Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Istok

2. HMNL - Istok
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
07.10.2021. 20:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme7 : 4Mala Mljekara07.10.2021. 20:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
12.10.2021. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod6 : 5Vinkovci12.10.2021. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
09.10.2021.
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Jakšić09.10.2021., SD K. Tomislava, Našice
11.10.2021. 19:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška7 : 2Slatina11.10.2021. 19:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
12.10.2021. 20:30
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 5Brod 03512.10.2021. 20:30, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
10.10.2021. 20:30
Borovo, Borovo
Futsal Olimpijac Županja1 : 6Aurelia10.10.2021. 20:30, Borovo, Borovo
2. kolo
Izvještaj
18.10.2021. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara1 : 9Aurelia18.10.2021. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
18.10.2021. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0357 : 2Futsal Olimpijac Županja18.10.2021. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
17.10.2021. 19:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina7 : 1Autodijelovi Tokić17.10.2021. 19:30, SD Marka Marulića, Slatina
19.10.2021. 20:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić2 : 5Nova Gradiška19.10.2021. 20:30, S.Z. Šivo, Pleternica
17.10.2021. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci3 : 0Našice17.10.2021. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
18.10.2021. 18:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 0Brod18.10.2021. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
3. kolo
Izvještaj
25.10.2021. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Mala Mljekara25.10.2021. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Osijek Kelme
25.10.2021. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška : Vinkovci25.10.2021. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
23.10.2021. 15:30
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 5Jakšić23.10.2021. 15:30, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
24.10.2021. 20:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 8Slatina24.10.2021. 20:30, Županja, Županja
23.10.2021. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 1Brod 03523.10.2021. 19:00, Vinkovci, Vinkovci
4. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod 035
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Aurelia
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Futsal Olimpijac Županja
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Autodijelovi Tokić
29.10.2021. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Nova Gradiška 29.10.2021. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Našice
5. kolo
Izvještaj
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Mala Mljekara
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Brod
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Osijek Kelme
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Vinkovci
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Jakšić
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Slatina
6. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Slatina
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Brod 035
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Aurelia
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Futsal Olimpijac Županja
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Autodijelovi Tokić
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Nova Gradiška
7. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Mala Mljekara
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Našice
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Osijek Kelme
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Vinkovci
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Jakšić
8. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Jakšić
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Slatina
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Brod 035
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Aurelia
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Futsal Olimpijac Županja
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Autodijelovi Tokić
9. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Mala Mljekara
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Nova Gradiška
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Našice
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Brod
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Osijek Kelme
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Vinkovci
10. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Vinkovci
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Jakšić
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Slatina
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod 035
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Aurelia
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Futsal Olimpijac Županja
11. kolo
Izvještaj
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Mala Mljekara
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Autodijelovi Tokić
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Nova Gradiška
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Našice
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Brod
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Osijek Kelme
12. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Osijek Kelme
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Brod
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Našice
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Nova Gradiška
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Autodijelovi Tokić
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Futsal Olimpijac Županja
13. kolo
Izvještaj
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Mala Mljekara
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod 035
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Slatina
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Jakšić
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Vinkovci
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Osijek Kelme
14. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Našice
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Nova Gradiška
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Autodijelovi Tokić
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Futsal Olimpijac Županja
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Aurelia
15. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Mala Mljekara
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Slatina
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Jakšić
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Vinkovci
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Osijek Kelme
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod
16. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Našice
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Nova Gradiška
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Autodijelovi Tokić
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Futsal Olimpijac Županja
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Aurelia
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod 035
17. kolo
Izvještaj
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Mala Mljekara
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Jakšić
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Vinkovci
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Osijek Kelme
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Brod
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Našice
18. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Nova Gradiška
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Autodijelovi Tokić
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Futsal Olimpijac Županja
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Aurelia
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Brod 035
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Slatina
19. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Mala Mljekara
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Vinkovci
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Osijek Kelme
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Našice
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Nova Gradiška
20. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Autodijelovi Tokić
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Futsal Olimpijac Županja
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Brod 035
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Slatina
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Jakšić
21. kolo
Izvještaj
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Mala Mljekara
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Osijek Kelme
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Našice
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Nova Gradiška
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Autodijelovi Tokić
22. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Futsal Olimpijac Županja
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Aurelia
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Brod 035
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Slatina
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Jakšić
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Vinkovci
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia3300183+159
2.Nova Gradiška2200124+86
3.Slatina32011711+66
4.Osijek Kelme2200104+66
5.Brod 0353201139+46
6.Jakšić3201108+26
7.Vinkovci210186+23
8.Brod210168-23
9.Autodijelovi Tokić3003817-90
10.Futsal Olimpijac Županja3003621-150
11.Našice (-6)200206-6-6
12.Mala Mljekara (-6)2002516-11-6
5 golova
Marin Ležaić, Nikola Eller, Jurica Šantić, Romeo Sušac
4 gola
Dorian Bogati
3 gola
Domagoj Đurković, Vitor Hugo de Lima da Silva, Luka Rotim, Andrej Pandurević, Matija Bubaš, Luka Agatić
2 gola
Goran Dakić, Robert Nospak, Berislav Brnjić, Mario Petrović, Denis Šimašek, Stjepan Petrović, Toni Jukić, Matej Kupres, Matej Gačić, Karlo Baričević, Toni Hudoletnjak, Marko Grbeš, Duje Dragun, Filip Josipović, Luka Samaržija
1 gol
Toni Barišić, Vladimir Župarić, Marko Pest-Mundvajl, Ivan Stjepić, Josip Horvat, Franko Marinović, Marin Tolić, Filip Sušić, Ivan Brus, Mario Božić, Marinko Kvesić, Dario Batalo, Alen Grafina, Pavo Janjić, Silvio Mihić, Mirko Soldo, Mateo Škorić, Mislav Brnčić, Krešimir Ferić, Petar Pedić, Luka Dubac, Miroslav Prkić, Ivan Bukna, Filip Bungić, Antonio Đusi, Emanuel Mutshaus, Matias Mijić, Bruno Golić, Krunoslav Ilišević, Marko Stepić, Mario Ćubel, Matias Šulc, Mislav Včelik

Akumulirani žuti kartoni: 3

Futsal Olimpijac Županja

Miroslav Prkić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Futsal Olimpijac Županja

Toni Jukić

Mala Mljekara

Arijan Tomaz
Edi Vinogradac

Nova Gradiška

Stjepan Petrović

Osijek Kelme

Goran Dakić

Slatina

Samuel Spudić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Robert Nospak
Petar Pedić

Autodijelovi Tokić

Domagoj Brnčić
Ivan Bulaja

Brod

Marijo Banović
Karlo Baričević
Matej Sivrić
Mateo Škorić
Filip Štefančić

Brod 035

Juraj Barukčić
Mario Petrović
Josip Sušić

Futsal Olimpijac Županja

Mario Hodak
Nikola Jurica Krešić
Robert Rumenović

Mala Mljekara

Silvio Anočić
Mateo Mitić
Emanuel Mutshaus
Marin Stanić

Nova Gradiška

Antonio Đusi
Kristijan Jakić

Osijek Kelme

Dražen Čavar
Zvonimir Horvat

Slatina

Boris Bihar
Robert Bočkaj
Dorian Bogati
Hrvoje Čović
Matej Kupres

Vinkovci

Luka Aleksić
Luka Mijoković

Brod

Ivan Tunuković

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 5

Brod 035

Danijel Nikolić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Futsal Olimpijac Županja

Miroslav Prkić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Jakšić

Matias Šulc

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Mala Mljekara

Arijan Tomaz

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 6

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

 

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2019./2020. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

 

Skupinu Zapad čini devet klubova s područja središta Zagreb, Rijeka i Varaždin.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 10 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 18 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019. a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

Skupinu Jug čini 12 klubova s područja središta Split.

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Skupinu Istok čini 12 klubova s područja središta Osijek.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Prvaci skupina igraju po dvokružnom bod sustavu kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL (Liga za prvaka Druge HMNL). Prvoplasirani klub iz kvalifikacija izravno ulazi u Prvu HMNL, a drugoplasirani klub iz kvalifikacija igra s devetoplasiranim klubom Prve HMNL iz natjecateljske godini 2019./20. dodatne kvalifikacije po dvokružnom kup sustavu za plasman u Prvu HMNL. Domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

 

Kvalifikacija za ulazak u Prvu HMNL vodi Povjerenik za natjecanje Prve HMNL, suce delegira Povjerenik na suđenje Prve HMNL, a poslove Disciplinskog suca obnaša Disciplinski sudac Prve HMNL.

 

Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub. Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Drugu HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21. Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

 

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Druge HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21.

 

Svaka pojedinačna skupina Druge HMNL popunjava se putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje 6 (šest), a najviše 14 (četrnaest) klubova.

Tijela natjecanja

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dalibor Buljić
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.Brod 03520+6549
2.Nova Gradiška (-4)20+5241
3.Aurelia20+5241
4.Brod20+530
5.Vinkovci20-1028
6.Našice (-1)20-2625
7.Slatina20+323
8.Autodijelovi Tokić20-1922
9.Jakšić20-2321
10.Mala Mljekara20-2619
11.Futsal Olimpijac Županja20-7313