Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Istok

PH Juniori - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
13.11.2020. 20:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 4Autodijelovi Tokić13.11.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
19.11.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 2Nova Gradiška19.11.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
13.03.2021. 17:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 0Jakšić13.03.2021. 17:30, Županja, Županja
15.11.2020. 18:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška1 : 4Brod15.11.2020. 18:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
06.03.2021.
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Vinkovci06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
15.11.2020. 09:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme5 : 5Aurelia15.11.2020. 09:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
2. kolo
Izvještaj
22.11.2020. 19:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod6 : 6Osijek Kelme22.11.2020. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
22.11.2020. 19:30
Borovo, Borovo
Vinkovci5 : 8NG Unitas Nova Gradiška22.11.2020. 19:30, Borovo, Borovo
22.11.2020. 20:30
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić3 : 6Našice22.11.2020. 20:30, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
22.11.2020. 18:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška13 : 2Futsal Olimpijac Županja22.11.2020. 18:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
22.11.2020. 19:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić1 : 7Brod 03522.11.2020. 19:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
11.03.2021. 21:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja4 : 6Slatina11.03.2021. 21:00, Županja, Županja
3. kolo
Izvještaj
10.01.2021. 19:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03511 : 4Sveti Patrik Županja10.01.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
01.02.2021. 20:45
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 11Autodijelovi Tokić01.02.2021. 20:45, Županja, Županja
09.01.2021. 10:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška20 : 1Jakšić09.01.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
09.01.2021. 16:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme9 : 3Vinkovci09.01.2021. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
04.03.2021. 18:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia9 : 1Brod04.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
06.03.2021.
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Nova Gradiška06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
4. kolo
Izvještaj
17.01.2021. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci1 : 8Aurelia17.01.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
17.01.2021. 14:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić4 : 10Osijek Kelme17.01.2021. 14:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
17.01.2021. 18:00
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška5 : 5NG Unitas Nova Gradiška17.01.2021. 18:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
16.01.2021. 20:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja8 : 1Futsal Olimpijac Županja16.01.2021. 20:00, Županja, Županja
16.01.2021. 17:15
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 1Brod 03516.01.2021. 17:15, SD Marka Marulića, Slatina
17.01.2021. 16:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić8 : 4Našice17.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
5. kolo
Izvještaj
25.01.2021. 20:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 26Slatina25.01.2021. 20:30, Županja, Županja
23.01.2021. 10:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška4 : 4Autodijelovi Tokić23.01.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
23.01.2021. 10:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme4 : 1Nova Gradiška23.01.2021. 10:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
24.01.2021. 17:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia16 : 2Jakšić24.01.2021. 17:30, Vinkovci, Vinkovci
23.01.2021. 18:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod5 : 3Vinkovci23.01.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.03.2021.
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Sveti Patrik Županja06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
6. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 11:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić1 : 7Brod30.01.2021. 11:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
31.01.2021. 16:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška3 : 7Aurelia31.01.2021. 16:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
30.01.2021. 13:15
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 6Osijek Kelme30.01.2021. 13:15, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
30.01.2021. 19:30
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 1NG Unitas Nova Gradiška30.01.2021. 19:30, Županja, Županja
30.01.2021. 18:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03517 : 0Futsal Olimpijac Županja30.01.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
29.01.2021. 18:45
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 0Našice29.01.2021. 18:45, SD Marka Marulića, Slatina
7. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 10:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška9 : 11Slatina06.02.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
06.02.2021. 20:15
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia8 : 2Autodijelovi Tokić06.02.2021. 20:15, Vinkovci, Vinkovci
07.02.2021. 17:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme2 : 1Sveti Patrik Županja07.02.2021. 17:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
07.02.2021. 18:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod4 : 4Nova Gradiška07.02.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.02.2021. 16:30
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci12 : 0Jakšić06.02.2021. 16:30, Vinkovci, Vinkovci
06.03.2021.
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Brod 03506.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
8. kolo
Izvještaj
14.02.2021. 16:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška5 : 4Vinkovci14.02.2021. 16:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
13.02.2021. 18:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić2 : 1Brod13.02.2021. 18:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
15.02.2021. 20:30
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 4Aurelia15.02.2021. 20:30, Županja, Županja
13.02.2021. 18:45
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina2 : 4Osijek Kelme13.02.2021. 18:45, SD Marka Marulića, Slatina
13.02.2021. 19:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 8NG Unitas Nova Gradiška13.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
15.02.2021. 20:45
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 6Našice15.02.2021. 20:45, Županja, Županja
9. kolo
Izvještaj
21.02.2021. 10:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška38 : 4Futsal Olimpijac Županja21.02.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
20.02.2021. 17:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 6Brod 03520.02.2021. 17:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
20.02.2021. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia7 : 3Slatina20.02.2021. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
21.02.2021. 19:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod8 : 2Sveti Patrik Županja21.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
21.02.2021. 20:15
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci6 : 1Autodijelovi Tokić21.02.2021. 20:15, Vinkovci, Vinkovci
21.02.2021. 18:45
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić4 : 9Nova Gradiška21.02.2021. 18:45, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
10. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 18:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić12 : 4Jakšić27.02.2021. 18:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
02.03.2021. 21:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja5 : 9Vinkovci02.03.2021. 21:00, Županja, Županja
27.02.2021. 11:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina7 : 3Brod27.02.2021. 11:30, SD Marka Marulića, Slatina
28.02.2021. 19:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 3Aurelia28.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
28.02.2021. 17:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme14 : 3Futsal Olimpijac Županja28.02.2021. 17:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
27.02.2021. 19:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice5 : 5NG Unitas Nova Gradiška27.02.2021. 19:00, SD K. Tomislava, Našice
11. kolo
Izvještaj
02.03.2021. 18:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia17 : 0Futsal Olimpijac Županja02.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
02.03.2021. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod0 : 2Brod 03502.03.2021. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
04.03.2021. 21:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci4 : 3Slatina04.03.2021. 21:00, Vinkovci, Vinkovci
03.03.2021. 19:10
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić3 : 11Sveti Patrik Županja03.03.2021. 19:10, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
07.03.2021. 19:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška8 : 6Autodijelovi Tokić07.03.2021. 19:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
01.03.2021. 17:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 0Našice01.03.2021. 17:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
12. kolo
Izvještaj
04.03.2021. 21:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 7Nova Gradiška04.03.2021. 21:00, Županja, Županja
06.03.2021. 11:30
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina11 : 1Jakšić06.03.2021. 11:30, SD Marka Marulića, Slatina
06.03.2021. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 4Vinkovci06.03.2021. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.03.2021. 17:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja4 : 12Brod06.03.2021. 17:30, Županja, Županja
07.03.2021. 10:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška1 : 8Osijek Kelme07.03.2021. 10:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
08.03.2021. 21:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia08.03.2021. 21:00, SD K. Tomislava, Našice
13. kolo
Izvještaj
09.03.2021. 18:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia8 : 3NG Unitas Nova Gradiška09.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
11.03.2021. 19:10
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 1Futsal Olimpijac Županja11.03.2021. 19:10, Vinkovci, Vinkovci
11.03.2021. 19:30
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić3 : 6Brod 03511.03.2021. 19:30, S.Z. Šivo, Pleternica
10.03.2021. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška6 : 7Slatina10.03.2021. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
13.03.2021. 12:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 15Sveti Patrik Županja13.03.2021. 12:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
09.03.2021. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Našice09.03.2021. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia1110109224+6831
2.Osijek Kelme129307736+4130
3.Slatina1290310344+5927
4.Brod 035127146640+2622
5.Vinkovci127056348+1521
6.Nova Gradiška126246649+1720
7.Brod115245141+1017
8.NG Unitas Nova Gradiška1243510361+4215
9.Sveti Patrik Županja125075955+415
10.Autodijelovi Tokić124175874-1613
11.Našice102172141-207
12.Futsal Olimpijac Županja12101122171-1493
13.Mala Mljekara (-1)0000000-1
14.Jakšić (-1)12001226123-97-1
42 gola
Jakov Medvedović
33 gola
Romeo Sušac
27 golova
Dorian Bogati
22 gola
Marin Zdelar
17 golova
Tomislav Stojanović
16 golova
Ilija Tukara, Ronaldo Hodak
13 golova
Matej Rukavina
12 golova
Fran Japundžić, Dorian Trčić
11 golova
Marko Pejaković, Mihael Katinić, Tomislav Tipurić, Bruno Velikanović, Matej Dorinka, Domagoj Đurković, Ivan Stjepić
10 golova
Mihael Dukanović, Dominik Bogati, Marin Stupar, Marko Rastija, Ante Matej Jurič, Jakov Jurišić, Leon Andrić, Filip Josipović, Gabrijel Trobić, Daniel Trobić, Luka Kotris
9 golova
Zvonimir Rimac, Marino Marjanović, Vinko Medvedović, Bruno Kovanović
8 golova
Josip Horvat, Matija Matošević, Filip Pejakić, Domagoj Vilhelm, Marko Bošnjak
7 golova
Josip Barišić, Šimun Jagić, Tin Jusup, David Vidović, Matej Golić
6 golova
Marko Šuntić, Mihael Perković, Bruno Raguž, Pavle Ivanišević, Ivan Ferbežar, Marko Pajić, Mateo Marčetić, Petar Špoljarić, Sandro Sušac, Marko Pest-Mundvajl, Emrah OMIĆ
5 golova
Domagoj Buturac, Marko Mirosav, Antun Sopjanac, Marin Marijić, Matej Belaj, Roko Cvitković, Ivan Didović, Dominik Čičić, Julijano Bagarić, Rafael Turić, Matej Grbeš, Ante Hrgovčić, Lovro Dragun, Anđelo Mijatović, Luka Sokić
4 gola
Domagoj Baričević, Gabriel Dretvić, Roberto Žakić, Luka Samaržija, Anto Barić, Patrick Pok
3 gola
Lovro Stanić, Ivan Dražetić, Veron Đaković, Karlo Sirovica, Ilan Katić, Marko Mijić, Danijel Nikolić, Lukas Matković, Sandro Martan, Marko Musić, David Stupar, Ivan Glavaš, Marko Baotić, LOVRO CIPRIĆ, Leo Subotić, Marko Marić, Marin Zovkić, Mario Živković, Tin Kuretić
2 gola
Benjamin Ljubas, Ivan Dragun, Ivan Barić, Matej Dragun, Dominik Tomić Ivičić, Jovan Nikolić, Matko Knežević, Fran Periškić, Luka Katinić, Ivan Mišić, Luka Pavlović, Lovro Knežević, Bepo Katunarić, Zvonimir Jakšić, Toni Barišić, Petar Kratzl, Mihael Miličević, Dominik Kizivat, Filip Perković, Dominik Pranjić, Antonio Kevo, Dominik Stojić, Niko Čuljak, Jure Barić, Adrijan Blažević, Matej Potolovec, Filip Piperković
1 gol
Luka Buranji, Franjo Bečarević, Mihael Horvat, Ivan Husarek, Leon Špoljar, Josip Čujić, Karlo Antunović, Karlo Miljanić, Toni Jerković, Jakov Orlović, Leo Kaltenbaher, Luka Orlović, Rafael Kraljević, Marko Špionjak, Marko Lulić, Luka Kovač, Luka Bošnjak, Domagoj Pojer, Luka Štimac, Petar Marković, Filip Čurčić, Patrik Ivančić, Patrik Nikoljačić, Davor Barišić, Luka Mršić, Robert Černecki, Petar Bradić, Lovro Danka, Danijel Popović

Akumulirani žuti kartoni: 3

Autodijelovi Tokić

Matej Belaj

Akumulirani žuti kartoni: 2

Aurelia

Karlo Sirovica

Autodijelovi Tokić

Niko Čuljak

Brod

Domagoj Baričević
Filip Perković
Bruno Velikanović

Brod 035

Leon Andrić

Futsal Olimpijac Županja

Amel Korajac
Marin Zovkić

NG Unitas Nova Gradiška

Marino Marjanović
Jakov Medvedović

Nova Gradiška

Matej Golić
Matija Matošević
Gabrijel Trobić

Osijek Kelme

Marko Bošnjak
Mihael Horvat

Slatina

Dorian Bogati
Marko Rastija

Sveti Patrik Županja

Emrah OMIĆ
Tomislav Stojanović

Vinkovci

Karlo Miljanić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Julijano Bagarić
Josip Horvat
Marko Pajić
Rafael Turić

Autodijelovi Tokić

Anto Barić
Matej Grbeš
Ronaldo Hodak
Mateo Krsnik
Patrick Pok
Leo Subotić
Lovro Tomić

Brod

Šimun Jagić
Mihael Miličević
Tomislav Tipurić
Borna Tolić

Brod 035

Ivan Didović
Domagoj Đurković
Karlo Krijan
Mateo Marčetić
Marko Mijić
Filip Sušić

Futsal Olimpijac Županja

Mario Ćelomerović
Muhsin Hajdari
Gabrijel Jurkić

Jakšić

Toni Barišić
Domagoj Buturac
Rafael Kraljević
Tin Kuretić
David Vidović

Mala Mljekara

Ivan Barić
Fabio Horaček

NG Unitas Nova Gradiška

Patrik Ćućuzović
Marko Pejaković

Nova Gradiška

Daniel Trobić

Osijek Kelme

Ante Matej Jurič
Lukas Matković
Matej Rukavina
Marin Stupar
Domagoj Vilhelm

Slatina

Dominik Bogati
Antun Sopjanac

Sveti Patrik Županja

Ivan Husarek
Matej Marković
Jakov Orlović

Vinkovci

Luka Aleksić
Lovro Dragun
Fran Japundžić
Jakov Jurišić
Antonio Kevo
Filip Piperković
Zvonimir Rimac

Slavonija

Matej Belaj

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Osijek Kelme

Sandro Martan

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1