Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

HMNK - Istok

HMNK - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
01.10.2019. 20:15
HNKMN Istok
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije7 : 5Osijek KELME01.10.2019. 20:15, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
30.09.2019. 21:00
HNKMN Istok
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara4 : 5Jakšić30.09.2019. 21:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
29.09.2019. 20:00
HNKMN Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić11 : 0Futsal Olimpijac Županja29.09.2019. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
2. kolo
Izvještaj
10.10.2019. 20:30
HNKMN Istok
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina4 : 5Autodijelovi Tokić10.10.2019. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
08.10.2019. 20:30
HNKMN Istok
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja1 : 6Urije08.10.2019. 20:30, Županja, Županja
09.10.2019. 19:30
HNKMN Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 3Jakšić09.10.2019. 19:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
09.10.2019. 20:45
HNKMN Istok
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod0 : 5Aurelia09.10.2019. 20:45, MARSONIA, Slavonski Brod
3. kolo
Izvještaj
17.10.2019. 20:30
HNKMN Istok
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić2 : 3Urije17.10.2019. 20:30, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
16.10.2019. 19:00
HNKMN Istok
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 6Brod 03516.10.2019. 19:00, Vinkovci, Vinkovci
4. kolo
Izvještaj
30.10.2019. 20:00
HNKMN Istok
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Urije
4 gola
Dario Batalo, Domagoj Brnčić
3 gola
Almedin Bundavica, Luka Šporčić
2 gola
Robert Ruhek, Goran Dakić, Domagoj Ćuk, Maurizio Rezo, Matej Blažević, Romeo Sušac, Marko Filipović, Filip Bungić, Andrija Lucović, Luka Đerek, Marinko Brkljača, Josip Barišić
1 gol
Patrik Mijić, Vitor Hugo De Lima Da Silva, Petar Pedić, Josip Šalaj, Marko Grbeš, Duje Dragun, Mario Jozić, Denis Petrinjak, Luka Rotim, Ivan Tunuković, Ivan Bulaja, Ivan Banožić, Ivan Jakešević, Goran Šitum, Jure Bogdanović, Tomislav Banožić, Domagoj Kovačević, Robert Nospak, Ivan Kašljević, Matej Kurjaković, Ivan Marić, Ante Vicić, Filip Cerovski, Ivan Mandić, Benjamin Banožić, Ivan Đurković, Marko Blekić, Marko Maričević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Marko Blekić
Ivan Bukna
Domagoj Ćuk
Stjepan Dekanić
Duje Dragun

Autodijelovi Tokić

Domagoj Brnčić
Andrija Lucović
Ivo Papak

Brod

Luka Panijan

Brod 035

Luka Đerek

Jakšić

Mario Šipura

Mala Mljekara

Ivan Mandić
Domagoj Sabo
Jakov Šutalo

Osijek KELME

Dražen Čavar
Armando Kajfeš
Robert Nospak

Slatina

Denis Petrinjak

Urije

Marko Filipović

Aurelia

Petar Pedić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Brod 035

Robert Ruhek

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Slovačka

16.11.2019.

Rujevica, Rijeka

Prethodna utakmica

Wales - Hrvatska 1:1

13.10.2019.

City Stadium, Cardiff

Ljestvica

1.Urije3+89
2.Autodijelovi Tokić3+116
3.Brod 0352+46
4.Aurelia2+23
5.Jakšić203
6.Mala Mljekara1-10
7.Slatina1-10
8.Osijek KELME1-20
9.Sveti Patrik Županja1-50
10.Brod1-50
11.Futsal Olimpijac Županja1-110