Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNLŽ

1. HMNLŽ
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 16:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja5 : 4Alumnus Sesvete13.12.2020. 16:00, SC Samobor, Samobor
12.12.2020. 14:00
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac2 : 9Super Chicks12.12.2020. 14:00, Stadion Radnik Gaza, Karlovac
12.12.2020. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia10 : 7ŽNK Graničar Đurđevac12.12.2020. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
13.12.2020. 13:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 4ŽNK Osijek13.12.2020. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12.12.2020. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora4 : 2Meteora Futsal12.12.2020. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
20.12.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete5 : 1Meteora Futsal20.12.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
20.12.2020. 12:00
Športski objekti Jug II, Osijek
ŽNK Osijek20 : 0Mirlović Zagora20.12.2020. 12:00, Športski objekti Jug II, Osijek
20.12.2020. 14:05
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 31ŽNK Dinamo20.12.2020. 14:05, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
20.12.2020. 14:00
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Super Chicks5 : 1Siscia20.12.2020. 14:00, Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
20.12.2020. 16:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja22 : 0Radnik Futsal Karlovac20.12.2020. 16:00, SC Samobor, Samobor
3. kolo
Izvještaj
07.01.2021. 17:00
Školska sportska dvorana Mladost, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac0 : 11Alumnus Sesvete07.01.2021. 17:00, Školska sportska dvorana Mladost, Karlovac
20.01.2021. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : MC Plus Sv. Nedjelja20.01.2021. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
06.01.2021. 15:00
Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
ŽNK Dinamo3 : 2Super Chicks06.01.2021. 15:00, Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
06.01.2021. 15:00
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal0 : 12ŽNK Osijek06.01.2021. 15:00, SD Jelkovec, Zagreb
-
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora : ŽNK Graničar Đurđevac
4. kolo
Izvještaj
10.01.2021. 18:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete1 : 9ŽNK Osijek10.01.2021. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
10.01.2021. 15:00
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks2 : 3Mirlović Zagora10.01.2021. 15:00, DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
09.01.2021. 17:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja3 : 2ŽNK Dinamo09.01.2021. 17:00, SC Samobor, Samobor
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : Siscia
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Meteora Futsal
5. kolo
Izvještaj
17.01.2021. 17:30
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete8 : 4Siscia17.01.2021. 17:30, SD Jelkovec, Zagreb
17.01.2021. 15:00
Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
ŽNK Dinamo17 : 0Radnik Futsal Karlovac17.01.2021. 15:00, Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
17.01.2021. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora1 : 4MC Plus Sv. Nedjelja17.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.01.2021. 14:00
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal3 : 0Super Chicks16.01.2021. 14:00, SD Jelkovec, Zagreb
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Graničar Đurđevac
6. kolo
Izvještaj
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : ŽNK Osijek
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Meteora Futsal
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : Mirlović Zagora
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : ŽNK Dinamo
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : ŽNK Graničar Đurđevac
7. kolo
Izvještaj
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Alumnus Sesvete
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Siscia
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Radnik Futsal Karlovac
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : MC Plus Sv. Nedjelja
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Super Chicks
8. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Super Chicks
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : ŽNK Osijek
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Meteora Futsal
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Mirlović Zagora
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : ŽNK Graničar Đurđevac
9. kolo
Izvještaj
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Alumnus Sesvete
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : ŽNK Dinamo
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Siscia
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : MC Plus Sv. Nedjelja
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Radnik Futsal Karlovac
10. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : MC Plus Sv. Nedjelja
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Radnik Futsal Karlovac
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Dinamo
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Mirlović Zagora
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Siscia
11. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Alumnus Sesvete
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : ŽNK Osijek
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Super Chicks
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Graničar Đurđevac
12. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Radnik Futsal Karlovac
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Siscia
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : ŽNK Dinamo
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Meteora Futsal
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Mirlović Zagora
13. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Alumnus Sesvete
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Super Chicks
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Radnik Futsal Karlovac
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : ŽNK Graničar Đurđevac
14. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Siscia
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : ŽNK Dinamo
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Mirlović Zagora
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Meteora Futsal
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : ŽNK Osijek
15. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Super Chicks
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Radnik Futsal Karlovac
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Siscia
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Alumnus Sesvete
16. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : ŽNK Dinamo
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Mirlović Zagora
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : Meteora Futsal
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : ŽNK Osijek
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : ŽNK Graničar Đurđevac
17. kolo
Izvještaj
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Alumnus Sesvete
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Radnik Futsal Karlovac
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Siscia
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : ŽNK Dinamo
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : MC Plus Sv. Nedjelja
18. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Mirlović Zagora
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Meteora Futsal
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : ŽNK Osijek
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Super Chicks
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : ŽNK Graničar Đurđevac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Osijek4400452+4312
2.MC Plus Sv. Nedjelja4400347+2712
3.ŽNK Dinamo5302549+459
4.Alumnus Sesvete53022919+109
5.Super Chicks52031812+66
6.Mirlović Zagora4202828-206
7.Siscia31021520-53
8.Meteora Futsal4103621-153
9.ŽNK Graničar Đurđevac2002741-340
10.Radnik Futsal Karlovac4004259-570
15 golova
Lorena Balić
11 golova
Ana Bartolović, Karla Kurkutović
10 golova
Kristina Nevrkla
9 golova
Izabela Lojna
7 golova
Nika Petarić, Petra Barbir, Karla Jedvaj
5 golova
Ivana Stanić, Lea Zdunić, Valentina Stipančević, Marija Žagar, Ivana Ćubić, Ana Dujmović, Marijana Orešić
4 gola
Patricija Crkvenčić, Mara Stančić, Doris Tomić, Jasmina Skenderi
3 gola
Mihaela Horvat, Sara Bučić, Maria Kunštek, Ivona Pejić, Elizabeta Balić, Martina Krog, Paula Škrlec, Lana Bosak, Katarina Đukić, Jelena Kokša
2 gola
Ana Kljaić, Antonija Vranić, Laura Škvorc, Marta Mikinac, Ana Filipović, Anamari Bošnjak, Mateja Bulut, Gabrijela Gaiser, Ema Rogar, Karla Resanović, Martina Leaković, Lana Novak
1 gol
Tea Horvat, Valentina Dubravica, Renata Pazarac, Nina Mijoč, Sara Skendrović, Martina Šalek, Mateja Tomić, Sara Ajel, Ivana Damjanović, Sandra Trstenjak, Laura Kopić, Antonela Blažević, Ina Fridrih, Andrea Godinić, Josipa Burčul, Lara Lucić, Ana Kederov, Valentina Karanović, Matea Granić, Kristina Hlavaček, Nika Terze, Ana Fučkar, Petra Michieli Tomić, Tea Mikić, Mateja Žilić, Lucija Svorcina

Akumulirani žuti kartoni: 2

ŽNK Osijek

Lorena Balić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Marijana Orešić
Ema Rogar

MC Plus Sv. Nedjelja

Ana Dujmović
Ivona Pejić
Ivana Stanić

Meteora Futsal

Maja Lena Bičanić
Anamari Bošnjak
Maja Ivković
Terezija Miškić
Renata Pazarac

Mirlović Zagora

Andrea Godinić

Siscia

Tea Horvat
Marcela Knapić
Željka Krtić

Super Chicks

Ivana Ćubić
Matea Granić

ŽNK Dinamo

Marija Žagar

ŽNK Osijek

Izabela Lojna

1. Hrvatska malonogometna liga za žene nastala je 2015. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 4. natjecateljskoj sezoni 2018./2019. uključuje osam klubova iz Hrvatske.

 

Natjecanje se odigrava u dva dijela - nakon turnirskog dijela slijedi doigravanje. Prvi dio igra se dvorkužnim bod sustavom (14 kola), a drugi dio (doigravanje od polufinala) igra se po jednostrukom kup sustavu (parovi 1.-4. i 2.-3.)

 

 

Tijela natjecanja

 

Povjerenik za natjecanje: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
2016.FC Split
2017.MC Plus
2018.Alumnus SC Flegar
2019.Alumnus SC Flegar
2020.MC Plus

Sljedeća utakmica

Slovenija - Hrvatska

24.03.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Portugal 2:3

17.11.2020.

Poljud, Split

Ljestvica

1.ŽNK Osijek4+4312
2.MC Plus Sv. Nedjelja4+2712
3.ŽNK Dinamo5+459
4.Alumnus Sesvete5+109
5.Super Chicks5+66
6.Mirlović Zagora4-206
7.Siscia3-53
8.Meteora Futsal4-153
9.ŽNK Graničar Đurđevac2-340
10.Radnik Futsal Karlovac4-570