Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

HMNK

HMNK
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • O natjecanju
  • Raspored
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • Akumulirane opomene
  • Suspenzije

Hrvatski malonogometni kup pokrenut je 1993. godine. Organizaciju natjecanja vodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku.

 

Natjecanje se provodi u tri razine:

 

1. Na razini županijskih nogometnih saveza, natjecanje se provodi na području pojedine županije te u njemu nastupaju svi registrirani malonogometni klubovi s područja županije, osim MNK-a koji se natječu u 1. i 2. HMNL.

 

Organizaciju natjecanja provodi Komisija za mali nogomet ŽNS-a, a pobjednike natjecanja s područja svoje županije prijavuza daljnje natjecanje dostavlja Komisiji za mali nogomet HNS-a najkasnije do 17. rujna 2020. godine.

 

2. Na razini regija natjecanje se provodi na području pojedine skupine 2. HMNL - (istok, zapad i jug) te u njemu nastupaju pobjednici kup natjecanja županijskih nogometnih saveza s područja te skupine 2. HMNL, kao MNK 1. i 2. HMNL koji nastup u završnom dijelu natjecanja nisu osigurali po koeficijentu uspješnosti u natjecanju HMNK u posljednjih 5 godina.

 

Pobjedničke momčadi iz svake regije (područje pojedine skupine 2. HMNL) stječu pravo nastupa na završnom dijelu HMNK. Natjecanje po regijama treba biti završeno do 14. listopada 2020. godine.

 

3. Završni dio natjecanja 

 

U završnom dijelu HMNK sudjeluje 16 klubova:

 

a) 13 najuspješnijih klubova po koeficijentu uspješnosti u HMNK u posljednjih 5 godina

b) 3 kluba pobjednika regionalnih natjecanja (iz svake regije - istok, zapad i jug)

  

Utakmice završnog dijela HMNK igraju se u osmini finala, četvrtfinalu, polufinalu i finalu po jednostrukom kup-sustavu.

 

Domaćini završnice pojedinog stupnja natjecanja definiranju se propozicijama.

 

Nakon odigranih četvrtfinala igra se završni turnir sukladno kalendaru natjecanja.

 

Tijela natjecanja završnice

 

Povjerenik za natjecanje završnice: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca završnice: Edi Šunjić
Disciplinski sudac završnice: Branko Bolanča
Komisija za žalbe završnice:    Božo Vrkić, predsjednik 

Neven Baus, član

Tomislav Krleža, član

 

Tijela natjecanja po skupinama

 

Skupina ZAPAD

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Nikola Petir
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe: 

Božo Vrkić, predsjednik 

Neven Baus, član

Tomislav Krleža, član

 

Skupina ZAPAD 2

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe: 

Božo Vrkić, predsjednik 

Neven Baus, član

Tomislav Krleža, član

 

 

Skupina ISTOK

 

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Dalibor Buljić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe: 

Božo Vrkić, predsjednik 

Neven Baus, član

Tomislav Krleža, član

 

Skupina JUG

 

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć

Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe: 

Božo Vrkić, predsjednik 

Neven Baus, član

Tomislav Krleža, član

1. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 20:30
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 5Split04.11.2020. 20:30, SC Gripe, Split
21.10.2020. 20:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula1 : 2Uspinjača Gimka21.10.2020. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
20.10.2020. 18:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia0 : 5Vrgorac20.10.2020. 18:00, Vinkovci, Vinkovci
20.10.2020. 18:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica7 : 0Petrinjčica20.10.2020. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
20.10.2020. 18:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 3Olmissum20.10.2020. 18:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
19.10.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0356 : 8Alumnus Sesvete19.10.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
19.10.2020. 19:00
Našice2 : 6Novo Vrijeme19.10.2020. 19:00
21.10.2020. 20:30
SD Ploče, Ploče
Porto Tolero2 : 4Futsal Dinamo21.10.2020. 20:30, SD Ploče, Ploče
2. kolo
Izvještaj
25.11.2020. 18:00
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme3 : 0Uspinjača Gimka25.11.2020. 18:00, Sportski centar Makarska, Makarska
17.11.2020. 18:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 6Split17.11.2020. 18:00, SD Jelkovec, Zagreb
17.11.2020. 18:30
Murterski škoj, Murter
Crnica0 : 5Vrgorac17.11.2020. 18:30, Murterski škoj, Murter
17.11.2020. 18:00
Olmissum3 : 1Futsal Dinamo17.11.2020. 18:00
3. kolo
Izvještaj
18.12.2020. 16:00
SC Gripe, Split
Olmissum8 : 7Novo Vrijeme18.12.2020. 16:00, SC Gripe, Split
18.12.2020. 20:00
SC Gripe, Split
Vrgorac4 : 0Split18.12.2020. 20:00, SC Gripe, Split
4. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 19:00
Dvorana Gripe, Split
Olmissum13 : 12Vrgorac19.12.2020. 19:00, Dvorana Gripe, Split
3 gola
Stjepan Perišić, Nikola Pavić, Luka Tešija, Igor Osredkar, Nikola Gudasić, Davor Milanko, Božidar Jelovčić, Duško Martinac
2 gola
Ivan Gotovac, Antonio Sekulić, Josip Govorko, Rodrigo Pereira Dos Santos, Kristijan Grbeša, Ante Kraljević, Milan Družijanić, Vlado Andrijašević, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Marko Gašpar
1 gol
Mateo Kozarić, Ivan Penava, Josip Brkić, Luka Davidović, Marin Musinov, Dario Markić, Sven Anton Horvath, Denis Kuzmanić, Mateo Roskam, Vicko Radić, Valerije Jurić, Hrvoje Žuvela, Tvrtko Ivan Pajalić, Toni Jelavić, Roko Gašpar, Vicenco Ćaleta-Car, Elvis Mihaljević, Damjan Šulić, Saša Subotić, Bojan Barišić, Nikola Pašalić, Alen Vuković, Davor Kanjuh, Dominik Nadoveza, Ivan Kapraljević, Vojko Pervan, Matko Krilić, Vedran Kazazić, Luka Đerek, Duje Kustura, Bruno Žilić, Tomislav Domić, Filip Novak, Goran Jurić, Antonio Konsuo, Jakov Mudronja
SezonaPobjednik
1993./94.Foto Ante Stojan Split
1994./95.Glama Brijeg Aurum Zagreb
1995./96.Uspinjača Ferax Zagreb
1996./97.Uspinjača Ferax Zagreb
1997./98.Square Dubrovnik
1998./99.Promet Orkan Zagreb
1999./00.Glama Brijeg Agram (Zagreb)
2000./01.Split 1700
2001./02.Split 1700
2002./03.Split Gašperov
2003./04.Orkan Zagreb
2004./05.Split Gašperov
2005./06.Brodsplit Inženjering Split
2006./07.Uspinjača Zagreb
2007./08.Gospić
2008./09.Nacional Zagreb
2009./10.Nacional Zagreb
2010./11.Split Brodsplit Inženjering
2011./12.Split Brodsplit Inženjering
2012./13.Kijevo Knin
2013./14.Split Tommy
2014./15.Nacional Zagreb
2015./16.Split Tommy
2016./17.Nacional Zagreb
2017./18.Split Tommy
2018./19.Uspinjača Gimka
2019./20.Uspinjača Gimka
2021./21.Olmissum