Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

PH Kadeti

PH Kadeti
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • O natjecanju
  • Dokumenti
  • Završnica A
  • Ljestvica A
  • Završnica B
  • Ljestvica B
  • Završnica C
  • Ljestvica C
  • Finalni dan

Prvenstvo Hrvatske u malom nogomet u - futsalu - za kadete

Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se organizira i provodi po teritorijalnom načelu na području određenih regija (istok, jug, zapad i zapad 2) u kategoriji kadeta. Klubovi mladeži se određuju prema obvezama klubova (seniora) 1. i 2. HMNL (koji su obvezni u stalnom natjecanju imati pomladak pri natjecanju HNS-a te dragovoljnih prijava klubova županijskih nogometnih saveza).

Prvenstvo mladeži na razini regija mora završiti do 31. ožujka 2019.godine.

Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku će do 15. ožujka 2019. donijeti odluku koliko klubova iz pojedinih liga nakon završenog natjecanja po regijama stječe pravo igranja na završnom turniru za prvaka Hrvatske. Takva odluka donijet će se na osnovi broja klubova u pojedinoj ligi.

Završni turnir igrat će se u mjestu koje odredi Komisija za mali nogomet i nogomet na pijesku tijekom travnja i svibnja 2019. godine.

 

 

Tijela natjecanja završnice

Povjerenik za natjecanje završnice: Dario Žgrablić
Povjerenik za određivanje sudaca završnice: Ivan Novak
Disciplinski sudac završnice: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe završnice: Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Tijela natjecanja po skupinama

Skupina ZAPAD

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Danijel Janošević
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ZAPAD 2

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

1. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Uspinjača Gimka2 : 3Kvarner
2. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 10:00
Vinkovci, Vinkovci
Kvarner2 : 3Split
3. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 17:30
Vinkovci, Vinkovci
Split0 : 7Uspinjača Gimka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Uspinjača Gimka210193+63
2.Kvarner21015503
3.Split210139-63
1. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 18:15
Vinkovci, Vinkovci
Vrgorac5 : 0Futsal Pula
2. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 11:15
Vinkovci, Vinkovci
Vrgorac3 : 1Brod 035
3. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 18:45
Vinkovci, Vinkovci
Futsal Pula3 : 2Brod 035
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vrgorac220081+76
2.Futsal Pula210137-43
3.Brod 035200236-30
1. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia1 : 3Alumnus Sesvete
2. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 13:45
Vinkovci, Vinkovci
Alumnus Sesvete1 : 1Olmissum
3. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia4 : 3Olmissum
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Alumnus Sesvete211042+24
2.Aurelia210156-13
3.Olmissum201145-11
1. kolo
Izvještaj
08.04.2019. 10:00
Vinkovci, Vinkovci
Uspinjača Gimka5 : 1Vrgorac
08.04.2019. 11:30
Vinkovci, Vinkovci
Kvarner1 : 4Alumnus Sesvete
2. kolo
Izvještaj
08.04.2019. 17:00
Vinkovci, Vinkovci
Uspinjača Gimka2 : 1Alumnus Sesvete
08.04.2019. 15:30
Vinkovci, Vinkovci
Vrgorac5 : 3Kvarner