Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Istok

PH Juniori - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
13.11.2020. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 4Autodijelovi Tokić13.11.2020. 20:30, SD Marka Marulića, Slatina
19.11.2020. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 2Nova Gradiška19.11.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
13.03.2021. 17:30
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 0Jakšić13.03.2021. 17:30, Županja, Županja
15.11.2020. 18:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška1 : 4Brod15.11.2020. 18:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
06.03.2021.
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Vinkovci06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
15.11.2020. 09:30
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme5 : 5Aurelia15.11.2020. 09:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
2. kolo
Izvještaj
22.11.2020. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod6 : 6Osijek Kelme22.11.2020. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
22.11.2020. 19:30
2. HMNL Istok - juniori
Borovo, Borovo
Vinkovci5 : 8NG Unitas Nova Gradiška22.11.2020. 19:30, Borovo, Borovo
22.11.2020. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić3 : 6Našice22.11.2020. 20:30, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
22.11.2020. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška13 : 2Futsal Olimpijac Županja22.11.2020. 18:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
22.11.2020. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić1 : 7Brod 03522.11.2020. 19:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
11.03.2021. 21:00
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja4 : 6Slatina11.03.2021. 21:00, Županja, Županja
3. kolo
Izvještaj
10.01.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03511 : 4Sveti Patrik Županja10.01.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
01.02.2021. 20:45
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 11Autodijelovi Tokić01.02.2021. 20:45, Županja, Županja
09.01.2021. 10:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška20 : 1Jakšić09.01.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
09.01.2021. 16:00
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme9 : 3Vinkovci09.01.2021. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
04.03.2021. 18:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia9 : 1Brod04.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
06.03.2021.
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Nova Gradiška06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
4. kolo
Izvještaj
17.01.2021. 17:00
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci1 : 8Aurelia17.01.2021. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
17.01.2021. 14:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić4 : 10Osijek Kelme17.01.2021. 14:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
17.01.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
Nova Gradiška5 : 5NG Unitas Nova Gradiška17.01.2021. 18:00, Sportska dvorana O.Š Оkućin, Okučani
16.01.2021. 20:00
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja8 : 1Futsal Olimpijac Županja16.01.2021. 20:00, Županja, Županja
16.01.2021. 17:15
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 1Brod 03516.01.2021. 17:15, SD Marka Marulića, Slatina
17.01.2021. 16:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić8 : 4Našice17.01.2021. 16:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
5. kolo
Izvještaj
25.01.2021. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 26Slatina25.01.2021. 20:30, Županja, Županja
23.01.2021. 10:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška4 : 4Autodijelovi Tokić23.01.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
23.01.2021. 10:00
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme4 : 1Nova Gradiška23.01.2021. 10:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
24.01.2021. 17:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia16 : 2Jakšić24.01.2021. 17:30, Vinkovci, Vinkovci
23.01.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod5 : 3Vinkovci23.01.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.03.2021.
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Sveti Patrik Županja06.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
6. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 11:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić1 : 7Brod30.01.2021. 11:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
31.01.2021. 16:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška3 : 7Aurelia31.01.2021. 16:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
30.01.2021. 13:15
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 6Osijek Kelme30.01.2021. 13:15, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
30.01.2021. 19:30
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 1NG Unitas Nova Gradiška30.01.2021. 19:30, Županja, Županja
30.01.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 03517 : 0Futsal Olimpijac Županja30.01.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
29.01.2021. 18:45
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina9 : 0Našice29.01.2021. 18:45, SD Marka Marulića, Slatina
7. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 10:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška9 : 11Slatina06.02.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
06.02.2021. 20:15
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia8 : 2Autodijelovi Tokić06.02.2021. 20:15, Vinkovci, Vinkovci
07.02.2021. 17:00
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme2 : 1Sveti Patrik Županja07.02.2021. 17:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
07.02.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod4 : 4Nova Gradiška07.02.2021. 18:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.02.2021. 16:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci12 : 0Jakšić06.02.2021. 16:30, Vinkovci, Vinkovci
06.03.2021.
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice0 : 3Brod 03506.03.2021., SD K. Tomislava, Našice
8. kolo
Izvještaj
14.02.2021. 16:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška5 : 4Vinkovci14.02.2021. 16:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
13.02.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić2 : 1Brod13.02.2021. 18:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
15.02.2021. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 4Aurelia15.02.2021. 20:30, Županja, Županja
13.02.2021. 18:45
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina2 : 4Osijek Kelme13.02.2021. 18:45, SD Marka Marulića, Slatina
13.02.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 8NG Unitas Nova Gradiška13.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
15.02.2021. 20:45
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 6Našice15.02.2021. 20:45, Županja, Županja
9. kolo
Izvještaj
21.02.2021. 10:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška38 : 4Futsal Olimpijac Županja21.02.2021. 10:30, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
20.02.2021. 17:30
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 6Brod 03520.02.2021. 17:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
20.02.2021. 19:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia7 : 3Slatina20.02.2021. 19:30, Vinkovci, Vinkovci
21.02.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod8 : 2Sveti Patrik Županja21.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
21.02.2021. 20:15
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci6 : 1Autodijelovi Tokić21.02.2021. 20:15, Vinkovci, Vinkovci
21.02.2021. 18:45
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić4 : 9Nova Gradiška21.02.2021. 18:45, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
10. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 18:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić12 : 4Jakšić27.02.2021. 18:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
02.03.2021. 21:00
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja5 : 9Vinkovci02.03.2021. 21:00, Županja, Županja
27.02.2021. 11:30
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina7 : 3Brod27.02.2021. 11:30, SD Marka Marulića, Slatina
28.02.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 3Aurelia28.02.2021. 19:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
28.02.2021. 17:00
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme14 : 3Futsal Olimpijac Županja28.02.2021. 17:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
27.02.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice5 : 5NG Unitas Nova Gradiška27.02.2021. 19:00, SD K. Tomislava, Našice
11. kolo
Izvještaj
02.03.2021. 18:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia17 : 0Futsal Olimpijac Županja02.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
02.03.2021. 20:30
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod0 : 2Brod 03502.03.2021. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
04.03.2021. 21:00
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci4 : 3Slatina04.03.2021. 21:00, Vinkovci, Vinkovci
03.03.2021. 19:10
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Jakšić3 : 11Sveti Patrik Županja03.03.2021. 19:10, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
07.03.2021. 19:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška8 : 6Autodijelovi Tokić07.03.2021. 19:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
01.03.2021. 17:30
2. HMNL Istok - juniori
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 0Našice01.03.2021. 17:30, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
12. kolo
Izvještaj
04.03.2021. 21:00
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 7Nova Gradiška04.03.2021. 21:00, Županja, Županja
06.03.2021. 11:30
2. HMNL Istok - juniori
SD Marka Marulića, Slatina
Slatina11 : 1Jakšić06.03.2021. 11:30, SD Marka Marulića, Slatina
06.03.2021. 20:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0353 : 4Vinkovci06.03.2021. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
06.03.2021. 17:30
2. HMNL Istok - juniori
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja4 : 12Brod06.03.2021. 17:30, Županja, Županja
07.03.2021. 10:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG Unitas Nova Gradiška1 : 8Osijek Kelme07.03.2021. 10:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
08.03.2021. 21:00
2. HMNL Istok - juniori
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Aurelia08.03.2021. 21:00, SD K. Tomislava, Našice
13. kolo
Izvještaj
09.03.2021. 18:30
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia8 : 3NG Unitas Nova Gradiška09.03.2021. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
11.03.2021. 19:10
2. HMNL Istok - juniori
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 1Futsal Olimpijac Županja11.03.2021. 19:10, Vinkovci, Vinkovci
11.03.2021. 19:30
2. HMNL Istok - juniori
S.Z. Šivo, Pleternica
Jakšić3 : 6Brod 03511.03.2021. 19:30, S.Z. Šivo, Pleternica
10.03.2021. 20:00
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Nova Gradiška6 : 7Slatina10.03.2021. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
13.03.2021. 12:00
2. HMNL Istok - juniori
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 15Sveti Patrik Županja13.03.2021. 12:00, Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
09.03.2021. 20:45
2. HMNL Istok - juniori
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Našice09.03.2021. 20:45, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia1110109224+6831
2.Osijek Kelme129307736+4130
3.Slatina1290310344+5927
4.Brod 035127146640+2622
5.Vinkovci127056348+1521
6.Nova Gradiška126246649+1720
7.Brod115245141+1017
8.NG Unitas Nova Gradiška1243510361+4215
9.Sveti Patrik Županja125075955+415
10.Autodijelovi Tokić124175874-1613
11.Našice102172141-207
12.Futsal Olimpijac Županja12101122171-1493
13.Mala Mljekara (-1)0000000-1
14.Jakšić (-1)12001226123-97-1
42 gola
Jakov Medvedović
33 gola
Romeo Sušac
27 golova
Dorian Bogati
22 gola
Marin Zdelar
17 golova
Tomislav Stojanović
16 golova
Ilija Tukara, Ronaldo Hodak
13 golova
Matej Rukavina
12 golova
Dorian Trčić, Fran Japundžić
11 golova
Tomislav Tipurić, Marko Pejaković, Matej Dorinka, Domagoj Đurković, Ivan Stjepić, Bruno Velikanović, Mihael Katinić
10 golova
Marko Rastija, Filip Josipović, Luka Kotris, Marin Stupar, Gabrijel Trobić, Dominik Bogati, Leon Andrić, Ante Matej Jurić, Daniel Trobić, Mihael Dukanović, Jakov Jurišić
9 golova
Bruno Kovanović, Zvonimir Rimac, Vinko Medvedović, Marino Marjanović
8 golova
Domagoj Vilhelm, Marko Bošnjak, Matija Matošević, Josip Horvat, Filip Pejakić
7 golova
Tin Jusup, Matej Golić, Josip Barišić, Šimun Jagić, David Vidović
6 golova
Marko Šuntić, Sandro Sušac, Bruno Raguž, Petar Špoljarić, Marko Pest-Mundvajl, Ivan Ferbežar, Mateo Marčetić, Marko Pajić, Mihael Perković, Pavle Ivanišević, Emrah OMIĆ
5 golova
Domagoj Buturac, Ivan Didović, Dominik Čičić, Antun Sopjanac, Matej Grbeš, Marin Marijić, Matej Belaj, Roko Cvitković, Julijano Bagarić, Rafael Turić, Anđelo Mijatović, Lovro Dragun, Luka Sokić, Ante Hrgovčić, Marko Mirosav
4 gola
Luka Samaržija, Roberto Žakić, Domagoj Baričević, Anto Barić, Gabriel Dretvić, Patrick Pok
3 gola
Danijel Nikolić, Veron Đaković, Lovro Stanić, Ilan Katić, Ivan Dražetić, Marko Baotić, Marko Marić, David Stupar, Sandro Martan, Marin Zovkić, Marko Mijić, Marko Musić, Lovro Ciprić, Ivan Glavaš, Tin Kuretić, Lukas Matković, Leo Subotić, Karlo Sirovica, Mario Živković
2 gola
Jovan Nikolić, Ivan Dragun, Ivan Mišić, Lovro Knežević, Ivan Barić, Dominik Stojić, Fran Periškić, Benjamin Ljubas, Jure Barić, Matej Dragun, Luka Katinić, Adrijan Blažević, Antonio Kevo, Mihael Miličević, Bepo Katunarić, Niko Čuljak, Luka Pavlović, Petar Kratzl, Matko Knežević, Toni Barišić, Dominik Tomić Ivičić, Zvonimir Jakšić, Filip Perković, Dominik Kizivat, Matej Potolovec, Filip Piperković, Dominik Pranjić
1 gol
Davor Barišić, Luka Bošnjak, Danijel Popović, Patrik Nikoljačić, Petar Bradić, Patrik Ivančić, Luka Štimac, Leo Kaltenbaher, Jakov Orlović, Toni Jerković, Rafael Kraljević, Luka Kovač, Ivan Husarek, Karlo Miljanić, Petar Marković, Domagoj Pojer, Robert Černecki, Karlo Antunović, Luka Orlović, Luka Buranji, Marko Špionjak, Marko Lulić, Mihael Horvat, Leon Špoljar, Lovro Danka, Luka Mršić, Josip Čujić, Franjo Bečarević, Filip Čurčić