Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti - Zapad

PH Kadeti - Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad 1 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
  • Zapad 2 - Raspored
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Ak.opomene
  • Suspenzije
1. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 11:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo8 : 7Bjelovar
24.11.2018. 12:00
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec0 : 10Uspinjača Gimka
25.11.2018. 18:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje6 : 7Petrinjčica
2. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 17:15
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka6 : 1Jesenje
01.12.2018. 15:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 4Fotex Nedeljanec
03.12.2018. 17:00
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete6 : 2Futsal Dinamo
3. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 11:30
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec2 : 6Alumnus Sesvete
09.12.2018. 12:30
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje1 : 3Bjelovar
09.12.2018. 12:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica4 : 4Uspinjača Gimka
4. kolo
Izvještaj
22.12.2018. 11:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 9Petrinjčica
23.12.2018. 19:30
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete8 : 0Jesenje
23.12.2018. 12:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo4 : 6Fotex Nedeljanec
5. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 15:00
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje3 : 1Futsal Dinamo
20.01.2019. 12:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica3 : 2Alumnus Sesvete
19.01.2019. 20:15
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka4 : 0Bjelovar
6. kolo
Izvještaj
27.01.2019. 19:00
Sesvete, Sesvete
Alumnus Sesvete4 : 2Uspinjača Gimka
27.01.2019. 13:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 7Petrinjčica
28.01.2019. 20:30
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec7 : 4Jesenje
7. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 12:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica6 : 7Fotex Nedeljanec
07.02.2019. 15:00
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka9 : 0Futsal Dinamo
02.02.2019. 11:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 7Alumnus Sesvete
8. kolo
Izvještaj
10.02.2019. 17:00
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 6Futsal Dinamo
10.02.2019. 19:15
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka7 : 1Fotex Nedeljanec
10.02.2019. 12:00
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica7 : 2Jesenje
9. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje0 : 6Uspinjača Gimka
-
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Bjelovar
17.02.2019. 18:00
Futsal Dinamo1 : 7Alumnus Sesvete
10. kolo
Izvještaj
-
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete : Fotex Nedeljanec
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Jesenje
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Petrinjčica
11. kolo
Izvještaj
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Bjelovar
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Alumnus Sesvete
-
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Futsal Dinamo
12. kolo
Izvještaj
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Jesenje
-
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete : Petrinjčica
-
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Uspinjača Gimka
13. kolo
Izvještaj
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača Gimka : Alumnus Sesvete
-
Školska dvorana, Petrinja
Petrinjčica : Futsal Dinamo
-
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje : Fotex Nedeljanec
14. kolo
Izvještaj
-
Park, Vidovec
Fotex Nedeljanec : Petrinjčica
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Futsal Dinamo : Uspinjača Gimka
-
S.D. Martinovka, Zagreb
Alumnus Sesvete : Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka75114210+3216
2.Petrinjčica75114324+1916
3.Alumnus Sesvete65013312+2115
4.Fotex Nedeljanec73042742-159
5.Bjelovar72052239-176
6.Futsal Dinamo72052341-186
7.Jesenje71061739-223
12 golova
Andrea Radošević
11 golova
Luka Ferat
9 golova
Matej Babić, Petar Brkić, Luka Bjelić, Noah Lukovnjak
8 golova
Andrej Mioković, Lovro Cigler, Matija Lujić
7 golova
David Milošević, Matija Vidović
6 golova
Šimun Stančin, Dominik Eman
5 golova
Ivan Brezovec, Borna Šporčić
4 gola
Juraj Tumpić, Borna Kikić, Lucian Radmilović, Nenad Šemiga, Dorian Zagorščak Smetiško, Josip Petrović
3 gola
Dorian Vincelj, Mihael Buhin, Leon Jedvaj, Lovro Vitković, Žan Topolovec, Fran Jurić, Marko Briški, Petar Petriško
2 gola
Dino Musulin, Dominik Šuart, Andrej Lovreček, Luka Burčul, Ivan Markić, Lovro Horvat, Luka Gajski, David Crnogaj, Blaž Zeko, Karlo Mrkoci, Bruno Ross, Mursel Smakiqi, Toni Mamić, Ervin Ćatić
1 gol
Antonio Čičić, Matej Rumbak, Dan Bušljeta, Luka Topolovec, Luka Jurenec, Branko Artić, Erik Koprivnjak, Ante Tarle, Vito Devčić, Tin Kunčić, Petar Lukan, Luka Milanović, Filip Šurmin, Marko Ivković, Toni Barišić, Mark Pavić, Antonio Jurić, Matija Munić, Marijan Starčić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Futsal Dinamo

Tin Kunčić

Akumulirani žuti kartoni: 2

Alumnus Sesvete

Deni Kopić

Fotex Nedeljanec

Mihael Buhin

Petrinjčica

Andrea Radošević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Alumnus Sesvete

Luka Burčul
Ivan Mandić
Ante Matić
Filip Šurmin
Juraj Tumpić

Bjelovar

Matej Babić
Lovro Horvat
Karlo Matić

Fotex Nedeljanec

Ivan Sukanec
Nenad Šemiga
Dorian Zagorščak Smetiško

Futsal Dinamo

Luka Bjelić
Borna Šporčić

Jesenje

Branko Artić
Ivan Janžek
Mihael Koprivnjak
Patrik Pavić
Karlo Tisanić
Matija Vidović

Petrinjčica

Borna Kikić
Toni Mamić
David Milošević
Josip Petrović
Hrvoje Sekulić

Uspinjača Gimka

Vito Devčić
Karlo Mrkoci

Futsal Dinamo

Tin Kunčić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Borna Šporčić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1
1. kolo
Izvještaj
19.01.2019. 11:00
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 982 : 3Futsal Pula
20.01.2019. 12:00
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac4 : 6Kvarner
19.01.2019. 15:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo5 : 3Rab
2. kolo
Izvještaj
15.01.2019. 17:30
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 982 : 7Otočac
16.01.2019. 12:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 0Rab
3. kolo
Izvještaj
27.01.2019. 12:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula3 : 2Kvarner
26.01.2019. 15:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo2 : 5Albona-Potpićan 98
26.01.2019. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 11Otočac
4. kolo
Izvještaj
01.02.2019. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab0 : 10Kvarner
03.02.2019. 15:00
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo0 : 12Otočac
5. kolo
Izvještaj
08.02.2019. 17:30
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab3 : 8Albona-Potpićan 98
09.02.2019. 18:00
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner3 : 3Otočac
09.02.2019.
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 0Gorovo
6. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 14:30
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab0 : 5Futsal Pula
17.02.2019. 18:30
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac9 : 2Albona-Potpićan 98
17.02.2019. 16:00
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner12 : 0Gorovo
7. kolo
Izvještaj
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Futsal Pula
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Gorovo
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Albona-Potpićan 98
8. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Futsal Pula
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 98 : Kvarner
9. kolo
Izvještaj
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Otočac
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Rab
-
SC 'FRANKO MILETA', Labin
Albona-Potpićan 98 : Gorovo
10. kolo
Izvještaj
-
Sportska dvorana Marino Cvetković, Opatija
Gorovo : Kvarner
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Albona-Potpićan 98
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Rab
11. kolo
Izvještaj
-
Školska sportska dvorana Matulji, Matulji
Kvarner : Futsal Pula
-
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab : Albona-Potpićan 98
-
SD OŠ Otočac, Otočac
Otočac : Gorovo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Futsal Pula5500224+1815
2.Otočac64114616+3013
3.Kvarner53113310+2310
4.Albona-Potpićan 9852031924-56
5.Gorovo5104737-303
6.Rab6006945-360
14 golova
Julijan Labrović
9 golova
Din Pozderac, Filip Dizdar
8 golova
Ivan Šop, Ivan Vukelić
7 golova
Matej Bronzović
6 golova
Dino Murtić, Marko Krištofić
5 golova
Teo Hajdaraj
4 gola
Niko Hrmić, Emran Nerovčić, Mateo Lamešić
3 gola
Fabio Piršljin, Loren Vitasović, David Greiml, Dino Pleša, Danis Hrgota, Dominik Traub, Roberto Josipović
2 gola
Dante Bujas, David Šimunić, Filip Marjanović, Alen Rubčić, Marin Macolić, Adrian Kurelić
1 gol
Adin Halilčević, Marsel Franelić, Matija Horvat, Mateo Di Giusto, Mihael Žufić, Luka Šimičić, Andro Mlacović, Stipe Kordić, Noa Marijanović, Kristijan Kurti, Jakov Juran, Mihael Slivar, Jan Čule, Noel Rančić, Igor Grbin, Nikola Terković, Mario Jurković

Akumulirani žuti kartoni: 3

Rab

Andro Mlacović

Akumulirani žuti kartoni: 2

Futsal Pula

Denis Anđelković

Rab

Ivan Lukas Andreškić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Albona-Potpićan 98

Karlo Benazić
Dino Murtić

Futsal Pula

Mateo Lamešić
Loren Vitasović

Gorovo

Danijel Beganović
Marko Ivanković
Kristijan Kurti
Tin Rubil

Kvarner

Teo Hajdaraj
Thomas Milić
David Šimunić

Otočac

Filip Dizdar
Fabio Piršljin

Rab

Stipe Kordić

Rab

Andro Mlacović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1