Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Prva NL Juniori

Prva NL Juniori
foto: Robert Matić / HNK Hajduk
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Weibo
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
13.08.2022. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi1 : 2Dinamo13.08.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
13.08.2022. 11:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 1Varaždin13.08.2022. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.08.2022. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Hajduk13.08.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
12.08.2022. 17:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Cibalia12.08.2022. 17:30, Sesvete, Sesvete
13.08.2022. 11:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 3Rudeš13.08.2022. 11:00, Rujevica, Rijeka
13.08.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva13.08.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.08.2022. 18:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Istra 196114.08.2022. 18:30, Gradski stadion, Velika Gorica
14.08.2022. 10:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 2Dugopolje14.08.2022. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
2. kolo
Izvještaj
21.08.2022. 18:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 2Dugopolje21.08.2022. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.08.2022. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Osijek20.08.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
20.08.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Gorica20.08.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
20.08.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 0Slaven Belupo20.08.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
20.08.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Rijeka20.08.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
20.08.2022. 18:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Sesvete20.08.2022. 18:00, Poljud, Split
20.08.2022. 10:30
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Šibenik20.08.2022. 10:30, Stadion Varteks, Varaždin
20.08.2022. 11:00
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi3 : 2Nogometni klub Inker20.08.2022. 11:00, Brana, Predavac
3. kolo
Izvještaj
27.08.2022. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker0 : 4Dinamo27.08.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.08.2022. 17:30
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Mladost Ždralovi27.08.2022. 17:30, Šubićevac, Šibenik
27.08.2022. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Varaždin27.08.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
27.08.2022. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Hajduk27.08.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
27.08.2022. 14:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Cibalia27.08.2022. 14:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27.08.2022. 18:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 0Rudeš27.08.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.08.2022. 15:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva27.08.2022. 15:00, Stadion u Retfali, Osijek
27.08.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 5Istra 196127.08.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
4. kolo
Izvještaj
03.09.2022. 14:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Istra 196103.09.2022. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.09.2022. 16:30
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Dugopolje03.09.2022. 16:30, Kajzerica, Zagreb
02.09.2022. 16:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Osijek02.09.2022. 16:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.09.2022. 15:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 0Gorica03.09.2022. 15:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.09.2022. 11:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo03.09.2022. 11:00, Gradski stadion Poljud, Split
02.09.2022. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Rijeka02.09.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2022. 16:30
Brana, Predavac
Mladost Ždralovi1 : 0Sesvete04.09.2022. 16:30, Brana, Predavac
03.09.2022. 15:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker1 : 1Šibenik03.09.2022. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
10.09.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 5Dinamo10.09.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
12.09.2022. 11:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 2Nogometni klub Inker12.09.2022. 11:00, Sesvete, Sesvete
10.09.2022. 11:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Mladost Ždralovi10.09.2022. 11:00, Rujevica, Rijeka
10.09.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Varaždin10.09.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.12.2022. 12:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk 14.12.2022. 12:00, Gradski stadion, Velika Gorica
08.09.2022. 17:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek0 : 0Cibalia08.09.2022. 17:00, Stadion u Retfali, Osijek
10.09.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Rudeš10.09.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
10.09.2022. 15:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Lokomotiva10.09.2022. 15:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
6. kolo
Izvještaj
18.09.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Lokomotiva18.09.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
16.09.2022. 17:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš5 : 1Istra 196116.09.2022. 17:00, ŠC Rudeš, Zagreb
16.08.2022. 10:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Dugopolje16.08.2022. 10:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
17.09.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Osijek17.09.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
17.09.2022. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Gorica17.09.2022. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
17.09.2022. 12:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi0 : 3Slaven Belupo17.09.2022. 12:00, Brdo, Ždralovi
17.09.2022. 16:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker2 : 2Rijeka17.09.2022. 16:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
17.09.2022. 16:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 3Sesvete17.09.2022. 16:00, Šubićevac, Šibenik
7. kolo
Izvještaj
01.10.2022. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete 01.10.2022. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.10.2022. 16:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Šibenik 01.10.2022. 16:00, Rujevica, Rijeka
01.10.2022. 13:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Nogometni klub Inker 01.10.2022. 13:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.10.2022. 14:30
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Mladost Ždralovi 01.10.2022. 14:30, Gradski stadion, Velika Gorica
01.10.2022. 14:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin 01.10.2022. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30.11.2022. 12:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk 30.11.2022. 12:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2022. 17:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Cibalia 01.10.2022. 17:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
01.10.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš 01.10.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
08.10.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš 08.10.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
08.10.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva 08.10.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
09.10.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961 09.10.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
08.10.2022. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dugopolje 08.10.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
08.10.2022. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Osijek 08.10.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
08.10.2022. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Gorica 08.10.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.10.2022. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo 08.10.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
08.10.2022. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka 08.10.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
9. kolo
Izvještaj
15.10.2022. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo 15.10.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
15.10.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete 15.10.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15.10.2022. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik 15.10.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.10.2022. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Nogometni klub Inker 15.10.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.10.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Mladost Ždralovi 15.10.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.10.2022. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin 15.10.2022. 10:00, Aldo Drosina, Pula
15.10.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk 15.10.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.10.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia 15.10.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
22.10.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Cibalia 22.10.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.10.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš 22.10.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.10.2022. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva 22.10.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.10.2022. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Istra 1961 22.10.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
22.10.2022. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Dugopolje 22.10.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.10.2022. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek 22.10.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
22.10.2022. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Gorica 22.10.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
22.10.2022. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo 22.10.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
11. kolo
Izvještaj
29.10.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo 29.10.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29.10.2022. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka 29.10.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.10.2022. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete 29.10.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.10.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Šibenik 29.10.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.10.2022. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Nogometni klub Inker 29.10.2022. 10:00, Aldo Drosina, Pula
29.10.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Mladost Ždralovi 29.10.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
29.10.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin 29.10.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
29.10.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hajduk 29.10.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
12. kolo
Izvještaj
05.11.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk 05.11.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
05.11.2022. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Cibalia 05.11.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.11.2022. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Rudeš 05.11.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
05.11.2022. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Lokomotiva 05.11.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
05.11.2022. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961 05.11.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
05.11.2022. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje 05.11.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
05.11.2022. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Osijek 05.11.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
05.11.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica 05.11.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
12.11.2022. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo 12.11.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12.11.2022. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo 12.11.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
12.11.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rijeka 12.11.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.11.2022. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Sesvete 12.11.2022. 10:00, Aldo Drosina, Pula
12.11.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik 12.11.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
12.11.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Nogometni klub Inker 12.11.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12.11.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Mladost Ždralovi 12.11.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
12.11.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin 12.11.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
26.11.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin 26.11.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
26.11.2022. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Hajduk 26.11.2022. 10:00, Brdo, Ždralovi
26.11.2022. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Cibalia 26.11.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.11.2022. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rudeš 26.11.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
26.11.2022. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva 26.11.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
26.11.2022. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Istra 1961 26.11.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
26.11.2022. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dugopolje 26.11.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.11.2022. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek 26.11.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
03.12.2022. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo 03.12.2022. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
03.12.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Gorica 03.12.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
03.12.2022. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo 03.12.2022. 10:00, Aldo Drosina, Pula
03.12.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka 03.12.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
03.12.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete 03.12.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.12.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Šibenik 03.12.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.12.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Nogometni klub Inker 03.12.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
03.12.2022. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Mladost Ždralovi 03.12.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
10.12.2022. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Mladost Ždralovi 10.12.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10.12.2022. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Nogometni klub Inker 10.12.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
10.12.2022. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik 10.12.2022. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
10.12.2022. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Sesvete 10.12.2022. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.12.2022. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Rijeka 10.12.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10.12.2022. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo 10.12.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
10.12.2022. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica 10.12.2022. 10:00, Aldo Drosina, Pula
10.12.2022. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Osijek 10.12.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
17. kolo
Izvještaj
18.02.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo 18.02.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.02.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961 18.02.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.02.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva 18.02.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
18.02.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rudeš 18.02.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.02.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Cibalia 18.02.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
18.02.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk 18.02.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.02.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin 18.02.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18.02.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Mladost Ždralovi 18.02.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
25.02.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Nogometni klub Inker 25.02.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.02.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Šibenik 25.02.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
25.02.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete 25.02.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.02.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka 25.02.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
25.02.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo 25.02.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.02.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica 25.02.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
25.02.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek 25.02.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25.02.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dugopolje 25.02.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
04.03.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo 04.03.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
04.03.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva 04.03.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.03.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rudeš 04.03.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
04.03.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Cibalia 04.03.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.03.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk 04.03.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.03.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin 04.03.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
04.03.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Mladost Ždralovi 04.03.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
04.03.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Nogometni klub Inker 04.03.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
20. kolo
Izvještaj
11.03.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik 11.03.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.03.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Sesvete 11.03.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
11.03.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Rijeka 11.03.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
11.03.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo 11.03.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
11.03.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica 11.03.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
11.03.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Osijek 11.03.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
11.03.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje 11.03.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.03.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961 11.03.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
18.03.2023.
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo 18.03.2023., Kajzerica, Zagreb
18.03.2023.
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rudeš 18.03.2023., Aldo Drosina, Pula
18.03.2023.
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Cibalia 18.03.2023., ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.03.2023.
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk 18.03.2023., Stadion Gradski vrt, Osijek
18.03.2023.
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin 18.03.2023., Gradski stadion, Velika Gorica
18.03.2023.
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Mladost Ždralovi 18.03.2023., Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.03.2023.
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Nogometni klub Inker 18.03.2023., Rujevica, Rijeka
18.03.2023.
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Šibenik 18.03.2023., Sesvete, Sesvete
22. kolo
Izvještaj
01.04.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete 01.04.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
01.04.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka 01.04.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
01.04.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Slaven Belupo 01.04.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
01.04.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Gorica 01.04.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
01.04.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek 01.04.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.04.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje 01.04.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
01.04.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 1961 01.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
01.04.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva 01.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
15.04.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo 15.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15.04.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia 15.04.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.04.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk 15.04.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
15.04.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin 15.04.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
15.04.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Mladost Ždralovi 15.04.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15.04.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Nogometni klub Inker 15.04.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15.04.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik 15.04.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15.04.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete 15.04.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
22.04.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka 22.04.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.04.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo 22.04.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
22.04.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica 22.04.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
22.04.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Osijek 22.04.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
22.04.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Dugopolje 22.04.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
22.04.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961 22.04.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.04.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva 22.04.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
22.04.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rudeš 22.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25. kolo
Izvještaj
29.04.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo 29.04.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
29.04.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk 29.04.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
29.04.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin 29.04.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
29.04.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Mladost Ždralovi 29.04.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
29.04.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Nogometni klub Inker 29.04.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
29.04.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik 29.04.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
29.04.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete 29.04.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29.04.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka 29.04.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
06.05.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo 06.05.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.05.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Gorica 06.05.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
06.05.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek 06.05.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
06.05.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dugopolje 06.05.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
06.05.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Istra 1961 06.05.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.05.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Lokomotiva 06.05.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
06.05.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš 06.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
06.05.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Cibalia 06.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
13.05.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo 13.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
13.05.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Varaždin 13.05.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
13.05.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Mladost Ždralovi 13.05.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.05.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Nogometni klub Inker 13.05.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
13.05.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik 13.05.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
13.05.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete 13.05.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
13.05.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka 13.05.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
13.05.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo 13.05.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
20.05.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica 20.05.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20.05.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek 20.05.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.05.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje 20.05.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
20.05.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961 20.05.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
20.05.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva 20.05.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
20.05.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Rudeš 20.05.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
20.05.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Cibalia 20.05.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
20.05.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk 20.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
27.05.2023. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo 27.05.2023. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.05.2023. 10:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Mladost Ždralovi 27.05.2023. 10:00, Gradski stadion Poljud, Split
27.05.2023. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Nogometni klub Inker 27.05.2023. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.05.2023. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik 27.05.2023. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
27.05.2023. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete 27.05.2023. 10:00, Kajzerica, Zagreb
27.05.2023. 10:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka 27.05.2023. 10:00, Aldo Drosina, Pula
27.05.2023. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Slaven Belupo 27.05.2023. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.05.2023. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica 27.05.2023. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
03.06.2023. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek 03.06.2023. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.06.2023. 10:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dugopolje 03.06.2023. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
03.06.2023. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961 03.06.2023. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.06.2023. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva 03.06.2023. 10:00, Rujevica, Rijeka
03.06.2023. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš 03.06.2023. 10:00, Sesvete, Sesvete
03.06.2023. 10:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Cibalia 03.06.2023. 10:00, Šubićevac, Šibenik
03.06.2023. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Nogometni klub Inker : Hajduk 03.06.2023. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.06.2023. 10:00
Brdo, Ždralovi
Mladost Ždralovi : Varaždin 03.06.2023. 10:00, Brdo, Ždralovi
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo6600206+1418
2.Rijeka641186+213
3.Varaždin6402114+712
4.Rudeš6402137+612
5.Hajduk531183+510
6.Lokomotiva631286+210
7.Gorica522175+28
8.Sesvete6213810-27
9.Osijek621379-27
10.Istra 196162131013-37
11.Slaven Belupo620489-16
12.Dugopolje62041116-56
13.Mladost Ždralovi6204611-56
14.Cibalia612337-45
15.Šibenik6123613-75
16.Nogometni klub Inker6024716-92
7 golova
Niko Gajzler
5 golova
Fran Topić
4 gola
Niko Domjanić, Marko Brkljača, Daniel Klarić, Adriano Jagušić
3 gola
Jere Vrcić, Luka Lukanić, Luka Petrović, Ivo Anić, Marko Batur, Lorenzo Travaglia
2 gola
Mirko Sušak, Ivan Canjuga, Luka Brlek, Josip Baturina, Mihael Stipić, Emanuel Mađarić, Marin Mokrović Dajić, Maro Vrdoljak, Lovro Nezirović, Mihael Srbljinović, Martin Puček, Bojan Gobbo, Filip Kukić, Noa Polić, Jan Antolić, Drago Šarić
1 gol
Kristijan Katalenac, Tomislav Glavan, Gabriel Eskinja, Guilherme DE SOUZA SILVA, Niko Kristian Sigur, Matej Šakota, Ismael Isaac Pharel Hien, Roko Perković, Ivo Vukić, Stipe Silov, Dominik Solić, Matej Lugarić, Nino Duić, Diego Sekulić, Dorian Herceg, Vilim Gec, Ante Jelić, Nick Ocvirek, Filip Zavoral, Matija Šusterajter, Marin Šotiček, Krešimir Vrbanac, Ivano Tomić, Lovre Lončar, Niko Vejić, Ante Barišić, Gabriel Rukavina, Krešimir Nazor, Lovre Katić, Vito Čaić, Borna Lesjak, Ivan Bjelivuk, David Petek, Dino Artuković, Tin Levanić, Bruno Žagmešter, Fran Čuljak, Krešimir Prskalo, Zvonimir Katalinić, Luka Radonić, Jakov Saraf, Benjamin Pajković, Petar Ratajec, Dorian Houdek, Lovro Gubijan, Martin Plavec Marković, Grgo Huljić, Paolo Radovančić, Luka Vušković, David Došen, Ivan Kukavica, Marko Težak, Anes Krdžalić

Ljestvica

1.Dinamo6+1418
2.Rijeka6+213
3.Varaždin6+712
4.Rudeš6+612
5.Hajduk5+510
6.Lokomotiva6+210
7.Gorica5+28
8.Sesvete6-27
9.Osijek6-27
10.Istra 19616-37
11.Slaven Belupo6-16
12.Dugopolje6-56
13.Mladost Ždralovi6-56
14.Cibalia6-45
15.Šibenik6-75
16.Nogometni klub Inker6-92