Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

HMNK - Jug

HMNK - Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
23.09.2020. 21:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19837 : 5Heroji 200723.09.2020. 21:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
23.09.2020. 21:45
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice5 : 2Torcida23.09.2020. 21:45, Dvorana Gripe, Split
23.09.2020. 21:15
Dvorana Gripe, Split
Mejaši3 : 4Hajduk23.09.2020. 21:15, Dvorana Gripe, Split
24.09.2020. 18:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
MNK Knin2 : 6Trogir24.09.2020. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
22.09.2020. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter3 : 6Jezera22.09.2020. 20:00, Murterski škoj, Murter
23.09.2020. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Genius2 : 5Universitas Split23.09.2020. 18:15, Dvorana Gripe, Split
2. kolo
Izvještaj
30.09.2020. 18:00
Sportska dvorana, Knin
MNK Kijevo Knin1 : 5Šibenik 198330.09.2020. 18:00, Sportska dvorana, Knin
30.09.2020. 21:15
Dvorana Gripe, Split
MNK Bačvice2 : 1Hajduk30.09.2020. 21:15, Dvorana Gripe, Split
01.10.2020. 18:00
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir3 : 6Jezera01.10.2020. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
30.09.2020. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Universitas Split4 : 3MNK Ombla30.09.2020. 18:15, Dvorana Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
07.10.2020. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Universitas Split3 : 2MNK Bačvice07.10.2020. 18:15, Dvorana Gripe, Split
08.10.2020. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera8 : 10Šibenik 198308.10.2020. 20:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
4. kolo
Izvještaj
14.10.2020. 18:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 5Universitas Split14.10.2020. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
7 golova
Deni Kolega
5 golova
Dino Plazibat
4 gola
Ivan Gotovac, Danjel Knežević, Lovre Kresović
3 gola
Ivor Šuljić, Ivan Škugor, Josip Juretić, Ante Palavra, Tino Junaković, Toni Legčević, Mateo Vodopić
2 gola
Stjepan Klarin, Ivan Tustonjić, Ante Sočo, Dragan Radman, Mateo Kljunak, Jure Ćavar, Mateo Paladin, Zvonimir Šućur, Mario Orlović, Jakov Hrstić, Mladen Burilović, Šimun Popov
1 gol
Ante Kosor, Bartul Ora, Robert Franjkić, Ante Šalov, Toni Matijević, Domagoj Čule, Tonino Zorotović, Božo Sučić, Jure Palada, Antonio Ivanišević, Antonio Grubelić, Karlo Klarin, Marin Romić, Ivica Perajica, Antonio Radeljak, Connor Neil Simpson, Vice Biluš, Mario Jarmanović, Mario Žumberac, Marko Prolić, Marko Kovačev, Leo Klarin, Martin Bačkov, Mladen Bajamić, Goran Smoljo, Domagoj Franić, Nikola Moro

Akumulirani žuti kartoni: 3

Šibenik 1983

Ivan Škugor

Akumulirani žuti kartoni: 2

Jezera

Josip Bašić

Torcida

Dominik Čičić

Trogir

File Paraman

Akumulirani žuti kartoni: 1

Genius

Mislav Kustura

Hajduk

Toni Matijević
Toni Rendić

Heroji 2007

Filip Babac
Iko Bašić
Vice Biluš
Mladen Jarmanović
Tony Rubelj

Jezera

Tony Junaković
Deni Kolega
Mario Orlović
Damjan Pirjak

Mejaši

Ivan Arar
Duje Koljanin
Goran Smoljo

MNK Bačvice

Antonio Ivanišević
Toni Kovačević
Ante Sočo

MNK Kijevo Knin

Toni Ćorić
Robert Franjkić

MNK Knin

Duje Bačić
Hrvoje Juras

Murter

Luka Jurlina

Šibenik 1983

Vinko Jurković
Danjel Knežević
Ante Kosor
Ante Palavra
Marko Prolić
Mario Žumberac

Torcida

Darko Bikić
Joško Rogić

Trogir

Jure Ćavar
Petar Pulić

Universitas Split

Ante Crnjac
Ivan Gotovac
Ivo Jukić
Ivor Šuljić

Jezera

Leo Klarin

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

MNK Bačvice

Antonio Štimac

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Šibenik 1983

Ivan Škugor

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Torcida

Milan Walter Simpson

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Sljedeća utakmica

Slovenija - Hrvatska

24.03.2021.

Prethodna utakmica

Hrvatska - Portugal 2:3

17.11.2020.

Poljud, Split

Ljestvica

1.Universitas Split4+912
2.Šibenik 19834+49
3.Jezera3+46
4.MNK Bačvice3+36
5.Trogir2+13
6.Hajduk203
7.Mejaši1-10
8.MNK Ombla1-10
9.Heroji 20071-20
10.Murter1-30
11.Genius1-30
12.Torcida1-30
13.MNK Knin1-40
14.MNK Kijevo Knin1-40