Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

1. HMNLŽ

1. HMNLŽ
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 15:45
Vinkovci, Vinkovci
Alumnus Sesvete6 : 0žmnk Dubrovnik07.12.2019. 15:45, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 12:00
Vinkovci, Vinkovci
Siscia0 : 9Vinkovci07.12.2019. 12:00, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 14:30
Vinkovci, Vinkovci
Super Chicks1 : 0Mirlović Zagora07.12.2019. 14:30, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 13:15
Vinkovci, Vinkovci
Meteora Futsal0 : 4MC Plus Sv. Nedjelja07.12.2019. 13:15, Vinkovci, Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
08.12.2019. 10:00
Vinkovci, Vinkovci
žmnk Dubrovnik0 : 11MC Plus Sv. Nedjelja08.12.2019. 10:00, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 18:15
Vinkovci, Vinkovci
Mirlović Zagora2 : 1Meteora Futsal07.12.2019. 18:15, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci1 : 2Super Chicks07.12.2019. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
07.12.2019. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Graničar1 : 1Siscia07.12.2019. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
3. kolo
Izvještaj
08.12.2019. 12:30
Vinkovci, Vinkovci
Siscia0 : 9Alumnus Sesvete08.12.2019. 12:30, Vinkovci, Vinkovci
08.12.2019. 11:15
Vinkovci, Vinkovci
Super Chicks12 : 2Graničar08.12.2019. 11:15, Vinkovci, Vinkovci
08.12.2019. 15:00
Vinkovci, Vinkovci
Meteora Futsal3 : 1Vinkovci08.12.2019. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
08.12.2019. 13:45
Vinkovci, Vinkovci
MC Plus Sv. Nedjelja5 : 0Mirlović Zagora08.12.2019. 13:45, Vinkovci, Vinkovci
4. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 14:30
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
žmnk Dubrovnik2 : 6Mirlović Zagora14.12.2019. 14:30, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
14.12.2019. 13:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Vinkovci2 : 3MC Plus Sv. Nedjelja14.12.2019. 13:15, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
14.12.2019. 12:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Graničar2 : 9Meteora Futsal14.12.2019. 12:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
14.12.2019. 15:45
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Alumnus Sesvete3 : 1Super Chicks14.12.2019. 15:45, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
5. kolo
Izvještaj
15.12.2019. 12:30
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Siscia0 : 8žmnk Dubrovnik15.12.2019. 12:30, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
15.12.2019. 10:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Meteora Futsal3 : 2Alumnus Sesvete15.12.2019. 10:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
14.12.2019. 17:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
MC Plus Sv. Nedjelja14 : 0Graničar14.12.2019. 17:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
15.12.2019. 11:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Mirlović Zagora0 : 12Vinkovci15.12.2019. 11:15, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
6. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 18:15
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
žmnk Dubrovnik1 : 5Vinkovci14.12.2019. 18:15, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
15.12.2019. 15:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Graničar0 : 10Mirlović Zagora15.12.2019. 15:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
15.12.2019. 13:45
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Alumnus Sesvete0 : 1MC Plus Sv. Nedjelja15.12.2019. 13:45, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
14.12.2019. 19:30
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Siscia0 : 11Super Chicks14.12.2019. 19:30, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
7. kolo
Izvještaj
18.01.2020. 14:30
Zagreb, Zagreb
Super Chicks9 : 2žmnk Dubrovnik18.01.2020. 14:30, Zagreb, Zagreb
18.01.2020. 12:00
Zagreb, Zagreb
Meteora Futsal8 : 2Siscia18.01.2020. 12:00, Zagreb, Zagreb
18.01.2020. 15:45
Zagreb, Zagreb
Mirlović Zagora1 : 3Alumnus Sesvete18.01.2020. 15:45, Zagreb, Zagreb
18.01.2020. 13:15
Zagreb, Zagreb
Vinkovci21 : 0Graničar18.01.2020. 13:15, Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
18.01.2020. 18:15
Zagreb, Zagreb
žmnk Dubrovnik5 : 3Graničar18.01.2020. 18:15, Zagreb, Zagreb
19.01.2020. 10:00
Zagreb, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 2Vinkovci19.01.2020. 10:00, Zagreb, Zagreb
18.01.2020. 17:00
Zagreb, Zagreb
Siscia0 : 13MC Plus Sv. Nedjelja18.01.2020. 17:00, Zagreb, Zagreb
18.01.2020. 19:30
Zagreb, Zagreb
Super Chicks2 : 1Meteora Futsal18.01.2020. 19:30, Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
19.01.2020. 11:15
Zagreb, Zagreb
Meteora Futsal4 : 1žmnk Dubrovnik19.01.2020. 11:15, Zagreb, Zagreb
19.01.2020. 13:45
Zagreb, Zagreb
MC Plus Sv. Nedjelja1 : 1Super Chicks19.01.2020. 13:45, Zagreb, Zagreb
19.01.2020. 12:30
Zagreb, Zagreb
Mirlović Zagora5 : 1Siscia19.01.2020. 12:30, Zagreb, Zagreb
19.01.2020. 15:00
Zagreb, Zagreb
Graničar0 : 11Alumnus Sesvete19.01.2020. 15:00, Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
25.01.2020. 12:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
žmnk Dubrovnik0 : 6Alumnus Sesvete25.01.2020. 12:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
25.01.2020. 13:05
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Vinkovci6 : 0Siscia25.01.2020. 13:05, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
25.01.2020. 15:15
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Mirlović Zagora5 : 1Super Chicks25.01.2020. 15:15, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
25.01.2020. 14:10
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
MC Plus Sv. Nedjelja8 : 0Meteora Futsal25.01.2020. 14:10, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
11. kolo
Izvještaj
26.01.2020. 10:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
MC Plus Sv. Nedjelja : žmnk Dubrovnik26.01.2020. 10:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
25.01.2020. 19:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Meteora Futsal4 : 2Mirlović Zagora25.01.2020. 19:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.01.2020. 11:15
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Super Chicks : Vinkovci26.01.2020. 11:15, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.01.2020. 12:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Siscia : Graničar26.01.2020. 12:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
12. kolo
Izvještaj
25.01.2020. 16:20
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Alumnus Sesvete7 : 0Siscia25.01.2020. 16:20, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
25.01.2020. 18:30
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Graničar0 : 13Super Chicks25.01.2020. 18:30, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.01.2020. 15:00
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Vinkovci : Meteora Futsal26.01.2020. 15:00, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
26.01.2020. 13:45
ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
Mirlović Zagora : MC Plus Sv. Nedjelja26.01.2020. 13:45, ŠRC Vlado Leščan Duspe, Đurđevac
13. kolo
Izvještaj
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Mirlović Zagora : žmnk Dubrovnik 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
MC Plus Sv. Nedjelja : Vinkovci 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Meteora Futsal : Graničar 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Super Chicks : Alumnus Sesvete 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
14. kolo
Izvještaj
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
žmnk Dubrovnik : Siscia 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Alumnus Sesvete : Meteora Futsal 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Graničar : MC Plus Sv. Nedjelja 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Vinkovci : Mirlović Zagora 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
15. kolo
Izvještaj
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Vinkovci : žmnk Dubrovnik 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Mirlović Zagora : Graničar 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
MC Plus Sv. Nedjelja : Alumnus Sesvete 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
08.02.2020.
SRC Lazina, Rakitje
Super Chicks : Siscia 08.02.2020., SRC Lazina, Rakitje
16. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
žmnk Dubrovnik : Super Chicks 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Siscia : Meteora Futsal 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Alumnus Sesvete : Mirlović Zagora 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Graničar : Vinkovci 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
17. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Graničar : žmnk Dubrovnik 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Vinkovci : Alumnus Sesvete 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
MC Plus Sv. Nedjelja : Siscia 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Meteora Futsal : Super Chicks 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
18. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
žmnk Dubrovnik : Meteora Futsal 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Super Chicks : MC Plus Sv. Nedjelja 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Siscia : Mirlović Zagora 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
15.02.2020.
Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
Alumnus Sesvete : Graničar 15.02.2020., Sportska dvorana O.Š. Zadarski otoci, Zadar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MC Plus Sv. Nedjelja9810603+5725
2.Alumnus Sesvete10712498+4122
3.Super Chicks107125315+3822
4.Meteora Futsal106043326+718
5.Vinkovci95135911+4816
6.Mirlović Zagora105053130+115
7.žmnk Dubrovnik92071950-316
8.Siscia10019477-731
9.Graničar9018896-881
17 golova
Ivana Stanić
13 golova
Petra Barbir
12 golova
Karla Kurkutović, Izabela Lojna, Lorena Balić, Katarina Đukić
10 golova
Valentina Stipančević, Petra Benković
9 golova
Helenna Louise Hercigonja-Moulton, Monika Čavić, Ana Dujmović, Perica Cicijelj
8 golova
Maria Kunštek
7 golova
Kristina Nevrkla, Andrea Valušek, Petrunjela Njirić, Monika Maljak, Mihaela Horvat
6 golova
Ina Fridrih, Marijana Orešić, Ivana Ćubić
5 golova
Gabrijela Gaiser, Sandra Trstenjak, Mia Deranja, Ena Pernar
4 gola
Laura Kopić, Ozana Milojević, Natalija Hubak, Jelena Kokša, Matea Javorović, Sara Klarić, Mateja Bulut, Petra Pezelj
3 gola
Doroteja Erhatić, Paula Petak, Lea Zdunić, Mateja Baršić, Buga Slavica, Ivana Damjanović, Mateja Žilić, Sara Bučić, Laura Škvorc
2 gola
Valentina Karanović, Martina Obradović, Lucija Svorcina, Tea Mikić, Sanja Sabo, Ivona Pejić, Marija Žagar, Ivana Knežević
1 gol
Antonija Petković, Karla Resanović, Josipa Poč, Nina Mijoč, Andrea Tolić, Monika Conjar, Rebeka Bačar, Francesca Grace Mujić, Kristina Hlavaček, Josipa Burčul, Nina Radić, Gabrijela Puljašević, Ana Kederov, Petra Rudić, Dora Čavrak, Marija Armuš, Barbara Izgarević, Magdalena Perica, Mirna Vukas, Maja Jurić, Martina Matijević, Andrea Godinić, Anđela Sertić

Akumulirani žuti kartoni: 2

MC Plus Sv. Nedjelja

Mihaela Horvat

Meteora Futsal

Petra Benković
Barbara Izgarević

Super Chicks

Karla Kurkutović

Vinkovci

Ena Pernar

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Natalija Hubak
Maria Kunštek
Marijana Orešić
Sandra Trstenjak
Marija Žagar

Graničar

Sara Didač
Magdalena Horinek
Antonia Pavlović
Anđela Sertić

MC Plus Sv. Nedjelja

Sara Bučić
Ana Dujmović
Matea Javorović

Meteora Futsal

Ana Kederov
Katarina Mandić
Kiara Novak Mezga
Paula Petak

Mirlović Zagora

Andrea Godinić
Francesca Grace Mujić

Super Chicks

Ivana Ćubić
Mateja Žilić

Vinkovci

Mateja Bulut
Monika Čavić
Ivana Knežević
Izabela Lojna
Lea Zdunić

žmnk Dubrovnik

Mia Deranja
Antonija Lonza
Petrunjela Njirić
Josipa Poč

1. Hrvatska malonogometna liga za žene nastala je 2015. godine.

Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Prva hrvatska malonogometna - futsal liga u 4. natjecateljskoj sezoni 2018./2019. uključuje osam klubova iz Hrvatske.

 

Natjecanje se odigrava u dva dijela - nakon turnirskog dijela slijedi doigravanje. Prvi dio igra se dvorkužnim bod sustavom (14 kola), a drugi dio (doigravanje od polufinala) igra se po jednostrukom kup sustavu (parovi 1.-4. i 2.-3.)

 

Natjecanje 1. HMNLŽ za natjecateljsku godinu 2018./2019. počinje najranije 01. prosinca 2018. , a završava najkasnije 24. veljače 2018. godine.

 

Tijela natjecanja

 

Povjerenik za natjecanje: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
2016.FC Split
2017.MC Plus
2018.Alumnus SC Flegar
2019.Alumnus SC Flegar

Prethodna utakmica

Hrvatska - Gruzija 2:1

19.11.2019.

'ALDO DROSINA', Pula

Ljestvica

1.MC Plus Sv. Nedjelja9+5725
2.Alumnus Sesvete10+4122
3.Super Chicks10+3822
4.Meteora Futsal10+718
5.Vinkovci9+4816
6.Mirlović Zagora10+115
7.žmnk Dubrovnik9-316
8.Siscia10-731
9.Graničar9-881