Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Zapad

PH Juniori - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 8Novi Marof
26.11.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Alumnus Sesvete5 : 7Bjelovar
26.11.2018. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo15 : 5Siscia
25.11.2018. 17:20
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka28 : 0Zagreb 92
26.11.2018. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 2Petrinjčica
2. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 4Petrinjčica
02.12.2018. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 15Fotex Nedeljanec
01.12.2018. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia2 : 7Uspinjača Gimka
01.12.2018. 16:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 6Futsal Dinamo
01.12.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 7Alumnus Sesvete
3. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 5Novi Marof
09.12.2018. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
S.D. Martinovka, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 3Jesenje
09.12.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 5Bjelovar
08.12.2018. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec3 : 0Siscia
09.12.2018. 13:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica14 : 2Zagreb 92
4. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof9 : 3Zagreb 92
21.12.2018. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia4 : 0Petrinjčica
22.12.2018. 12:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 8Fotex Nedeljanec
28.12.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 11Uspinjača Gimka
23.12.2018. 20:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 9Futsal Dinamo
5. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 17:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 2Novi Marof
20.01.2019. 20:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 2Alumnus Sesvete
19.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 0Jesenje
20.01.2019. 13:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 6Bjelovar
20.01.2019. 16:20
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 14Siscia
6. kolo
Izvještaj
24.01.2019. 20:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 6Siscia
27.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar30 : 3Zagreb 92
25.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 4Petrinjčica
27.01.2019. 20:45
1. HMNL Zapad (juniori)
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 4Fotex Nedeljanec
27.01.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 4Uspinjača Gimka
7. kolo
Izvještaj
05.02.2019. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Novi Marof
05.02.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 10Futsal Dinamo
02.02.2019. 13:44
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 8Alumnus Sesvete
03.02.2019. 15:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 920 : 12Jesenje
02.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 3Bjelovar
8. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 18:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof4 : 2Bjelovar
08.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 8Siscia
12.02.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete26 : 2Zagreb 92
10.02.2019.
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo10 : 6Petrinjčica
10.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 7Fotex Nedeljanec
9. kolo
Izvještaj
18.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 4Novi Marof
16.02.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 10Uspinjača Gimka
17.02.2019. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Pešćenica, Zagreb
Zagreb 920 : 13Futsal Dinamo
18.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia8 : 9Alumnus Sesvete
16.02.2019. 21:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar9 : 4Jesenje
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Dinamo98017529+4624
2.Uspinjača Gimka97028124+5721
3.Fotex Nedeljanec97025332+2121
4.Novi Marof96124734+1319
5.Bjelovar95137139+3216
6.Alumnus Sesvete94147051+1913
7.Siscia (-1)93155049+19
8.Petrinjčica92074256-146
9.Jesenje91083359-263
10.Zagreb 92900912161-1490
23 gola
Blaž Komljenović, Fran Vukelić
21 gol
Martin Buzuk
18 golova
Dominik Brletić
16 golova
Rikardo Malbašić, Filip Deban
13 golova
Patrik Šantalab
11 golova
Jan Matić, Dominik Masten
10 golova
Lovre Petrović, Matija Tolić, Karlo Benković
9 golova
Stjepan Jagodin, Luka Barešić, Josip Mijatović
8 golova
Dominik Cvišić, Leonardo Papić, Niko Tolj, Ivan Naglić, Dino Bajsić, David Mrkobrada, Josip Sabolić, Roko Ondrušek, Nikola Granđa
7 golova
Mateo Mužar, Dominik Tadić, Siniša Đipalo, Antonijo Papac, Dominik Barukčić
6 golova
Sven Dolovčak, Dražen Petrović, Franko Vujnović, Domagoj Šantek, Enis Seferović
5 golova
Kristijan Avramović, Bruno Ross, Leo Jakopec, Luka Marušić, Robert Pakšec, Filip Novak
4 gola
Silvestar Žganec, Tomislav Degač, Filip Gaća, Bruno Devčić, Refik Ali, Matija Šenkiš, Valentino Bečeheli, Andrea Radošević, Alen Bunić
3 gola
Karlo Pečnik, Juraj Tumpić, Silvio Ferček, David Božić, Renato Koprivnjak, David Milošević, Antonio Čakarić, Roman Vdović, Jurica Gotić, Luka Bošnjak, Matija Kocijan, Petar Sakač, Fran Cerjak, Antonio Galonja, Dominik Prelčec, Matija Artić, Borna Senjan
2 gola
Tin Režek, Domagoj Lončar, Ivor Pavić, Mateo Čekol, Domagoj Sabljo, Dino Pasariček, Antonio Zagorec, Sandro Vincelj, Marcel Šašo, Antonio Mamić, Martin Elblinger, Luka Samardžić, Preke Nreca, Mateo Maglov, Andro Cota, Martin Busija, David Jurić
1 gol
Jasmin Mužar, Manuel Jurić, Matej Babić, Antonio Kusec, Robert Meštrović, Matej Pajtler, Filip Crnić, Filip Šoštarić, Matija Lujić, Matija Huzjak, Jan Stojsavljević, Mario Đurašić, Vedran Brdar, Bernard Skeledžić, David Rog, Matija Kanceljak, Mihael Habus, Leon Jaki, Luka Puškadija, Marin Malarić, Dino Arslanović, Filip Krajinović, Ivan Ružička, Jan Raužan, Ivan Hren, Filip Mamić, Andrija Putak

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Domagoj Sabljo

Futsal Dinamo

Borna Kušlan

Jesenje

Roman Vdović

Novi Marof

Tomislav Degač
Domagoj Šantek

Petrinjčica

Franko Vujnović

Siscia

Jan Matić
David Mrkobrada

Uspinjača Gimka

Luka Bošnjak
Bruno Devčić
Ivan Hren

Zagreb 92

Dino Abazović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Domagoj Lončar
Mateo Maglov
Antonio Mamić
Filip Mamić
Jan Raužan
Niko Tolj

Bjelovar

Martin Buzuk
Luka Marušić
Andrija Putak
Borna Senjan

Fotex Nedeljanec

Karlo Benković
Noah Lukovnjak
Robert Pakšec
Silvestar Žganec
Marko Žiher

Futsal Dinamo

Matija Tolić

Jesenje

Matija Artić
Dražen Petrović

Novi Marof

Josip Sabolić
Petar Sakač

Petrinjčica

Eduard Barišić Dragojlov
Sven Dolovčak
Martin Elblinger

Siscia

Dino Arslanović
Tomislav Đurić
Antonio Galonja

Uspinjača Gimka

Dominik Brletić
Andro Cota
Ivan Ilčić
Blaž Komljenović

Zagreb 92

Leon Jaki
Igor Ogrič
Vice Zebić
1. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 5Futsal Pula
20.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 4Kvarner
19.01.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo9 : 3Rab
19.01.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Opatija, Opatija
MNK Lošinj9 : 6Rab
19.01.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo4 : 10MNK Lošinj
2. kolo
Izvještaj
15.01.2019. 18:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 8Otočac
16.01.2019. 14:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 3Rab
3. kolo
Izvještaj
26.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 4Otočac
26.01.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo12 : 6Albona-Potpićan 98
27.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula8 : 2Kvarner
27.01.2019. 14:15
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
MNK Lošinj6 : 3Kvarner
27.01.2019. 15:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 1MNK Lošinj
4. kolo
Izvještaj
01.02.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab7 : 1Kvarner
03.02.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo5 : 9Otočac
5. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 19:20
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner1 : 9Otočac
09.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula20 : 1Gorovo
08.02.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 2Albona-Potpićan 98
09.02.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
MNK Lošinj5 : 6Otočac
09.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner2 : 19MNK Lošinj
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 15:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 5Futsal Pula
17.02.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 0Albona-Potpićan 98
17.02.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner22 : 0Gorovo
7. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 14:15
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac1 : 1Futsal Pula
22.02.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner10 : 1Albona-Potpićan 98
24.02.2019. 17:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 0Gorovo
23.02.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
MNK Lošinj5 : 6Futsal Pula
23.02.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 7MNK Lošinj
8. kolo
Izvještaj
01.03.2018. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 985 : 4Kvarner
03.03.2019. 10:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo2 : 15Futsal Pula
9. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 18:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Albona-Potpićan 988 : 0Gorovo
09.03.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner3 : 0Rab
10.03.2019. 14:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 2Otočac
09.03.2019. 19:45
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Lošinj21 : 1Gorovo
09.03.2019. 21:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Albona-Potpićan 983 : 4MNK Lošinj
10. kolo
Izvještaj
20.03.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac5 : 2Rab
18.03.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo0 : 20Kvarner
13.03.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 1Albona-Potpićan 98
11. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner8 : 3Futsal Pula
27.03.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 983 : 3Rab
22.03.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac28 : 0Gorovo
27.03.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 981 : 17MNK Lošinj
27.03.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Rab1 : 7MNK Lošinj
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Otočac1210119133+5831
2.Futsal Pula1210118628+5831
3.MNK Lošinj1280411146+6524
4.Kvarner125078066+1415
5.Rab (-1)123183654-189
6.Albona-Potpićan 98 (-1)122193076-466
7.Gorovo (-1)12201034165-1315
35 golova
Petar Kozina
22 gola
David Vidaković
20 golova
Maro Pavić
19 golova
Antonio Siljan
17 golova
Dominik Pavlek
16 golova
Ivan Boban
15 golova
Filip Kos
14 golova
Bepo Paus, Luka Pavlović
13 golova
Mateo Šepić, Marin Ristić, Martin Bogdanić
11 golova
Raimond Quni, Antonio Mandić
10 golova
Patrik Vidmar, Alen Fulir
8 golova
Antonio Džaja, Filip Šimić
7 golova
Dino Halilčević, Nikola Čolić, Niko Šanić, Mario Dujmović
6 golova
Marko Novosel, Ivan Kosović, Ivan Brkić, Matej Bronzović, Jurica Juranović, Leon Dumenčić
5 golova
Ivan Gabriel Ključarić, Marin Tvrdinić, Leon Lekaj, Antonio Gračić, Danijel Dunković, Niko Vukmir, Arijan Špoljarić
4 gola
Dominik Obad, Antonio Matić, Dominik Vujić, Ante Sliško, Rinat Pamić, Marin Mališa, Danijel Putinja, Anton Močibob
3 gola
Niko Španjol, Fabio Piršljin, Marko Mršić, Niko Klarica, Petar Muhar, Antonio Rogić, Borna Tomaić, Mateo Majer
2 gola
Filip Dizdar, Masimo Paliska, Simone Bernobić, Ivan Šop, Ante Kovačević, Julijan Labrović, Mario Divković, Frano Ivančić
1 gol
Luka Grce, Lovro Beg, Enis Škrijelj, Vedran Vujnović, Andrej Sušanj, Niko Hrmić, Danijel Beganović, Filip Ivanković, Dean Pičuljan, Karlo Terković, Andrej Krnjatić, Tarik Malkić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Kvarner

Antonio Džaja

Akumulirani žuti kartoni: 2

Otočac

Martin Bogdanić
Arijan Špoljarić

Rab

Luka Antekolović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Albona-Potpićan 98

Andrej Aničić
Marin Mališa
Belmin Maslić
Masimo Paliska
Karlo Terković

Futsal Pula

Mario Dujmović
Antonio Matić
Antonio Siljan

Gorovo

Danijel Beganović
Nikola Čolić
Filip Ivanković

Kvarner

Jakov Jurica
Mateo Šepić
Filip Šimić

MNK Lošinj

Fran Roko Eremija
Filip Kos
Marko Novosel
Dominik Obad
Maro Pavić
Dominik Pavlek

Otočac

Ivan Boban
Danijel Dunković
Matija Kraljić
Raimond Quni

Rab

Lovro Beg
Leon Lekaj
Dean Pičuljan
Niko Šanić

Kvarner

Antonio Džaja

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1