Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Hrvatski Telekom Prva
liga

Službena web stranica
Hrvatski Telekom Prve lige:
PrvaHNL.hr

Hrvatski Telekom Prva liga
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
29.07.2018. 18:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Slaven Belupo
27.07.2018. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Rudeš
29.07.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Hajduk
28.07.2018. 18:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić
28.07.2018. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Gorica
2. kolo
Izvještaj
04.08.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 3Slaven Belupo
03.08.2018. 18:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Inter-Zaprešić
05.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva
05.08.2018. 18:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Rudeš
03.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Istra 1961
3. kolo
Izvještaj
10.08.2018. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Slaven Belupo
12.08.2018. 18:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Istra 1961
11.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš
12.08.2018. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk
11.08.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 3Inter-Zaprešić
4. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Inter-Zaprešić
19.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Gorica
19.08.2018. 18:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rudeš1 : 2Rijeka
18.08.2018. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Lokomotiva
17.08.2018. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Osijek
5. kolo
Izvještaj
24.08.2018. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Slaven Belupo
25.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva
26.08.2018. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 3Istra 1961
25.08.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Rudeš
26.08.2018. 18:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Hajduk
6. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 18:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Hajduk
31.08.2018. 20:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 0Rudeš
02.09.2018. 18:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Gorica
02.09.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Rijeka
01.09.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 5Lokomotiva
16.09.2018. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek
15.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo
14.09.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Istra 1961
15.09.2018. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Rudeš
8. kolo
Izvještaj
21.09.2018. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Rudeš
23.09.2018. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 4Hajduk
23.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 3Inter-Zaprešić
22.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 1Gorica
22.09.2018. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Rijeka
9. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Slaven Belupo
30.09.2018. 16:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Lokomotiva
29.09.2018. 19:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Osijek
29.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Dinamo
01.10.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 3Istra 1961
10. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 1Istra 1961
07.10.2018. 16:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 3Dinamo
07.10.2018. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Osijek
05.10.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
06.10.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Rijeka
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Gorica
19.10.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka
21.10.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Hajduk
20.10.2018. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 4Osijek
20.10.2018. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 4Dinamo
12. kolo
Izvještaj
28.10.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo
27.10.2018. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Osijek
26.10.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 4Lokomotiva
28.10.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Rijeka
27.10.2018. 15:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Gorica
13. kolo
Izvještaj
05.11.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Slaven Belupo
04.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Hajduk
05.11.2018. 20:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka5 : 1Rudeš
03.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Istra 1961
04.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Dinamo
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek
11.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Dinamo
11.11.2018. 15:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Rijeka
09.11.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 1Gorica
10.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Slaven Belupo
23.11.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 1Inter-Zaprešić
24.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Istra 1961
24.11.2018. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Dinamo
25.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Osijek
16. kolo
Izvještaj
30.11.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Slaven Belupo
01.12.2018. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Rijeka
02.12.2018. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica
30.11.2018. 16:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Inter-Zaprešić
01.12.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 4Hajduk
17. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 1Slaven Belupo
08.12.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Istra 1961
09.12.2018. 15:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Dinamo
09.12.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Osijek
08.12.2018. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Lokomotiva
18. kolo
Izvještaj
30.01.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Rijeka
14.12.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Gorica
16.12.2018. 13:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek6 : 0Inter-Zaprešić
16.12.2018. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Hajduk
16.12.2018. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Rudeš
19. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Slaven Belupo
02.02.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 2Rudeš
03.02.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 1Hajduk
01.02.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić
03.02.2019. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 3Gorica
20. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Gorica
10.02.2019. 15:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Rijeka
10.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Lokomotiva
08.02.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 1Osijek
09.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Istra 1961
21. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo
17.02.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Istra 1961
15.02.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Rudeš
16.02.2019. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Hajduk
16.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Inter-Zaprešić
23.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Gorica
22.02.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš2 : 4Rijeka
24.02.2019. 15:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Lokomotiva
24.02.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Osijek
23. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Slaven Belupo
02.03.2019. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Dinamo
01.03.2019. 18:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Istra 1961
02.03.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Rudeš
03.03.2019. 15:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk
24. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Hajduk
08.03.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš2 : 0Inter-Zaprešić
09.03.2019. 17:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 3Gorica
10.03.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Rijeka
10.03.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Slaven Belupo
17.03.2019. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Osijek
17.03.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Dinamo
15.03.2019. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Istra 1961
16.03.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Rudeš
26. kolo
Izvještaj
28.03.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Rudeš
30.03.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Hajduk
30.03.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Inter-Zaprešić
29.03.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Gorica
29.03.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Rijeka
27. kolo
Izvještaj
02.04.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo
02.04.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Lokomotiva
03.04.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Osijek
03.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Dinamo
04.04.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 0Istra 1961
28. kolo
Izvještaj
08.04.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 3Istra 1961
07.04.2019. 16:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš0 : 2Dinamo
07.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Osijek
06.04.2019. 16:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 2Lokomotiva
06.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Rijeka
29. kolo
Izvještaj
14.04.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 3Slaven Belupo
13.04.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka7 : 0Inter-Zaprešić
14.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Hajduk
12.04.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Rudeš
13.04.2019. 16:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 4Dinamo
30. kolo
Izvještaj
19.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Dinamo
19.04.2019. 16:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Osijek
20.04.2019. 14:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 2Lokomotiva
20.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Rijeka
20.04.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Gorica
31. kolo
Izvještaj
28.04.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Slaven Belupo
27.04.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Hajduk
28.04.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Rudeš
26.04.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Istra 1961
27.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Dinamo
32. kolo
Izvještaj
05.05.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Osijek
05.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Lokomotiva
04.05.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 7Rijeka
03.05.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 1Gorica
04.05.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 2Inter-Zaprešić
33. kolo
Izvještaj
10.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo
09.05.2019. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Rudeš
10.05.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Istra 1961
11.05.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Dinamo
11.05.2019. 16:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 4Osijek
34. kolo
Izvještaj
15.05.2019. 16:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva
15.05.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Rijeka
15.05.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Gorica
14.05.2019. 16:30
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 1Inter-Zaprešić
14.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš1 : 4Hajduk
35. kolo
Izvještaj
20.05.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo
19.05.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
18.05.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 3Dinamo
19.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek
18.05.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Lokomotiva
36. kolo
Izvještaj
26.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka
26.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
26.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
26.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
24.05.2019. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rudeš
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3528527119+5289
2.Rijeka3519976935+3466
3.Osijek3417895834+2459
4.Hajduk34161175435+1959
5.Gorica34158115344+953
6.Lokomotiva351310124940+949
7.Slaven Belupo34615133952-1333
8.Inter-Zaprešić3594223981-4231
9.Istra 19613457222869-4122
10.Rudeš3435262677-5114
18 golova
Mijo Caktaš, Mirko Marić
16 golova
Jakov Puljić
14 golova
Komnen Andrić, Lukasz Piotr Zwolinski
13 golova
Jairo De Macedo Da Silva, Ivan Krstanović
12 golova
Antonio Mirko Čolak
10 golova
Bruno Petković
9 golova
Ramon Nazareno Mierez, Heber Araujo Dos Santos
8 golova
Alexander Gorgon, Daniel Olmo Carvajal, Iyayi Believe Atiemwen, Pape Cherif Ndiaye, Dejan Radonjić, Kristijan Lovrić
7 golova
Haris Hajradinović, Serder Serderov, Myrto Uzuni, Lirim Kastrati, Mario Gavranović
6 golova
Maxwell Boadu Acosty, Damian Kadzior, Mislav Oršić
5 golova
Mario Budimir, Tomislav Štrkalj, Luka Ivanušec, Matej Jelić, Mirko Ivanovski, Mateus Lima Cruz
4 gola
Adrian Fuentes Gonzalez, Joey Suk, Faruku Miya, Borislav Aleksandrov Tsonev, Ezekiel Isoken Henty, Jean-Philippe Mendy, Vitali Lisakovich, Regan Obeng, Adam Gyurcso, Ivan Mamut, Matija Dvorneković, Tomislav Mrkonjić, Domagoj Pavičić
3 gola
Gabrijel Boban, Stipe Bačelić Grgić, Petar Bočkaj, Mile Škorić, Nikola Moro, Robert Murić, Stanko Jurić, Izet Hajrovic, Roei Gordana, Said Ahmed Said, Robert Perić-Komšić, Amir Rrahmani
2 gola
Stjepan Lončar, Amer Gojak, Muzafer Ejupi, Mihael Žaper, Jan Lecjaks, Đorđe Rakić, Daniel Arnaud Ndi, Bassel Zakaria Jradi, Bruno Bogojević, Matko Babić, Ante Palaversa, Zoran Kvržić, Goodness Ohiremen Ajayi, Miloš Vidović, Marin Leovac, Igor Postonjski, Toni Datković, Karlo Muhar, Andrej Šimunec, Ante Majstorović, Marin Pilj, Domagoj Drožđek, Arijan Ademi, Mario Marina, Mateas Delić, Mario Šitum, Domagoj Pušić, Dino Perić, Marko Lešković, Mario Musa, Dragan Juranović, Antonio Ivančić, Tibor Halilović
1 gol
Karlo Kamenar, Fran Tudor, Martin Maloča, Tomislav Šorša, Luka Capan, Alen Grgić, Nikola Rak, Dario Čanađija, Dario Župarić, Marin Grujević, Ivan Tomičić, David Puclin, Zoran Nižić, Fran Karačić, Marijan Čabraja, Robert Mudražija, Danijel Lončar, Josip Špoljarić, Bruno Goda, Dino Halilović, Lovro Majer, Theophilus Solomon, Armin Hodžić, Darko Nejašmić, Renato Pantalon, Borna Petrović, Mario Lovre Vojković, Kristijan Jakić, Vilibald Vuco, Ivan Lepinjica, Krystian Nowak, Joao Erick Marques da Silva, Jose Luis Rodriguez Francis, Gutieri Tomelin, Karolis Laukžemis, Musa Muhammed, Andrey Falinski Rodrigues, Kristal Abazaj, Laszlo Kleinheisler, Nikola Pejović, Hamza Barry, Robert Mišković, Talys Alves Pereira Oliveira, Petar Rubić, Ardian Ismajli, Mario Pavelic, Marko Burzanović, Julio Cesar Rodriguez Lopez, Stipe Vučur, Louis Marie Rodrigue Bongongui, Kevin Theophile Catherine, Marko Vukčević, Momčilo Raspopović
GodinaPobjednikViceprvak
1992.HajdukZagreb
1993.CroatiaHajduk
1994.HajdukZagreb
1995.HajdukCroatia
1996.CroatiaHajduk
1997.CroatiaHajduk
1998.CroatiaHajduk
1999.CroatiaRijeka
2000.DinamoHajduk
2001.HajdukDinamo
2002.ZagrebHajduk
2003.DinamoHajduk
2004.HajdukDinamo
2005.HajdukInter Zaprešić
2006.DinamoRijeka
2007.DinamoHajduk
2008.DinamoSlaven Belupo
2009.DinamoHajduk
2010.DinamoHajduk
2011.DinamoHajduk
2012.DinamoHajduk
2013.DinamoLokomotiva
2014.DinamoRijeka
2015.DinamoRijeka
2016.DinamoRijeka
2017.RijekaDinamo
2018.DinamoRijeka

1. HNL nastala je 1992. godine, nakon raspada Jugoslavije. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

Prva hrvatska nogometna liga od sezone 2013./14. uključuje 10 klubova iz Hrvatske. Natjecanje se odvija po četverokružnom bod sustavu (9+9+9+9=36 kola). U natjecateljskoj godini 2018./19. liga će nositi službeni naziv Hrvatski Telekom Prva liga, a u odnosu na prethodnu sezonu, novi prvoligaš je HNK Gorica.

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2017./2018. ima pravo izbora natjecateljskog broja. 

Utakmice HT Prve lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani klub prvenstva HT Prve lige sudjeluje u natjecanju Uefine Lige prvaka, a klubovi koji zauzmu drugo i treće mjesto u prvenstvu, sudjeluju u natjecanju Uefine Europske lige.

Na kraju natjecateljske godine 2018./19. ligu napušta klub plasiran na posljednjem (10.) mjestu na tablici, a pretposljednji (9.) klub igra kvalifikacije za ostanak s drugoplasiranim iz Druge HNL po dvostrukom kup-sustavu. Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje Prve lige, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Josip Brezni
Povjerenik za određivanje sudaca: Alen Gerek
Povjerenik za sigurnost: Miroslav Marković
Disciplinski sudac: Alan Klakočer
Povjerenik za određivanje kontrolora sudaca: Ante Kulušić

Ljestvica

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Osijek34+2459
4.Hajduk34+1959
5.Gorica34+953
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo34-1333
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196134-4122
10.Rudeš34-5114