Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Jug

2. HMNL - Jug
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
16.10.2022. 16:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 4MNK Bačvice16.10.2022. 16:30, Dvorana Gripe, Split
16.10.2022. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin3 : 1Jezera16.10.2022. 18:00, Sportska dvorana, Knin
16.10.2022. 18:00
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane1 : 3Porto Tolero16.10.2022. 18:00, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
16.10.2022. 18:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla2 : 7Šibenik 198316.10.2022. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
16.10.2022. 19:00
Murterski škoj, Murter
Murter2 : 4Heroji 200716.10.2022. 19:00, Murterski škoj, Murter
16.10.2022. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Genius0 : 7Split16.10.2022. 21:00, Dvorana Gripe, Split
2. kolo
Izvještaj
23.10.2022. 20:20
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice2 : 3Split23.10.2022. 20:20, Dvorana Gripe, Split
20.10.2022. 19:30
nema, ČistaVelika
Heroji 20073 : 4Genius20.10.2022. 19:30, nema, ČistaVelika
22.10.2022. 20:15
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 1Murter22.10.2022. 20:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
22.10.2022. 20:30
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero8 : 3MNK Ombla22.10.2022. 20:30, Dom sportova, Ploče
22.10.2022. 19:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera5 : 1Pakoštane22.10.2022. 19:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
23.10.2022. 20:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši2 : 3MNK Kijevo Knin23.10.2022. 20:00, Dvorana Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
25.10.2022. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin6 : 1MNK Bačvice25.10.2022. 18:00, Sportska dvorana, Knin
25.10.2022. 18:00
Nove Zore, Sv Filip i Jakov
Pakoštane6 : 2Mejaši25.10.2022. 18:00, Nove Zore, Sv Filip i Jakov
28.10.2022. 22:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla3 : 7Jezera28.10.2022. 22:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
26.10.2022. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter7 : 3Porto Tolero26.10.2022. 20:00, Murterski škoj, Murter
26.10.2022. 20:45
Dvorana Gripe, Split
Genius1 : 7Šibenik 198326.10.2022. 20:45, Dvorana Gripe, Split
26.10.2022. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Split4 : 1Heroji 200726.10.2022. 17:30, Dvorana Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
06.11.2022. 20:40
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice5 : 1Heroji 200706.11.2022. 20:40, Dvorana Gripe, Split
04.11.2022. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 4Split04.11.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.11.2022. 20:00
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero5 : 4Genius05.11.2022. 20:00, Dom sportova, Ploče
08.11.2022. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera5 : 2Murter08.11.2022. 20:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
06.11.2022. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Mejaši8 : 5MNK Ombla06.11.2022. 18:15, Dvorana Gripe, Split
05.11.2022. 17:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin5 : 1Pakoštane05.11.2022. 17:00, Sportska dvorana, Knin
5. kolo
Izvještaj
09.11.2022. 21:30
Nove Zore, Sv Filip i Jakov
Pakoštane9 : 1MNK Bačvice09.11.2022. 21:30, Nove Zore, Sv Filip i Jakov
13.11.2022. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla3 : 3MNK Kijevo Knin13.11.2022. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
12.11.2022. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter3 : 4Mejaši12.11.2022. 20:00, Murterski škoj, Murter
13.11.2022. 19:15
Dvorana Gripe, Split
Genius3 : 3Jezera13.11.2022. 19:15, Dvorana Gripe, Split
13.11.2022. 17:00
Dvorana Gripe, Split
Split3 : 4Porto Tolero13.11.2022. 17:00, Dvorana Gripe, Split
11.11.2022. 19:00
nema, ČistaVelika
Heroji 20070 : 5Šibenik 198311.11.2022. 19:00, nema, ČistaVelika
6. kolo
Izvještaj
20.11.2022. 20:40
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice3 : 7Šibenik 198320.11.2022. 20:40, Dvorana Gripe, Split
19.11.2022. 20:00
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero7 : 3Heroji 200719.11.2022. 20:00, Dom sportova, Ploče
29.11.2022. 20:30
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Split29.11.2022. 20:30, Sportska dvorana Tisno, Tisno
20.11.2022. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Mejaši6 : 3Genius20.11.2022. 18:15, Dvorana Gripe, Split
19.11.2022. 17:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin4 : 0Murter19.11.2022. 17:00, Sportska dvorana, Knin
20.11.2022. 19:00
Nove Zore, Sv Filip i Jakov
Pakoštane6 : 5MNK Ombla20.11.2022. 19:00, Nove Zore, Sv Filip i Jakov
7. kolo
Izvještaj
23.11.2022. 20:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla2 : 6MNK Bačvice23.11.2022. 20:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
23.11.2022. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter5 : 4Pakoštane23.11.2022. 20:00, Murterski škoj, Murter
23.11.2022. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Genius2 : 4MNK Kijevo Knin23.11.2022. 21:00, Dvorana Gripe, Split
22.11.2022. 16:30
Dvorana Gripe, Split
Split2 : 1Mejaši22.11.2022. 16:30, Dvorana Gripe, Split
22.11.2022. 19:00
nema, ČistaVelika
Heroji 20072 : 4Jezera22.11.2022. 19:00, nema, ČistaVelika
30.11.2022. 20:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Porto Tolero 30.11.2022. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
04.12.2022. 21:00
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Porto Tolero 04.12.2022. 21:00, Dvorana Gripe, Split
03.12.2022. 19:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Šibenik 1983 03.12.2022. 19:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
04.12.2022. 20:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Heroji 2007 04.12.2022. 20:00, Dvorana Gripe, Split
02.12.2022. 19:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Split 02.12.2022. 19:00, Sportska dvorana, Knin
04.12.2022. 20:00
Nove Zore, Sv Filip i Jakov
Pakoštane : Genius 04.12.2022. 20:00, Nove Zore, Sv Filip i Jakov
04.12.2022. 16:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Murter 04.12.2022. 16:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
9. kolo
Izvještaj
10.12.2022.
Murterski škoj, Murter
Murter : MNK Bačvice 10.12.2022., Murterski škoj, Murter
10.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
Genius : MNK Ombla 10.12.2022., Dvorana Gripe, Split
10.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
Split : Pakoštane 10.12.2022., Dvorana Gripe, Split
10.12.2022.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : MNK Kijevo Knin 10.12.2022., nema, ČistaVelika
10.12.2022.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Mejaši 10.12.2022., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
10.12.2022.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Jezera 10.12.2022., Dom sportova, Ploče
10. kolo
Izvještaj
13.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Jezera 13.12.2022., Dvorana Gripe, Split
13.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Porto Tolero 13.12.2022., Dvorana Gripe, Split
13.12.2022.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Šibenik 1983 13.12.2022., Sportska dvorana, Knin
13.12.2022.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : Heroji 2007 13.12.2022., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
13.12.2022.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Split 13.12.2022., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13.12.2022.
Murterski škoj, Murter
Murter : Genius 13.12.2022., Murterski škoj, Murter
11. kolo
Izvještaj
17.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
Genius : MNK Bačvice 17.12.2022., Dvorana Gripe, Split
17.12.2022.
Dvorana Gripe, Split
Split : Murter 17.12.2022., Dvorana Gripe, Split
17.12.2022.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : MNK Ombla 17.12.2022., nema, ČistaVelika
17.12.2022.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Pakoštane 17.12.2022., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
17.12.2022.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : MNK Kijevo Knin 17.12.2022., Dom sportova, Ploče
17.12.2022.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Mejaši 17.12.2022., Sportska dvorana Tisno, Tisno
12. kolo
Izvještaj
21.01.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Mejaši 21.01.2023., Dvorana Gripe, Split
21.01.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Kijevo Knin 21.01.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
21.01.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Pakoštane 21.01.2023., Dom sportova, Ploče
21.01.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : MNK Ombla 21.01.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
21.01.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : Murter 21.01.2023., nema, ČistaVelika
21.01.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : Genius 21.01.2023., Dvorana Gripe, Split
13. kolo
Izvještaj
28.01.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : MNK Bačvice 28.01.2023., Dvorana Gripe, Split
28.01.2023.
Dvorana Gripe, Split
Genius : Heroji 2007 28.01.2023., Dvorana Gripe, Split
28.01.2023.
Murterski škoj, Murter
Murter : Šibenik 1983 28.01.2023., Murterski škoj, Murter
28.01.2023.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Porto Tolero 28.01.2023., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
28.01.2023.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : Jezera 28.01.2023., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
28.01.2023.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Mejaši 28.01.2023., Sportska dvorana, Knin
14. kolo
Izvještaj
04.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : MNK Kijevo Knin 04.02.2023., Dvorana Gripe, Split
04.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Pakoštane 04.02.2023., Dvorana Gripe, Split
04.02.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Ombla 04.02.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
04.02.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Murter 04.02.2023., Dom sportova, Ploče
04.02.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Genius 04.02.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
04.02.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : Split 04.02.2023., nema, ČistaVelika
15. kolo
Izvještaj
07.02.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : MNK Bačvice 07.02.2023., nema, ČistaVelika
07.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : Šibenik 1983 07.02.2023., Dvorana Gripe, Split
07.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Genius : Porto Tolero 07.02.2023., Dvorana Gripe, Split
07.02.2023.
Murterski škoj, Murter
Murter : Jezera 07.02.2023., Murterski škoj, Murter
07.02.2023.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Mejaši 07.02.2023., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
07.02.2023.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : MNK Kijevo Knin 07.02.2023., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
16. kolo
Izvještaj
11.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Pakoštane 11.02.2023., Dvorana Gripe, Split
11.02.2023.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : MNK Ombla 11.02.2023., Sportska dvorana, Knin
11.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Murter 11.02.2023., Dvorana Gripe, Split
11.02.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Genius 11.02.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
11.02.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Split 11.02.2023., Dom sportova, Ploče
11.02.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Heroji 2007 11.02.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
17. kolo
Izvještaj
25.02.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : MNK Bačvice 25.02.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
25.02.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : Porto Tolero 25.02.2023., nema, ČistaVelika
25.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : Jezera 25.02.2023., Dvorana Gripe, Split
25.02.2023.
Dvorana Gripe, Split
Genius : Mejaši 25.02.2023., Dvorana Gripe, Split
25.02.2023.
Murterski škoj, Murter
Murter : MNK Kijevo Knin 25.02.2023., Murterski škoj, Murter
25.02.2023.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Pakoštane 25.02.2023., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
18. kolo
Izvještaj
04.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : MNK Ombla 04.03.2023., Dvorana Gripe, Split
04.03.2023.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : Murter 04.03.2023., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
04.03.2023.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Genius 04.03.2023., Sportska dvorana, Knin
04.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Split 04.03.2023., Dvorana Gripe, Split
04.03.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Heroji 2007 04.03.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
04.03.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Šibenik 1983 04.03.2023., Dom sportova, Ploče
19. kolo
Izvještaj
11.03.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : MNK Bačvice 11.03.2023., Dom sportova, Ploče
11.03.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Jezera 11.03.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
11.03.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : Mejaši 11.03.2023., nema, ČistaVelika
11.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : MNK Kijevo Knin 11.03.2023., Dvorana Gripe, Split
11.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Genius : Pakoštane 11.03.2023., Dvorana Gripe, Split
11.03.2023.
Murterski škoj, Murter
Murter : MNK Ombla 11.03.2023., Murterski škoj, Murter
20. kolo
Izvještaj
18.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Murter 18.03.2023., Dvorana Gripe, Split
18.03.2023.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Genius 18.03.2023., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
18.03.2023.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : Split 18.03.2023., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
18.03.2023.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Heroji 2007 18.03.2023., Sportska dvorana, Knin
18.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Šibenik 1983 18.03.2023., Dvorana Gripe, Split
18.03.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : Porto Tolero 18.03.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
21. kolo
Izvještaj
25.03.2023.
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera : MNK Bačvice 25.03.2023., Sportska dvorana Tisno, Tisno
25.03.2023.
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero : Mejaši 25.03.2023., Dom sportova, Ploče
25.03.2023.
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : MNK Kijevo Knin 25.03.2023., Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
25.03.2023.
nema, ČistaVelika
Heroji 2007 : Pakoštane 25.03.2023., nema, ČistaVelika
25.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Split : MNK Ombla 25.03.2023., Dvorana Gripe, Split
25.03.2023.
Dvorana Gripe, Split
Genius : Murter 25.03.2023., Dvorana Gripe, Split
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023.
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice : Genius 01.04.2023., Dvorana Gripe, Split
01.04.2023.
Murterski škoj, Murter
Murter : Split 01.04.2023., Murterski škoj, Murter
01.04.2023.
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla : Heroji 2007 01.04.2023., Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
01.04.2023.
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
Pakoštane : Šibenik 1983 01.04.2023., Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
01.04.2023.
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin : Porto Tolero 01.04.2023., Sportska dvorana, Knin
01.04.2023.
Dvorana Gripe, Split
Mejaši : Jezera 01.04.2023., Dvorana Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MNK Kijevo Knin76102810+1819
2.Šibenik 198365013311+2215
3.Split65012310+1315
4.Porto Tolero65013021+915
5.Jezera64112514+1113
6.Mejaši74032826+212
7.Pakoštane73042826+29
8.Murter72052029-96
9.MNK Bačvice72052233-116
10.Genius71151735-184
11.Heroji 200771061431-173
12.MNK Ombla70162345-221
10 golova
Deni Kolega, Ivan Arar, Mikhael ALMEIDA CARVALHO
8 golova
Vice Birkić
7 golova
Connor Neil Simpson, Ante Ćorluka, Duje Medak, Hrvoje Bogdanović
6 golova
Pjero Škarić, Luka Grubišić, Mate Šarin
5 golova
Ivo Vlahušić, Duje Vladović, Petar Knežević, Luka Pavković, Ivan Primorac, Luka Celić, Vicko Radić, Renato Djak - Božić, Robert Franjkić
4 gola
Tomislav Domić, Ante Đikić, Karlo Klarin, Vice Biluš
3 gola
Luka Palameta, Krešimir Luetić, Filip Sentić, Josip Cikojević, Petar Bašić-Šiško, Martin Bačkov, Toni Katalinić, Duje Bajrušović, Duje Koljanin, Josip Matić, Ivan Matić, Alen Protega, Marko Troskot, Šime Brajković, Domagoj Domić, Joso Kalac, Kosta VUKOVIĆ, Dominik Čičić, Ante Kosor
2 gola
Roko Mikulandra, Piero Butorović, Mijo Brnić, Tonći Ljubić, Josip Ćoran, Dominik Nadoveza, Toni Bugarija, Lovre Kresović, Frane Barać, Josip Stjepanović, Krešimir Kelez, Ante Palavra, Dominik Gustin, Matko Krilić, Filip Babac, Maro Kalauz, Robert-Vinko Pavičić, Ante Dragošević, Roko Barešić, Duje Filipović, Marko Marčić, Josip Zekonjić, Mateo Paladin, Milan Walter Simpson, Ivan Džalto, Tony Rubelj, Bruno Kukoč
1 gol
Matej Čirjak, Marko Ćapeta, Ivan Vučko, Antonio Milanović, Ivan Čondić-Benek, Joško Šimat, Marin Roguljić, Ivan Marković, Antonio Imširović, Jere Lokin, Josip Bašić, Petar Petranić, Jure Šarin, Stjepan Klarin, Tino Junaković, Josip Vukičević, Leo Klarin, Riko Maksan, Dominik Plavša, Hrvoje Juras, Antonio Mrković, Ivan Škugor, Mario Žumberac, Zvonimir Glavina, Toni Borčić, Dejan Dodik, Niko Vlahušić, Danijel Risonjić, Duje Paladin, Blago Bubalo, Zlatko Kušurin, Dominik Prkačin

Akumulirani žuti kartoni: 3

Genius

Duje Paladin

MNK Kijevo Knin

Ivan Džalto

Murter

Dominik Nadoveza

Pakoštane

Vice Birkić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Genius

Ante Dragošević
Connor Neil Simpson

Heroji 2007

Filip Babac
Tino Junaković
Lovre Kresović
Joško Šimat
Josip Zekonjić

Mejaši

Ivan Čondić-Benek
Zvonimir Glavina
Ivan Primorac

MNK Kijevo Knin

Danijel Risonjić

MNK Ombla

Maro Kalauz

Murter

Luka Celić
Vito Grubišić
Ivan Ponoš
Luka Turčinov

Pakoštane

Mate Šarin

Porto Tolero

Tomislav Domić

Split

Toni Borčić
Ivica Jozić
Luka Pavković

Šibenik 1983

Mikhael ALMEIDA CARVALHO
Ante Ćorluka
Kosta VUKOVIĆ

Akumulirani žuti kartoni: 1

Genius

Ante Kovačević
Ivan Perić
Marin Roguljić
Ivan Vučko
Antonio Žarković

Heroji 2007

Vice Biluš

Jezera

Toni Katalinić
Leo Klarin
Stjepan Klarin
Deni Kolega
Tony Rubelj
Josip Vukičević

Mejaši

Denis Bočina
Hrvoje Juras
Duje Koljanin
Petar Petranić

MNK Bačvice

Duje Filipović

MNK Kijevo Knin

Petar Knežević
Ivan Matić
Josip Matić
Matej Sović

MNK Ombla

Antonio Drašković
Josip Tomičić
Niko Vlahušić
Niko Zrilić

Murter

Marko Troskot

Pakoštane

Roko Barešić
Riko Maksan
Luka Mitrović
Filip Sentić
Bepo Stojanov
Jure Šarin
Frane Vučkov
Josip Vujasin

Porto Tolero

Ivan Arar
Domagoj Domić
Ivan Marković
Duje Medak
Josip Stjepanović
Nedo Vlahović

Split

Duje Bačić
Piero Butorović
Dominik Čičić
Vicko Radić
Mario Taći

Šibenik 1983

Duje Bajrušović
Alen Protega
Mario Žumberac

Genius

Duje Paladin

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Mejaši

Ivan Čondić-Benek

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 4

MNK Kijevo Knin

Ivan Džalto

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Murter

Dominik Nadoveza

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Primorac (B)

Vice Birkić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

 

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2019./2020. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

 

Skupinu Zapad čini devet klubova s područja središta Zagreb, Rijeka i Varaždin.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 10 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 18 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019. a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

Skupinu Jug čini 12 klubova s područja središta Split.

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Skupinu Istok čini 12 klubova s područja središta Osijek.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Prvaci skupina igraju po dvokružnom bod sustavu kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL (Liga za prvaka Druge HMNL). Prvoplasirani klub iz kvalifikacija izravno ulazi u Prvu HMNL, a drugoplasirani klub iz kvalifikacija igra s devetoplasiranim klubom Prve HMNL iz natjecateljske godini 2019./20. dodatne kvalifikacije po dvokružnom kup sustavu za plasman u Prvu HMNL. Domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

 

Kvalifikacija za ulazak u Prvu HMNL vodi Povjerenik za natjecanje Prve HMNL, suce delegira Povjerenik na suđenje Prve HMNL, a poslove Disciplinskog suca obnaša Disciplinski sudac Prve HMNL.

 

Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub. Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Drugu HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21. Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

 

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Druge HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21.

 

Svaka pojedinačna skupina Druge HMNL popunjava se putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje 6 (šest), a najviše 14 (četrnaest) klubova.

Tijela natjecanja:

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeč
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.MNK Kijevo Knin7+1819
2.Šibenik 19836+2215
3.Split6+1315
4.Porto Tolero6+915
5.Jezera6+1113
6.Mejaši7+212
7.Pakoštane7+29
8.Murter7-96
9.MNK Bačvice7-116
10.Genius7-184
11.Heroji 20077-173
12.MNK Ombla7-221