Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Zapad

2. HMNL - Zapad
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.09.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 4Novi Marof25.09.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
27.09.2020. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia5 : 4Malonogometni klub Lošinj27.09.2020. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
27.09.2020. 13:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 4Jesenje27.09.2020. 13:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.09.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 5Malonogometni klub Mne Veruda Pula26.09.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
27.09.2020. 14:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Petrinjčica27.09.2020. 14:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
2. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 19:30
Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje3 : 6MNK Gorica03.10.2020. 19:30, Gradska dvorana Donja Stubica, Donja Stubica
02.10.2020. 21:00
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 3Malonogometni klub Lošinj02.10.2020. 21:00, Bjelovar, Bjelovar
04.10.2020. 14:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica1 : 11Futsal Pula04.10.2020. 14:00, Školska dvorana, Petrinja
04.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4Siscia04.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
02.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 8Otočac02.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
3. kolo
Izvještaj
10.10.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 5Otočac10.10.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
11.10.2020. 19:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 3Novi Marof11.10.2020. 19:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
10.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica8 : 2Malonogometni klub Lošinj10.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
10.10.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 2Jesenje10.10.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 0Petrinjčica10.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
4. kolo
Izvještaj
03.11.2020. 20:45
NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
Jesenje4 : 6Malonogometni klub Mne Veruda Pula03.11.2020. 20:45, NK Stubica, Donja Stubica, Donja Stubica
17.10.2020.
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula9 : 2Malonogometni klub Lošinj17.10.2020., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
18.10.2020. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 4MNK Gorica18.10.2020. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
18.10.2020. 19:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac7 : 7Bjelovar18.10.2020. 19:30, SD OŠ Otočac, Otočac
28.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab4 : 7Siscia28.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
5. kolo
Izvještaj
21.10.2020. 18:00
Rab7 : 9Bjelovar21.10.2020. 18:00
24.10.2020. 18:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 1Otočac24.10.2020. 18:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
24.10.2020. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 0Novi Marof24.10.2020. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
22.10.2020. 21:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula8 : 6Malonogometni klub Lošinj22.10.2020. 21:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.10.2020. 18:30
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica2 : 7Jesenje25.10.2020. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
6. kolo
Izvještaj
19.11.2020. 19:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula19.11.2020. 19:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
30.10.2020. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab1 : 16MNK Gorica30.10.2020. 18:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
02.11.2020. 19:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 9Futsal Pula02.11.2020. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
02.11.2020. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Bjelovar02.11.2020. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
02.11.2020. 20:00
Školska dvorana, Petrinja
Malonogometni klub Lošinj3 : 4Petrinjčica02.11.2020. 20:00, Školska dvorana, Petrinja
7. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 16:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica19 : 1Siscia07.11.2020. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
06.11.2020. 17:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula15 : 1Rab06.11.2020. 17:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
08.11.2020. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula10 : 2Otočac08.11.2020. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
07.11.2020. 21:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 4Malonogometni klub Lošinj07.11.2020. 21:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
08.11.2020. 19:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica0 : 16Novi Marof08.11.2020. 19:00, Školska dvorana, Petrinja
8. kolo
Izvještaj
06.12.2020. 17:30
Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof6 : 0Jesenje06.12.2020. 17:30, Ljubešćica, Ljubešćica
10.01.2021. 17:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab4 : 7Malonogometni klub Mne Veruda Pula10.01.2021. 17:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
15.11.2020. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia0 : 11Futsal Pula15.11.2020. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
15.11.2020. 21:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 3MNK Gorica15.11.2020. 21:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
15.11.2020. 17:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac10 : 3Petrinjčica15.11.2020. 17:00, SD OŠ Otočac, Otočac
9. kolo
Izvještaj
22.11.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula11 : 5Siscia22.11.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
09.12.2020. 19:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 4Bjelovar09.12.2020. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.11.2020. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 3Otočac21.11.2020. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
25.11.2020. 20:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Malonogometni klub Lošinj2 : 7Novi Marof25.11.2020. 20:15, Sutinska Vrela, Zagreb
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Rab
10. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 18:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac2 : 7Malonogometni klub Lošinj05.12.2020. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Jesenje
06.12.2020. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 9Malonogometni klub Mne Veruda Pula06.12.2020. 15:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
05.12.2020. 16:00
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica3 : 2Futsal Pula05.12.2020. 16:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
05.12.2020. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia10 : 2Petrinjčica05.12.2020. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
11. kolo
Izvještaj
20.12.2020. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula3 : 3MNK Gorica20.12.2020. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
13.12.2020. 19:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje7 : 4Siscia13.12.2020. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Rab
13.12.2020. 17:30
OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
Novi Marof4 : 2Otočac13.12.2020. 17:30, OŠ Ljubešćica, Ljubešćica
12.12.2020. 15:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica5 : 9Bjelovar12.12.2020. 15:00, Školska dvorana, Petrinja
12. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Rab
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Siscia
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Bjelovar
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Futsal Pula
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Gorica
13. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Jesenje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Malonogometni klub Lošinj : Bjelovar
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Novi Marof
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Otočac : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Petrinjčica
14. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Siscia
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Bjelovar
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : MNK Gorica
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Futsal Pula
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
15. kolo
Izvještaj
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Jesenje
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Lošinj : Futsal Pula
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Otočac
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Rab
16. kolo
Izvještaj
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Bjelovar : Rab
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : MNK Gorica
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Futsal Pula
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Petrinjčica
17. kolo
Izvještaj
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Novi Marof
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Otočac
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Rab
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Siscia
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Lošinj
18. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : MNK Gorica
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Futsal Pula
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Jesenje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Petrinjčica
19. kolo
Izvještaj
-
Jesenje : Novi Marof
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Siscia
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Bjelovar
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Otočac
20. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Futsal Pula
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Jesenje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Malonogometni klub Lošinj
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Petrinjčica
21. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Mali Lošinj, Mali Lošinj
Malonogometni klub Lošinj : Otočac
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Malonogometni klub Mne Veruda Pula : Bjelovar
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : MNK Gorica
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
22. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Malonogometni klub Mne Veruda Pula
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Malonogometni klub Lošinj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Petrinjčica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Pula109018222+6027
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula108117639+3725
3.Novi Marof108025429+2524
4.MNK Gorica107127226+4622
5.Bjelovar106136149+1219
6.Otočac103254454-1011
7.Siscia103074272-309
8.Jesenje92253445-118
9.Petrinjčica91081881-633
10.Rab70072266-440
11.Malonogometni klub Lošinj (-8)91173355-22-4
15 golova
Franjo Matković
14 golova
Edi Ljubas, Elvir Husarić, Bepo Paus
11 golova
Antonio Vuzem, Petar Ježić
10 golova
Matija Ostović, Domagoj Kos, Daniel Moravac, Tino Čirjak, Emil Hamzagić
9 golova
Dino Bartoluci, Dean Moravac
8 golova
Dino Bajsić, Ivan Šulentić, Josip Jurić, Robert Grbić
7 golova
Dario Šestić, Bojan Barišić, Hisa Ramadani, Jure Copić, Niko Vukmir, Bruno Devčić
6 golova
Martin Stojčević, Leon Levak, Tomislav Harmicar, Vedran Cvitković, Josip Gorup, Željko Petrović, Ante Pavličević
5 golova
Ante Starčević, Dražen Jurković, Siniša Đipalo, Dominik Pavlek, Manolo Bilić, Danijel Tonković, Filip Subašić, Josip Sabolić, Danis Hrgota, Matej Bronzović
4 gola
David Vidaković, Ivan Gabriel Ključarić, Antonio Gračić, Ivan Sinković, Luka Šiprak, Darko Duvnjak
3 gola
Matija Ceraj, Ivan Starčević, Nikola Stanković, Renato Rumbak, Domagoj Bobinac, Ivan Beg, Antonio Zrno, Marko Bilušković, Leopold Lovrić, Leon Pupić Jovanović
2 gola
Mislav Sakač, Deni Jergović, Filip Kos, Miroslav Filipović, Anel Dedić, Lovro Horvat, Matija Vidović, Karlo Prpić, Niko Španjol, Zoran Miočinović, Antonijo Papac, Maro Pavić, Mateo Čekol, Antonio Galonja, Dino Pasariček, Franko Hučić, Marino Dedić, Goran Urošević, Antonio Ostović, Deni Hajdarović, Viktor Vošten, Ivan Cerjak, Luka Banić, Nermin Radončić, Sanel Imširević, Dragan Vučetić
1 gol
Valter Cetina, Nenad Buza- Vidas, Marko Ivče, Dario Anić, Marko Krznarić, Stefan Živadinović, Mihael Obad, Matej Galonja, Igor Mostarlić, Josip Jandrić, Kristijan Osredečki, Ivica Majić, Mihael Eldić, Luka Marušić, Lucijan Pahljina, Belmin Hasanbašić, Kristijan Patačić, Petar Boronjek, Rikardo Malbašić, Baldo Ivan Matić, Antonio Mandić, Roman Vdović, Dominik Bobinac, Antonio Merkaš, Leonardo Mostarlić, Marin Katović, Branko Artić, Sandro Vincelj, Alen Fulir, Mateo Bošnjak, Marko Šulentić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Malonogometni klub Lošinj

Dominik Obad

Siscia

Emil Hamzagić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bjelovar

Željko Ostrman
Ante Pavličević
Luka Šiprak

Futsal Pula

Ivan Šulentić

Jesenje

Branko Artić
Leon Levak
Dino Pasariček

Malonogometni klub Lošinj

Domagoj Kos

Malonogometni klub Mne Veruda Pula

Elvir Husarić
Edi Ljubas
Daniel Moravac

MNK Gorica

Matija Ceraj
Antonijo Papac
Dario Šestić

Novi Marof

Franko Hučić
Željko Petrović
Mislav Sakač

Otočac

Marko Krznarić
Matija Ostović
Nermin Radončić
Josip Smolčić

Rab

Andro Mlacović

Siscia

Matej Galonja
Elvis Gudec

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bjelovar

Dino Bajsić
Siniša Đipalo
Deni Hajdarović
Lovro Horvat
Andrija Putak
Martin Stojčević

Futsal Pula

Bojan Barišić
Robert Grbić
Danis Hrgota
Bepo Paus
Goran Urošević
Antonio Vuzem
Stefan Živadinović

Jesenje

Valentino Jelovečki
Ivica Majić
Marko Tušek
Matija Vidović
Sandro Vincelj

Malonogometni klub Lošinj

Filip Kos
Jurica Mijatović
Kristijan Patačić
Dominik Pavlek

Malonogometni klub Mne Veruda Pula

Marko Bilušković
Dean Moravac
Viktor Vošten

MNK Gorica

Dino Bartoluci
Darko Duvnjak
Pavao Ježić
Petar Ježić
Igor Mostarlić

Novi Marof

Jure Copić
Tomislav Harmicar
Tin Huzjak
Matija Lučić

Otočac

Dario Anić
Matej Bronzović
Karlo Kostelac
Tony Lončar
Antonio Ostović

Rab

Marino Dedić
Marko Ivče
Adrian Kurelić
Krešimir Matovina
Ivan Pećarina

Siscia

Josip Balen
Anel Dedić
Antonio Galonja
Ivan Marović
David Mrkobrada
Karlo Prpić

Malonogometni klub Lošinj

Dominik Obad

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Siscia

Emil Hamzagić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Futsal Pula10+6027
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula10+3725
3.Novi Marof10+2524
4.MNK Gorica10+4622
5.Bjelovar10+1219
6.Otočac10-1011
7.Siscia10-309
8.Jesenje9-118
9.Petrinjčica9-633
10.Rab7-440
11.Malonogometni klub Lošinj (-8)9-22-4