Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Juniori

PH Juniori
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • O natjecanju
  • Dokumenti
  • Završnica A
  • Ljestvica A
  • Završnica B
  • Ljestvica B
  • Završnica C
  • Ljestvica C
  • Finalni dan

Prvenstvo Hrvatske u malom nogomet u - futsalu - za juniore

Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se organizira i provodi po teritorijalnom načelu na području određenih
regija (istok, jug, zapad i zapad 2) u kategoriji juniora. Klubovi mladeži se određuju prema obvezama klubova (seniora) 1. i 2. HMNL (koji su obvezni u
stalnom natjecanju imati pomladak pri natjecanju HNS-a te dragovoljnih prijava klubova županijskih nogometnih saveza).

Prvenstvo mladeži na razini regija mora završiti do 31. ožujka 2019.godine.

Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku će do 15. ožujka 2019. donijeti odluku koliko klubova iz pojedinih liga nakon završenog natjecanja po regijama stječe pravo igranja na završnom turniru za prvaka Hrvatske. Takva odluka donijet će se na osnovi broja klubova u pojedinoj ligi.

Završni turnir igrat će se u mjestu koje odredi Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku tijekom travnja i svibnja 2019. godine.

 

 

Tijela natjecanja završnice

Povjerenik za natjecanje završnice: Dario Žgrablić
Povjerenik za određivanje sudaca završnice: Ivan Novak
Disciplinski sudac završnice: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe završnice: Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Tijela natjecanja po skupinama

Skupina ZAPAD

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Danijel Janošević
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ZAPAD 2

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 16:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka5 : 1Otočac
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 10:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac5 : 3Otočac
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 17:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac1 : 1Uspinjača Gimka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka211062+44
2.Vrgorac211064+24
3.Otočac2002410-60
1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Urije0 : 5Futsal Dinamo
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 11:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Heroji 200713 : 3Urije
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 18:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Dinamo0 : 4Heroji 2007
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Heroji 20072200173+146
2.Futsal Dinamo210154+13
3.Urije2002318-150
1. kolo
Izvještaj
23.04.2019. 20:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula2 : 6Split
2. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 13:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Split3 : 2Brod 035
3. kolo
Izvještaj
24.04.2019. 20:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 5Brod 035
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Split220094+56
2.Brod 03521017703
3.Futsal Pula2002611-50
1. kolo
Izvještaj
25.04.2019. 10:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka2 : 3Heroji 2007
25.04.2019. 12:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Vrgorac0 : 2Split
2. kolo
Izvještaj
25.04.2019. 16:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Uspinjača Gimka3 : 2Vrgorac
25.04.2019. 18:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Heroji 20070 : 2Split