Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNL

1. HMNL
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
  • Ljestvica
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Doigravanje
  • Ljestvica
  • Liga za popunu
  • Ljestvica
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 1Alumnus Sesvete01.10.2021. 20:00, Omiš, Omiš
02.10.2021. 20:30
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica1 : 4Square02.10.2021. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
01.10.2021. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 4Novo Vrijeme01.10.2021. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
03.10.2021. 15:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 3Šibenik 198303.10.2021. 15:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
02.10.2021. 19:00
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 4Universitas Split02.10.2021. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 18:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 5Universitas Split09.10.2021. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
09.10.2021. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19830 : 5Futsal Dinamo09.10.2021. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
09.10.2021. 19:15
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 3Futsal Pula09.10.2021. 19:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
08.10.2021. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 3Vrgorac08.10.2021. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
09.10.2021. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 0Crnica09.10.2021. 20:00, Omiš, Omiš
3. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 5Alumnus Sesvete16.10.2021. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.10.2021. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 1Olmissum16.10.2021. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
16.10.2021. 20:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 2Square16.10.2021. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
15.10.2021. 18:15
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 2Novo Vrijeme15.10.2021. 18:15, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
16.10.2021. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split5 : 9Šibenik 198316.10.2021. 18:00, SC Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 4Šibenik 198323.10.2021. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
22.10.2021. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme3 : 3Universitas Split22.10.2021. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
23.10.2021. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square4 : 2Futsal Dinamo23.10.2021. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
23.10.2021. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 2Futsal Pula23.10.2021. 20:00, Omiš, Omiš
23.10.2021. 20:30
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica6 : 4Vrgorac23.10.2021. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
5. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 1Alumnus Sesvete30.10.2021. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
17.12.2021. 18:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 3Crnica17.12.2021. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10.11.2021. 19:00
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 4Olmissum10.11.2021. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
30.10.2021. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 3Square30.10.2021. 18:00, SC Gripe, Split
29.10.2021. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 5Novo Vrijeme29.10.2021. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 18:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete4 : 7Novo Vrijeme06.11.2021. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
07.11.2021. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 3Šibenik 198307.11.2021. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
06.11.2021. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 2Universitas Split06.11.2021. 20:00, Omiš, Omiš
06.11.2021. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 9Futsal Dinamo06.11.2021. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.11.2021. 20:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 2Futsal Pula05.11.2021. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
7. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 18:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 4Alumnus Sesvete21.11.2021. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
20.11.2021. 20:00
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 4Vrgorac20.11.2021. 20:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
19.11.2021. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 0Crnica19.11.2021. 18:00, SC Gripe, Split
19.11.2021. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 7Olmissum19.11.2021. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
19.11.2021. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 1Square19.11.2021. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
8. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete0 : 4Square27.11.2021. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
16.02.2022. 19:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum2 : 1Novo Vrijeme16.02.2022. 19:00, Omiš, Omiš
26.11.2021. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica6 : 2Šibenik 198326.11.2021. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
26.11.2021. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 1Universitas Split26.11.2021. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
30.11.2021. 18:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 5Futsal Dinamo30.11.2021. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
9. kolo
Izvještaj
06.12.2021. 19:00
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 1Alumnus Sesvete06.12.2021. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
04.12.2021. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 1Futsal Pula04.12.2021. 18:00, SC Gripe, Split
03.12.2021. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 3Vrgorac03.12.2021. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
03.12.2021. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 5Crnica03.12.2021. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
01.03.2022. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square1 : 0Olmissum01.03.2022. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
10. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 19:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 7Olmissum12.02.2022. 19:00, SD Jelkovec, Zagreb
12.02.2022. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 6Crnica12.02.2022. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
12.02.2022. 18:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 3Vrgorac12.02.2022. 18:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
11.02.2022. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 5Futsal Pula11.02.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
12.02.2022. 19:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 2Futsal Dinamo12.02.2022. 19:00, SC Gripe, Split
11. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split9 : 2Alumnus Sesvete19.02.2022. 18:00, SC Gripe, Split
20.02.2022. 20:15
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 1Šibenik 198320.02.2022. 20:15, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
19.02.2022. 19:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 2Novo Vrijeme19.02.2022. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
19.02.2022. 18:30
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 6Square19.02.2022. 18:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
18.02.2022. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 1Olmissum18.02.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 19:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete1 : 6Crnica26.02.2022. 19:00, SD Jelkovec, Zagreb
25.02.2022. 17:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Vrgorac25.02.2022. 17:00, Omiš, Omiš
26.02.2022. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 2Futsal Pula26.02.2022. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
25.02.2022. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 1Futsal Dinamo25.02.2022. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
25.02.2022.
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 4Universitas Split25.02.2022., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
13. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19839 : 2Alumnus Sesvete05.03.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.03.2022. 20:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 2Novo Vrijeme05.03.2022. 20:00, SC Gripe, Split
05.03.2022. 18:30
1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 1Square05.03.2022. 18:30, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
04.03.2022. 20:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 2Olmissum04.03.2022. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
04.03.2022. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 1Crnica04.03.2022. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
14. kolo
Izvještaj
11.03.2022. 18:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 6Vrgorac11.03.2022. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
11.03.2022. 18:15
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica6 : 2Futsal Pula11.03.2022. 18:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
11.03.2022. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 0Futsal Dinamo11.03.2022. 20:00, Omiš, Omiš
12.03.2022. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 2Universitas Split12.03.2022. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
11.03.2022. 18:15
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 6Šibenik 198311.03.2022. 18:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
15. kolo
Izvještaj
26.03.2022. 19:15
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme13 : 2Alumnus Sesvete26.03.2022. 19:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
25.03.2022. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 3Square25.03.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
27.03.2022. 17:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 0Olmissum27.03.2022. 17:30, SC Gripe, Split
26.03.2022. 20:15
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 2Crnica26.03.2022. 20:15, Zagreb, Zagreb
25.03.2022. 18:15
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 3Vrgorac25.03.2022. 18:15, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
16. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 4Futsal Pula02.04.2022. 19:00, SD Jelkovec, Zagreb
01.04.2022. 20:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 3Futsal Dinamo01.04.2022. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
02.04.2022. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica6 : 3Universitas Split02.04.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
02.04.2022. 20:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 2Šibenik 198302.04.2022. 20:00, Omiš, Omiš
02.04.2022. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square5 : 4Novo Vrijeme02.04.2022. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
17. kolo
Izvještaj
08.04.2022. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square12 : 2Alumnus Sesvete08.04.2022. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
08.04.2022. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 1Olmissum08.04.2022. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
08.04.2022. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 6Crnica08.04.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
08.04.2022. 20:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split6 : 1Vrgorac08.04.2022. 20:00, SC Gripe, Split
08.04.2022. 20:00
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 2Futsal Pula08.04.2022. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
14.04.2022. 18:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete0 : 4Futsal Dinamo14.04.2022. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
14.04.2022. 18:00
1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula1 : 2Universitas Split14.04.2022. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
14.04.2022. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 7Šibenik 198314.04.2022. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
14.04.2022. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 5Novo Vrijeme14.04.2022. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.04.2022. 18:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 2Square14.04.2022. 18:00, Omiš, Omiš
22 gola
Zvonimir Šućur
20 golova
Antonio Sekulić
19 golova
Josip Bošković
18 golova
Luka Suton
17 golova
Marko Kuraja, Ivan Gotovac
13 golova
David Mataja, Daniel Moravac, Kristian Čekol, Toni Jelavić
12 golova
Paulo Katuša, Anderson Alves Carneiro Da Silva
11 golova
Kristijan Grbeša, Duško Martinac, Vedran Kazazić
10 golova
Maro Đuraš
9 golova
Mihovil Prgomet, Josip Grubeša, Nikola Pavić
8 golova
Bruno Žilić, Toni Vučković, Franjo Matković
7 golova
Gordan Duvančić, Marinko Šamija, Rafael FERREIRA LIMA, Mateo Mužar, Guilherme Dos Santos, Mirko Hrkać, Domagoj Čule
6 golova
Josip Jurić, Marko Gašpar, Ivor Šuljić, Marin Musinov, Facundo Martin GASSMANN, Jakov Mudronja, Robert Grbić, Jakov Hrstić, Niko Vukmir
5 golova
Ivan Škugor, Blago Gašpar, Josip Juretić, Filip Kosor, Saša Subotić, Dean Moravac, Antonio Perić
4 gola
Franko Bilić, Danjel Knežević, Kristijan Postružin, Vlado Andrijašević, Ivan Šulentić, Antonio Juretić, Antonio Lindomar DA SILVA, Duje Kustura, Krešimir Jelić
3 gola
Luka Lovrek, Miloš Stojković, Davor Kanjuh, Božo Sučić, Mirko Jurjević, Danijel Dekanić, Ante Crnjac, Dickson Wagner Laguna Lopes, Nenad Knežić, Agnaldo Eduardo BESSA DA SILVA, Matej Horvat, Vicko Radić, Marin Sesar, Mato Šimunović, Niko Škugor, Jure Copić, Marlon Da Silva Luciano, Antonio Repić
2 gola
Zoran Primić, Neven Zonjić, Jose Wellington MATIAS TORRES, Luka Pehar, Antonio Noković, Ante Palavra, Andro Cota, Ivan Penava, Stjepan Perišić, Šimun Popov, Gabrijel Lasić, Bruno Jakovljević, Matej Perović, Ante Franković, Hrvoje Cvjetković, Filip Novak, Thomas Ignacio Baisel, Mate Vuković, Antonio Konsuo
1 gol
Josip Jurlina, Srđan Lolić, Josip Govorko, Mario Jarmanović, Kiko Dragaš Selaković, Manolo Bilić, Josip Kolobarić, Ivan Grbavac, Bruno Kovačić, Ivan Daničić-Kačić, Matija Ačkar, Duje Dragičević, Nikola Badrov, Bruno Bebić, Mate Marinović, Saša Ledinščak, Luka Davidović, Matija Tolić, Sven Anton Horvath, Carlos Jose Sanz Salcedo, Danis Hrgota, Vinko Jurković, Bojan Barišić, Ante Kraljević, Ivan Tustonjić, Lovro Čilić, Alen Turuk, Lovro Ercegović, Žarko Luketin, Alen Protega, Hrvoje Žuvela
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Olmissum1811255835+2335
2.Novo Vrijeme189367455+1930
3.Square189366247+1530
4.Futsal Pula189366052+830
5.Crnica189366558+730
6.Futsal Dinamo188376345+1827
7.Universitas Split186755447+725
8.Vrgorac187385862-424
9.Šibenik 1983185586682-1620
10.Alumnus Sesvete18101737114-773
1. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida4 : 1Šibenik 198324.04.2022. 20:00, SC Gripe, Split
23.04.2022. 16:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme8 : 4MNK Gorica23.04.2022. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
2. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 1MNK Gorica01.05.2022. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
30.04.2022. 19:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida6 : 1Osijek Kelme30.04.2022. 19:00, SC Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 6Šibenik 198307.05.2022. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
07.05.2022. 17:00
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica1 : 6Torcida07.05.2022. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
4. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19836 : 3Torcida14.05.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.05.2022. 15:28
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica2 : 7Osijek Kelme14.05.2022. 15:28, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
5. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:00
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica2 : 5Šibenik 198321.05.2022. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
22.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 2Torcida22.05.2022. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
6. kolo
Izvještaj
29.05.2022. 19:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 6Osijek Kelme29.05.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
29.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida7 : 2MNK Gorica29.05.2022. 18:00, SC Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek Kelme64113425+913
2.Torcida64022817+1112
3.Šibenik 198362222422+28
4.MNK Gorica60151234-221
1. kolo
Izvještaj
22.04.2022. 20:00
1. HMNL - doigravanje
Omiš, Omiš
Olmissum2 : 1Vrgorac22.04.2022. 20:00, Omiš, Omiš
22.04.2022. 18:15
1. HMNL - doigravanje
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 2Universitas Split22.04.2022. 18:15, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 1Futsal Dinamo25.04.2022. 18:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
23.04.2022. 19:00
1. HMNL - doigravanje
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 4Novo Vrijeme23.04.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
29.04.2022. 20:30
1. HMNL - doigravanje
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 1Crnica29.04.2022. 20:30, SC MAKARSKA, MAKARSKA
30.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 1Futsal Pula30.04.2022. 18:30, SC Gripe, Split
30.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo7 : 1Square30.04.2022. 18:30, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
30.04.2022. 19:00
1. HMNL - doigravanje
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 3Olmissum30.04.2022. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL - doigravanje
:
-
1. HMNL - doigravanje
:
3. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL - doigravanje
:
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Novo Vrijeme220094+56
2.Futsal Pula220072+56
3.Olmissum220053+26
4.Futsal Dinamo210184+43
5.Square210148-43
6.Vrgorac200235-20
7.Crnica200249-50
8.Universitas Split200227-50

Prva hrvatska malonogometna liga organizirana je 1992. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluke o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna u 26. natjecateljskoj sezoni 2019./2020. uključuje 10 klubova iz Hrvatske.

Natjecanje se odvija u dva dijela i to:

Prvi dio: Dvokružnim bod sustavom (9 + 9 = 18 kola).
Drugi dio: Doigravanje (Play-off) u kojem igra osam najbolje plasiranih klubova nakon prvog dijela natjecanja. Četvrtfinale i polufinale igraju se na dvije dobivene utakmice, a finale na tri dobivene utakmice.

 

Natjecanje 1. HMNL za natjecateljsku godinu 2020./2021. počinje 2. listopada 2020. (1. kolo), a završava 21. svibnja 2021. godine, sukladno kalendaru natjecanja.

U natjecateljskoj godini 2020./21. novi prvoligaš je MNK Osijek iz Osijeka.



Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2019./2020. ima pravo izbora natjecateljskog broja.

Utakmice 1. HMNL igraju se prema usvojenom kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani klub prvenstva 1.HMNL sudjeluje u Uefinoj Ligi prvaka za mali nogomet.

Na kraju natjecateljske godine 2020./2021. nakon odigranog prvog dijela prvenstva ligu izravno napušta deseti klub na završnoj tablici.

 

U natjecateljskoj godini 2021./22. Prvu HMNL će činiti klubovi plasirani od 1.-8. mjesta te pobjednik i drugoplasirani iz lige za popunu Prve HMNL.

 

U Ligi za popunu Prve HMNL (6 kola) nastupaju deveti klub Prve HMNL te prvaci pojedinih skupina Druge HMNL koji ispunjava propisane uvjete.

 

 

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Branko Bolanča
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2019.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2020.MNK Olmissum Omiš
2021.MNK Olmissum Omiš

Ljestvica

1.Olmissum18+2335
2.Novo Vrijeme18+1930
3.Square18+1530
4.Futsal Pula18+830
5.Crnica18+730
6.Futsal Dinamo18+1827
7.Universitas Split18+725
8.Vrgorac18-424
9.Šibenik 198318-1620
10.Alumnus Sesvete18-773