Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Druga HNL

Druga hrvatska nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Druga HNL
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
24.08.2018. 20:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Solin
24.08.2018. 17:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac3 : 1Zadar
25.08.2018. 19:30
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 2Osijek II
24.08.2018. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2GNK Dinamo II
25.08.2018. 17:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 1Varaždin
25.08.2018. 17:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko2 : 1Kustošija
25.08.2018. 17:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Hajduk II
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Hajduk II
31.08.2018. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija3 : 2Dugopolje
01.09.2018. 19:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Lučko
01.09.2018. 17:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II3 : 1BSK
02.09.2018. 19:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 0Sesvete
01.09.2018. 19:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 2Šibenik
31.08.2018. 17:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 1Hrvatski dragovoljac
3. kolo
Izvještaj
07.09.2018. 17:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 2Solin
08.09.2018. 19:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 2Međimurje
07.09.2018. 17:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 3Zadar
09.09.2018. 16:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 2Osijek II
10.09.2018. 17:00
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0GNK Dinamo II
08.09.2018. 17:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 2Varaždin
09.09.2018. 17:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 1Hajduk II
4. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Kustošija
15.09.2018. 19:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin4 : 2Hajduk II
16.09.2018. 16:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II3 : 0Dugopolje
14.09.2018. 18:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II0 : 0Lučko
15.09.2018. 16:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0BSK
14.09.2018. 18:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Sesvete
14.09.2018. 16:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 1Šibenik
5. kolo
Izvještaj
21.09.2018. 18:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2Solin
21.09.2018. 16:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Hrvatski dragovoljac
23.09.2018. 16:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK3 : 2Međimurje
23.09.2018. 16:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko2 : 2Zadar
23.09.2018. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Osijek II
23.09.2018. 14:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 0GNK Dinamo II
21.09.2018. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 1Varaždin
6. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 16:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 2Varaždin
29.09.2018. 14:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II0 : 2Kustošija
30.09.2018. 14:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 1Hajduk II
29.09.2018. 16:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 1Dugopolje
29.09.2018. 19:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Lučko
28.09.2018. 16:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 0BSK
30.09.2018. 17:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Sesvete
7. kolo
Izvještaj
05.10.2018. 15:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 0Solin
07.10.2018. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Šibenik
06.10.2018. 15:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Hrvatski dragovoljac
06.10.2018. 15:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 0Međimurje
06.10.2018. 14:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Hajduk II
05.10.2018. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 1Osijek II
06.10.2018. 17:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 4GNK Dinamo II
8. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 15:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1GNK Dinamo II
13.10.2018. 15:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 0Varaždin
14.10.2018. 15:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Kustošija
13.10.2018. 15:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 4Hajduk II
13.10.2018. 15:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 2Dugopolje
13.10.2018. 15:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 0Lučko
13.10.2018. 15:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0BSK
9. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Solin
20.10.2018. 15:00
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Sesvete
24.11.2018. 13:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Šibenik
21.10.2018. 15:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 0Hrvatski dragovoljac
20.10.2018. 13:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 1Međimurje
20.10.2018. 15:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 2Zadar
21.10.2018. 15:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II4 : 1Osijek II
10. kolo
Izvještaj
28.10.2018. 14:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 1Osijek II
27.10.2018. 15:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 3GNK Dinamo II
26.10.2018. 17:30
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Varaždin
26.10.2018. 15:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 1Kustošija
27.10.2018. 13:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Hajduk II
26.10.2018. 15:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Dugopolje
28.10.2018. 14:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Lučko
11. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 14:00
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko2 : 0Solin
03.11.2018. 13:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 0BSK
04.11.2018. 13:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 0Sesvete
04.11.2018. 14:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 1Šibenik
04.11.2018. 14:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 2Hrvatski dragovoljac
03.11.2018. 14:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II1 : 0Međimurje
05.11.2018. 14:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II2 : 0Zadar
12. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 13:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 2Zadar
10.11.2018. 18:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1Osijek II
09.11.2018. 13:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 1GNK Dinamo II
10.11.2018. 13:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Varaždin
09.11.2018. 13:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 0Kustošija
11.11.2018. 13:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 2Hajduk II
10.11.2018. 13:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko1 : 1Dugopolje
13. kolo
Izvještaj
17.11.2018. 13:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 0Solin
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 0Lučko
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 1BSK
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin3 : 0Sesvete
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II0 : 1Šibenik
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II3 : 1Hrvatski dragovoljac
17.11.2018. 13:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Međimurje
14. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 15:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Međimurje
02.03.2019. 15:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Hrvatski dragovoljac
01.03.2019. 17:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 0Šibenik
03.03.2019. 15:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II0 : 0Sesvete
02.03.2019. 15:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 1BSK
02.03.2019. 15:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Lučko
03.03.2019. 13:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II0 : 2Dugopolje
15. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 15:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 1Solin
09.03.2019. 15:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Kustošija
09.03.2019. 15:00
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Varaždin
10.03.2019. 15:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 0GNK Dinamo II
08.03.2019. 15:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Osijek II
09.03.2019. 15:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik5 : 0Zadar
08.03.2019. 15:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac3 : 0Međimurje
16. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0Hrvatski dragovoljac
15.03.2019. 20:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Šibenik
16.03.2019. 15:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Sesvete
16.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II1 : 1BSK
17.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II2 : 0Lučko
16.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Dugopolje
17.03.2019. 15:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 1Kustošija
17. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 15:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Solin
22.03.2019. 15:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 1Varaždin
18.04.2019. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0GNK Dinamo II
23.03.2019. 15:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko1 : 0Osijek II
23.03.2019. 15:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Zadar
22.03.2019. 15:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Međimurje
23.03.2019. 15:30
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Hrvatski dragovoljac
18. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Šibenik
29.03.2019. 15:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 3Sesvete
29.03.2019. 18:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0BSK
30.03.2019. 15:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 1Lučko
30.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II4 : 0Dugopolje
31.03.2019. 13:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II0 : 0Hajduk II
30.03.2019. 15:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 1Kustošija
19. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 16:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 1Solin
06.04.2019. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 0GNK Dinamo II
08.04.2019. 16:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II3 : 1Osijek II
06.04.2019. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Zadar
06.04.2019. 16:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko0 : 0Međimurje
07.04.2019. 16:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 0Hrvatski dragovoljac
05.04.2019. 16:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Šibenik
20. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Sesvete
13.04.2019. 16:30
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2BSK
12.04.2019. 16:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 1Lučko
12.04.2019. 18:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 2Dugopolje
14.04.2019. 16:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 0Zadar
13.04.2019. 16:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II2 : 0Kustošija
14.04.2019. 14:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II1 : 2Varaždin
21. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 13:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II1 : 1Solin
20.04.2019. 16:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 0Osijek II
20.04.2019. 16:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 0Zadar
23.04.2019. 14:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 1Međimurje
23.04.2019. 16:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Hrvatski dragovoljac
23.04.2019. 15:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko0 : 1Šibenik
19.04.2019. 16:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 3Sesvete
22. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 17:00
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : BSK
26.04.2019. 17:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lučko
27.04.2019. 17:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dugopolje
26.04.2019. 17:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Hajduk II
26.04.2019. 20:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Kustošija
27.04.2019. 17:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar : Varaždin
28.04.2019. 17:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : GNK Dinamo II
23. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 17:00
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Solin
05.05.2019. 17:00
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II : Zadar
04.05.2019. 17:00
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Međimurje
03.05.2019. 16:00
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Hrvatski dragovoljac
05.05.2019. 17:00
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Šibenik
04.05.2019. 17:00
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete
04.05.2019. 17:00
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko : BSK
24. kolo
Izvještaj
12.05.2019. 16:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lučko
12.05.2019. 17:00
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Dugopolje
10.05.2019. 17:00
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk II
11.05.2019. 17:00
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Kustošija
10.05.2019. 17:00
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Varaždin
10.05.2019. 19:00
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : GNK Dinamo II
11.05.2019. 17:00
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar : Osijek II
25. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 17:30
2. HNL
Stanovi, Zadar
Zadar : Solin
18.05.2019. 17:30
2. HNL
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek II : Međimurje
19.05.2019. 17:30
2. HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
GNK Dinamo II : Hrvatski dragovoljac
18.05.2019. 14:30
2. HNL
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Šibenik
18.05.2019. 17:30
2. HNL
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Sesvete
19.05.2019. 17:30
2. HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : BSK
18.05.2019. 17:30
2. HNL
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lučko
26. kolo
Izvještaj
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dugopolje
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Lučko, Lučko
Lučko : Hajduk II
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Kustošija
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : GNK Dinamo II
26.05.2019. 17:30
2. HNL
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Osijek II
26.05.2019. 17:30
2. HNL
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zadar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Šibenik2112633316+1742
2.Varaždin2113263125+641
3.Dugopolje2111282422+235
4.Osijek II2110473023+734
5.Hajduk II219662722+533
6.Sesvete219572920+932
7.GNK Dinamo II219482619+731
8.Zadar216782432-825
9.Lučko216691318-524
10.Kustošija216691622-624
11.Hrvatski dragovoljac2165102226-423
12.Solin2131171724-720
13.Međimurje2155111933-1420
14.BSK2147102029-919
16 golova
Leon Benko
13 golova
Marko Tolić
12 golova
Josip Špoljarić
8 golova
Antonio Repić
6 golova
Valentino Majstorović, Davor Kukec, Nikola Prelčec, Ivan Prtajin
5 golova
Mario Vasilj, Antonio Marin, Marko Bulat, Prince Obeng Ampem, Mario Munivrana, Matija Čakarun
4 gola
Josip Ćorić, Josip Maleš, Miran Horvat, Josip Majić, Ivan Režić, Ante Živković, Toni Kolega, Josip Čikvar, Ivan Delić
3 gola
Marin Roglić, Dejan Polić, Dario Špikić, Michele Šego, Luka Marin, Leon Šipoš, Mario Ćuže, Ilija Bagarić, Nadrey Ange Stephane Dago, Josip Golubar, Nino Patafta, Marin Pilj, Antonio Pavlinović, Luka Celić, Stjepan Šimičić, Dragan Župan, Ivan Antunović, Filip Škvorc, Tomislav Havojić, Dario Jertec, Vlatko Blažević
2 gola
Jure Jerbić, Mario Šitum, Nikola Gaćeša, Denis Ceraj, Marko Trojak, Kristijan Krajček, Dejan Glavica, Ivan Roca, Ivan Primorac, Nikola Moro, Dominik Balić, Tomislav Štrkalj, Matej Vragolović, Mirlind Daku, Gyuhyeong Kim, Filip Jovičević, Roko Baturina, Mateo Tomić, Endri Cekici, Leon Kreković, Stjepan Plazonja, Mario Ćurić, Boris Pandža, Daniel Maganić
1 gol
Tonio Teklić, Lovre Knežević, Dino Skorup, Jan Marcijuš, Ivan Bosančić, Matej Jakšić, Roko Nakić, Jakov Blagaić, Ivan Durdov, Dinko Matošević, Franko Kovačević, Mihael Mladen, Marko Mlakić, Jurica Pršir, Filip Lišnić, Ivan Lepinjica, Domagoj Bradarić, Igor Tkalčić, Bojan Gvozdenović, Martin Pajić, Ivan Krajina, Matko Kasač, Ivan Markota, Deni Jurić, Pjero Lokin, Zvonimir Begić, Boško Šutalo, Mario Vušković, Ajdin Hasić, Hyunwoo Kim, Yusuf Musa, Stjepan Radeljić, Emir Sahiti, Mile Todorov, Mihail Caimacov, Dušan Joković, Todor Todoroski, Luka Kunštić, Marko Stolnik, Josip Bauk, Petar Bočkaj, Nikica Filipović, Karlo Deak, Vinko Petković, Igor Čerina, Marko Puškarić, Duje Ninčević, Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski, Vladimir Burić, Matej Senić, Harris Kaltak, Tin Matić, Ivan Grubišić, Ivan Al Tharwan, Ivan Krstulović-Opara, Toni Brezina, Marko Jurić, Borna Miklić, Bruno Sunagić, Vice Kendeš, Filip Matijašević, Josip Brezovec, Mario Brlečić, Ivan Novoselec, Maks Juraj Čelić, Leonard Vuk, Stipe Plazibat, Mario Jelavić, Tomislav Kiš, Mihovil Geljić, Mario Meter, Marin Ištvanić, Šime Gregov, Vlatko Šimunac, Luka Muženjak, Ivan Mikulić

Druga hrvatska nogometna liga druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Natjecanjem rukovodi Udruženje klubova Druge hrvatske nogometne lige sa sjedištem u Zagrebu.

 

Natjecanje se odvija po trokružnom bod-sustavu u dva dijela.

 

Raspored utakmica određuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da klub iz iste županije ili mjesta ima pravo izbora suprotnog natjecateljskog broja.

 

Pobjednik Druge lige iz natjecateljske godine 2017./2018. postaje član Prve HNL u natjecateljskoj godini 2018./2011.

 

Drugoplasirani klub Druge HNL igra dodatne kvalifikacije po dvostrukom kup-sustavu s pretposljednjeplasiranim klubom Prve HNL na kraju prvenstva 2017./2018. Pobjednik kvalifikacija ulazi u Prvu HNL.

 

U natjecateljskoj godini 2018./2019. Drugu HNL će činiti 16 klubova i to:

 

Klub (klubovi) koji je/su u prvenstvu 2017./2018. ispao/li iz Prve HNL, klubovi koji su u prvenstvu 2017./2018. igrali u Drugoj HNL, a nisu se plasirali u Prvu HNL, klubovi koji su se plasirali do zaključno desetog mjesta u Drugoj HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018. te tri (3) kluba prvaka tri skupine Treće HNL i drugoplasirani klubovi skupine ZAPAD i skupine ISTOK Treće HNL.

 

Za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.

 

Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje Druge HNL, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom. Utakmice kvalifikacija igraju se u cijelosti prema odredbama Propozicija natjecanja Druge HNL uključujući i odredbe o pravu nastupa igrača sukladno odredbama Pravilnika o statusu igrača i registracijama.

 

Ako ni jedan klub Treće HNL (skupina „ISTOK“, „ZAPAD“ i „JUG“) plasiran od 1. do 4. mjesta ne dobije licencu za Drugu HNL ili odustane od nastupa u Drugoj HNL u prvenstvu 2018./2019. ostaje 11-to plasirani klub Druge HNL.

 

U slučaju da neki klub Druge HNL, koji je ostvario sportski rezultat za ostanak u Drugoj HNL ne dobije potrebnu licencu ili odustane od natjecanja u natjecateljskoj godini 2018./2019. zamjenjuje ga 11-to plasirani klub iz 2017./2018. natjecateljske godine Druge HNL ako je dobio potrebnu licencu.

 

U svakom slučaju posljednje plasirani (12) klub Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018. obvezno ispada iz lige. Ako se niti na jedan način određen ovim člankom ne može popuniti Druga HNL da broji 16 klubova u natjecateljskoj godini 2018./2019. odluku o sastavu lige donijeti će Izvršni odbor HNS-a.

Ljestvica

1.Šibenik21+1742
2.Varaždin21+641
3.Dugopolje21+235
4.Osijek II21+734
5.Hajduk II21+533
6.Sesvete21+932
7.GNK Dinamo II21+731
8.Zadar21-825
9.Lučko21-524
10.Kustošija21-624
11.Hrvatski dragovoljac21-423
12.Solin21-720
13.Međimurje21-1420
14.BSK21-919