Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Jug

PH Juniori - Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Jug 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug 3 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
17.12.2019. 18:50
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica1 : 15Šibenik 198317.12.2019. 18:50, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.12.2019. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20071 : 3Murter16.12.2019. 19:00, Vodice, Vodice
17.12.2019. 20:30
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera2 : 3Kijevo17.12.2019. 20:30, Sportska dvorana Tisno, Tisno
2. kolo
Izvještaj
20.12.2019. 21:15
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 3Kijevo20.12.2019. 21:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
21.12.2019. 19:30
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 1Jezera21.12.2019. 19:30, Murterski škoj, Murter
20.12.2019. 20:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica5 : 3Heroji 200720.12.2019. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
3. kolo
Izvještaj
28.12.2019. 11:00
Vodice, Vodice
Heroji 20071 : 7Šibenik 198328.12.2019. 11:00, Vodice, Vodice
28.12.2019. 17:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera2 : 7Crnica28.12.2019. 17:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
28.12.2019. 14:00
Sportska dvorana, Knin
Kijevo2 : 4Murter28.12.2019. 14:00, Sportska dvorana, Knin
4. kolo
Izvještaj
12.01.2020. 13:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 2Murter12.01.2020. 13:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
12.01.2020. 11:30
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 2Kijevo12.01.2020. 11:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
11.01.2020. 19:00
Vodice, Vodice
Heroji 20077 : 0Jezera11.01.2020. 19:00, Vodice, Vodice
5. kolo
Izvještaj
19.01.2020. 19:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera1 : 3Šibenik 198319.01.2020. 19:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
20.01.2020. 16:30
Sportska dvorana, Knin
Kijevo4 : 0Heroji 200720.01.2020. 16:30, Sportska dvorana, Knin
19.01.2020. 15:30
Murterski škoj, Murter
Murter5 : 4Crnica19.01.2020. 15:30, Murterski škoj, Murter
6. kolo
Izvještaj
30.01.2020. 18:45
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 2Crnica30.01.2020. 18:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
26.01.2020. 20:30
Murterski škoj, Murter
Murter4 : 2Heroji 200726.01.2020. 20:30, Murterski škoj, Murter
27.01.2020. 16:30
Sportska dvorana, Knin
Kijevo7 : 3Jezera27.01.2020. 16:30, Sportska dvorana, Knin
7. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 12:00
Sportska dvorana, Knin
Kijevo8 : 3Šibenik 198301.02.2020. 12:00, Sportska dvorana, Knin
05.02.2020. 20:30
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera1 : 1Murter05.02.2020. 20:30, Sportska dvorana Tisno, Tisno
01.02.2020. 18:30
Vodice, Vodice
Heroji 20074 : 1Crnica01.02.2020. 18:30, Vodice, Vodice
8. kolo
Izvještaj
06.02.2020. 19:45
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19832 : 4Heroji 200706.02.2020. 19:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
06.02.2020. 21:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica0 : 4Jezera06.02.2020. 21:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
09.02.2020. 20:00
Murterski škoj, Murter
Murter1 : 6Kijevo09.02.2020. 20:00, Murterski škoj, Murter
9. kolo
Izvještaj
18.02.2020. 21:00
Murterski škoj, Murter
Murter6 : 7Šibenik 198318.02.2020. 21:00, Murterski škoj, Murter
15.02.2020. 16:00
Sportska dvorana, Knin
Kijevo3 : 0Crnica15.02.2020. 16:00, Sportska dvorana, Knin
16.02.2020. 17:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera5 : 2Heroji 200716.02.2020. 17:00, Sportska dvorana Tisno, Tisno
10. kolo
Izvještaj
20.02.2020. 21:00
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 1983 : Jezera20.02.2020. 21:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
22.02.2020. 18:30
Vodice, Vodice
Heroji 2007 : Kijevo 22.02.2020. 18:30, Vodice, Vodice
20.02.2020. 19:45
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Murter20.02.2020. 19:45, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Kijevo97023819+1921
2.Šibenik 198395134428+1616
3.Murter95133027+316
4.Crnica93152440-1610
5.Heroji 200793062431-79
6.Jezera92161934-157
11 golova
Bruno Šupe, Josip Maloča
10 golova
Josip Klarić
9 golova
Ante Bolanča
7 golova
Luka Klisović, Luka Maričić, Ivan Marković
6 golova
Toni Orlović, Marko Marković, Duje Gulin
5 golova
Jakov Šupe, Josip Brajković, Matej Pavlov, Ante Arambašić, Bruno Perić, Mateo Matošević
4 gola
Leo Josipović, Filip Biliuš, Vedran Klarić, Ivan Erceg, Niko Rak, Vice Jušić, Dominik Nadoveza
3 gola
Gabrijel Mudronja, Marko Ivan Mrdeža, Mate Markov, Nikola Lazinica
2 gola
Nikola Bačić, Leonardo Pejić, Ante Vučenović, Luka Pavlov, Renato Juko
1 gol
Ivor Jušić, Josip Brnada, Jakov Pirija, Ivan Marasović, Franko Džaja, Josip Kardum, Dominik Malenica, Tomislav Rakić, Slaven Šamija, Bruno Žilić, Leonardo Lovre Škevin, Ivan Vodanov, Rafael Samohod, Franko Šušić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Murter

Vice Jušić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Crnica

Josip Brnada
Franko Džaja
Ivan Skelin

Heroji 2007

Nikola Bačić

Jezera

Filip Biliuš
Matej Pavlov

Kijevo

Josip Brajković
Luka Klisović
Ivan Marković
Marko Marković

Murter

Rafael Samohod

Šibenik 1983

Marko Paić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Crnica

Antonio Elez
Bruno Žilić
Gabrijel Žižić

Heroji 2007

Mario Ergić
Luka Maričić
Toni Orlović
Slaven Šamija

Jezera

Luka Pavlov
Zvonimir Petrović
Jakov Pirija

Kijevo

Dioklecijan Brečić-Jakovčević
Renato Juko
Josip Maloča

Murter

Marko Ivan Mrdeža
Gabrijel Mudronja
Dominik Nadoveza

Šibenik 1983

Ivan Erceg
Nikola Lazinica
Dominik Malenica
Jakov Šupe
1. kolo
Izvještaj
19.12.2019. 22:00
Spaladium Arena, Split
Split8 : 0Mejaši19.12.2019. 22:00, Spaladium Arena, Split
18.12.2019. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Bačvice2 : 16Torcida18.12.2019. 21:00, Dvorana Gripe, Split
18.12.2019. 21:00
SC Gripe, Split
Genius6 : 3Hajduk18.12.2019. 21:00, SC Gripe, Split
14.12.2019. 12:15
Omiš, Omiš
Olmissum9 : 3Universitas Split14.12.2019. 12:15, Omiš, Omiš
15.12.2019. 13:15
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija5 : 3Konoba Tomić15.12.2019. 13:15, Stadion Pokraj Jadra, Solin
2. kolo
Izvještaj
21.12.2019. 12:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši4 : 4Konoba Tomić21.12.2019. 12:00, Dvorana Gripe, Split
21.12.2019. 15:30
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 3Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija21.12.2019. 15:30, SC Gripe, Split
23.12.2019. 18:30
Omiš, Omiš
Hajduk9 : 7Olmissum23.12.2019. 18:30, Omiš, Omiš
21.12.2019. 18:00
SC Gripe, Split
Torcida5 : 4Genius21.12.2019. 18:00, SC Gripe, Split
22.12.2019. 15:30
SC Gripe, Split
Split18 : 2Bačvice22.12.2019. 15:30, SC Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
09.01.2020. 22:00
Dvorana Gripe, Split
Bačvice3 : 17Mejaši09.01.2020. 22:00, Dvorana Gripe, Split
27.12.2019. 19:45
SC Gripe, Split
Genius1 : 6Split27.12.2019. 19:45, SC Gripe, Split
09.01.2020. 21:15
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 3Torcida09.01.2020. 21:15, Omiš, Omiš
15.01.2020. 14:00
Dvorana Bilankuša, Solin
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija10 : 3Hajduk15.01.2020. 14:00, Dvorana Bilankuša, Solin
05.01.2020. 16:30
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić5 : 10Universitas Split05.01.2020. 16:30, Dvorana Bilankuša, Solin
4. kolo
Izvještaj
12.01.2020. 14:30
SC Gripe, Split
Mejaši2 : 11Universitas Split12.01.2020. 14:30, SC Gripe, Split
11.01.2020. 19:30
Dvorana Gripe, Split
Hajduk4 : 7Konoba Tomić11.01.2020. 19:30, Dvorana Gripe, Split
12.01.2020. 15:45
SC Gripe, Split
Torcida8 : 4Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija12.01.2020. 15:45, SC Gripe, Split
11.01.2020. 21:00
SC Gripe, Split
Split7 : 5Olmissum11.01.2020. 21:00, SC Gripe, Split
15.01.2020. 21:30
Dvorana Gripe, Split
Bačvice4 : 11Genius15.01.2020. 21:30, Dvorana Gripe, Split
5. kolo
Izvještaj
22.01.2020. 22:00
SC Gripe, Split
Genius9 : 4Mejaši22.01.2020. 22:00, SC Gripe, Split
18.01.2020. 13:15
Omiš, Omiš
Olmissum13 : 0Bačvice18.01.2020. 13:15, Omiš, Omiš
18.01.2020. 20:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija4 : 6Split18.01.2020. 20:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
18.01.2020. 17:45
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić3 : 8Torcida18.01.2020. 17:45, Dvorana Bilankuša, Solin
19.01.2020. 19:30
SC Gripe, Split
Universitas Split7 : 2Hajduk19.01.2020. 19:30, SC Gripe, Split
6. kolo
Izvještaj
29.01.2020. 22:00
SC Gripe, Split
Mejaši3 : 4Hajduk29.01.2020. 22:00, SC Gripe, Split
26.01.2020. 16:30
SC Gripe, Split
Torcida7 : 4Universitas Split26.01.2020. 16:30, SC Gripe, Split
26.01.2020. 21:00
SC Gripe, Split
Split1 : 0Konoba Tomić26.01.2020. 21:00, SC Gripe, Split
08.02.2020. 17:00
Dvorana Bilankuša, Solin
Bačvice2 : 13Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija08.02.2020. 17:00, Dvorana Bilankuša, Solin
27.01.2020. 20:45
Omiš, Omiš
Genius2 : 10Olmissum27.01.2020. 20:45, Omiš, Omiš
7. kolo
Izvještaj
31.01.2020. 21:00
Omiš, Omiš
Olmissum9 : 6Mejaši31.01.2020. 21:00, Omiš, Omiš
16.02.2020. 14:15
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija3 : 3Genius16.02.2020. 14:15, SC Gripe, Split
02.02.2020. 19:30
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić12 : 0Bačvice02.02.2020. 19:30, Dvorana Bilankuša, Solin
02.02.2020. 13:45
SC Gripe, Split
Universitas Split4 : 6Split02.02.2020. 13:45, SC Gripe, Split
03.02.2020. 22:00
Dvorana Gripe, Split
Hajduk3 : 4Torcida03.02.2020. 22:00, Dvorana Gripe, Split
8. kolo
Izvještaj
05.02.2020. 22:00
SC Gripe, Split
Mejaši4 : 7Torcida05.02.2020. 22:00, SC Gripe, Split
09.02.2020. 14:30
SC Gripe, Split
Split7 : 1Hajduk09.02.2020. 14:30, SC Gripe, Split
09.02.2020. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Bačvice2 : 13Universitas Split09.02.2020. 21:00, Dvorana Gripe, Split
09.02.2020. 13:30
Dvorana Bilankuša, Solin
Genius5 : 3Konoba Tomić09.02.2020. 13:30, Dvorana Bilankuša, Solin
09.02.2020. 16:40
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 8Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija09.02.2020. 16:40, Omiš, Omiš
9. kolo
Izvještaj
19.02.2020. 22:00
SC Gripe, Split
Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija12 : 1Mejaši19.02.2020. 22:00, SC Gripe, Split
16.02.2020. 13:15
Dvorana Bilankuša, Solin
Konoba Tomić7 : 6Olmissum16.02.2020. 13:15, Dvorana Bilankuša, Solin
15.02.2020. 15:45
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 5Genius15.02.2020. 15:45, SC Gripe, Split
16.02.2020. 13:15
Dvorana Gripe, Split
Hajduk8 : 2Bačvice16.02.2020. 13:15, Dvorana Gripe, Split
24.02.2020. 22:00
SC Gripe, Split
Torcida : Split 24.02.2020. 22:00, SC Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split88005917+4224
2.Torcida87105827+3122
3.Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija85125032+1816
4.Genius95134639+716
5.Olmissum94146745+2213
6.Universitas Split94055541+1412
7.Konoba Tomić93154443+110
8.Hajduk93063753-169
9.Mejaši81164055-154
10.Bačvice900917121-1040
26 golova
Stipe Ordulj
19 golova
Deni Zebić
18 golova
Dujo Marić
16 golova
Luka Zekan
12 golova
Connor Neil Simpson, Patrik Kelava, Luka Roso
11 golova
Bože Nižetić, Ivan Liović
10 golova
Luka Kliškić, Vinko Vardić, Petar Duran
9 golova
Marko Boduljak, Mario Veljača, Ivan Zemunik, Ivan Budić, Marko Alduk
8 golova
Mateo Čaljkušić, Tomislav Kovač, Ivica Zlatar
7 golova
Vicko Radić, Davor Žilić, Luka Tokić, Jerko Eremut, Ivan Skender, Heribert Povh
6 golova
Mate Balić, Teodor Šurjak, Duje Dujmović
5 golova
Marin Vuković, Tonći Gudelj, Ivan Juras, Stipe Zebić, Milan Walter Simpson, Vicko Ožegović, Vinko Vujčić, Damir Zebić, Roko Mladin
4 gola
Bruno Dujmović, Josip Bilić Pavlinović, Bože Vujević, Josip Delaš, Luka Bosančić, Toni Bosančić, Ivica Jozić, Ante Domazet, Sandro Lozić
3 gola
Luka Sikirica, Marko Šarić, Duje Bratim, Marino Ivan Matić, Ivan Zec, Borna Krivić, Nikola Pervan, Marijo Šerić, Tomislav Vidas, Pablo Bezmalinović, Petar Grgin, Bruno Katušić, Petar Banovac, Stipe Tolj, Karlo Kapulica, Bartul Zorić
2 gola
Piero Butorović, Luka Borković, Antonio Kolovrat, Ivan Vučko, Marin Radić, Josip Lisica, Ivan Perić, Marin Kalac, Duje Paladin, Ivan Grgić, Marko Radić
1 gol
Toni Borčić, Patrik Lopar Vonić, Filip Botica, Duje Kuvačić, Mateo Peričić, Roko Grabar, Joško Gracin, Leo Mizić, Luka Čavar, Zvonimir Čule, Josip Bratim, Mario Križan, Marin Radić, Luka Bilojelić, Dominik Čičić, Roko Dujmović, Filip Renić, Lovre Kostić, Marin Dužević, Toni Bečić, Ivan Rendić, Petar Vidak, Šimun Perković, Rui Škegro, Marko Kulić, Nikola Pavlović, Roko Čerina, Stipe Bartulović, Kažimir Sovulj

Akumulirani žuti kartoni: 3

Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija

Josip Bilić Pavlinović

Akumulirani žuti kartoni: 2

Hajduk

Ante Domazet

Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija

Luka Bosančić
Luka Roso

Konoba Tomić

Ivan Juras
Ivan Rendić

Olmissum

Marino Ivan Matić
Ivan Zec

Torcida

Stipe Ordulj

Universitas Split

Marin Dužević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Genius

Jerko Eremut
Duje Paladin
Pjero Podrug
Ivan Vučko
Damir Zebić
Luka Zekan

Hajduk

Zvonimir Čule
Roko Grabar

Hrvatski dragovoljac-Antiteroristička vojna policija

Roko Kokan

Konoba Tomić

Pablo Bezmalinović
Ferdo Čurković
Joško Jakšić
Ivica Zlatar

Mejaši

Ivan Božić
Ivan Grgić
Tonći Gudelj
Patrik Kelava
Ivan Liović
Marin Radić
Marko Radić

Olmissum

Milan Balić
Duje Dujmović
Roko Dujmović
Luka Tokić

Split

Toni Borčić
Mateo Čaljkušić
Deni Zebić
Tonino Zorotović

Torcida

David Bačić-Cvrlje
Petar Duran
Ivica Jozić
Mateo Peričić
Nikola Pervan

Universitas Split

Marko Alduk
Petar Banovac
Marko Boduljak
Marko Lovrinčević
Heribert Povh
Marijo Šerić

Segesta

Luka Mutaja

- nepoznat
- utakmica za odraditi: 1
1. kolo
Izvještaj
18.12.2019. 15:15
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 3Novo Vrijeme18.12.2019. 15:15, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
22.12.2019. 15:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square5 : 2Novo Vrijeme22.12.2019. 15:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
3. kolo
Izvještaj
29.12.2019. 15:15
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 8Square29.12.2019. 15:15, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
4. kolo
Izvještaj
04.01.2020. 14:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 1Vrgorac04.01.2020. 14:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
5. kolo
Izvještaj
19.01.2020. 16:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme1 : 2Square19.01.2020. 16:30, SC MAKARSKA, MAKARSKA
6. kolo
Izvještaj
26.01.2020. 15:30
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 6Vrgorac26.01.2020. 15:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
7. kolo
Izvještaj
02.02.2020. 14:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac4 : 2Novo Vrijeme02.02.2020. 14:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
8. kolo
Izvještaj
09.02.2020. 13:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square7 : 1Novo Vrijeme09.02.2020. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
9. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 15:45
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac6 : 2Square15.02.2020. 15:45, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
10. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 12:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Vrgorac 23.02.2020. 12:30, SC MAKARSKA, MAKARSKA
11. kolo
Izvještaj
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Square
12. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Vrgorac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Square64022621+512
2.Vrgorac63212518+711
3.Novo Vrijeme60241022-122
10 golova
Antonio Pervan
7 golova
Miho Bupić
3 gola
Borna Padovan, Frano Ivanda, Đino Peškura, Josip Lelas, Ivo Matić, Mario Erceg, Duje Meštrić, Josip Govorko
2 gola
Ivan Dropuljić, Marko Šuto
1 gol
Josip Filipović, Orsat Klečak, Ivan Daničić-Kačić, Dražen Lozo, Ivo Martinac, Kristijan Lončarica, Dominik Herceg, Marin Trlin, Stanko Vukojević

Akumulirani žuti kartoni: 2

Square

Miho Bupić

Vrgorac

Josip Govorko

Akumulirani žuti kartoni: 1

Novo Vrijeme

Ivan Dropuljić
Josip Filipović
Berto Gilić
Niko Roso

Square

Kristijan Lončarica
Borna Padovan
Niko Zrilić

Vrgorac

Duje Dragičević
Dominik Herceg
Duje Meštrić
Antonio Pervan
Marko Šuto
Marin Trlin
Ivan Vukosav