Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori

PH Juniori
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • O natjecanju
  • Dokumenti
  • Završnica A
  • Ljestvica A
  • Završnica B
  • Ljestvica B
  • Završni dan


Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se organizira i provodi po teritorijalnom načelu na području određenih regija (istok, jug, zapad i zapad 2) u kategoriji juniora. Klubovi mladeži se određuju prema obvezama klubova (seniora) 1. i 2. HMNL (koji su obvezni u stalnom natjecanju imati pomladak pri natjecanju HNS-a) te dragovoljnih prijava klubova županijskih nogometnih saveza.

 

Prvenstvo mladeži na razini regija mora završiti do 31. ožujka 2020. godine.

 

Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku će do 31. siječnja 2020. donijeti odluku koliko klubova iz pojedinih liga nakon završenog natjecanja po regijama stječe pravo igranja na završnom turniru za prvaka Hrvatske. Takva odluka donijet će se na osnovi broja klubova u pojedinoj ligi.

 

Završni turnir igrat će se u mjestu koje odredi Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku u toku mjeseca travnja 2020. godine.

 

Tijela natjecanja završnice

 

Povjerenik za natjecanje: Dario Žgrablić
Povjerenik za određivanje sudaca: Ivan Novak
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Tijela natjecanja po središtima

 

Skupina ISTOK

 

Povjerenik za natjecanje: Dalibor Buljić
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Skupina ZAPAD

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Nikola Petir
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član


Skupina JUG

 

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeč
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

 

Skupina ZAPAD 2

 

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

1. kolo
Izvještaj
06.04.2021. 15:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Osijek Kelme4 : 2Universitas Split06.04.2021. 15:15, Sutinska Vrela, Zagreb
06.04.2021. 13:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Slatina2 : 6Uspinjača Gimka06.04.2021. 13:30, Sutinska Vrela, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 11:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Universitas Split4 : 3Uspinjača Gimka07.04.2021. 11:00, Sutinska Vrela, Zagreb
07.04.2021. 09:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Osijek Kelme2 : 2Slatina07.04.2021. 09:30, Sutinska Vrela, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 16:15
Sutinska Vrela, Zagreb
Slatina0 : 2Universitas Split07.04.2021. 16:15, Sutinska Vrela, Zagreb
07.04.2021. 17:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 2Osijek Kelme07.04.2021. 17:45, Sutinska Vrela, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka3201148+66
2.Universitas Split320187+16
3.Osijek Kelme311189-14
4.Slatina3012410-61
1. kolo
Izvještaj
06.04.2021. 11:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Heroji 20071 : 7Aurelia06.04.2021. 11:45, Sutinska Vrela, Zagreb
06.04.2021. 10:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Pula1 : 5Futsal Dinamo06.04.2021. 10:00, Sutinska Vrela, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
06.04.2021. 17:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Aurelia4 : 4Futsal Dinamo06.04.2021. 17:00, Sutinska Vrela, Zagreb
06.04.2021. 18:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Heroji 20073 : 4Futsal Pula06.04.2021. 18:45, Sutinska Vrela, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 12:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Pula1 : 4Aurelia07.04.2021. 12:45, Sutinska Vrela, Zagreb
07.04.2021. 14:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo0 : 2Heroji 200707.04.2021. 14:30, Sutinska Vrela, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia3210156+97
2.Futsal Dinamo311197+24
3.Heroji 20073102611-53
4.Futsal Pula3102612-63
1. kolo
Izvještaj
08.04.2021. 09:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka2 : 3Futsal Dinamo08.04.2021. 09:30, Sutinska Vrela, Zagreb
08.04.2021. 11:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Aurelia7 : 3Universitas Split08.04.2021. 11:00, Sutinska Vrela, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
08.04.2021. 14:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 2Universitas Split08.04.2021. 14:00, Sutinska Vrela, Zagreb
08.04.2021. 15:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Aurelia8 : 5Futsal Dinamo08.04.2021. 15:30, Sutinska Vrela, Zagreb