Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Prva NL Juniori

Prva NL Juniori
foto: Robert Matić / HNK Hajduk
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Dinamo13.08.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
13.08.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 1Varaždin13.08.2022. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Hajduk13.08.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
12.08.2022. 17:30
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Cibalia12.08.2022. 17:30, Sesvete, Sesvete
13.08.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 3Rudeš13.08.2022. 11:00, Rujevica, Rijeka
13.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva13.08.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.08.2022. 18:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Istra 196114.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
14.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 2Dugopolje14.08.2022. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
2. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 18:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 2Dugopolje21.08.2022. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Osijek20.08.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
20.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica20.08.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
20.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Slaven Belupo20.08.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
20.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Rijeka20.08.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20.08.2022. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Sesvete20.08.2022. 18:00, Poljud, Split
20.08.2022. 10:30
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Šibenik20.08.2022. 10:30, Stadion Varteks, Varaždin
20.08.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi3 : 2Nogometni klub Inker20.08.2022. 11:00, Brana, Predavac
3. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 4Dinamo27.08.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.08.2022. 17:30
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Mladost Ždralovi27.08.2022. 17:30, Šubićevac, Šibenik
27.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Varaždin27.08.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
27.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Hajduk27.08.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
27.08.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Cibalia27.08.2022. 14:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.08.2022. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Rudeš27.08.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.08.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva27.08.2022. 15:00, Stadion u Retfali, Osijek
27.08.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 5Istra 196127.08.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
4. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Istra 196103.09.2022. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.09.2022. 16:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Dugopolje03.09.2022. 16:30, Kajzerica, Zagreb
02.09.2022. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Osijek02.09.2022. 16:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.09.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 0Gorica03.09.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.09.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo03.09.2022. 11:00, Gradski stadion Poljud, Split
02.09.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Rijeka02.09.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2022. 16:30
1. HNL Juniori
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi1 : 0Sesvete04.09.2022. 16:30, Brana, Predavac
03.09.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker1 : 1Šibenik03.09.2022. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 5Dinamo10.09.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
12.09.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 2Nogometni klub Inker12.09.2022. 11:00, Sesvete, Sesvete
10.09.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Mladost Ždralovi10.09.2022. 11:00, Rujevica, Rijeka
10.09.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Varaždin10.09.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.12.2022. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 2Hajduk14.12.2022. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.09.2022. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek0 : 0Cibalia08.09.2022. 17:00, Stadion u Retfali, Osijek
10.09.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Rudeš10.09.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
10.09.2022. 15:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Lokomotiva10.09.2022. 15:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
6. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Lokomotiva18.09.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
16.09.2022. 17:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš5 : 1Istra 196116.09.2022. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
16.08.2022. 10:30
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Dugopolje16.08.2022. 10:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
17.09.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Osijek17.09.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
17.09.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Gorica17.09.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
17.09.2022. 12:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 3Slaven Belupo17.09.2022. 12:00, Brdo, Ždralovi
17.09.2022. 16:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker2 : 2Rijeka17.09.2022. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
17.09.2022. 16:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 3Sesvete17.09.2022. 16:00, Šubićevac, Šibenik
7. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Sesvete01.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.10.2022. 16:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Šibenik01.10.2022. 16:00, Rujevica, Rijeka
01.10.2022. 13:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo6 : 0Nogometni klub Inker01.10.2022. 13:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.10.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Mladost Ždralovi01.10.2022. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
01.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 3Varaždin01.10.2022. 14:00, Stadion u Retfali, Osijek
30.11.2022. 12:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 0Hajduk30.11.2022. 12:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2022. 17:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Cibalia01.10.2022. 17:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
01.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Rudeš01.10.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Rudeš08.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
09.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Lokomotiva09.10.2022. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
09.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Istra 196109.10.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
08.10.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Dugopolje08.10.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
08.10.2022. 12:00
1. HNL Juniori
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi2 : 0Osijek08.10.2022. 12:00, Brana, Predavac
08.10.2022. 17:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 3Gorica08.10.2022. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.10.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Slaven Belupo08.10.2022. 11:00, Šubićevac, Šibenik
08.10.2022. 16:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 2Rijeka08.10.2022. 16:00, Sesvete, Sesvete
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 15:30
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 0Dinamo15.10.2022. 15:30, Rujevica, Rijeka
14.10.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Sesvete14.10.2022. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.10.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Šibenik14.10.2022. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
15.10.2022. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek1 : 0Nogometni klub Inker15.10.2022. 13:30, Stadion u Retfali, Osijek
15.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 0Mladost Ždralovi15.10.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.10.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 3Varaždin15.10.2022. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
15.10.2022. 11:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Hajduk15.10.2022. 11:30, Kajzerica, Zagreb
15.10.2022. 15:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 1Cibalia15.10.2022. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
21.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Cibalia21.10.2022. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.10.2022. 11:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 2Rudeš22.10.2022. 11:30, Gradski stadion Poljud, Split
22.10.2022. 11:15
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva22.10.2022. 11:15, Stadion Varteks, Varaždin
22.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi2 : 0Istra 196122.10.2022. 14:00, Brana, Predavac
22.10.2022. 16:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker2 : 0Dugopolje22.10.2022. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Osijek22.10.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
20.10.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 3Gorica20.10.2022. 11:00, Sesvete, Sesvete
22.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Slaven Belupo22.10.2022. 14:00, Rujevica, Rijeka
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo29.10.2022. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 5Rijeka29.10.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Sesvete28.10.2022. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 0Šibenik29.10.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.10.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Nogometni klub Inker29.10.2022. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
29.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 2Mladost Ždralovi29.10.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
29.10.2022. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 2Varaždin29.10.2022. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
29.10.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Cibalia29.10.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
12. kolo
Izvještaj
07.11.2022. 12:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Hajduk07.11.2022. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
05.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 1Cibalia05.11.2022. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.11.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Rudeš05.11.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
05.11.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 1Lokomotiva05.11.2022. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
05.11.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Istra 196105.11.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
05.11.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Dugopolje05.11.2022. 14:30, Sesvete, Sesvete
05.11.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek05.11.2022. 11:00, Rujevica, Rijeka
05.11.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Gorica05.11.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Dinamo12.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Slaven Belupo12.11.2022. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.11.2022. 09:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Rijeka12.11.2022. 09:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19614 : 0Sesvete12.11.2022. 14:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
11.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Šibenik11.11.2022. 14:00, Kajzerica, Zagreb
12.11.2022. 17:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš4 : 0Nogometni klub Inker12.11.2022. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
N. Jankovci, N. Jankovci
Cibalia1 : 1Mladost Ždralovi12.11.2022. 14:00, N. Jankovci, N. Jankovci
12.11.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 1Varaždin12.11.2022. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
27.11.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Varaždin27.11.2022. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
26.11.2022. 10:30
1. HNL Juniori
Rovišće, Rovišće
Mladost Ždralovi0 : 5Hajduk26.11.2022. 10:30, Rovišće, Rovišće
26.11.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker3 : 2Cibalia26.11.2022. 14:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.11.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Rudeš26.11.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
25.11.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Lokomotiva25.11.2022. 11:00, Sesvete, Sesvete
26.11.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka4 : 1Istra 196126.11.2022. 13:00, Rujevica, Rijeka
26.11.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Dugopolje26.11.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.11.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Osijek26.11.2022. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
03.12.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo03.12.2022. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
03.12.2022. 09:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 4Gorica03.12.2022. 09:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.12.2022. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 3Slaven Belupo03.12.2022. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
03.12.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Rijeka03.12.2022. 13:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
03.12.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Sesvete03.12.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.12.2022. 10:00
1. HNL Juniori
N. Jankovci, N. Jankovci
Cibalia2 : 2Šibenik03.12.2022. 10:00, N. Jankovci, N. Jankovci
03.12.2022. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 1Nogometni klub Inker03.12.2022. 14:30, Gradski stadion Poljud, Split
03.12.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Mladost Ždralovi03.12.2022. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
10.12.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Mladost Ždralovi10.12.2022. 13:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10.12.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Nogometni klub Inker10.12.2022. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
10.12.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Šibenik10.12.2022. 11:00, Gradski stadion Poljud, Split
10.12.2022. 13:00
1. HNL Juniori
N. Jankovci, N. Jankovci
Cibalia0 : 4Sesvete10.12.2022. 13:00, N. Jankovci, N. Jankovci
11.12.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Rudeš1 : 3Rijeka11.12.2022. 13:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.12.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo10.12.2022. 11:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10.12.2022. 15:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Gorica10.12.2022. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10.12.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 4Osijek10.12.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
17. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo 18.02.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 18.02.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva 18.02.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rudeš 18.02.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Cibalia 18.02.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk 18.02.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 18.02.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Mladost Ždralovi 18.02.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Nogometni klub Inker 25.02.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Šibenik 25.02.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete 25.02.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 25.02.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo 25.02.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 25.02.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek 25.02.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25.02.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dugopolje 25.02.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo 04.03.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva 04.03.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rudeš 04.03.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Cibalia 04.03.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 04.03.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin 04.03.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Mladost Ždralovi 04.03.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
04.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Nogometni klub Inker 04.03.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
20. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 11.03.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Sesvete 11.03.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Rijeka 11.03.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 11.03.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica 11.03.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Osijek 11.03.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje 11.03.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.03.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 11.03.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 18.03.2023., Kajzerica, Zagreb
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rudeš 18.03.2023., Aldo Drosina, Pula
18.03.2023.
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Cibalia 18.03.2023., ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk 18.03.2023., Stadion Gradski vrt, Osijek
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 18.03.2023., Gradski stadion, Velika Gorica
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Mladost Ždralovi 18.03.2023., Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Nogometni klub Inker 18.03.2023., Rujevica, Rijeka
18.03.2023.
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Šibenik 18.03.2023., Sesvete, Sesvete
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete 01.04.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka 01.04.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Slaven Belupo 01.04.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Gorica 01.04.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 01.04.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje 01.04.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 1961 01.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
01.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva 01.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo 15.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia 15.04.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk 15.04.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin 15.04.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Mladost Ždralovi 15.04.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Nogometni klub Inker 15.04.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik 15.04.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete 15.04.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 22.04.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo 22.04.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 22.04.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Osijek 22.04.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Dugopolje 22.04.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 22.04.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 22.04.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rudeš 22.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo 29.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk 29.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 29.04.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Mladost Ždralovi 29.04.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Nogometni klub Inker 29.04.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik 29.04.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete 29.04.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.04.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 29.04.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 06.05.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Gorica 06.05.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek 06.05.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dugopolje 06.05.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Istra 1961 06.05.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Lokomotiva 06.05.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš 06.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
06.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Cibalia 06.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 13.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Varaždin 13.05.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Mladost Ždralovi 13.05.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Nogometni klub Inker 13.05.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik 13.05.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete 13.05.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 13.05.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
13.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 13.05.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 20.05.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 20.05.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje 20.05.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961 20.05.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva 20.05.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Rudeš 20.05.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Cibalia 20.05.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
20.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 20.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo 27.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Mladost Ždralovi 27.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Nogometni klub Inker 27.05.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik 27.05.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete 27.05.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka 27.05.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Slaven Belupo 27.05.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.05.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica 27.05.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 03.06.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dugopolje 03.06.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 03.06.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 03.06.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš 03.06.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Cibalia 03.06.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Hajduk 03.06.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.06.2023. 10:00
1. HNL Juniori
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Varaždin 03.06.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka1612313012+1839
2.Dinamo1612224111+3038
3.Hajduk1612223611+2538
4.Lokomotiva1610242915+1432
5.Varaždin168263224+826
6.Rudeš168263023+726
7.Gorica167542619+726
8.Osijek167362323024
9.Slaven Belupo166372218+421
10.Istra 1961165382629-318
11.Mladost Ždralovi1651101533-1816
12.Dugopolje164392031-1115
13.Sesvete163491528-1313
14.Šibenik162681328-1512
15.Nogometni klub Inker1623111441-279
16.Cibalia1614111137-267
12 golova
Fran Topić, Niko Gajzler
8 golova
Niko Domjanić
7 golova
Marko Batur, Jere Vrcić
6 golova
Daniel Klarić, Matija Mendelski, Marin Mokrović Dajić, Luka Vušković, Nick Ocvirek
5 golova
Antoine Ryan Coupland, Nikola Zlatunić, Matej Lugarić, Ivan Kukavica, Paolo Radovančić, Maro Vrdoljak, Marko Brkljača
4 gola
Lovro Stanić, Bojan Gobbo, Benjamin Gibanjek, Luka Radonić, Luka Petrović, Ivo Anić, Mate Antunović, Mirko Sušak, Tomislav Glavan, Duje Škugor, Adriano Jagušić, Mihael Srbljinović, Ivo Vukić, Lorenzo Travaglia
3 gola
Gjergji KOTE, Jan Antolić, Petar Ivančan, Ante Barišić, Roko Brajković, Noa Polić, Roko Begonja, Yevhen LESHCHYNSKYI, Anes Krdžalić, Dominik Solić, Nino Duić, Benjamin Pajković, Mihael Stipić, Josip Baturina, Luka Lukanić, Luka Brlek, Petar Ratajec, Emanuel Mađarić, Lovro Nezirović, Krešimir Nazor, Luka Kalaica, Gabriel Rukavina, Filip Kukić
2 gola
Luka Andričević, Martin Puček, Roko Grgić, Krešimir Prskalo, Nikola Obadić, Ivan Canjuga, Martin Plavec Marković, Vanja Vukmanović, Jakov Saraf, Andrija Kupsjak, Tin Levanić, Fran Čuljak, Matej Momčilovski, David Došen, Stipe Silov, Borna Panić, Marko Težak, Drago Šarić, Bruno Knežević, Sebastian Samarin, Karlo Herceg, Luka Kapulica, Marin Prekodravac, Ivano Tomić, Niko Đolonga, Ardi TRSHANI, Niko Kristian Sigur, Matej Šakota
1 gol
Ismael Isaac Pharel Hien, Nikola Crnjak, Filip Zavoral, Niko Vejić, Fabijan Krivak, Matej Matić, Lovro-Luka Ukalović, Carlo Mateković, Lovre Lončar, Marin Šotiček, Viktor Kanižaj, Krešimir Vrbanac, Noel Bodetić, Roko Perković, Dorian Herceg, Vilim Gec, Mateo Jurić-Petrašilo, Diego Sekulić, Josip Zadrić, Jakov Mihekovec, Amar Zahirović, Samer H. Spahić, Riad Mašala, Rokas Pukstas, Marko Soldo, Luka Ćurković, David Gagić, Kristijan Katalenac, Guilherme DE SOUZA SILVA, Gabriel Eskinja, Matteo Tonon, Nathan Cruce-Corcy, Ivan Budimir, Jere Šikić, Marin Ćalušić, Roko Matijašević, Leon Čačulović, Antun Damjanović, Lenny Ilečić, Bruno Žagmešter, Dino Artuković, Bruno Hajdinjak, Luka Vrbančić, David Sim, Borna Ivanuš, Mateo Pudić, Grgo Huljić, Matija Ruškovački, Zvonimir Katalinić, Dorian Houdek, Lovro Gubijan, Lovro Bošnjak, Luka Kahlina, Šimun Hrgović, Antonio Crnković, Matija Šusterajter, Luka Đuranović, Matej Roginić, Lovre Katić, Vito Čaić, Borna Lesjak, Boris Mikloš, Ivan Bjelivuk, Boško Jemo, David Petek, Duje Dujmović, Semir Džemaili, Toni Gulam, Ante Jelić, Marko Paradžik, Ivo Čengić, Filip Krušelj, Ivan Malovan, Fran Žuškin, Erik Riđan

Ljestvica

1.Rijeka16+1839
2.Dinamo16+3038
3.Hajduk16+2538
4.Lokomotiva16+1432
5.Varaždin16+826
6.Rudeš16+726
7.Gorica16+726
8.Osijek16024
9.Slaven Belupo16+421
10.Istra 196116-318
11.Mladost Ždralovi16-1816
12.Dugopolje16-1115
13.Sesvete16-1313
14.Šibenik16-1512
15.Nogometni klub Inker16-279
16.Cibalia16-267