Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Hrvatski Telekom Prva
liga

Službena web stranica
Hrvatski Telekom Prve lige:
PrvaHNL.hr

Hrvatski Telekom Prva liga
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
20.07.2019. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Inter-Zaprešić20.07.2019. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Slaven Belupo19.07.2019. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19.07.2019. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Lokomotiva19.07.2019. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.07.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Varaždin20.07.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
21.07.2019. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Istra 196121.07.2019. 20:00, Gradski stadion Poljud, Split
2. kolo
Izvještaj
26.07.2019. 20:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Istra 196126.07.2019. 20:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
28.07.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk28.07.2019. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.07.2019. 21:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Rijeka27.07.2019. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Dinamo27.07.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.07.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Osijek28.07.2019. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
04.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Inter-Zaprešić04.08.2019. 20:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Gorica02.08.2019. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.08.2019. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Slaven Belupo03.08.2019. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
04.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Lokomotiva04.08.2019. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.08.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 1Varaždin03.08.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Varaždin10.08.2019. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.08.2019. 21:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 1Istra 196110.08.2019. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk11.08.2019. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Rijeka11.08.2019. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
09.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Dinamo09.08.2019. 20:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
5. kolo
Izvještaj
16.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Dinamo16.08.2019. 20:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18.08.2019. 20:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek18.08.2019. 20:00, HNK Rijeka, Rijeka
18.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Gorica18.08.2019. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
17.08.2019. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 3Slaven Belupo17.08.2019. 21:00, 'ALDO DROSINA', Pula
17.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva17.08.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 21:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva24.08.2019. 21:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196125.08.2019. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hajduk25.08.2019. 20:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.12.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Rijeka18.12.2019. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.08.2019. 16:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Lokomotiva25.08.2019. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
7. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 20:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Inter-Zaprešić01.09.2019. 20:00, HNK Rijeka, Rijeka
31.08.2019. 18:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Dinamo31.08.2019. 18:30, Gradski stadion Poljud, Split
31.08.2019. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Osijek31.08.2019. 21:00, 'ALDO DROSINA', Pula
01.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Gorica01.09.2019. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva6 : 1Slaven Belupo30.08.2019. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Slaven Belupo14.09.2019. 16:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Lokomotiva14.09.2019. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin15.09.2019. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
13.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Istra 196113.09.2019. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
15.09.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk15.09.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
22.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Inter-Zaprešić22.09.2019. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
22.09.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 3Rijeka22.09.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
21.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Dinamo21.09.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
20.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Osijek20.09.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Gorica21.09.2019. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 15:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Gorica29.09.2019. 15:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
28.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Osijek28.09.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 4Dinamo27.09.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Rijeka28.09.2019. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
29.09.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Hajduk29.09.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
11. kolo
Izvještaj
04.10.2019. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 2Inter-Zaprešić04.10.2019. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
05.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Varaždin05.10.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
06.10.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Lokomotiva06.10.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
05.10.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Slaven Belupo05.10.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
05.10.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica05.10.2019. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
20.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 3Osijek20.10.2019. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18.10.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 4Dinamo18.10.2019. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rijeka19.10.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Hajduk20.10.2019. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Istra 196119.10.2019. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
25.10.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Inter-Zaprešić25.10.2019. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.10.2019. 15:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Lokomotiva27.10.2019. 15:00, 'ALDO DROSINA', Pula
26.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo26.10.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
26.10.2019. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Gorica26.10.2019. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
27.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Osijek27.10.2019. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Inter-Zaprešić02.11.2019. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Rijeka03.11.2019. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Hajduk02.11.2019. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
03.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Istra 196103.11.2019. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.11.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Varaždin04.11.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Inter-Zaprešić09.11.2019. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
09.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Slaven Belupo09.11.2019. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
08.11.2019. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 2Gorica08.11.2019. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
10.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 2Osijek10.11.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
10.11.2019. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 5Dinamo10.11.2019. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
16. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 4Rijeka24.11.2019. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.11.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Hajduk22.11.2019. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Istra 196124.11.2019. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Varaždin23.11.2019. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva23.11.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
29.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Inter-Zaprešić29.11.2019. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29.11.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Gorica29.11.2019. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Osijek30.11.2019. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.11.2019. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Dinamo30.11.2019. 17:30, 'ALDO DROSINA', Pula
01.12.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 4Rijeka01.12.2019. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk07.12.2019. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.12.2019. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Istra 196108.12.2019. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
06.12.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Varaždin06.12.2019. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
08.12.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Lokomotiva08.12.2019. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.12.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Slaven Belupo07.12.2019. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
13.12.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Inter-Zaprešić13.12.2019. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.12.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Slaven Belupo15.12.2019. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14.12.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva14.12.2019. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
14.12.2019. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Varaždin14.12.2019. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
15.12.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Istra 196115.12.2019. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
20. kolo
Izvještaj
31.01.2020. 18:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Istra 196131.01.2020. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk02.02.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Rijeka01.02.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
01.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo01.02.2020. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Osijek02.02.2020. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Inter-Zaprešić08.02.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
09.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Gorica09.02.2020. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
09.02.2020. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Slaven Belupo09.02.2020. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
08.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva08.02.2020. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
07.02.2020. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Varaždin07.02.2020. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Varaždin15.02.2020. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.02.2020. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Istra 196114.02.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk15.02.2020. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Rijeka16.02.2020. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
16.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo16.02.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Inter-Zaprešić23.02.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.02.2020. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Osijek22.02.2020. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
22.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk6 : 0Gorica22.02.2020. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
23.02.2020. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Slaven Belupo23.02.2020. 17:30, 'ALDO DROSINA', Pula
21.02.2020. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Lokomotiva21.02.2020. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
27.02.2020. 16:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Lokomotiva27.02.2020. 16:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
28.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Varaždin28.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.02.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Istra 196128.02.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Hajduk29.02.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.02.2020. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Rijeka29.02.2020. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
03.03.2020. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 1Inter-Zaprešić03.03.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
04.03.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Dinamo04.03.2020. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
04.03.2020. 15:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Osijek04.03.2020. 15:00, 'ALDO DROSINA', Pula
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Gorica04.03.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
03.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo03.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 15:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Slaven Belupo07.03.2020. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
09.03.2020. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Lokomotiva09.03.2020. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.03.2020. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Varaždin07.03.2020. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.03.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Istra 196108.03.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
08.03.2020. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Hajduk08.03.2020. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
15.03.2020. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić15.03.2020. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
14.03.2020. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka14.03.2020. 17:30, 'ALDO DROSINA', Pula
15.03.2020. 17:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo15.03.2020. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
13.03.2020. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek13.03.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14.03.2020. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica14.03.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
20.03.2020. 18:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Gorica20.03.2020. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.03.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek22.03.2020. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21.03.2020. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo21.03.2020. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22.03.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka22.03.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
21.03.2020. 15:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk21.03.2020. 15:00, 'ALDO DROSINA', Pula
29. kolo
Izvještaj
03.04.2020. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić 03.04.2020. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
05.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 05.04.2020. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
04.04.2020. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 04.04.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
04.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 04.04.2020. 16:30, Stadion Maksimir, Zagreb
05.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica 05.04.2020. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
09.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek 09.04.2020. 16:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 10.04.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 11.04.2020. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 11.04.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 10.04.2020. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
31. kolo
Izvještaj
16.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić 16.04.2020. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
17.04.2020. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva 17.04.2020. 17:30, 'ALDO DROSINA', Pula
17.04.2020. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo 17.04.2020. 20:00, Gradski stadion Poljud, Split
18.04.2020. 16:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica 18.04.2020. 16:30, HNK Rijeka, Rijeka
18.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 18.04.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 15:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo 22.04.2020. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.04.2020. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 22.04.2020. 20:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22.04.2020. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 22.04.2020. 17:30, Gradski stadion, Velika Gorica
21.04.2020. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 21.04.2020. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21.04.2020. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 21.04.2020. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić 25.04.2020. 16:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
25.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 25.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.04.2020. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Gorica 27.04.2020. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
26.04.2020. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek 26.04.2020. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
26.04.2020. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo 26.04.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka 02.05.2020. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 02.05.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 02.05.2020. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 02.05.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva 02.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić 09.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica 09.05.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 09.05.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo 09.05.2020. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 09.05.2020. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk 17.05.2020. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 1961 17.05.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 17.05.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva 17.05.2020. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 17.05.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2621235111+4065
2.Rijeka2614574231+1147
3.Lokomotiva2614484128+1346
4.Hajduk2613674123+1845
5.Osijek2611963825+1342
6.Gorica269893240-835
7.Slaven Belupo2675142343-2026
8.Istra 19612647151940-2119
9.Inter-Zaprešić2638152851-2317
10.Varaždin2638151841-2317
17 golova
Mirko Marić
12 golova
Mislav Oršić
11 golova
Mijo Caktaš, Kristijan Lovrić, Antonio Mirko Čolak
10 golova
Ivan Krstanović
9 golova
Lirim Kastrati, Damian Kadzior, Jairo De Macedo Da Silva, Myrto Uzuni, Serder Serderov, Samuel Emem Eduok
8 golova
Marko Tolić
7 golova
Mario Ćuže
6 golova
Alexander Gorgon
5 golova
Robert Murić, Bruno Petković, Antonio Mance, Leon Benko, Pape Cherif Ndiaye
4 gola
Borislav Aleksandrov Tsonev, Lukasz Piotr Zwolinski, Iyayi Believe Atiemwen, Dejan Glavica, Franko Andrijašević, Ivan Mamut, Mario Gavranović
3 gola
Dmytro Lopa, Daniel Olmo Carvajal, Stjepan Lončar, Luka Ivanušec, Mihael Žaper, Antonio Bosec, Joey Suk, Maxwell BOADU ACOSTY, Laszlo Kleinheisler
2 gola
Indrit Tuci, Michal Adam Maslowski, Bassel Zakaria Jradi, Krystian Nowak, Karlo Lulić, Darko Nejašmić, Amer Gojak, Nikola Moro, Arijan Ademi, Matija Dvorneković, Domagoj Drožđek, Petar Bočkaj, David Puclin, Šime Gržan, Ivan Tomečak, Josip Juranović, Antonio Ivančić, Tibor Halilović
1 gol
Dominik Glavina, Nino Galović, Mario Budimir, Frano Mlinar, Mile Škorić, Karlo Težak, Tomislav Božić, Stipe Bačelić Grgić, Fran Karačić, Oliver Petrak, Marin Pilj, Dario Župarić, Vinko Petković, Damir Grgić, Ivan Močinić, Matija Kolarić, Matija Fintić, Marijan Čabraja, Marko Stolnik, Toni Datković, Petar Bosančić, Muzafer Ejupi, Petar Stojanović, Hamza Barry, Aleksandar Jovičić, Ivan Dolček, Marin Leovac, Joško Gvardiol, Leon Kreković, Josip Mitrović, Danijel Lončar, Josip Špoljarić, Dino Halilović, Lovro Majer, Tonio Teklić, Ivan Delić, Neven Đurasek, Bruno Bogojević, Stanko Jurić, Nikola Soldo, Ivan Lepinjica, Kristijan Jakić, Božo Mikulić, Emir Dilaver, Kevin Theophile Catherine, Faruku Miya, Karolis Laukžemis, Momčilo Raspopović, Rafael Paez Cardona, Vitali Lisakovich, Enis Cokaj, Regan Obeng, Komnen Andrić, Joao Rodrigo Pereira Escoval, Stefan Lončar, Žiga Frelih, Stefan Simić, Matthew Rudolf Maria Steenvoorden, Miloš Radivojević, Igor Silva De Almeida, Jiloan Mohamed Hamad, Jessie Jensen Guera Djou
GodinaPobjednikViceprvak
1992.HajdukZagreb
1993.CroatiaHajduk
1994.HajdukZagreb
1995.HajdukCroatia
1996.CroatiaHajduk
1997.CroatiaHajduk
1998.CroatiaHajduk
1999.CroatiaRijeka
2000.DinamoHajduk
2001.HajdukDinamo
2002.ZagrebHajduk
2003.DinamoHajduk
2004.HajdukDinamo
2005.HajdukInter Zaprešić
2006.DinamoRijeka
2007.DinamoHajduk
2008.DinamoSlaven Belupo
2009.DinamoHajduk
2010.DinamoHajduk
2011.DinamoHajduk
2012.DinamoHajduk
2013.DinamoLokomotiva
2014.DinamoRijeka
2015.DinamoRijeka
2016.DinamoRijeka
2017.RijekaDinamo
2018.DinamoRijeka
2019.DinamoRijeka

1. HNL nastala je 1992. godine, nakon raspada Jugoslavije. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

Prva hrvatska nogometna liga od sezone 2013./14. uključuje 10 klubova iz Hrvatske. Natjecanje se odvija po četverokružnom bod sustavu (9+9+9+9=36 kola). U natjecateljskoj godini 2019./20. liga će nositi službeni naziv Hrvatski Telekom Prva liga, a u odnosu na prethodnu sezonu, novi prvoligaš je NK Varaždin.

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2018./2019. ima pravo izbora natjecateljskog broja. 

Utakmice HT Prve lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani i drugoplasirani klubovi prvenstva HT Prve lige sudjeluju u natjecanju Uefine Lige prvaka, a klubovi koji zauzmu treće i četvrto mjesto u prvenstvu, sudjeluju u natjecanju Uefine Europske lige.

Na kraju natjecateljske godine 2019./20. ligu napušta klub plasiran na posljednjem (10.) mjestu na tablici, a pretposljednji (9.) klub igra kvalifikacije za ostanak s drugoplasiranim iz Druge HNL po dvostrukom kup-sustavu. Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje Prve lige, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Josip Brezni
Povjerenik za određivanje sudaca: Alen Gerek
Povjerenik za sigurnost: Miroslav Marković
Disciplinski sudac: Alan Klakočer
Povjerenik za određivanje kontrolora sudaca: Ante Kulušić

Ljestvica

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317