Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Istok

PH Juniori - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
12.01.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 4Našice
16.01.2019. 19:10
2. HMNL Istok (juniori)
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić1 : 5Vinkovci
13.01.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod3 : 3Aurelia
02.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije3 : 2Osijek KELME
12.01.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas2 : 5Brod 035
12.01.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 1Mala Mljekara
12.01.2019. 12:00
2. HMNL Istok (juniori)
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina3 : 0Borovo
2. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice6 : 1Borovo
19.01.2019. 18:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara1 : 6Slatina
20.01.2019. 18:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0358 : 0Futsal Olimpijac Županja
20.01.2019. 17:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 2NG-Unitas
20.01.2019. 19:45
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia5 : 2Urije
20.01.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci3 : 3Brod
19.01.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja8 : 2Autodijelovi Tokić
3. kolo
Izvještaj
27.01.2019. 14:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić2 : 6Našice
28.01.2019. 19:15
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod9 : 2Sveti Patrik Županja
26.01.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije5 : 3Vinkovci
27.01.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas3 : 3Aurelia
26.01.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 11Osijek KELME
27.01.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD TVIN, Virovitica
Slatina1 : 5Brod 035
27.01.2019. 17:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo5 : 7Mala Mljekara
4. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 19:45
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice12 : 2Mala Mljekara
30.01.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03514 : 0Borovo
02.02.2019. 11:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME4 : 3Slatina
03.02.2019. 15:45
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia8 : 2Futsal Olimpijac Županja
03.02.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci11 : 8NG-Unitas
02.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja1 : 4Urije
02.02.2019. 16:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 7Brod
5. kolo
Izvještaj
13.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod2 : 8Našice
11.02.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije5 : 2Autodijelovi Tokić
10.02.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas3 : 4Sveti Patrik Županja
09.02.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja5 : 6Vinkovci
08.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina2 : 5Aurelia
10.02.2019. 17:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo2 : 6Osijek KELME
10.02.2019. 18:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara0 : 14Brod 035
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice4 : 5Brod 035
16.02.2019. 15:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME10 : 1Mala Mljekara
18.02.2019. 20:45
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 0Borovo
10.02.2019. 17:00
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 5Slatina
16.02.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja10 : 1Futsal Olimpijac Županja
16.02.2019. 15:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 5NG-Unitas
15.02.2019. 21:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod4 : 5Urije
7. kolo
Izvještaj
25.02.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije5 : 2Našice
23.02.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas2 : 6Brod
23.02.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 7Autodijelovi Tokić
24.02.2019. 17:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD TVIN, Virovitica
Slatina3 : 0Sveti Patrik Županja
01.03.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Borovo4 : 5Vinkovci
26.02.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara1 : 4Aurelia
24.02.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 0Osijek KELME
8. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice6 : 0Osijek KELME
02.03.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 4Brod 035
03.03.2019. 18:30
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci3 : 0Mala Mljekara
02.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja13 : 2Borovo
05.03.2019. 20:45
2. HMNL Istok (juniori)
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić2 : 4Slatina
03.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod13 : 2Futsal Olimpijac Županja
03.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠPORTSKI CENTAR, STARO PETROVO SELO
Urije3 : 4NG-Unitas
9. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 10:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas4 : 9Našice
09.03.2019. 16:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 9Urije
08.03.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina4 : 5Brod
10.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo1 : 7Autodijelovi Tokić
11.03.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara2 : 3Sveti Patrik Županja
12.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03511 : 1Vinkovci
10.03.2019. 16:00
2. HMNL Istok (juniori)
Arena Gradski Vrt, Osijek
Osijek KELME4 : 4Aurelia
10. kolo
Izvještaj
20.03.2019. 21:00
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice3 : 4Aurelia
14.03.2019. 21:30
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci0 : 5Osijek KELME
14.03.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 6Brod 035
12.03.2019. 20:45
2. HMNL Istok (juniori)
S.Z. Šivo, Pleternica
Autodijelovi Tokić3 : 0Mala Mljekara
13.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod10 : 0Borovo
13.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
ŠPORTSKI CENTAR, STARO PETROVO SELO
Urije9 : 4Slatina
18.03.2019. 18:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas16 : 2Futsal Olimpijac Županja
11. kolo
Izvještaj
17.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice13 : 0Futsal Olimpijac Županja
16.03.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina7 : 3NG-Unitas
17.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo0 : 3Urije
18.03.2019. 19:30
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara0 : 11Brod
18.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 3Autodijelovi Tokić
19.03.2019. 21:45
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME3 : 7Sveti Patrik Županja
17.03.2019. 11:30
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia3 : 0Vinkovci
12. kolo
Izvještaj
26.03.2019. 21:30
2. HMNL Istok (juniori)
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice6 : 3Vinkovci
23.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja1 : 9Aurelia
24.03.2019. 12:00
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 6Osijek KELME
25.03.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod5 : 8Brod 035
25.03.2019. 20:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije3 : 0Mala Mljekara
24.03.2019. 19:00
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas3 : 0Borovo
23.03.2019. 16:00
2. HMNL Istok (juniori)
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja4 : 7Slatina
13. kolo
Izvještaj
29.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina10 : 3Našice
01.04.2019.
2. HMNL Istok (juniori)
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo0 : 3Futsal Olimpijac Županja
01.04.2019. 18:30
2. HMNL Istok (juniori)
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara3 : 0NG-Unitas
02.04.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 2Urije
30.03.2019. 13:30
2. HMNL Istok (juniori)
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 5Brod
30.03.2019. 20:30
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia11 : 2Autodijelovi Tokić
01.04.2019. 21:00
2. HMNL Istok (juniori)
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 5Sveti Patrik Županja
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Brod 0351312108923+6637
2.Urije1310125831+2731
3.Aurelia139316527+3830
4.Našice139048240+4227
5.Brod138238341+4226
6.Vinkovci137155861-322
7.Slatina137065950+921
8.Osijek KELME136255441+1320
9.Sveti Patrik Županja136075857+118
10.NG-Unitas134275559-414
11.Autodijelovi Tokić1330104264-229
12.Mala Mljekara1320111876-586
13.Futsal Olimpijac Županja13201126109-836
14.Borovo (-1)1300131583-68-1
28 golova
Ivan Tunuković
19 golova
Mihael Tomić
16 golova
Luka Juraja, Mario Božić, Dominik Janović
15 golova
Bruno Švitek, Ivan Amidžić, Dražen Huber
14 golova
Luka Dubac
13 golova
Josip Sušić, Marko Kučinić
12 golova
Bojan Dmitrović, David Puača, Hrvoje Franić
11 golova
Mateo Lončarević, Davor Balunović, Ivan Breskovac, Adam Nikolić
10 golova
Filip Petrušić, Mateo Škorić, Slobodan Pejičić
9 golova
Hrvoje Zrinski, Vinko Medvedović, Lukas Begić, Tomislav Rukavina, Lovro Duka, Ivan Bulaja
8 golova
Ivan Župarić, Eugen Bašić, Filip Mrkonjić, Dario Periša, Mihael Šušković
7 golova
Alen Dukanović, Lukas Kovačević, Karlo Morovičanin
6 golova
Leo Ćorluka, Ivan Butković, Hrvoje Vulić, Marko Musić, Hrvoje Pleše, Marko Pest-Mudvajl, Tomislav Kurtić, Marijan Pilipović
5 golova
Tomislav Javor, David Janović, Ivan Šokčević, Gabrijel Trobić, Daniel Trobić, Josip Horvatović, Lovro Banožić, Matej Josipović, Denis Petrinjak, Duje Dragun, Jure Bogdanović, Nikola Cindrić, Domagoj Grgić, Filip Kasapović
4 gola
Filip Lajtman, Vinko Pintarić, Goran Šitum, Tomislav Lučić, Ivan Krpan, Marin Marijić, Tin Marko Jurić, Marko Lulić, Gabrijel Jaković, Tomislav Glavačević, Andrija Brkić, Domagoj Brnčić, Fran Balunović, Dražen Lučanović
3 gola
Filip Dautović, Marko Kobaš, Ivan Barić, Ivan Kolembus, Dušan Bokan, Mateo Tomšić, Luka Nađ, Josip Barišić, Bruno Velikanović, Ivan Gavranić, Ivan Lorger, Luka Kulovnjak, Miodrag Radovanović, Mislav Dogan, Dominik Bogati, Dino Đurović, David Romić, Antonio Čađavčan, Martin Bilić
2 gola
Dominik Mudri, Robert Duspara, Alen Mišković, Dino Pest-Mundvajl, Antonio Opačak, Ivan Banožić, Fabijan Jurić, Krešimir Ferić, Anto Galović, Stefan Nikšić, Ivan Stjepić, Mihael Dukanović, Antonio Gagula, Luka Bilmez, Marko Pejaković, Tin Ćalić, Dino Petrović, Nemanja Nićin, Luka Sokić, Franko Marinović, Luka Štefanac, Matej Grbeš, Petar Zubak, Stjepan Starčević, Luka Šimunović, Josip Brkić
1 gol
Miron Veselčić, Perica Nedić, Matija Lovrić, Ognjen Dragić, Dominik Šebalj, Nemanja Tubić, Matej Špijonjak, Stefan Anđelković, Luka Janković, Marijan Jurić, Tomislav Stojanović, Marijan Mandić, Luka Cetina, Robert Kobaš, Marko Mirosav, Dorian Višnjić, Dario Stjepić, Antonio Krupa, Mateo Turčić, Karlo Baričević, Antonio Turek, Enio Kirin, Milan Ćujo, Erik Vinogradac, Vedran Val, Nikola Mendeš, Luka Torjanac, Joško Kotarski, Karlo Fischer, Izak Poljak, Dorian Bogati, Mislav Sršić, Blaž Pavkić, Romeo Sušac, Dominik Mateo Rončević, Marinko Kvesić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Autodijelovi Tokić

Lukas Begić
Ivan Bulaja

Brod

Marin Marijić
Marijan Pilipović
Hrvoje Pleše
Filip Soldan

Brod 035

Slobodan Pejičić

Futsal Olimpijac Županja

Dino Đurović
Robert Kobaš

Našice

Ivan Amidžić
Ivan Butković
Dario Periša

NG-Unitas

Karlo Fischer

Slatina

Bojan Dmitrović

Sveti Patrik Županja

Matej Josipović
Marko Kučinić
Filip Mrkonjić
Tomislav Stojanović

Urije

Luka Sokić
Stjepan Starčević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Leo Ćorluka
Duje Dragun
Antonio Krupa
Nikola Mendeš
Domagoj Rukavina
Matej Špijonjak

Autodijelovi Tokić

Lovro Banožić
Luka Bilmez

Borovo

Milan Ćujo
Dragan Kukić
Stefan Nikšić

Brod

Karlo Baričević
Dajan Ćorić
Tomislav Javor
Luka Juraja
Lukas Kovačević
Marko Krpan
Bruno Velikanović

Brod 035

Luka Dubac
Robert Duspara
Krešimir Ferić
Josip Sušić
Ivan Tunuković

Futsal Olimpijac Županja

Branimir Džombić
Matija Lovrić
Blaž Pavkić
Mihael Perković

Mala Mljekara

Josip Musić
Marko Musić
Izak Poljak

NG-Unitas

Tin Ćalić
Mateo Lončarević
Marko Lulić
Marijan Mandić
Luka Štefanac

Osijek KELME

Ivan Petrović
Filip Petrušić
Bruno Švitek
Dario Tot

Slatina

Gabrijel Jaković
Tomislav Kurtić
Denis Petrinjak
David Puača

Sveti Patrik Županja

Dražen Huber
Tomislav Lučić

Urije

Davor Balunović
Hrvoje Franić
Josip Krolo

Vinkovci

David Janović
Dominik Janović
Adam Nikolić
Dino Pest-Mundvajl
Vinko Pintarić
Ivica Laki Soldo
Ivan Šokčević