Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Istok

PH Kadeti - Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Istok - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
18.01.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Osijek KELME 18.01.2020. 20:00, Županja, Županja
18.01.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : NG-Unitas 18.01.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
18.01.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Brod 035 18.01.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
18.01.2020. 20:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja : Aurelia 18.01.2020. 20:00, Županja, Županja
2. kolo
Izvještaj
25.01.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Sveti Patrik Županja 25.01.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
25.01.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Našice 25.01.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
25.01.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 25.01.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
25.01.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Futsal Olimpijac Županja 25.01.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
3. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Vinkovci 01.02.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
01.02.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Osijek KELME 01.02.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
01.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja : NG-Unitas 01.02.2020. 20:00, Županja, Županja
01.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Brod 035 01.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
4. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Aurelia 08.02.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
08.02.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Sveti Patrik Županja 08.02.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
08.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Našice 08.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
08.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod 08.02.2020. 20:00, Županja, Županja
5. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Futsal Olimpijac Županja 15.02.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
15.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja : Vinkovci 15.02.2020. 20:00, Županja, Županja
15.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Osijek KELME 15.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
15.02.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : NG-Unitas 15.02.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
6. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Brod 035 22.02.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
22.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : Aurelia 22.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
22.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Sveti Patrik Županja 22.02.2020. 20:00, Županja, Županja
22.02.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Našice 22.02.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
7. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 20:00
Županja, Županja
Sveti Patrik Županja : Brod 29.02.2020. 20:00, Županja, Županja
29.02.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Futsal Olimpijac Županja 29.02.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
29.02.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Vinkovci 29.02.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
29.02.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Osijek KELME 29.02.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
8. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci : NG-Unitas 07.03.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
07.03.2020. 20:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja : Brod 035 07.03.2020. 20:00, Županja, Županja
07.03.2020. 20:00
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod : Aurelia 07.03.2020. 20:00, MARSONIA, Slavonski Brod
07.03.2020. 20:00
SD K. Tomislava, Našice
Našice : Sveti Patrik Županja 07.03.2020. 20:00, SD K. Tomislava, Našice
9. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia : Našice 14.03.2020. 20:00, Vinkovci, Vinkovci
14.03.2020. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 035 : Brod 14.03.2020. 20:00, Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
14.03.2020. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
NG-Unitas : Futsal Olimpijac Županja 14.03.2020. 20:00, Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
14.03.2020. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Vinkovci 14.03.2020. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.NG-Unitas00000000
2.Osijek KELME00000000
3.Aurelia00000000
4.Brod00000000
5.Brod 03500000000
6.Futsal Olimpijac Županja00000000
7.Našice00000000
8.Sveti Patrik Županja00000000
9.Vinkovci00000000

Brod

Matijas Lazarić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Brod 035

Ivan Gavranić

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Vinkovci

Fran Japundžić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1