Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

HMNK

HMNK
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • O natjecanju
  • Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Suspenzije

 

Hrvatski kup u malom nogometu - futsalu (dalje u tekstu: Kup) pokrenut je 1993. godine.

Organizaciju natjecanja za Kup vodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja lige donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se provodi u tri razine i to:

1. Na razini županijskih nogometnih saveza, natjecanje se provodi na području pojedine županije, nastupaju svi registrirani malonogometni klubovi (u daljnjem tekstu: MNK) s područja županije, osim MNK-a koji se natječu u 1. i 2. HMNL.

Organizaciju natjecanja provodi Komisija za mali nogomet ŽNS-a, a pobjednike kup natjecanja s područja svoje županije s prijavom za daljnje natjecanje dostavlja Komisiji za mali nogomet HNS-a najkasnije do 1.11.2018. godine.

2. Na razini regija (po područjima pojedinih skupina 2. HMNL), natjecanje se provodi na području pojedine skupine 2. HMNL - (istok, zapad i jug), nastupaju pobjednici kup natjecanja županijskih nogometnih saveza s područja te skupine 2. HMNL i MNK 1. i 2. HMNL koji nastup u završnom dijelu natjecanja nisu osigurali po koeficijentu uspješnosti u natjecanju za HMNK u posljednjih 5 godina.

Pobjedničke momčadi iz svake regije (područje pojedine skupine 2. HMNL) stječu pravo nastupa na završnom dijelu kup natjecanja.

Kup natjecanje po regijama treba biti završeno do 31.prosinca 2018. godine.

3. Završni dio natjecanja za Kup

U završnom dijelu natjecanja za Kup sudjeluje 16 klubova:

a) 13 najuspješnijih klubova po koeficijentu uspješnosti u natjecanju za Kup u malom nogometu – futsalu u posljednjih 5 godina
b) 3 kluba pobjednika regionalnih natjecanja za Kup u malom nogometu – futsalu (iz svake regije - istok, zapad i jug)

Natjecateljski parovi na utakmicama osmine finala određuju se na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju Hrvatskog nogometnog kupa u malom nogometu – futsalu u posljednjih pet godina natjecanja.

Utakmice završnog dijela natjecanja za Hrvatski nogometni kup u malom nogometu - futsal igraju se u osmini finala, četvrtfinalu, polufinalu i finalu po jednostrukom kup-sustavu.

Domaćini završnice pojedinog stupnja natjecanja definiranju se propozicijama.

Nakon odigranih četvrtfinala igra se završni turnir sukladno kalendaru natjecanja.

Tijela natjecanja završnice

Povjerenik za natjecanje završnice: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca završnice: Ivan Novak
Disciplinski sudac završnice: Branko Bolanča
Komisija za žalbe završnice: Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Tijela natjecanja po skupinama

Skupina ZAPAD

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Danijel Janošević
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ZAPAD 2

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član


Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

 

1. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 18:30
Urije3 : 6Split
13.02.2019. 19:30
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 5Novo Vrijeme
12.02.2019. 19:30
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 4Square
13.02.2019. 19:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 4Futsal Dinamo
11.02.2019. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME0 : 8Vrgorac
10.02.2019. 19:30
Vinkovci4 : 3Našice
02.02.2019. 19:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica5 : 4Kijevo
16.02.2019. 18:30
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero2 : 4Alumnus Sesvete
2. kolo
Izvještaj
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Petrinjčica
-
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Split
-
Vinkovci : Uspinjača Gimka
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Vrgorac
3. kolo
Izvještaj
-
:
-
:
4. kolo
Izvještaj
-
:
3 gola
Toni Jelavić, Josip Suton
2 gola
Alen Marić, Danjel Knežević, Leonardo Papić, Zvonimir Barbir, Dario Markić, Borna Marinić, Valerije Jurić, Hrvoje Cvjetković
1 gol
Ivan Matić, Elvis Mihaljević, Ivan Kapraljević, Josip Cvilko, Daniel Matković, David Marjanović, Josip Juretić, Jakov Grcić, Dario Šestić, Mislav Banek, Stjepan Perišić, Robert-Vinko Pavičić, Mijo Mišerda, Vedran Kazazić, Duško Martinac, David Mataja, Marin Musinov, Ante Babić, Alen Kovačec, Danijel Jaman, Josip Barišić, Kristian Čekol, Vedran Matošević, Petar Knežević, Dominik Jelinić, Filip Bungić, Nikola Gudasić, Duje Bajrušović, Franjo Matković, Renato Koturović, Stjepan Rezo, Ante Matan, Eduardo Farias de Souza, Blago Gašpar, Lucas Vinicius De Santana Brito, Luka Suton, Mateo Mužar, Dario Batalo, Mihael Tomić, Davor Balunović, Toni Kirevski

Akumulirani žuti kartoni: 1

Futsal Dinamo

Danijel Dekanić
Davor Kanjuh

Jesenje

Josip Cvilko
Denis Gamilec

Kijevo

Ivan Džalto

Našice

Danijel Ćosić
Slaven Kubaša

Novo Vrijeme

Duje Bajrušović
Marin Musinov

Olmissum

Josip Bilandžić
Mijo Mišerda
Nikola Pavić

Osijek KELME

Armando Kajfeš

Petrinjčica

Baldo Ivan Matić
Leonardo Papić

Porto Tolero

Matko Krilić

Uspinjača Gimka

Mislav Banek
Gordan Duvančić
Nikola Gudasić
David Mataja
Franjo Matković

Vinkovci

Mladen Križanović

Našice

Marijo Banović

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 2

Osijek KELME

Zvonimir Horvat

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1