Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Istok

PH Kadeti - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
18.01.2020. 16:30
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci5 : 1Osijek KELME18.01.2020. 16:30, Vinkovci, Vinkovci
19.01.2020. 17:15
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja2 : 4Brod 03519.01.2020. 17:15, Županja, Županja
18.01.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod2 : 6Aurelia18.01.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
20.01.2020. 21:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice2 : 3Sveti Patrik Županja20.01.2020. 21:00, SD K. Tomislava, Našice
2. kolo
Izvještaj
25.01.2020. 12:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 6Sveti Patrik Županja25.01.2020. 12:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
27.01.2020. 21:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia6 : 2Našice27.01.2020. 21:00, Vinkovci, Vinkovci
27.01.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 6Brod27.01.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
09.02.2020. 16:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 2Futsal Olimpijac Županja09.02.2020. 16:00, Vinkovci, Vinkovci
3. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 15:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja5 : 6Osijek KELME01.02.2020. 15:30, Županja, Županja
03.02.2020. 21:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod3 : 2Vinkovci03.02.2020. 21:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
02.02.2020. 10:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice5 : 2Brod 03502.02.2020. 10:00, SD K. Tomislava, Našice
02.02.2020. 14:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja2 : 3Aurelia02.02.2020. 14:00, Županja, Županja
4. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 13:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 6Aurelia08.02.2020. 13:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
10.02.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0352 : 3Sveti Patrik Županja10.02.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
08.02.2020. 16:00
SD K. Tomislava, Našice
Vinkovci8 : 0Našice08.02.2020. 16:00, SD K. Tomislava, Našice
08.02.2020. 12:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja0 : 5Brod08.02.2020. 12:00, Županja, Županja
5. kolo
Izvještaj
18.02.2020. 19:15
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod2 : 1Osijek KELME18.02.2020. 19:15, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
16.02.2020. 10:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice4 : 5Futsal Olimpijac Županja16.02.2020. 10:00, SD K. Tomislava, Našice
19.02.2020. 21:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja7 : 5Vinkovci19.02.2020. 21:00, Županja, Županja
16.02.2020. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia10 : 3Brod 03516.02.2020. 17:00, Vinkovci, Vinkovci
6. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 16:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME4 : 8Brod 03523.02.2020. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
23.02.2020. 18:30
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci3 : 7Aurelia23.02.2020. 18:30, Vinkovci, Vinkovci
22.02.2020. 15:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja1 : 9Sveti Patrik Županja22.02.2020. 15:00, Županja, Županja
23.02.2020. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod3 : 0Našice23.02.2020. 20:30, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
7. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 19:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice4 : 5Osijek KELME29.02.2020. 19:00, SD K. Tomislava, Našice
29.02.2020. 20:30
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja0 : 3Brod29.02.2020. 20:30, Županja, Županja
29.02.2020. 15:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia20 : 3Futsal Olimpijac Županja29.02.2020. 15:00, Vinkovci, Vinkovci
02.03.2020. 19:15
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0356 : 2Vinkovci02.03.2020. 19:15, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Aurelia77005816+4221
2.Brod76012413+1118
3.Sveti Patrik Županja75023017+1315
4.Vinkovci73043426+89
5.Brod 03573042932-39
6.Osijek KELME72051936-176
7.Futsal Olimpijac Županja71061857-393
8.Našice (-1)71061732-152
9.NG-Unitas00000000
15 golova
Karlo Morovičanin
12 golova
Karlo Sirovica, Josip Horvat
10 golova
Mateo Marčetić
9 golova
Lovro Dragun
8 golova
Leon Andrić
7 golova
Zlatko Bilić, Ivan Ferbežar
6 golova
Filip Josipović, Domagoj Džoić
5 golova
Matej Marković, Tomislav Topolovec, Dominik Stojić, Tomislav Stojanović, Filip Perković
4 gola
Filip Piperković, Jurica Šimić, Sandro Sušac, Jure Barić, Luka Kotris, Patrik Nikoljačić, Benjamin Ljubas, Muhsin Hajdari, Fran Japundžić, Toni Tekmetarović
3 gola
Dorijan Jakobek, Domagoj Baričević, David Mukendi, Bruno Velikanović, Aron Smolčić, Alen Kamenicki, Mihael Miličević
2 gola
Ivan Didović, Šimun Jagić, Marko Mijić, Damjan Škorić, Jovan Nikolić, David Križanović, Mladen Čolakovac, Ivan Nikolić
1 gol
Ivan Sadrić, Muis Hajdari, Lovro Križanović, Jurica Malinović, Ante Hrgovčić, Dragan Božilović, Ivan Galić, Marko Stipanović Lešić, Marin Lepan, Luka Kovač, Nikola Polgar, Matko Knežević, Luka Štimac, Marin Žuža, Antonio Olujević, Karlo Šitum, Fran Krušelj, Franjo Bečarević, Roko Cvitković, David Čondrić, Mateo Martinko, Ivan Husarek, Toni Cimerman, Martin Šubara, Lovro Lešić, Dominik Pranjić, Mateo Ivanešić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Aurelia

Lovro Križanović

Brod

Mihael Miličević
Filip Perković

Futsal Olimpijac Županja

Marin Zovkić

Osijek KELME

Luka Kotris
Luka Kovač

Sveti Patrik Županja

Ante Hrgovčić
Matej Marković
Karlo Sirovica

Vinkovci

Fran Japundžić
Dominik Stojić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Lovro Danka
Karlo Morovičanin
Toni Vaslovik

Brod

Šimun Jagić
Borna Tolić
Stjepan Tomašević
Bruno Velikanović

Brod 035

Mislav Mitrović
David Mukendi
Martin Šubara

Futsal Olimpijac Županja

Mladen Čolakovac
Muhsin Hajdari
Muis Hajdari
Ivan Horvat
Filip Marić
Nikola Polgar
Ivan Sadrić

Našice

Leon Kopljar
Tomislav Topolovec

Osijek KELME

Dragan Božilović
Matko Knežević
Jurica Malinović
Mateo Martinko
Josip Zec

Sveti Patrik Županja

Gabriel Dretvić
Leo Dretvić
Domagoj Džoić
Karlo Šitum

Vinkovci

Lovro Dragun
David Križanović
Josip Sitar

Brod

Stjepan Tomašević

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 6

Futsal Olimpijac Županja

Antonio Butorac

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Sveti Patrik Županja

Karlo Šitum

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1