Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Zapad

PH Juniori - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 8Novi Marof25.11.2018. 19:30, ŠRC Podgora, Krapina
26.11.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Alumnus Sesvete5 : 7Bjelovar26.11.2018. 17:00
26.11.2018. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo15 : 5Siscia26.11.2018. 20:00, Zagreb, Zagreb
25.11.2018. 17:20
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka28 : 0Zagreb 9225.11.2018. 17:20, Zagreb, Zagreb
26.11.2018. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 2Petrinjčica26.11.2018. 20:00, Park, Vidovec
2. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 4Petrinjčica02.12.2018. 17:00, Šp.dvorana, Novi Marof
02.12.2018. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 15Fotex Nedeljanec02.12.2018. 19:15, Zagreb, Zagreb
01.12.2018. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia2 : 7Uspinjača Gimka01.12.2018. 18:00, Dvorana Brezovica, Sisak
01.12.2018. 16:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 6Futsal Dinamo01.12.2018. 16:45, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
01.12.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 7Alumnus Sesvete01.12.2018. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
3. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 5Novi Marof10.12.2018. 16:30, Sesvete, Sesvete
09.12.2018. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
S.D. Martinovka, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 3Jesenje09.12.2018. 19:00, S.D. Martinovka, Zagreb
09.12.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 5Bjelovar09.12.2018. 19:30, Zagreb, Zagreb
08.12.2018. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec3 : 0Siscia08.12.2018. 13:00, Park, Vidovec
09.12.2018. 13:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica14 : 2Zagreb 9209.12.2018. 13:30, Školska dvorana, Petrinja
4. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof9 : 3Zagreb 9215.12.2018. 12:00, Šp.dvorana, Novi Marof
21.12.2018. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia4 : 0Petrinjčica21.12.2018. 20:30, Dvorana Brezovica, Sisak
22.12.2018. 12:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 8Fotex Nedeljanec22.12.2018. 12:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.12.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 11Uspinjača Gimka28.12.2018. 19:30, ŠRC Podgora, Krapina
23.12.2018. 20:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 9Futsal Dinamo23.12.2018. 20:45, Sesvete, Sesvete
5. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 17:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 2Novi Marof20.01.2019. 17:45, Zagreb, Zagreb
20.01.2019. 20:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 2Alumnus Sesvete20.01.2019. 20:15, Zagreb, Zagreb
19.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 0Jesenje19.01.2019. 13:00, Park, Vidovec
20.01.2019. 13:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 6Bjelovar20.01.2019. 13:30, Školska dvorana, Petrinja
20.01.2019. 16:20
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 14Siscia20.01.2019. 16:20, Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
24.01.2019. 20:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 6Siscia24.01.2019. 20:15, Šp.dvorana, Novi Marof
27.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar30 : 3Zagreb 9227.01.2019. 19:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
25.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 4Petrinjčica25.01.2019. 19:00, ŠRC Podgora, Krapina
27.01.2019. 20:45
1. HMNL Zapad (juniori)
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 4Fotex Nedeljanec27.01.2019. 20:45, S.D. Martinovka, Zagreb
27.01.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 4Uspinjača Gimka27.01.2019. 15:00, Sutinska Vrela, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
05.02.2019. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Novi Marof05.02.2019. 19:15, Zagreb, Zagreb
05.02.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 10Futsal Dinamo05.02.2019. 16:30, Park, Vidovec
02.02.2019. 13:44
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 8Alumnus Sesvete02.02.2019. 13:44, Školska dvorana, Petrinja
03.02.2019. 15:45
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 920 : 12Jesenje03.02.2019. 15:45, Sutinska Vrela, Zagreb
02.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 3Bjelovar02.02.2019. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
8. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 18:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof4 : 2Bjelovar09.02.2019. 18:15, Šp.dvorana, Novi Marof
08.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 8Siscia08.02.2019. 20:00, ŠRC Podgora, Krapina
12.02.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete26 : 2Zagreb 9212.02.2019. 16:00, Sesvete, Sesvete
10.02.2019.
1. HMNL Zapad (juniori)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo10 : 6Petrinjčica10.02.2019., Sutinska Vrela, Zagreb
10.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 7Fotex Nedeljanec10.02.2019. 20:30, Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 4Novi Marof18.02.2019. 20:30, Park, Vidovec
16.02.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 10Uspinjača Gimka16.02.2019. 12:00, Školska dvorana, Petrinja
17.02.2019. 19:15
1. HMNL Zapad (juniori)
Pešćenica, Zagreb
Zagreb 920 : 13Futsal Dinamo17.02.2019. 19:15, Pešćenica, Zagreb
18.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia8 : 9Alumnus Sesvete18.02.2019. 20:00, Dvorana Brezovica, Sisak
16.02.2019. 21:00
1. HMNL Zapad (juniori)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar9 : 4Jesenje16.02.2019. 21:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Dinamo98017529+4624
2.Uspinjača Gimka97028124+5721
3.Fotex Nedeljanec97025332+2121
4.Novi Marof96124734+1319
5.Bjelovar95137139+3216
6.Alumnus Sesvete94147051+1913
7.Siscia (-1)93155049+19
8.Petrinjčica92074256-146
9.Jesenje91083359-263
10.Zagreb 92900912161-1490
23 gola
Blaž Komljenović, Fran Vukelić
21 gol
Martin Buzuk
18 golova
Dominik Brletić
16 golova
Rikardo Malbašić, Filip Deban
13 golova
Patrik Šantalab
11 golova
Jan Matić, Dominik Masten
10 golova
Lovre Petrović, Matija Tolić, Karlo Benković
9 golova
Stjepan Jagodin, Luka Barešić, Josip Mijatović
8 golova
Dominik Cvišić, Leonardo Papić, Niko Tolj, Ivan Naglić, Dino Bajsić, David Mrkobrada, Josip Sabolić, Roko Ondrušek, Nikola Granđa
7 golova
Mateo Mužar, Dominik Tadić, Siniša Đipalo, Antonijo Papac, Dominik Barukčić
6 golova
Sven Dolovčak, Dražen Petrović, Franko Vujnović, Domagoj Šantek, Enis Seferović
5 golova
Kristijan Avramović, Bruno Ross, Leo Jakopec, Luka Marušić, Robert Pakšec, Filip Novak
4 gola
Silvestar Žganec, Tomislav Degač, Filip Gaća, Bruno Devčić, Refik Ali, Matija Šenkiš, Valentino Bečeheli, Andrea Radošević, Alen Bunić
3 gola
Karlo Pečnik, Juraj Tumpić, Silvio Ferček, David Božić, Renato Koprivnjak, David Milošević, Antonio Čakarić, Roman Vdović, Jurica Gotić, Luka Bošnjak, Matija Kocijan, Petar Sakač, Fran Cerjak, Antonio Galonja, Dominik Prelčec, Matija Artić, Borna Senjan
2 gola
Tin Režek, Domagoj Lončar, Ivor Pavić, Mateo Čekol, Domagoj Sabljo, Dino Pasariček, Antonio Zagorec, Sandro Vincelj, Marcel Šašo, Antonio Mamić, Martin Elblinger, Luka Samardžić, Preke Nreca, Mateo Maglov, Andro Cota, Martin Busija, David Jurić
1 gol
Jasmin Mužar, Manuel Jurić, Matej Babić, Antonio Kusec, Robert Meštrović, Matej Pajtler, Filip Crnić, Filip Šoštarić, Matija Lujić, Matija Huzjak, Jan Stojsavljević, Mario Đurašić, Vedran Brdar, Bernard Skeledžić, David Rog, Matija Kanceljak, Mihael Habus, Leon Jaki, Luka Puškadija, Marin Malarić, Dino Arslanović, Filip Krajinović, Ivan Ružička, Jan Raužan, Ivan Hren, Filip Mamić, Andrija Putak
1. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 5Futsal Pula19.01.2019. 12:00, SC 'FRANKO MILETA', Labin
20.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 4Kvarner20.01.2019. 13:00, SD OŠ Otočac, Otočac
19.01.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo9 : 3Rab19.01.2019. 16:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
19.01.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Opatija, Opatija
MNK Lošinj9 : 6Rab19.01.2019. 17:00, Opatija, Opatija
19.01.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo4 : 10MNK Lošinj19.01.2019. 18:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
2. kolo
Izvještaj
15.01.2019. 18:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 8Otočac15.01.2019. 18:30, SC 'FRANKO MILETA', Labin
16.01.2019. 14:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 3Rab16.01.2019. 14:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
3. kolo
Izvještaj
26.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 4Otočac26.01.2019. 19:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
26.01.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo12 : 6Albona-Potpićan 9826.01.2019. 16:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
27.01.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula8 : 2Kvarner27.01.2019. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
27.01.2019. 14:15
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
MNK Lošinj6 : 3Kvarner27.01.2019. 14:15, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
27.01.2019. 15:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 1MNK Lošinj27.01.2019. 15:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
4. kolo
Izvještaj
01.02.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab7 : 1Kvarner01.02.2019. 19:00, Školska sportska dvorana Rab, Rab
03.02.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo5 : 9Otočac03.02.2019. 16:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
5. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 19:20
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner1 : 9Otočac09.02.2019. 19:20, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
09.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula20 : 1Gorovo09.02.2019. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
08.02.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 2Albona-Potpićan 9808.02.2019. 19:30, Školska sportska dvorana Rab, Rab
09.02.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
MNK Lošinj5 : 6Otočac09.02.2019. 16:30, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
09.02.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner2 : 19MNK Lošinj09.02.2019. 20:30, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 15:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 5Futsal Pula17.02.2019. 15:30, Školska sportska dvorana Rab, Rab
17.02.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 0Albona-Potpićan 9817.02.2019. 19:30, SD OŠ Otočac, Otočac
17.02.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner22 : 0Gorovo17.02.2019. 17:00, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
7. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 14:15
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac1 : 1Futsal Pula23.02.2019. 14:15, SD OŠ Otočac, Otočac
22.02.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner10 : 1Albona-Potpićan 9822.02.2019. 15:00, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
24.02.2019. 17:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 0Gorovo24.02.2019. 17:30, Školska sportska dvorana Rab, Rab
23.02.2019. 13:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
MNK Lošinj5 : 6Futsal Pula23.02.2019. 13:00, SD OŠ Otočac, Otočac
23.02.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 7MNK Lošinj23.02.2019. 15:00, SD OŠ Otočac, Otočac
8. kolo
Izvještaj
01.03.2018. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 985 : 4Kvarner01.03.2018. 16:00, SC 'FRANKO MILETA', Labin
03.03.2019. 10:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo2 : 15Futsal Pula03.03.2019. 10:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
9. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 18:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Albona-Potpićan 988 : 0Gorovo09.03.2019. 18:30, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
09.03.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner3 : 0Rab09.03.2019. 17:00, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
10.03.2019. 14:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 2Otočac10.03.2019. 14:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
09.03.2019. 19:45
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
MNK Lošinj21 : 1Gorovo09.03.2019. 19:45, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
09.03.2019. 21:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Albona-Potpićan 983 : 4MNK Lošinj09.03.2019. 21:00, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
10. kolo
Izvještaj
20.03.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac5 : 2Rab20.03.2019. 19:00, SD OŠ Otočac, Otočac
18.03.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo0 : 20Kvarner18.03.2019. 16:30, Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
13.03.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula7 : 1Albona-Potpićan 9813.03.2019. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
11. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner8 : 3Futsal Pula23.03.2019. 16:00, Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
27.03.2019. 16:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 983 : 3Rab27.03.2019. 16:00, SC 'FRANKO MILETA', Labin
22.03.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac28 : 0Gorovo22.03.2019. 18:00, SD OŠ Otočac, Otočac
27.03.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 981 : 17MNK Lošinj27.03.2019. 18:00, SC 'FRANKO MILETA', Labin
27.03.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (juniori) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Rab1 : 7MNK Lošinj27.03.2019. 17:00, SC 'FRANKO MILETA', Labin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Otočac1210119133+5831
2.Futsal Pula1210118628+5831
3.MNK Lošinj1280411146+6524
4.Kvarner125078066+1415
5.Rab (-1)123183654-189
6.Albona-Potpićan 98 (-1)122193076-466
7.Gorovo (-1)12201034165-1315
35 golova
Petar Kozina
22 gola
David Vidaković
20 golova
Maro Pavić
19 golova
Antonio Siljan
17 golova
Dominik Pavlek
16 golova
Ivan Boban
15 golova
Filip Kos
14 golova
Bepo Paus, Luka Pavlović
13 golova
Mateo Šepić, Marin Ristić, Martin Bogdanić
11 golova
Raimond Quni, Antonio Mandić
10 golova
Patrik Vidmar, Alen Fulir
8 golova
Antonio Džaja, Filip Šimić
7 golova
Dino Halilčević, Nikola Čolić, Niko Šanić, Mario Dujmović
6 golova
Marko Novosel, Ivan Kosović, Ivan Brkić, Matej Bronzović, Jurica Juranović, Leon Dumenčić
5 golova
Ivan Gabriel Ključarić, Marin Tvrdinić, Leon Lekaj, Antonio Gračić, Danijel Dunković, Niko Vukmir, Arijan Špoljarić
4 gola
Dominik Obad, Antonio Matić, Dominik Vujić, Ante Sliško, Rinat Pamić, Marin Mališa, Danijel Putinja, Anton Močibob
3 gola
Niko Španjol, Fabio Piršljin, Marko Mršić, Niko Klarica, Petar Muhar, Antonio Rogić, Borna Tomaić, Mateo Majer
2 gola
Filip Dizdar, Masimo Paliska, Simone Bernobić, Ivan Šop, Ante Kovačević, Julijan Labrović, Mario Divković, Frano Ivančić
1 gol
Luka Grce, Lovro Beg, Enis Škrijelj, Vedran Vujnović, Andrej Sušanj, Niko Hrmić, Danijel Beganović, Filip Ivanković, Dean Pičuljan, Karlo Terković, Andrej Krnjatić, Tarik Malkić