Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori

PH Juniori
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • O natjecanju
  • Dokumenti
  • Završnica A
  • Ljestvica A
  • Završnica B
  • Ljestvica B
  • Završnica C
  • Ljestvica C
  • Finalni dan


Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se organizira i provodi po teritorijalnom načelu na području određenih regija (istok, jug, zapad i zapad 2) u kategoriji juniora. Klubovi mladeži se određuju prema obvezama klubova (seniora) 1. i 2. HMNL (koji su obvezni u stalnom natjecanju imati pomladak pri natjecanju HNS-a) te dragovoljnih prijava klubova županijskih nogometnih saveza.

 

Prvenstvo mladeži na razini regija mora završiti do 31. ožujka 2020. godine.

 

Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku će do 31. siječnja 2020. donijeti odluku koliko klubova iz pojedinih liga nakon završenog natjecanja po regijama stječe pravo igranja na završnom turniru za prvaka Hrvatske. Takva odluka donijet će se na osnovi broja klubova u pojedinoj ligi.

 

Završni turnir igrat će se u mjestu koje odredi Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku u toku mjeseca travnja 2020. godine.

 

Tijela natjecanja završnice

 

Povjerenik za natjecanje: Dario Žgrablić
Povjerenik za određivanje sudaca: Ivan Novak
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Tijela natjecanja po središtima

 

Skupina ISTOK

 

Povjerenik za natjecanje: Dalibor Buljić
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Skupina ZAPAD

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Nikola Petir
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član


Skupina JUG

 

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeč
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Skupina ZAPAD 2

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 16:30
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka5 : 1Otočac23.04.2019. 16:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 10:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac5 : 3Otočac24.04.2019. 10:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 17:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac1 : 1Uspinjača Gimka24.04.2019. 17:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka211062+44
2.Vrgorac211064+24
3.Otočac2002410-60
1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 18:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Urije0 : 5Futsal Dinamo23.04.2019. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 11:30
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Heroji 200713 : 3Urije24.04.2019. 11:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 18:30
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Dinamo0 : 4Heroji 200724.04.2019. 18:30, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Heroji 20072200173+146
2.Futsal Dinamo210154+13
3.Urije2002318-150
1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 20:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula2 : 6Split23.04.2019. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 13:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Split3 : 2Brod 03524.04.2019. 13:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 20:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 5Brod 03524.04.2019. 20:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split220094+56
2.Brod 03521017703
3.Futsal Pula2002611-50
1. kolo
Izvještaj
25.04.2019. 10:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka2 : 3Heroji 200725.04.2019. 10:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.04.2019. 12:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac0 : 2Split25.04.2019. 12:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
2. kolo
Izvještaj
25.04.2019. 16:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka3 : 2Vrgorac25.04.2019. 16:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.04.2019. 18:00
HMNL Juniori završnica
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Heroji 20070 : 2Split25.04.2019. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula