Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Istok

2. HMNL - Istok
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 20:45
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 3Jakšić26.09.2020. 20:45, Županja, Županja
28.09.2020. 20:45
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara4 : 1Slatina28.09.2020. 20:45, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
27.09.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci3 : 0Našice27.09.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
25.09.2020. 21:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić7 : 4Nova Gradiška25.09.2020. 21:00, S.Z. Šivo, Pleternica
26.09.2020. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia1 : 1Brod 03526.09.2020. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
05.10.2020. 19:30
Gradski stadion, Nova Gradiška
Nova Gradiška5 : 0Aurelia05.10.2020. 19:30, Gradski stadion, Nova Gradiška
05.10.2020. 20:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić5 : 6Našice05.10.2020. 20:30, S.Z. Šivo, Pleternica
02.10.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina4 : 3Vinkovci02.10.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
04.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić8 : 5Mala Mljekara04.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
05.10.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod8 : 0Futsal Olimpijac Županja05.10.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
3. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 19:30
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara5 : 1Brod11.10.2020. 19:30, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
11.10.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci11 : 10Jakšić11.10.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
11.10.2020. 13:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 0Slatina11.10.2020. 13:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
11.10.2020. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 1Našice11.10.2020. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
12.10.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0351 : 1Nova Gradiška12.10.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
4. kolo
Izvještaj
10.12.2020. 20:15
SD K. Tomislava, Našice
Našice3 : 3Brod 03510.12.2020. 20:15, SD K. Tomislava, Našice
16.10.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina2 : 2Aurelia16.10.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
19.10.2020. 20:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić4 : 7Autodijelovi Tokić19.10.2020. 20:00, S.Z. Šivo, Pleternica
19.10.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod11 : 11Vinkovci19.10.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
19.12.2020. 20:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja4 : 9Mala Mljekara19.12.2020. 20:30, Županja, Županja
5. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci8 : 0Futsal Olimpijac Županja25.10.2020. 19:00, Vinkovci, Vinkovci
23.10.2020. 20:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić3 : 4Brod23.10.2020. 20:30, S.Z. Šivo, Pleternica
25.10.2020. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia7 : 0Jakšić25.10.2020. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
25.10.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 2Slatina25.10.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
17.12.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška9 : 2Našice17.12.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
6. kolo
Izvještaj
30.10.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina2 : 6Nova Gradiška30.10.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
02.11.2020. 19:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić1 : 6Brod 03502.11.2020. 19:30, S.Z. Šivo, Pleternica
05.11.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod4 : 3Aurelia05.11.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
31.10.2020. 20:45
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja12 : 5Autodijelovi Tokić31.10.2020. 20:45, Županja, Županja
02.11.2020. 21:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara10 : 5Vinkovci02.11.2020. 21:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
7. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 19:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić13 : 8Mala Mljekara08.11.2020. 19:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
07.11.2020. 20:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia7 : 0Futsal Olimpijac Županja07.11.2020. 20:30, Vinkovci, Vinkovci
10.11.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0355 : 2Brod10.11.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
09.11.2020. 20:00
Gradski stadion, Nova Gradiška
Nova Gradiška4 : 3Jakšić09.11.2020. 20:00, Gradski stadion, Nova Gradiška
09.11.2020. 21:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice2 : 2Slatina09.11.2020. 21:00, SD K. Tomislava, Našice
8. kolo
Izvještaj
16.11.2020. 21:00
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić : Našice16.11.2020. 21:00, S.Z. Šivo, Pleternica
15.11.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod3 : 4Nova Gradiška15.11.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
08.12.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03511 : 1Futsal Olimpijac Županja08.12.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
10.12.2020. 20:45
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara2 : 6Aurelia10.12.2020. 20:45, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
15.11.2020. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci6 : 3Autodijelovi Tokić15.11.2020. 19:00, Vinkovci, Vinkovci
9. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 18:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia6 : 4Vinkovci21.11.2020. 18:00, Vinkovci, Vinkovci
24.11.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0355 : 0Mala Mljekara24.11.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
23.11.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška6 : 6Futsal Olimpijac Županja23.11.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
23.11.2020. 19:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 6Brod23.11.2020. 19:00, SD K. Tomislava, Našice
23.11.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 4Jakšić23.11.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
10. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod5 : 3Slatina13.12.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
05.12.2020. 18:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice10 : 5Futsal Olimpijac Županja05.12.2020. 18:00, SD K. Tomislava, Našice
14.12.2020. 20:45
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara6 : 2Nova Gradiška14.12.2020. 20:45, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
13.12.2020. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci2 : 4Brod 03513.12.2020. 19:00, Vinkovci, Vinkovci
12.12.2020. 17:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 6Aurelia12.12.2020. 17:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
11. kolo
Izvještaj
23.12.2020. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 4Autodijelovi Tokić23.12.2020. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
21.12.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška9 : 5Vinkovci21.12.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
12.12.2020. 18:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice8 : 7Mala Mljekara12.12.2020. 18:00, SD K. Tomislava, Našice
18.12.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina7 : 2Futsal Olimpijac Županja18.12.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
19.12.2020. 20:45
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić5 : 5Brod19.12.2020. 20:45, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
12. kolo
Izvještaj
09.01.2021. 19:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić6 : 5Futsal Olimpijac Županja09.01.2021. 19:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
09.01.2021. 17:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 5Mala Mljekara09.01.2021. 17:30, SD Marka Marulića, Slatina
10.01.2021. 18:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice7 : 3Vinkovci10.01.2021. 18:00, SD K. Tomislava, Našice
11.01.2021. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška2 : 5Autodijelovi Tokić11.01.2021. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
13.01.2021. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 2Aurelia13.01.2021. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
13. kolo
Izvještaj
16.01.2021. 20:15
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia4 : 5Nova Gradiška16.01.2021. 20:15, Vinkovci, Vinkovci
16.01.2021. 18:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice3 : 8Autodijelovi Tokić16.01.2021. 18:00, SD K. Tomislava, Našice
17.01.2021. 18:45
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci5 : 4Slatina17.01.2021. 18:45, Vinkovci, Vinkovci
16.01.2021. 19:30
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara6 : 6Jakšić16.01.2021. 19:30, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
18.01.2021. 20:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 3Brod18.01.2021. 20:30, Županja, Županja
14. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Mala Mljekara 23.01.2021. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
23.01.2021. 17:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Vinkovci 23.01.2021. 17:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
24.01.2021. 18:45
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Autodijelovi Tokić 24.01.2021. 18:45, SD Marka Marulića, Slatina
23.01.2021. 18:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia 23.01.2021. 18:00, SD K. Tomislava, Našice
25.01.2021. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška : Brod 035 25.01.2021. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
15. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Našice
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Slatina
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Jakšić
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Brod
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Futsal Olimpijac Županja
16. kolo
Izvještaj
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Vinkovci
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Autodijelovi Tokić
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Aurelia
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod 035
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Nova Gradiška
17. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Slatina
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Jakšić
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Futsal Olimpijac Županja
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Mala Mljekara
18. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Autodijelovi Tokić
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Aurelia
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Brod 035
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Nova Gradiška
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Našice
19. kolo
Izvještaj
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Jakšić
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Brod
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Futsal Olimpijac Županja
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Mala Mljekara
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Vinkovci
20. kolo
Izvještaj
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Aurelia
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod 035
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Nova Gradiška
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Našice
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Slatina
21. kolo
Izvještaj
-
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod
-
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Futsal Olimpijac Županja
-
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Mala Mljekara
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Vinkovci
-
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Autodijelovi Tokić
22. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Brod 035
-
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Nova Gradiška
-
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Našice
-
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Slatina
-
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Jakšić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Brod 035117314619+2724
2.Autodijelovi Tokić127056758+921
3.Aurelia126244732+1520
4.Nova Gradiška (-4)127235744+1319
5.Brod115335242+1018
6.Mala Mljekara125166768-116
7.Vinkovci125166668-216
8.Slatina124264544+114
9.Našice (-1)114254254-1213
10.Jakšić112365068-189
11.Futsal Olimpijac Županja121384183-426
24 gola
Mirko Soldo
16 golova
Marin Ležaić
15 golova
Filip Bungić
14 golova
Romeo Sušac
13 golova
Almedin Bundavica, Jurica Šantić, Nikola Eller
11 golova
Miroslav Prkić, Josip Haluška, Andrej Nemet
10 golova
Karlo Baričević, Lukas Begić, Mihael Tomić
9 golova
Elvis Mihaljević, Stjepan Salapić
8 golova
Domagoj Ćuk, Josip Nižić, Edi Vinogradac, Ivan Župarić
7 golova
Marko Grbeš, Alen Solina, Luka Đerek, Matias Šulc, Matej Peharda, Boris Bihar, Stjepan Petrović
6 golova
Luka Rotim, Ivan Đurković, Josip Mijić, Robert Ruhek, Pavao Vicić
5 golova
Stjepan Dekanić, Mislav Brnčić, Petar Pedić, Stipe Ćavić, Antonio Tomas, Jakov Jurišić, Marko Stepić, Mario Ćubel, Matej Sivrić, Berislav Brnjić, Emanuel Mutshaus, Antonio Đusi, Marko Begović, Mario Tomac, Denis Hadžić, Matej Kupres, Ivan Mandić, Marko Filipović
4 gola
Marko Blekić, Domagoj Kovačević, Tomislav Marjanović, Hrvoje Pleše, Maurizio Rezo, Ivan Barić, Ante Bertić, Marko Župarić, Vladimir Župarić
3 gola
Matej Špijonjak, Tin Marko Jurić, Fabio Horaček, Mario Božić, Ivan Jakešević, Mateo Mitić, Bruno Lončar, Toni Hudoletnjak, Toni Sedlo, Hrvoje Čović, Mateo Marčetić, Tomislav Soldić, Roman Pfeifer, Nikola Šulava, Goran Jurić, Tomislav Sedlo, Matej Gačić, Ivan Kegalj, Ante Vicić
2 gola
Krunoslav Ilišević, Samuel Spudić, Ivan Bukna, Danijel Jaman, Dominik Jelinić, Andrija Lucović, Danijel Leutar, Luka Šporčić, Kristijan Jakić, Mirko Blažević, Josip Antunović, Davor Kujundžija, Duje Dragun, Ivan Butković, Dino Paulić, Domagoj Đurković, Ivan Bulaja, Ronaldo Hodak, Antonijo Udicki
1 gol
Fran Pedić, Tomislav Kobaš, Tomislav Tipurić, Domagoj Brnčić, Ivan Sadrić, Marko Pest-Mudvajl, Marin Zovkić, Mario Šipura, Josip Barišić, Sandro Sušac, Dominik Klanjšček, Josip Solić, Patrik Turković, Dario Batalo, Ivan Amidžić, Joško Kotarski, Nikola Domazet, Alen Grafina, Tvrtko Krpan, Emran Nerovčić, Robert Rumenović, Mijo Mihić, Matko Kovačević, Josip Banožić, Tomislav Banožić, Robert Nospak, Marijo Banović, Matko Mikola, Hrvoje Galinec, Mislav Včelik, Mato Marčetić, Bruno Lovreković, Stipo Gavranić, Alen Jelčić, Marko Družić, Mario Petrović, Benjamin Banožić, Matej Jović, Denis Vuzem, Josip Jelinić, Niko Jović, Domagoj Ninčević, Matej Šimek

Akumulirani žuti kartoni: 3

Autodijelovi Tokić

Ivan Bulaja

Nova Gradiška

Dario Batalo

Akumulirani žuti kartoni: 2

Aurelia

Petar Pedić

Autodijelovi Tokić

Benjamin Banožić
Tomislav Banožić
Tomislav Soldić
Mirko Soldo

Brod

Karlo Baričević
Berislav Brnjić
Josip Mijić
Bruno Velikanović

Futsal Olimpijac Županja

Ivan Kegalj
Tomislav Kobaš
Miroslav Prkić
Vladimir Župarić

Jakšić

Lukas Begić
Marko Grbeš
Domagoj Kovačević

Mala Mljekara

Dominik Klanjšček
Jakov Šutalo
Antonio Tomas

Našice

Stipe Ćavić
Patrik Turković

Nova Gradiška

Filip Bungić
Antonio Đusi
Alen Grafina

Slatina

Samuel Spudić

Vinkovci

Marko Begović
Josip Jelinić
Dario Merkaš

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Ivan Bukna
Duje Dragun

Autodijelovi Tokić

Domagoj Brnčić
Mislav Brnčić
Josip Solić

Brod

Tomislav Grgić
Alen Jelčić
Tomislav Knežević
Toni Sedlo

Brod 035

Almedin Bundavica
Nikola Cindrić
Luka Đerek
Matej Gačić

Futsal Olimpijac Županja

Toni Jukić
Matias Leutar
Robert Rumenović

Jakšić

Josip Ivić
Ivan Jakešević
Miroslav Lujić

Mala Mljekara

Mato Čes
Ivan Đurković
Ivan Mandić
Mateo Mitić
Emanuel Mutshaus
Dino Paulić
Roman Pfeifer
Stjepan Salapić
Arijan Tomaz
Edi Vinogradac

Našice

Ivan Amidžić
Marijo Banović
Hrvoje Galinec
Matej Jović
Elvis Mihaljević
Nikola Šulava
Mario Tomac
Denis Vuzem

Nova Gradiška

Marko Filipović
Karlo Fischer
Tomislav Marjanović

Slatina

Toni Hudoletnjak
Ivan Jukić
Matej Kupres
Matej Šimek
Franjo Tunić
Pavao Vicić
Marin Vukomanović

Vinkovci

Luka Aleksić
Josip Antunović
Josip Haluška
Danijel Jaman
Dominik Jelinić
Tin Marko Jurić
Davor Kujundžija
Matej Špijonjak
Blaž Tustonjić

Autodijelovi Tokić

Ivan Bulaja

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Nogometni klub Oriolik

Dario Batalo

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Slatina

Matej Kupres

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

 

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2019./2020. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

 

Skupinu Zapad čini devet klubova s područja središta Zagreb, Rijeka i Varaždin.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 10 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 18 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019. a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

Skupinu Jug čini 12 klubova s područja središta Split.

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Skupinu Istok čini 12 klubova s područja središta Osijek.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Prvaci skupina igraju po dvokružnom bod sustavu kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL (Liga za prvaka Druge HMNL). Prvoplasirani klub iz kvalifikacija izravno ulazi u Prvu HMNL, a drugoplasirani klub iz kvalifikacija igra s devetoplasiranim klubom Prve HMNL iz natjecateljske godini 2019./20. dodatne kvalifikacije po dvokružnom kup sustavu za plasman u Prvu HMNL. Domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

 

Kvalifikacija za ulazak u Prvu HMNL vodi Povjerenik za natjecanje Prve HMNL, suce delegira Povjerenik na suđenje Prve HMNL, a poslove Disciplinskog suca obnaša Disciplinski sudac Prve HMNL.

 

Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub. Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Drugu HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21. Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

 

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Druge HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21.

 

Svaka pojedinačna skupina Druge HMNL popunjava se putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje 6 (šest), a najviše 14 (četrnaest) klubova.

Tijela natjecanja

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dalibor Buljić
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.Brod 03511+2724
2.Autodijelovi Tokić12+921
3.Aurelia12+1520
4.Nova Gradiška (-4)12+1319
5.Brod11+1018
6.Mala Mljekara12-116
7.Vinkovci12-216
8.Slatina12+114
9.Našice (-1)11-1213
10.Jakšić11-189
11.Futsal Olimpijac Županja12-426