Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNLŽ

1. HMNLŽ
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 16:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja5 : 4Alumnus Sesvete13.12.2020. 16:00, SC Samobor, Samobor
12.12.2020. 14:00
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac2 : 9Super Chicks12.12.2020. 14:00, Stadion Radnik Gaza, Karlovac
12.12.2020. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia10 : 7ŽNK Graničar Đurđevac12.12.2020. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
13.12.2020. 13:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo1 : 4ŽNK Osijek13.12.2020. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
12.12.2020. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora4 : 2Meteora Futsal12.12.2020. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
20.12.2020. 16:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete5 : 1Meteora Futsal20.12.2020. 16:00, SD Jelkovec, Zagreb
20.12.2020. 12:00
Športski objekti Jug II, Osijek
ŽNK Osijek20 : 0Mirlović Zagora20.12.2020. 12:00, Športski objekti Jug II, Osijek
20.12.2020. 14:05
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac0 : 31ŽNK Dinamo20.12.2020. 14:05, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
20.12.2020. 14:00
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Super Chicks5 : 1Siscia20.12.2020. 14:00, Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
20.12.2020. 16:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja22 : 0Radnik Futsal Karlovac20.12.2020. 16:00, SC Samobor, Samobor
3. kolo
Izvještaj
07.01.2021. 17:00
Školska sportska dvorana Mladost, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac0 : 11Alumnus Sesvete07.01.2021. 17:00, Školska sportska dvorana Mladost, Karlovac
20.01.2021. 20:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja18 : 1Siscia20.01.2021. 20:00, SC Samobor, Samobor
06.01.2021. 15:00
Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
ŽNK Dinamo3 : 2Super Chicks06.01.2021. 15:00, Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
06.01.2021. 15:00
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal0 : 12ŽNK Osijek06.01.2021. 15:00, SD Jelkovec, Zagreb
-
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora : ŽNK Graničar Đurđevac
4. kolo
Izvještaj
10.01.2021. 18:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete1 : 9ŽNK Osijek10.01.2021. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
10.01.2021. 15:00
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks2 : 3Mirlović Zagora10.01.2021. 15:00, DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
09.01.2021. 17:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja3 : 2ŽNK Dinamo09.01.2021. 17:00, SC Samobor, Samobor
27.01.2021. 16:30
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac1 : 2Siscia27.01.2021. 16:30, Stadion Radnik Gaza, Karlovac
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Meteora Futsal
5. kolo
Izvještaj
17.01.2021. 17:30
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete8 : 4Siscia17.01.2021. 17:30, SD Jelkovec, Zagreb
17.01.2021. 15:00
Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
ŽNK Dinamo17 : 0Radnik Futsal Karlovac17.01.2021. 15:00, Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
17.01.2021. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora1 : 4MC Plus Sv. Nedjelja17.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.01.2021. 14:00
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal3 : 0Super Chicks16.01.2021. 14:00, SD Jelkovec, Zagreb
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Graničar Đurđevac
6. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 16:00
Sportska dvorana Bili brig, Zadar
Super Chicks0 : 7ŽNK Osijek23.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Bili brig, Zadar
23.01.2021. 14:00
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac2 : 5Mirlović Zagora23.01.2021. 14:00, Stadion Radnik Gaza, Karlovac
24.01.2021. 16:00
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja8 : 2Meteora Futsal24.01.2021. 16:00, SC Samobor, Samobor
24.01.2021. 15:30
Sutinska Vrela, Zagreb
ŽNK Dinamo8 : 0Siscia24.01.2021. 15:30, Sutinska Vrela, Zagreb
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : ŽNK Graničar Đurđevac
7. kolo
Izvještaj
31.01.2021. 15:00
Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
ŽNK Dinamo3 : 1Alumnus Sesvete31.01.2021. 15:00, Sportska školska dvorana Dubrava, Zagreb
31.01.2021. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora17 : 2Siscia31.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
31.01.2021. 13:00
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal13 : 2Radnik Futsal Karlovac31.01.2021. 13:00, SD Jelkovec, Zagreb
30.01.2021. 17:00
ŽNK Osijek6 : 3MC Plus Sv. Nedjelja30.01.2021. 17:00
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Super Chicks
8. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 14:30
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete6 : 1Super Chicks06.02.2021. 14:30, SD Jelkovec, Zagreb
06.02.2021. 14:00
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac0 : 21ŽNK Osijek06.02.2021. 14:00, Stadion Radnik Gaza, Karlovac
07.02.2021. 19:00
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal8 : 1Siscia07.02.2021. 19:00, Sportska dvorana, Budimpešta
07.02.2021. 15:30
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo5 : 1Mirlović Zagora07.02.2021. 15:30, Stadion Maksimir, Zagreb
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : ŽNK Graničar Đurđevac
9. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 14:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Mirlović Zagora0 : 3Alumnus Sesvete13.02.2021. 14:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.02.2021. 12:30
SD Jelkovec, Zagreb
Meteora Futsal3 : 3ŽNK Dinamo14.02.2021. 12:30, SD Jelkovec, Zagreb
13.02.2021. 16:00
ŽNK Osijek27 : 0Siscia13.02.2021. 16:00
13.02.2021. 15:00
Sportska dvorana Bili brig, Zadar
Super Chicks0 : 5MC Plus Sv. Nedjelja13.02.2021. 15:00, Sportska dvorana Bili brig, Zadar
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Radnik Futsal Karlovac
10. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : MC Plus Sv. Nedjelja
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Radnik Futsal Karlovac
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : ŽNK Dinamo
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Mirlović Zagora
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Siscia
11. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Alumnus Sesvete
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : ŽNK Osijek
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Super Chicks
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : ŽNK Graničar Đurđevac
12. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Radnik Futsal Karlovac
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Siscia
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : ŽNK Dinamo
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Meteora Futsal
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Mirlović Zagora
13. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Alumnus Sesvete
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Super Chicks
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Radnik Futsal Karlovac
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : ŽNK Graničar Đurđevac
14. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Siscia
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : ŽNK Dinamo
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Mirlović Zagora
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Meteora Futsal
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : ŽNK Osijek
15. kolo
Izvještaj
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Super Chicks
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : MC Plus Sv. Nedjelja
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : Radnik Futsal Karlovac
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Siscia
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : Alumnus Sesvete
16. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : ŽNK Dinamo
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Mirlović Zagora
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : Meteora Futsal
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : ŽNK Osijek
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : ŽNK Graničar Đurđevac
17. kolo
Izvještaj
-
DVORANA KREŠIMIRA ĆOSIĆA, Zadar
Super Chicks : Alumnus Sesvete
-
ŠC Mačkamama, Osijek
ŽNK Osijek : Radnik Futsal Karlovac
-
Sportska dvorana, Budimpešta
Meteora Futsal : Siscia
-
Borovište, Unešić
Mirlović Zagora : ŽNK Dinamo
-
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
ŽNK Graničar Đurđevac : MC Plus Sv. Nedjelja
18. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Mirlović Zagora
-
Stadion Maksimir, Zagreb
ŽNK Dinamo : Meteora Futsal
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : ŽNK Osijek
-
SC Samobor, Samobor
MC Plus Sv. Nedjelja : Super Chicks
-
Stadion Radnik Gaza, Karlovac
Radnik Futsal Karlovac : ŽNK Graničar Đurđevac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.ŽNK Osijek88001065+10124
2.MC Plus Sv. Nedjelja87016816+5221
3.ŽNK Dinamo96127314+5919
4.Alumnus Sesvete85033923+1615
5.Mirlović Zagora84043140-912
6.Meteora Futsal83143235-310
7.Super Chicks82061930-116
8.Siscia92072199-786
9.ŽNK Graničar Đurđevac2002741-340
10.Radnik Futsal Karlovac80087100-930
37 golova
Lorena Balić
26 golova
Kristina Nevrkla
20 golova
Izabela Lojna
19 golova
Karla Kurkutović
14 golova
Ana Bartolović
12 golova
Ivana Stanić
11 golova
Anamari Bošnjak, Nika Petarić
9 golova
Ana Dujmović, Karla Jedvaj
8 golova
Lea Zdunić, Marija Žagar
7 golova
Elizabeta Balić, Renata Pazarac, Petra Barbir
6 golova
Lana Novak, Marijana Orešić, Josipa Burčul, Antonija Vranić, Ivona Pejić, Mara Stančić
5 golova
Maria Kunštek, Ivana Ćubić, Mateja Bulut, Doris Tomić, Petra Michieli Tomić, Sara Bučić, Mihaela Horvat, Valentina Stipančević
4 gola
Patricija Crkvenčić, Paula Škrlec, Jasmina Skenderi, Martina Krog, Valentina Karanović, Marta Mikinac, Nina Mijoč
3 gola
Jelena Kokša, Lana Bosak, Andrea Godinić, Katarina Đukić, Laura Kopić, Karla Resanović, Martina Šalek, Martina Taritaš, Maja Lena Bičanić, Ana Kljaić, Gabrijela Gaiser
2 gola
Ana Kederov, Lucija Svorcina, Ema Rogar, Mateja Tomić, Andrea Valušek, Jelena Grbavac, Buga Slavica, Ana Filipović, Nika Terze, Martina Leaković, Mateja Žilić, Laura Škvorc
1 gol
Lara Lucić, Kristina Hlavaček, Valentina Dubravica, Tea Horvat, Sara Ajel, Marta Šemper, Ivana Damjanović, Sanja Sabo, Antonija Petković, Tihana Nemčić, Tea Mikić, Ina Fridrih, Sandra Trstenjak, Kristina Martić, Matea Granić, Ana Fučkar, Iva Culek, Antonela Blažević, Maja Ivković, Sara Skendrović

1. Hrvatska malonogometna liga za žene nastala je 2015. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 4. natjecateljskoj sezoni 2018./2019. uključuje osam klubova iz Hrvatske.

 

Natjecanje se odigrava u dva dijela - nakon turnirskog dijela slijedi doigravanje. Prvi dio igra se dvorkužnim bod sustavom (14 kola), a drugi dio (doigravanje od polufinala) igra se po jednostrukom kup sustavu (parovi 1.-4. i 2.-3.)

 

 

Tijela natjecanja

 

Povjerenik za natjecanje: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
2016.FC Split
2017.MC Plus
2018.Alumnus SC Flegar
2019.Alumnus SC Flegar
2020.MC Plus

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Češka

18.06.2021.

Hampden Park, Glasgow

Prethodna utakmica

Engleska - Hrvatska 1:0

13.06.2021.

Wembley, London

Ljestvica

1.ŽNK Osijek8+10124
2.MC Plus Sv. Nedjelja8+5221
3.ŽNK Dinamo9+5919
4.Alumnus Sesvete8+1615
5.Mirlović Zagora8-912
6.Meteora Futsal8-310
7.Super Chicks8-116
8.Siscia9-786
9.ŽNK Graničar Đurđevac2-340
10.Radnik Futsal Karlovac8-930