Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Zapad

PH Kadeti - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 11:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo8 : 7Bjelovar
24.11.2018. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec0 : 10Uspinjača Gimka
25.11.2018. 18:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje6 : 7Petrinjčica
2. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 17:15
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Jesenje
01.12.2018. 15:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 4Fotex Nedeljanec
03.12.2018. 17:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete6 : 2Futsal Dinamo
3. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 11:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 6Alumnus Sesvete
09.12.2018. 12:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje1 : 3Bjelovar
09.12.2018. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica4 : 4Uspinjača Gimka
4. kolo
Izvještaj
22.12.2018. 11:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 9Petrinjčica
23.12.2018. 19:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete8 : 0Jesenje
23.12.2018. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 6Fotex Nedeljanec
5. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 1Futsal Dinamo
20.01.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 2Alumnus Sesvete
19.01.2019. 20:15
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka4 : 0Bjelovar
6. kolo
Izvještaj
27.01.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete4 : 2Uspinjača Gimka
27.01.2019. 13:45
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 7Petrinjčica
28.01.2019. 20:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec7 : 4Jesenje
7. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 7Fotex Nedeljanec
07.02.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka9 : 0Futsal Dinamo
02.02.2019. 11:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 7Alumnus Sesvete
8. kolo
Izvještaj
10.02.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 6Futsal Dinamo
10.02.2019. 19:15
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 1Fotex Nedeljanec
10.02.2019. 12:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica7 : 2Jesenje
9. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 18:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje0 : 6Uspinjača Gimka
19.02.2019. 16:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec5 : 10Bjelovar
17.02.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Futsal Dinamo1 : 7Alumnus Sesvete
10. kolo
Izvještaj
24.02.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete5 : 4Fotex Nedeljanec
24.02.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 1Jesenje
23.02.2019. 19:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 3Petrinjčica
11. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 15:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica4 : 1Bjelovar
03.03.2019. 18:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 4Alumnus Sesvete
03.03.2019. 17:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec3 : 0Futsal Dinamo
12. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 11:45
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 4Jesenje
10.03.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete4 : 1Petrinjčica
09.03.2019. 10:45
1. HMNL Zapad (kadeti)
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 6Uspinjača Gimka
13. kolo
Izvještaj
17.03.2019. 19:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka4 : 2Alumnus Sesvete
16.03.2019. 19:45
1. HMNL Zapad (kadeti)
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 8Futsal Dinamo
17.03.2019. 15:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 4Fotex Nedeljanec
14. kolo
Izvještaj
24.03.2019. 11:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec11 : 2Petrinjčica
23.03.2019. 14:30
1. HMNL Zapad (kadeti)
Zagreb, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 3Uspinjača Gimka
24.03.2019. 20:00
1. HMNL Zapad (kadeti)
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete6 : 3Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka1210116816+5231
2.Alumnus Sesvete129126129+3228
3.Petrinjčica126155655+119
4.Fotex Nedeljanec125165463-916
5.Bjelovar123183761-2410
6.Futsal Dinamo (-1)123183761-249
7.Jesenje121473058-287
16 golova
Lovro Cigler
15 golova
Andrea Radošević
14 golova
Matija Vidović, Dorian Zagorščak Smetiško
13 golova
Luka Ferat, Matej Babić
12 golova
Andrej Mioković
10 golova
Lucian Radmilović
9 golova
Luka Bjelić, Noah Lukovnjak, Dominik Eman, Petar Brkić, Matija Lujić
8 golova
David Milošević, Lovro Vitković, Nenad Šemiga
7 golova
Juraj Tumpić
6 golova
Šimun Stančin, Petar Petriško, Borna Šporčić, Borna Kikić
5 golova
Tin Kunčić, Dino Musulin, Ivan Brezovec, Ante Tarle, Mihael Buhin, Josip Petrović
4 gola
Lovro Horvat, Fran Jurić, Jure Jakovljević
3 gola
Mark Pavić, Luka Milanović, Borna Keča, Marko Briški, Dominik Šuart, Martin Kuhta, Žan Topolovec, Bruno Ross, Toni Mamić, Leon Jedvaj, Antonio Čičić, Dorian Vincelj
2 gola
Matej Rumbak, Blaž Zeko, Branko Artić, Ervin Ćatić, Karlo Mrkoci, Mursel Smakiqi, David Crnogaj, Matej Jurić, Ivan Markić, Vito Devčić, Marko Ivković, Filip Šurmin, Luka Gajski, Andrej Lovreček, Marko Petak, Luka Burčul, Marijan Starčić, Antonio Jurić
1 gol
Matija Munić, Ivan Stanić, Toni Barišić, Patrik Musić, Deni Kopić, Antonio Ćuk, Petar Lukan, Filip Kliček, Erik Koprivnjak, Ivan Janžek, Luka Topolovec, Sebastijan Dvanajščak, Luka Jurenec, Dan Bušljeta, Antonio Mužar

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Luka Burčul
Deni Kopić

Fotex Nedeljanec

Mihael Buhin

Jesenje

Branko Artić

Petrinjčica

Andrej Mioković
Andrea Radošević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Marko Ivković
Fran Jurić
Ivan Mandić
Ante Matić
Martin Puček
Dominik Šuart
Filip Šurmin
Ante Tarle
Juraj Tumpić

Bjelovar

Matej Babić
Lovro Horvat
Karlo Matić

Fotex Nedeljanec

Noah Lukovnjak
Ivan Sukanec
Nenad Šemiga
Dorian Zagorščak Smetiško

Futsal Dinamo

Matej Rumbak
Borna Šporčić

Jesenje

Ivan Janžek
Mihael Koprivnjak
Patrik Pavić
Karlo Tisanić
Matija Vidović

Petrinjčica

Toni Mamić
Hrvoje Sekulić

Uspinjača Gimka

Vito Devčić
Matija Lujić
Karlo Mrkoci
Mark Pavić

Petrinjčica

Andrej Mioković

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1
1. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 11:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 982 : 3Futsal Pula
20.01.2019. 12:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 6Kvarner
19.01.2019. 15:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo5 : 3Rab
2. kolo
Izvještaj
15.01.2019. 17:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 982 : 7Otočac
16.01.2019. 12:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 0Rab
3. kolo
Izvještaj
27.01.2019. 12:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 2Kvarner
26.01.2019. 15:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo2 : 5Albona-Potpićan 98
26.01.2019. 18:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 11Otočac
4. kolo
Izvještaj
01.02.2019. 18:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab0 : 10Kvarner
03.02.2019. 15:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo0 : 12Otočac
5. kolo
Izvještaj
08.02.2019. 17:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 8Albona-Potpićan 98
09.02.2019. 18:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner3 : 3Otočac
09.02.2019.
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 0Gorovo
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 14:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab0 : 5Futsal Pula
17.02.2019. 18:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac9 : 2Albona-Potpićan 98
17.02.2019. 16:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner12 : 0Gorovo
7. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 12:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac1 : 2Futsal Pula
24.02.2019. 16:30
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab7 : 2Gorovo
22.02.2019. 14:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner14 : 2Albona-Potpićan 98
8. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 09:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo0 : 7Futsal Pula
01.03.2018. 15:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 986 : 6Kvarner
9. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 13:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula1 : 4Otočac
09.03.2019. 16:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner3 : 0Rab
07.03.2018. 17:45
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 989 : 1Gorovo
10. kolo
Izvještaj
18.03.2019. 15:31
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo1 : 18Kvarner
13.03.2019. 19:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 2Albona-Potpićan 98
16.03.2019. 11:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac12 : 2Rab
11. kolo
Izvještaj
23.03.2019. 17:31
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner4 : 2Futsal Pula
27.03.2019. 14:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 9814 : 5Rab
22.03.2019. 17:00
2. HMNL Zapad (kadeti) - 2
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac3 : 0Gorovo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Pula108023715+2224
2.Kvarner107217821+5723
3.Otočac107126621+4522
4.Albona-Potpićan 98104155253-113
5.Rab (-1)101092376-532
6.Gorovo (-1)101091181-702
30 golova
Din Pozderac
23 gola
Julijan Labrović
12 golova
Dino Murtić, Teo Hajdaraj
10 golova
Ivan Vukelić, Ivan Šop, Matej Bronzović, Filip Dizdar
9 golova
Dominik Traub, Paolo Juričić
7 golova
Belmin Maslić, Danis Hrgota
6 golova
Niko Hrmić, Marko Krištofić
5 golova
David Šimunić, Filip Marjanović, Loren Vitasović, Emran Nerovčić, Mateo Lamešić
4 gola
Marsel Franelić, Fabio Piršljin, Riccardo Celić
3 gola
Alen Rubčić, David Greiml, Rocco Rakovac, Dino Pleša, Noel Rančić, Marin Macolić, Roberto Josipović, Matija Horvat, Adrian Kurelić, Kristijan Kurti
2 gola
Frane Ćalušić, Dante Bujas, Adin Halilčević, Nikola Terković, Luka Šimičić, Mateo Di Giusto, Antonio Paliska
1 gol
Mihael Žufić, Andro Mlacović, Mario Jurković, Andrej Arsić, Igor Grbin, Jakov Juran, Erik Burul, Mihael Slivar, Jan Čule, Filip Ivanković, Nikola Džaja, Nikola Macolić, Stipe Kordić, Karlo Ostojić, Noa Marijanović, Roberto Rukavina, Patrik Bakunić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Futsal Pula

Denis Anđelković
Mateo Lamešić

Gorovo

Kristijan Kurti

Kvarner

Teo Hajdaraj

Rab

Ivan Lukas Andreškić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Albona-Potpićan 98

Karlo Benazić
Belmin Maslić
Dino Murtić

Futsal Pula

Loren Vitasović

Gorovo

Danijel Beganović
Dante Bujas
Filip Ivanković
Marko Ivanković
Enzo Kos
Tin Rubil
Domagoj Srdoč

Kvarner

Thomas Milić
David Šimunić

Otočac

Filip Dizdar
Fabio Piršljin
Ivan Vukelić

Rab

Stipe Kordić
Marin Macolić