Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Jug

2. HMNL - Jug
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Podskupina A
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Podskupina B
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Play-off
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 18:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir4 : 9Torcida04.10.2020. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
03.10.2020. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter2 : 3MNK Kijevo Knin03.10.2020. 20:00, Murterski škoj, Murter
03.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera3 : 7Genius03.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
2. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin4 : 3Jezera10.10.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
11.10.2020. 16:30
Dvorana Gripe, Split
Torcida7 : 3Murter11.10.2020. 16:30, Dvorana Gripe, Split
11.10.2020. 20:30
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice1 : 7Trogir11.10.2020. 20:30, Dvorana Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter14 : 1MNK Bačvice17.10.2020. 20:00, Murterski škoj, Murter
16.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera7 : 4Torcida16.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
18.10.2020. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Genius7 : 0MNK Kijevo Knin18.10.2020. 17:30, Dvorana Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Torcida1 : 2Genius24.10.2020. 21:00, Dvorana Gripe, Split
25.10.2020. 19:30
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice4 : 3Jezera25.10.2020. 19:30, Dvorana Gripe, Split
25.10.2020. 20:30
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir1 : 3Murter25.10.2020. 20:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
5. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 21:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera6 : 5Trogir07.11.2020. 21:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
08.11.2020. 18:30
Dvorana Gripe, Split
Genius4 : 1MNK Bačvice08.11.2020. 18:30, Dvorana Gripe, Split
07.11.2020. 17:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin2 : 4Torcida07.11.2020. 17:00, Sportska dvorana, Knin
6. kolo
Izvještaj
15.11.2020. 16:30
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice6 : 1MNK Kijevo Knin15.11.2020. 16:30, Dvorana Gripe, Split
15.11.2020. 20:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir2 : 2Genius15.11.2020. 20:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
13.11.2020. 19:30
Murterski škoj, Murter
Murter1 : 1Jezera13.11.2020. 19:30, Murterski škoj, Murter
7. kolo
Izvještaj
22.11.2020. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Genius4 : 4Murter22.11.2020. 17:30, Dvorana Gripe, Split
21.11.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin6 : 3Trogir21.11.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
21.11.2020. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Torcida1 : 1MNK Bačvice21.11.2020. 17:30, Dvorana Gripe, Split
8. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 18:30
Dvorana Gripe, Split
Torcida11 : 1Trogir05.12.2020. 18:30, Dvorana Gripe, Split
06.12.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin2 : 1Murter06.12.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
06.12.2020. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Genius3 : 0Jezera06.12.2020. 19:30, Dvorana Gripe, Split
9. kolo
Izvještaj
16.01.2021. 18:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera6 : 0MNK Kijevo Knin16.01.2021. 18:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
11.12.2020. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter7 : 4Torcida11.12.2020. 20:30, Murterski škoj, Murter
13.12.2020. 18:30
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir8 : 2MNK Bačvice13.12.2020. 18:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
10. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 20:15
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice10 : 3Murter19.12.2020. 20:15, Dvorana Gripe, Split
20.01.2021. 18:30
Dvorana Gripe, Split
Torcida3 : 5Jezera20.01.2021. 18:30, Dvorana Gripe, Split
20.12.2020. 18:00
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Kijevo Knin3 : 5Genius20.12.2020. 18:00, Dvorana Bilankuša, Solin
11. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Genius7 : 2Torcida23.01.2021. 17:30, Dvorana Gripe, Split
23.01.2021. 18:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera4 : 0MNK Bačvice23.01.2021. 18:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
23.01.2021. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 4Trogir23.01.2021. 20:30, Murterski škoj, Murter
12. kolo
Izvještaj
31.01.2021. 18:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir5 : 1Jezera31.01.2021. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
31.01.2021. 19:45
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice4 : 5Genius31.01.2021. 19:45, Dvorana Gripe, Split
30.01.2021. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Torcida5 : 3MNK Kijevo Knin30.01.2021. 19:30, Dvorana Gripe, Split
13. kolo
Izvještaj
07.02.2021. 19:00
Murterski škoj, Murter
MNK Kijevo Knin7 : 3MNK Bačvice07.02.2021. 19:00, Murterski škoj, Murter
07.02.2021. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Genius10 : 6Trogir07.02.2021. 19:30, Dvorana Gripe, Split
06.02.2021. 18:15
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera4 : 2Murter06.02.2021. 18:15, Sportska dvorana Tisno, Tisno
14. kolo
Izvještaj
12.02.2021. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 6Genius12.02.2021. 20:30, Murterski škoj, Murter
14.02.2021. 19:45
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir5 : 3MNK Kijevo Knin14.02.2021. 19:45, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
14.02.2021. 19:45
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice2 : 1Torcida14.02.2021. 19:45, Dvorana Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Genius1210206230+3232
2.Jezera126154338+519
3.Torcida125165244+816
4.MNK Kijevo Knin125073450-1615
5.Trogir124265158-714
6.MNK Bačvice124173558-2313
7.Murter123364847+112
15 golova
Deni Kolega, Connor Neil Simpson
14 golova
Luka Jurlina
12 golova
Zvonimir Teklić, Mladen Burilović, Josip Cikojević
11 golova
Luka Mijoč, Antonio Repić
10 golova
Toni Legčević
9 golova
Mateo Erlić
8 golova
Ivan Matić, Dino Plazibat
7 golova
Jure Ćavar
6 golova
Petar Knežević, Mislav Kustura, Jure Trivković, Šimun Popov
5 golova
Ante Šalov, Jadran Kirevski, Paulo Katuša, Krešimir Luetić, Ivan Martić
4 gola
Tonći Ljubić, Leo Klarin, Karlo Klarin, Ivan Jurjević, Toni Katalinić, Stjepan Klarin
3 gola
Jure Gale, Joško Jelavić, Ante Dragošević, Ivan Čurjurić, Branko Laura, Josip Matić, Mario Orlović, Antonio Štimac, Ivan Barišić, Milan Walter Simpson, Ivan Džalto, Marijan Tunjić, Ivan Leko, Robert Franjkić, Lovre Kresović
2 gola
Duje Žilić, Renato Djak - Božić, Toni Borčić, Marin Roguljić, Mario Orlović, Duje Ribičić, Pjero Škarić, Ante Ćulum, Božo Duvnjak, Ivan Ilić, Emil Kursan, Ante Sočo, Stipe Dolić, Josip Anić, Neven Klarić, Luka Pavković, Josip Vukičević, Toni Ćorić, Damir Znaor
1 gol
Tony Junaković, Matej Ljubić, Josip Bašić, Marko Bačić, Tomislav Vučemil, Darko Bikić, Luka Akrap, Toni Matulić, Petar Ćubelić, Martin Nonković, Stipe Ordulj, Vinko Rozga, Toni Ivanišević, Ante Kovačević, Danijel Risonjić, Renato Nović, Joško Šimat, Ivan Baran, Josip Sirić, Franco Mandić, Marijan Imeri, Dejan Dodik, Ivan Sirić
1. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Knin3 : 4MNK Ombla04.10.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
03.10.2020. 20:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19838 : 1Hajduk03.10.2020. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
04.10.2020. 18:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši2 : 10Split04.10.2020. 18:30, Dvorana Gripe, Split
2. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 20:30
Dvorana Gripe, Split
Hajduk1 : 4Mejaši11.10.2020. 20:30, Dvorana Gripe, Split
11.10.2020. 20:15
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla1 : 9Šibenik 198311.10.2020. 20:15, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
10.10.2020. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20070 : 1MNK Knin10.10.2020. 19:00, Vodice, Vodice
3. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 18:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 3Heroji 200716.10.2020. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
18.10.2020. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši4 : 2MNK Ombla18.10.2020. 19:30, Dvorana Gripe, Split
17.10.2020. 20:00
Dvorana Gripe, Split
Split6 : 1Hajduk17.10.2020. 20:00, Dvorana Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 13:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla1 : 2Split24.10.2020. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
24.10.2020. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20074 : 6Mejaši24.10.2020. 19:00, Vodice, Vodice
25.10.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Knin3 : 3Šibenik 198325.10.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
5. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 2MNK Knin07.11.2020. 21:00, Dvorana Gripe, Split
08.11.2020. 16:30
Dvorana Gripe, Split
Split6 : 3Heroji 200708.11.2020. 16:30, Dvorana Gripe, Split
07.11.2020. 15:00
Dvorana Gripe, Split
Hajduk1 : 2MNK Ombla07.11.2020. 15:00, Dvorana Gripe, Split
6. kolo
Izvještaj
14.11.2020. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 200711 : 3Hajduk14.11.2020. 19:00, Vodice, Vodice
15.11.2020. 17:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Knin2 : 8Split15.11.2020. 17:00, Sportska dvorana, Knin
15.12.2020. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 2Mejaši15.12.2020. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
7. kolo
Izvještaj
13.01.2021. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Split7 : 2Šibenik 198313.01.2021. 17:30, Dvorana Gripe, Split
22.11.2020. 15:30
Dvorana Gripe, Split
Hajduk7 : 3MNK Knin22.11.2020. 15:30, Dvorana Gripe, Split
21.11.2020. 13:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla2 : 7Heroji 200721.11.2020. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
8. kolo
Izvještaj
06.12.2020. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla7 : 1MNK Knin06.12.2020. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
05.12.2020. 14:30
Dvorana Gripe, Split
Hajduk6 : 6Šibenik 198305.12.2020. 14:30, Dvorana Gripe, Split
05.12.2020. 16:30
Dvorana Gripe, Split
Split5 : 1Mejaši05.12.2020. 16:30, Dvorana Gripe, Split
9. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 18:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 7Hajduk13.12.2020. 18:30, Dvorana Gripe, Split
11.12.2020. 18:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 1MNK Ombla11.12.2020. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.01.2021. 18:00
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Knin2 : 2Heroji 200716.01.2021. 18:00, Dvorana Bilankuša, Solin
10. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20074 : 4Šibenik 198319.12.2020. 19:00, Vodice, Vodice
20.12.2020. 16:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla5 : 5Mejaši20.12.2020. 16:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
16.01.2021. 20:00
Dvorana Gripe, Split
Hajduk2 : 6Split16.01.2021. 20:00, Dvorana Gripe, Split
11. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Split8 : 3MNK Ombla23.01.2021. 17:30, Dvorana Gripe, Split
23.01.2021. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši6 : 1Heroji 200723.01.2021. 19:30, Dvorana Gripe, Split
23.01.2021. 17:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19837 : 2MNK Knin23.01.2021. 17:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 18:00
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Knin3 : 6Mejaši30.01.2021. 18:00, Dvorana Bilankuša, Solin
30.01.2021. 18:00
Vodice, Vodice
Heroji 20074 : 2Split30.01.2021. 18:00, Vodice, Vodice
30.01.2021. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla6 : 2Hajduk30.01.2021. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13. kolo
Izvještaj
07.02.2021. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Hajduk3 : 3Heroji 200707.02.2021. 17:30, Dvorana Gripe, Split
06.02.2021. 17:30
Dvorana Gripe, Split
Split3 : 0MNK Knin06.02.2021. 17:30, Dvorana Gripe, Split
06.02.2021. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Mejaši2 : 3Šibenik 198306.02.2021. 19:30, Dvorana Gripe, Split
14. kolo
Izvještaj
14.02.2021. 18:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 3Split14.02.2021. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.02.2021. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
MNK Knin3 : 3Hajduk14.02.2021. 20:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
13.02.2021. 18:00
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 6MNK Ombla13.02.2021. 18:00, Vodice, Vodice
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split1210026625+4130
2.Šibenik 1983127415635+2125
3.Mejaši126154847+119
4.Heroji 2007123544844+414
5.MNK Ombla124264051-1114
6.Hajduk122373763-269
7.MNK Knin121382555-306
13 golova
Dragan Radman
11 golova
Zvonimir Šućur, Robert-Vinko Pavičić
10 golova
Mladen Jarmanović
9 golova
Duje Vladović
8 golova
Ivo Vlahušić, Danjel Knežević, Mario Taći, Vice Biluš
7 golova
Vicko Radić, Milan Družijanić, Zvonimir Glavina, Leo Bogdanović
6 golova
Tino Junaković, Filip Babac, Mario Žumberac, Stipe Vrdoljak, Dino Buljan, Antonio Drašković, Ivan Primorac, Duje Koljanin
5 golova
Ivan Bezmalinović, Nikola Moro, Mirko Jurjević, Šime Brajković, Nenad Knežić, Željko Franić
4 gola
Denis Kuzmanić, Duje Bačić, Mateo Vodopić, Ante Palavra, Mladen Bajamić, Petar Petranić, Dominik Gustin, Ivan Čondić-Benek
3 gola
Matej Čirjak, Ivan Arar, Domagoj Čule, Luka Tešija, Ante Kosor, Ivan Tomić, Josip Zekonjić, Ivan Klarić-Dračar, Borna Tikvica, Petar Tabula, Siniša Lekić, Đemal Nasup, Marin Musinov, Ivica Perajica
2 gola
Iko Bašić, Toni Rendić, Hrvoje Bogdanović, Goran Smoljo, Ante Peša, Marin Vučemilović-Grgić, Hrvoje Juras, Davor Milanko, Jurica Eterović, Toni Petrina, Alen Marić, Ivan Škugor, Niko Vlahušić
1 gol
Nikola Čizmić, Pero Ševo, Tonino Zorotović, Marijan Tunjić, Toni Rendić, Duje Filipović, Andro Drašković, Roko Vrdoljak, Antonio Noković, Frano Vlahušić, Marko Šunjić, Ivan Bralić, Filip Bogut, Ivan Perkušić, Igor Šuljić, Marko Odža, Luka Kapetanović, Domagoj Franić, Franko Skočić, Ante Babić, Dean Banić
2. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 18:00
SC Gripe, Split
Torcida1 : 0Šibenik 198320.02.2021. 18:00, SC Gripe, Split
21.02.2021. 17:30
SC Gripe, Split
Mejaši3 : 2Jezera21.02.2021. 17:30, SC Gripe, Split
20.02.2021. 20:00
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Knin2 : 4MNK Kijevo Knin20.02.2021. 20:00, Dvorana Bilankuša, Solin
20.02.2021. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter7 : 0Heroji 200720.02.2021. 20:30, Murterski škoj, Murter
20.02.2021. 20:00
SC Gripe, Split
Hajduk2 : 0Trogir20.02.2021. 20:00, SC Gripe, Split
21.02.2021. 20:00
SC Gripe, Split
MNK Bačvice3 : 1MNK Ombla21.02.2021. 20:00, SC Gripe, Split
28.02.2021. 19:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19839 : 1Torcida28.02.2021. 19:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
27.02.2021. 18:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera3 : 6Mejaši27.02.2021. 18:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
27.02.2021. 18:00
Murterski škoj, Murter
MNK Kijevo Knin0 : 1MNK Knin27.02.2021. 18:00, Murterski škoj, Murter
27.02.2021. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20071 : 4Murter27.02.2021. 19:00, Vodice, Vodice
28.02.2021. 19:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir3 : 5Hajduk28.02.2021. 19:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
27.02.2021. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla4 : 2MNK Bačvice27.02.2021. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
3. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 20:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 3Genius06.03.2021. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
07.03.2021. 19:30
SC Gripe, Split
Mejaši2 : 6Split07.03.2021. 19:30, SC Gripe, Split
14.03.2021. 19:30
SC Gripe, Split
Genius6 : 6Šibenik 198314.03.2021. 19:30, SC Gripe, Split
13.03.2021. 17:30
SC Gripe, Split
Split4 : 2Mejaši13.03.2021. 17:30, SC Gripe, Split
06.03.2021. 15:45
SC Gripe, Split
Torcida2 : 1Jezera06.03.2021. 15:45, SC Gripe, Split
13.03.2021. 18:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera3 : 0Torcida13.03.2021. 18:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
07.03.2021. 16:30
SC Gripe, Split
MNK Bačvice4 : 3MNK Kijevo Knin07.03.2021. 16:30, SC Gripe, Split
05.03.2021. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 2Hajduk05.03.2021. 20:00, Murterski škoj, Murter
06.03.2021. 17:00
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Knin2 : 4MNK Ombla06.03.2021. 17:00, Dvorana Bilankuša, Solin
07.03.2021. 19:30
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir4 : 1Heroji 200707.03.2021. 19:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
13.03.2021. 18:00
Murterski škoj, Murter
MNK Kijevo Knin9 : 3MNK Bačvice13.03.2021. 18:00, Murterski škoj, Murter
14.03.2021. 17:30
SC Gripe, Split
Hajduk7 : 5Murter14.03.2021. 17:30, SC Gripe, Split
14.03.2021. 17:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla2 : 1MNK Knin14.03.2021. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13.03.2021. 18:00
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 3Trogir13.03.2021. 18:00, Vodice, Vodice
4. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 16:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 1Split20.03.2021. 16:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
28.03.2021. 16:00
SC Gripe, Split
Split3 : 3Šibenik 198328.03.2021. 16:00, SC Gripe, Split
21.03.2021. 17:30
SC Gripe, Split
Mejaši4 : 4Genius21.03.2021. 17:30, SC Gripe, Split
28.03.2021. 17:30
SC Gripe, Split
Genius3 : 5Mejaši28.03.2021. 17:30, SC Gripe, Split
20.03.2021. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter2 : 1MNK Kijevo Knin20.03.2021. 20:30, Murterski škoj, Murter
27.03.2021. 16:30
Murterski škoj, Murter
MNK Kijevo Knin2 : 0Murter27.03.2021. 16:30, Murterski škoj, Murter
21.03.2021. 19:45
SC Gripe, Split
MNK Bačvice4 : 6Hajduk21.03.2021. 19:45, SC Gripe, Split
28.03.2021. 20:00
SC Gripe, Split
Hajduk2 : 9MNK Bačvice28.03.2021. 20:00, SC Gripe, Split
20.03.2021. 20:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
MNK Ombla7 : 0Trogir20.03.2021. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
28.03.2021. 18:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir7 : 2MNK Ombla28.03.2021. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
20.03.2021. 16:45
Dvorana Bilankuša, Solin
MNK Knin2 : 5Heroji 200720.03.2021. 16:45, Dvorana Bilankuša, Solin
26.03.2021. 20:00
Vodice, Vodice
Heroji 20077 : 1MNK Knin26.03.2021. 20:00, Vodice, Vodice
10 golova
Zvonimir Šućur
7 golova
Toni Legčević
6 golova
Stipe Vrdoljak
5 golova
Milan Družijanić, Duje Ribičić, Nenad Knežić, Mateo Erlić
4 gola
Renato Djak - Božić, Stipe Dolić, Dean Banić, Đemal Nasup, Ivan Škugor, Ivan Krajina, Josip Anić, Dominik Gustin, Luka Pavković, Drago Gabrić, Ivan Klarić-Dračar
3 gola
Hrvoje Bogdanović, Mateo Vodopić, Tino Junaković, Filip Babac, Mario Žumberac, Marko Troskot, Toni Katalinić, Petar Knežević, Zvonimir Teklić, Mladen Jarmanović, Ivica Perajica, Željko Franić, Zvonimir Glavina, Ante Sočo, Robert Franjkić, Šimun Popov, Matej Čirjak, Domagoj Čule, Marijan Imeri
2 gola
Mladen Burilović, Marijan Tunjić, Luka Tešija, Tony Rubelj, Ivan Arar, Tonći Ljubić, Ante Kovačević, Ivan Čondić-Benek, Andro Drašković, Ivo Vlahušić, Danijel Risonjić, Pero Ševo, Ivan Marković, Luka Mijoč, Luka Jurić, Davor Milanko, Josip Zeljković, Duje Koljanin, Marin Vučemilović-Grgić, Robert-Vinko Pavičić, Ante Dragošević, Mladen Bajamić, Petar Petranić, Duje Bačić, Borna Tikvica
1 gol
Mateo Bralić, Josip Vukičević, Stjepan Klarin, Toni Rendić, Luka Jurlina, Alen Protega, Matej Ljubić, Jadran Kirevski, Dino Peša, Jure Gale, Goran Smoljo, Marko Odža, Antonio Repić, Igor Šuljić, Leo Andrić, Filip Biuk, Mario Orlović, Karlo Klarin, Paulo Katuša, Antonio Noković, Josip Cikojević, Vice Biluš, Ivan Ilić, Frane Barać, Mislav Kustura, Šime Brajković, Josip Baraba, File Paraman, Rafael Baričić, Marin Romić, Marin Musinov, Dejan Dodik, Dominik Čičić, Karlo Kapulica, Marko Marković, Duje Žilić, Ante Kosor, Danjel Knežević, Antonio Drašković, Ante Ćulum, Mario Jarmanović, Filip Radaj, Vicko Radić, Ivan Martić, Toni Borčić

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

 

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2019./2020. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

 

Skupinu Zapad čini devet klubova s područja središta Zagreb, Rijeka i Varaždin.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 10 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 18 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019. a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

Skupinu Jug čini 12 klubova s područja središta Split.

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Skupinu Istok čini 12 klubova s područja središta Osijek.

 

Natjecanje se odvija po sustavu lige s 12 klubova, odnosno igra se dvokružnim bod sustavom u 22 kola. Jesenski dio natjecanja počinje najranije 28. rujna 2019., a završava 29. prosinca 2019., dok proljetni dio natjecanja počinje 11. siječnja 2020., a obavezno završava do 26. travnja 2020.

 

Prvaci skupina igraju po dvokružnom bod sustavu kvalifikacije za ulazak u Prvu HMNL (Liga za prvaka Druge HMNL). Prvoplasirani klub iz kvalifikacija izravno ulazi u Prvu HMNL, a drugoplasirani klub iz kvalifikacija igra s devetoplasiranim klubom Prve HMNL iz natjecateljske godini 2019./20. dodatne kvalifikacije po dvokružnom kup sustavu za plasman u Prvu HMNL. Domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

 

Kvalifikacija za ulazak u Prvu HMNL vodi Povjerenik za natjecanje Prve HMNL, suce delegira Povjerenik na suđenje Prve HMNL, a poslove Disciplinskog suca obnaša Disciplinski sudac Prve HMNL.

 

Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub. Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Drugu HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21. Pojedinu skupinu Druge HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

 

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji izravno ispadaju iz Prve HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20., u pojedinu skupinu Druge HMNL za natjecateljsku godinu 2020./21.

 

Svaka pojedinačna skupina Druge HMNL popunjava se putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje 6 (šest), a najviše 14 (četrnaest) klubova.

Tijela natjecanja:

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeč
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Podskupina A

1.Genius12+3232
2.Jezera12+519
3.Torcida12+816
4.MNK Kijevo Knin12-1615
5.Trogir12-714
6.MNK Bačvice12-2313
7.Murter12+112

Podskupina B

1.Split12+4130
2.Šibenik 198312+2125
3.Mejaši12+119
4.Heroji 200712+414
5.MNK Ombla12-1114
6.Hajduk12-269
7.MNK Knin12-306