Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

SuperSport 1. HMNL

SuperSport 1. HMNL
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
  • Ljestvica
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • Doigravanje
  • Ljestvica
  • Liga za popunu
  • Ljestvica
  • O natjecanju
  • Pobjednici
1. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 3Osijek Kelme01.10.2022. 19:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
30.09.2022. 20:15
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 1Futsal Pula30.09.2022. 20:15, Omiš, Omiš
30.09.2022. 17:30
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida1 : 1Universitas Split30.09.2022. 17:30, SC Gripe, Split
30.09.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo2 : 2Square30.09.2022. 18:15, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
01.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 1Vrgorac01.10.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
2. kolo
Izvještaj
14.10.2022. 20:15
SuperSport 1. HMNL
Gradski Vrt Hall, Osijek
Osijek Kelme7 : 5Vrgorac14.10.2022. 20:15, Gradski Vrt Hall, Osijek
15.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square6 : 2Crnica15.10.2022. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
15.10.2022. 20:15
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split5 : 4Futsal Dinamo15.10.2022. 20:15, SC Gripe, Split
16.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 2Torcida16.10.2022. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
16.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 4Olmissum16.10.2022. 19:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
3. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 17:00
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum7 : 3Osijek Kelme22.10.2022. 17:00, Omiš, Omiš
22.10.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida1 : 3Novo Vrijeme22.10.2022. 20:00, SC Gripe, Split
23.10.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo3 : 4Futsal Pula23.10.2022. 18:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
21.10.2022. 20:30
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 1Universitas Split21.10.2022. 20:30, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
22.10.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac1 : 1Square22.10.2022. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
4. kolo
Izvještaj
04.11.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme4 : 2Square04.11.2022. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
04.11.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 3Vrgorac04.11.2022. 18:15, SC Gripe, Split
04.11.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula5 : 5Crnica04.11.2022. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
04.11.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 3Futsal Dinamo04.11.2022. 18:15, SC MAKARSKA, MAKARSKA
04.11.2022. 20:15
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum2 : 2Torcida04.11.2022. 20:15, Omiš, Omiš
5. kolo
Izvještaj
11.11.2022. 17:30
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida6 : 4Osijek Kelme11.11.2022. 17:30, SC Gripe, Split
11.11.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo1 : 1Olmissum11.11.2022. 18:15, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
12.11.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 5Novo Vrijeme12.11.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
11.11.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac5 : 0Futsal Pula11.11.2022. 20:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
12.11.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 0Universitas Split12.11.2022. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
6. kolo
Izvještaj
18.11.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 1Universitas Split18.11.2022. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
18.11.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula2 : 3Square18.11.2022. 18:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
19.11.2022. 18:30
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme3 : 3Vrgorac19.11.2022. 18:30, SC MAKARSKA, MAKARSKA
19.11.2022. 18:30
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum1 : 2Crnica19.11.2022. 18:30, Omiš, Omiš
18.11.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida1 : 1Futsal Dinamo18.11.2022. 20:00, SC Gripe, Split
7. kolo
Izvještaj
03.12.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 1Osijek Kelme03.12.2022. 19:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
03.12.2022. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 3Torcida03.12.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
02.12.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 3Olmissum02.12.2022. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
02.12.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square4 : 5Novo Vrijeme02.12.2022. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
02.12.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split1 : 4Futsal Pula02.12.2022. 18:15, SC Gripe, Split
8. kolo
Izvještaj
11.12.2022. 20:15
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 2Futsal Pula11.12.2022. 20:15, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
09.12.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme4 : 3Universitas Split09.12.2022. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
10.12.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 0Square10.12.2022. 20:00, Omiš, Omiš
10.12.2022. 20:30
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida3 : 7Vrgorac10.12.2022. 20:30, SC Gripe, Split
09.12.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo0 : 2Crnica09.12.2022. 20:00, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
16.12.2022. 18:15
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica4 : 3Osijek Kelme16.12.2022. 18:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
16.12.2022. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac0 : 3Futsal Dinamo16.12.2022. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
17.12.2022. 20:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 1Torcida17.12.2022. 20:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
17.01.2023. 18:30
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split3 : 5Olmissum17.01.2023. 18:30, SC Gripe, Split
16.12.2022. 19:58
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula2 : 1Novo Vrijeme16.12.2022. 19:58, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
10. kolo
Izvještaj
20.01.2023. 20:15
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme5 : 5Novo Vrijeme20.01.2023. 20:15, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
21.01.2023. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula4 : 4Olmissum21.01.2023. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
21.01.2023. 20:00
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 3Torcida21.01.2023. 20:00, SC Gripe, Split
21.01.2023. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square2 : 2Futsal Dinamo21.01.2023. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
20.01.2023. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 2Crnica20.01.2023. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
11. kolo
Izvještaj
27.01.2023. 18:00
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac3 : 2Osijek Kelme27.01.2023. 18:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
27.01.2023. 20:15
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica2 : 4Square27.01.2023. 20:15, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
27.01.2023. 18:15
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo6 : 1Universitas Split27.01.2023. 18:15, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
28.01.2023. 17:30
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida2 : 3Futsal Pula28.01.2023. 17:30, SC Gripe, Split
28.01.2023. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum3 : 2Novo Vrijeme28.01.2023. 19:00, Omiš, Omiš
12. kolo
Izvještaj
04.02.2023. 20:45
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme3 : 3Olmissum04.02.2023. 20:45, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
03.02.2023. 20:00
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme6 : 2Torcida03.02.2023. 20:00, SC MAKARSKA, MAKARSKA
04.02.2023. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula2 : 4Futsal Dinamo04.02.2023. 19:00, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
04.02.2023. 21:00
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split2 : 2Crnica04.02.2023. 21:00, SC Gripe, Split
04.02.2023. 19:00
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square6 : 1Vrgorac04.02.2023. 19:00, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
13. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Osijek Kelme
11.02.2023. 18:30
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Universitas Split 11.02.2023. 18:30, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Futsal Pula
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova, Ploče
Futsal Dinamo : Novo Vrijeme
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida : Olmissum
14. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Torcida
-
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Futsal Dinamo
-
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Crnica
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Vrgorac
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Square
15. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Osijek Kelme
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Futsal Pula
-
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Novo Vrijeme
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Olmissum
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova, Ploče
Futsal Dinamo : Torcida
16. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Futsal Dinamo
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida : Crnica
-
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Vrgorac
-
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Square
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Universitas Split
17. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula : Osijek Kelme
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Universitas Split : Novo Vrijeme
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square : Olmissum
-
SuperSport 1. HMNL
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac : Torcida
-
SuperSport 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica : Futsal Dinamo
18. kolo
Izvještaj
-
SuperSport 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme : Crnica
-
SuperSport 1. HMNL
Dom sportova, Ploče
Futsal Dinamo : Vrgorac
-
SuperSport 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida : Square
-
SuperSport 1. HMNL
Omiš, Omiš
Olmissum : Universitas Split
-
SuperSport 1. HMNL
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme : Futsal Pula
14 golova
Andrej Pandurević
13 golova
Toni Jelavić
10 golova
Josip Bošković
9 golova
Zvonimir Šućur, Domagoj Damjanović
8 golova
Luka Perić, Maro Đuraš, Matheus Moura Batista, Rafael Ferreira Lima
7 golova
Bernardo Difonzo, Vitor Hugo de Lima da Silva, Antonio Sekulić, Duško Martinac, Milan Družijanić, Daniel Moravac
6 golova
Josip Radić, Nikola Pavić, Kristian Čekol, Ivor Šuljić, Guilherme Dos Santos
5 golova
Marin Sesar, Ivan Gotovac, Gordan Duvančić, Josip Šalaj, Marko Kuraja, Bruno Žilić, Alen Marić
4 gola
Božo Sučić, Mirko Hrkać, Antonio Perić, Antonio Repić, Hrvoje Cvjetković, David Mataja, Marin Musinov, David Barbarić, Darko Milanović, Luka Suton
3 gola
Blago Gašpar, Thomas Ignacio Baisel, Igor Luan Cordeiro Guimares, Teo TURK, Nikola Badrov, Dario Marinović, Mijo Mišerda, Kristijan Postružin, Mateo Mužar, Duje Kustura, Manolo Bilić, Jure Copić, Ivan Gelo
2 gola
Vlado Andrijašević, Josip Jurlina, Dragan Vuković, Danijel Dekanić, Domagoj Čule, Luka Tešija, Ante Kovačević, Marko Gašpar, Haron Džanković, Antonio Juretić, Žarko Luketin, Nikola Prelčec, Marinko Šamija, Mate Marinović, Jakov Mudronja, Nikola Čizmić, Jefferson Breno Ferreira Alves, Denis TOTOŠKOVIĆ
1 gol
Luka Mijoč, Mateo Kozarić, Josip Govorko, Thiago Bissoni Tietz, Wallysson Da Cruz Bandeira, Rodrigo Galvao Da Silva, Denis Ramić, Andeson Cardoso De Souza, Tihomir Novak, Josip Juretić, Denis Kuzmanić, Jure Trivković, Vedran Kazazić, Mate Vuković, Zoran Primić, Nebojša Popović, Franko Bilić, Ivan Tustonjić, Ivan Šulentić, Ante Crnjac, Igor Osredkar, Ivan Grbavac, Jakov Hrstić, Almedin Bundavica, Dujo Marić, Neven Zonjić, Paulo Katuša, Antonio Noković, Matej Perović, Antonio Konsuo, Niko Vukmir
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Novo Vrijeme127324635+1124
2.Olmissum125613928+1121
3.Square126333625+1121
4.Futsal Pula125253536-117
5.Crnica125253334-117
6.Futsal Dinamo124443525+1016
7.Vrgorac124443537-216
8.Osijek Kelme124264148-714
9.Torcida123362740-1312
10.Universitas Split121382342-196
1. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida4 : 1Šibenik 198324.04.2022. 20:00, SC Gripe, Split
23.04.2022. 16:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme8 : 4MNK Gorica23.04.2022. 16:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
2. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19831 : 1MNK Gorica01.05.2022. 18:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
30.04.2022. 19:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida6 : 1Osijek Kelme30.04.2022. 19:00, SC Gripe, Split
3. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 6Šibenik 198307.05.2022. 20:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
07.05.2022. 17:00
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica1 : 6Torcida07.05.2022. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
4. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 20:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19836 : 3Torcida14.05.2022. 20:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
14.05.2022. 15:28
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica2 : 7Osijek Kelme14.05.2022. 15:28, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
5. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:00
Liga za popunu 1. HMNL
Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
MNK Gorica2 : 5Šibenik 198321.05.2022. 17:00, Gradska dvorana Velika Gorica, Velika gorica
22.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek Kelme6 : 2Torcida22.05.2022. 18:00, ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
6. kolo
Izvještaj
29.05.2022. 19:00
Liga za popunu 1. HMNL
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19835 : 6Osijek Kelme29.05.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
29.05.2022. 18:00
Liga za popunu 1. HMNL
SC Gripe, Split
Torcida7 : 2MNK Gorica29.05.2022. 18:00, SC Gripe, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek Kelme64113425+913
2.Torcida64022817+1112
3.Šibenik 198362222422+28
4.MNK Gorica60151234-221
1. kolo
Izvještaj
22.04.2022. 20:00
1. HMNL - doigravanje
Omiš, Omiš
Olmissum2 : 1Vrgorac22.04.2022. 20:00, Omiš, Omiš
22.04.2022. 18:15
1. HMNL - doigravanje
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula6 : 2Universitas Split22.04.2022. 18:15, Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
25.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
Square3 : 1Futsal Dinamo25.04.2022. 18:30, Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
23.04.2022. 19:00
1. HMNL - doigravanje
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica3 : 4Novo Vrijeme23.04.2022. 19:00, Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
29.04.2022. 20:30
1. HMNL - doigravanje
SC MAKARSKA, MAKARSKA
Novo Vrijeme5 : 1Crnica29.04.2022. 20:30, SC MAKARSKA, MAKARSKA
30.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
SC Gripe, Split
Universitas Split0 : 1Futsal Pula30.04.2022. 18:30, SC Gripe, Split
30.04.2022. 18:30
1. HMNL - doigravanje
Dom sportova dvorana 2, Zagreb
Futsal Dinamo7 : 1Square30.04.2022. 18:30, Dom sportova dvorana 2, Zagreb
30.04.2022. 19:00
1. HMNL - doigravanje
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
Vrgorac2 : 3Olmissum30.04.2022. 19:00, Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
2. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL - doigravanje
:
-
1. HMNL - doigravanje
:
3. kolo
Izvještaj
-
1. HMNL - doigravanje
:
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Novo Vrijeme220094+56
2.Futsal Pula220072+56
3.Olmissum220053+26
4.Futsal Dinamo210184+43
5.Square210148-43
6.Vrgorac200235-20
7.Crnica200249-50
8.Universitas Split200227-50

SuperSport Prva hrvatska malonogometna liga organizirana je 1992. godine.



Ligom rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluke o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.



SuperSport Prva hrvatska malonogometna u 30. natjecateljskoj sezoni 2022./2023. uključuje 10 klubova iz Hrvatske.



Natjecanje se odvija u dva dijela i to:

 

Prvi dio: Dvokružnim bod sustavom (9 + 9 = 18 kola).
Drugi dio: Doigravanje (Play-off) u kojem igra osam najbolje plasiranih klubova nakon prvog dijela natjecanja. Četvrtfinale i polufinale igraju se na dvije dobivene utakmice, a finale na tri dobivene utakmice.

 

Natjecanje SuperSport 1. HMNL za natjecateljsku godinu 2022./2023. počinje 30. rujna 2022. (1. kolo), a završava 2. lipnja 2023. godine, eventualnom petom utakmicom finala doigravanja i sukladno kalendaru natjecanja.

U natjecateljskoj godini 2022./23. novi prvoligaši su MNK Osijek iz Osijeka i MNK Torcida iz Splita.


Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice, s time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2021./2022. ima pravo izbora natjecateljskog broja.



Utakmice SuperSport 1. HMNL igraju se prema usvojenom kalendaru natjecanja.



Prvoplasirani klub prvenstva SuperSport 1.HMNL sudjeluje u Uefinoj Ligi prvaka za mali nogomet.



Na kraju natjecateljske godine 2022./2023. nakon odigranog prvog dijela prvenstva ligu izravno napušta deseti klub na završnoj tablici.

 

U natjecateljskoj godini 2022./23. SuperSport Prvu HMNL će činiti klubovi plasirani od 1.-8. mjesta te pobjednik i drugoplasirani iz lige za popunu SuperSport Prve HMNL.

 

U Ligi za popunu SuperSport Prve HMNL (6 kola) nastupaju deveti klub SuperSport Prve HMNL te prvaci pojedinih skupina Druge HMNL koji ispunjava propisane uvjete.

 

 

Tijela natjecanja



Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Branko Bolanča
Komisija za žalbe:
Magdalena Bokanović, predsjednica
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb
2017.MNK Nacional Zagreb
2018.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2019.MNK Novo Vrijeme Apfel Makarska
2020.MNK Olmissum Omiš
2021.MNK Olmissum Omiš
2022.MNK Novo Vrijeme

Ljestvica

1.Novo Vrijeme12+1124
2.Olmissum12+1121
3.Square12+1121
4.Futsal Pula12-117
5.Crnica12-117
6.Futsal Dinamo12+1016
7.Vrgorac12-216
8.Osijek Kelme12-714
9.Torcida12-1312
10.Universitas Split12-196