Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Zapad

2. HMNL - Zapad
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
1. kolo
Izvještaj
09.10.2021. 16:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka3 : 3Uspinjača Gimka09.10.2021. 16:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
10.10.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof16 : 3Siscia10.10.2021. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
09.10.2021. 16:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica4 : 2Bjelovar09.10.2021. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
10.10.2021. 20:00
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 928 : 4MNK Škurinje Novo Naselje10.10.2021. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
09.10.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 6Otočac09.10.2021. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
2. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 20:00
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 8Jesenje17.10.2021. 20:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 20:00
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 4MNK Gorica16.10.2021. 20:00, Zagreb, Zagreb
17.10.2021. 17:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica4 : 3Novi Marof17.10.2021. 17:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
17.10.2021. 14:00
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje0 : 7HMNK Rijeka17.10.2021. 14:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
18.10.2021. 20:15
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Zagreb 9218.10.2021. 20:15, Dvorana Brezovica, Sisak
3. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 20:20
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 925 : 5Petrinjčica24.10.2021. 20:20, Sutinska Vrela, Zagreb
24.10.2021. 19:30
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 8Uspinjača Gimka24.10.2021. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
23.10.2021. 16:00
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
HMNK Rijeka3 : 0Siscia23.10.2021. 16:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
24.10.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac10 : 4Bjelovar24.10.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
08.11.2021. 17:00
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica3 : 0MNK Škurinje Novo Naselje08.11.2021. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
4. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 14:00
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka4 : 2Otočac31.10.2021. 14:00, Zagreb, Zagreb
31.10.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica0 : 7HMNK Rijeka31.10.2021. 18:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
31.10.2021. 17:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof3 : 0Zagreb 9231.10.2021. 17:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
25.10.2021. 18:30
2. HMNL Zapad
MNK Gorica15 : 1Siscia25.10.2021. 18:30
31.10.2021. 14:30
2. HMNL Zapad
MNK Škurinje Novo Naselje2 : 9Jesenje31.10.2021. 14:30
5. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka2 : 7Novi Marof06.11.2021. 15:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
06.11.2021. 17:00
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica6 : 2Petrinjčica06.11.2021. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
07.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 7Uspinjača Gimka07.11.2021. 19:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
07.11.2021. 20:00
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje14 : 3Siscia07.11.2021. 20:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
07.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 0MNK Škurinje Novo Naselje07.11.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
6. kolo
Izvještaj
15.11.2021. 20:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica4 : 7Jesenje15.11.2021. 20:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
10.11.2021. 19:15
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 925 : 4HMNK Rijeka10.11.2021. 19:15, Sutinska Vrela, Zagreb
15.11.2021. 20:15
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof2 : 5MNK Gorica15.11.2021. 20:15, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
17.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia2 : 4Otočac17.11.2021. 19:00, Dvorana Brezovica, Sisak
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Bjelovar
7. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 14:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica9 : 2Zagreb 9220.11.2021. 14:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
20.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje13 : 4Novi Marof20.11.2021. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
21.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac9 : 3Petrinjčica21.11.2021. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
21.11.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 0Siscia21.11.2021. 18:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
-
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : MNK Škurinje Novo Naselje
8. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica4 : 6Bjelovar28.11.2021. 18:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
27.11.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof5 : 9Otočac27.11.2021. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
27.11.2021. 19:00
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 920 : 3Jesenje27.11.2021. 19:00, Sutinska Vrela, Zagreb
28.11.2021. 15:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka1 : 4MNK Gorica28.11.2021. 15:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Uspinjača Gimka
9. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 19:30
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje3 : 1HMNK Rijeka04.12.2021. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
04.12.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac12 : 1Zagreb 9204.12.2021. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
04.12.2021. 17:00
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Novi Marof04.12.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.12.2021. 18:40
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka13 : 1Petrinjčica04.12.2021. 18:40, Zagreb, Zagreb
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Siscia
10. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 18:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof2 : 10Uspinjača Gimka11.12.2021. 18:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
12.12.2021. 18:30
2. HMNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
Zagreb 924 : 17Bjelovar12.12.2021. 18:30, Pešćenica, Zagreb
12.12.2021. 15:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka6 : 7Otočac12.12.2021. 15:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
11.12.2021. 16:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica5 : 7Jesenje11.12.2021. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
-
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Škurinje Novo Naselje
11. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 18:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac1 : 5MNK Gorica18.12.2021. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
18.12.2021. 14:30
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar6 : 2HMNK Rijeka18.12.2021. 14:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.12.2021. 16:00
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka13 : 3Zagreb 9218.12.2021. 16:00, Zagreb, Zagreb
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Petrinjčica
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Novi Marof
12. kolo
Izvještaj
06.02.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Zagreb 923 : 8Uspinjača Gimka06.02.2022. 20:00, Zagreb, Zagreb
06.02.2022. 17:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof1 : 2Bjelovar06.02.2022. 17:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
04.02.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica3 : 1Otočac04.02.2022. 20:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Novi Marof
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Zagreb 92
06.02.2022. 15:30
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka6 : 5Jesenje06.02.2022. 15:30, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
13. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 15:00
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka5 : 7Bjelovar13.02.2022. 15:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
13.02.2022. 19:15
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje8 : 4Petrinjčica13.02.2022. 19:15, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
12.02.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 924 : 8Otočac12.02.2022. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
-
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Siscia
-
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka : MNK Škurinje Novo Naselje
13.02.2022. 17:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica4 : 3Uspinjača Gimka13.02.2022. 17:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
14. kolo
Izvještaj
20.02.2022. 19:15
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje10 : 4Zagreb 9220.02.2022. 19:15, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
19.02.2022. 18:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof3 : 5HMNK Rijeka19.02.2022. 18:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
20.02.2022. 16:30
2. HMNL Zapad
MNK Gorica5 : 1Otočac20.02.2022. 16:30
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : HMNK Rijeka
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : MNK Gorica
20.02.2022. 19:00
2. HMNL Zapad
Bjelovar9 : 3Petrinjčica20.02.2022. 19:00
15. kolo
Izvještaj
27.02.2022. 17:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac2 : 3Uspinjača Gimka27.02.2022. 17:00, SD OŠ Otočac, Otočac
26.02.2022. 18:30
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Novi Marof6 : 1Petrinjčica26.02.2022. 18:30, Školska dvorana, Petrinja
-
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Novi Marof
-
2. HMNL Zapad
Siscia : MNK Gorica
-
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : MNK Škurinje Novo Naselje
27.02.2022. 18:15
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje5 : 5MNK Gorica27.02.2022. 18:15, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
27.02.2022. 19:00
2. HMNL Zapad
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 1Zagreb 9227.02.2022. 19:00, Bjelovar, Bjelovar
16. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 5Jesenje05.03.2022. 20:00, Zagreb, Zagreb
06.03.2022. 19:10
2. HMNL Zapad
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 8MNK Gorica06.03.2022. 19:10, Bjelovar, Bjelovar
06.03.2022. 20:15
2. HMNL Zapad
Zagreb 922 : 3Novi Marof06.03.2022. 20:15
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Otočac
06.03.2022. 16:30
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka11 : 0Petrinjčica06.03.2022. 16:30, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
17. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 17:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac5 : 2Jesenje13.03.2022. 17:00, SD OŠ Otočac, Otočac
13.03.2022. 16:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica12 : 2Novi Marof13.03.2022. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
13.03.2022. 19:45
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka7 : 5Zagreb 9213.03.2022. 19:45, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
-
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Siscia
-
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : MNK Škurinje Novo Naselje
13.03.2022. 15:15
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka10 : 6Bjelovar13.03.2022. 15:15, Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 16:30
2. HMNL Zapad
MNK Gorica3 : 6HMNK Rijeka19.03.2022. 16:30
20.03.2022. 16:15
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 0Novi Marof20.03.2022. 16:15, Zagreb, Zagreb
20.03.2022. 19:00
2. HMNL Zapad
Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 7Otočac20.03.2022. 19:00, Bjelovar, Bjelovar
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Bjelovar
20.03.2022. 20:15
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 5Zagreb 9220.03.2022. 20:15, Školska dvorana, Petrinja
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Uspinjača Gimka
19. kolo
Izvještaj
27.03.2022. 15:30
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica2 : 2MNK Gorica27.03.2022. 15:30, Školska dvorana, Petrinja
27.03.2022. 16:30
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 4HMNK Rijeka27.03.2022. 16:30, Zagreb, Zagreb
27.03.2022. 19:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac6 : 2Novi Marof27.03.2022. 19:30, SD OŠ Otočac, Otočac
27.03.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 5Bjelovar27.03.2022. 20:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
-
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Siscia
20. kolo
Izvještaj
03.04.2022. 18:30
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof9 : 2Jesenje03.04.2022. 18:30, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
03.04.2022. 19:00
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 2HMNK Rijeka03.04.2022. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
02.04.2022. 13:30
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
Zagreb 922 : 11MNK Gorica02.04.2022. 13:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
03.04.2022. 20:00
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 4Uspinjača Gimka03.04.2022. 20:00, Školska dvorana, Petrinja
-
2. HMNL Zapad
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : MNK Škurinje Novo Naselje
21. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Zapad
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Novi Marof
-
2. HMNL Zapad
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Zagreb 92
-
2. HMNL Zapad
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : HMNK Rijeka
-
2. HMNL Zapad
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : MNK Gorica
-
2. HMNL Zapad
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
MNK Škurinje Novo Naselje : Petrinjčica
22. kolo
Izvještaj
-
2. HMNL Zapad
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Otočac
-
2. HMNL Zapad
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
HMNK Rijeka : Bjelovar
-
2. HMNL Zapad
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Uspinjača Gimka
-
2. HMNL Zapad
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
-
2. HMNL Zapad
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : MNK Škurinje Novo Naselje
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MNK Gorica18142211044+6644
2.Uspinjača Gimka16121310447+5737
3.Otočac1812069663+3336
4.Bjelovar1711069380+1333
5.Jesenje18101711280+3231
6.HMNK Rijeka189188264+1828
7.Novi Marof1760117085-1518
8.Petrinjčica16321145102-5711
9.Zagreb 92 (-1)18311458134-769
10.MNK Škurinje Novo Naselje (-1)5005630-24-1
11.Siscia (-1)70071259-47-1
34 gola
Mario Crnčević
33 gola
Filip Hanžić
31 gol
Matija Ostović
24 gola
Tino Čirjak, Deni Hajdarović
20 golova
Dario Štanfel
18 golova
Ivan Kovačec
17 golova
Tin Gršić
15 golova
Renato Rumbak
13 golova
Željko Petrović, Borna VIDIĆEK, Dino Bajsić
12 golova
Darko Duvnjak, Silvio Toth
11 golova
Jure Copić
9 golova
Ivan Matan, Robert Malnar, Antonio Ostović, Ante Pavličević, Hrvoje Mlinarić, Dražen Jurković, Miroslav Filipović, Ivan Boban
8 golova
Matteo Šepić, Denis Ramljak, Edi Kurolt, Denis Švaljek, Dario Šestić
7 golova
Tomica Čikor, Matej Ročak, Antonijo Papac, Sandro Vincelj, Antonio Đusi, Matija Vidović, Danijel Leoni, Josip Beljan, Martin Stojčević, Mihael Eldić
6 golova
Kristijan Mešnjak, Matija Uremović, Kristijan Jerbić, Leon Jedvaj, Luka Davidović, Bepo Paus
5 golova
Marko Krznarić, Mislav Sakač, Dalibor Radusin, Mislav Banek, Emil Hamzagić, Ante Starčević, Rene Makar, Dino Pasariček
4 gola
Leonardo Mostarlić, Leonardo Papić, Dorian Vincelj, Lovro Cigler, Saša Hojski, Bruno Devčić, Luka Modrić, Kristian Cianci, Nikola Stanković, Vito Devčić, Hrvoje Žuvela
3 gola
David Čuni, Andrej Mioković, Dino Rimac, Antonio Krznarić, Valentino Bečeheli, Marko Lukačić, Filip Vojnović, Josip Gorup, Davor Andrijević, Kosta Đukić, Karlo Kranjec, Branko Artić, Karlo Prpić, Mario Smolčić, Fahrudin Muminović, Ante Perkušić, Vedran Čubelić, Dominik Antonio Viher, Vedran Cvitković
2 gola
Fran Cerjak, Danijel Tonković, Bruno Marjanović, Dario Anić, Gabrijel Sente, Luka Marušić, Mihovil Grubišić, Duje Aralica, Ivan Jasprica, Matija Huzjak, Mateo Nikše, Luka Šiprak, Marko Pećar, Loren Radić, Siniša Đipalo, Marko Tušek, Filip Hodak, Luka Majetić, Josip Pavić, Matija Lučić, Nikša Bakić, Tony Lončar, Dominik Božičić, Antonio Merkaš, Marko Križić, Leon Levak, Josip Smolčić, Dario Jertec, Nikola Vešligaj, Josip Horvatinović, Dejan Slunjski, Petar Muhar, Franko Hučić
1 gol
Vanja Malinić, Tomislav Harmicar, Dominik Masten, Alen Hušidić, Luka Barišić, Ivan Klanac, Matej Bošnjak, Patrik Pavić, Josip Zdrilić, Luka Mikulica, Antonio Zrno, Mario Klasić, Tin Kunčić, Romano Pejnović, Ivan Šegota, Dario Jozić, Teo Hajdaraj, Borna Kikić, Branimir Ivanetić, Filip Križe, Silvio Budinski, Denis Lihić, Karlo Kostelac, Mateo Čekol, Luka Ključarić, Kevin Šenkiš, Josip Cvilko, Karlo Marić, Zoran Miočinović, Roko Kranjčec, Luka Banić, Josip Balen, David Mrkobrada, Leo Mar, Dominik Prelčec, Marko Pipalović, Andrea Radošević, Antonio Dedić

Ljestvica

1.MNK Gorica18+6644
2.Uspinjača Gimka16+5737
3.Otočac18+3336
4.Bjelovar17+1333
5.Jesenje18+3231
6.HMNK Rijeka18+1828
7.Novi Marof17-1518
8.Petrinjčica16-5711
9.Zagreb 92 (-1)18-769
10.MNK Škurinje Novo Naselje (-1)5-24-1
11.Siscia (-1)7-47-1