Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNL

1. HMNL
foto: Matko Begović
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
  • Ljestvica
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 19:00
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 0Crnica03.10.2020. 19:00, Omiš, Omiš
02.10.2020. 17:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Vrgorac02.10.2020. 17:30, Zagreb, Zagreb
03.10.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete7 : 4Osijek Kelme03.10.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
02.10.2020. 20:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 1Futsal Dinamo02.10.2020. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
04.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 1Universitas Split04.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
2. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 2Universitas Split10.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
09.10.2020. 20:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 1Square09.10.2020. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
09.10.2020. 18:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme2 : 5Novo Vrijeme09.10.2020. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
09.10.2020. 18:15
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 2Alumnus Sesvete09.10.2020. 18:15, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
10.10.2020. 17:00
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 0Uspinjača Gimka10.10.2020. 17:00, Omiš, Omiš
3. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 20:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 5Crnica16.10.2020. 20:15, Sutinska Vrela, Zagreb
17.10.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete1 : 5Olmissum17.10.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
16.10.2020. 18:15
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 4Vrgorac16.10.2020. 18:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
16.10.2020. 17:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square4 : 1Osijek Kelme16.10.2020. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
17.10.2020. 18:00
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 2Futsal Dinamo17.10.2020. 18:00, SC Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 3Futsal Dinamo24.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
06.11.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme5 : 1Universitas Split06.11.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
24.10.2020. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 3Square24.10.2020. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
23.10.2020. 20:00
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Novo Vrijeme23.10.2020. 20:00, Omiš, Omiš
04.11.2020. 19:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 2Alumnus Sesvete04.11.2020. 19:45, Sutinska Vrela, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 1Crnica14.11.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
01.12.2020. 18:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme2 : 1Uspinjača Gimka01.12.2020. 18:00, Sportski centar Makarska, Makarska
13.11.2020. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 1Olmissum13.11.2020. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
15.11.2020. 18:30
SC Gripe, Split
Universitas Split5 : 3Vrgorac15.11.2020. 18:30, SC Gripe, Split
14.11.2020. 18:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo0 : 0Osijek Kelme14.11.2020. 18:15, Sutinska Vrela, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 20:25
Murterski škoj, Murter
Crnica4 : 4Osijek Kelme20.11.2020. 20:25, Murterski škoj, Murter
21.11.2020. 17:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 1Futsal Dinamo21.11.2020. 17:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
21.11.2020. 19:00
Omiš, Omiš
Olmissum1 : 1Universitas Split21.11.2020. 19:00, Omiš, Omiš
08.12.2020. 18:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 0Square08.12.2020. 18:00, Zagreb, Zagreb
21.11.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete0 : 6Novo Vrijeme21.11.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 18:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 2Crnica28.11.2020. 18:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
16.12.2020. 18:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 4Alumnus Sesvete16.12.2020. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
27.11.2020. 20:00
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 1Uspinjača Gimka27.11.2020. 20:00, SC Gripe, Split
02.12.2020. 19:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 4Olmissum02.12.2020. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
15.12.2020. 19:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme4 : 6Vrgorac15.12.2020. 19:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
8. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 19:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica5 : 3Vrgorac05.12.2020. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.12.2020. 20:00
Omiš, Omiš
Olmissum8 : 2Osijek Kelme05.12.2020. 20:00, Omiš, Omiš
04.12.2020. 20:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 6Futsal Dinamo04.12.2020. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
06.12.2020. 18:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 3Universitas Split06.12.2020. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
04.12.2020. 18:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme3 : 1Square04.12.2020. 18:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
9. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square5 : 0Crnica12.12.2020. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
12.12.2020. 19:30
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 2Novo Vrijeme12.12.2020. 19:30, SC Gripe, Split
12.12.2020. 19:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 1Alumnus Sesvete12.12.2020. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
12.12.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme4 : 4Uspinjača Gimka12.12.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
12.12.2020. 20:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac0 : 1Olmissum12.12.2020. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
10. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 19:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 2Olmissum23.01.2021. 19:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
22.01.2021. 20:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac0 : 2Uspinjača Gimka22.01.2021. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
23.01.2021. 16:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme2 : 3Alumnus Sesvete23.01.2021. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
23.01.2021. 20:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 3Novo Vrijeme23.01.2021. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
22.01.2021. 18:30
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 2Square22.01.2021. 18:30, SC Gripe, Split
11. kolo
Izvještaj
05.02.2021. 18:00
SC Gripe, Split
Universitas Split7 : 2Crnica05.02.2021. 18:00, SC Gripe, Split
05.02.2021. 17:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 3Futsal Dinamo05.02.2021. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
06.02.2021. 18:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 2Osijek Kelme06.02.2021. 18:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
05.02.2021. 20:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete8 : 2Vrgorac05.02.2021. 20:00, SD Jelkovec, Zagreb
05.02.2021. 18:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka0 : 3Olmissum05.02.2021. 18:00, Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 19:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 3Uspinjača Gimka13.02.2021. 19:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
13.02.2021. 19:00
Dvorana Bilankuša, Solin
Olmissum7 : 1Alumnus Sesvete13.02.2021. 19:00, Dvorana Bilankuša, Solin
12.02.2021. 18:15
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 0Novo Vrijeme12.02.2021. 18:15, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
12.02.2021. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 3Square12.02.2021. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
14.02.2021. 15:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 2Universitas Split14.02.2021. 15:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
19.02.2021. 20:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo5 : 4Crnica19.02.2021. 20:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
19.02.2021. 18:00
SC Gripe, Split
Universitas Split6 : 2Osijek Kelme19.02.2021. 18:00, SC Gripe, Split
19.02.2021. 17:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square1 : 2Vrgorac19.02.2021. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
23.02.2021. 19:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 4Olmissum23.02.2021. 19:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
20.02.2021. 20:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete4 : 2Uspinjača Gimka20.02.2021. 20:00, SD Jelkovec, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 20:25
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 3Alumnus Sesvete27.02.2021. 20:25, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
27.02.2021. 19:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka0 : 2Novo Vrijeme27.02.2021. 19:30, Sutinska Vrela, Zagreb
26.02.2021. 20:00
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Square26.02.2021. 20:00, Omiš, Omiš
26.02.2021. 20:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 4Universitas Split26.02.2021. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
26.02.2021. 18:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 3Futsal Dinamo26.02.2021. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
15. kolo
Izvještaj
12.03.2021. 18:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 6Crnica12.03.2021. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
14.03.2021. 16:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 0Vrgorac14.03.2021. 16:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
12.03.2021. 20:00
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 4Olmissum12.03.2021. 20:00, SC Gripe, Split
12.03.2021. 17:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 2Uspinjača Gimka12.03.2021. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13.03.2021. 19:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 2Alumnus Sesvete13.03.2021. 19:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
16. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 19:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 1Novo Vrijeme20.03.2021. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
20.03.2021. 20:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 2Square20.03.2021. 20:00, SD Jelkovec, Zagreb
20.03.2021. 19:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka1 : 3Universitas Split20.03.2021. 19:00, Sutinska Vrela, Zagreb
19.03.2021. 20:00
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 0Futsal Dinamo19.03.2021. 20:00, Omiš, Omiš
20.03.2021. 18:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac6 : 2Osijek Kelme20.03.2021. 18:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
17. kolo
Izvještaj
26.03.2021. 20:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 1Crnica26.03.2021. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
26.03.2021. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme0 : 3Olmissum26.03.2021. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
26.03.2021. 20:00
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 5Uspinjača Gimka26.03.2021. 20:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
26.03.2021. 20:00
SC Gripe, Split
Universitas Split4 : 1Alumnus Sesvete26.03.2021. 20:00, SC Gripe, Split
26.03.2021. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square1 : 4Novo Vrijeme26.03.2021. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
18. kolo
Izvještaj
02.04.2021. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica5 : 1Square02.04.2021. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
02.04.2021. 20:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 0Universitas Split02.04.2021. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
02.04.2021. 20:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete4 : 4Futsal Dinamo02.04.2021. 20:00, SD Jelkovec, Zagreb
02.04.2021. 20:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka2 : 6Osijek Kelme02.04.2021. 20:00, Zagreb, Zagreb
02.04.2021. 20:00
Omiš, Omiš
Olmissum7 : 2Vrgorac02.04.2021. 20:00, Omiš, Omiš
16 golova
Igor Osredkar, Dario Markić
15 golova
Duško Martinac, Ivan Gotovac
14 golova
Silvio Toth
13 golova
Saša Subotić, Dragan Vuković
12 golova
Andrej Pandurević
11 golova
Marinko Šamija, Mihovil Prgomet
10 golova
Nikola Pavić
9 golova
Matej Horvat, Vlado Andrijašević, Vitor Hugo de Lima da Silva, Josip Šalaj
8 golova
Haron Džanković, Nikola Badrov, Hrvoje Cvjetković
7 golova
Ivan Tustonjić, Antonio Sekulić, Filip Kosor, Antonio Konsuo
6 golova
Jakov Hrstić, Marko Gašpar, Duje Kustura, Davor Kanjuh, Vedran Kazazić, Toni Jelavić
5 golova
Hrvoje Penava, Denis Šimašek, Mijo Mišerda, Stjepan Perišić, Kristijan Postružin, Josip Brkić, Bruno Jakovljević, Kristijan Grbeša, Mateo Roskam, Valerije Jurić, Ante Kraljević, Kristian Čekol, Josip Kolobarić, Božo Sučić, Ante Matan, Miloš Stojković, Sven Anton Horvath
4 gola
Nikola Gudasić, Jakov Mudronja, Nikola Matijević, Luka Vuletić, Ivor Šuljić, Ivan Gelo, Dražen Čavar, Duje Bajrušović, Antonio Juretić
3 gola
Stjepan Rezo, Franco Jelovčić, Niko Škugor, Tvrtko Ivan Pajalić, Saša Ledinščak, Hrvoje Žuvela, Josip Jurlina, Marino Jedvaj, Matija Tolić, Daniel Matković, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Matej Perović, Filip Novak, Ivan Penava, Neven Zonjić, Matija Uremović
2 gola
Ivan Matan, Bruno Kovačić, Rodrigo Pereira Dos Santos, Mateo Kozarić, Josip Juretić, Nikola Pašalić, Danijel Dekanić, Josip Radić, Damjan Šulić, Josip Nebergoj, Armando Kajfeš, Luka Davidović, Ante Sokol, Renato Koturović, Robert Nospak
1 gol
Mato Šimunović, Zoran Primić, Matias Mijić, Gordan Duvančić, Franko Bilić, Mate Vuković, Mateo Kljunak, Ante Mijić, Mario Herceg, Domagoj Damjanović, Vojko Pervan, Josip Govorko, Toni Vučković, Ante Crnjac, Gabrijel Andrić, Marlon Da Silva Luciano, Antonio Perić, Bruno Žilić, Matej Perić, Marko Vuković, Mateo Mužar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Olmissum1815127023+4746
2.Novo Vrijeme1811164732+1534
3.Crnica189455557-231
4.Futsal Dinamo188645444+1030
5.Universitas Split187295049+123
6.Alumnus Sesvete186485161-1022
7.Vrgorac186394359-1621
8.Square185493949-1019
9.Uspinjača Gimka1842124559-1414
10.Osijek Kelme182795273-2113

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Luka Davidović
Danijel Dekanić
Saša Ledinščak
Hrvoje Žuvela

Crnica

Nikola Matijević
Antonio Perić
Saša Subotić

Futsal Dinamo

Kristijan Grbeša
Davor Kanjuh
Mateo Mužar
Toni Vučković

Novo Vrijeme

Duje Bajrušović
Josip Brkić
Vedran Kazazić
Ante Sokol

Olmissum

Josip Bilandžić
Josip Jurlina
Josip Kolobarić
Nikola Pavić

Osijek Kelme

Dražen Čavar
Ivan Čosić
Matias Mijić
Filip Petrušić
Dino Živković

Square

Gordan Duvančić
Haron Džanković
Josip Nebergoj
Zoran Primić

Universitas Split

Ante Crnjac
Ivan Gotovac
Jakov Hrstić
Ivo Jukić
Josip Juretić
Karlo Kovačić

Uspinjača Gimka

Marino Jedvaj
Ante Matan
Tvrtko Ivan Pajalić
Ante Piplica
Silvio Toth

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Dario Markić
Mario Modrušan
Matija Tolić
Neven Zonjić

Crnica

Roko Burčul
Niko Škugor
Bruno Žilić

Futsal Dinamo

Luka Bjelić
Kiko Dragaš Selaković
Nikola Grgić
Mario Herceg
Daniel Matković
Hrvoje Penava
Mihovil Prgomet
Antonio Vuk

Novo Vrijeme

Anderson Alves Carneiro Da Silva
Jakša Herceg
Sven Anton Horvath
Toni Jelavić
Gabrijel Lasić
Igor Osredkar

Olmissum

Matej Horvat
Valerije Jurić
Kristijan Postružin
Antonio Sekulić

Osijek Kelme

Goran Dakić
Armando Kajfeš
Andrej Pandurević
Denis Šimašek

Square

Hrvoje Cvjetković
Niko Drobac
Antonio Konsuo
Matej Perić

Universitas Split

Mateo Kljunak
Ante Mijić
Edo Radmilo
Ivor Šuljić

Uspinjača Gimka

Lovro Cigler
Antonio Gracin
Bruno Jakovljević
Matija Lujić
Dominik Antonio Viher

Vrgorac

Marlon Da Silva Luciano
Ivan Grbavac
Nikola Gudasić
Ante Kraljević
Mate Marević
Mate Marinović
Duško Martinac

Prva hrvatska malonogometna liga organizirana je 1992. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluke o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna u 26. natjecateljskoj sezoni 2019./2020. uključuje 10 klubova iz Hrvatske.

Natjecanje se odvija u dva dijela i to:

Prvi dio: Dvokružnim bod sustavom (9 + 9 = 18 kola).
Drugi dio: Doigravanje (Play-off) u kojem igra osam najbolje plasiranih klubova nakon prvog dijela natjecanja. Četvrtfinale i polufinale igraju se na dvije dobivene utakmice, a finale na tri dobivene utakmice.

 

Natjecanje 1. HMNL za natjecateljsku godinu 2020./2021. počinje 2. listopada 2020. (1. kolo), a završava 21. svibnja 2021. godine, sukladno kalendaru natjecanja.

U natjecateljskoj godini 2020./21. novi prvoligaš je MNK Osijek iz Osijeka.



Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2019./2020. ima pravo izbora natjecateljskog broja.

Utakmice 1. HMNL igraju se prema usvojenom kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani klub prvenstva 1.HMNL sudjeluje u Uefinoj Ligi prvaka za mali nogomet.

Na kraju natjecateljske godine 2020./2021. nakon odigranog prvog dijela prvenstva ligu izravno napušta deseti klub na završnoj tablici.

 

U natjecateljskoj godini 2021./22. Prvu HMNL će činiti klubovi plasirani od 1.-8. mjesta te pobjednik i drugoplasirani iz lige za popunu Prve HMNL.

 

U Ligi za popunu Prve HMNL (6 kola) nastupaju deveti klub Prve HMNL te prvaci pojedinih skupina Druge HMNL koji ispunjava propisane uvjete.

 

 

Tijela natjecanja

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Branko Bolanča
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2019.MNK Novo Vrijeme Makarska
2020.MNK Olmissum Omiš

Ljestvica

1.Olmissum18+4746
2.Novo Vrijeme18+1534
3.Crnica18-231
4.Futsal Dinamo18+1030
5.Universitas Split18+123
6.Alumnus Sesvete18-1022
7.Vrgorac18-1621
8.Square18-1019
9.Uspinjača Gimka18-1414
10.Osijek Kelme18-2113