Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Zapad

PH Kadeti - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 17:00
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof3 : 3Fotex Nedeljanec24.11.2019. 17:00, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
23.11.2019. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje8 : 4Bjelovar23.11.2019. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
24.11.2019. 18:00
Zagreb, Zagreb
Zagreb 920 : 12Alumnus Sesvete24.11.2019. 18:00, Zagreb, Zagreb
23.11.2019. 17:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka3 : 1Futsal Dinamo23.11.2019. 17:30, Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 16:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec6 : 2Futsal Dinamo01.12.2019. 16:00, Park, Vidovec
30.11.2019. 20:45
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete2 : 2Uspinjača Gimka30.11.2019. 20:45, SD Jelkovec, Zagreb
01.12.2019. 16:30
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 1Zagreb 9201.12.2019. 16:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.11.2019. 17:15
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof4 : 6Jesenje30.11.2019. 17:15, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
3. kolo
Izvještaj
08.12.2019.
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje8 : 4Fotex Nedeljanec08.12.2019., ŠRC Podgora, Krapina
08.12.2019. 18:20
Pešćenica, Zagreb
Zagreb 922 : 2Novi Marof08.12.2019. 18:20, Pešćenica, Zagreb
07.12.2019. 16:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka2 : 5Bjelovar07.12.2019. 16:30, Zagreb, Zagreb
08.12.2019. 10:00
Futsal Dinamo3 : 7Alumnus Sesvete08.12.2019. 10:00
4. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 16:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 5Alumnus Sesvete14.12.2019. 16:00, Park, Vidovec
22.12.2019. 16:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 1Futsal Dinamo22.12.2019. 16:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
17.12.2019. 20:15
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof2 : 6Uspinjača Gimka17.12.2019. 20:15, SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
15.12.2019. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje4 : 0Zagreb 9215.12.2019. 17:00, ŠRC Podgora, Krapina
5. kolo
Izvještaj
12.01.2020. 10:20
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 920 : 5Fotex Nedeljanec12.01.2020. 10:20, Sutinska Vrela, Zagreb
12.01.2020. 20:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka5 : 3Jesenje12.01.2020. 20:00, Zagreb, Zagreb
12.01.2020. 10:00
S.D. Martinovka, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 7Novi Marof12.01.2020. 10:00, S.D. Martinovka, Zagreb
12.01.2020. 14:00
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete7 : 5Bjelovar12.01.2020. 14:00, SD Jelkovec, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
20.01.2020. 20:30
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Bjelovar 20.01.2020. 20:30, Park, Vidovec
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Alumnus Sesvete
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Futsal Dinamo
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Uspinjača Gimka
7. kolo
Izvještaj
25.01.2020.
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Fotex Nedeljanec 25.01.2020., Zagreb, Zagreb
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Zagreb 92
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Jesenje
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Novi Marof
8. kolo
Izvještaj
01.02.2020.
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Novi Marof 01.02.2020., Park, Vidovec
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Jesenje
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Zagreb 92
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Uspinjača Gimka
9. kolo
Izvještaj
08.02.2020.
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Fotex Nedeljanec 08.02.2020., Sutinska Vrela, Zagreb
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Alumnus Sesvete
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Bjelovar
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Novi Marof
10. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Jesenje 15.02.2020., Park, Vidovec
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Zagreb 92
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Uspinjača Gimka
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Futsal Dinamo
11. kolo
Izvještaj
22.02.2020.
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Fotex Nedeljanec 22.02.2020., SD Jelkovec, Zagreb
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Bjelovar
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Novi Marof
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Jesenje
12. kolo
Izvještaj
29.02.2020.
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Zagreb 92 29.02.2020., Park, Vidovec
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Uspinjača Gimka
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Futsal Dinamo
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Alumnus Sesvete
13. kolo
Izvještaj
07.03.2020.
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Fotex Nedeljanec 07.03.2020., Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
-
SD Jelkovec, Zagreb
Alumnus Sesvete : Novi Marof
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Jesenje
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Zagreb 92
14. kolo
Izvještaj
14.03.2020.
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Uspinjača Gimka 14.03.2020., Park, Vidovec
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Zagreb 92 : Futsal Dinamo
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Alumnus Sesvete
-
SD OŠ Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof : Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Alumnus Sesvete54103312+2113
2.Jesenje54012917+1212
3.Uspinjača Gimka53111813+510
4.Bjelovar53022419+59
5.Fotex Nedeljanec52122018+27
6.Novi Marof51221820-25
7.Zagreb 925014328-251
8.Futsal Dinamo50051028-180
8 golova
Lovro Cigler
7 golova
Luka Barišić
6 golova
Luciano Kajzogaj, Matija Vidović, Valentino Bečeheli, Leon Jedvaj, Matija Huzjak
5 golova
Mario Šoštarić, Filip Šurmin
4 gola
Lucian Radmilović, Dino Musulin, Antonio Jungić, Sebastijan Dvanajščak, Dorian Vincelj
3 gola
Leo Vrbanić, David Crnogaj, Niko Ivančić, Branko Artić, Ervin Šaban, Fran Sajković, Lovro Vitković, Filip Hajduk, Sven Ristić, Dorian Houdek, Mate Miličević
2 gola
Vanja Kulenović, Leonard Glavica, Filip Hrs, Lovro Bošnjak, Mihael Buhin, Luka Ključarić, Vedran Brdar, Karlo Mrkoci, Luka Tolić, Josip Zadrić, David Švaljek, Lovro Pavić
1 gol
Antonio Matijević, Marko Pećinar, Roko Kranjčec, Petar Kurta, Luka Topolovec, Ervin Ćatić, David Ranogajec, Marko Žgela, Patrik Korpar, Antonio Merkaš, Nikša Bakić, Žan Topolovec, Bruno Horvat, Mario Radotović, Luka Gajski, Deni Kopić, Mateo Pudić, Ivan Stanić, Marko Ivković, Marino Gašpar, Luka Milanović, Blaž Petriško

Akumulirani žuti kartoni: 3

Uspinjača Gimka

Karlo Mrkoci

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Deni Kopić
Mateo Pudić

Bjelovar

Patrick Ivan Čani
Karlo Matić

Fotex Nedeljanec

Niko Ivančić

Futsal Dinamo

Mario Šoštarić

Jesenje

Matija Vidović

Novi Marof

Luka Ključarić
Fran Smoljanec

Uspinjača Gimka

Luka Gajski
Sven Ristić

Uspinjača Gimka

Karlo Mrkoci

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1
1. kolo
Izvještaj
09.02.2020.
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Kvarner 09.02.2020., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
09.02.2020.
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Futsal Pula 09.02.2020., Školska sportska dvorana Rab, Rab
2. kolo
Izvještaj
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Kvarner
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Gorovo
3. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Rab 15.02.2020., Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Futsal Pula
4. kolo
Izvještaj
15.02.2020.
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Otočac 15.02.2020., Školska sportska dvorana Rab, Rab
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Futsal Pula
5. kolo
Izvještaj
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Otočac
22.02.2020.
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Futsal Pula 22.02.2020., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
6. kolo
Izvještaj
22.02.2020.
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Otočac 22.02.2020., Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Kvarner
7. kolo
Izvještaj
29.02.2020.
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Otočac 29.02.2020., Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Gorovo
8. kolo
Izvještaj
29.02.2020.
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Gorovo 29.02.2020., SD OŠ Otočac, Otočac
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Rab
9. kolo
Izvještaj
07.03.2020.
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Rab 07.03.2020., SD OŠ Otočac, Otočac
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Gorovo
10. kolo
Izvještaj
07.03.2020.
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Kvarner 07.03.2020., SD OŠ Otočac, Otočac
-
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Rab
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Gorovo00000000
2.Kvarner00000000
3.Futsal Pula00000000
4.Otočac00000000
5.Rab00000000

Gorovo

Ardian Kruezi

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 0