Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Jug

PH Juniori - Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Jug 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug 3 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug - Play off
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
13.12.2018. 21:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica5 : 0Jezera13.12.2018. 21:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
10.12.2018. 18:15
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana, Knin
Kijevo7 : 1Heroji 200710.12.2018. 18:15, Sportska dvorana, Knin
08.12.2018. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Murterski škoj, Murter
Murter3 : 4Šibenik 198308.12.2018. 15:00, Murterski škoj, Murter
2. kolo
Izvještaj
16.12.2018. 20:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera1 : 5Šibenik 198316.12.2018. 20:30, Sportska dvorana Tisno, Tisno
17.12.2018. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 5Murter17.12.2018. 19:00, Vodice, Vodice
28.12.2018. 18:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 3Kijevo28.12.2018. 18:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
3. kolo
Izvještaj
22.12.2018. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera0 : 1Kijevo22.12.2018. 14:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
30.12.2018. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 11Crnica30.12.2018. 16:00, Murterski škoj, Murter
20.12.2018. 21:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 3Heroji 200720.12.2018. 21:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
4. kolo
Izvještaj
08.01.2019. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera0 : 7Heroji 200708.01.2019. 19:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
05.01.2019. 11:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 1Šibenik 198305.01.2019. 11:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
05.01.2019. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana, Knin
Kijevo3 : 0Murter05.01.2019. 16:00, Sportska dvorana, Knin
5. kolo
Izvještaj
12.01.2019. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Murterski škoj, Murter
Murter9 : 3Jezera12.01.2019. 16:00, Murterski škoj, Murter
11.01.2019. 19:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana, Knin
Kijevo2 : 5Šibenik 198311.01.2019. 19:30, Sportska dvorana, Knin
16.01.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Vodice, Vodice
Heroji 20073 : 1Crnica16.01.2019. 21:00, Vodice, Vodice
6. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera1 : 5Crnica19.01.2019. 16:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
20.01.2019. 18:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Vodice, Vodice
Heroji 20076 : 0Kijevo20.01.2019. 18:00, Vodice, Vodice
16.01.2019. 21:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 3Murter16.01.2019. 21:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
7. kolo
Izvještaj
24.01.2019. 18:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 0Jezera24.01.2019. 18:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
27.01.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Murterski škoj, Murter
Murter5 : 3Heroji 200727.01.2019. 21:00, Murterski škoj, Murter
27.01.2019. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana, Knin
Kijevo3 : 3Crnica27.01.2019. 15:30, Sportska dvorana, Knin
8. kolo
Izvještaj
03.02.2019. 17:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana, Knin
Kijevo4 : 4Jezera03.02.2019. 17:00, Sportska dvorana, Knin
07.02.2019. 20:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica6 : 0Murter07.02.2019. 20:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
31.01.2019. 20:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Vodice, Vodice
Heroji 20075 : 2Šibenik 198331.01.2019. 20:00, Vodice, Vodice
9. kolo
Izvještaj
08.02.2019. 20:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Vodice, Vodice
Heroji 20078 : 1Jezera08.02.2019. 20:00, Vodice, Vodice
10.02.2019. 17:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19834 : 6Crnica10.02.2019. 17:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
09.02.2019. 17:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Murterski škoj, Murter
Murter2 : 10Kijevo09.02.2019. 17:00, Murterski škoj, Murter
10. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 17:30
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera2 : 2Murter17.02.2019. 17:30, Sportska dvorana Tisno, Tisno
17.02.2019. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 5Kijevo17.02.2019. 14:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.02.2019. 18:45
1. HMNL Jug (juniori) - 1
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 5Heroji 200714.02.2019. 18:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Heroji 2007107124726+2122
2.Crnica107124624+2222
3.Kijevo105233828+1017
4.Šibenik 1983105143231+116
5.Murter (-1)102173352-196
6.Jezera100281247-352
14 golova
Jakov Mudronja, Božidar Jelovčić, Toni Vučković
12 golova
Tonći Ljubić
11 golova
Bruno Žilić
9 golova
Stipe Menđušić, Roko Bulat, Dominik Nadoveza
8 golova
Marko Marković, Toni Blažević
6 golova
Josip Brajković, Toni Jurin, Mateo Barišić
5 golova
Ante Dražić, Mateo Erlić
4 gola
Paulo Jurić, Tino Mušćet
3 gola
Duje Gulin, Vicenco Ćaleta-Car, Gabrijel Mudronja, Antonio Pervan, Josip Klarić, Ivan Marković, Josip Maloča, Ivan Skelin, Mladen Ukas, Borna Gugo
2 gola
Frane Gabre, Filip Jerkić, Vice Jušić, Matej Pavlov, Josip Srdarev, Toni Turčiniv, Tony Rubelj, David Vodopija, Filip Lovrić
1 gol
Jakov Šupe, Mateo Klarin, Filip Radaj, Mate Markov, Zvonimir Petrović, Leonardo Lovre Škevin, Marko Papak, Andrija Pirjak, Leo Josipović, Dioklecijan Brečić-Jakovčević
1. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 13:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Split16 : 2Universitas Split09.12.2018. 13:30, Dvorana Bilankuša, Solin
08.12.2018. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Okruk7 : 8Mulina08.12.2018. 16:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
09.12.2018. 10:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija3 : 3Konoba Tomić09.12.2018. 10:15, SC Gripe, Split
30.01.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 0Trogir30.01.2019. 21:00, Omiš, Omiš
09.12.2018. 11:45
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius3 : 4Torcida09.12.2018. 11:45, SC Gripe, Split
14.12.2018. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Mejaši4 : 10Hajduk14.12.2018. 22:00, Dvorana Gripe, Split
2. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 13:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Universitas Split1 : 6Hajduk15.12.2018. 13:15, Dvorana Bilankuša, Solin
12.12.2018. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Torcida3 : 0Mejaši12.12.2018. 21:00, SC Gripe, Split
16.12.2018. 19:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir5 : 4Genius16.12.2018. 19:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
20.12.2018. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Konoba Tomić3 : 2Olmissum20.12.2018. 21:00, Omiš, Omiš
16.12.2018. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina1 : 3Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija16.12.2018. 21:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
16.12.2018. 21:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Spaladium Arena, Split
Split3 : 0Okruk16.12.2018. 21:15, Spaladium Arena, Split
3. kolo
Izvještaj
23.12.2018. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Okruk7 : 5Universitas Split23.12.2018. 21:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
14.01.2019. 20:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija1 : 4Split14.01.2019. 20:00, SC Gripe, Split
22.12.2018. 13:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum7 : 4Mulina22.12.2018. 13:00, Omiš, Omiš
23.12.2018. 13:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius3 : 9Konoba Tomić23.12.2018. 13:00, SC Gripe, Split
22.12.2018. 10:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Spaladium Arena, Split
Mejaši6 : 6Trogir22.12.2018. 10:00, Spaladium Arena, Split
23.12.2018. 12:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Hajduk7 : 7Torcida23.12.2018. 12:30, Dvorana Bilankuša, Solin
4. kolo
Izvještaj
05.01.2019. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Universitas Split0 : 12Torcida05.01.2019. 15:00, Dvorana Bilankuša, Solin
05.01.2019. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir4 : 13Hajduk05.01.2019. 15:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
05.01.2019. 13:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić6 : 4Mejaši05.01.2019. 13:30, Dvorana Bilankuša, Solin
15.01.2019. 21:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina5 : 9Genius15.01.2019. 21:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
20.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Spaladium Arena, Split
Split7 : 2Olmissum20.02.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
05.01.2019. 13:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Okruk2 : 8Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija05.01.2019. 13:30, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
5. kolo
Izvještaj
12.01.2019. 20:45
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija5 : 1Universitas Split12.01.2019. 20:45, SC Gripe, Split
11.01.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 3Okruk11.01.2019. 21:00, Omiš, Omiš
13.01.2019. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius2 : 10Split13.01.2019. 15:30, SC Gripe, Split
12.01.2019. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Mejaši5 : 5Mulina12.01.2019. 14:00, SC Gripe, Split
23.01.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Hajduk1 : 4Konoba Tomić23.01.2019. 22:00, Dvorana Gripe, Split
12.01.2019. 12:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Torcida8 : 2Trogir12.01.2019. 12:00, SC Gripe, Split
6. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Universitas Split5 : 4Trogir20.01.2019. 14:00, SC Gripe, Split
20.01.2019. 13:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić4 : 4Torcida20.01.2019. 13:15, Dvorana Bilankuša, Solin
19.01.2019. 19:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina7 : 12Hajduk19.01.2019. 19:15, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
20.01.2019. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Split9 : 0Mejaši20.01.2019. 19:00, SC Gripe, Split
20.01.2019. 18:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Okruk1 : 5Genius20.01.2019. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
19.01.2019. 14:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija4 : 3Olmissum19.01.2019. 14:15, SC Gripe, Split
7. kolo
Izvještaj
23.01.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 1Universitas Split23.01.2019. 21:00, Omiš, Omiš
26.01.2019. 16:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius7 : 8Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija26.01.2019. 16:30, SC Gripe, Split
27.01.2019. 13:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Mejaši3 : 0Okruk27.01.2019. 13:15, Dvorana Gripe, Split
27.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Hajduk3 : 10Split27.02.2019. 22:00, Dvorana Gripe, Split
27.01.2019. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Torcida13 : 3Mulina27.01.2019. 15:30, SC Gripe, Split
27.01.2019. 15:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir1 : 5Konoba Tomić27.01.2019. 15:15, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
8. kolo
Izvještaj
03.02.2019. 13:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Universitas Split5 : 16Konoba Tomić03.02.2019. 13:15, Dvorana Bilankuša, Solin
07.02.2019. 18:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina1 : 2Trogir07.02.2019. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
28.01.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Split10 : 1Torcida28.01.2019. 22:00, SC Gripe, Split
-
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Okruk : Hajduk
01.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija2 : 2Mejaši01.02.2019. 22:00, SC Gripe, Split
02.02.2019. 12:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Genius02.02.2019. 12:15, Omiš, Omiš
9. kolo
Izvještaj
10.02.2019. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius8 : 6Universitas Split10.02.2019. 15:00, SC Gripe, Split
08.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Mejaši3 : 8Olmissum08.02.2019. 22:00, Dvorana Gripe, Split
23.02.2019. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Hajduk4 : 2Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija23.02.2019. 15:00, Dvorana Bilankuša, Solin
-
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Torcida : Okruk
10.02.2019. 14:45
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir2 : 8Split10.02.2019. 14:45, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
09.02.2019. 15:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić17 : 6Mulina09.02.2019. 15:15, Dvorana Bilankuša, Solin
10. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 15:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Universitas Split8 : 14Mulina17.02.2019. 15:00, SC Gripe, Split
18.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Spaladium Arena, Split
Split4 : 0Konoba Tomić18.02.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
-
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Okruk : Trogir
03.03.2019. 11:45
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija3 : 0Torcida03.03.2019. 11:45, SC Gripe, Split
15.02.2019. 21:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Omiš, Omiš
Olmissum7 : 3Hajduk15.02.2019. 21:00, Omiš, Omiš
17.02.2019. 18:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Genius4 : 8Mejaši17.02.2019. 18:15, SC Gripe, Split
11. kolo
Izvještaj
20.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Gripe, Split
Mejaši5 : 2Universitas Split20.02.2019. 22:00, Dvorana Gripe, Split
24.02.2019. 10:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Bilankuša, Solin
Hajduk6 : 4Genius24.02.2019. 10:00, Dvorana Bilankuša, Solin
25.02.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
SC Gripe, Split
Torcida4 : 7Olmissum25.02.2019. 22:00, SC Gripe, Split
17.02.2019. 18:15
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Trogir2 : 6Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija17.02.2019. 18:15, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
-
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Konoba Tomić : Okruk
25.02.2019. 18:00
1. HMNL Jug (juniori) - 2
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina1 : 13Split25.02.2019. 18:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split1010009114+7730
2.Konoba Tomić107216733+3423
3.Olmissum107035031+1921
4.Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija106223727+1020
5.Hajduk106136550+1519
6.Torcida (-1)105235639+1716
7.Mejaši102353755-189
8.Trogir102172862-347
9.Genius102084664-186
10.Mulina101184789-424
11.Universitas Split101093191-603
12.Okruk (-1)0000000-1
26 golova
Stipe Ordulj
25 golova
Marin Radić
24 gola
Ivan Dragičević
22 gola
Teo Pajčin
14 golova
Bepo Marinković
12 golova
Ivan Bulić, Marko Žuvan, Vicko Radić, Jakov Hrstić
11 golova
Josip Jurlina, Marko Šesto, Petar Duran, Marko Vukman, Luka Božiković
10 golova
Božo Sučić, Toni Borčić, Luka Tokić
9 golova
Paolo Peša
8 golova
Boris Grančić, Ivan Alujević, Roko Matulić, Ivan Liović, Josip Delić, Antonio Kafadar, Lino Matijaš
7 golova
Antonio Pavelić, Domenik Luka Skejić, Dino Barada, Milan Walter Simpson, Vinko Vardić
6 golova
Bruno Kraljević, Marin Vuković, Marin Karabatić, Josip Artuković, Frane Vidas, Mario Križan, Roko Vrdoljak
5 golova
Fabjan Markioli, Ivan Beović, Ivan Vučko, Duje Dujmović, Vlade Prgomet, Bože Nižetić, Antonio Gusić, Ivan Grgić, Roko Matijašević, Stipe Čačić, Toni Stojan
4 gola
Dominik Čičić, Lovre Ključević, Tomislav Vrbat, Duje Barać, Mihael Bliznac, Ivica Zlatar, Luka Roso, Šime Mladinić, Matej Čelan, Petar Radmilo, Toni Bosančić
3 gola
Luka Križanac, Toni Rendić, Ivan Zemunik, Tonći Gudelj, Ivica Jozić, Gabrijel Đokaj, Patrik Kelava, Pablo Bezmalinović, Luka Bilojelić, Karlo Kasalo, Vlado Lovrić, Tomislav Alajbeg, Ivan Grgić, Frane Jakšić, Ivan Fradelić, Bruno Dujmović, Joško Jakšić, Marko Radić, Ignacije Tomkić
2 gola
Ivan Grego, Filip Ribičić, Darko Bašić, Luka Rako Burić, Ante Eterović, Roko Mladin, Tomislav Kovač, Marin Kalac, Bruno Kukoč, Duje Bilobrk, Marin Koljanin, Josip Bulić, Ante Radman
1 gol
Nikola Dujić, Joško Barada, Korlado Elač, Antonio Jurko, Tino Klepo, Marin Radić, Dario Mijić, Robert Milaković, Luka Čavar, Mateo Peričić, Ivan Biočina, Tomislav Vidas, Ivan Juras, Ivan Zec, Petar Mikulić, Antonio Vučko, Josip Kojundžić, Karlo Stojan, Antonio Kolovrat, Patrik Lopar Vonić, Luka Mrđen, Petar Banovac, Luka Sikirica, Teodor Šurjak, Ivan Ivančev, Luka Lovrić
1. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero4 : 8Square09.12.2018. 14:00, Dom sportova, Ploče
09.12.2018. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac8 : 0Novo Vrijeme09.12.2018. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
12.01.2019. 14:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square6 : 2Novo Vrijeme12.01.2019. 14:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
16.12.2018. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero1 : 7Vrgorac16.12.2018. 14:00, Dom sportova, Ploče
3. kolo
Izvještaj
23.12.2018. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac8 : 1Square23.12.2018. 15:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
22.12.2018. 12:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero3 : 4Novo Vrijeme22.12.2018. 12:00, Dom sportova, Ploče
4. kolo
Izvještaj
03.01.2019. 17:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square8 : 1Porto Tolero03.01.2019. 17:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
05.01.2019. 13:15
1. HMNL Jug (juniori) - 3
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 9Vrgorac05.01.2019. 13:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
5. kolo
Izvještaj
13.01.2019. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme2 : 7Square13.01.2019. 16:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
17.01.2019. 20:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 4Porto Tolero17.01.2019. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
6. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 14:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square0 : 5Vrgorac20.01.2019. 14:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
29.12.2018. 12:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme3 : 5Porto Tolero29.12.2018. 12:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
7. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 16:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero0 : 5Vrgorac09.02.2019. 16:00, Dom sportova, Ploče
27.01.2019. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 0Novo Vrijeme27.01.2019. 15:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
8. kolo
Izvještaj
21.02.2019. 20:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 0Porto Tolero21.02.2019. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
24.01.2019. 15:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Novo Vrijeme0 : 6Vrgorac24.01.2019. 15:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
9. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 14:00
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom sportova, Ploče
Porto Tolero4 : 4Novo Vrijeme20.01.2019. 14:00, Dom sportova, Ploče
14.02.2019. 18:30
1. HMNL Jug (juniori) - 3
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac0 : 2Square14.02.2019. 18:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vrgorac97025010+4021
2.Square97023822+1621
3.Porto Tolero (-1)92162244-226
4.Novo Vrijeme (-1)91171751-343
8 golova
Maroje Bandur, Ante Mušan, Antonio Tolić
7 golova
Domagoj Domić
6 golova
Andrej Vukosav
5 golova
Ivan Grbavac, Ivan Vukojević, Ivan Čavar, Orsat Klečak
4 gola
Andro Zarač, Toni Sentić, Haron Džanković, Andrija Fistonić, Ante Medak, Mate Marević, Tomo Jelavić, Mate Marinović
3 gola
Marijan Klinac, Duje Meštrić, Antonio Pervan, Adriano Darrer
2 gola
Leo Burić, Mateo Marić, Franko Raffanelli, Niko Roso, Frano Ivanda, Đino Peškura, Ivan Vlatković
1 gol
Ivo Matić, Marin Puljan, Vjeko Majstorović, Stipe Serdarević, Antonio Rudelj
1. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Vodice, Vodice
Heroji 20075 : 3Split10.03.2019. 19:00, Vodice, Vodice
11.03.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Spaladium Arena, Split
Konoba Tomić3 : 4Vrgorac11.03.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
16.03.2019. 14:30
1. HMNL Jug (juniori) PO
Dvorana Gripe, Split
Split3 : 2Heroji 200716.03.2019. 14:30, Dvorana Gripe, Split
15.03.2019. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac7 : 4Konoba Tomić15.03.2019. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
24.03.2019. 16:45
1. HMNL Jug (juniori) PO
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 5Heroji 200724.03.2019. 16:45, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
31.03.2019. 19:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Vodice, Vodice
Heroji 20073 : 1Vrgorac31.03.2019. 19:00, Vodice, Vodice
20.03.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Spaladium Arena, Split
Split2 : 1Konoba Tomić20.03.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
03.04.2019. 22:00
1. HMNL Jug (juniori) PO
Spaladium Arena, Split
Konoba Tomić0 : 5Split03.04.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
3 gola
Jakov Mudronja, Bruno Žilić, Roko Matulić, Tonći Ljubić, Vicko Radić, Ante Mušan
2 gola
Andrej Vukosav, Mate Marević, Ivan Grbavac, Antonio Pervan, Božo Sučić, Paolo Peša, Toni Jurin, Josip Jurlina
1 gol
Ante Dražić, Connor Neil Simpson, Milan Walter Simpson, Jakov Hrstić, Vinko Vardić, Ivica Zlatar, Vicenco Ćaleta-Car, Ivan Dragičević, Dominik Čičić, Mate Marinović, Vjeko Raos, Antonio Pervan, Josip Govorko, Toni Rendić