Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

HNKŽ

HNKŽ
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 10:00
St. Mikanovci, St. Mikanovci
ŽNK Mikanovci0 : 7NŠM Višnjevac13.09.2020. 10:00, St. Mikanovci, St. Mikanovci
13.09.2020. 17:00
SRC Lepoglava, Lepoglava
ŽNK Lepoglava0 : 3Međimurje-Čakovec13.09.2020. 17:00, SRC Lepoglava, Lepoglava
13.09.2020. 18:00
Đelekovec, Đelekovec
Ženski nogometni klub Koprivnica2 : 3ŽNK Katarina Zrinski13.09.2020. 18:00, Đelekovec, Đelekovec
13.09.2020. 11:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac1 : 4Varteks Varaždin13.09.2020. 11:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
13.09.2020. 17:00
Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
ŽNK 4 rijeke Karlovac0 : 3Ženski nogometni klub Pregrada13.09.2020. 17:00, Branko Čavlović-Čavlek, Karlovac
13.09.2020. 16:00
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan4 : 1Nogometni klub Odra13.09.2020. 16:00, Galdovo, Sisak
13.09.2020. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Nogometni klub Dilj Vinkovci2 : 4Graničar Županja13.09.2020. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 10:00
Županja, Županja
Graničar Županja3 : 0NŠM Višnjevac20.09.2020. 10:00, Županja, Županja
20.09.2020. 17:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek15 : 0ŽNK Viktorija20.09.2020. 17:00, ŠC Mačkamama, Osijek
20.09.2020. 16:30
Iza Vage, Metković
ŽNK Neretva5 : 1ŽNK Marjan20.09.2020. 16:30, Iza Vage, Metković
07.10.2020. 16:00
Stanovi, Zadar
ŽNK Donat0 : 6ŽNK Split07.10.2020. 16:00, Stanovi, Zadar
20.09.2020. 16:30
Galdovo, Sisak
ŠNK Frankopan0 : 1Ženski nogometni klub Pregrada20.09.2020. 16:30, Galdovo, Sisak
20.09.2020. 11:00
Gmajna, Orehovica
ŽNK Katarina Zrinski0 : 2ŽNK Dinamo20.09.2020. 11:00, Gmajna, Orehovica
20.09.2020. 16:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje-Čakovec0 : 3ŽNK Agram20.09.2020. 16:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
20.09.2020. 19:00
ŠRC Sava Sop, Sop Hruščica
Varteks Varaždin0 : 5Rijeka20.09.2020. 19:00, ŠRC Sava Sop, Sop Hruščica
3. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 11:00
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Neretva0 : 13ŽNK Osijek20.03.2021. 11:00, ŠC Mačkamama, Osijek
28.02.2021. 18:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo6 : 0Graničar Županja28.02.2021. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
07.03.2021. 14:30
NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
Ženski nogometni klub Pregrada1 : 2ŽNK Agram07.03.2021. 14:30, NK Pregrada, Pregrada, Pregrada
14.03.2021. 14:00
Rijeka0 : 7ŽNK Split14.03.2021. 14:00
4. kolo
Izvještaj
05.04.2021.
ŽNK Agram : ŽNK Osijek05.04.2021.
03.04.2021. 15:00
ŽNK Dinamo0 : 3ŽNK Split03.04.2021. 15:00
5. kolo
Izvještaj
06.06.2021.
:  06.06.2021.
11 golova
Izabela Lojna
10 golova
Lorena Balić
4 gola
Ana Dujmović, Laura Lončar
3 gola
Martina Kovačić, Andreja Šćukanec-Hopinski, Leona Kocijan
2 gola
Nikolina Jelić, Karla Kurkutović, Ema Šulentić, Mara Stančić, Patricija Crkvenčić, Anela Lubina, Nela Andrić, Lucija Borovac, Anđela Ćurić, Matea Bošnjak, Paulina Mamić, Ana Kljaić, Mejrema Medić
1 gol
Andrea Grebenar, Tamila Khimych, Lorena Kasap, Anja Jahić, Ana Bakalar, Sabina Jalšavečki, Magdalena Šošić, Jelena Kokša, Magdalena Stazić, Lana Stanković, Tea Kockarević, Jelena Dizdar, Nina Mijoč, Mihaela Brkić, Vanja Tovarović, Perica Cicijelj, Mateja Videc, Marija Herceg, Antonia Dulčić, Ana Kalaj, Mirna Sudan, Tea Pedić, Melani Mihić, Ana Bartolović, Maria Kunštek, Lucia Domazet, Monika Čavić, Lea Zdunić, Ana Jakobašić, Martina Leaković, Katarina Pranješ, Anetta Rajković, Valentina Štiler, Ana Kederov, Jelena Matanić, Katarina Rabuzin, Ana Mandić, Valentina Karanović, Marta Mikinac

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Armenija

01.06.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Malta 3:0

30.03.2021.

Stadion HNK Rijeka, Rijeka

Ljestvica

1.ŽNK Split3+169
2.ŽNK Osijek2+286
3.ŽNK Dinamo3+56
4.ŽNK Agram2+46
5.Ženski nogometni klub Pregrada3+36
6.Graničar Županja3-16
7.NŠM Višnjevac2+43
8.ŠNK Frankopan2+23
9.Međimurje-Čakovec203
10.ŽNK Katarina Zrinski2-13
11.Rijeka2-23
12.Varteks Varaždin2-23
13.ŽNK Neretva2-93
14.Ženski nogometni klub Koprivnica1-10
15.Nogometni klub Dilj Vinkovci1-20
16.Nogometni klub Odra1-30
17.ŽNK Graničar Đurđevac1-30
18.ŽNK 4 rijeke Karlovac1-30
19.ŽNK Lepoglava1-30
20.ŽNK Marjan1-40
21.ŽNK Donat1-60
22.ŽNK Mikanovci1-70
23.ŽNK Viktorija1-150