Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNL

1. HMNL
foto: Matko Begović
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 19:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 2Futsal Dinamo28.09.2019. 19:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
27.09.2019. 20:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 2Split27.09.2019. 20:00, SD Jelkovec, Zagreb
29.09.2019. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 3Olmissum29.09.2019. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
28.09.2019. 19:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 3Crnica28.09.2019. 19:30, SC Gripe, Split
28.09.2019. 18:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 3Square28.09.2019. 18:30, Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
04.10.2019. 20:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 4Square04.10.2019. 20:00, Zagreb, Zagreb
05.10.2019. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 2Uspinjača Gimka05.10.2019. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.10.2019. 19:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum0 : 1Universitas Split05.10.2019. 19:00, Omiš, Omiš
04.10.2019. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split3 : 5Vrgorac04.10.2019. 18:00, SC Gripe, Split
03.10.2019. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 1Alumnus Sesvete03.10.2019. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
3. kolo
Izvještaj
12.10.2019. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 3Futsal Dinamo12.10.2019. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
29.10.2019. 19:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 7Novo Vrijeme29.10.2019. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
11.10.2019. 20:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 2Split11.10.2019. 20:30, SC Gripe, Split
12.10.2019. 17:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka1 : 3Olmissum12.10.2019. 17:30, Zagreb, Zagreb
12.10.2019. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square6 : 5Crnica12.10.2019. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
4. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 20:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 0Crnica02.11.2019. 20:00, Zagreb, Zagreb
02.11.2019. 19:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 0Square02.11.2019. 19:00, Omiš, Omiš
02.11.2019. 20:15
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split2 : 2Uspinjača Gimka02.11.2019. 20:15, SC Gripe, Split
03.11.2019. 19:15
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 2Universitas Split03.11.2019. 19:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
02.11.2019. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete8 : 5Vrgorac02.11.2019. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
10.11.2019. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 5Futsal Dinamo10.11.2019. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
08.11.2019. 20:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split4 : 0Alumnus Sesvete08.11.2019. 20:30, SC Gripe, Split
09.11.2019. 20:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka1 : 4Novo Vrijeme09.11.2019. 20:30, Zagreb, Zagreb
10.11.2019. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square6 : 3Split10.11.2019. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
09.11.2019. 19:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 3Olmissum09.11.2019. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 18:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 2Olmissum24.11.2019. 18:00, Zagreb, Zagreb
23.11.2019. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split2 : 2Crnica23.11.2019. 18:00, SC Gripe, Split
11.12.2019. 18:45
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme3 : 4Square11.12.2019. 18:45, SC MAKARSKA, MAKARSKA
23.11.2019. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete8 : 1Uspinjača Gimka23.11.2019. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
22.11.2019. 20:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 1Universitas Split22.11.2019. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
7. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 18:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 4Futsal Dinamo30.11.2019. 18:30, SC Gripe, Split
29.11.2019. 17:38
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 4Vrgorac29.11.2019. 17:38, Zagreb, Zagreb
29.11.2019. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square8 : 4Alumnus Sesvete29.11.2019. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
29.11.2019. 20:00
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 2Novo Vrijeme29.11.2019. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
29.11.2019. 16:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Split29.11.2019. 16:00, Omiš, Omiš
8. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 20:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 4Split07.12.2019. 20:00, Zagreb, Zagreb
06.12.2019. 20:00
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 0Olmissum06.12.2019. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
06.12.2019. 18:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 4Crnica06.12.2019. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
07.12.2019. 18:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 4Square07.12.2019. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
06.12.2019. 18:30
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 0Uspinjača Gimka06.12.2019. 18:30, SC Gripe, Split
9. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 19:30
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka1 : 0Futsal Dinamo14.12.2019. 19:30, Zagreb, Zagreb
13.12.2019. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square5 : 1Universitas Split13.12.2019. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13.12.2019. 18:30
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 6Vrgorac13.12.2019. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.12.2019. 18:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum7 : 1Alumnus Sesvete14.12.2019. 18:00, Omiš, Omiš
13.12.2019. 18:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split0 : 2Novo Vrijeme13.12.2019. 18:00, SC Gripe, Split
10. kolo
Izvještaj
11.01.2020. 18:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo0 : 0Novo Vrijeme11.01.2020. 18:00, Zagreb, Zagreb
12.01.2020. 19:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split4 : 4Alumnus Sesvete12.01.2020. 19:00, SC Gripe, Split
11.01.2020. 18:00
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Vrgorac11.01.2020. 18:00, Omiš, Omiš
11.01.2020. 20:40
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica8 : 5Universitas Split11.01.2020. 20:40, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
10.01.2020. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 3Uspinjača Gimka10.01.2020. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
11. kolo
Izvještaj
17.01.2020. 18:00
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square1 : 3Futsal Dinamo17.01.2020. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
17.01.2020. 18:00
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka4 : 6Crnica17.01.2020. 18:00, Zagreb, Zagreb
17.01.2020. 20:00
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 3Olmissum17.01.2020. 20:00, SC Gripe, Split
17.01.2020. 19:00
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac7 : 3Split17.01.2020. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
18.01.2020. 16:00
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 6Novo Vrijeme18.01.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Alumnus Sesvete
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Vrgorac
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Universitas Split
-
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Square
13. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Olmissum
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Split
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Alumnus Sesvete
14. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Vrgorac
-
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Universitas Split
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Square
-
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Crnica
15. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Split
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Alumnus Sesvete
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Vrgorac
16. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Universitas Split
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Square
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Crnica
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Olmissum
17. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Split : Futsal Dinamo
-
1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Novo Vrijeme
-
1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Alumnus Sesvete
-
1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Vrgorac
-
1. HMNL
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Universitas Split
18. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Uspinjača Gimka
-
1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Square
-
1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Crnica
-
1. HMNL
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Olmissum
-
1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Novo Vrijeme118124020+2025
2.Olmissum118033216+1624
3.Crnica117134239+322
4.Square116324437+721
5.Futsal Dinamo114343026+415
6.Vrgorac114254744+314
7.Alumnus Sesvete113263748-1111
8.Universitas Split113172033-1310
9.Uspinjača Gimka112452337-1410
10.Split110382742-153
14 golova
Duško Martinac
11 golova
Dragan Vuković
10 golova
Kristian Čekol, Nikola Pavić, Luka Suton
9 golova
Leonardo Dos Santos, Mirko Hrkač, Dario Markić, Vedran Kazazić
8 golova
Duje Bajrušović
7 golova
Filip Pezelj, Nikola Perković, Lucas Vinicius De Santana Brito, Jefferson Goncalves Melo
6 golova
Miloš Stojković, Igor Osredkar, Stjepan Perišić, Ivan Gotovac, Marinko Šamija, Marko Kuraja, Luka Perić
5 golova
Valerije Jurić, Ante Kraljević, Josip Radić, Josip Suton, Davor Kanjuh, Blago Gašpar, Andre Thiago Grahl
4 gola
Ante Matan, Josip Sesar, Silvio Toth, Saša Subotić, Matej Horvat, Renato Koturović, Toni Kirevski, Antonio Perić, Ivan Matan, David Mataja, Jure Trivković
3 gola
Duje Kustura, Ante Ćorluka, Božo Sučić, Ivan Šulentić, Haron Džanković, Nikola Gudasić, Toni Jelavić, Mihovil Prgomet, Matej Fideršek, Anderson Alves Carneiro Da Silva
2 gola
Marko Gašpar, Robert Grbić, Ivan Tustonjić, Kristijan Postružin, Matija Rajh, Jakša Herceg, Mirko Jurjević, Mijo Mišerda, Josip Juretić, Mateo Mužar, Mario Taći, Tino Čirjak, Maro Đuraš
1 gol
Ante Babić, Marin Musinov, Josip Jurlina, Vito Gagulić, Nikola Vešligaj, Mario Herceg, Matija Uremović, Luka Tešija, Vicko Radić, Josip Nebergoj, Jakov Hrstić, Bruno Žilić, Karlo Kovačić, Ante Peša, Robert-Vinko Pavičić, Josip Grubeša, Filip Ukalović, Luka Davidović, Ante Mijić, Stjepan Rezo, Ante Daničić, Hrvoje Cvjetković, Niko Škugor, Saša Babić, Alen Protega, Andrej Pandurević, Hrvoje Penava, Renato Rumbak, Antonio Sekulić, Fernando Ariel Wilhelm, Juha-Matti Savolainen

Akumulirani žuti kartoni: 3

Futsal Dinamo

Hrvoje Penava

Olmissum

Valerije Jurić

Split

Jakov Hrstić

Uspinjača Gimka

Nikola Gudasić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Luka Davidović
Saša Ledinščak
Nikola Perković
Matija Rajh

Crnica

Niko Škugor

Futsal Dinamo

Mihovil Prgomet

Novo Vrijeme

Vedran Kazazić
Marin Musinov

Olmissum

Matej Horvat
Antonio Juretić
Josip Jurlina
Mateo Kolobarić
Duje Kustura
Mijo Mišerda

Split

Ante Ćorluka
Toni Kirevski

Square

Leonardo Dos Santos
Blago Gašpar
Mirko Hrkač
Marko Kuraja

Universitas Split

Ivan Gotovac
Ante Mijić
Mario Taći

Uspinjača Gimka

Renato Koturović
Marko Vuković

Vrgorac

Mateo Kozarić
Ante Kraljević
Marko Odža
Luka Suton

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Dario Markić
Ante Matan
Mario Modrušan
Filip Pezelj
Filip Ukalović

Crnica

Filip Radaj
Josip Radić
Saša Subotić
Marinko Šamija

Futsal Dinamo

Matija Đulvat
Davor Kanjuh
Mateo Mužar

Novo Vrijeme

Anderson Alves Carneiro Da Silva
Duje Bajrušović
Matej Fideršek
Ante Sokol

Olmissum

Josip Bilandžić
Žarko Luketin
Stjepan Perišić

Split

Jefferson Goncalves Melo
Ecio Jurjević
Alen Marić
Vicko Radić
Milan Walter Simpson
Luka Tešija

Square

Hrvoje Cvjetković
Ante Daničić
Antonio Konsuo
Josip Nebergoj
Zoran Primić

Universitas Split

Josip Juretić
Karlo Kovačić
Marin Stojkić
Ivan Tustonjić

Uspinjača Gimka

Josip Brkić
Kristijan Postružin

Vrgorac

Ante Babić
Marko Gašpar
Toni Jelavić
Duško Martinac
Marko Vučić

Futsal Dinamo

Hrvoje Penava

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Olmissum

Valerije Jurić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Split

Jefferson Goncalves Melo

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Jakov Hrstić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Square

Matej Perović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Uspinjača Gimka

Nikola Gudasić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

1. Hrvatska malonogometna liga organizirana je 1992. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 26. natjecateljskoj sezoni 2019./2020. uključuje 10 klubova iz Hrvatske.

Natjecanje se odvija u dva dijela i to:

 

Prvi dio: Dvokružnim bod sustavom (9 + 9 = 18 kola).
Drugi dio: Doigravanje (Play-off) u kojem igra 8 (osam) najbolje plasiranih klubova nakon prvog dijela natjecanja. Četvrtzavršnica i poluzavršnica se igra se na dvije dobivene utakmice, a finale na tri dobivene utakmice.

 

Natjecanje 1. HMNL za natjecateljsku godinu 2019./2020. počinje 27. rujna 2019. (1. kolo), a završava 30. svibnja 2019. godine, sukladno kalendaru natjecanja.

U natjecateljskoj godini 2019./20. novi prvoligaš je MNK Olmissum iz Omiša.

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2018./2019. ima pravo izbora natjecateljskog broja.

Utakmice 1. HMNL – Futsal lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani klub prvenstva 1.HMNL – Futsal lige sudjeluje u natjecanju Uefine Lige prvaka (UEFA Futsal Champions League).

Na kraju natjecateljske godine 2019./2020. na završnoj tablici nakon odigranog prvog dijela prvenstva 9 + 9 = 18 kola, ligu izravno napušta deseti klub.

U natjecateljskoj godini 2020./21. Prvu HMNL će činiti klubovi plasirani od 1.-8. mjesta, pobjednik završnice prvaka skupina Druge HMNL i pobjednik dodatne kvalifikacijske utakmice koja se odigrava između devetoplasiranog kluba na ljestvici Prve HMNL i drugoplasiranog kluba iz lige prvaka Druge HMNL.

 

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Ivan Novak
Disciplinski sudac: Branko Bolanča
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2019.MNK Novo Vrijeme Makarska

Ljestvica

1.Novo Vrijeme11+2025
2.Olmissum11+1624
3.Crnica11+322
4.Square11+721
5.Futsal Dinamo11+415
6.Vrgorac11+314
7.Alumnus Sesvete11-1111
8.Universitas Split11-1310
9.Uspinjača Gimka11-1410
10.Split11-153