Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Istok

2. HMNL - Istok
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
06.10.2019. 20:45
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 0Našice06.10.2019. 20:45, Vinkovci, Vinkovci
06.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić5 : 3Autodijelovi Tokić06.10.2019. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
07.10.2019. 19:15
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod2 : 4Osijek KELME07.10.2019. 19:15, MARSONIA, Slavonski Brod
05.10.2019. 20:45
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja4 : 8Vinkovci05.10.2019. 20:45, Županja, Županja
07.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije2 : 0Slatina07.10.2019. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
07.10.2019. 20:45
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0359 : 2Mala Mljekara07.10.2019. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
2. kolo
Izvještaj
13.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Vinkovci3 : 5Urije13.10.2019. 20:00, Ivankovo, Ivankovo
11.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME11 : 1Futsal Olimpijac Županja11.10.2019. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
12.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Brod12.10.2019. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
14.10.2019. 21:00
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice6 : 2Jakšić14.10.2019. 21:00, SD K. Tomislava, Našice
14.10.2019. 20:30
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0355 : 1Aurelia14.10.2019. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
14.10.2019. 20:30
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara2 : 2Slatina14.10.2019. 20:30, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
3. kolo
Izvještaj
21.10.2019. 19:05
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Brod 035
18.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Našice
19.10.2019. 20:45
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Autodijelovi Tokić
20.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Osijek KELME
20.10.2019. 20:45
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Vinkovci
20.10.2019. 19:30
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Mala Mljekara
4. kolo
Izvještaj
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Slatina
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Urije
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Futsal Olimpijac Županja
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Brod
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Jakšić
27.10.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Vinkovci
5. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Aurelia
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod 035
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Našice
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Autodijelovi Tokić
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci : Osijek KELME
03.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Mala Mljekara
6. kolo
Izvještaj
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Vinkovci
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Našice : Slatina
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Urije
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Futsal Olimpijac Županja
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Brod
10.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Osijek KELME
7. kolo
Izvještaj
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Jakšić
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Aurelia
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod 035
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci : Našice
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Autodijelovi Tokić
17.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Mala Mljekara
8. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Osijek KELME
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Vinkovci
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Slatina
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Urije
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Futsal Olimpijac Županja
24.11.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Autodijelovi Tokić
9. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Brod
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Jakšić
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci : Aurelia
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 035
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Našice
01.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Mala Mljekara
10. kolo
Izvještaj
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Autodijelovi Tokić
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Osijek KELME
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Vinkovci
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Slatina
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Urije
08.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Našice
11. kolo
Izvještaj
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Futsal Olimpijac Županja
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Vinkovci : Brod
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Jakšić
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Aurelia
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod 035
15.12.2019. 20:00
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Mala Mljekara
12. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Jakšić
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Futsal Olimpijac Županja
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Urije
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod 035
13. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Vinkovci
-
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Osijek KELME
-
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Autodijelovi Tokić
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Našice
-
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod 035
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Mala Mljekara
14. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Jakšić
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Futsal Olimpijac Županja
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Urije
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Slatina
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Aurelia
15. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Osijek KELME
-
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Autodijelovi Tokić
-
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Našice
-
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Brod 035
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Aurelia
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Mala Mljekara
16. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod
-
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Futsal Olimpijac Županja
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Urije
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Slatina
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Vinkovci
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Jakšić
17. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Autodijelovi Tokić
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Našice
-
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Brod 035
-
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Aurelia
-
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Jakšić
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Mala Mljekara
18. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Futsal Olimpijac Županja
-
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Urije
-
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Slatina
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Vinkovci
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Osijek KELME
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod
19. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Našice
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Brod 035
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Aurelia
-
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Jakšić
-
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Mala Mljekara
20. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Urije
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Slatina
-
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Vinkovci
-
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Osijek KELME
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Autodijelovi Tokić
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Futsal Olimpijac Županja
21. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Brod 035
-
2. HMNL Istok
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Aurelia
-
2. HMNL Istok
Vinkovci : Jakšić
-
2. HMNL Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Brod
-
2. HMNL Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije : Futsal Olimpijac Županja
-
2. HMNL Istok
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Mala Mljekara
22. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Istok
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Slatina
-
2. HMNL Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Vinkovci
-
2. HMNL Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Osijek KELME
-
2. HMNL Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Autodijelovi Tokić
-
2. HMNL Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Našice
-
2. HMNL Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Urije
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek KELME2200153+126
2.Brod 0352200143+116
3.Urije220073+46
4.Vinkovci2101119+23
5.Aurelia210145-13
6.Jakšić210179-23
7.Našice (-1)210165+12
8.Slatina201124-21
9.Mala Mljekara2011411-71
10.Autodijelovi Tokić100135-20
11.Brod100124-20
12.Futsal Olimpijac Županja2002519-140
5 golova
Marin Ležaić
4 gola
Almedin Bundavica
3 gola
Toni Jukić, Armando Kajfeš, Elvis Mihaljević, Robert Ruhek, Mihael Tomić
2 gola
Bruno Švitek, Goran Dakić, Dražen Čavar, Josip Haluška, Luka Rotim, Marko Ljaljić, Alen Solina, Maurizio Rezo, Ivan Jakešević, Luka Đerek, Nikola Cindrić, Tomislav Marjanović, Josip Šalaj, Vinko Mikanović
1 gol
Duje Dragun, Mirko Soldo, Mato Čes, Marko Mlakić, Matej Josipović, Miroslav Jurina, Benjamin Banožić, Marko Filipović, Domagoj Kovačević, Goran Jurić, Andrej Nemet, Ivan Čosić, Milan Prlić, Stjepan Kujundžić, Ante Vicić, Ivan Mandić, Dario Batalo, Marin Marijić, Daniel Trobić, Hrvoje Zrinski, Marijan Pilipović, Vitor Hugo De Lima Da Silva

Akumulirani žuti kartoni: 1

Brod

Alen Jelčić
Hrvoje Pleše

Brod 035

Almedin Bundavica
Matej Gačić

Futsal Olimpijac Županja

Toni Jukić

Jakšić

Domagoj Kovačević

Našice

Ivan Butković

Osijek KELME

Armando Kajfeš
Josip Šalaj

Slatina

Boris Bihar
Bojan Dmitrović
Ante Vicić

Urije

Marko Filipović
Vinko Mikanović

Vinkovci

Josip Haluška

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

 

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2019./2020. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

 

Skupinu Zapad čini devet klubova s područja središta Zagreb, Rijeka i Varaždin.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 10 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 18 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019. a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

Skupinu Jug čini 12 klubova s područja središta Split.

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Skupinu Istok čini 12 klubova s područja središta Osijek.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Prvaci skupina igraju po dvokružnom bod sustavu kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL (Liga za prvaka Druge HMNL). Prvoplasirani klub iz kvalifikacija izravno ulazi u Prvu HMNL, a drugoplasirani klub iz kvalifikacija igra s devetoplasiranim klubom Prve HMNL iz natjecateljske godini 2019./20. dodatne kvalifikacije po dvokružnom kup sustavu za plasman u Prvu HMNL. Domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

 

Kvalifikacija za ulazak u Prvu HMNL vodi Povjerenik za natjecanje Prve HMNL, suce delegira Povjerenik na suđenje Prve HMNL, a poslove Disciplinskog suca obnaša Disciplinski sudac Prve HMNL.

 

Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub. Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Drugu HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21. Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

 

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Druge HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21.

 

Svaka pojedinačna skupina Druge HMNL popunjava se putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje 6 (šest), a najviše 14 (četrnaest) klubova.

Tijela natjecanja

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dalibor Buljić
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.Osijek KELME2+126
2.Brod 0352+116
3.Urije2+46
4.Vinkovci2+23
5.Aurelia2-13
6.Jakšić2-23
7.Našice (-1)2+12
8.Slatina2-21
9.Mala Mljekara2-71
10.Autodijelovi Tokić1-20
11.Brod1-20
12.Futsal Olimpijac Županja2-140