Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Zapad

2. HMNL - Zapad
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
1. kolo
Izvještaj
10.10.2021. 18:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof16 : 3Siscia10.10.2021. 18:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
10.10.2021. 20:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 928 : 4Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje10.10.2021. 20:00, Sutinska Vrela, Zagreb
09.10.2021. 16:00
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka3 : 3Uspinjača Gimka09.10.2021. 16:00, Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
09.10.2021. 16:30
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica4 : 2Bjelovar09.10.2021. 16:30, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
09.10.2021. 19:00
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje4 : 6Otočac09.10.2021. 19:00, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
2. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 20:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 8Jesenje17.10.2021. 20:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 20:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 4MNK Gorica16.10.2021. 20:00, Zagreb, Zagreb
17.10.2021. 14:00
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje0 : 7Hrvatski malonogometni klub Rijeka17.10.2021. 14:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
18.10.2021. 20:15
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 4Zagreb 9218.10.2021. 20:15, Dvorana Brezovica, Sisak
17.10.2021. 17:00
Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
Petrinjčica4 : 3Novi Marof17.10.2021. 17:00, Sportska dvorana O.Š. Zorke Sever, Popovača
3. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 20:20
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Petrinjčica 24.10.2021. 20:20, Sutinska Vrela, Zagreb
23.10.2021. 16:00
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Siscia 23.10.2021. 16:00, Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
24.10.2021. 19:30
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje0 : 0Uspinjača Gimka 24.10.2021. 19:30, Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Bjelovar
4. kolo
Izvještaj
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Otočac
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Jesenje
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : MNK Gorica
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Zagreb 92
5. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Novi Marof
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Petrinjčica
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Siscia
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Uspinjača Gimka
6. kolo
Izvještaj
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Bjelovar
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Otočac
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Jesenje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : MNK Gorica
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
7. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Zagreb 92
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Novi Marof
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Petrinjčica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Siscia
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
8. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Uspinjača Gimka
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Bjelovar
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Otočac
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Jesenje
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : MNK Gorica
9. kolo
Izvještaj
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Zagreb 92
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Novi Marof
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Petrinjčica
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Siscia
10. kolo
Izvještaj
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Uspinjača Gimka
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Bjelovar
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Otočac
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Jesenje
11. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : MNK Gorica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Zagreb 92
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Novi Marof
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Petrinjčica
12. kolo
Izvještaj
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Novi Marof
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Zagreb 92
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : MNK Gorica
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Jesenje
13. kolo
Izvještaj
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Bjelovar
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Uspinjača Gimka
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Siscia
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Petrinjčica
14. kolo
Izvještaj
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Zagreb 92
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : MNK Gorica
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Jesenje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Otočac
15. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Uspinjača Gimka
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Siscia
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Petrinjčica
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Novi Marof
16. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : MNK Gorica
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Jesenje
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Otočac
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Bjelovar
17. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Siscia
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Petrinjčica
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Novi Marof
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Zagreb 92
18. kolo
Izvještaj
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : MNK Gorica
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Jesenje
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Otočac
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Bjelovar
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Uspinjača Gimka
19. kolo
Izvještaj
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Siscia
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Petrinjčica
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Novi Marof
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : Zagreb 92
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
20. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Jesenje
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Otočac
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Bjelovar
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Uspinjača Gimka
-
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
21. kolo
Izvještaj
-
Sportska Dvorana Mladosti, Rijeka
Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje : Petrinjčica
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Novi Marof
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Zagreb 92
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Hrvatski malonogometni klub Rijeka
-
Dvorana srednje škole Krapina, Krapina
Jesenje : MNK Gorica
22. kolo
Izvještaj
-
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica : Otočac
-
Sportska dvorana Dino Lukarić, Rijeka
Hrvatski malonogometni klub Rijeka : Bjelovar
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Uspinjača Gimka
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Siscia
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Zagreb 922200127+56
2.MNK Gorica220085+36
3.Hrvatski malonogometni klub Rijeka2110103+74
4.Novi Marof2101197+123
5.Jesenje2101129+33
6.Otočac110064+23
7.Petrinjčica110043+13
8.Uspinjača Gimka201167-11
9.Bjelovar2002512-70
10.Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje2002415-110
11.Siscia2002620-140
6 golova
Dario Štanfel
5 golova
Rene Makar
4 gola
Matija Ostović, Mislav Sakač, Renato Rumbak, Ivan Kovačec
3 gola
Filip Hanžić, Hrvoje Mlinarić, Kristijan Jerbić, Borna VIDIĆEK
2 gola
Tomica Čikor, Bepo Paus, Nikola Vešligaj, Kristijan Mešnjak, Željko Petrović, Silvio Toth, Tin Gršić, Tino Čirjak, Emil Hamzagić, Matija Vidović, Dominik Božičić, Branko Artić
1 gol
Kevin Šenkiš, Zoran Miočinović, Gabrijel Sente, Davor Andrijević, Mario Crnčević, Valentino Bečeheli, Luka Mikulica, Fahrudin Muminović, Nikša Bakić, Leon Jedvaj, Nikola Stanković, Kosta Đukić, Matteo Šepić, Karlo Kranjec, Josip Beljan, Marko Tušek, Filip Križe, Danijel Leoni, Matija Lučić, Dominik Prelčec, Josip Zdrilić, Karlo Prpić, Fran Cerjak, Martin Stojčević, Antonio Zrno, Antonio Ostović, Kristian Cianci, Dražen Jurković

Akumulirani žuti kartoni: 2

Bjelovar

Borna VIDIĆEK

Jesenje

Branko Artić

Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje

Dominik Božičić

Uspinjača Gimka

Franko Hučić

Zagreb 92

Marko Tušek

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bjelovar

Siniša Đipalo
Deni Hajdarović
Goran Malogorski
Tomislav Pleić
Luka Šiprak

Hrvatski malonogometni klub Rijeka

Ivan Babić
Hrvoje Čačić
Danijel Leoni
Dario Štanfel
Josip Zdrilić

Jesenje

Valentino Jelovečki
Dorian Vincelj

Malonogometni klub Škurinje Novo Naselje

Dino Gojković
Luka Mikulica
Fahrudin Muminović

MNK Gorica

Tino Čirjak
Darko Duvnjak
Ivan Matan
Željko Petrović
Dario Šestić

Otočac

Dario Anić
Antonio Ostović

Petrinjčica

Josip Gorup

Siscia

Igor Cvijanović
Marko Dragić
Emil Hamzagić
Antonio Vincelj

Uspinjača Gimka

Bepo Paus
Silvio Toth
Matija Uremović

Zagreb 92

Davor Andrijević
Matej Bošnjak
Kristijan Jerbić
Hrvoje Mlinarić
Nikola Vešligaj

MNK Gorica

Igor Mostarlić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Siscia

Matko Sekulić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Ljestvica

1.Futsal Pula19+11952
2.Malonogometni klub Mne Veruda Pula19+6144
3.MNK Gorica19+6943
4.Novi Marof19+3739
5.Otočac19+1729
6.Bjelovar19-429
7.Jesenje19-222
8.Siscia19-6814
9.Malonogometni klub Lošinj (-8)19-513
10.Petrinjčica9-633
11.Rab18-1153