Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Istok

PH Juniori - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 15:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić4 : 7Osijek KELME01.12.2019. 15:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
30.11.2019. 18:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia12 : 2NG-Unitas30.11.2019. 18:00, Vinkovci, Vinkovci
01.12.2019. 16:15
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 4Našice01.12.2019. 16:15, Županja, Županja
02.12.2019. 20:30
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara3 : 8Autodijelovi Tokić02.12.2019. 20:30, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
01.12.2019. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci2 : 8Nova Gradiška01.12.2019. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
01.12.2019. 19:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0358 : 2Slatina01.12.2019. 19:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
2. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 13:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Brod 035 07.12.2019. 13:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
07.12.2019. 14:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Vinkovci 07.12.2019. 14:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
07.12.2019. 19:30
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Mala Mljekara 07.12.2019. 19:30, SD K. Tomislava, Našice
07.12.2019. 10:30
OKUČANI, OKUČANI
NG-Unitas : Futsal Olimpijac Županja 07.12.2019. 10:30, OKUČANI, OKUČANI
08.12.2019. 14:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Aurelia 08.12.2019. 14:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
07.12.2019. 19:30
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Jakšić 07.12.2019. 19:30, MARSONIA, Slavonski Brod
3. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod 14.12.2019. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
14.12.2019. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Osijek KELME 14.12.2019. 20:00, Županja, Županja
14.12.2019. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : NG-Unitas 14.12.2019. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
14.12.2019. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Našice 14.12.2019. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
14.12.2019. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Autodijelovi Tokić 14.12.2019. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
14.12.2019. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Nova Gradiška 14.12.2019. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
4. kolo
Izvještaj
21.12.2019.
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Slatina 21.12.2019., Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
21.12.2019.
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod 035 21.12.2019., SD K. Tomislava, Našice
21.12.2019.
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Vinkovci 21.12.2019., Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
21.12.2019.
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Mala Mljekara 21.12.2019., ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
21.12.2019.
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Futsal Olimpijac Županja 21.12.2019., MARSONIA, Slavonski Brod
21.12.2019.
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Aurelia 21.12.2019., Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
5. kolo
Izvještaj
12.01.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Jakšić 12.01.2020. 20:00, Županja, Županja
12.01.2020. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Brod 12.01.2020. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
12.01.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Osijek KELME 12.01.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
12.01.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : NG-Unitas 12.01.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
12.01.2020. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Našice 12.01.2020. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
12.01.2020. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Autodijelovi Tokić 12.01.2020. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
6. kolo
Izvještaj
19.01.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Nova Gradiška 19.01.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
19.01.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Slatina 19.01.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
19.01.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 035 19.01.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
19.01.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Vinkovci 19.01.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
19.01.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Mala Mljekara 19.01.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
19.01.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Futsal Olimpijac Županja 19.01.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
7. kolo
Izvještaj
26.01.2020. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Aurelia 26.01.2020. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
26.01.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Jakšić 26.01.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
26.01.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Brod 26.01.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
26.01.2020. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Osijek KELME 26.01.2020. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
26.01.2020. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : NG-Unitas 26.01.2020. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
26.01.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Našice 26.01.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
8. kolo
Izvještaj
02.02.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Autodijelovi Tokić 02.02.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
02.02.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Nova Gradiška 02.02.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
02.02.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Slatina 02.02.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
02.02.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Brod 035 02.02.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
02.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Vinkovci 02.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
02.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Mala Mljekara 02.02.2020. 20:00, Županja, Županja
9. kolo
Izvještaj
09.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Futsal Olimpijac Županja 09.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
09.02.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Aurelia 09.02.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
09.02.2020. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Jakšić 09.02.2020. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
09.02.2020. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Brod 09.02.2020. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
09.02.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Osijek KELME 09.02.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
09.02.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : NG-Unitas 09.02.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
10. kolo
Izvještaj
16.02.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Našice 16.02.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
16.02.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Autodijelovi Tokić 16.02.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
16.02.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Nova Gradiška 16.02.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
16.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Slatina 16.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
16.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod 035 16.02.2020. 20:00, Županja, Županja
16.02.2020. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Vinkovci 16.02.2020. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
11. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Mala Mljekara 23.02.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
23.02.2020. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Futsal Olimpijac Županja 23.02.2020. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
23.02.2020. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Aurelia 23.02.2020. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
23.02.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Jakšić 23.02.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
23.02.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod 23.02.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
23.02.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Osijek KELME 23.02.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
12. kolo
Izvještaj
01.03.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : NG-Unitas 01.03.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
01.03.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić : Našice 01.03.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
01.03.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Autodijelovi Tokić 01.03.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
01.03.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Nova Gradiška 01.03.2020. 20:00, Županja, Županja
01.03.2020. 20:00
Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara : Slatina 01.03.2020. 20:00, Gradska dvorana Valpovo, Valpovo
01.03.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Brod 035 01.03.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
13. kolo
Izvještaj
08.03.2020. 20:00
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina : Vinkovci 08.03.2020. 20:00, SD Marka Marulića, Slatina
08.03.2020. 20:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška : Mala Mljekara 08.03.2020. 20:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
08.03.2020. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić : Futsal Olimpijac Županja 08.03.2020. 20:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
08.03.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia 08.03.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
08.03.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Jakšić 08.03.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
08.03.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 08.03.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia1100122+103
2.Brod 035110082+63
3.Nova Gradiška110082+63
4.Autodijelovi Tokić110083+53
5.Osijek KELME110074+33
6.Našice110041+33
7.Brod00000000
8.Jakšić100147-30
9.Futsal Olimpijac Županja100114-30
10.Mala Mljekara100138-50
11.Slatina100128-60
12.Vinkovci100128-60
13.NG-Unitas1001212-100
5 golova
Romeo Sušac
3 gola
Ivan Tunuković, Matej Grbeš
2 gola
Leo Ćorluka, Domagoj Vilhelm, Lukas Begić, Ivan Barić, Jakov Medvedović, Bruno Švitek, Luka Dubac, Marko Rastija, Patrick Pok, Matej Špijonjak
1 gol
Matija Vlaović, Josip Foro, Matej Potolovec, Antonio Krupa, Marko Pest-Mudvajl, Denis-Tomislav Sušjenka, Mihael Dukanović, Luka Kotris, Zvonimir Rimac, Gabrijel Trobić, Bruno Cindrić, Petar Jurić, Nikola Cindrić, Erik Vinogradac, Ivan Butković, Mihael Mustapić, Ivan Bulaja, Stjepan Starčević, Marko Kovačević, LUKA BRLIĆ, Leo Subotić, Ilija Tukara, Alen Dukanović, Tin Vuletić, Mario Božić, Filip Kasapović, Josip Hujber, Domagoj Brnčić, Tomislav Glavačević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Brod 035

Nikola Cindrić
Luka Dubac
Ivan Tunuković

Futsal Olimpijac Županja

Matej Čolakovac
Muhsin Hajdari

Jakšić

Matej Kadežabek

Našice

Ivan Butković

Slatina

Ivan Stjepić

Vinkovci

Bruno Cindrić
Antonijo Udicki

Brod 035

Slobodan Pejičić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Jakšić

Petar Jurić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1