrila
7 golova
Mateo Klenovšek, Paolo Juričić
6 golova
Lucijan Tomac
5 golova
Plumb Jusufi, Josip Buršić
4 gola
Edis Kurtić, Ivan Smojvir
3 gola
Bruno Lončar, Adrian Blečić, Petar Vidović, Ed Kevin Kokorović, Toni Petrinović, Sebastian Jokić, Enis Šoškić, Patrick Rabar, Neven Stanišić, Kristian Batelić, Marko Vukelić, Damir Bartulović
2 gola
Matija Kalizan, Matija Čabrijan, Filip Znamenaček, Tibor Mohorić, Jozef Lekaj, Toni Rudan, Željko Tomić, Adnan Hasanbegović, Domagoj Maks Jereb, Nikola Ivetac, Lovro Tomljanović, Karlo Zubović, Anteo Nikles, Benjamin Lapić, Matija Brdar, Aleks Stritar, Martin Bogdanić, Antonio Belobrajdić, Benjamin Golubić, Diego Valenta, Ivan Biškupović
1 gol
David Svast, Gabriel Golja, Matko Budan, Filip Rosić, Blendi Agaj, Bernard Agaj, Ivan Rojnić, Tomislav Matijević, Dominik Žgomba, Ivan Stanić, Patrik Tarabocchia, Gabriel Drenik, Antonio Zubović, Karlo Radošević, Tomislav Bokulić, Luka Pirić, Noa Miš-Mešić, Luka Jakovljević, Dominic Traub, Petar Vukajlović, Jakov Mendrila, Filip Jagić, Toni Radović, Mateo Jurešić, Paulo Kružić, Adrian Zeko, Paolo Matteoni, Marino Franko, Amel Ibrahimović, Matteo Fakin, Ivan Vukelić, Filip Pleše, Josip Rudan, Jeton Imeraj, Admir Malkić, Mateo Bertoša, Luka Barišić, Sanjin Grbac, Mario Smolčić, Antonio Načinović, Manuel Rudela, Antonio Leskur, Marijan Tomić, Andrej Petrinović, Igor Baričević, Masimo Krizmanić, Doni Tanković, Petar Roganović, Sanjin Subotić, Kerim Bajrić, Ognjen Zubić, Dorijan Jurešić, Dino Dvorničić, Christopher John Solari, Jivan Valente Rodriguez, Shayn Djelloul Chekalil

Akumulirani žuti kartoni: 3

Cres

Kerim Bajrić
Mario Gojak

Crikvenica

Luiz Felipe De Oliveira Del Vecchio
Petar Vidović

Kraljevica

Tibor Mohorić

Nehaj

Luka Hodak

Pazinka-Pazin

Noel Pavat

Pomorac 1921 Kostrena

Bruno Lončar
Mihael Matijević

Rudar Labin

Toni Rudan

Akumulirani žuti kartoni: 2

Buje

Matteo Fakin
Aleksander Maslić
Leon Miličević
Erik Peroša
Filip Prodan
Aleks Stritar

Cres

Mateo Baljak
Plumb Jusufi
Sanjin Subotić

Crikvenica

Toni Petrinović
Alen Smolčić
Marijan Tomić

Kraljevica

Matija Čabrijan
Andro Depeder
Sandro Srok
Neven Stanišić
Borna Znamenaček

Krk

Dorijan Jurešić
Mateo Jurešić
Ivan Lucić
Noa Miš-Mešić
Josip Zec

Medulin 1921

Bernard Agaj
Venas Džanić
Ivan Krizmanić
Petrit Lekaj
David Tončinić

Naprijed Hreljin

Ivan Babić
Armando Begić
Luka Čanković
Jeton Imeraj
Karlo Radošević

Nehaj

Ivica Filipović
Ibraim Hajdini
Lucijan Tomac
Alen Vuković

Pazinka-Pazin

Teo Krajcar
Mauro Matika
Entony Pavat
Ivan Rojnić
Manuel Rudela
Andrea Zgrablić

Pomorac 1921 Kostrena

Martin Dorčić
Damjan Mendrila
Dino Nedić
Andrej Rumora

Rudar Labin

Lorenzo Boucaux
Robert Dadić
Luka Floridan
Gabriel Golja
Adin Halilčević
Antonio Načinović
Marko Načinović

Uljanik

Mahdi Mohammed M Alwalah
Sebastian Jokić
Martin Lozančić
Sandi Mofardin
Robert Raković

Vinodol

Martin Bogdanić
Borna Tonković

Akumulirani žuti kartoni: 1

Buje

Patrik Baf
Mateo Bertoša
Mihajlo Bojić
Carlos Šepić
Elvedin Šoškić
Marko Vukelić

Cres

Danilo Ban
Kristian Cianci
Ed Kevin Kokorović
Mario Smolčić
Erik Zurak

Crikvenica

Teo Krmpotić
Kristijan Preni

Kraljevica

Marino Franko
Jakov Mendrila
Andrej Petrinović
Marin Ribarić
Krsto Sotošek

Krk

Josip Rudan
Ivan Smojvir
Dominic Traub

Medulin 1921

Blendi Agaj
Daniel Aniekan Anwanwan
Benjamin Golubić
Enio Ibrišagić
Karlo Mardešić
Ivan Stanić

Naprijed Hreljin

Luka Barišić
Gabriel Drenik
Filip Jagić

Nehaj

Paolo Brnja
Rajmond Buqaj
David Dabac
Marino Godinić
Tomislav Matijević
Domagoj Prizmić
Dino Škrgatić

Pazinka-Pazin

Fabian Babić
Luka Miškulin
Dominik Žgomba

Pomorac 1921 Kostrena

Paulo Kružić
Benjamin Lapić
Petar Leko
Roberto Nicoletti
Marko Perić
Antonio Žeželj

Rudar Labin

Paulo Blažina
Nardi Hrvat
Paolo Juričić
Christopher John Solari
Sanjin Vozila

Uljanik

Abdulaziz Hamza S Fallata
Ivan Giljanović
Hisa Ramadani

Vinodol

Antonio Buljat
Ivan Butković
Luka Kosić
Željko Tomić
Matija Ugrinović

Cres

Kerim Bajrić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mario Gojak

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Crikvenica

Luiz Felipe De Oliveira Del Vecchio

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Petar Vidović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Kraljevica

Tibor Mohorić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Nehaj

Luka Hodak

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Pazinka-Pazin

Noel Pavat

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Pomorac 1921 Kostrena

Martin Dorčić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Bruno Lončar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

HMNK Rijeka

Mihael Matijević

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Rudar Labin

Toni Rudan

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Uljanik

Luis Veličković

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Krk11+2127
2.Vinodol12+623
3.Naprijed Hreljin12+722
4.Rudar Labin12-118
5.Uljanik12+517
6.Buje12+417
7.Kraljevica12+317
8.Pomorac 1921 Kostrena12-815
9.Cres12014
10.Pazinka-Pazin12-314
11.Nehaj12-313
12.Medulin 192111-119
13.Crikvenica12-207
14.Novigrad000