Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Jug

PH Kadeti - Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Jug A - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug B - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Jug - Play off
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
10.12.2021. 20:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina3 : 4Solin 198010.12.2021. 20:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
04.12.2021. 14:30
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica0 : 4MNK Gauni04.12.2021. 14:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
04.12.2021. 13:00
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19837 : 2Universitas Split04.12.2021. 13:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
15.12.2021. 19:30
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Bilankuša, Solin
Solin 19801 : 4MNK Gauni15.12.2021. 19:30, Dvorana Bilankuša, Solin
11.12.2021. 14:00
Regija jug - kadeti (A)
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Universitas Split2 : 0Crnica11.12.2021. 14:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
14.12.2021. 20:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina1 : 7Šibenik 198314.12.2021. 20:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
3. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 10:30
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica1 : 2Mulina18.12.2021. 10:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
28.12.2021. 18:30
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19833 : 0Solin 198028.12.2021. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
18.12.2021. 14:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni3 : 3Universitas Split18.12.2021. 14:00, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
4. kolo
Izvještaj
08.01.2022. 17:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Bilankuša, Solin
Solin 19804 : 7Universitas Split08.01.2022. 17:00, Dvorana Bilankuša, Solin
08.01.2022. 19:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina1 : 3MNK Gauni08.01.2022. 19:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
06.01.2022. 15:00
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 2Crnica06.01.2022. 15:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
5. kolo
Izvještaj
15.01.2022. 18:15
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 6Solin 198015.01.2022. 18:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
15.01.2022. 15:15
Regija jug - kadeti (A)
SC Gripe, Split
Universitas Split6 : 1Mulina15.01.2022. 15:15, SC Gripe, Split
15.01.2022. 11:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni4 : 3Šibenik 198315.01.2022. 11:00, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
6. kolo
Izvještaj
22.01.2022. 18:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Bilankuša, Solin
Solin 19804 : 3Mulina22.01.2022. 18:00, Dvorana Bilankuša, Solin
23.01.2022. 11:30
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 1MNK Gauni23.01.2022. 11:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
01.02.2022. 18:30
Regija jug - kadeti (A)
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica1 : 2Universitas Split01.02.2022. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
7. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 20:45
Regija jug - kadeti (A)
SC Gripe, Split
Universitas Split8 : 1Solin 198029.01.2022. 20:45, SC Gripe, Split
01.02.2022. 19:00
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Vinko Kandija, Trogir
Mulina3 : 7Šibenik 198301.02.2022. 19:00, Dvorana Vinko Kandija, Trogir
30.01.2022. 13:30
Regija jug - kadeti (A)
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni4 : 1Crnica30.01.2022. 13:30, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.MNK Gauni75202310+1317
2.Šibenik 198375113313+2016
3.Universitas Split75113017+1316
4.Solin 1980 (-1)73042031-118
5.Mulina71061432-183
6.Crnica7007825-170
8 golova
Antun Kuničić, Dominik Brešić
7 golova
Mislav Bljaić, Filip Majzelj
6 golova
Franko Cinotti
5 golova
Mateo Balić
4 gola
Borna Knezović, Ivan Racetin, Josip Matijaš, Karlo Rudić, Stipe Škarpa, Ivan Zago, Antonio Pribilović
3 gola
Martin Vučemilović Grgić, Šimun Erlić, Kristijan Nimac, Leon Golem, Josip Petrović, Franko Morić
2 gola
Borna Blagajić, Renato Jerković, Roko Katuša, Dino Najev, Luka Čobanov, Niko Ivin, Borna Perko, Domagoj Mihaljević, Borna Zečić, Toma Mileta, Šime Mrkić, Nikola Anić
1 gol
Grgo Božić Škomrljušić, Paolo Butorović, Ivan Mučić, Bepo Mrndže, Luka Tolić, Maro Galešić, Stipe Bašić, Ive Bausović, Petar Šakić, Jerolim Čirjak, Marijo Stojan, Petar Musić, Ivan Samardžić
1. kolo
Izvještaj
28.12.2021. 13:00
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Torcida5 : 2Porto Tolero28.12.2021. 13:00, SC Gripe, Split
08.12.2021. 19:00
Regija jug - kadeti (B)
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 1Hajduk08.12.2021. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
04.12.2021. 10:00
Regija jug - kadeti (B)
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme10 : 1Split04.12.2021. 10:00, Sportski centar Makarska, Makarska
04.12.2021. 12:00
Regija jug - kadeti (B)
Omiš, Omiš
Olmissum6 : 1Square04.12.2021. 12:00, Omiš, Omiš
2. kolo
Izvještaj
12.12.2021. 14:30
Regija jug - kadeti (B)
SD Ploče, Ploče
Porto Tolero2 : 2Square12.12.2021. 14:30, SD Ploče, Ploče
15.12.2021. 19:30
Regija jug - kadeti (B)
Omiš, Omiš
Split4 : 6Olmissum15.12.2021. 19:30, Omiš, Omiš
12.12.2021. 21:00
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Hajduk4 : 0Novo Vrijeme12.12.2021. 21:00, SC Gripe, Split
12.12.2021. 12:00
Regija jug - kadeti (B)
Dvorana Bilankuša, Solin
Torcida1 : 3Vrgorac12.12.2021. 12:00, Dvorana Bilankuša, Solin
3. kolo
Izvještaj
19.12.2021. 10:30
Regija jug - kadeti (B)
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac6 : 1Porto Tolero19.12.2021. 10:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
18.12.2021. 14:30
Regija jug - kadeti (B)
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme2 : 4Torcida18.12.2021. 14:30, Sportski centar Makarska, Makarska
18.12.2021. 14:00
Regija jug - kadeti (B)
Omiš, Omiš
Olmissum4 : 4Hajduk18.12.2021. 14:00, Omiš, Omiš
05.02.2022. 13:00
Regija jug - kadeti (B)
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 0Split05.02.2022. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
4. kolo
Izvještaj
09.01.2022. 14:30
Regija jug - kadeti (B)
SD Ploče, Ploče
Porto Tolero6 : 4Split09.01.2022. 14:30, SD Ploče, Ploče
06.02.2022. 16:30
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Hajduk7 : 1Square06.02.2022. 16:30, SC Gripe, Split
09.01.2022. 12:00
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Torcida2 : 4Olmissum09.01.2022. 12:00, SC Gripe, Split
06.01.2022. 17:00
Regija jug - kadeti (B)
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 2Novo Vrijeme06.01.2022. 17:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
5. kolo
Izvještaj
27.01.2022. 21:15
Regija jug - kadeti (B)
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme8 : 2Porto Tolero27.01.2022. 21:15, Sportski centar Makarska, Makarska
15.01.2022. 11:00
Regija jug - kadeti (B)
Omiš, Omiš
Olmissum0 : 5Vrgorac15.01.2022. 11:00, Omiš, Omiš
15.01.2022. 13:00
Regija jug - kadeti (B)
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 1Torcida15.01.2022. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
15.01.2022. 16:45
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Split1 : 8Hajduk15.01.2022. 16:45, SC Gripe, Split
6. kolo
Izvještaj
23.01.2022. 14:30
Regija jug - kadeti (B)
SD Ploče, Ploče
Porto Tolero2 : 4Hajduk23.01.2022. 14:30, SD Ploče, Ploče
06.02.2022. 12:15
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Torcida3 : 5Split06.02.2022. 12:15, SC Gripe, Split
22.01.2022. 13:00
Regija jug - kadeti (B)
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac8 : 5Square22.01.2022. 13:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
22.01.2022. 11:00
Regija jug - kadeti (B)
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme4 : 3Olmissum22.01.2022. 11:00, Sportski centar Makarska, Makarska
7. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 11:00
Regija jug - kadeti (B)
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 0Porto Tolero05.02.2022. 11:00, Omiš, Omiš
30.01.2022. 13:00
Regija jug - kadeti (B)
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 5Novo Vrijeme30.01.2022. 13:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
30.01.2022. 14:45
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Split2 : 10Vrgorac30.01.2022. 14:45, SC Gripe, Split
30.01.2022. 20:30
Regija jug - kadeti (B)
SC Gripe, Split
Hajduk2 : 2Torcida30.01.2022. 20:30, SC Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vrgorac76103612+2419
2.Hajduk74213012+1814
3.Novo Vrijeme74123118+1313
4.Olmissum74122620+613
5.Torcida72141820-27
6.Square72141629-137
7.Porto Tolero (-1)71151532-173
8.Split (-1)71061746-292
13 golova
Karlo Martinović
10 golova
Ante Krce
9 golova
Ante Jelavić, Natko Pletikosić, Josip Mešin, Ante Prgomet
7 golova
Šimun Ivo Barišić, Roko Ančić
6 golova
Ante Čuvalo, Mirko Sučić, Branimir Mekinić
5 golova
Roko Ujdur
4 gola
Ivano Pećar, David Topić, Antonio Brzović, Toma Medak, Nandi Eterović, Franko Pavlinović, Jeronim Kovačević
3 gola
Matej Kraljević, Marin Malić, Ivan Carev, Roko Mikulandra, Ante Nikola Topić, Ivano Raos
2 gola
Andrija Šalinović, Dino Mrdalj, Berin Hasanović, Marko Vujčić, Ivan Gotovac, Marino Tičinović, Đivo Kovačić, Sandro Rio Araujo, Karlo Župan
1 gol
Domin Malić, Ivano Gradac, Luka Pirija, Karlo Vuković, Piero Lucio Radičević, Marino Milišić, Karlo Krmek, Danijel Mihaljević, Toma Gabela, Ivan Jelavić, Jan Tolj, Bartol Butigan, Luka Sladojević, Antonio Boras, Antonio Radović Duspara, Bruno Trojić, Ante Jukić, Ivan Krcatović, Cvitko Topić
1. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 15:30
HMNK Regija jug - kadeti
Dvorana Bilankuša, Solin
Solin 19802 : 6Vrgorac13.02.2022. 15:30, Dvorana Bilankuša, Solin
13.02.2022. 11:30
HMNK Regija jug - kadeti
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 4MNK Gauni13.02.2022. 11:30, Omiš, Omiš
14.02.2022. 21:15
HMNK Regija jug - kadeti
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 2Hajduk14.02.2022. 21:15, SC Gripe, Split
14.02.2022. 20:00
HMNK Regija jug - kadeti
Sportski centar Makarska, Makarska
Novo Vrijeme3 : 4Šibenik 198314.02.2022. 20:00, Sportski centar Makarska, Makarska
19.02.2022. 12:30
HMNK Regija jug - kadeti
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac10 : 4Solin 198019.02.2022. 12:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
19.02.2022. 16:30
HMNK Regija jug - kadeti
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni2 : 2Olmissum19.02.2022. 16:30, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
17.02.2022. 21:00
HMNK Regija jug - kadeti
SC Gripe, Split
Hajduk2 : 5Universitas Split17.02.2022. 21:00, SC Gripe, Split
21.02.2022. 18:30
HMNK Regija jug - kadeti
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 7Novo Vrijeme21.02.2022. 18:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 11:30
HMNK Regija jug - kadeti
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 0MNK Gauni26.02.2022. 11:30, SC Gripe, Split
28.02.2022. 20:15
HMNK Regija jug - kadeti
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 4Vrgorac28.02.2022. 20:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
05.03.2022. 11:00
HMNK Regija jug - kadeti
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni6 : 1Universitas Split05.03.2022. 11:00, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
07.03.2022. 20:15
HMNK Regija jug - kadeti
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 0Novo Vrijeme07.03.2022. 20:15, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
3. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 11:00
HMNK Regija jug - kadeti
Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
MNK Gauni3 : 3Vrgorac12.03.2022. 11:00, Dvorana Biograd N/m, Biograd N/m
20.03.2022. 15:00
HMNK Regija jug - kadeti
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac10 : 11MNK Gauni20.03.2022. 15:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
14.03.2022. 20:15
HMNK Regija jug - kadeti
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 3Universitas Split14.03.2022. 20:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
21.03.2022. 21:00
HMNK Regija jug - kadeti
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 1Novo Vrijeme21.03.2022. 21:00, SC Gripe, Split
14 golova
Ante Jelavić
7 golova
Ante Prgomet
5 golova
Šimun Ivo Barišić
4 gola
Šimun Erlić, Leon Golem
3 gola
Roko Ujdur, Domagoj Mihaljević, Jan Tolj, Borna Blagajić, Natko Pletikosić, Karlo Miletić, Ante Nikola Topić
2 gola
Ivan Zago, Niko Ivin, Antun Kuničić, Ivano Raos, Stipe Bašić, Antonio Pribilović, Karlo Šalov, Matej Kraljević, Šime Mrkić
1 gol
Andrej Bogdan, Grgo Božić Škomrljušić, Karlo Martinović, Ivan Mučić, Branimir Mekinić, Karlo Vuković, Matej Baković, Filip Vučak, Antonio Boras, Ante Čuvalo, David Topić, Marin Radalj, Ante Kulaš, Jerolim Čirjak, Franko Morić