Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori - Zapad

PH Juniori - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 19:30
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 8Novi Marof
26.11.2018. 17:00
Alumnus Sesvete5 : 7Bjelovar
26.11.2018. 20:00
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo15 : 5Siscia
25.11.2018. 17:20
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka28 : 0Zagreb 92
26.11.2018. 20:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 2Petrinjčica
2. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 17:00
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 4Petrinjčica
02.12.2018. 19:15
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 15Fotex Nedeljanec
01.12.2018. 18:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia2 : 7Uspinjača Gimka
01.12.2018. 16:45
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 6Futsal Dinamo
01.12.2018. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 7Alumnus Sesvete
3. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 16:30
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 5Novi Marof
09.12.2018. 19:00
S.D. Martinovka, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 3Jesenje
09.12.2018. 19:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 5Bjelovar
08.12.2018. 13:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec3 : 0Siscia
09.12.2018. 13:30
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica14 : 2Zagreb 92
4. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 12:00
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof9 : 3Zagreb 92
21.12.2018. 20:30
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia4 : 0Petrinjčica
22.12.2018. 12:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar7 : 8Fotex Nedeljanec
28.12.2018. 19:30
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje2 : 11Uspinjača Gimka
23.12.2018. 20:45
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 9Futsal Dinamo
5. kolo
Izvještaj
20.01.2019. 17:45
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 2Novi Marof
20.01.2019. 20:15
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 2Alumnus Sesvete
19.01.2019. 13:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 0Jesenje
20.01.2019. 13:30
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 6Bjelovar
20.01.2019. 16:20
Zagreb, Zagreb
Zagreb 921 : 14Siscia
6. kolo
Izvještaj
24.01.2019. 20:15
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof7 : 6Siscia
27.01.2019. 19:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar30 : 3Zagreb 92
25.01.2019. 19:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 4Petrinjčica
27.01.2019. 20:45
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete3 : 4Fotex Nedeljanec
27.01.2019. 15:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 4Uspinjača Gimka
7. kolo
Izvještaj
05.02.2019. 19:15
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Novi Marof
05.02.2019. 16:30
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 10Futsal Dinamo
02.02.2019. 13:44
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 8Alumnus Sesvete
03.02.2019. 15:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 920 : 12Jesenje
02.02.2019. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia3 : 3Bjelovar
8. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 18:15
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof4 : 2Bjelovar
08.02.2019. 20:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 8Siscia
12.02.2019. 16:00
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete26 : 2Zagreb 92
10.02.2019.
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo10 : 6Petrinjčica
10.02.2019. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 7Fotex Nedeljanec
9. kolo
Izvještaj
18.02.2019. 20:30
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 4Novi Marof
16.02.2019. 12:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 10Uspinjača Gimka
17.02.2019. 19:15
Pešćenica, Zagreb
Zagreb 920 : 13Futsal Dinamo
18.02.2019. 20:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia8 : 9Alumnus Sesvete
16.02.2019. 21:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar9 : 4Jesenje
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Dinamo87016229+3321
2.Fotex Nedeljanec87015128+2321
3.Uspinjača Gimka86027121+5018
4.Novi Marof85124332+1116
5.Bjelovar84136235+2713
6.Alumnus Sesvete83146143+1810
7.Siscia (-1)83144240+29
8.Petrinjčica82063946-76
9.Jesenje81072950-213
10.Zagreb 92800812148-1360
23 gola
Blaž Komljenović, Fran Vukelić
21 gol
Martin Buzuk
18 golova
Dominik Brletić
16 golova
Rikardo Malbašić, Filip Deban
13 golova
Patrik Šantalab
11 golova
Jan Matić, Dominik Masten
10 golova
Lovre Petrović, Matija Tolić, Karlo Benković
9 golova
Stjepan Jagodin, Luka Barešić, Josip Mijatović
8 golova
Dominik Cvišić, Leonardo Papić, Niko Tolj, Ivan Naglić, Dino Bajsić, David Mrkobrada, Josip Sabolić, Roko Ondrušek, Nikola Granđa
7 golova
Mateo Mužar, Dominik Tadić, Siniša Đipalo, Antonijo Papac, Dominik Barukčić
6 golova
Sven Dolovčak, Dražen Petrović, Franko Vujnović, Domagoj Šantek, Enis Seferović
5 golova
Kristijan Avramović, Bruno Ross, Leo Jakopec, Luka Marušić, Robert Pakšec, Filip Novak
4 gola
Silvestar Žganec, Tomislav Degač, Filip Gaća, Bruno Devčić, Refik Ali, Matija Šenkiš, Valentino Bečeheli, Andrea Radošević, Alen Bunić
3 gola
Karlo Pečnik, Juraj Tumpić, Silvio Ferček, David Božić, Renato Koprivnjak, David Milošević, Antonio Čakarić, Roman Vdović, Jurica Gotić, Luka Bošnjak, Matija Kocijan, Petar Sakač, Fran Cerjak, Antonio Galonja, Dominik Prelčec, Matija Artić, Borna Senjan
2 gola
Tin Režek, Domagoj Lončar, Ivor Pavić, Mateo Čekol, Domagoj Sabljo, Dino Pasariček, Antonio Zagorec, Sandro Vincelj, Marcel Šašo, Antonio Mamić, Martin Elblinger, Luka Samardžić, Preke Nreca, Mateo Maglov, Andro Cota, Martin Busija, David Jurić
1 gol
Jasmin Mužar, Manuel Jurić, Matej Babić, Antonio Kusec, Robert Meštrović, Matej Pajtler, Filip Crnić, Filip Šoštarić, Matija Lujić, Matija Huzjak, Jan Stojsavljević, Mario Đurašić, Vedran Brdar, Bernard Skeledžić, David Rog, Matija Kanceljak, Mihael Habus, Leon Jaki, Luka Puškadija, Marin Malarić, Dino Arslanović, Filip Krajinović, Ivan Ružička, Jan Raužan, Ivan Hren, Filip Mamić, Andrija Putak

Akumulirani žuti kartoni: 3

Futsal Dinamo

Fran Vukelić

Petrinjčica

Leonardo Papić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Domagoj Sabljo

Futsal Dinamo

Borna Kušlan

Jesenje

Roman Vdović

Novi Marof

Tomislav Degač
Domagoj Šantek

Petrinjčica

Franko Vujnović

Siscia

Jan Matić
David Mrkobrada

Uspinjača Gimka

Luka Bošnjak
Bruno Devčić
Ivan Hren

Zagreb 92

Dino Abazović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Domagoj Lončar
Mateo Maglov
Antonio Mamić
Filip Mamić
Jan Raužan
Niko Tolj

Bjelovar

Martin Buzuk
Luka Marušić
Andrija Putak
Borna Senjan

Fotex Nedeljanec

Karlo Benković
Noah Lukovnjak
Robert Pakšec
Silvestar Žganec
Marko Žiher

Futsal Dinamo

Matija Tolić

Jesenje

Matija Artić
Dražen Petrović

Novi Marof

Josip Sabolić
Petar Sakač

Petrinjčica

Eduard Barišić Dragojlov
Sven Dolovčak
Martin Elblinger

Siscia

Dino Arslanović
Tomislav Đurić
Antonio Galonja

Uspinjača Gimka

Dominik Brletić
Andro Cota
Ivan Ilčić
Blaž Komljenović

Zagreb 92

Leon Jaki
Igor Ogrič
Vice Zebić

Futsal Dinamo

Fran Vukelić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Petrinjčica

Leonardo Papić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1
1. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 12:00
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 5Futsal Pula
20.01.2019. 13:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac8 : 4Kvarner
19.01.2019. 16:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo9 : 3Rab
19.01.2019. 17:00
Opatija, Opatija
MNK Lošinj9 : 6Rab
19.01.2019. 18:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo4 : 10MNK Lošinj
2. kolo
Izvještaj
15.01.2019. 18:30
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 8Otočac
16.01.2019. 14:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 3Rab
3. kolo
Izvještaj
26.01.2019. 19:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 4Otočac
26.01.2019. 16:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo12 : 6Albona-Potpićan 98
27.01.2019. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula8 : 2Kvarner
27.01.2019. 14:15
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
MNK Lošinj6 : 3Kvarner
27.01.2019. 15:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 1MNK Lošinj
4. kolo
Izvještaj
01.02.2019. 19:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab7 : 1Kvarner
03.02.2019. 16:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo5 : 9Otočac
5. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 19:20
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner1 : 9Otočac
09.02.2019. 20:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula20 : 1Gorovo
08.02.2019. 19:30
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 2Albona-Potpićan 98
09.02.2019. 16:30
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
MNK Lošinj5 : 6Otočac
09.02.2019. 20:30
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner2 : 19MNK Lošinj
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 15:30
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 5Futsal Pula
17.02.2019. 19:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 0Albona-Potpićan 98
17.02.2019. 17:00
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner22 : 0Gorovo
7. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Futsal Pula
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Albona-Potpićan 98
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Gorovo
-
SD OŠ Otočac, Otočac
MNK Lošinj : Futsal Pula
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : MNK Lošinj
8. kolo
Izvještaj
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 98 : Kvarner
-
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Futsal Pula
9. kolo
Izvještaj
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 98 : Gorovo
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Rab
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Otočac
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
MNK Lošinj : Gorovo
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 98 : MNK Lošinj
10. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Rab
-
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Kvarner
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Albona-Potpićan 98
11. kolo
Izvještaj
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Futsal Pula
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Albona-Potpićan 98
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Gorovo
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
MNK Lošinj : Albona-Potpićan 98
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : MNK Lošinj
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Otočac77004718+2921
2.Futsal Pula6600499+4018
3.MNK Lošinj64025026+2412
4.Rab72052736-96
5.Gorovo62043170-396
6.Kvarner71063557-223
7.Albona-Potpićan 98 (-1)5005831-23-1
14 golova
Ivan Boban
12 golova
Petar Kozina
11 golova
David Vidaković
10 golova
Patrik Vidmar, Alen Fulir
9 golova
Marin Ristić, Maro Pavić
8 golova
Antonio Siljan, Martin Bogdanić, Mateo Šepić
7 golova
Nikola Čolić, Bepo Paus, Raimond Quni, Antonio Džaja, Luka Pavlović
6 golova
Niko Šanić, Ivan Brkić
5 golova
Leon Dumenčić, Ivan Gabriel Ključarić, Filip Kos
4 gola
Antonio Gračić, Ante Sliško, Dominik Pavlek, Dino Halilčević, Niko Vukmir, Antonio Mandić, Leon Lekaj
3 gola
Niko Španjol, Danijel Dunković, Niko Klarica, Jurica Juranović, Marin Tvrdinić, Dominik Obad, Antonio Matić, Mario Dujmović, Antonio Rogić, Dominik Vujić
2 gola
Arijan Špoljarić, Borna Tomaić, Filip Šimić, Ivan Kosović, Frano Ivančić, Ante Kovačević
1 gol
Enis Škrijelj, Dean Pičuljan, Tarik Malkić, Rinat Pamić, Andrej Sušanj, Danijel Beganović, Vedran Vujnović, Petar Muhar, Masimo Paliska

Akumulirani žuti kartoni: 2

Futsal Pula

Bepo Paus

Kvarner

Antonio Džaja

Rab

Luka Antekolović

Akumulirani žuti kartoni: 1

Albona-Potpićan 98

Andrej Aničić
Marin Mališa
Belmin Maslić
Masimo Paliska
Karlo Terković

Futsal Pula

Marin Ristić

Gorovo

Nikola Čolić

Kvarner

Jakov Jurica
Mateo Šepić

MNK Lošinj

Dominik Obad
Maro Pavić

Otočac

Martin Bogdanić
Danijel Dunković
Matija Kraljić
Petar Muhar
Arijan Špoljarić

Rab

Lovro Beg
Leon Lekaj
Dean Pičuljan
Niko Šanić

Rab

Ante Kovačević

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1