Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

HNKŽ

HNKŽ
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 10:00
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 7NŠM Višnjevac13.09.2020. 10:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
13.09.2020. 17:00
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 3Međimurje-Čakovec13.09.2020. 17:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
13.09.2020. 18:00
Đelekovec, Đelekovec
Ženski nogometni klub Koprivnica2 : 3ŽNK Katarina Zrinski13.09.2020. 18:00, Đelekovec, Đelekovec
13.09.2020. 11:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac1 : 4Varteks Varaždin13.09.2020. 11:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
13.09.2020. 17:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 3Ženski nogometni klub Pregrada13.09.2020. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
13.09.2020. 16:00
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan4 : 1Nogometni klub Odra13.09.2020. 16:00, Galdovo, Sisak
13.09.2020. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Nogometni klub Dilj Vinkovci2 : 4Graničar Županja13.09.2020. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 10:00
Županja, Županja
Graničar Županja3 : 0NŠM Višnjevac20.09.2020. 10:00, Županja, Županja
20.09.2020. 17:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek15 : 0ŽNK Viktorija20.09.2020. 17:00, ŠC Mačkamama, Osijek
20.09.2020. 16:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva5 : 1ŽNK Marjan20.09.2020. 16:30, Iza Vage, Metković
07.10.2020. 16:00
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat0 : 6ŽNK Split07.10.2020. 16:00, Stanovi, Zadar
20.09.2020. 16:30
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 1Ženski nogometni klub Pregrada20.09.2020. 16:30, Galdovo, Sisak
20.09.2020. 11:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 2ŽNK Dinamo20.09.2020. 11:00, Gmajna, Orehovica
20.09.2020. 16:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 3ŽNK Agram20.09.2020. 16:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.09.2020. 19:00
ŠRC Sava Sop, Sop Hruščica
Varteks Varaždin0 : 5Rijeka20.09.2020. 19:00, ŠRC Sava Sop, Sop Hruščica
3. kolo
Izvještaj
07.03.2021.
:  07.03.2021.
07.03.2021.
:  07.03.2021.
07.03.2021.
:  07.03.2021.
07.03.2021.
:  07.03.2021.
4. kolo
Izvještaj
05.04.2021.
:  05.04.2021.
05.04.2021.
:  05.04.2021.
5. kolo
Izvještaj
06.06.2021.
:  06.06.2021.
6 golova
Lorena Balić
4 gola
Izabela Lojna, Laura Lončar
3 gola
Leona Kocijan, Martina Kovačić
2 gola
Paulina Mamić, Ana Kljaić, Nikolina Jelić, Andreja Šćukanec-Hopinski, Ema Šulentić, Mejrema Medić, Nela Andrić, Lucija Borovac, Anđela Ćurić
1 gol
Magdalena Stazić, Andrea Grebenar, Patricija Crkvenčić, Monika Čavić, Lea Zdunić, Mirna Sudan, Maria Kunštek, Vanja Tovarović, Perica Cicijelj, Mateja Videc, Marija Herceg, Ana Dujmović, Anela Lubina, Nina Mijoč, Mihaela Brkić, Anetta Rajković, Valentina Štiler, Matea Bošnjak, Jelena Matanić, Katarina Rabuzin, Ana Mandić, Valentina Karanović, Lorena Kasap, Anja Jahić, Sabina Jalšavečki, Magdalena Šošić, Jelena Kokša, Lana Stanković, Tea Kockarević, Jelena Dizdar

Sljedeća utakmica

Slovenija - Hrvatska

24.03.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Portugal 2:3

17.11.2020.

Poljud, Split

Ljestvica

1.Graničar Županja2+56
2.Ženski nogometni klub Pregrada2+46
3.ŽNK Osijek1+153
4.ŽNK Split1+63
5.Rijeka1+53
6.NŠM Višnjevac2+43
7.ŽNK Neretva1+43
8.ŽNK Agram1+33
9.ŠNK Frankopan2+23
10.ŽNK Dinamo1+23
11.Međimurje-Čakovec203
12.ŽNK Katarina Zrinski2-13
13.Varteks Varaždin2-23
14.Ženski nogometni klub Koprivnica1-10
15.Nogometni klub Dilj Vinkovci1-20
16.Nogometni klub Odra1-30
17.ŽNK Graničar Đurđevac1-30
18.ŽNK 4 rijeke Karlovac1-30
19.ŽNK Lepoglava1-30
20.ŽNK Marjan1-40
21.ŽNK Donat1-60
22.ŽNK Mikanovci1-70
23.ŽNK Viktorija1-150